Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2015 22:52:29 vasta tsitaadiga

Lahja videokaart põhjustab seda, et prose ka ei kasutata icon_question.gif On küll teine mõni põlvkond vana jah.. GTX680 4GB.
---
okei
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.04.2015 22:57:51 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Lahja videokaart põhjustab seda, et prose ka ei kasutata icon_question.gif On küll teine mõni põlvkond vana jah.. GTX680 4GB.
---
okei
jah icon_exclaim.gif kui gpu on nõrk, siis ta ei jõua piisavalt kiirelt kaadreid joonistada ja prose jääb selle taha ootama, kuna pole graafikakaardile midagi enam ette sööta.

viimati muutis NATAS999 28.04.2015 22:59:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.04.2015 22:58:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Lahja videokaart põhjustab seda, et prose ka ei kasutata icon_question.gif On küll teine mõni põlvkond vana jah.. GTX680 4GB.
---
okei
jah icon_exclaim.gif kui gpu on nõrk, siis ta ei jõua piisavalt kiirelt kaadreid joonistada ja prose jääb ka selle taha ootama, kuna pole graafikakaardile midagi enam ette sööta.


Aga võta sa nüüd kinni, cpu 100% ei tohi olla, aga 40% kasutust vähe, mis see normaalne siis on, palju peaks olema?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.04.2015 23:02:50 vasta tsitaadiga

Dave20, iga asi tohib 100% olla, aga kui see kajastub ka madalas FPS'is või kohati nagu kinni kiilumises, siis tuleb see 100% peal rügav jupp välja vahetada võimsama vastu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 28.04.2015 23:05:51 vasta tsitaadiga

NATAS999, Mul i7 4790k ja näiteks splinter cell blacklistis oli cpu kasutus suht tihti 100%, et see siis normaalne? Gpu ilusti seal 98% juures.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 28.04.2015 23:11:20 vasta tsitaadiga

Ah nahka küll see garaazisüsteem on küll ikka p€rses. Tegin omale tuuning pilli, ostsin garaazi ja hoiustasin selle. Seivisin. Mingi hetk sattusin pilliga väljas olles kiirabisse ja pärast läksin lunastasin mendist pilli välja. Viisin tagasi garaazi, nüüd aga mingi hetk on selline seis, et masin garaazis olemas ning kui valida sellega väljumine sõidab uksest välja hoopis teine suvaline sportauto icon_eek.gif Kui ma selle pilli garaazi panen on nüüd 2 pilli icon_biggrin.gif aga sõiduks valida lubab ainult mu õige masina nimega masina... nüüd siis sõitis kolmandat värvi masin välja monkey.gif Vaatab siis mis seis edasi on.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.04.2015 23:11:55 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
NATAS999, Mul i7 4790k ja näiteks splinter cell blacklistis oli cpu kasutus suht tihti 100%, et see siis normaalne? Gpu ilusti seal 98% juures.
ma ei ole seda mängu mängind ja ma ei tea ka seda, mis FPS'ga see sul jooksis. kui vsynci peal pole, siis normaaljuhul peabki vähemalt GPU 100% koormatud olema, kuna GPU ei pea millegi taga ootama. CPU kasutus oleneb ikkagi pigem juba mängust ja kui palju seal vaja asju arvutada on... draw callid hetkel vist ilmselt DX12/mantle valguses kuum teema, ning füüsika.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.04.2015 23:44:46 vasta tsitaadiga

NATAS999, rmc, Mul oli profiilis natuke vana/vale info, võtsin 2+2 millalgi välja ja sisse jätsin ainult 4+4(kuna 4.7ghz peal hästi ei tööta kogu kompott, näiteks ei hakka vahest tööle pannes bios postima ja tahab clears coms saada, sedasi on stabiilne kuigi mäludel samad timingud,ilmselt tahab mälu midagi juurde saada, et 4'ja pulgaga korralikult toimiks)
Jah mul Fulhd monitor.
Tegin pagefile suuremaks 16384mb peale, kuna afterburner näitas seda ennem kollasena(lagi oli ületatud) ja pagefile suuruseks näitas reaalselt 12giga mängu ajal, windowsist oli ennem max 8192mb pandud.... Nüüd enam pagefile mängu ajal vastu lage ei tao.
Eks tweakin veel graafika seadetega...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2015 23:46:45 vasta tsitaadiga

