Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.04.2015 14:37:13 vasta tsitaadiga

ahto püüa üle olla. kui sulle ei sobi miskit siis kahjuks ei saa ma sinna parata midagi. Ei tea, et need venelsed nii väga sõimaks või käru keeraks. Üsna palju on 5+ venelasi meil. Ja samamoodi 24/7 adminnid sees või siis autoadminn aktiivne. Sõimajad leiavad kiiresti oma koha. Kus juures ei ole promonud midagi lihtsalt tõin lingi kus on võimalik näha aktiivseid mängijaid ja kes kustkohhast hetkel sees. Ei näe, et see oleks keelatud. Kui ma sulle vastukarva käin siis pane mind ignoorlisti. Kahjuks pead oma meeldimiste või mittemeeldimistega ise toime tulema. Elu lihtsalt on selline. Kui sulle koolis keegi ei meeldi saadad ta minema sellepärast, et miski asi käib vastu või töö juures või kaupluses? Tead üsna palju asju onmis mulle ka ei meeldi kuid see ei tähenda seda, et see inimene sellepärast veel halb oleks kas või näiteks sina. Lihtsalt aktsepteerin sind sellisena nagu sa oled ja ei näe probleemi. thumbs_up.gif Võid õlut lasta endale vaadist minu kulul beer_yum.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2015 19:44:59 vasta tsitaadiga

Alatihti käib teil siin hädaldamine ja halamine serverite reklaamimise pärast ja kui tahaks mõnda ükshetk külastada, siis lappa siin lehti nagu haige. Õnneks on tänaseks mõned oma listis olemas ja kuna mängimiseks suht piiratud aeg, siis mängin seal kus vastaval hetkel rahvast ja võimalust.
Samas ei ole meeldiv ka iga päev kedagi siin järjepidevalt kuulutamas näha. Kui mitu serverit üldse on, kus siin elutsev rahvas koos mängimas käib ja miks ei ole vastavat serverite listi kusagil siin üleval?


Siiani olen pidanud seda mängu ikka nagu sõjamänguks, aga tuleb välja, et hoopis nagu peata kanana ringi jooksmise mäng ja kui kuhugi kauemaks paigale jääd ja valele mehele kuuli pähe lased, siis saad "camping kicki"??? Antud hetkel olid veel kõik lipud ka vastaste käes. Huvitav, kuidas selline olukord reaalsuses välja peaks nägema, et kui mõnest vastaste rühmast jagu ei saa, teed kõne vikatimehele ja see kustutab hetkega kõigil küünla?
Siis juhtub ka mingeid haigeid mängureid kes võitlevad enda poolel vastaste eest, lastes kas siis oma meeste koptereid alla (vist oli võimalik või vähemasti on oma kopterite jõukatsumusi pealt nähtud) või veetakse kopterid vaenlastele. Aga eks tuleb ära kannatada.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2015 19:47:12 vasta tsitaadiga

siinsete liikmetega serverid võiks olla esimeses postituses olemas nt.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 20.04.2015 20:22:01 vasta tsitaadiga

Undu1 kirjutas:
Alatihti käib teil siin hädaldamine ja halamine serverite reklaamimise pärast ja kui tahaks mõnda ükshetk külastada, siis lappa siin lehti nagu haige. Õnneks on tänaseks mõned oma listis olemas ja kuna mängimiseks suht piiratud aeg, siis mängin seal kus vastaval hetkel rahvast ja võimalust.
Samas ei ole meeldiv ka iga päev kedagi siin järjepidevalt kuulutamas näha. Kui mitu serverit üldse on, kus siin elutsev rahvas koos mängimas käib ja miks ei ole vastavat serverite listi kusagil siin üleval?


