Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 20:17:26 Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks vasta tsitaadiga

link :: Elion


PRESSITEADE - Senine eKodu internetiteenuse raames pakutav madalaim internetikiirus kuni 5/5 Mbit/s asendub uue kiirusega kuni 10/10 Mbit/s ning seda endise kuutasu eest.

Elion tõstab ka olemasolevatel kuni 5/5 Mbit/s ühendust kasutavatel klientidel internetikiiruse kiirusele kuni 10/10 Mbit/s. Suurem kiirus pannakse internetiteenusele peale kampaania korras automaatselt 2 nädala jooksul, soovi korral saab klient seda kasutama hakata koheselt, tellides uue kiirusega teenuse iseteeninduskeskkonnast.

Teenuse juhi Gert Tomsoni sõnul on sellised muutused tingitud asjaolust, et internetis tarbitava info maht on järjest kasvav ning multimeedia tarbimine klientide poolt suureneb, mistõttu on kasvamas ka vajadus suuremate internetiteenuse kiiruste järele. Kaks korda kiirem internetiühendus tagab klientidele sujuvama infoliikumise ning multimeediasisu tarbimise.

Eeltoodud põhjustel muudab Elion ka alates 21.05.2015 hinnakirja asendades eKodu internetiteenuse kiiruse kuni 5 Mbit/s / 5 Mbit/s kiirusega kuni 10 Mbit/s / 10 Mbit/s. Täiendav info on kättesaadav Elioni kodulehel või EMT-Elioni esindustes.

Loe ka icon_arrow.gif Elion: kolme aasta jooksul viime 80% klientidest üle kiirele ühendusele

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 20:39:27 vasta tsitaadiga

VDSL "levi" areneb ka jõudsalt, ehk on lootust näha enne pensionipõlve Eestis HD kanalite standardiks saamist? icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.04.2015 22:08:10 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
VDSL "levi" areneb ka jõudsalt, ehk on lootust näha enne pensionipõlve Eestis HD kanalite standardiks saamist? icon_wink.gif


jäta kõik lootus icon_wink.gif

//üldse võiks sellised uudised avaldamata jätta. kuna see puudutab vaid üht kindlat seltskonda, kellele elion võiks ise uudise masspostituse saata.
tagasi üles
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.04.2015 22:15:10 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
sooty kirjutas:
VDSL "levi" areneb ka jõudsalt, ehk on lootust näha enne pensionipõlve Eestis HD kanalite standardiks saamist? icon_wink.gif


jäta kõik lootus icon_wink.gif

//üldse võiks sellised uudised avaldamata jätta. kuna see puudutab vaid üht kindlat seltskonda, kellele elion võiks ise uudise masspostituse saata.

Oponeerin - no ei ole ju nii kitsa kasutajagrupi uudis. See on ka uudis neile kes kalkuleerivad kas teha ümberkolimine mõne teise konkurendi juurest või siis ümberkolimine näiteks mobiilinterneti pealt.

PS: Selline kiirus paneb juba ennastki vaikselt mõtlema, et kas juba võtta kasutusele mobiilnati asemele või oodata kuni veel suuremat kiirust pakutakse sama raha eest. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 22:18:28 vasta tsitaadiga

igausgu pulganettide kasutajad on päris palju alternatiive vaatamas kui ainult neid tähtaegu kukil poleks.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.04.2015 22:42:29 vasta tsitaadiga

tahanteada, see on kortermajaelanikele (muidugi ainult neile, kuhu on veetud fiiber) mõeldud uudis. pulganettide kasutajatel pole muid valikuid kui kasutada mõnd teist pulganetti või adsl'i kui fikstelefon olemas.

selleks et eramajasse fiiber tuleks peavad väga vinged eriteened olema.
tagasi üles
karm
HV vaatleja

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2015 23:08:16 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
kuna see puudutab vaid üht kindlat seltskonda, kellele elion võiks ise uudise masspostituse saata.


elion saatiski mass maili laiali.

kasutasin 5/5 ja täna tellisin läbi minutv endale selle 10/10, 5minutit läks aktiveerimiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 22.04.2015 23:14:58 vasta tsitaadiga

mul on võimalik vaid 5M/1M ja 12M/1M. ruuteriks on Inteno.
tagasi üles
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 23.04.2015 00:05:20 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
mul on võimalik vaid 5M/1M ja 12M/1M. ruuteriks on Inteno.


