|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
22.04.2015 20:14:03
|
|
|
Sõpru mul pole ja publicust ei taha keegi minu Heiste teha
#sadlife
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harald205
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2003
|
22.04.2015 20:32:26
|
|
|
Otsime 4-dat kaaslast Heiste tegema.
Olemas Mumble.
SC: D3ar3vil
_________________ www.tece.ee |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.04.2015 21:33:47
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| krt panin frapsi käima ja tiksub ikkagi 40-59 vahel linnas. hakkab vist vanadus kallale tulema, pole enam see nägemine see, mis ta omal ajal oli. |
linnas on jooks päris hea, kid kui kõrbesse jõuab, siis hakkab framerate flappima
mul linnas kipub ikka pigem 50-60 olema, kuid kõrbes ja mõningal maanteel viskab isegi 30 ära, seda siis texture high - selle sai aga texture normal pandud
normal texture ja muud jutud on pandud pmst põhja, fxaa on msaa asemel
varjud on vist high peal, samas advanced distance on põhja keritud
2400 näitab, kuigi 2000 on videomälu
aegajalt veidi hakib, kuid suur enamus on sujuv ja 40+
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullzeye
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009
|
22.04.2015 21:40:51
|
|
|
| Mis ajast on moodsaks saanud see, kellel madalam FPS, see tegijam?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jreinula
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2012
|
22.04.2015 21:48:53
|
|
|
| Ma ikka kipun oma sätetega niimoodi mängima, et lõppkokkuvõttes fullhd jookseks 60fps. 960 peal on küll vrami 2gb, kuid saab ilusti hakkama sellega.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
22.04.2015 21:51:19
|
|
|
| Bullzeye, hipsterite värk nh, siidsile mängupilt on liiga mainstream.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.04.2015 22:13:12
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| Bullzeye, hipsterite värk nh, siidsile mängupilt on liiga mainstream. |
tänapäeval, kus meil eestis siin nii playtechis kui ka skypes töötavad lärmakad itimehed oma GTX970/980 SLI'dega kirevad, siis vaene mees, kes ei saa lubada tuhandetes eurodes uuendusi arvutile, jääb paraku varju
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
22.04.2015 22:20:32
|
|
|
| Mis kõige odavam variant hetkel on ostmiseks? Need nuuvemi keyd on läbi müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullzeye
HV vaatleja

liitunud: 27.08.2009
|
22.04.2015 22:21:14
|
|
|
No, päris mitut postitust nägin eelpool, kus kirjeldati oma igivana raali, mis mängib 20fpsiga ega mõisteta neid, kes kurdavad 40fpsi üle
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
22.04.2015 22:32:01
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Mis kõige odavam variant hetkel on ostmiseks? Need nuuvemi keyd on läbi müüdud. |
Mina ostsin Brasiilia stiimist. Kasutasin Hola extensioni chromel. 30euroraha.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naysayer
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2011
|
22.04.2015 23:06:53
|
|
|
| 13h hetkel ja mitte üht crashi ega probleemi pole esinenud. Kõik toimib nii single playeris kui onlines nagu valatult. Minu 780TI-ga jookseb kõik very high seal 60-75 vahel. Kohati ka muidugi sinna 50 kanti droppe, aga neid õnneks harva. Nüüd tuleb vaid oodata, kuni sõbrad/tuttavad ka omale soetavad ja saab suuremaid summasid onlines teenima hakata. Pre-orderit ei võtnud, kuna nullist meeldib endale rohkem alustada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OnuUno89
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2008
|
22.04.2015 23:12:48
|
|
|
Pole samuti probleeme olnud.
