|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.02.2015 22:11:28
|
|
|
pots4t4j4, saad ikka väga hästi hakkama aku koha pealt kui aus olla
Mul heledus 80% automaatne ja 2,5-3h max on ekraani aeg 100%-1%
Tuleb tunnistada muidugi, et 4G võrgus netti kasutades läheb akut kõvasti rohkem sama ajaga kui seda oli 3,5G võrgus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.03.2015 13:04:10
|
|
|
| Nojah aku on ikka täiesti mõttetu 8 hommikul 100% ja 12.00 tyhi pani pildi tasku ekraan 50%, paras vastu seina visata. Isegi mingeid videoid ei vaadanud lihtsalt töö kørvalt vaatasin netis ringi...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
02.03.2015 13:09:06
|
|
|
Sul mingi kala siis.
Mul tuleb lõdvalt 4-5 tundi screen time'i.
See on üsna okei tulemus, vaadates ka teisi telefone, paljud ei küündi isegi selleni.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.03.2015 15:19:58
|
|
|
| RaPTiLE, eelmisel lehel ta just kirjutas, et sot on 6+ tundi, nüüd 4 tunniga tühi. Küllap miskit metsas siis jah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.03.2015 15:27:04
|
|
|
| 6 tunni vastupidavus oli enamusajast ekraan miinimumis sellel tänasel naljal 50% ekraan koguaeg, pole ju vaja mingit 8 core prosesi ja 4k resosi telefonidele kui pmst lauatelefonideks asjad muutuvad, arendagu parem normaalseid akusid võisomehow kiirlaadimist 5 min ja full aga ei kôigil ju 8 core4k telefone vaja...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
02.03.2015 16:02:53
|
|
|
| Vaata oma rakendused üle, mis telefonis töötavad ja akut kulutavad. Mul alles hiljuti oli jama LG G2-ga, kus ainuüksi BlueMaili taustal toimetamine ühe päevaga aku tühjaks tõmbas kuigi muidu peab telefon muretult 3-4 päeva vähemalt ilma laadimata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2015 14:31:20
|
|
|
| huvitav kas G3el stock android 5.0 saab rootida ilma downgrade tegemata või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.03.2015 14:53:52
|
|
|
| firemark, ei saa. Saad aga Kitkati peal olles läbi custom recovery peale lasta stock 5.0`i, mis on ühtlasi ka rootitud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
18.03.2015 21:49:16
|
|
|
| firemark, hea lahendus, aga poolik siiski veel, sest twrp vms custom recovery peale saamine ei toimi ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
19.03.2015 08:03:31
|
|
|
| vähemalt saab nüüd adaway peale panna
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.03.2015 08:35:24
|
|
|
| Ma usun, et see custom recovery paigaldamine 5.0ile on vaid päevade küsimus millal tehakse
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.03.2015 14:07:29
|
|
|
| firemark, Teil on õigus. Hetkel saab nii, et ühes teemas on rootimise script ja teises teemas on recovery paigaldamine. Mul tehtud ja töötab ideaalselt. XDA teemad siis.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.03.2015 13:45:13
|
|
|
| Rootimine oli lihtne jah aga custom recovery paigaldus jäi mulle segaseks.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.03.2015 14:05:17
|
|
|
firemark, laias laastus tuleb KitKat KDZ failist endale hunnik faile saada, need kindlasse kausta tõsta ja see kaust telefoni tõsta ja arvutis commanderis käsk käima lasta. Kui soovi, siis mul need failid olemas ja võin kausta saata. Need failid ei ole konkreetse telefoni põhised. Kui Sul 16 gigane D855, siis sobivad.
Failide gerereerimine oligi kõige segasem ja tegin seda rahulikult 1:1-le videoõpetuse järgi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.03.2015 17:56:54
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
firemark, laias laastus tuleb KitKat KDZ failist endale hunnik faile saada, need kindlasse kausta tõsta ja see kaust telefoni tõsta ja arvutis commanderis käsk käima lasta. Kui soovi, siis mul need failid olemas ja võin kausta saata. Need failid ei ole konkreetse telefoni põhised. Kui Sul 16 gigane D855, siis sobivad.
Failide gerereerimine oligi kõige segasem ja tegin seda rahulikult 1:1-le videoõpetuse järgi. |
kui sul on kogu vajalik kraam kuskil olemas siis oleks küll hea
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.03.2015 21:27:12
|
|
|
| tänud, sain tehtud, hämmastavalt lihtne oli see toiming
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
24.03.2015 17:36:17
|
|
|
| selline küsimus et rcovery paigaldus on ilmselgelt selleks et mõni muu rtom pealer lasta. ehk jagate kogemusio mis oleks hea rom. xda lehel vaatasin popimad rommid on originaali baasil ja suurt ei erine , ehk tuleb mingi hea soovitus mida proovida. mitte et ma originaaliga rahul poleks aka htehnikahuvilisena katsekaks muudki.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.03.2015 19:52:31
|
|
|
firemark, mul chupaga oli akuga ilge jama, vaevu pidas kella neljani õhtul vastu. Hetkel 20i originaal ja sellega on kell 5 õhtul veel 60% alles
Lisaks olen kasutanud BlissPop ja Resurrection romi. Need siis nö puhtad androidid välimuselt, aga kiiksudega ja ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
30.03.2015 11:25:40
|
|
|
Kustkohast saab kinni panna need "this app is using alot of battery" kirjad?
