Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2015 21:11:32 vasta tsitaadiga

Kaardis ei saa asi olla sest olen võtnud need mida gopro leht soovitab. Näiteks sandisk class10 U3 mis on 4K filmimise jaoks. Arvuti mul hea, või sa mõtled programmi?

Protune on maas sest sellega on asi veel hullem.
Olen seda gopro editeerimise proge näppinud ja ainus asi mis tähele panin on see et kui video teha protune maas ja siis editeerimisel peale panna on pilt natuke värvilisem.
Põhiprobleem ongi see et kontrasti ja värve ei ole.

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 11:00:52 vasta tsitaadiga

fujitsu, 60fps pilt hakib, kui otse kaamerast mängida seda või kui arvutis taustal korraga rohkem protsesse käimas ja ei suuda välja mängida. SSD pealt lastes (ilma et taustal suuremaid protsesse käiks) peaks olema korras.
youtube muudabki kvaliteeti. ise filmin 720p60 settingutega, hiljem viskan protunega värvi juurde. youtubesse yles lastes on alguses sita kvaliteediga, kuskil mingi 15-30 minutiga tekivad ka 480 ja 720p variandid juurde. ega asjata kõrge kvaliteediga videote uploadimiseks vimeot kasutata thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 12:16:58 vasta tsitaadiga

Ok tänud! Katsetan edasi.
_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 18:33:28 vasta tsitaadiga

Kas mõni kaamera on ka kitsama nurgaga olemas, mida saaks tulirelva peale monteerida?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
horn
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2013




sõnum 08.03.2015 19:34:43 vasta tsitaadiga

ylbik++ kirjutas:
Kas mõni kaamera on ka kitsama nurgaga olemas, mida saaks tulirelva peale monteerida?

gopro´l on nurgad( vist alates 3+ seeriast) - wide, medium ja narrow olemas ja tulirelva külge kinnitamiseks on selline asi nagu sportsman mount
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 02:05:35 vasta tsitaadiga

Gopro jääb nagu võõrkeha ja metsas ei mahu kuidagi liikuma. Kas midagi muud ka peale gopro on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 02:24:36 vasta tsitaadiga

ylbik++, http://www.sony.ee/electronics/actioncam/hdr-az1-kit
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 08:32:45 vasta tsitaadiga

ylbik++ kirjutas:
Gopro jääb nagu võõrkeha ja metsas ei mahu kuidagi liikuma. Kas midagi muud ka peale gopro on?


roomad seal metsas ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 19:50:33 vasta tsitaadiga

ei rooma icon_biggrin.gif , pigem ukerdan võsas ja pealegi gopro on liiga valus mu rahakotile.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 19:50:47 vasta tsitaadiga

ylbik++, kuhukohta sa kinnitad selle kaamera?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 22:18:23 vasta tsitaadiga

Leinö, nagu ma ennist mainisin, et tulirelva külge tahan kinnitada
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 11:39:38 vasta tsitaadiga

Ma soovitaks ikka panna kas rinnale või kiivri külge. Relva peal hakkab ilmselt segama. Peale pannes katad sihiku ära ja mujale pannes jääb kompositsioon imelik ja mitte eriti informatiivne.
_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 12:06:42 vasta tsitaadiga

Kaitseliitlastele meeldib ikka oma relva külge igasugu kulinaid kinnitada icon_biggrin.gif
Kui Sul on vaid üks kaamera kasutada, siis pane see kiivri külge.
Rinnale pole mõtet panna kuna lamades ei näe sealt midagi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.03.2015 13:16:18 vasta tsitaadiga

Kui väga soov relvale midagi kinnitada, siis pigem midagi sellist:http://www.innovv.com/#!the-c3/c18kr
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ozc
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2003




sõnum 10.03.2015 18:12:56 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
Minul on GPH4B-l Smatree akud 2tk + laadija. Kestab sama hästi kui originaal. Ja suhteliseld soodne asi.


Tellisid Eestisse või kuidas/kustkohast soetasid?