Kui keegi onlines taguda viitsib siis võiks steami lisada: grimgeeks
Ise hetkel onlines 16.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
22.04.2015 23:30:43
|
|
|
| Esimesed pool tunnikest sees sp`d mängitud ja wow on ikka kena küll. Just lõpetasin ennem Liberty City esimese epiosoodi niiet hea võrdlus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
22.04.2015 23:40:57
|
|
|
| sander989 kirjutas: |
| Jah mul BF4'ga High settingutel 64 mängijaga kaardil oli kõik tip-top. Alla 50 ei visanud. Eks muidugi ise eelistan ka 60 aga praegu niisama Onlines lollitamise kannatan selle 40'ga ära. Kõigub seal 40-60. |
BF4 on 1,5a vana mäng kah. Ootame uued pätsid ja ajurid gtaV ära, küll raip hakkab paremini jooksma. Ise eriti ei kurda, kõik töötab üllatavalt hästi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
22.04.2015 23:45:13
|
|
|
| Aah kirjutas: |
| sander989 kirjutas: |
| Jah mul BF4'ga High settingutel 64 mängijaga kaardil oli kõik tip-top. Alla 50 ei visanud. Eks muidugi ise eelistan ka 60 aga praegu niisama Onlines lollitamise kannatan selle 40'ga ära. Kõigub seal 40-60. |
BF4 on 1,5a vana mäng kah. Ootame uued pätsid ja ajurid gtaV ära, küll raip hakkab paremini jooksma. Ise eriti ei kurda, kõik töötab üllatavalt hästi. |
Kas gta v pole mitte 2 aastat vana mäng ? See et ta hilinemisega PC peal välja tuli ei õigusta midagi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
22.04.2015 23:50:34
|
|
|
Aah, Mu prose on ikka suht "saast" siiski.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.04.2015 23:58:48
|
|
|
sander989, brasiilia stiimi logisid enda kontoga sisse? kas sul on see konto juba tükimat aega olnud? mänge on teisi ka peal? kas pidid ka riigi ära muutma? mingeid confirmationeid jne. ei old vaja?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.04.2015 00:12:41
|
|
|
Tüüp kes mu konto ära võttis andis konto tagasi aga maili ei saa endiselt vahetada kuna rockstar kõigil selle kinni keeranud. Nickname vahetatud mida ei saa nüüd aasta aega muuta kui just support ei kavatse jalgu kõhu alt välja võtta.
GreatMaria olen nüüd
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2015 00:20:40
|
|
|
eks tuleb RS'ile aega anda, suht kiired ajad neil ilmselt.. ja tegelikult mingi teise keskkonna tõttu, kust andmed välja lekitati.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.04.2015 00:40:10
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| eks tuleb RS'ile aega anda, suht kiired ajad neil ilmselt.. ja tegelikult mingi teise keskkonna tõttu, kust andmed välja lekitati. |
BS, lekkinud pole midagi. Parool oli unikaalne ja vahetasin peale seda kui aktiveerisin mängu mõned tunnid ennem launchi. Parool oli genereeritud suvaline jada. Vaevalt LastPassi ära häkitud on.
100% kindel et rockstars lekib ise.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2015 02:27:23
|
|
|
kriist, hea viide, RS ise on eitanud nende turvasüsteemide breach'i.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
23.04.2015 06:19:17
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
GreatMaria olen nüüd  |
 |
Ma arvan, et probleem on neil kes selle key kuskilt Nuuvemist tellis. Need võtmed läksid nö teisele ringile. Keegi ei hakka teie RSC hijackima, et Teie online statistikat ja friendslisti vaadata ja ma arvan et RSC ja mäng ise on lihtsalt player ID-ga ühenduses, mitte key-ga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.04.2015 07:13:27
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
GreatMaria olen nüüd  |
 |
Ma arvan, et probleem on neil kes selle key kuskilt Nuuvemist tellis. Need võtmed läksid nö teisele ringile. Keegi ei hakka teie RSC hijackima, et Teie online statistikat ja friendslisti vaadata ja ma arvan et RSC ja mäng ise on lihtsalt player ID-ga ühenduses, mitte key-ga |
Mul karbiversioon aga sama saatus...
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
23.04.2015 07:37:53
|
|
|
KUi mul nii juhtuks(karbivrsioon) lähen poodi ja tseki alusel nõuan uut mängu
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.04.2015 07:38:44
|
|
|
| Wordmc9 kirjutas: |
KUi mul nii juhtuks(karbivrsioon) lähen poodi ja tseki alusel nõuan uut mängu  |
See mul ka tegelt juba plaanis ootan enne Rockstar'i vastuse ära
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010
|
23.04.2015 08:27:11
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
GreatMaria olen nüüd  |
Spoiler 
Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
23.04.2015 09:00:13
|
|
|
Eestiski suudetud sellisel kujul andmebaasi luua.
Ise küll enne ei puutu mängu... hea, et Witcher 3 tuleb
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
23.04.2015 09:28:33
|
|
|
Muidu sellest lume lisast. Aastavahetusel oli konsooli peal küll lumi maas ja aegajalt sadas ka.
