Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 21:16:34 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.com/itm/w-Tracking-J120-Extended-Battery-Charger-Cover-For-LG-G3-D850-D851-D855-/131349458937?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item1e9509aff9

aga ma arvan et see on päris jube kogemus
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 21:16:55 vasta tsitaadiga

Pigem võtaks zerolemoni 9000mAh aku siis juba G3 jaoks aga hetkel veel ei taha, kui see aegajalt tööl/kodus wireless laadija peale visata siis ehk harjub ära selle nökats akuga eks aeg näitab.

http://zerolemon.com/product/zerolemon-lg-g3-9000mah-extended-battery-rugged-black-zero-shock-hybrid-protection-case/
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.02.2015 22:11:28 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, saad ikka väga hästi hakkama aku koha pealt kui aus olla thumbs_up.gif

Mul heledus 80% automaatne ja 2,5-3h max on ekraani aeg 100%-1%
Tuleb tunnistada muidugi, et 4G võrgus netti kasutades läheb akut kõvasti rohkem sama ajaga kui seda oli 3,5G võrgus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 13:04:10 vasta tsitaadiga

Nojah aku on ikka täiesti mõttetu 8 hommikul 100% ja 12.00 tyhi pani pildi tasku ekraan 50%, paras vastu seina visata. Isegi mingeid videoid ei vaadanud lihtsalt töö kørvalt vaatasin netis ringi...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 13:09:06 vasta tsitaadiga

Sul mingi kala siis.
Mul tuleb lõdvalt 4-5 tundi screen time'i.
See on üsna okei tulemus, vaadates ka teisi telefone, paljud ei küündi isegi selleni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2015 15:19:58 vasta tsitaadiga

RaPTiLE, eelmisel lehel ta just kirjutas, et sot on 6+ tundi, nüüd 4 tunniga tühi. Küllap miskit metsas siis jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 15:27:04 vasta tsitaadiga

6 tunni vastupidavus oli enamusajast ekraan miinimumis sellel tänasel naljal 50% ekraan koguaeg, pole ju vaja mingit 8 core prosesi ja 4k resosi telefonidele kui pmst lauatelefonideks asjad muutuvad, arendagu parem normaalseid akusid võisomehow kiirlaadimist 5 min ja full aga ei kôigil ju 8 core4k telefone vaja...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.03.2015 16:02:53 vasta tsitaadiga

Vaata oma rakendused üle, mis telefonis töötavad ja akut kulutavad. Mul alles hiljuti oli jama LG G2-ga, kus ainuüksi BlueMaili taustal toimetamine ühe päevaga aku tühjaks tõmbas kuigi muidu peab telefon muretult 3-4 päeva vähemalt ilma laadimata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2015 16:56:58 vasta tsitaadiga

GSMA (ülemaailmne mobiilioperaatoreid ühendav org.) hindas G3-e koos Iphone 6-ga aasta parimaks nutitelefoniks
http://www.globalmobileawards.com/winners-2015/
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2015 14:31:20 vasta tsitaadiga

huvitav kas G3el stock android 5.0 saab rootida ilma downgrade tegemata või mitte?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.03.2015 14:53:52 vasta tsitaadiga

firemark, ei saa. Saad aga Kitkati peal olles läbi custom recovery peale lasta stock 5.0`i, mis on ühtlasi ka rootitud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2015 17:51:40 vasta tsitaadiga

nüüd saab ka android 5.0 rootida kergelt:

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/general/guide-root-lg-firmwares-kitkat-lollipop-t3056951
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.03.2015 21:49:16 vasta tsitaadiga

firemark, hea lahendus, aga poolik siiski veel, sest twrp vms custom recovery peale saamine ei toimi ikkagi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 08:03:31 vasta tsitaadiga

vähemalt saab nüüd adaway peale panna
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 08:35:24 vasta tsitaadiga

Ma usun, et see custom recovery paigaldamine 5.0ile on vaid päevade küsimus millal tehakse
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2015 14:07:29 vasta tsitaadiga

firemark, Teil on õigus. Hetkel saab nii, et ühes teemas on rootimise script ja teises teemas on recovery paigaldamine. Mul tehtud ja töötab ideaalselt. XDA teemad siis.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 13:45:13 vasta tsitaadiga