_________________
-Oscurità consigliori-
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
horn
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2013




sõnum 10.03.2015 21:24:13 vasta tsitaadiga

ozc kirjutas:
evald112 kirjutas:
Minul on GPH4B-l Smatree akud 2tk + laadija. Kestab sama hästi kui originaal. Ja suhteliseld soodne asi.


Tellisid Eestisse või kuidas/kustkohast soetasid?


Mina soetasin endale siit, aga tundub et uk omas see kaup otsas. - http://www.amazon.co.uk/dp/B00OIOS68W
Tõsimeeli peab tunnistama et smatree akud peavad vastu paremini kui gopro enda omad (ca 10-15 minutit kauem), vähemalt GP H4 mudeli omad.[/url]
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylbik++
HV kasutaja
ylbik++

liitunud: 28.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 23:09:33 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
Kaitseliitlastele meeldib ikka oma relva külge igasugu kulinaid kinnitada icon_biggrin.gif
Kui Sul on vaid üks kaamera kasutada, siis pane see kiivri külge.
Rinnale pole mõtet panna kuna lamades ei näe sealt midagi.

Väike täpsustus, et jahipidamisel tahan kasutada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 11.03.2015 23:50:51 vasta tsitaadiga

Tere,

Kas kellelgi on kokkupuudet Gopro Hero 3 kaameraga? Tekkis ka mõte osta seikluskaamera. Osad kiidavad neid hiina kaameraid samuti, kuid osad jälle laidavad kõikuva kvaliteedi tõttu päris palju. Tuntumate firmade tooted on üpris samas hinnaklassis ning testide järgi on Gopro seadmed alati eesotsas. Vaatasin alguses uut Gopro hero kaamerat aga sel ei saa akusid vahetada ning korpust samuti mitte. Hero3 kaamera on küll veidi kallim, kuid sel saab vahetada nii akusid kui ka korpuseid. Gopro Hero 3 samas juba võrdlemisi vana kaamera ning kui võrrelda puhtalt filmikvaliteeti, kas uuemal Herol on see parem või on tegemist võrdsete kaameratega? Kui hea on Gopro kaamerate põrutuskindlus kui nad selle allveekorpuse sees on? Nägin ühte Sony seikluskaamera videot, kus loobiti seda kaamerat igale poole ning kaameraga mingeid probleeme ei tekkinud. Filmis kogu aeg ilusti ja sujuvalt. Kas uuemate tarkvaradega on GoPro pildi ülekanne wifi teel paranenud või ikka hakib ja lagib?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 13:10:46 vasta tsitaadiga

Xiaomi on vahepeal GoPro konkurendiga lagedale tulnud: http://en.miui.com/thread-91745-1-1.html

Arvatavasti jääb pildikvaliteet GoPro'le alla, kuid sellise hinna eest miks mitte võtta endale üks tagavarakaamera.

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 01:13:54 vasta tsitaadiga

SJ4000 viskas suvalisel hetkel pildi mustaks ja enam tööle ei lähe.
Järgmine nädal ostan GoPro Hero4 Silver-i, ilmselt peaks ka pildi kvaliteedi vahe olema meeletu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 20:34:20 vasta tsitaadiga

Hei.

Sain täna oma SJ4000 WiFi kätte, mille mingi aeg tellitud sai.
Väga palju pole aparaati puutunud, aga ühe mure kohe leidsin. Nimelt teen video, ühendan arvutiga, kuid arvutis näen vaid musta ekraani. Ei näe ühesõnaga ilusti filmitut. Proovisin vaadata nii BSPlayeri kui ka VLC'ga. (VLC's on üldsegi roheline). Milles võib viga olla? Pean mingeid codec'id peale tõmbama?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.03.2015 20:36:17 vasta tsitaadiga

R4sm8s, võid ka MPC-HC'ga proovida, aga pigem on probleem kaameras/mälukaardis.
Mis operatsioonisüsteem on?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 11:27:29 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
R4sm8s, võid ka MPC-HC'ga proovida, aga pigem on probleem kaameras/mälukaardis.
Mis operatsioonisüsteem on?


