Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 20:14:03 vasta tsitaadiga

Sõpru mul pole ja publicust ei taha keegi minu Heiste teha icon_sad.gif
#sadlife
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harald205
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 20:32:26 vasta tsitaadiga

Otsime 4-dat kaaslast Heiste tegema.
Olemas Mumble.
SC: D3ar3vil

_________________
www.tece.ee
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2015 21:33:47 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
krt panin frapsi käima ja tiksub ikkagi 40-59 vahel linnas. hakkab vist vanadus kallale tulema, pole enam see nägemine see, mis ta omal ajal oli.
linnas on jooks päris hea, kid kui kõrbesse jõuab, siis hakkab framerate flappima
mul linnas kipub ikka pigem 50-60 olema, kuid kõrbes ja mõningal maanteel viskab isegi 30 ära, seda siis texture high - selle sai aga texture normal pandud

normal texture ja muud jutud on pandud pmst põhja, fxaa on msaa asemel
varjud on vist high peal, samas advanced distance on põhja keritud
2400 näitab, kuigi 2000 on videomälu
aegajalt veidi hakib, kuid suur enamus on sujuv ja 40+

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 22.04.2015 21:40:51 vasta tsitaadiga

Mis ajast on moodsaks saanud see, kellel madalam FPS, see tegijam?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 21:48:53 vasta tsitaadiga

Ma ikka kipun oma sätetega niimoodi mängima, et lõppkokkuvõttes fullhd jookseks 60fps. 960 peal on küll vrami 2gb, kuid saab ilusti hakkama sellega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 21:51:19 vasta tsitaadiga

Bullzeye, hipsterite värk nh, siidsile mängupilt on liiga mainstream.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 21:56:14 vasta tsitaadiga

grand theft auto v pc graphics & performance guide (nvidia)
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2015 22:13:12 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Bullzeye, hipsterite värk nh, siidsile mängupilt on liiga mainstream.
tänapäeval, kus meil eestis siin nii playtechis kui ka skypes töötavad lärmakad itimehed oma GTX970/980 SLI'dega kirevad, siis vaene mees, kes ei saa lubada tuhandetes eurodes uuendusi arvutile, jääb paraku varju
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 22.04.2015 22:16:31 vasta tsitaadiga

Bullzeye kirjutas:
Mis ajast on moodsaks saanud see, kellel madalam FPS, see tegijam?

hah, kes sellist jama veel ajas icon_biggrin.gif
lumi ? - http://www.gtaall.com/gta-5/mods/60625-gta-v-online-snow-mod.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 22:20:32 vasta tsitaadiga

Mis kõige odavam variant hetkel on ostmiseks? Need nuuvemi keyd on läbi müüdud.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullzeye
HV vaatleja
Bullzeye

liitunud: 27.08.2009




sõnum 22.04.2015 22:21:14 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
Bullzeye kirjutas:
Mis ajast on moodsaks saanud see, kellel madalam FPS, see tegijam?

hah, kes sellist jama veel ajas icon_biggrin.gif
lumi ? - http://www.gtaall.com/gta-5/mods/60625-gta-v-online-snow-mod.html
No, päris mitut postitust nägin eelpool, kus kirjeldati oma igivana raali, mis mängib 20fpsiga ega mõisteta neid, kes kurdavad 40fpsi üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 22:32:01 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Mis kõige odavam variant hetkel on ostmiseks? Need nuuvemi keyd on läbi müüdud.


Mina ostsin Brasiilia stiimist. Kasutasin Hola extensioni chromel. 30euroraha.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 22.04.2015 23:06:53 vasta tsitaadiga

13h hetkel ja mitte üht crashi ega probleemi pole esinenud. Kõik toimib nii single playeris kui onlines nagu valatult. Minu 780TI-ga jookseb kõik very high seal 60-75 vahel. Kohati ka muidugi sinna 50 kanti droppe, aga neid õnneks harva. Nüüd tuleb vaid oodata, kuni sõbrad/tuttavad ka omale soetavad ja saab suuremaid summasid onlines teenima hakata. Pre-orderit ei võtnud, kuna nullist meeldib endale rohkem alustada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OnuUno89
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:12:48 vasta tsitaadiga

Pole samuti probleeme olnud.
Kui keegi onlines taguda viitsib siis võiks steami lisada: grimgeeks
Ise hetkel onlines 16.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 22.04.2015 23:30:43 vasta tsitaadiga

Esimesed pool tunnikest sees sp`d mängitud ja wow on ikka kena küll. Just lõpetasin ennem Liberty City esimese epiosoodi niiet hea võrdlus olemas.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:40:57 vasta tsitaadiga

sander989 kirjutas:
Jah mul BF4'ga High settingutel 64 mängijaga kaardil oli kõik tip-top. Alla 50 ei visanud. Eks muidugi ise eelistan ka 60 aga praegu niisama Onlines lollitamise kannatan selle 40'ga ära. Kõigub seal 40-60.