Mul sama seis, ära muretse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 00:17:54 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
mul on võimalik vaid 5M/1M ja 12M/1M. ruuteriks on Inteno.


Mul sama seis, ära muretse icon_biggrin.gif


Ma olen 600m jaamast aga 3 kappi vahel ja ei saa elusees VDSl´i ning pealse selle aasta DSL interneti hinnatõusu ei jõua ära kiruda nagu oleks keegi teenuse per.. keeranud no ei ole normaalne ei ole netti ei teleka pilti. hakib , helistad koju ja tuleb väja sellist nr pole kasutuseski. üks jama teise otsa aga pole midagi targemat asemele ka võtta - raha küsitakse ikke täiega selle eest!
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 00:43:18 vasta tsitaadiga

Vana hea adlsi see ei mõjuta icon_biggrin.gif 70kb/s nagu püssist
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammalhabe
HV vaatleja
Sammalhabe

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.04.2015 00:56:31 vasta tsitaadiga

Paluks nüüd VDSL'i meestele ka 16.- € eest 5/1 asemel 5/5. Neile kes ei taha osta 21.- eest 20/5 aga tahaks uploadi veidi paremaks. Põhjendus võiks olla sama, et mahud netis kasvavad...
_________________
Sammalhabe on rääkinud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 07:10:32 vasta tsitaadiga

kõige odavamal optika netil sama hea upload kiirus kui kõige kallimal vase peal toimival paketil icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 09:04:02 vasta tsitaadiga

Kas 5/1 läheb siis ka 10/1 peale sama hinnaga, DSL klientidele?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk150
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 10:15:48 vasta tsitaadiga

Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 11:08:46 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas 5/1 läheb siis ka 10/1 peale sama hinnaga, DSL klientidele?


Märk maha, mul täpselt sama küsimus.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 15:42:30 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


+1

Sunnivad neid, kel 50/50 võimalik seda ka võtma ja uue seadme eest maksma ja nendel, kel pole võimalik, mingu puu taha. kopp.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 16:14:23 vasta tsitaadiga

Kolige siis oma eramajadest kõigi mugavustega korterisse elama icon_lol.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 16:16:44 vasta tsitaadiga

Mulle sobib, praegune 50/50 ongi liiast minu kodusele tarbimisele aga 5/5 oleks olnud liiga vähe. Nüüd 10/10 ilmselt ajaks asja hästi ära ja saaks mõned eurod säästu ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 23.04.2015 16:30:01 vasta tsitaadiga

mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


Mingit hinnaalandust oodata ei maksa. Pika/vana liini ülalpidamine on uue ja kaasaegsega võrreldes märksa kulukam.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 16:49:24 vasta tsitaadiga

oriz kirjutas:
mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


Mingit hinnaalandust oodata ei maksa. Pika/vana liini ülalpidamine on uue ja kaasaegsega võrreldes märksa kulukam.


Kuna ma ei tea mis seal reaalselt maksab siis tekib küsimus, et mis seal siis maksab? icon_biggrin.gif
Liin on ju maas, seadmed otstes, mida seal muud hooldada kui rikkis seadmeid või katki kaevatud liini? See töö ju elementaarne ka teise, "uuema", tehnoloogia vallas. icon_confused.gif

Võiks ju Starmanilt tagasi vahetada, kuid see interface... Liiga lihtsaks aetud asi on muutunud liialt keerukaks + laggy.


