Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.05.2015 21:35:40 vasta tsitaadiga

xbox360 pult... aa LB-RB siis ? tänud eks ma siis proovin . icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 21:38:40 vasta tsitaadiga

Rajad tunduvad suht ok olema, niipalju kui nüüd seda täisversiooni näppinud olen. Võrreldes alphaga ja väga varajase alphaga on edasiminek olemas. Enne mängu väljatulekut võis vabalt juhtuda, et mõnel rajal auto kihutab pitist välja keerates automaatselt lihtsalt seina, raja counter ei lugenud ringe jne.

Menüüd on kh vist hea mitu korda muudetud.

Sellised bugid olid kh toredad mingi aeg
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: Samuti pole mingit külg ees libisemist täheldanud. Soovitaks oma seaded üle vaadata.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 22:38:39 vasta tsitaadiga

Ära anda -20% kupong steamis. Saatke pm kes soovib.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 09.05.2015 23:32:39 vasta tsitaadiga

Jux kirjutas:
Mis teid ei häiri see nfs-ilik külg-ees-libisemine-mööda-tracki? Kust küll tulevad need fänboide hordid sellise naljaka mängu juurde?

Jup. /.../ Aga vanapoiss Jimmy tuletas meelde...

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gil-Harris
HV kasutaja
Gil-Harris

liitunud: 19.11.2002




sõnum 09.05.2015 23:34:11 vasta tsitaadiga

Kui mulle meilile tuleb et oh me tahaks et sa meie eest sõidaks jms siis kus ma neid acceptida saan või värki? olen pime?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.05.2015 23:48:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Gap kirjutas:
kurvides nagu ei keera niipalju kui tahaks..
pead speed sensitivity vms maha keerama vähe



Tänud sulle thumbs_up.gif Sain paremaks küll.... aga oskad sa veel mingeid nippe/õpetusi jagada,mis seadeid võiks veel näppida et juhitavust veel paremaks saada ? praegu on hea küll ,aga arvan et kiiremate autodega läheb mul raskeks icon_biggrin.gif Praegu mängin careeri ,jõudsin mingisse võistlusse, kus valisin endale selle Porsche ristsugutise ehk siis Ruf icon_razz.gif suht äkiline auto on... muidu käitub hästi aga natuke kuidagi vibab teel ... ja oh jummel mootori hääl on selline nagu oleks raketimootor taga icon_lol.gif hull värk miks ta sellist häält teeb....
aga muidu on mäng 5+ meenutab minigl määral shifti seeriat,aga veits parem thumbs_up.gif


Gil-Harris, mingi roheline täpp peaks olema paremal pool mille peale pead klikkima vist... pead ei anna aga midagi sellist tegin ise ka eile mängu alustades.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 10.05.2015 01:21:58 vasta tsitaadiga

Gil-Harris kirjutas:
Kui mulle meilile tuleb et oh me tahaks et sa meie eest sõidaks jms siis kus ma neid acceptida saan või värki? olen pime?

On kahtesid erinevaid 'kutseid': Invitational events & Contract offers. Kui Kart One hooaeg (Championship) lõppeb nt. võiduga siis tuleb Contract renewal offer ehk sõidad sama hooaega uuesti ja ka pakkumine järgmiseks hooajaks sõita Superkarts tasemel. Teatud tingimuste täitumisel (x arv sõite, y arv kvalifikatsioonide võite jne) tuleb kutsed eri üritustele. Need lühikesed sõidud tekivad karjääri kalendrisse põhi sõitude vahele ja nendest sõitudest ei pea osa võtma.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.05.2015 04:02:39 vasta tsitaadiga

nii palju öelda, nii vähe aega!
Panin korraks tööle, et näha, kuidas laptopi hd4000 hakkama saab.
Kolm tundi hiljem:
"nfs'ilik" libisemine on ilmselgelt segi aetud ala/ülejuhitavusega. Siin mängus on tunnetus küll nii nagu päris.
Väga fun on aru saada, et esimeses kurvis sõitsin välja seetõttu, et ei arvestanud jahedate rehvidega.

Nov 2014 build vs see, tegemist on öö ja päevaga. Mäng tundub iga nurga alt tõepoolest valmis.(atmosfäär ja auto helid... vauuuu! )
Ilma naljata, mäng on kõik viled kinni, kõik asjad low, resol 720p nauditav. Kahjuks aga lägib kui liiga palju sõidukeid ühes koos on, mistõttu jääb hetkel kardist alustamine ära. Clio Cup aga Donington parkis, lust ja nauding omaette.