BF4 on 1,5a vana mäng kah. Ootame uued pätsid ja ajurid gtaV ära, küll raip hakkab paremini jooksma. Ise eriti ei kurda, kõik töötab üllatavalt hästi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 22.04.2015 23:45:13 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
sander989 kirjutas:
Jah mul BF4'ga High settingutel 64 mängijaga kaardil oli kõik tip-top. Alla 50 ei visanud. Eks muidugi ise eelistan ka 60 aga praegu niisama Onlines lollitamise kannatan selle 40'ga ära. Kõigub seal 40-60.

BF4 on 1,5a vana mäng kah. Ootame uued pätsid ja ajurid gtaV ära, küll raip hakkab paremini jooksma. Ise eriti ei kurda, kõik töötab üllatavalt hästi.


Kas gta v pole mitte 2 aastat vana mäng ? See et ta hilinemisega PC peal välja tuli ei õigusta midagi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:50:34 vasta tsitaadiga

Aah, Mu prose on ikka suht "saast" siiski.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:58:48 vasta tsitaadiga

sander989, brasiilia stiimi logisid enda kontoga sisse? kas sul on see konto juba tükimat aega olnud? mänge on teisi ka peal? kas pidid ka riigi ära muutma? mingeid confirmationeid jne. ei old vaja?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 00:12:41 vasta tsitaadiga

Tüüp kes mu konto ära võttis andis konto tagasi aga maili ei saa endiselt vahetada kuna rockstar kõigil selle kinni keeranud. Nickname vahetatud mida ei saa nüüd aasta aega muuta kui just support ei kavatse jalgu kõhu alt välja võtta.

GreatMaria olen nüüd icon_lol.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 00:20:40 vasta tsitaadiga

eks tuleb RS'ile aega anda, suht kiired ajad neil ilmselt.. ja tegelikult mingi teise keskkonna tõttu, kust andmed välja lekitati.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 00:33:15 vasta tsitaadiga

http://www.gamersnexus.net/gg/1916-investigation-rockstar-games-customer-service-calls

rmc, mis keskonnas need andmed välja lekitati?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 00:40:10 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
eks tuleb RS'ile aega anda, suht kiired ajad neil ilmselt.. ja tegelikult mingi teise keskkonna tõttu, kust andmed välja lekitati.


BS, lekkinud pole midagi. Parool oli unikaalne ja vahetasin peale seda kui aktiveerisin mängu mõned tunnid ennem launchi. Parool oli genereeritud suvaline jada. Vaevalt LastPassi ära häkitud on.

100% kindel et rockstars lekib ise.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 02:27:23 vasta tsitaadiga

kriist, hea viide, RS ise on eitanud nende turvasüsteemide breach'i.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 23.04.2015 06:19:17 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
ufo56 kirjutas:

GreatMaria olen nüüd icon_lol.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif


Ma arvan, et probleem on neil kes selle key kuskilt Nuuvemist tellis. Need võtmed läksid nö teisele ringile. Keegi ei hakka teie RSC hijackima, et Teie online statistikat ja friendslisti vaadata ja ma arvan et RSC ja mäng ise on lihtsalt player ID-ga ühenduses, mitte key-ga
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 07:13:27 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
ufo56 kirjutas:

GreatMaria olen nüüd icon_lol.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif


Ma arvan, et probleem on neil kes selle key kuskilt Nuuvemist tellis. Need võtmed läksid nö teisele ringile. Keegi ei hakka teie RSC hijackima, et Teie online statistikat ja friendslisti vaadata ja ma arvan et RSC ja mäng ise on lihtsalt player ID-ga ühenduses, mitte key-ga


Mul karbiversioon aga sama saatus...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 07:37:53 vasta tsitaadiga

KUi mul nii juhtuks(karbivrsioon) lähen poodi ja tseki alusel nõuan uut mängu icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 07:38:44 vasta tsitaadiga

Wordmc9 kirjutas:
KUi mul nii juhtuks(karbivrsioon) lähen poodi ja tseki alusel nõuan uut mängu icon_smile.gif


See mul ka tegelt juba plaanis icon_lol.gif ootan enne Rockstar'i vastuse ära

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 08:27:11 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
GreatMaria olen nüüd icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.04.2015 09:00:13 vasta tsitaadiga

Eestiski suudetud sellisel kujul andmebaasi luua.
Ise küll enne ei puutu mängu... hea, et Witcher 3 tuleb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 23.04.2015 09:28:33 vasta tsitaadiga

Muidu sellest lume lisast. Aastavahetusel oli konsooli peal küll lumi maas ja aegajalt sadas ka.