viimati muutis pyrex 23.04.2015 17:05:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 16:51:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuna ma ei tea mis seal reaalselt maksab siis tekib küsimus, et mis seal siis maksab?

inimressurss

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 17:20:49 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:

Võiks ju Starmanilt tagasi vahetada, kuid see interface... Liiga lihtsaks aetud asi on muutunud liialt keerukaks + laggy.
Misasi on internetil "interface", mis on "keerukas" ja "laggy"?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 17:22:38 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
pyrex kirjutas:

Võiks ju Starmanilt tagasi vahetada, kuid see interface... Liiga lihtsaks aetud asi on muutunud liialt keerukaks + laggy.
Misasi on internetil "interface", mis on "keerukas" ja "laggy"?


Jah, vabandust, see oli suunatud nende TV lahenduse poole. icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 19:08:36 vasta tsitaadiga

oriz kirjutas:
mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


Mingit hinnaalandust oodata ei maksa. Pika/vana liini ülalpidamine on uue ja kaasaegsega võrreldes märksa kulukam.


"maapoes" ongi kaup kallim kui "linnapoes"
kütusehinnad tõusevad, läheb vahe veelgi suuremaks, õnneks see ei mõjuta väga interneti hindu. Isegi elektrihinna tõus ei kergitanud.
Pole kalleid teenuseid, on vähe palka... aga vaadake asja helgemast küljest, raha läheb ka investeeringutesse ja mõned adsl mehed saavad vähemalt vdsl lähemale, mis tähendab, et ka optika tuleb sammu kaupa lähemale, lihtsalt koduni on pikk maa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.04.2015 20:41:30 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


+1

Sunnivad neid, kel 50/50 võimalik seda ka võtma ja uue seadme eest maksma ja nendel, kel pole võimalik, mingu puu taha. kopp.gif



Ma olen siin natukene uurinud, mis midagi maksab, nende käest kellel fiiber eramajas. Olen kuulnud kahte lugu. Esimesel juhul läks fiibri hankimiseks vaja diplomaadi kohvrit mis pidi täis olema jakobsone. Kaabel ja tööd maksvad vaid ühe paki jakobsone ja jääb ülegi, need ülejäänud jakobsonid kuluvad projekteerimise peale ja igasugusteks "määrimisteks".

teine sell kellel külapeal ainsana fiiber majas (nigu kirik keset küla) juhtus advokaat olema. see ütles, et ta paneks x hulga elioni juhtkonda kinnimaija. aga kuna nad kinnimaija minna ei tahtnud siis vedasid advokaadi härrale fiibri koju.

Öeldi sedagi et eesti on asjaajamiselt rohkem nõukogude liit kui liiduajal üldse oligi. Võibolla ehk 4 aastat oli taas iseseisvunud vabariiki.
tagasi üles
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.04.2015 20:57:18 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
pyrex kirjutas:
mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


+1

Sunnivad neid, kel 50/50 võimalik seda ka võtma ja uue seadme eest maksma ja nendel, kel pole võimalik, mingu puu taha. kopp.gif



Ma olen siin natukene uurinud, mis midagi maksab, nende käest kellel fiiber eramajas. Olen kuulnud kahte lugu. Esimesel juhul läks fiibri hankimiseks vaja diplomaadi kohvrit mis pidi täis olema jakobsone. Kaabel ja tööd maksvad vaid ühe paki jakobsone ja jääb ülegi, need ülejäänud jakobsonid kuluvad projekteerimise peale ja igasugusteks "määrimisteks".

teine sell kellel külapeal ainsana fiiber majas (nigu kirik keset küla) juhtus advokaat olema. see ütles, et ta paneks x hulga elioni juhtkonda kinnimaija. aga kuna nad kinnimaija minna ei tahtnud siis vedasid advokaadi härrale fiibri koju.

Öeldi sedagi et eesti on asjaajamiselt rohkem nõukogude liit kui liiduajal üldse oligi. Võibolla ehk 4 aastat oli taas iseseisvunud vabariiki.