Rootimine oli lihtne jah aga custom recovery paigaldus jäi mulle segaseks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 14:05:17 vasta tsitaadiga

firemark, laias laastus tuleb KitKat KDZ failist endale hunnik faile saada, need kindlasse kausta tõsta ja see kaust telefoni tõsta ja arvutis commanderis käsk käima lasta. Kui soovi, siis mul need failid olemas ja võin kausta saata. Need failid ei ole konkreetse telefoni põhised. Kui Sul 16 gigane D855, siis sobivad.
Failide gerereerimine oligi kõige segasem ja tegin seda rahulikult 1:1-le videoõpetuse järgi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 17:56:54 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
firemark, laias laastus tuleb KitKat KDZ failist endale hunnik faile saada, need kindlasse kausta tõsta ja see kaust telefoni tõsta ja arvutis commanderis käsk käima lasta. Kui soovi, siis mul need failid olemas ja võin kausta saata. Need failid ei ole konkreetse telefoni põhised. Kui Sul 16 gigane D855, siis sobivad.
Failide gerereerimine oligi kõige segasem ja tegin seda rahulikult 1:1-le videoõpetuse järgi.


kui sul on kogu vajalik kraam kuskil olemas siis oleks küll hea
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 20:41:31 vasta tsitaadiga

firemark, kokkupakitud kaust on siin siis. http://1drv.ms/1CRunig

Xda jutt on siin, igaks juhuks panend aadressi http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=59447661&postcount=153

Kui küsimusi tekib, siis PS ja vastan meelsasti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 21:27:12 vasta tsitaadiga

tänud, sain tehtud, hämmastavalt lihtne oli see toiming
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 17:36:17 vasta tsitaadiga

selline küsimus et rcovery paigaldus on ilmselgelt selleks et mõni muu rtom pealer lasta. ehk jagate kogemusio mis oleks hea rom. xda lehel vaatasin popimad rommid on originaali baasil ja suurt ei erine , ehk tuleb mingi hea soovitus mida proovida. mitte et ma originaaliga rahul poleks aka htehnikahuvilisena katsekaks muudki.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 18:38:32 vasta tsitaadiga

ma ise panin peale chupachups 4.2, näeb välja nagu stock aga on kiire ja ei haki vahepeal nagu originaal LG soft

http://forum.xda-developers.com/lg-g3/development/rom-oo-chupachups-4-0-oo-t3021842
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2015 19:52:31 vasta tsitaadiga

firemark, mul chupaga oli akuga ilge jama, vaevu pidas kella neljani õhtul vastu. Hetkel 20i originaal ja sellega on kell 5 õhtul veel 60% alles icon_smile.gif

Lisaks olen kasutanud BlissPop ja Resurrection romi. Need siis nö puhtad androidid välimuselt, aga kiiksudega ja ei meeldi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 11:25:40 vasta tsitaadiga

Kustkohast saab kinni panna need "this app is using alot of battery" kirjad?
Tõesti panen spotify kinni sest telefoni aku on piece of crap...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2015 13:26:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ei ole õnnestunud sellist kirja nähagi icon_eek.gif
Spotify töötab suletud ekraaniga ja tunniajase kojusõiduga võtab 2-5% akust jaksu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2015 14:41:41 vasta tsitaadiga

CM12 on nüüd ka väljas ametlikult. On keegi proovinud? Eelkõige huvitab mind, kas MobiilID ka töötab?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 17:51:04 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
CM12 on nüüd ka väljas ametlikult. On keegi proovinud? Eelkõige huvitab mind, kas MobiilID ka töötab?


Mis mõttes ametlikult? CM12 nightly'd olid saadaval juba jaanuaris, kas nüüd on stabiilne build väljas?