Klaviatuuriga on Amateur seadetega mäng täiesti mängitav.
Isegi nendel samadel intel hd 4000le vastavatel sätetel ei tuvastanud ma ühtegi glitchi ega viperust, mida ekraanil olla ei tohiks.
Kõik on omal kohal.
Lõbus on ka see, et viimaks on meile antud AI, kes ei tagane, kes püüab hoida positsiooni, kes aegajalt võib eksida. (sealjuures tundub ta reaalseim kui kunagi varem)

Mängu seaded siis amateur ja kõik asjad default: ütleks, et mäng on täpselt see, mis ta olema peab.
Seda, kas ka teised nii arvavad, näitab ilmselt müüginumber. Kuigi see oli mul juba varasemalt selge, mainin ka siia, et endiselt on seestvaates mängides sama "OP" efekt kui oli esimest korda rFactorit mängides. rFactor on troonilt kindlasti lükatud, pCars on sammu võrra parem simcade.

Kardan, et paljudel jääb mäng mängimata oskamatuse tõttu.
Minu arvates nõuab mäng oluliselt palju rohkem rooli- ja autotunnetust kui sama mängutootja varasemad projektid.
Kaasa aitab ka teadmine: " kui ma keeran rattad täiesti välja ja vajutan gaasi/pidurit, on mul suur tõenäosus kaotada auto üle kontroll"
Ja nii ongi, ülejuhitavus/alajuhitavus tekib esiveolise clio puhul täpselt selliselt nagu sa päris elus seda ette kujutaksid.

Mängu playerbase saab tõenäoliselt olema rFactorist tüdidenud rahvas, sest arkaadide Forza ja GT mängijaid ma eriti seda mängu mängimas ei kujuta.
Ma olen olnud esimesest päevast saati selle mängu backer ja ma piltlikult viskasin selle mängu eelmise aasta lõpus prügikasti.
Ma olin veendunud, et nad ei saa mängu õigeks ajaks valmis ega bugivabaks. Kuigi üksikud "õiged" sõidud olid nauditavad juba esimestest versioonidest saati, oli terve kompott täiesti toores ja nauditamatu.
Tundub, et viimaks on saanud terve mäng ja iga osa sellest õigeks. thumbs_up.gif

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 10.05.2015 14:27:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 12:20:42 vasta tsitaadiga

Minu libisemiise efekt ilmutus selle DTM 90'se mersuga. Võimalik et teised autod tunduvad paremad.

Siin on näide veel sellest haibi fenomenist:
https://www.youtube.com/watch?v=5eD7o_f7s0Y
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 12:26:56 vasta tsitaadiga

Teed ehk video, kuidas libiseb? Võimalusel kasuta telemeetriaga kaetud HUD'i, kui tõesti on probleem, siis saab videot arendajatele näidata thumbs_up.gif
Video salvestamiseks saab kasutada mitmeid rakendusi, näiteks FRAPS, nVidia Shadowplay, AMD GVR või dxtory.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 13:11:38 vasta tsitaadiga

Selle NFS'liku kurvides libisemise (Shift ja Shift 2) näeb kohe isegi lihtsalt gameplay videot vaadates ära. pCarsi videotest seda ei ole näha ja ka mängides tunned, et saad sõidujoont sõita, mitte lootusetult kurvides libiseda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 10.05.2015 13:21:02 vasta tsitaadiga

NeroEST, thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 10.05.2015 18:13:09 vasta tsitaadiga

Natukene siis uurivast ajakirjandusest:
http://pretendracecars.net/2015/05/06/the-community-assisted-review-of-project-cars/

Video:

Link

Empty Box'i arvamus, mis kattub 100% minu omaga:


Mul ei ole nende isikutega mingit otsest seost, aga viimasel ajal on arvamuste kattuvus 100% kõikide sim-racing tiitlite osas; panen oma allkirja alla.

INIMESED! Project CARS on hetke seisus vägagi kehv võidusõidu simulaator. Graafika näeb kena välja, aga füüsika on selgelt mööda ning ei vääri isegi pikemat kommenteerimist.
--- --- ---