Siiani olen pidanud seda mängu ikka nagu sõjamänguks, aga tuleb välja, et hoopis nagu peata kanana ringi jooksmise mäng ja kui kuhugi kauemaks paigale jääd ja valele mehele kuuli pähe lased, siis saad "camping kicki"??? Antud hetkel olid veel kõik lipud ka vastaste käes. Huvitav, kuidas selline olukord reaalsuses välja peaks nägema, et kui mõnest vastaste rühmast jagu ei saa, teed kõne vikatimehele ja see kustutab hetkega kõigil küünla?
Siis juhtub ka mingeid haigeid mängureid kes võitlevad enda poolel vastaste eest, lastes kas siis oma meeste koptereid alla (vist oli võimalik või vähemasti on oma kopterite jõukatsumusi pealt nähtud) või veetakse kopterid vaenlastele. Aga eks tuleb ära kannatada.


Nõus sinuga kuid ei käinud kuulutamas vaid lihtsalt panin täiendava lingi kust on täpselt näha kas on kaaskodanike sees või ei. Serverite list isegi oli olemas kuid meie oma sinna ei lisata kuna, see ei ole 100% eestlaste oma. Ei piisa HV-le kui 50% on eestlaste käes.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.04.2015 12:57:50 vasta tsitaadiga

Lõpuks sain kõigil assault klassi relvadel 5 tärni täis, st kõik jubinad avatud. Abiks ikka. thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 25.04.2015 20:48:00 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
ahto püüa üle olla. kui sulle ei sobi miskit siis kahjuks ei saa ma sinna parata midagi.


Saad parata nii palju, et hoiad teema puhta, mitte ei spämmi a la "kes veel ei tea, siis mul on "Eesti server" iga natukese aja tagant. Põrgu, sa oled mulle isegi privasse roninud ääri-veeri "et kus sa mängid" ja kui välja tuli et must potentsiaalset klienti ilmselt ikka ei saa (väljakujunenud harjumused ja omad serverid), siis ei viitsinud mulle isegi vastata.

El-Fuego kirjutas:
(08.04.2015 15:00)
Tere

Kus kohas sa mängid ja äkki sul viitsimist koos mängida?


El-Fuego kirjutas:


Kui sulle koolis keegi ei meeldi saadad ta minema sellepärast, et miski asi käib vastu või töö juures või kaupluses? Tead üsna palju asju on mis mulle ka ei meeldi kuid see ei tähenda seda, et see inimene sellepärast veel halb oleks kas või näiteks sina. Lihtsalt aktsepteerin sind sellisena nagu sa oled ja ei näe probleemi. thumbs_up.gif Võid õlut lasta endale vaadist minu kulul


Ei, ma ütlen konkreetselt kui mind miski häirib icon_wink.gif Samamoodi üritan ise teistega arvestada. Elementaarne viisakus.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 26.04.2015 10:41:07 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 30.04.2015 08:51:13 vasta tsitaadiga

El-Fuego ja Ahto mis on teie kasutajanimed bf4-s ?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.04.2015 09:54:21 vasta tsitaadiga

Mingist hetkest alates hakkasin täheldama fps langust, läägi ja muud jura. Hakkasin siis asja uurima ja puurima ning mis selgus. Mäng jooksis peaaegu prose max töötemperatuuril ehk siis 70 kraadi juures ja hakkasid tulema nii nimetatud läägamised. Alguses arvasin, et ju mu nett vilets jne kuid oh ei. Esimese asjana panin pele vsynci mis piiras mu fpsi 60 peale ja prose temp langes ligikaudu 30 kraadi võrra kui isegi mitte rohkem. Siis tõstsin ma msi afterburneriga prosejahutuse töökiirust mis alandas veel mu prose kraade. Nii, et jah kui siin on käinud läbi soovitused, et laske videokaardilö vabalt joosta ilma piiranguteta, jne siis siinkohal ma pean tõdema seda, et kahjuks on see soovitus ja tarkus kurjast ja ei pea paika. Igathes on asjal nüüd natuke parem jume. Eile kuulsin kui nii mõnigi kurtis läägamise üle ja kui ytlesin, et pane vsync peale ja proovi nii siis tuli vastukajaks " läks paremaks "

aim17 kirjutas:
El-Fuego ja Ahto mis on teie kasutajanimed bf4-s ?


