Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 07:12:48 vasta tsitaadiga

mida halate, mängida ei oska vai? oleks siis mõni arvestatav ülevaadegi teilt icon_lol.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.05.2015 11:42:01 vasta tsitaadiga

Krt steamist mäng kadunud.
Kunagi maksin neile, et see founder olla vms... siis nad jagasid et nad nüüd steamis.
Panin key sisse ja see pela oli ja sain ka mängida steamis aga nüüd lampi kadunud.
Proovisin uuesti key sisestada steami ja steam võidab, et mul juba olemas see mäng.
Oskab keegi öelda mis värk on? :S

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.05.2015 11:56:56 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Krt steamist mäng kadunud.
Kunagi maksin neile, et see founder olla vms... siis nad jagasid et nad nüüd steamis.
Panin key sisse ja see pela oli ja sain ka mängida steamis aga nüüd lampi kadunud.
Proovisin uuesti key sisestada steami ja steam võidab, et mul juba olemas see mäng.
Oskab keegi öelda mis värk on? :S


Sinu Steami inventorys peaks olema sooduskupong täismängu ostmiseks. Mulle tekkis, kui olin siin teemas õpetuste järgi talitanud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 08.05.2015 13:20:52 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
mida halate, mängida ei oska vai? oleks siis mõni arvestatav ülevaadegi teilt :lol:

Mäng release'iti eile ning sa ootad juba põhjalikke ülevaateid? Narr...
Lühikese hinnagu andsin eelmisel leheküljel ning sellega on hetke seisuga pea kõik öeldud. Lisaks veel, et kuigi üldiselt on struktuur korras, AI ei mängi mäkra ning suuremaid puudusi esmavaatlusel ei olnud, siis pole antud tiitel veel mängimiseks kõlbulik. Füüsika on palju kehvemal tasemel kui arendusperioodi lõpuks loodeti ning mitmed setid roolidele ei tööta korrektselt. Gamepad'iga ei kutsu mängima, kui välja on reklaamitud efektiivselt simulaatorit.
Esmapilgul annaks koondhindeks 6/10 ning soovitaks PC peal massitarbijatele palju paremas seisus ning sarnase sisuga Assetto Corsa't; konsoolide peal võite GT5/6 või Forza'dega jätkata...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 08.05.2015 14:13:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Krt steamist mäng kadunud.
Kunagi maksin neile, et see founder olla vms... siis nad jagasid et nad nüüd steamis.
Panin key sisse ja see pela oli ja sain ka mängida steamis aga nüüd lampi kadunud.
Proovisin uuesti key sisestada steami ja steam võidab, et mul juba olemas see mäng.
Oskab keegi öelda mis värk on? :S


Sinu Steami inventorys peaks olema sooduskupong täismängu ostmiseks. Mulle tekkis, kui olin siin teemas õpetuste järgi talitanud.

-20% on jah , aga kas mitte ei pidand tasuta saama kõik annetajad?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.05.2015 14:20:16 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:

-20% on jah , aga kas mitte ei pidand tasuta saama kõik annetajad?


Tasuta said need, kes maksid fundingu käigus sisse täisraha. Mina maksin näiteks 25.- ja sain nüüd 50% alega kupongi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 16:18:28 vasta tsitaadiga

Olen aegade jooksul kõik simud ära proovinud veidikene põhjalikumalt, ning oma proovimiste järel võin küll öelda, et Project CARS on see kõige-kõige. Kõik on superhästi simuleeritud, puudub jäärajal sõitmise tunne ning FFB on vähemalt DFGT rooliga küll väga asjalik thumbs_up.gif
Will'i mõistan ka väga hästi, rfactori ning jäärajaga üles kasvanud ning nüüd peabki seda reaalsuseks icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 08.05.2015 17:40:08 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Olen aegade jooksul kõik simud ära proovinud veidikene põhjalikumalt, ning oma proovimiste järel võin küll öelda, et Project CARS on see kõige-kõige. Kõik on superhästi simuleeritud, puudub jäärajal sõitmise tunne ning FFB on vähemalt DFGT rooliga küll väga asjalik (y)
Will'i mõistan ka väga hästi, rfactori ning jäärajaga üles kasvanud ning nüüd peabki seda reaalsuseks :lol:

Aega võttis kuni see fanboy ka peale lendas. :D Võta teadmiseks, et ma olen alates 1997. aastast kõik n-ö "Sim'ud" (v.a netkar pro) al. GP2-st ära proovinud (mh rallisimud) k.a LFS ning pidasin seda 2005-2008 väga heaks hc sim'uks, omal ajal, aastaks 2015 on tegemist vana "iganenud" mänguga ning kui ma seda viimati (2012) sõitsin, siis võttis sõnatuks kuidas "muu maailm" on mööda tuhisenud. ;)
rFactor'i "fanboy" olin ma seetõttu, et liiga, kus ma vormelit sõitsin, läks paratamatult rF1 peale üle..., ma olin algselt üks vokaalsemaid vastuolijaid, sest tol iidsel ajal oli rF1 päris kehvake... veel, ning sai mitmeid häid aastaid sellega sõidetud, alates 2009. aastast tulid ka väga tasemel mod'id, mis muutsid totaalselt senist rehvifüüsika tunnetust ja realismi, ning kui iRacing välja jätta, siis parimad rF1 mod'id olid sisuliselt 2013. aastani enim pakkuvad (tbh iR V8SC oli vahepeal wow, aga raha polnud ja nüüd "iganenud").
2012. aasta alguses tuli välja rF2, mis oli kuni 2013. aasta suveni väga toores, siis aga tulid olulised muutused ja al. BTCC Hondast võib autode osas öelda, et rF2 on parimat füüsikat tootev simu (kerge luksukoht oli indycar, sest nad said vigast data't). Kahjuks on tegemist kohati liigselt hardcore simulatsiooniga, puudub entry level, mis vajab selgekstegemisel natsa rohkem kui mõned ringid demos. :D Ausaltöelda vajab kohe vägaväga palju rohkem oskust, et hakkama saada.
Ma isegi ei soovita siin teemas kellelegi rF2-te, sest muidu tunnete end veel ahistatult nagu prtv. :D

Kriban siis enda reitingu erinevatele ringrajasimudele kahest vaatepunktist (+ skoor), mainstream simgamer | hardcore simracer, lahti ei hakka kirjutama, pole aega hetkel.

Assetto Corsa 9/10 | 8/10 = 17/20
iRacing 9/10 | 9.25/10 = 18.25/10
LFS 8.5/10 | 8.5/10 = 17/20
pCARS 7.5/10 | 6/10 = 13.5/20
R3E 8/10 | 8.25/10 = 16.25/20
Reiza GSC EX 8.75/10 | 9.25/10 = 18/20
rF1 8/10 | 9/10 = 17 /20
rF2 8/10 | 9.5/10 = 17.5/20

Järeldused:
1) hardcore simracer'id, teeme ometigi nii, et ühel päeval EESTIS saab rF2 peal liiga käima.
2) ... kui teil on ilgelt palju vaba aega ja kõvasti pappi ja tahet online'is möllata, sõitke iRacingut!!! see on ka väga hardcore sim, aga on parema entry'ga ka mainstream matsidele.
3) Reiza GSC EX on väga hea!!! Aint, et väga keeruline online sõite leida ja offline AI-de vastu mingi aeg kotib ka ära. :(

NB! Ma olen vanu simbin'i mänge ka mänginud, aga kuna enamus sisu "võis" illegaalselt rF1-le külge kleepida, siis originaalmänge sai viimati 7a tagasi proovitud... köhh.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 21:16:58 vasta tsitaadiga

siit arutelust saaks nagu aru, et ütlemata shit mäng. Ise proovisin ja täitsa hea tundus. Eriti kui Shift 1 ja 2 olid meelepärased.

ehk pätsitakse asi paremaks icon_neutral.gif


Endale hetkel tundub see pitstop, ilmastik, ajaline pool asjalikum olevat kui GT5'es milles suht pettusin.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 22:01:41 vasta tsitaadiga

Lisaks esialgsele backer versioonile tõin omale ka veel Limited Editioni Euronicsist, nõnda hea mäng lihtsalt et tahaks riiulil isegi demonstreerida seda, tõesti esimest korda selline juhus minu puhul icon_biggrin.gif

viimati muutis prtv 08.05.2015 23:02:25, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 22:22:41 vasta tsitaadiga