Aga nii ongi ju kogu aeg olnud, alates Eesti Telefoni aegadest, et pead Peakontori sekretärile lilli ja tordi viima icon_cool.gif , et mingi tähtsa ülemuse jutule pääseda selleks, et kusagil midagi vajalikku ehitama hakataks.
PS: Mäletan veel väga hästi mismoodi tuli Tallinnas olevas Peakontoris sebida, et maakool-lasteaed endale saaks, omal ajal väga vinge toote, Status Lighti. (64 kilobitise alla-üles kiirusega püsiühendus).

Aga ega selles midagi ka imelikku pole, kui kohalikud esindajad-tehnikud ütlevad, et ei saa, siis tasub alati kusagilt kõrgemalt poolt lisaks uurida, et kas ikka on nii või ei ole. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2015 23:59:04 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
pyrex kirjutas:
mikk150 kirjutas:
Tahaks teada, millal nad ADSL i vendadele hinnaalandust teevad, see läheb juba kergelt nutuseks. Miks ma pean maksma samapalju oma 12/1 ühenduse eest, kui teine mees saab sama raha eest 50/50?
Kõige nutusem on selle juures see, et ma olen üsna kinni ka. On ainult kas aeglane Elioni 12/1 nett või pulk, millega võib naabreid loopida?


+1

Sunnivad neid, kel 50/50 võimalik seda ka võtma ja uue seadme eest maksma ja nendel, kel pole võimalik, mingu puu taha. kopp.gif



Ma olen siin natukene uurinud, mis midagi maksab, nende käest kellel fiiber eramajas. Olen kuulnud kahte lugu. Esimesel juhul läks fiibri hankimiseks vaja diplomaadi kohvrit mis pidi täis olema jakobsone. Kaabel ja tööd maksvad vaid ühe paki jakobsone ja jääb ülegi, need ülejäänud jakobsonid kuluvad projekteerimise peale ja igasugusteks "määrimisteks".

teine sell kellel külapeal ainsana fiiber majas (nigu kirik keset küla) juhtus advokaat olema. see ütles, et ta paneks x hulga elioni juhtkonda kinnimaija. aga kuna nad kinnimaija minna ei tahtnud siis vedasid advokaadi härrale fiibri koju.

Öeldi sedagi et eesti on asjaajamiselt rohkem nõukogude liit kui liiduajal üldse oligi. Võibolla ehk 4 aastat oli taas iseseisvunud vabariiki.

Sa ajad vist miskit segamini. Elion pole ammu riigifirma, et talt midagi nõuda on.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 01:07:44 vasta tsitaadiga

Oh Tanel, ära hakka nüüd vana head külajuttu ja vandenõuteooriat rikkuma.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 07:44:41 vasta tsitaadiga

Sai hea kõhutäie naerda.
Huvitav, kui advokaadiks õpin ja väikse ähvardusega euronicsisse sisenen, kas pressin ühe OLED teleri välja?

Kõik asjad mida vanal riigitelekomi ajal sebida vaja oli, sai kergelt kliendihalduri abiga sebitud, dialuppi sai küll kirutud aga status lighti sai kenasti kui tehniline võimalus olemas oli, koolid, vallad ja isegi mõni firma sai selle kätte. Ei mäleta, et oleks pidanud ähvardustega välja pressima.
Tänapäeval maksab optika keegi ikka kinni, kui sul on toru tuppa ja tehniline võimalus lähemal olemas, siis võib isegi soodsalt saada ja selleks ei pea klient seda pakkujalt välja pressima. Kui sul seda võimalust ligidal ei ole ja trassi samuti pole, siis ei saa pekstes ka, kui justnimelt, kohvrit projektide ja traktorite tarbeks ei ole.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 24.04.2015 07:55:01 vasta tsitaadiga

DSLil tuleb hinnatõus?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 08:22:26 vasta tsitaadiga

Minul on jäänud kusagilt meelde, et mitte 12/1 ühendus ei ole kallis, vaid 50/50 jms fiibrid on just odavad.