minu mõistus sai otsa, pole võimalik mängida seda asja lihtsalt, täiesti lampi kohtade peale paneb mäng kotti ennast või siis masina bsodi oleneb olukorrast:
i7 3930k
gigabyte x79-ud5
2x r9 290X
16gb 1600mhz mälu
samsung 840 ssd ketas jne jne
mis tehtud
puhas win 7+ puhas mängu reinstall, 15.4 ati driver, crossfires kaardid= BSOD või GTA5.exe stopped working
pagefile proovitud muuta= mitte parem
draiveritega mängitud, biosiga mängitud, oc maha või peale= vahet pole ikka sama seis, ühe missiooni saad ära teha ja klõps jälle kottis kõik

järgmine etapp puhas win 8.1 + mängu nullist tõmbamine RS downloaderiga + kõik draiverid jälle.
bsodi ei saa enam aga mängi lajatab kinni ikka atidxx.dll faili pihta, proovitud ka vanema 14.12 omega driveriga ja ilma crossfireta, lõppes just hetk tagasi punase ekraani ja arvuti hard resetiga.
temperatuurid on korras ja kõiki asju kasutatakse normaalselt.

kaks nädalat ajudenu**i, masendus on mega kõik support teemad läbi loetud proovitud igasugu trikke, aga tundub et minu koosluses see aparaat seda mängu ei hakkagi mängima ennem kui mingit update ei tule jälle. 1.5k eest riistvara seisab nagu laual aga tolku ei miskit.
tõeline noob tunne on juba, nvidia kaarti pole veel proovida saanud ainult thumbs_down.gif

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.04.2015 23:51:42 vasta tsitaadiga

Vaata mu profiili arvutit ja postitusi siin teemas

NB ! peale mu viimast postitust, et juhtus ime ja asi läks korda on mäng end kokku pakkinud veel mõned korrad aga ei midagi erilist
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lolnuub
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2015




sõnum 28.04.2015 23:54:46 vasta tsitaadiga

annaks infot teile, kellel fps dropiga probleeme jne. mina sain enda mängu nüüd lõpuks tööle täna.

lasin kõik nvidia driverid maha ja tõmbasin uuesti need gta v driverid, mis välja lasti, installisin ILMA geforce experienceta. see pidavat jubedalt jebima.

teiseks, kuna minu mäng on steamist, pidi ka sealt vahe sisse tulema, kas on plaadiversioon või steam. steamist võtsin maha steam overlay gta V pealt.

ja no kolmandaks näppisin natuke graafika seadeid, aga ma arvan et see ei olnud mõjutav minu situatsioonis, sest nkn oli kõik juba ikka suht koht miinimumis.

Ma arvan, et driverite clean install oli lõpuks see põhiline asi, mis mind aitas.

Igatahes, mäng on super, lõpuks saan kah nautida. Poistega tegime mul prison break heisti kah ära, kui mõni teist siin loeb siis tänud teile veelkord icon_wink.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003




sõnum 29.04.2015 00:35:52 vasta tsitaadiga

Kas sedasi on ok 8giga ddr3 istub sees?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 04:28:02 vasta tsitaadiga

indumen, kui võimalus, siis proovi kellegi teise GPU'd.... enda omad oled mõlemad ükshaaval läbi proovinud? Võid proovida liigutada ka riistvara... a'la ram'e vähemaks ja muuta pesasid ja whatnot.. liigutada mööda pcie siine kaarti üksikuna proovides... gpu on stock kelladega või tehaseklokk otsas?

kõik driverid panid peale peale värskeid installe? st. mobo driverid ka enne, siis gpu driverid jne. ?

teised mängud töötavad antud kooslusega ideaalselt? (nõudlikumad asjad just)

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 08:11:06 gta5 vasta tsitaadiga

sellised kaardid on masinas:
http://www.asus.com/Graphics_Cards/R9290XDC2OC4GD5/
http://www.asus.com/Graphics_Cards/R9290XDC24GD5/specifications/