Keegi kes mängu kritiseerib võiks välja tuua täpselt, mis seal valesti on. Saaks jälgida kas pätsitakse vead ära või jäetakse nagu on. Esmamulje on aga, et kuramuse keeruline on kardiga sõita (oma süü, et sõita ei oska). Ainult AI 50 peal on kah kohati kahtlane. Vahest on nagu väga kerge ja siis lambist on asi nagu väljakutset pakkuv. icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010




sõnum 08.05.2015 22:37:23 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
Lisaks esialgsele backer versioonile tõin omale ka veel Limited Editioni Euronicsist, nõnda hea mäng lihtsalt et tahaks riiulil isegi demonstreerida seda, tõesti esimest korda selline juhus minu puhul icon_biggrin.gif

Seega ka üks mänguvõti PC versioonile müügiks thumbs_up.gif


Kui g2a hinnaga teed siis võtaks ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2015 23:02:41 vasta tsitaadiga

Läks juba minema kahjuks.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.05.2015 23:50:25 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks mängu ära tõmmatud ja mängitud natuke. Võtsin mingi limited editioni moditud autodega,eks hiljem paistab mis need endast kujutavad.Alguses siis läksn menüüsse.tükk aega otsisin graafika seadeid,lõpuks leidsin icon_biggrin.gif kuidagi segane on see menüü natuke :SPäris palju on seal igasuguseid efekte,mida tahaks teada mida need teevad ja kas mõjuvad mängu jooksutamisele.Panin seal mõningad asjad ultra peale ja mulle ei meeldinud et peab mängu taaskäivitama et need asjad aktiveeruksid ... see nagu veits miinus minu silmis... Tahtsin esialgu careeriga alustada ja lolli peaga alustasin tier 1-ga,seal anti mulle mingi super auto mis esmasel proovimisel kuidagi teel ei püsinud (mängin puldiga) icon_biggrin.gif siis mõtlesin et see on liiga võimas alguseks ja läksin menüüsse tagasi ja sain aru et oleks tulnud tier 8-ga alustada vms ... siis see uue profiili tegemine võttis jälle aega ja otsisin tükk aega kuidas sellest vanast lahti saada... lõpuks avastasin et load all saab vana ära kustuda.
Alustasin siis nende karti sõitudega ja alguses oli ikka suht raske seda kardi junni juhtida,aga lõpuks hakkas tulema esikohti icon_biggrin.gif Hakkasin nendest kardi sõitudest juba tüdinema,kui lõpuks sain mingi ford focuse rooli ja esamulje on ikka vägev ja väga meeldib... meeldib ka veel et väga palju on vaateid mida valida .. kõige mõnusam ja endale meeldib nagu seestvaates kus on kõik armatuur,rool ja peeglid näha.. n.ö nagu päris kui istud rooli... grafiliselt on väga ilus,pole hullu midagi,jookseb esialgu hästi... eks neid graafika settinguid uurib millagil uuesti... päike ka ikka päris vastikult pimestab icon_biggrin.gif auto seadistamise settinguid on ka igasuguseid,tahaks ainult täpsemalt teada mida iga asi teeb...juhitavus on kuidagi jälle jäik minu jaoks... kurvides nagu ei keera niipalju kui tahaks.. meenutab natuke shifti see mäng mulle ka,mis oli ka suht hea mäng...
aga mäng on küll vägev esiaalgu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 00:10:16 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
kurvides nagu ei keera niipalju kui tahaks..
pead speed sensitivity vms maha keerama vähe
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 00:19:41 vasta tsitaadiga

endal paneb mäng pange kohe alguses kui kõik asjad ultra peale panna (GTX 780 OC). Kõik põhjas + osa asju ultra peal jookseb aga 60+ fps'iga kenasti. Huvitav kas mingi bug. Netis sama viga olemas ja ainuke fix on graafika settingute fail ära muuta ja uuesti katsetada. Aga iga kord mingid asjad ultra peale paned lendab jälle pilt tasku. icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 01:28:42 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära. Jookseb väga hästi väga ilusa pildiga, aga...