Kasutusel Windows 7 ultimate. MPC-HC tõmbasin ja sellega töötab video ilusti. Miks BSi ja VLC'ga ei funksi?

E: See on muidugi hea, et Sony Vegas Pro's näitab videot ilusti. Seega saab ilusti ära töödelda ja salvestatud kujul on kõik hästi toimiv, kuid vahel tahaks ka v-b otse vaadata BS Playeriga.

Okei, SJ4000 wifi head esmamuljet pole küll jätnud. Nimelt juhtus pärast mõningast kasutamist juba selline asi, et "up button" wifi nupp jäi lihtsalt sisse. Nüüd panen kaamera käima, siis ta automaatselt hakkab zoomima ja pilti tehes midagi ei tee. Lihtsalt istub nupp sees. Kasutasin teda veealuses kestas ja siis juhtus see. Ei meenu,et oleksin üldse ise vajutanud seda nuppu, et nii juhtuks. Kahtlen ka, et kestas olles saab nuppu nii kõvasti vajutada, et ta nii puruks läheks, et sisse kinni jääb. On kellelgi kogemusi või ideid, kuidas probleem lahendada? Saaks alati tagasi Hiinasse saata, aga 2kuud oodata ei tahaks. Pigem prooviks esmalt Eestist lahenduse leida icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tjena
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 17:47:50 vasta tsitaadiga

horn kirjutas:
ozc kirjutas:
evald112 kirjutas:
Minul on GPH4B-l Smatree akud 2tk + laadija. Kestab sama hästi kui originaal. Ja suhteliseld soodne asi.


Tellisid Eestisse või kuidas/kustkohast soetasid?


Mina soetasin endale siit, aga tundub et uk omas see kaup otsas. - http://www.amazon.co.uk/dp/B00OIOS68W
Tõsimeeli peab tunnistama et smatree akud peavad vastu paremini kui gopro enda omad (ca 10-15 minutit kauem), vähemalt GP H4 mudeli omad.[/url]

Endalgi see komplekt olemas ning tõesti, minuarust peavad paremini kui orikas. Sai 5 päeva Alpides suusatades testitud ning mulje väga positiivne. Huvitav kas originaal akut ka seal laadida kannatab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
horn
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2013




sõnum 18.03.2015 10:45:07 vasta tsitaadiga

Tjena kirjutas:



Endalgi see komplekt olemas ning tõesti, minuarust peavad paremini kui orikas. Sai 5 päeva Alpides suusatades testitud ning mulje väga positiivne. Huvitav kas originaal akut ka seal laadida kannatab?


Kannatab, korduvalt teinud nii icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 16:04:29 vasta tsitaadiga

Tere,

Võibolla juba mainitud kuskil aga küsin siiski. Miks see MP4 formaadis video nii mahukas on? Mingi 15minutiline 1080p 60fps video on üle GB.
Kas annab pilti töödeldes seda mahtu kudagi vähendada nii, et kvaliteet ei kannataks?

terv.

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 16:12:12 vasta tsitaadiga

Filmi 30fps, saad video väiksemaks icon_wink.gif. Ilma kvaliteedi kadudeta sa ei saa kuidagi väiksemaks seda. Üldiselt .mp4 sees kasutatav H264 koodekiga tehtud video on vägagi väikesemahuline võrreldes selle kvaliteediga, mida ta selle eest pakub.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.03.2015 22:53:56 vasta tsitaadiga

fujitsu, gigabait 15 minuti kohta on ikka eriti säästukas, eriti veel 60fps puhul, see teeb keskmiseks andmevooks 9 Mbps.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 15:53:13 vasta tsitaadiga

no kui nüüd mõelda, et ma tahaks teha reisil olles hea kvaliteediga video siis valin 1080p 60fps. järelikult üle tunni naljalt dvd plaadile ära ei mahu?
_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 15:59:49 vasta tsitaadiga

Keegi ei jõua su tunnist DVD plaati vaadata ju icon_smile.gif
Kui võimalus, siis filmi ikka 2.7k 60fps. Saad hiljem reframeda kui vaja.
Video kvaliteeti saad hiljem kehvemaks alati teha.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 18:06:17 vasta tsitaadiga

Tahaks ka näha kes kellegi teise üle 5 minuti pikkust reisivideot vaadata viitsib
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 28.03.2015 14:19:18 vasta tsitaadiga

Kas Sony HDR AS30 kaameralt on võimalik kuidagi 120fps videofaili kätte saada? Praegu tundub, et see teeb selle automaatselt 30fpsiseks ära kohe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 29.03.2015 13:01:11 vasta tsitaadiga

Hommikust!