Lowlifer6 social clubis, kui keegi tahab õhtuti heiste teha. Kusagil tunnike mängin, rohkem ei viitsi. Ajaliselt peale 20.00 tavaliselt.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
23.04.2015 09:36:36
|
|
|
Sai mängitud eile natukene pikemalt ja nüüd ma tunnen tõsiselt, kuidas see pre-orderiga saadud raha rikub natukene mänguelamust. Ostsin juba ~250k maja ja elu nagu miljonäril juba. Praktiliselt osta mida tahad, üks hetk ta saab ikka otsa, aga lihtsalt oleks tahtnud alustada täiesti nullist ja omada esimese korraga üht tagasihoidlikku maja. Oh well.. 1-2 levelit veel kuni saab Heisti teha.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
23.04.2015 09:46:13
|
|
|
ei ütleks, et raha rikub. kõik asjad on nagunii lukus .
Seee 0'ist alustamine on suht tüütu, iga missioon mida algselt tegid (enne heiste) teenisid armetult vähe raha. Kui keegi veel drop'is vms probleemid tulid siis sageli kulus missiooni peale rohkem raha kui teenisid. Vähemalt endal oli selline kogemus konosooli peal. Eriti tihti ei viitsinud ka mängida kuna pidevalt oli üks ühenduste jama.
Endal on mingi suvaline maja ja kaks autot minimaalsete uuendustega ja rahaline seis mängus suht 50k ja vsio. Natuke relvadele ammot osta ongi raha otsas. Mõnes missioonis läheb kuule kõvasti eriti siis kui pidevalt uuesti alustatakse.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
23.04.2015 09:58:04
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
GreatMaria olen nüüd  |
 |
Ma arvan, et probleem on neil kes selle key kuskilt Nuuvemist tellis. Need võtmed läksid nö teisele ringile. Keegi ei hakka teie RSC hijackima, et Teie online statistikat ja friendslisti vaadata ja ma arvan et RSC ja mäng ise on lihtsalt player ID-ga ühenduses, mitte key-ga |
Kuidas sa seda nüüd ette kujutad, et võti teisele ringile läheb?
Aktiveerida saad ju RSC-s ja teistkordsel aktiveerimisel ütleb, et pole võimalik. Sina ju enam minu võtit enda konto all aktiveerida ei saaks.
Mina ostsin Nuuvemist selle võtme ja see võti ei ole ju algselt seotud kellegi RSC kontoga, alles peale aktiveerimist seotakse.
Kui Nuuvem oleks lekitanud (loe müünud edasi neilt ostetud võtmeid, mis juba aktiveeritud RSC-s) kontosid, siis oleks pidanud Nuuvemi ja RSC kontode vahel olema seos: sama e-post ja parool mõlemas kohas. Muul juhul sealtkaudu ei oleks see väga kergelt lekkida saanud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
23.04.2015 10:49:33
|
|
|
... ostukohaga pole siin midagi pistmist, ostukoht annab sulle vaid võtme, probleem on kontoandmete lekkimises. Hetkel pole täpselt teada, mis viisil see toimunud on. RS ise väidab, et mingi andmebaas pandi tõenäoliselt tuuri, kuid leidub ka arvamusi, et kliendi ja serveri vaheline liiklus ja andmete talletamine pole kõige turvalisem. Seega, kui pole ise oma konto andmeid kuhugi kolmandate isikute poolt hallatavasse süsteemi sisestanud ja pw on hea, siis ilmselt tuleb ikka RS poole vaadata. Juba parooli vahetamise süsteem on neil äärmiselt ebaturvaline, ei mingit kinnituse küsimist, rääkimata kaheastmelise autentimise puudumisest. Kogu teema lõhnab päris suure skandaali järgi sest täisesti absurdne on olukord, kus megakasumeid teeniv firma, pole vaevunud investeerima kaasaegsetesse turvameetmetesse ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tack
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2005
|
23.04.2015 11:22:16
|
|
|
| Sel nädalal hakkas selline jama, et ei autod kaovad (õhku lastud jms.) ja ei saa tagasi osta. Mehaanikule helistades ka pole enam nimekirjas. Olen kaotanud juba 2 kallist Insurgenti. Enam ei riski kallimate autodega tänavale minnagi, saab pärast tagasi või ei? On kellelgi sama probleemi olnud ja mis aitaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.04.2015 11:27:23
|
|
|
| tsitaat: |
Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.
|
Just nii.
Launchi päeval kui parooli vahetasid siis POST päringus oli parool ja mail plaintextina. Redditis oli kuskil pilt.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
23.04.2015 11:30:45
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.
|
Just nii.
Launchi päeval kui parooli vahetasid siis POST päringus oli parool ja mail plaintextina. Redditis oli kuskil pilt. |
Viitsid linkida?