Et kui suudetakse 12/1 ühendus ära kaotada, siis fiibritel hinnad tõusevad.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.04.2015 08:25:48 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Sai hea kõhutäie naerda.
Huvitav, kui advokaadiks õpin ja väikse ähvardusega euronicsisse sisenen, kas pressin ühe OLED teleri välja?

Kõik asjad mida vanal riigitelekomi ajal sebida vaja oli, sai kergelt kliendihalduri abiga sebitud, dialuppi sai küll kirutud aga status lighti sai kenasti kui tehniline võimalus olemas oli, koolid, vallad ja isegi mõni firma sai selle kätte. Ei mäleta, et oleks pidanud ähvardustega välja pressima.
Tänapäeval maksab optika keegi ikka kinni, kui sul on toru tuppa ja tehniline võimalus lähemal olemas, siis võib isegi soodsalt saada ja selleks ei pea klient seda pakkujalt välja pressima. Kui sul seda võimalust ligidal ei ole ja trassi samuti pole, siis ei saa pekstes ka, kui justnimelt, kohvrit projektide ja traktorite tarbeks ei ole.

Eesti Telekomi töötaja ei tohi eksida Eesti Telefoni ega Elioni ajaloo faktides. icon_cool.gif
Nii, et ära räägi sellest millega sa seotud pole olnud. beer_yum.gif

1. Status (128 kilobitti) ja Status Light (64 kilonitti) püsiühendusi jagati alguses ainult "läbi tutvuste" ja väga tihti otsustasid mingid suvalised tollased "Eesti Telefoni" vallapealikud" oma suva järgi, et kes saab Status / Status Light püsiühenduse.
2. Ja nii istusin minagi siis vastakuti kohaliku "Pealikuga" icon_smile.gif ja - mäletan väga hästi kuidas mulle öeldi, et sa ei saa seda Status Light ühendust.
3. Ja siis tuligi mängu Tallinnas asuv Peakontor ja nemad ütlesid lahkelt, et saab küll see maakool selle Status Light püsiühenduse ja sai ka.

PS: Aga ega ma ka tänapäeval alla ei anna kui ma näen, et Elionis keegi üritab mingit "isetegevust" teha või kui mobiilifirmad mängivad "isetegevusmänge". icon_cool.gif Nii, et vajadusel tean küll kus nende firmade Peakontorid asuvad ja tean väga hästi kuidas mõne vajaliku kõrgema Bossi jutule pääseda. beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 11:09:45 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Minul on jäänud kusagilt meelde, et mitte 12/1 ühendus ei ole kallis, vaid 50/50 jms fiibrid on just odavad.

Et kui suudetakse 12/1 ühendus ära kaotada, siis fiibritel hinnad tõusevad.
Arvad? Vaata milline on konkurents selles turuvaldkonnas - Elioni fiiber on kõrvuti Starmani ja STV teenustega (jätame need advokaadi ja rahabossi kaks eramaja kõrvale). Kui lihtne on ühel teenusepakkujal hindu tõsta?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 24.04.2015 11:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, kui advokaadiks õpin ja väikse ähvardusega euronicsisse sisenen, kas pressin ühe OLED teleri välja?



pole võimatu. nii advokaate kui mistahes kontrolöre moositakse, et nad avastatud (majandus)pättusi avalikuks ei teeks. ühel elektrikontrollil tekkisid majale turvalukud (mis pole üldse odavad asjad) niimoodi.
tagasi üles
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 11:34:13 vasta tsitaadiga

hentz kirjutas:
Mulle sobib, praegune 50/50 ongi liiast minu kodusele tarbimisele aga 5/5 oleks olnud liiga vähe. Nüüd 10/10 ilmselt ajaks asja hästi ära ja saaks mõned eurod säästu ka icon_smile.gif