Lowlifer6 social clubis, kui keegi tahab õhtuti heiste teha. Kusagil tunnike mängin, rohkem ei viitsi. Ajaliselt peale 20.00 tavaliselt.

_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 23.04.2015 09:36:36 vasta tsitaadiga

Sai mängitud eile natukene pikemalt ja nüüd ma tunnen tõsiselt, kuidas see pre-orderiga saadud raha rikub natukene mänguelamust. Ostsin juba ~250k maja ja elu nagu miljonäril juba. Praktiliselt osta mida tahad, üks hetk ta saab ikka otsa, aga lihtsalt oleks tahtnud alustada täiesti nullist ja omada esimese korraga üht tagasihoidlikku maja. Oh well.. 1-2 levelit veel kuni saab Heisti teha. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 09:46:13 vasta tsitaadiga

ei ütleks, et raha rikub. kõik asjad on nagunii lukus .

Seee 0'ist alustamine on suht tüütu, iga missioon mida algselt tegid (enne heiste) teenisid armetult vähe raha. Kui keegi veel drop'is vms probleemid tulid siis sageli kulus missiooni peale rohkem raha kui teenisid. Vähemalt endal oli selline kogemus konosooli peal. Eriti tihti ei viitsinud ka mängida kuna pidevalt oli üks ühenduste jama.

Endal on mingi suvaline maja ja kaks autot minimaalsete uuendustega ja rahaline seis mängus suht 50k ja vsio. Natuke relvadele ammot osta ongi raha otsas. Mõnes missioonis läheb kuule kõvasti eriti siis kui pidevalt uuesti alustatakse.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 23.04.2015 09:58:04 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
ufo56 kirjutas:

GreatMaria olen nüüd icon_lol.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif


Ma arvan, et probleem on neil kes selle key kuskilt Nuuvemist tellis. Need võtmed läksid nö teisele ringile. Keegi ei hakka teie RSC hijackima, et Teie online statistikat ja friendslisti vaadata ja ma arvan et RSC ja mäng ise on lihtsalt player ID-ga ühenduses, mitte key-ga


Kuidas sa seda nüüd ette kujutad, et võti teisele ringile läheb?
Aktiveerida saad ju RSC-s ja teistkordsel aktiveerimisel ütleb, et pole võimalik. Sina ju enam minu võtit enda konto all aktiveerida ei saaks.
Mina ostsin Nuuvemist selle võtme ja see võti ei ole ju algselt seotud kellegi RSC kontoga, alles peale aktiveerimist seotakse.
Kui Nuuvem oleks lekitanud (loe müünud edasi neilt ostetud võtmeid, mis juba aktiveeritud RSC-s) kontosid, siis oleks pidanud Nuuvemi ja RSC kontode vahel olema seos: sama e-post ja parool mõlemas kohas. Muul juhul sealtkaudu ei oleks see väga kergelt lekkida saanud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 10:49:33 vasta tsitaadiga

... ostukohaga pole siin midagi pistmist, ostukoht annab sulle vaid võtme, probleem on kontoandmete lekkimises. Hetkel pole täpselt teada, mis viisil see toimunud on. RS ise väidab, et mingi andmebaas pandi tõenäoliselt tuuri, kuid leidub ka arvamusi, et kliendi ja serveri vaheline liiklus ja andmete talletamine pole kõige turvalisem. Seega, kui pole ise oma konto andmeid kuhugi kolmandate isikute poolt hallatavasse süsteemi sisestanud ja pw on hea, siis ilmselt tuleb ikka RS poole vaadata. Juba parooli vahetamise süsteem on neil äärmiselt ebaturvaline, ei mingit kinnituse küsimist, rääkimata kaheastmelise autentimise puudumisest. Kogu teema lõhnab päris suure skandaali järgi sest täisesti absurdne on olukord, kus megakasumeid teeniv firma, pole vaevunud investeerima kaasaegsetesse turvameetmetesse ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tack
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 23.04.2015 11:22:16 vasta tsitaadiga

Sel nädalal hakkas selline jama, et ei autod kaovad (õhku lastud jms.) ja ei saa tagasi osta. Mehaanikule helistades ka pole enam nimekirjas. Olen kaotanud juba 2 kallist Insurgenti. Enam ei riski kallimate autodega tänavale minnagi, saab pärast tagasi või ei? On kellelgi sama probleemi olnud ja mis aitaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 11:27:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.