Tõesti panen spotify kinni sest telefoni aku on piece of crap...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
30.03.2015 13:26:43
|
|
|
pots4t4j4, ei ole õnnestunud sellist kirja nähagi
Spotify töötab suletud ekraaniga ja tunniajase kojusõiduga võtab 2-5% akust jaksu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
06.04.2015 14:41:41
|
|
|
| CM12 on nüüd ka väljas ametlikult. On keegi proovinud? Eelkõige huvitab mind, kas MobiilID ka töötab?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
09.04.2015 17:51:04
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| CM12 on nüüd ka väljas ametlikult. On keegi proovinud? Eelkõige huvitab mind, kas MobiilID ka töötab? |
Mis mõttes ametlikult? CM12 nightly'd olid saadaval juba jaanuaris, kas nüüd on stabiilne build väljas?
Mina proovisin veebruari alguses, mobiil-id töötas, aga muus osas oli veel suht bugine. WiFi lülitamine oli katki, battery drain mediaserveri tõttu, paar korda kukkus telefon levist totaalselt välja nii et aitas ainult restart.
Hiljem pole proovinud, võibolla on praeguseks need vead parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.04.2015 18:50:18
|
|
|
| eckh, praeguseks need parandatud jah. Mul peal ja ühtegi mainitud viga ei esine.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
15.04.2015 17:03:37
|
|
|
No ma vaatasin viimat detsembris, siis veel ei olnud jah...
Mul ka peal ja nimetatud vigasid ei ole. Patarei peab vastu nii, et praeguseks (17:00), on hommikul kell 8:00 laadimast võetud telefonil järgi 97%. Samas, ma vist olen ka vaid 5 kõnet teinud selle ajaga.
Aga teistele teadmiseks, et 5.0-lt CM12 installida ei saa, peate tagasi 4.4-peale installima, siis rootima (uuesti) ja siis saate CM peale alles lasta.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.04.2015 21:00:41
|
|
|
| anryo, natuke aegunud info. Ma siin ka sellest kirjutanud ja isegi faile jaganud. Jupp aega tagasi on toodetus one click script lollipopi rootimiseks ja custom recovery paigalduseks (see vajab siis mainitud faile, root on 5.0 peal ülilihtne)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
16.04.2015 15:43:31
|
|
|
Panin ka siis CM12 14.04 nightly. Kaks päeva kasutanud, üldmulje päris hea. Kiirem, lag-i oluliselt vähem kui originaal 5.0-ga, aku peab minu kasutuse juures paremini.
Probleemid:
- kõned kipuvad tihti katkema, tänase päeva jooksul on mul olnud 23 kõnet, millest vähemalt 4 on katkenud.
- kõnekvaliteet on oluliselt halvem kui LG romiga
- kõne lõpetamiseks tuleb umbes pooltel juhtudel ekraan nupust sisse lülitada, kuna telefon kõrva äärest võttes ei tule pilt automaatselt enam ette.
- tap-to-wake ei tööta vahetevahel
- ühe korra pidin restartima, kuna märguannete ja seadete paneel ei tulnud enam lahti.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
17.04.2015 11:51:30
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| anryo, natuke aegunud info. Ma siin ka sellest kirjutanud ja isegi faile jaganud. Jupp aega tagasi on toodetus one click script lollipopi rootimiseks ja custom recovery paigalduseks (see vajab siis mainitud faile, root on 5.0 peal ülilihtne) |
No see on, kui vanu poste ei loe...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
20.04.2015 11:06:30
|
|
|
Mul viimasest remondist 3 kuud möödas ja microphone jack jälle cracked.
Peab uurima mis jama sellega on.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.04.2015 23:53:29
|
|
|
Paistab et protective rubber case tasus ära ennast, täna lendas hirmsa kaarega asfaldile ja ei kriimugi
E: mis häda sellega on, et 10 x päevas jooksevad jumala suvalised apid kokku ja panevad end ise kinni vahest ka lausa nii et telefon ei respondi oma mitu minutit ja siis teeb restardi ise, kus see lg logi seal ees ja siis låheb käima niiet isegi pini ega onock code ei küsi? Pidev kepp on selle kuradi LG telefoniga koguaeg, enne seda oli 2.a note 2 ja mingeid lambi anomaaliaid ei olnud, back to samsung it is paistab factori resetist ka mingit kasu pole.