NeroEST'i jutt on nii jabur, et tekitas hommikul naerukrampe. Mul ei ole mingit pCARS'i vastast agendat, aga tõde vajab avalikkuse ette toomist:
- "Ja nii ongi, ülejuhitavus/alajuhitavus tekib esiveolise clio puhul täpselt selliselt nagu sa päris elus seda ette kujutaksid."
Olen ise Renault Clio ja Toyota Yaris'ega küllaltki suurtel kiirustel testringe saanud teha, ning väidan, et pCARS'i esiveolise auto füüsiline tunnetus on täiesti vale nagu rFactor'is. Tegelikult pCARS'is on parem, aga mitte realistlikum.
- "Mängu playerbase saab tõenäoliselt olema rFactorist tüdidenud rahvas, sest arkaadide Forza ja GT mängijaid ma eriti seda mängu mängimas ei kujuta." - see on päeva pärl. icon_biggrin.gif
Kui Te soovite teada, milline on next-gen autosimulatsiooni füüsika ning kuidas "päris" autod tegelikult sõidavad (sh esiveolised), ostke rFactor2!!!
-"rFactor on troonilt kindlasti lükatud, pCars on sammu võrra parem simcade."
rFactor on ja jääb simulaatoriks. Ega "promo pärast" rFPRO tiim rFactor'i pmotor2'i F1-tiimidele jt autovõidusõiduga tegelevatele tootjatele alusmootoriks ei valinud (siin on vaidlemiseks võimalust, sest suur osa sellest roogiti välja). rF2 on osalt tehasetiimide informatsiooni põhjal edasi arendatud simulatsioon.


viimati muutis Will91 10.05.2015 18:25:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 18:23:49 vasta tsitaadiga

Okei, tegin mõned võidusõidud kh (senimaani niisama single playeris lasknud). Võidu sõita on tõesti kuidagi veidi imelik vms - Ausaltöelda ei oskagi seda nüüd õieti sõnadesse panna.
Võidusõidu puhul jään ilmselt LFS-i juurde edasi (olgugi et aastaid vana ja suuremaid update pole olnud - on online võidusõidud ikka krdi nauditavad. thumbs_up.gif

Muidugi on neid seadeid, mida näppida saab kh, jõle palju. Peab veel testima, saab ehk paremaks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 10.05.2015 18:27:16 vasta tsitaadiga

Täpselt ei saa aru, miks inimesed kellele mäng üldse ei meeldi, nii pikalt sellele aega kulutavad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 10.05.2015 18:45:17 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
Täpselt ei saa aru, miks inimesed kellele mäng üldse ei meeldi, nii pikalt sellele aega kulutavad.

Kogukonna vokaalse liikmena on teatav vastutus "ajupesu" vastase "võitluse" osas.
- Minu jaoks ei eksisteeri simulatsioonimängude osas terminit "ei meeldi", on olemas ainult kriitika.
- Mul ei ole midagi selle vastu, kui pCARS oleks väga ehe simulaator. Olen pCARS'i ostnud ning ootan parimat.
- /-/, kui inimestele meeldib pCARS ja pCARS on nende jaoks mõnus automäng, mida nad isiklikult naudivad, palun... beer_yum.gif
- Mind häirib valede levitamine.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 18:57:57 vasta tsitaadiga

Ka mina proovisin mingi aeg tagasi seda carsi... küll korraks ja klaviatuuriga aga ma sain aru, et asi on ikka väga kummaline küll.

Ma kardan, et vahed tulevad sisse siit, et kes on päris elus autodega proovinud sõita muudmoodi kui rahulikult tööle ning koju ja kes ei ole.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 10.05.2015 19:12:00 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Ma kardan, et vahed tulevad sisse siit, et kes on päris elus autodega proovinud sõita muudmoodi kui rahulikult tööle ning koju ja kes ei ole.

Tegelikult ei ole antud punktis probleemi sisu. Näiteks minu kommentaar ei ole 1:1-le võrdlus, olen nimelt sõita saanud üksnes tänavaautodega. thumbs_up.gif On lihtsalt suur hulk inimesi, kelle jaoks on olemas reaalmaailmaga võrreldes teine realiteet ning "simulatsiooni" tajumine. Antud küsimuses ei ole head vastet. Tuleb lihtsalt usaldada valdavalt asjatundlikke inimesi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mall0c
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2005




sõnum 10.05.2015 19:21:59 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära, ausaltöeldes suht masendav. Mitmed häirivad füüsika bugid (mind ei häiri mingi lambi ripple raja ääres jms) väga nõrk autode valik (ma ei saa aru mille järgi need autod valitud on, poolte klasside jaoks on 1-2 autot max) ebamäärane füüsika ja üldiselt väga halb esmamulje. Early access tasemel Dirt Rally-ga näiteks ei anna kuidagi võrrelda. Mängin Xbox1 controlleriga ja Forza 5 nt pakub kordades paremat sõidurõõmu ja ausaltöeldes tundub ka reaalsem, proovisin enne launchi ka seda G25 ja raceseatiga ja siis lootsin lihtsalt, et pre-release ja tehakse ikka paremaks.

Juhitavus on täpselt selline, et igamehe simulaatori jaoks nagu liiga reaalne, aga samas pärismaailmaga ka side puudub. Pole liha ega kala. Eriti jabur tundub autode külglibisemisest tagasi toomine, nagu põrkaks auto mööda teed, ilma ABS-tia sõites puudub igasugune tagasiside ka rataste blokeerumisest.