Just nii.
Launchi päeval kui parooli vahetasid siis POST päringus oli parool ja mail plaintextina. Redditis oli kuskil pilt.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.04.2015 11:30:45 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.

Just nii.
Launchi päeval kui parooli vahetasid siis POST päringus oli parool ja mail plaintextina. Redditis oli kuskil pilt.


Viitsid linkida?

POST päringus ongi kõik plaintextina, see on normaalne. Kliendi poolel paroole tavaliselt ei hashita.
POST päringust aga ei saa seda parooli sul keegi kätte kui just su wifit / internetti pealt ei kuulata.

See et need andmebaasis plain-texina olid, see on täiesti teine bläck.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.04.2015 11:33:02 vasta tsitaadiga

Jobide tegemisel siis huvitav tähelepanek, et täis raha saad kätte, kui ~16 minutit oled sellega jebinud. 3-4kesi juba tööotsad väga kiiresti teostatavad. eriti peale seda, kui soomustatud Kuruma ostad (mis sa ikka selle pre-orderi rahaga teed, heisti jaoks sobiv elamine + kuruma + mis iganes meeldib).

Raha kulub küll metsikult ammo peale, sellega nõustun, ka endal on probleem, et omast arust ei kulutanud niipalju SMG ammot lihtsa drug busti peale, aga vähemalt missioonide vahepeal kui võimalik ammot taastada on arve jälle viisakas.

Missioonide kohta siis juttu veel siin:

http://gta.wikia.com/Missions_in_GTA_Online
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:25:30 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.

Just nii.
Launchi päeval kui parooli vahetasid siis POST päringus oli parool ja mail plaintextina. Redditis oli kuskil pilt.


Viitsid linkida?

POST päringus ongi kõik plaintextina, see on normaalne. Kliendi poolel paroole tavaliselt ei hashita.
POST päringust aga ei saa seda parooli sul keegi kätte kui just su wifit / internetti pealt ei kuulata.

See et need andmebaasis plain-texina olid, see on täiesti teine bläck.


Ah jah, mööda panin, mõtlemata kirjutasin.

Tahtsin öelda et keegi oli saanud settings lehe loadimise kus URLis oli email ja parool näha ning keegi targem oli veel seal lisanud infot miks ta arvab et paroolid plainis on.


Muud võimalust pole lihtsalt, mul oli genereeritud 12 kohaline suvaline jada ja kuskil mujal kasutuses polnud, ning kuidas see täpselt kätte saadi.

EDIT: ei suuda teemat leida enam

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:25:40 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Sai mängitud eile natukene pikemalt ja nüüd ma tunnen tõsiselt, kuidas see pre-orderiga saadud raha rikub natukene mänguelamust. Ostsin juba ~250k maja ja elu nagu miljonäril juba. Praktiliselt osta mida tahad, üks hetk ta saab ikka otsa, aga lihtsalt oleks tahtnud alustada täiesti nullist ja omada esimese korraga üht tagasihoidlikku maja. Oh well.. 1-2 levelit veel kuni saab Heisti teha. icon_smile.gif

Ma ei ütleks, et saadud raha rikub... ostmist mängus ju küllaga.. paadid, lennukid, autod-baigid-soomustatud asjad, elamised jnejne.

Ise ostsin algraha eest elamise (350k, kõige kallim klass, ent keskmine hind), "ferrari" & tuunisin selle ära (engine jne. upgrade teen kui kõvemad unlockitud) ja hunniku relvi (koguaeg hoian täis relvade inventory't, kuigi tundub, et enam ei tee seda, sest ma kasutan pm. ainult SMG'd ja special carbine'i (lõbutsemiseks lisaks granaadid, stickyd jms.), ent kuule kulub ka suvalistel asjadel, s.h. bensiin, mida ma kasutan haruharva.... et nüüd ostan ainult neid kuule, mida vaja, mulle meeldib kui kõik on saadaval muidu kui vaja on icon_razz.gif

Kogun raha nüüd tank'i jaoks... nats alla milli on olemas. Tahaks kuruma't ka, a ei taha raisata tankiraha... kuigi see tank vb. ei olegi niihea ost kui ta üliaeglane jms. on, samas funida saab ikka icon_biggrin.gif

tack kirjutas:
Sel nädalal hakkas selline jama, et ei autod kaovad (õhku lastud jms.) ja ei saa tagasi osta. Mehaanikule helistades ka pole enam nimekirjas. Olen kaotanud juba 2 kallist Insurgenti. Enam ei riski kallimate autodega tänavale minnagi, saab pärast tagasi või ei? On kellelgi sama probleemi olnud ja mis aitaks?