Sa oled mul listis olemas thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 30.04.2015 21:52:37 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Mingist hetkest alates hakkasin täheldama fps langust, läägi ja muud jura. Hakkasin siis asja uurima ja puurima ning mis selgus. Mäng jooksis peaaegu prose max töötemperatuuril ehk siis 70 kraadi juures ja hakkasid tulema nii nimetatud läägamised. Alguses arvasin, et ju mu nett vilets jne kuid oh ei. Esimese asjana panin pele vsynci mis piiras mu fpsi 60 peale ja prose temp langes ligikaudu 30 kraadi võrra kui isegi mitte rohkem. Siis tõstsin ma msi afterburneriga prosejahutuse töökiirust mis alandas veel mu prose kraade. Nii, et jah kui siin on käinud läbi soovitused, et laske videokaardilö vabalt joosta ilma piiranguteta, jne siis siinkohal ma pean tõdema seda, et kahjuks on see soovitus ja tarkus kurjast ja ei pea paika. Igathes on asjal nüüd natuke parem jume. Eile kuulsin kui nii mõnigi kurtis läägamise üle ja kui ytlesin, et pane vsync peale ja proovi nii siis tuli vastukajaks " läks paremaks "

aim17 kirjutas:
El-Fuego ja Ahto mis on teie kasutajanimed bf4-s ?


Sa oled mul listis olemas thumbs_up.gif


Miks kasutada Vsynci GameTime.MaxVariableFps 59.94 asemel ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 30.04.2015 22:36:56 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Mingist hetkest alates hakkasin täheldama fps langust, läägi ja muud jura. Hakkasin siis asja uurima ja puurima ning mis selgus. Mäng jooksis peaaegu prose max töötemperatuuril ehk siis 70 kraadi juures ja hakkasid tulema nii nimetatud läägamised. Alguses arvasin, et ju mu nett vilets jne kuid oh ei. Esimese asjana panin pele vsynci mis piiras mu fpsi 60 peale ja prose temp langes ligikaudu 30 kraadi võrra kui isegi mitte rohkem. Siis tõstsin ma msi afterburneriga prosejahutuse töökiirust mis alandas veel mu prose kraade. Nii, et jah kui siin on käinud läbi soovitused, et laske videokaardilö vabalt joosta ilma piiranguteta, jne siis siinkohal ma pean tõdema seda, et kahjuks on see soovitus ja tarkus kurjast ja ei pea paika. Igathes on asjal nüüd natuke parem jume. Eile kuulsin kui nii mõnigi kurtis läägamise üle ja kui ytlesin, et pane vsync peale ja proovi nii siis tuli vastukajaks " läks paremaks "

aim17 kirjutas:
El-Fuego ja Ahto mis on teie kasutajanimed bf4-s ?


Sa oled mul listis olemas thumbs_up.gif


Miks kasutada Vsynci GameTime.MaxVariableFps 59.94 asemel ?


Sellega oli mul mingi kala kuid ei mäleta mis. Mingi pilditeema oli. Miks see parem on?
Nii proovisin ära ja tuletasin meelde. Ei jookse sujuvalt ja katkub.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 01.05.2015 12:51:32 vasta tsitaadiga

Vsynciga kaasneb input lag.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 03.05.2015 11:20:11 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Vsynciga kaasneb input lag.



jah kuid tunduvalt väiksem kui ilma syncita

Igatahes on mul metsik stuttering mängus. Lahendus leidnud ei ole icon_neutral.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 06.05.2015 10:40:09 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel täna probleeme origini sisselogimisega ?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 06.05.2015 17:46:56 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Kas kellelgi veel täna probleeme origini sisselogimisega ?


mkm, toimib
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 07.05.2015 13:39:18 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
battlear kirjutas:
Vsynciga kaasneb input lag.



jah kuid tunduvalt väiksem kui ilma syncita

Igatahes on mul metsik stuttering mängus. Lahendus leidnud ei ole icon_neutral.gif