üritan lähiajal mõne nvidia ehk masinasse proovida, see x79 chip on ikka väga pirtsakas tundub.
Mälu olen tõstnud ringi, tehase kellad olen maha võtnud, nii proselt, kui ka videolt sai proovitud.
täna proovin füüsiliselt ühe kaardi välja võtta vaatame mis siis saab,
draiverid on samuti kõik õigesti paigaldatud, ma päris esimest päeva siiski ei tegele arvutitega icon_wink.gif
ühegi teise mänguga selliseid anomaaliaid ei ole, isegi dying light jooksis probleemideta.
rohkem pole viitsinud peale panna midagi, sest wini juba 2 korda selle aja jooksul vahetanud.

päris alguses kui veel amd platvormil istusin oli küll prose nõrk aga vähemalt sellist jama ei olnud, kõigest hoolimata on sp story 45% praegult läbi saanud, hetkel saab teha ühe missiooni kaupa sest kauem mäng lihtsalt lahti ei püsi.
editi: avastasin asuse lehelt, et graafikale on pakkuda paar erinevat firmwaret, peab uurima mis hetkel kasutuses ja proovima uuendada ehk.

_________________
ükskord me võidame niikuinii


viimati muutis indumen 29.04.2015 09:28:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 08:32:34 vasta tsitaadiga

Eile mingi härra käis ringi, surematu ja tulistas minigunist 40k rahakotte välja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 08:39:39 vasta tsitaadiga

Lappari peal jookseb üllatavalt hästi, ilma et lappar oleks kui lennuk.
i7 3610QM ja GT650M
Automaatseades oli mingi 13xx reso ja high ja very high seadete peal ja ei mingit kiilumist ei üheski olukorras.

Lükkasin reso FHD peale aga siin pidin seadetes järgi andma. Enamus läks medium peale ja mõni seade high peale, jookseb päris hästi. Kiilumist ei esine. Eks peab võibolla veel timmima, aga hetkel pildiga rahul. thumbs_up.gif

Konsooliga küll ja küll varem mängitud, aga PC peal on ikka päris thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.04.2015 09:24:24 vasta tsitaadiga

Sai eile tehtud seda kuradima heisti, mis Lester paneb ja peab tühjaks tegema ühe hiiglamasuure panga. Noo jobanajõ kui raske see oli. icon_evil.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 10:31:36 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Sai eile tehtud seda kuradima heisti, mis Lester paneb ja peab tühjaks tegema ühe hiiglamasuure panga. Noo jobanajõ kui raske see oli. icon_evil.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas see oli see Heist kus pidi tsiklitega kuristikku hüppama lõpus ja siis langevarjudega mingi paadi juurde maanduma?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.04.2015 10:37:37 vasta tsitaadiga

Dj-E, jjjep, seep-see sama oli. Enne kuristiku hüpet sai ka veel nalja, kukkusin kõige ees maha ja 3 motikat sõitsid minust üle. Päris vähe HP jäi alles.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 10:42:49 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Dj-E, jjjep, seep-see sama oli. Enne kuristiku hüpet sai ka veel nalja, kukkusin kõige ees maha ja 3 motikat sõitsid minust üle. Päris vähe HP jäi alles.. icon_biggrin.gif

Mo arust oli see küll väga lihtne heist. Maybe olid siis lihtsalt väga head kaaslased HD Taneli Crew-ist. icon_biggrin.gif Nendega läks kuidagi väga libedalt. icon_razz.gif

Suvalistega heistide tegemine on paras piin. icon_biggrin.gif Eile lõpuks sain vanglast päästmise heisti jaoks väga ok seltskonna kokku. Sai kohe esimesel katsel ära tehtud. icon_biggrin.gif Enne sai muidu teistega päris palju katsetatud aga ikka mõni loll tormas suutis surma saada. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.04.2015 10:52:46 vasta tsitaadiga

