Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2015 hooaeg - ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX (27 - 29.11) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 18:38:25 vasta tsitaadiga

http://www.f1today.net/en/news/201443/force-india-proposes-individual-choice-for-pirelli-tyres

Mu meelest päris hea idee. Saaks tagumise otsa tiimid natuke rohkem kaarte segamini lüüa icon_razz.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.04.2015 18:47:30 vasta tsitaadiga

Pirelli veaks end ogaraks, et kõigil oleks selline valik.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 19:03:00 vasta tsitaadiga

Hoopis huvitavamaks teeks asja see, kui kõikidel autodel oleks Renault'i mootor. Kunagi ei teaks, kes võidab ja kes õhku lendab icon_biggrin.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 19:21:57 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Pirelli veaks end ogaraks, et kõigil oleks selline valik.
Miks ogaraks? Vähemalt 4 nädalat ette oleks teada rehvisegud ning kohale vaja tarnida sama hulk rehve ju
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.04.2015 19:45:50 vasta tsitaadiga

Jeerait kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Pirelli veaks end ogaraks, et kõigil oleks selline valik.
Miks ogaraks? Vähemalt 4 nädalat ette oleks teada rehvisegud ning kohale vaja tarnida sama hulk rehve ju


Turvakaalutluste pärast pole see nii lihtne, see teema on varem läbi käinud. Indy 2005 icon_wink.gif

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.04.2015 03:13:53 vasta tsitaadiga

slight offtopic aga Suumahher juunior (Mick Schumacher) sai oma esimese võidu F4s

tsitaat:

Mit einer beeindruckenden Leistung hatte der Sohn des Formel-1-Rekordweltmeisters Michael Schumacher wenige Minuten zuvor den ersten Sieg in der ADAC Formel 4 unter Dach und Fach gebracht.

http://www.sport1.de/motorsport/adac-formel-4/2015/04/mick-schumacher-nach-seinem-ersten-sieg-in-oschersleben
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.05.2015 22:01:16 vasta tsitaadiga

Honda mootorist natuke:
http://formulafreak.kinja.com/a-peek-at-the-honda-f1-power-unit-1699225443
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2015 01:01:50 vasta tsitaadiga

Mootorite võrdlus
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.05.2015 08:10:01 vasta tsitaadiga

Super GT Fuji sõit otse koos raadio le mansiga :

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.05.2015 08:42:11 vasta tsitaadiga

Praegune värvilahendus on McLadal sama hale kui nende esitused rajal.

http://www.motorsport.com/f1/news/mclaren-set-for-livery-change-ahead-of-barcelona/

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu555
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2009




sõnum 04.05.2015 00:30:33 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Mootorite võrdlus
Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav, et eelmine aasta said kõik Mercedese engine configurationi edu võtme(turbo kuum pool ühel pool mootorit ja külm teisel) teada, aga keegi pole seda ise kasutama hakanud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 01:05:56 vasta tsitaadiga

Liiga palju vajaks selleks ilmselt ümber tegemist, ja isegi kui tokenseid jätkuks, siis millegi muu jaoks enam ilmselt mitte. Selline asi peab tõenäoliselt juba mootori disainimise algstaadiumis paigas olema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 12:03:29 vasta tsitaadiga

Eriti huvitav lahendus on Renault'il, kes on läinud kõige lihtsamat ja traditsioonilisemat teed pidi. Samas on just nende mootor olnud äärmiselt ebatöökindel.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 13:16:59 vasta tsitaadiga

renool tundub kõige tavalisem lahendus, turbo ühes tükis ja vahejahuti liiga kaugel... õhk läheb liiga kuumaks ja peab liiga kaugele liikuma, selline lahendus sobib suure töömahuga mootoritele.
honda väljalase on huvitav, tahaks eestvaates näha, ega ometi ei ole kollektor selline nagu küljelt paistab, ühes tükis ja iga kanal sama pikkusega... ja mis imeliku kujuga see külmaosa on...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 06.05.2015 16:55:52 vasta tsitaadiga

McLareni uus värvilahendus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.05.2015 12:36:20 vasta tsitaadiga

FP1s rada suht liivane ja tuuline veel, drifte piisavalt lendab igatahes,
vana hea järjekord anyway - acestream://a6192e7122c79a02346f674f7f9d964e713f8194
Spoiler Spoiler Spoiler


irwe Iceman, sõitis boksi, vaatas et wtf boksimeeskonda polegi ootamas, erm???
tüük aega vaatas et hallooo????, passis boksi ees ja siis sõitis taas uuesti välja
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 13:46:02 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 08.05.2015 14:08:12 vasta tsitaadiga

seal ka mainitud
http://en.espn.co.uk/f1/motorsport/race/188267.html?noredir=1
tsitaat:

Raikkonen returns to the pits to find that there are no Ferrari mechanics to take his car into the garage. He heads back out as a result.by Laurence Edmondson 12:30 PM
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2015 15:33:51 vasta tsitaadiga

FP2 lõbusam icon_lol.gif
Grosejanil lendas terve tagumine mootori kate pilbasteks lihtsalt sirge peal.. icon_eek.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 01:11:25 vasta tsitaadiga

mootoritabel ka viiteks, et kes varsti rõõmsalt plindris
Spoiler Spoiler Spoiler


Honda laseb suht "mehiselt"
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 02:32:13 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 11:56:29 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
FP1s rada suht liivane ja tuuline veel, drifte piisavalt lendab igatahes,
vana hea järjekord anyway - acestream://a6192e7122c79a02346f674f7f9d964e713f8194
Spoiler Spoiler Spoiler


ei funka acestream hetkel?
Eile nagu töötas moblas

Edit:
Hakkas tööle

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fallout3
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 12:11:30 vasta tsitaadiga

edit
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 14:13:37 vasta tsitaadiga