Äkki on keegi kokkupuutunud järgmise murega - gopro striimimine internetti. Et mida vaja läheb ja kuidas toimib?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 13:14:54 vasta tsitaadiga

http://www.instructables.com/id/Streaming-Twitch-on-your-Gopro-WIRELESSLY/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 29.03.2015 13:23:51 vasta tsitaadiga

Aga võidusõiduautost pilt kätte saada? et ehk läpakas peab vahelt ära kaduma.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 14:07:02 vasta tsitaadiga

Ei, sellist asja ei saa teha. GoProl aint wifi võimalus.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t1m0
HV vaatleja
t1m0

liitunud: 29.01.2006




sõnum 29.03.2015 19:52:02 vasta tsitaadiga

Baltic broadcasting kasutab näiteks sellist süsteemi.

https://www.youtube.com/watch?v=v-xqm0R-1nk


////////

http://new.livestream.com/broadcaster-mini

näiteks see. autosse sim kaardiga ruuter > see broadcaster ja peaks toimima?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2015 19:36:07 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/24-in1-Monopod-Pole-Floating-Head-Chest-Mount-Accessories-For-GoPro-2-3-4-Camera-/321341170470

kellelgi nendega on kogemust? icon_biggrin.gif

Päris odav pakett tundub
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 08:46:32 vasta tsitaadiga

Kas kuskil on olemas tabelit kus oleks kõrvuti KÕIK Gpopro kaamerad ja tehnilised parameetrid?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2015 20:16:58 vasta tsitaadiga

Tere,
Mu gopro hero4 silver on hakanud artifakte näitama. Viskab pildi lillaks ja kollakaid kriipse sisse. Teab keegi kas saab sellest lahti ilma remonti saatmata? Mil tshekk nimelt puudub.

_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 13:57:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab soovitada, mis settingud videode renderdamiseks kasutada? Ise kasutan Vegas Pro 12.0 ja filmin SJ4000 kaameraga Full HD: 1920*1080P 30 fps.
Peamiselt küll mõtleks nt. youtube jaoks ja võimalikult väikese suurusega fail, kuid võimalikult hea kvaliteediga. Mis settinguid kasutate?

Kas allpool lingis olevad settingud on asjalikud?
http://www.wikihow.com/Render-a-Video-in-HD-With-Sony-Vegas
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 01:24:36 vasta tsitaadiga

Tegin ka oma esimesed sõidud sj4000 kaameraga, pildiga väga rahul. Jama on see, et salvestab .mov formaati? Oskab äkki keegi soovitada mõnda head video editori, mis seda formaati suppordiks? Või siis head converterit.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R4sm8s
HV kasutaja
R4sm8s

liitunud: 29.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 11:20:38 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Tegin ka oma esimesed sõidud sj4000 kaameraga, pildiga väga rahul. Jama on see, et salvestab .mov formaati? Oskab äkki keegi soovitada mõnda head video editori, mis seda formaati suppordiks? Või siis head converterit.