POST päringus ongi kõik plaintextina, see on normaalne. Kliendi poolel paroole tavaliselt ei hashita.
POST päringust aga ei saa seda parooli sul keegi kätte kui just su wifit / internetti pealt ei kuulata.
See et need andmebaasis plain-texina olid, see on täiesti teine bläck.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
23.04.2015 11:33:02
|
|
|
Jobide tegemisel siis huvitav tähelepanek, et täis raha saad kätte, kui ~16 minutit oled sellega jebinud. 3-4kesi juba tööotsad väga kiiresti teostatavad. eriti peale seda, kui soomustatud Kuruma ostad (mis sa ikka selle pre-orderi rahaga teed, heisti jaoks sobiv elamine + kuruma + mis iganes meeldib).
Raha kulub küll metsikult ammo peale, sellega nõustun, ka endal on probleem, et omast arust ei kulutanud niipalju SMG ammot lihtsa drug busti peale, aga vähemalt missioonide vahepeal kui võimalik ammot taastada on arve jälle viisakas.
Missioonide kohta siis juttu veel siin:
http://gta.wikia.com/Missions_in_GTA_Online
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.04.2015 12:25:30
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| ufo56 kirjutas: |
| tsitaat: |
Lugesin et rockstaril see userite andmebaas oli/on plain textina kui see on tõsi, siis ei ole ime, et see fail sealt kuskilt kätte saadi.
|
Just nii.
Launchi päeval kui parooli vahetasid siis POST päringus oli parool ja mail plaintextina. Redditis oli kuskil pilt. |
Viitsid linkida?
POST päringus ongi kõik plaintextina, see on normaalne. Kliendi poolel paroole tavaliselt ei hashita.
POST päringust aga ei saa seda parooli sul keegi kätte kui just su wifit / internetti pealt ei kuulata.
See et need andmebaasis plain-texina olid, see on täiesti teine bläck. |
Ah jah, mööda panin, mõtlemata kirjutasin.
Tahtsin öelda et keegi oli saanud settings lehe loadimise kus URLis oli email ja parool näha ning keegi targem oli veel seal lisanud infot miks ta arvab et paroolid plainis on.
Muud võimalust pole lihtsalt, mul oli genereeritud 12 kohaline suvaline jada ja kuskil mujal kasutuses polnud, ning kuidas see täpselt kätte saadi.
EDIT: ei suuda teemat leida enam
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2015 12:25:40
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Sai mängitud eile natukene pikemalt ja nüüd ma tunnen tõsiselt, kuidas see pre-orderiga saadud raha rikub natukene mänguelamust. Ostsin juba ~250k maja ja elu nagu miljonäril juba. Praktiliselt osta mida tahad, üks hetk ta saab ikka otsa, aga lihtsalt oleks tahtnud alustada täiesti nullist ja omada esimese korraga üht tagasihoidlikku maja. Oh well.. 1-2 levelit veel kuni saab Heisti teha.  |
Ma ei ütleks, et saadud raha rikub... ostmist mängus ju küllaga.. paadid, lennukid, autod-baigid-soomustatud asjad, elamised jnejne.
Ise ostsin algraha eest elamise (350k, kõige kallim klass, ent keskmine hind), "ferrari" & tuunisin selle ära (engine jne. upgrade teen kui kõvemad unlockitud) ja hunniku relvi (koguaeg hoian täis relvade inventory't, kuigi tundub, et enam ei tee seda, sest ma kasutan pm. ainult SMG'd ja special carbine'i (lõbutsemiseks lisaks granaadid, stickyd jms.), ent kuule kulub ka suvalistel asjadel, s.h. bensiin, mida ma kasutan haruharva.... et nüüd ostan ainult neid kuule, mida vaja, mulle meeldib kui kõik on saadaval muidu kui vaja on
Kogun raha nüüd tank'i jaoks... nats alla milli on olemas. Tahaks kuruma't ka, a ei taha raisata tankiraha... kuigi see tank vb. ei olegi niihea ost kui ta üliaeglane jms. on, samas funida saab ikka
| tack kirjutas: |
| Sel nädalal hakkas selline jama, et ei autod kaovad (õhku lastud jms.) ja ei saa tagasi osta. Mehaanikule helistades ka pole enam nimekirjas. Olen kaotanud juba 2 kallist Insurgenti. Enam ei riski kallimate autodega tänavale minnagi, saab pärast tagasi või ei? On kellelgi sama probleemi olnud ja mis aitaks? |
Ma ostan autod kohe tagasi kui nad kaovad enamasti. Kas need autod, mida sa tagasi soovid on ikka kindlustatud? Ega nad mendis ei ole? Ega nad liiga kaua mendis olnud ei ole? Ma ei tea, kas õhkulastud autod võivad ka kaduda (st. kindlustusest), ent mentijaamas seisvad autod kaovad küll mingi aja pärast ära kui välja ei osta-varasta....