Dj-E, meil oli väga hea tiim. Üks oli mul lähedane sõber, tema rääkis ühega inglise keeles. See kellega tema inglise keeles rääkis, rääkis ühega prantsuse keeles ja mina rääkisin sõbraga eesti keeles. icon_lol.gif

Tegelikult on tegu väga vapustava meeskonnaga, me tegime mõne heisti rekordkiirusel ära kui osade HV tegelastega. Kordagi pole varem üheski heistis surma saanud, kui seal heistis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 29.04.2015 10:59:16 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Dj-E, meil oli väga hea tiim. Üks oli mul lähedane sõber, tema rääkis ühega inglise keeles. See kellega tema inglise keeles rääkis, rääkis ühega prantsuse keeles ja mina rääkisin sõbraga eesti keeles. icon_lol.gif

Tegelikult on tegu väga vapustava meeskonnaga, me tegime mõne heisti rekordkiirusel ära kui osade HV tegelastega. Kordagi pole varem üheski heistis surma saanud, kui seal heistis.


No ma tegin eile ka seda, küll mingite suvalistega. Algus oli veidi raske kui võmmide eest jala ära joosta. Aga kui juba ratta otsas olime siis oli lihtne. Esimese korraga joppas meil.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 29.04.2015 11:11:15 vasta tsitaadiga

Meil oli jällegi nii, et pangast välja saamine oli lebo, sest meil jalutasid minigunidega poisid mentidele vastu. icon_biggrin.gif

Aga jah, ei tea kuidas meil nii kehvasti läks see. Reaalselt me oleksime jõudnud selle 5h rohkem väikseid heiste teha ja teeninud rohkem raha kui selle suure heistiga. Aga noh.. eks järgmine kord lähe tunduvalt lihtsamalt, siiski põgenemis route peas nüüd. Aga ma tõsiselt kahtlen, et kas üldse seda heisti teen uuesti. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 29.04.2015 11:18:46 Re: gta5 vasta tsitaadiga

indumen kirjutas:
sellised kaardid on masinas:
http://www.asus.com/Graphics_Cards/R9290XDC2OC4GD5/
http://www.asus.com/Graphics_Cards/R9290XDC24GD5/specifications/

üritan lähiajal mõne nvidia ehk masinasse proovida, see x79 chip on ikka väga pirtsakas tundub.
Mälu olen tõstnud ringi, tehase kellad olen maha võtnud, nii proselt, kui ka videolt sai proovitud.
täna proovin füüsiliselt ühe kaardi välja võtta vaatame mis siis saab,
draiverid on samuti kõik õigesti paigaldatud, ma päris esimest päeva siiski ei tegele arvutitega icon_wink.gif
ühegi teise mänguga selliseid anomaaliaid ei ole, isegi dying light jooksis probleemideta.
rohkem pole viitsinud peale panna midagi, sest wini juba 2 korda selle aja jooksul vahetanud.

päris alguses kui veel amd platvormil istusin oli küll prose nõrk aga vähemalt sellist jama ei olnud, kõigest hoolimata on sp story 45% praegult läbi saanud, hetkel saab teha ühe missiooni kaupa sest kauem mäng lihtsalt lahti ei püsi.
editi: avastasin asuse lehelt, et graafikale on pakkuda paar erinevat firmwaret, peab uurima mis hetkel kasutuses ja proovima uuendada ehk.


Endal profiili kastil pole mingit muret ühe kaardiga muidugi aga jookseb ja ei ole kordagi kokku jooksnud. Videol on muidugi pasta ka vahetatud sest originaalis on seal ikka ulme vahel.
Enam ei thermal throttle ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indumen
HV veteran
indumen

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2015 11:29:59 vasta tsitaadiga

mul on hea meel nende üle kellel pole probleeme, praegult ma kardan et kogu asi jääb konkreetse mobo ja video ebakõlade taha. temperatuurid on korras videod ei võta isegi pöördeid üles. prose istub vee all jne jne.
väga frustreeriv on kogu see üritus, maximum mis eile sain oli pool tundi järjest mängida seda vanema draiveri ja crossfire välja lülitatuna siis.

_________________
ükskord me võidame niikuinii
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 172, 173, 174 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.