Mina proovisin veebruari alguses, mobiil-id töötas, aga muus osas oli veel suht bugine. WiFi lülitamine oli katki, battery drain mediaserveri tõttu, paar korda kukkus telefon levist totaalselt välja nii et aitas ainult restart.
Hiljem pole proovinud, võibolla on praeguseks need vead parandatud.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.04.2015 18:50:18 vasta tsitaadiga

eckh, praeguseks need parandatud jah. Mul peal ja ühtegi mainitud viga ei esine.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 17:03:37 vasta tsitaadiga

No ma vaatasin viimat detsembris, siis veel ei olnud jah... icon_smile.gif
Mul ka peal ja nimetatud vigasid ei ole. Patarei peab vastu nii, et praeguseks (17:00), on hommikul kell 8:00 laadimast võetud telefonil järgi 97%. Samas, ma vist olen ka vaid 5 kõnet teinud selle ajaga.
Aga teistele teadmiseks, et 5.0-lt CM12 installida ei saa, peate tagasi 4.4-peale installima, siis rootima (uuesti) ja siis saate CM peale alles lasta.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2015 21:00:41 vasta tsitaadiga

anryo, natuke aegunud info. Ma siin ka sellest kirjutanud ja isegi faile jaganud. Jupp aega tagasi on toodetus one click script lollipopi rootimiseks ja custom recovery paigalduseks (see vajab siis mainitud faile, root on 5.0 peal ülilihtne)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:43:31 vasta tsitaadiga

Panin ka siis CM12 14.04 nightly. Kaks päeva kasutanud, üldmulje päris hea. Kiirem, lag-i oluliselt vähem kui originaal 5.0-ga, aku peab minu kasutuse juures paremini.
Probleemid:
- kõned kipuvad tihti katkema, tänase päeva jooksul on mul olnud 23 kõnet, millest vähemalt 4 on katkenud.
- kõnekvaliteet on oluliselt halvem kui LG romiga
- kõne lõpetamiseks tuleb umbes pooltel juhtudel ekraan nupust sisse lülitada, kuna telefon kõrva äärest võttes ei tule pilt automaatselt enam ette.
- tap-to-wake ei tööta vahetevahel
- ühe korra pidin restartima, kuna märguannete ja seadete paneel ei tulnud enam lahti.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2015 11:51:30 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
anryo, natuke aegunud info. Ma siin ka sellest kirjutanud ja isegi faile jaganud. Jupp aega tagasi on toodetus one click script lollipopi rootimiseks ja custom recovery paigalduseks (see vajab siis mainitud faile, root on 5.0 peal ülilihtne)

No see on, kui vanu poste ei loe... icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2015 11:06:30 vasta tsitaadiga

Mul viimasest remondist 3 kuud möödas ja microphone jack jälle cracked.
Peab uurima mis jama sellega on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2015 23:53:29 vasta tsitaadiga

Paistab et protective rubber case tasus ära ennast, täna lendas hirmsa kaarega asfaldile ja ei kriimugi thumbs_up.gif

E: mis häda sellega on, et 10 x päevas jooksevad jumala suvalised apid kokku ja panevad end ise kinni vahest ka lausa nii et telefon ei respondi oma mitu minutit ja siis teeb restardi ise, kus see lg logi seal ees ja siis låheb käima niiet isegi pini ega onock code ei küsi? Pidev kepp on selle kuradi LG telefoniga koguaeg, enne seda oli 2.a note 2 ja mingeid lambi anomaaliaid ei olnud, back to samsung it is paistab factori resetist ka mingit kasu pole.

On garantiist lootust uut telefoni saada? See pole normaalne enam...
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rutz
HV Guru

liitunud: 26.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2015 22:45:18 vasta tsitaadiga

G3 sõsarmudel G3 S sai täna samuti lõpuks Lollipopi peale.
http://www.gsmarena.com/lg_g3_s_starts_receiving_android_lollipop_update_in_europe-news-12112.php

Sai ka kohe peale lastud, esmapilgul pole viga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 410 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 354
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinski
HV vaatleja
vinski

liitunud: 10.12.2002




sõnum 03.05.2015 21:41:00 vasta tsitaadiga

Keegi autos juhtmevaba laadijat ka kasutab? Ka kas laeb ära kui ekraan sees on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 12:32:43 vasta tsitaadiga

Sai ka G3 S Lollipop peale lastud ja ei liigu üldse, meeletult uimane. Kuidas saaks stock Kitkati tagasi? Netis palju õpetusi aga kõik G3 kohta.
Kas G3s käib kõik sama moodi nagu G3 ja kas sobib sama rom?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morik
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 12:57:21 vasta tsitaadiga

vinski kirjutas:
Keegi autos juhtmevaba laadijat ka kasutab? Ka kas laeb ära kui ekraan sees on?