Ma ostan autod kohe tagasi kui nad kaovad enamasti. Kas need autod, mida sa tagasi soovid on ikka kindlustatud? Ega nad mendis ei ole? Ega nad liiga kaua mendis olnud ei ole? Ma ei tea, kas õhkulastud autod võivad ka kaduda (st. kindlustusest), ent mentijaamas seisvad autod kaovad küll mingi aja pärast ära kui välja ei osta-varasta....


karvane kirjutas:
Jobide tegemisel...
icon_lol.gif
_________________


viimati muutis rmc 23.04.2015 12:26:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:25:58 vasta tsitaadiga

Minu arust need heistid on ikka väga möttetud ja igavad. Üldjuhul on skeem kogu aeg sama. Söida 3min sihtpunkti. Tapa möned vastased ja siis söida 5min ja ongi köik. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 23.04.2015 12:26:56 vasta tsitaadiga

Ma ise muret ei tunne. Endal on mul GTA5 steamis. Ok saavad RSC või mängu Key teada, ok mis ta sellega edasi teeb kui see on ühendatud Steamiga icon_biggrin.gif
Ning Steami konto on teise kasutajanime ja parooliga icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:28:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tahaks kuruma't

Väärt masin, mul turbo ja engine level 3 peal. Lendab nagu lennuk.

tsitaat:
Ok saavad RSC või mängu Key teada


Jääd samamoodi ilma, ära muretse. On ka neid inimesi, steam ei päästa midagi siin.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:28:21 vasta tsitaadiga

Dj-E, mitut heist'i sa teinud oled? Ma olen praeguseks teinud enda algatusel 4 heist'i ära ja teiste algatusel tegin enne seda esimest kolme või vähemalt erinevaid osasid sellest... Minuarust on nad küll põnevad ja erinevad ka, see, kus stealth'i kasutades valvureid maha võtma peab, oli väga huvitav, tuletas hitman'i meelde...

Ise ei saa sellest aru heist'ide puhul, et kui algataja maksab alguses 50k, et heist'i tegema saaks hakata... siis ta ei saa ettevalmistavate tööde puhul raha, siis lõpuks võib miinusesse jääda kui failid palju pm. ja teistele üle miinimumi maksad icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Goon, endal ka steam ja ilmselt saab mängida ka ilma steam'ita, sest kontod seotud... st. RSSC sisse logida andmetega ja sealt käivitades mängu. Igaksjuhuks proovima ei hakka, vb. siis "lekib" kuskile icon_biggrin.gif, aga, seal peaks see nõrk koht olema ka... lõpuks on seis, kus steam'is paned mängu käima, a RSSC ütleb sulle, et parool on vale, proovi uuesti? icon_biggrin.gif

_________________


viimati muutis rmc 23.04.2015 12:29:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:28:25 vasta tsitaadiga

rmc, tanki jaoks pead sa rank 70 olema, selleks ajaks on sul mitme tankijagu raha olemas.

Ise ostsin omale Insurgent Pick-Up'i lootes, et klaasid on samuti kuulikindlad nagu Kurum'il on, aga kus sa sellega. Lisaks ei saa sellega missioone teha ega parkida enda garaažis - mõttetu ost ühesõnaga.


viimati muutis Lordlesta 23.04.2015 12:37:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:35:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lõpuks on seis, kus steam'is paned mängu käima, a RSSC ütleb sulle, et parool on vale, proovi uuesti?

Ja nii ongi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:38:03 vasta tsitaadiga

raadiot ühele jaamale ei saa defaultida?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:43:58 vasta tsitaadiga

Lordlesta, lol, selle peale ei mõelnudki... ei leidnud hetkel ka tabelit, kus oleks autodeloetelu ja unlock level ka olemas... aga tundub, et siis on aeg osta kopteriplats (mujale vist koptereid maanduda ei saa? high end torni katusel oleks ideaalne) ja kopter + kuruma.. icon_smile.gif

Autodest vist tundub, et tahaks Overflod Entity XF'i.
Jabur muidugi, et autosalongist autot proovida ei saa, lisaks pildid võiks olla ammendavad ka nagu päriselt auto24 või kv.ee's. Nii korteritest kui ka muust ostetavast varast.

bitCON, optionsis saad valida default jaama, ent see ei ole ka päris 100% variant... V's pole proovinud, varasemates küll.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 12:44:10 vasta tsitaadiga

Krt nii lihtne/vajalik feature ja nad ei tulnud selle peale
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.