Kui õigesti mäletan, siis minul aitas selle stutter vatu, kui panin korraga Vsync ON, kui ka GameTime.MaxVariableFps 59.98.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 08.05.2015 20:38:15 vasta tsitaadiga

dRifteR kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
battlear kirjutas:
Vsynciga kaasneb input lag.



jah kuid tunduvalt väiksem kui ilma syncita

Igatahes on mul metsik stuttering mängus. Lahendus leidnud ei ole icon_neutral.gif


Kui õigesti mäletan, siis minul aitas selle stutter vatu, kui panin korraga Vsync ON, kui ka GameTime.MaxVariableFps 59.98.


Enne kui asi pekki läks jooksis koik ok. Siis avastsin x hetkel stutteri, sellele lahendust ei leidnud ja arvasin masinas vea olevat. Peale formatit ja uuesti mängu allalaadimist avastasin enda jaoks tearingu. Kust see tuli ja millega seoses ei oska öelda. Panin peale v.sync ja siis jooksis asi ok-lt enamvähem. Varem pole esinenud või märganud eelpool mainitud asju.

Täna sai ülesse uus eesti server 100%. Jookseb normal modes, hetkel veel server seadistamisel kuid saab mängida. Rohkem pole seda plaanis siin levitada kui korra veel ja loodan, et läheb ülesse see ka HV serverite lehele. Link Serverisse asub ise siin http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/932cf7c7-7a74-4105-9aca-493229231c34/Two-Smoking-Barrels-Vanilla-Maps/

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.05.2015 20:50:38 vasta tsitaadiga

http://bf4central.com/2015/05/free-battlefield-4-content/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 09.05.2015 22:19:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://bf4central.com/2015/05/free-battlefield-4-content/

Tundub, et tuleb korralik öö mitte nagu bf3-s näha saime. Vähemalt antakse põhjust jälle bf4-a lainele keerata ennast.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.05.2015 23:45:20 vasta tsitaadiga

http://www.pcgamesn.com/battlefield-4/visceral-games-helps-dice-get-battlefield-4-multiplayer-working-at-120hz-tickrate
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 10.05.2015 09:16:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.pcgamesn.com/battlefield-4/visceral-games-helps-dice-get-battlefield-4-multiplayer-working-at-120hz-tickrate


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 10.05.2015 20:42:17 vasta tsitaadiga

Mul on originis BF4 olemas kust saaks premiumi soodsalt? PS4 premiumi vist üle kanda ei saa?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 10.05.2015 22:22:19 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Mul on originis BF4 olemas kust saaks premiumi soodsalt? PS4 premiumi vist üle kanda ei saa?


Vaata siit näiteks http://www.allkeyshop.com/catalogue/search.php?q=Battlefield+4+Premium+

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 10.05.2015 22:46:59 vasta tsitaadiga

ala £20 ikka nagu originis hetkelgi. Damn.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2015 00:40:24 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
Scart kirjutas:
http://www.pcgamesn.com/battlefield-4/visceral-games-helps-dice-get-battlefield-4-multiplayer-working-at-120hz-tickrate


thumbs_up.gif


mnjahh. battlefieldi infantry mängijad pole suures pildis just väga heal tasemel võrreldes CS-i ja COD-i mängijatega. BF-i gurud on battlefieldis head just sellepärast, et see läbi aegade madal olnud tickrate loob reageerimiseks puhvri ja annab händikäpi aeglasematele vendadele. Kui see tickrate nüüd praegusest 30-st "normaalsele" tasemele viiakse nagu CS ja COD harjunud, siis aeglasem vend kaotab alati ja KÕIK 1on1-d paremale mängijale. 50-20 poistest saavad 60-6 poisid, 30-25 poistest 15-30 kdr-iga.

this changes everything.

killtrade-i pärast nutate küll, aga kui see nüüd ära kaob, siis päris paljud saavad spawnscreenil märksa enam aega viita.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 459, 460, 461 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.