Kasutan juhtmevaba laadijat autos. Põhimõtteliselt hoiab akut samal tasemel kui ekraani sees on.
Mul on mudiugi LG quickcircle-ga kaaned ka ja vahepeal kobiseb,et aeglane laadimine.
Võibolla ilma nende kaanteta laeb korralikutl, aga ma pole proovinud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 14:47:09 vasta tsitaadiga

Fixed kirjutas:
Sai ka G3 S Lollipop peale lastud ja ei liigu üldse, meeletult uimane. Kuidas saaks stock Kitkati tagasi? Netis palju õpetusi aga kõik G3 kohta.
Kas G3s käib kõik sama moodi nagu G3 ja kas sobib sama rom?


kas tegid tehase seadete taastamise peale uuendust? kui ei teinud siis see võibki telefoni uimaseks teha
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fixed
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2015 16:17:39 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Fixed kirjutas:
Sai ka G3 S Lollipop peale lastud ja ei liigu üldse, meeletult uimane. Kuidas saaks stock Kitkati tagasi? Netis palju õpetusi aga kõik G3 kohta.
Kas G3s käib kõik sama moodi nagu G3 ja kas sobib sama rom?


kas tegid tehase seadete taastamise peale uuendust? kui ei teinud siis see võibki telefoni uimaseks teha


jah tegin aga oluliselt midagi ei muutunud. Probleem on just äppide avamine ja nende kinni panek, teeb seda kõike väga aeglaset võrreldes Kitkatiga.
Näiteks, kui äpp sulgeda siis aegamööda ühekaupa tulevad avalehe vidinad ekraanile tagasi.
Imelik on ka veel see, et mälu peaks olema 8GB aga telefon näitab vaba mälu 1,3GB ja kasutusel 3,5GB. Kuidagi vähevõitu või peabki nii olema?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 17:29:00 vasta tsitaadiga

Minu 6-kuud vanale G3'le tekkisid mõned nädalad tagasi justkui "põlenud" kollased laigud ekraanile ja nii korpuse üla- kui allosas olnud praod muutusid aina suuremaks. Lahendus - EMT'i kaudu garanttiisse ja 10p pärast sain telefoni ilma probleemideta tagasi. Vahetati välja ekraan, kui selle ümber olev raam, kus praod sees. Kommentaaridena kuulsin veel, et see mudel ei käivat peaaegu üldse remondis ja avaldati imestust selliste vigade kohta. Võta siis kinni, kas nad räägiv adkõigile seda või on tõepõhi all... icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2015 17:46:01 vasta tsitaadiga

G3e ei satu tõesti tihti garantiisse, seda isegi imestan. Pigem tüüpviga sel on,et visatakse ekraan katki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2015 11:03:39 vasta tsitaadiga

Üleval ja all mul ka praod ja see läänefoorumite jutu järgi tüüpviga.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 25.05.2015 11:43:37 vasta tsitaadiga

Saatsin oma telefoni all olevate pragudega Fujitsusse garantiiremonti ning ekraan ja korpus vahetati ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 21:14:44 vasta tsitaadiga

Mul selle veaga juba kaks korda käinud.
Kas on värvivahet ka?
Hallid telefonid teil?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.05.2015 22:05:04 vasta tsitaadiga

Mul on nurkades veidi täkkeid ka niiet garantiis vaevalt jutule võetakse thumbs_down.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 22:20:29 vasta tsitaadiga

Get a bumper case, põrkab nii päris kenasti ja sealt välja võttes on kui uus.

http://www.amazon.co.uk/SUPCASE-LG-G3-Case-Protective/dp/B00JW7AYYE/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1432581603&sr=8-2&keywords=supcase+lg+g3
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2015 22:53:10 vasta tsitaadiga

Tasub proovida viia, ning rõhuda sellele et tegemist on üldlevinud veaga. Veelgi enam, LG mingi teade oli et nad vahetavad katkised seadmed välja.
Enda omal oli ekraan kriibitud. Päris koledasti, sõitsin talvel lumelauaga üle. Aga vahetati ekraan ära koos raamiga ja nüüd nagu uus telefon.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 25.05.2015 23:42:53 vasta tsitaadiga

Minu omal oli samuti ühest nurgast kukkumisest veidi lömmis ning ekraanil paar kraapsu, ent garantiiga probleeme ei tekkinud. Valge G3-ega on tegu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.