Väga kehv mäng icon_sad.gif

Päriseluga ei julge küll võrrelda, endal omajagu kogemust rajal nii kiirete ja vähem kiirete tänavaautodega sõitmises, spetsiaalsed masinad, kui ka isegi üks Open Wheel raceri sõit "vöö all"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 10.05.2015 19:26:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin selle empty video ära ja kuskil poolejagu on seal parajat BS juttu. Ta võtab mingid killud siit ja sealt välja ja siis üldistab ja kahtlustab kõike
Olen seal olnud alates 2011 oktooberist ja valetamiset ei ole küll tähele pannud. Asjad on küll muutunud esialgsest aga sellel on olnud kindlad ja loogilised põhjused.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 10.05.2015 19:58:18 vasta tsitaadiga

kõlab kui esiveolisega driftimine... päris reaalne sel juhul ju.
icon_smile.gif
mall0c kirjutas:
...
Juhitavus on täpselt selline, et igamehe simulaatori jaoks nagu liiga reaalne, aga samas pärismaailmaga ka side puudub. Pole liha ega kala. Eriti jabur tundub autode külglibisemisest tagasi toomine, nagu põrkaks auto mööda teed, ilma ABS-tia sõites puudub igasugune tagasiside ka rataste blokeerumisest.

Väga kehv mäng icon_sad.gif

Päriseluga ei julge küll võrrelda, endal omajagu kogemust rajal nii kiirete ja vähem kiirete tänavaautodega sõitmises, spetsiaalsed masinad, kui ka isegi üks Open Wheel raceri sõit "vöö all"

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 21:38:53 vasta tsitaadiga

WTF.. Sai alustatud Clio cupist ja teine sõit on kohustuslik pit. Määran, et rehvivahetust ei toimuks ja ikka vahetavad rehve. Kas kahe ringiga kuluvad rehvid nii palju, et ikka peab vahetama?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 21:43:20 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
WTF.. Sai alustatud Clio cupist ja teine sõit on kohustuslik pit. Määran, et rehvivahetust ei toimuks ja ikka vahetavad rehve. Kas kahe ringiga kuluvad rehvid nii palju, et ikka peab vahetama?

'

TÄPSELT sama küsimus endal??? 5 ringi sõita ja peale 2 ringi juba rehvi vahetus... rehvid jumala rohelised ja elu hea pidavus???
panin x7 tire wear vaatan mis saab. täiesit mõttetu career, sest teised kõik lähevad pit stop tegema rehva vahetama ja ma sõitsin neile ringi sisse.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.05.2015 21:53:00 vasta tsitaadiga

Will91 kirjutas:

- Mind häirib valede levitamine.


Püüdsin küll igalpoole sõnade vahele lisada "minu arvamus", kuid nähtavasti läheb ka oma arvamuse avaldamine valdkonda: valede levitamine.
Endal pole kahjuks kiirete autodega kogemusi tekkinud, et tegelikult ma ei saa väita, et pCars on reaalne või mitte. Minule lihtsalt tundub nii.

Samas ju tore, et pühapäev algas lõbusalt?
lauseehitus muidu oligi nii mõeldud, et saaks kerge huumoriga lugeda. Mitte iroonia, kuid kerge ülevõlli huumor.
Kas ma sain õigesti aru, et kuigi rFactor on simulaator, mitte simcade, on pCars reaalsem, kuid rFactor 2 on neist siiski kõige reaalsem? Kas ka kõige mängitavam?

siven kirjutas:
-RaiTz- kirjutas:
WTF.. Sai alustatud Clio cupist ja teine sõit on kohustuslik pit. Määran, et rehvivahetust ei toimuks ja ikka vahetavad rehve. Kas kahe ringiga kuluvad rehvid nii palju, et ikka peab vahetama?

TÄPSELT sama küsimus endal??? 5 ringi sõita ja peale 2 ringi juba rehvi vahetus... rehvid jumala rohelised ja elu hea pidavus???
panin x7 tire wear vaatan mis saab. täiesit mõttetu career, sest teised kõik lähevad pit stop tegema rehva vahetama ja ma sõitsin neile ringi sisse.

Kas penaltyt ei saa kui sõidu lõpuks rehve ei vaheta?
Donington parki viimane kurv on küll selline, et 50% AI läbib seda 2 sekundit aeglasemalt.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2015 22:02:24 vasta tsitaadiga



Teema kisub juba huvitavaks. Ühed kiidavad, et väga realistlik ja hea ja teised kiruvad, et pole üldse realistlik ja ei kõlba kuhugi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.