| karvane kirjutas: |
| Jobide tegemisel... |
_________________

viimati muutis rmc 23.04.2015 12:26:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
23.04.2015 12:25:58
|
|
|
Minu arust need heistid on ikka väga möttetud ja igavad. Üldjuhul on skeem kogu aeg sama. Söida 3min sihtpunkti. Tapa möned vastased ja siis söida 5min ja ongi köik.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
23.04.2015 12:26:56
|
|
|
Ma ise muret ei tunne. Endal on mul GTA5 steamis. Ok saavad RSC või mängu Key teada, ok mis ta sellega edasi teeb kui see on ühendatud Steamiga
Ning Steami konto on teise kasutajanime ja parooliga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.04.2015 12:28:07
|
|
|
Väärt masin, mul turbo ja engine level 3 peal. Lendab nagu lennuk.
| tsitaat: |
| Ok saavad RSC või mängu Key teada |
Jääd samamoodi ilma, ära muretse. On ka neid inimesi, steam ei päästa midagi siin.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2015 12:28:21
|
|
|
Dj-E, mitut heist'i sa teinud oled? Ma olen praeguseks teinud enda algatusel 4 heist'i ära ja teiste algatusel tegin enne seda esimest kolme või vähemalt erinevaid osasid sellest... Minuarust on nad küll põnevad ja erinevad ka, see, kus stealth'i kasutades valvureid maha võtma peab, oli väga huvitav, tuletas hitman'i meelde...
Ise ei saa sellest aru heist'ide puhul, et kui algataja maksab alguses 50k, et heist'i tegema saaks hakata... siis ta ei saa ettevalmistavate tööde puhul raha, siis lõpuks võib miinusesse jääda kui failid palju pm. ja teistele üle miinimumi maksad 
Goon, endal ka steam ja ilmselt saab mängida ka ilma steam'ita, sest kontod seotud... st. RSSC sisse logida andmetega ja sealt käivitades mängu. Igaksjuhuks proovima ei hakka, vb. siis "lekib" kuskile , aga, seal peaks see nõrk koht olema ka... lõpuks on seis, kus steam'is paned mängu käima, a RSSC ütleb sulle, et parool on vale, proovi uuesti?
_________________

viimati muutis rmc 23.04.2015 12:29:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lordlesta
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
23.04.2015 12:28:25
|
|
|
rmc, tanki jaoks pead sa rank 70 olema, selleks ajaks on sul mitme tankijagu raha olemas.
Ise ostsin omale Insurgent Pick-Up'i lootes, et klaasid on samuti kuulikindlad nagu Kurum'il on, aga kus sa sellega. Lisaks ei saa sellega missioone teha ega parkida enda garaažis - mõttetu ost ühesõnaga.
viimati muutis Lordlesta 23.04.2015 12:37:19, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
23.04.2015 12:35:40
|
|
|
| tsitaat: |
lõpuks on seis, kus steam'is paned mängu käima, a RSSC ütleb sulle, et parool on vale, proovi uuesti?
|
Ja nii ongi
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
23.04.2015 12:38:03
|
|
|
| raadiot ühele jaamale ei saa defaultida?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.04.2015 12:43:58
|
|
|
Lordlesta, lol, selle peale ei mõelnudki... ei leidnud hetkel ka tabelit, kus oleks autodeloetelu ja unlock level ka olemas... aga tundub, et siis on aeg osta kopteriplats (mujale vist koptereid maanduda ei saa? high end torni katusel oleks ideaalne) ja kopter + kuruma..
Autodest vist tundub, et tahaks Overflod Entity XF'i.
Jabur muidugi, et autosalongist autot proovida ei saa, lisaks pildid võiks olla ammendavad ka nagu päriselt auto24 või kv.ee's. Nii korteritest kui ka muust ostetavast varast.
bitCON, optionsis saad valida default jaama, ent see ei ole ka päris 100% variant... V's pole proovinud, varasemates küll.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
23.04.2015 12:44:10
|
|
|
| Krt nii lihtne/vajalik feature ja nad ei tulnud selle peale
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|