On garantiist lootust uut telefoni saada? See pole normaalne enam...
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rutz
HV Guru
liitunud: 26.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 410 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
354 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vinski
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2002
|
03.05.2015 21:41:00
|
|
|
| Keegi autos juhtmevaba laadijat ka kasutab? Ka kas laeb ära kui ekraan sees on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
04.05.2015 12:32:43
|
|
|
Sai ka G3 S Lollipop peale lastud ja ei liigu üldse, meeletult uimane. Kuidas saaks stock Kitkati tagasi? Netis palju õpetusi aga kõik G3 kohta.
Kas G3s käib kõik sama moodi nagu G3 ja kas sobib sama rom?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morik
HV kasutaja
liitunud: 29.09.2003
|
04.05.2015 12:57:21
|
|
|
| vinski kirjutas: |
| Keegi autos juhtmevaba laadijat ka kasutab? Ka kas laeb ära kui ekraan sees on? |
Kasutan juhtmevaba laadijat autos. Põhimõtteliselt hoiab akut samal tasemel kui ekraani sees on.
Mul on mudiugi LG quickcircle-ga kaaned ka ja vahepeal kobiseb,et aeglane laadimine.
Võibolla ilma nende kaanteta laeb korralikutl, aga ma pole proovinud.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
04.05.2015 14:47:09
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
Sai ka G3 S Lollipop peale lastud ja ei liigu üldse, meeletult uimane. Kuidas saaks stock Kitkati tagasi? Netis palju õpetusi aga kõik G3 kohta.
Kas G3s käib kõik sama moodi nagu G3 ja kas sobib sama rom? |
kas tegid tehase seadete taastamise peale uuendust? kui ei teinud siis see võibki telefoni uimaseks teha
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
04.05.2015 16:17:39
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Fixed kirjutas: |
Sai ka G3 S Lollipop peale lastud ja ei liigu üldse, meeletult uimane. Kuidas saaks stock Kitkati tagasi? Netis palju õpetusi aga kõik G3 kohta.
Kas G3s käib kõik sama moodi nagu G3 ja kas sobib sama rom? |
kas tegid tehase seadete taastamise peale uuendust? kui ei teinud siis see võibki telefoni uimaseks teha |
jah tegin aga oluliselt midagi ei muutunud. Probleem on just äppide avamine ja nende kinni panek, teeb seda kõike väga aeglaset võrreldes Kitkatiga.
Näiteks, kui äpp sulgeda siis aegamööda ühekaupa tulevad avalehe vidinad ekraanile tagasi.
Imelik on ka veel see, et mälu peaks olema 8GB aga telefon näitab vaba mälu 1,3GB ja kasutusel 3,5GB. Kuidagi vähevõitu või peabki nii olema?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
23.05.2015 17:29:00
|
|
|
Minu 6-kuud vanale G3'le tekkisid mõned nädalad tagasi justkui "põlenud" kollased laigud ekraanile ja nii korpuse üla- kui allosas olnud praod muutusid aina suuremaks. Lahendus - EMT'i kaudu garanttiisse ja 10p pärast sain telefoni ilma probleemideta tagasi. Vahetati välja ekraan, kui selle ümber olev raam, kus praod sees. Kommentaaridena kuulsin veel, et see mudel ei käivat peaaegu üldse remondis ja avaldati imestust selliste vigade kohta. Võta siis kinni, kas nad räägiv adkõigile seda või on tõepõhi all...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
23.05.2015 17:46:01
|
|
|
G3e ei satu tõesti tihti garantiisse, seda isegi imestan. Pigem tüüpviga sel on,et visatakse ekraan katki
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.05.2015 11:03:39
|
|
|
| Üleval ja all mul ka praod ja see läänefoorumite jutu järgi tüüpviga.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
25.05.2015 11:43:37
|
|
|
Saatsin oma telefoni all olevate pragudega Fujitsusse garantiiremonti ning ekraan ja korpus vahetati ära.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
25.05.2015 21:14:44
|
|
|
Mul selle veaga juba kaks korda käinud.
Kas on värvivahet ka?
Hallid telefonid teil?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.05.2015 22:05:04
|
|
|
Mul on nurkades veidi täkkeid ka niiet garantiis vaevalt jutule võetakse
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
25.05.2015 22:53:10
|
|
|
Tasub proovida viia, ning rõhuda sellele et tegemist on üldlevinud veaga. Veelgi enam, LG mingi teade oli et nad vahetavad katkised seadmed välja.
Enda omal oli ekraan kriibitud. Päris koledasti, sõitsin talvel lumelauaga üle. Aga vahetati ekraan ära koos raamiga ja nüüd nagu uus telefon.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
25.05.2015 23:42:53
|
|
|
| Minu omal oli samuti ühest nurgast kukkumisest veidi lömmis ning ekraanil paar kraapsu, ent garantiiga probleeme ei tekkinud. Valge G3-ega on tegu.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|