Kasutusel Vegas Pro 12.0. Sellega töötab küll! Minul ainuke probleem, et vaid töötlemis-eelselt MPC-HC programmiga töötab videode vaatamine, muidu pilt must.
SJ4000 omanikud võivad ka jagada näpunäiteid, mis settingud on parimad. Googeldades leidsin, et WhiteBalance tasub hoida Cloudy peal, HDR - ON ja Exposure ka pidi ära muutma, et pilt ilusam tuleks. Samuti oli välja toodud, et üle 2MP pole mõtet panna piltide tegemisel suuruseks, sest see kvaliteeti ei muuda, ainult teeb suuremas faili-mahus pildi. Sharpnessiga tasub ka mängida nagu aru sain. Soft pidi olema parem kui Strong (SJ on need vastupidi, sp Soft parem).
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.05.2015 13:25:40 vasta tsitaadiga

Endal autokaamerast tuleva AVI faili mitte-toimimise vastu (must pilt Adobe Premiere'is) aitas see, et lihtsalt video eelnevalt kõrge bitratega mp4 peale keerata Handbrakega.
Kvaliteedikadu olematu ja saab pärast mõistlikult exportida Windows Movie Makeri asemel, mis mingit veidrat skaleeringut peale surub.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:20:17 vasta tsitaadiga

R4sm8s kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Tegin ka oma esimesed sõidud sj4000 kaameraga, pildiga väga rahul. Jama on see, et salvestab .mov formaati? Oskab äkki keegi soovitada mõnda head video editori, mis seda formaati suppordiks? Või siis head converterit.


Kasutusel Vegas Pro 12.0. Sellega töötab küll! Minul ainuke probleem, et vaid töötlemis-eelselt MPC-HC programmiga töötab videode vaatamine, muidu pilt must.
SJ4000 omanikud võivad ka jagada näpunäiteid, mis settingud on parimad. Googeldades leidsin, et WhiteBalance tasub hoida Cloudy peal, HDR - ON ja Exposure ka pidi ära muutma, et pilt ilusam tuleks. Samuti oli välja toodud, et üle 2MP pole mõtet panna piltide tegemisel suuruseks, sest see kvaliteeti ei muuda, ainult teeb suuremas faili-mahus pildi. Sharpnessiga tasub ka mängida nagu aru sain. Soft pidi olema parem kui Strong (SJ on need vastupidi, sp Soft parem).

Hakkasin Adobe Premiere kasutama, täitsa asjalik programm ja oskab pikslite kaudu sama kohta ka trackida, et kergem oleks näiteks kiirust blurrida. Sööb .mov faile ilusti. Seadetes on mul white balance cloudy peal iga ilmaga, hdr on ka sees ja rohkem pole muutnud.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 06:09:26 vasta tsitaadiga

Kuidas teha sellist pilti? GoPro reziimile 30 pilti/sek ja seejärel photoshopis layeritega mängida? Või on mõni lihtsam variant ka?

Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 05.05.2015 07:22:53 vasta tsitaadiga

30 kaadrit sekundis on palju. Siin on maksimaalselt 5 kaadrit sekundis, aga pigem kõigest 2...3.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 08:54:52 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
30 kaadrit sekundis on palju. Siin on maksimaalselt 5 kaadrit sekundis, aga pigem kõigest 2...3.

Küsimus pole selles. Pigem sooviks teada,kuidas edasi teha?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.05.2015 09:32:05 vasta tsitaadiga

Staatiline kaamera (võid nii filmida kui ka lihtsalt pilte teha) ja siis suvalises vähegi pädevas pilditöötlusprogrammis pildid üksteise peale ja igast pildist jätad alles (kas otse lõigates või näiteks maske kasutades) vaid meeldiva osa peale esimese pildi, kus siis kõik olemas.
Tähtis ongi lihtsalt see, et kaamera oleks staatiline, siis on taust püsiv.

A'la laialt levinud Photoshopis võtaks esimese pildi aluseks ja siis tekitaks antud näidispildi järgi vaadates 4 layerit juurde, kuhu igasse paneks siis järgmise pildi ja tekitaks igale nendest maski, kus näha jääb siis ainult see rattur.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2015 16:04:39 vasta tsitaadiga

Kuidas GoProd külma ilmaga läbi saavad? Eeldades, et seade on välise toite järgi ja 24/7 õues. On kellelgi sarnaseid kogemusi?

Oleks vaja pisikest valvekaamerat, mis kannatab ilma, lindistab mälukaardile ja on kvaliteetne. Pärast võimaluste analüüsimist tundub GoPro üpris hea valik.


viimati muutis its2cold 12.05.2015 20:47:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.