sama siin icon_wink.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2015 13:57:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Väike täpsustus, ma rääkisin sellest kuidas tol ajal, oli asi selles kohas, kus ma elasin ja töötasin (mitte omavalitsus ega eesti telefon). Oma töökohta sain 128Kbit/s Statuse lihtsalt ärikliendi halduriga suheldes, ei olnud ei sõber ega tuttav. Hiljem sai läbi kirjavahetuse ka külla raadiolingil töötav ADSL sõlm organiseeritud ja ise olin ka esimene ADSL klient kes poest 990kr maksva nokia modemi ära tõi.
Selles suhtes võib sul õigus olla, et kliendihaldur ise suhtles juhtidega ja kõik tellimused nii täitis. Sõltuvalt asukohast võis ressurss muidugi piiratud olla ja ühendust lubati sinu mainitud vallajuhtide abiga kindlatesse kohtadesse.
See selleks, ajalooga mul probleemi pole, niipalju kui netti eestis kunagi tulema hakkas, sai seda kohe ka kasutatud.

Aga teemasse...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 25.04.2015 18:43:43 vasta tsitaadiga

Kas tõesti euroliit maksis ainult kortermajadesse fiibri vedamise kinni? Advokaadi jutujärgi tegi euroliit investeeringu fiibri vedamiseks iga alalist sissekirjutust omava leibkonnani. Aga kas on veetud fiiber iga alalist sissekirjutust omava leibkonnani? See andiski advokaadile võimaluse telekomi asjamehi hagiga hirmutada ja näib, et mõjus.
tagasi üles
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2015 19:47:38 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
Kas tõesti euroliit maksis ainult kortermajadesse fiibri vedamise kinni? Advokaadi jutujärgi tegi euroliit investeeringu fiibri vedamiseks iga alalist sissekirjutust omava leibkonnani. Aga kas on veetud fiiber iga alalist sissekirjutust omava leibkonnani? See andiski advokaadile võimaluse telekomi asjamehi hagiga hirmutada ja näib, et mõjus.


Sellest jutust ei saa üldse aru...
Euroliit pole mitte sentigi kinni maksnud, peale ELASA võrgu ehitamise üle eesti ning seda saavad kõik operaatorid oma mastidesse, jaamadesse, küladesse rentida.
Kokkuvõttes, pole eurorahad ühegi teenusepakkujaga muudmoodi seotud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.04.2015 21:58:00 vasta tsitaadiga

Kuna rent ja kasutamine vabatahtlik, siis see kiire kaabel jääb enamuses "mädanema". Võin endal maal metsa fiibri saada, aga üle põllu jääb iga valemiga kaugeks. Lisaks küla tasandil on asi kallis. Tegelikult on seal ikka ainuke lootus 4G st. et mõni pakkuja raatsiks 10 mega asendada 100/1gigaga.
Linnas pole ka niipea lootus seda fiibrit näha, ilmselt veel 20.a vase investeeringut vaja tagasi. Kirju saatnud korduvalt. kasu 0.

töö osas vähemalt leidsid selle ägedama ADSL2+ lahenduse, algul oli ka jutt, et ei saa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 16:48:20 vasta tsitaadiga

Ei paista lisakiirust kuskilt tulevat.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 16:59:12 vasta tsitaadiga

pwn13,
tsitaat:
tellides uue kiirusega teenuse iseteeninduskeskkonnast.

Tellisid?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 17:01:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
pwn13,
tsitaat:
tellides uue kiirusega teenuse iseteeninduskeskkonnast.

Tellisid?

Ei pole, aga no 2 nädalat tänasega möödas.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2015 17:02:52 vasta tsitaadiga

pwn13, tänane päev pole veel läbi.
Ja alati võid ju homme Elioni helistada ja päring teha.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.05.2015 18:18:45 vasta tsitaadiga

võimalik, et restart tegemata.
Mul tööl oli minu arvuti piirajaks kiviaegne hub.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Elion tõstab kuni 5/5 Mbit/s internetikiiruse kahekordseks
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.