Kiirusetunnetust kuidagi pole. Okei seal kangemate masinate ja ringrajapillidega on, aga kui võtta 1. seeria M või Focus RS või Evo, siis ilma spidokat jälgimata ei saa absoluutselt aru mis kiirusega tegu. Eks seda muidugi ole raske luua, aga kui võtaks võrdluseks kasvõi sellise arcade-simu nagu forza 4, siis seal saad kiirusest aru ka kasvõi Type-R'iga sõites. Motion blur sai keeratud ultra peale, kas on midagi veel võimalik timmida? Muidu tundub päris mõnus. icon_cool.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 06:38:54 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Proovisin ka ära. Jookseb väga hästi väga ilusa pildiga, aga...

Kiirusetunnetust kuidagi pole. Okei seal kangemate masinate ja ringrajapillidega on, aga kui võtta 1. seeria M või Focus RS või Evo, siis ilma spidokat jälgimata ei saa absoluutselt aru mis kiirusega tegu. Eks seda muidugi ole raske luua, aga kui võtaks võrdluseks kasvõi sellise arcade-simu nagu forza 4, siis seal saad kiirusest aru ka kasvõi Type-R'iga sõites. Motion blur sai keeratud ultra peale, kas on midagi veel võimalik timmida? Muidu tundub päris mõnus. icon_cool.gif

Mul sama teema, et kiirustunnetust pole, juba EA-st alates, kruttisin igasuguseid sätteid aga miski ei aita. Tuleb ära harjuda, mis seal ikka.
Tegin paar kiiremat Lycaniga, päris mõnus. Mängin xbox one puldiga.
Autosid võiks rohkem olla, eriti tänava klassi pille.
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 09.05.2015 13:05:28 vasta tsitaadiga

Mis/kes oleks momendil parim koht kust CARS samuti ligi võtta?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 14:11:09 vasta tsitaadiga

Keegi kiirust metricu peale oskab muuta? Ja minimapi tahaks kruttida, suurel kiirusel zoomib nii välja, et midagi ei saa aru.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 14:25:32 vasta tsitaadiga

Optionsites on ju olemas valik metricu peale panna. Gameplay all ja ülevalt teine tab, kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 15:07:27 vasta tsitaadiga

Jep, juba leidsin.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jux
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 19:04:59 vasta tsitaadiga

Mis teid ei häiri see nfs-ilik külg-ees-libisemine-mööda-tracki? Kust küll tulevad need fänboide hordid sellise naljaka mängu juurde?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.05.2015 21:21:11 vasta tsitaadiga

Jux kirjutas:
Mis teid ei häiri see nfs-ilik külg-ees-libisemine-mööda-tracki? Kust küll tulevad need fänboide hordid sellise naljaka mängu juurde?


Mingit külg ees libisemist siiamaani ei ole täheldanud... aga noh ma alles sain nende kartide juurest lõpuks pärisautode juurde ja eks vaatab kuidas edasi tundub.Imelik on see veel et puldiga mängides ei saa seal menüüs täielikult pulti kasutades ringi liikuda, peab vahepeal hiirt kasutama.. icon_confused.gif

Üldse oleks huvitav lugeda, kui mõni siinne tegelane kes seda mängu siis n.ö testis sellest ajast millal see välja tuli 3-4 aastat tagasi ja kirjutaks mõne rea kui palju see mäng erineb nüüd sellest lõppversioonist mis välja lasti.kas autode juhitavust on muudetud ? kuidas auto käitub erinevates imalstikuoludes , rajad, menüü kas ja kui palju on midagi muudetud ... mingeid väikseid ja mitte olulisi bug-e pole vaja mainida ,aga üldse on see mäng siis lõppkokkuvõttes tõesti parem kes said seda eelnevalt mängida.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.05.2015 21:33:21 vasta tsitaadiga

[quote="Gap"]
Jux kirjutas:
Mis teid ei häiri see nfs-ilik külg-ees-libisemine-mööda-tracki? Kust küll tulevad need fänboide hordid sellise naljaka mängu juurde?


Mingit külg ees libisemist siiamaani ei ole täheldanud... aga noh ma alles sain nende kartide juurest lõpuks pärisautode juurde ja eks vaatab kuidas edasi tundub.Imelik on see veel et puldiga mängides ei saa seal menüüs täielikult pulti kasutades ringi liikuda, peab vahepeal hiirt kasutama.. icon_confused.gif

ei pea kasuta LB- RB or L1 or R1 oleneb mis pult sul on
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Project C.A.R.S. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.