Striime:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 15:58:48 vasta tsitaadiga

F1 on nii alla ära käinud? icon_biggrin.gif Terve sessiooni peale mitte ühtegi kommentaari siiamaani icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.05.2015 15:59:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif keegi ei viitsi enam vaadata , või kõik niidavad muru icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 16:03:10 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif Ilmselt igav ka... Pole väga raske ennustada, mis meeskonna auto vähemalt kvali võidab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 16:03:47 vasta tsitaadiga

no kui matsuga seina ei sõida,
siis pealtvaatajaid ei võida
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.05.2015 16:03:51 vasta tsitaadiga

rosberg lõpuks võitis kvali icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2015 16:51:31 vasta tsitaadiga

jalgpall oli, ei viitsinud vaadata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.05.2015 18:09:49 vasta tsitaadiga

Räiks ja Massa omas mahlas icon_lol.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 18:15:46 vasta tsitaadiga

erm?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.05.2015 18:18:16 vasta tsitaadiga

Lootusetult kaugel meeskonnakaaslasest.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 18:25:04 vasta tsitaadiga

samas traffic viimasel ringil oli ka suht karm,
kuigi isegi küsin ka et miks Massat F1s üldse hoida anyway
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2015 21:57:51 vasta tsitaadiga

Tiim põletas rehvisoojendajate all Räikkose rehvid ära... tal ei olnud viimaseks ajasõidu osaks uusi rehve icon_confused.gif

http://www.mtv.fi/sport/f1/uutinen/artikkeli/raikkosen-epaonnistuminen-takana-omituinen-syy/5072286

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 22:11:50 vasta tsitaadiga

lugesin jah et Kimi ka kurtis et Q3 heavy grip problems, sinna see sõit läks ka
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 22:35:47 vasta tsitaadiga

wtf. Sellisest asjast kuulen küll esimest korda, et lausa kõrvetas ära. Krt nende rehvide töötemperatuur on nii kõrge, et tundub uskumatuna, et mingid rehvisoojendid neid nii kuumaks suudavad ajada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 22:41:16 vasta tsitaadiga

pakun, et soojendid on kõvasti kõrgema tempiga kui rada.
Mida suurem võimsus, seda kiiremini soojendab, arvatavasti keegi vajutas valesti nuppe

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 22:47:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mida suurem võimsus, seda kiiremini soojendab, arvatavasti keegi vajutas valesti nuppe


või lihtsalt liiga kaua oli boksis ootamas kuldset viimast ringi soojendused peal
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 22:57:36 vasta tsitaadiga

Mis kell homme start? icon_razz.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 09.05.2015 22:59:09 vasta tsitaadiga

15.00 eesti
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 23:04:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pakun, et soojendid on kõvasti kõrgema tempiga kui rada.
Mida suurem võimsus, seda kiiremini soojendab, arvatavasti keegi vajutas valesti nuppe


Rajatemperatuur ei mängi selles mõttes rolli, et rehvide töötemperatuur on ju palju kõrgem. Rada on Hispaania päikese all vast 45-50? Rehvide optimaalne töötemp on 100 kraadi. Siis pidid need soojenduskotid ikka kõvasti kuumemaid temperatuure välja ajama.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2015 23:05:49 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
pakun, et soojendid on kõvasti kõrgema tempiga kui rada.
Mida suurem võimsus, seda kiiremini soojendab, arvatavasti keegi vajutas valesti nuppe


Rajatemperatuur ei mängi selles mõttes rolli, et rehvide töötemperatuur on ju palju kõrgem. Rada on Hispaania päikese all vast 45-50? Rehvide optimaalne töötemp on 100 kraadi. Siis pidid need soojenduskotid ikka kõvasti kuumemaid temperatuure välja ajama.

ajavadki, aga neil TC olemas, usun ikkagi, et keegi vajutas valet nuppu ja pani kõrgema tempi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 09:17:11 vasta tsitaadiga

Ei tea, kas täna saab jälle seda kuulda? icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 13:11:12 vasta tsitaadiga

irwe, alati leitakse mingi nõks kuidas reeglitest mööda saada
http://www.eurosport.com/formula-1/fia-issues-new-fuel-flow-clampdown_sto4721897/story.shtml
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.05.2015 14:17:46 vasta tsitaadiga

brundel crashis FI icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2015 14:48:17 vasta tsitaadiga

F1.com leht on ikka tõsiselt pekki keeratud, tahtsin ennustuse jaoks tulemusi vaadata Q ja practice omasid ja peale 5te minutit andsin anna ja googeldasin paari sekundiga välja.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.05.2015 14:50:49 vasta tsitaadiga

irwe see jah moblade jaoks "modifitseeritud"
varem ikka kogu info oli silma all, nüüd scrolli nagu loom et midagigi näha üleüldse,
loobusin selle crapi kasutamisest tükk aega tagasi juba selletõttu,
ennem f1fanatic.co.uk
http://www.gpupdate.net/en/f1-results/9302/qualifying-2015-spanish-formula-1-grand-prix/ vms
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 10.05.2015 14:58:55 vasta tsitaadiga

stream, kui keegi otsib:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.05.2015 14:59:50 vasta tsitaadiga

acestream://a6192e7122c79a02346f674f7f9d964e713f8194
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  F1 2015 hooaeg - ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX (27 - 29.11) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.