|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
16.04.2015 12:53:54
|
|
|
| Siiski võiks masinatel rohkem massi olla. Keeravad liiga kergesti.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
16.04.2015 12:55:22
|
|
|
Athunik, Profiilikastiga high/very-high 50-60 fps 1080p.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
16.04.2015 12:56:07
|
|
|
phenom x6, 1055t@ radeon 280x. settingud seinast seina, very high-high-normal. FPS siuke 40-60 vahemikus. Kärab küll praegu.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
16.04.2015 13:02:20
|
|
|
M'kay, danke!
Kui juba FX-6300 veab 50-60 peal, siis peaks mu tulevane FX-8370 ehk olema 70-80 FPS kanti.. hopefully.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
immot
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2006
|
16.04.2015 13:03:55
|
|
|
| immot kirjutas: |
| Ma sain +5 avarage fpsi juurde kui task managerist sulgesin gtaVlauncher.exe ja panin mängu priority high peale. |
Nvm, mäng hakkas crashima pärast 15 minta selle peale.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
16.04.2015 13:07:15
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
M'kay, danke!
Kui juba FX-6300 veab 50-60 peal, siis peaks mu tulevane FX-8370 ehk olema 70-80 FPS kanti.. hopefully. |
Kuidas gta5 üldse amd'sse suhtub? Kasutab kõiki tuumasid? Näiteks arma3'e ei suutunud mu fx6350 üldse normaalselt jooksutada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
16.04.2015 13:07:25
|
|
|
Athunik, Mu vanaraual veab 1920x1200 (enamus seaded normal, reflections - high, water - high, FXAA - on ja draw distanse jne. slaiderid keskel) 40-70fps
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
16.04.2015 13:10:24
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| Athunik kirjutas: |
M'kay, danke!
Kui juba FX-6300 veab 50-60 peal, siis peaks mu tulevane FX-8370 ehk olema 70-80 FPS kanti.. hopefully. |
Kuidas gta5 üldse amd'sse suhtub? Kasutab kõiki tuumasid? Näiteks arma3'e ei suutunud mu fx6350 üldse normaalselt jooksutada. |
Üks lehekülg tagasi postitasin sellel teemal:
| Braien kirjutas: |
Ilus on vaadata kuidas mäng kasutab 6-tuumalisel CPU'l kõiki tuumasid ilusti ja enamvähem võrdselt.
[edit]: graafikud ka:
Spoiler 
|
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
16.04.2015 13:17:12
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| rastaman kirjutas: |
| üllatavalt hästi jookseb, aga prose jääb pudelikaelaks, video kasutus ~50%. isegi vähene klokkimine parandab kaadrisagedust märgatavalt |
Mis seadetel ja resol jooksutad? Mul Q9300 prose ja 4GB DDR3 mälu, prose on koguaeg 100% miinimum seadetel ja rämedad fps dropid on |
1680 reso, FXAA, density & distance scaling põhjas, shadow ja shader high, AF x16, AO. täiskiirusel läbi kesklinna sõites kukkus 24fps peale, muidu jookseb ilusti
arvan et saaks pilti ilusamaks, nvidia graphics guide oleks hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2015 14:36:32
|
|
|
Proovisin teha nii, et panen vpn-iga oma regioni Brasiilia ja siis osta aga ei saanud(Paypal).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
16.04.2015 15:02:09
|
|
|
Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Teepak
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2008
|
16.04.2015 15:04:59
|
|
|
Benchmarki tulemused:
Spoiler 
Frames Per Second (Higher is better) Min, Max, Avg
Pass 0, 63.224606, 146.780243, 116.649269
Pass 1, 47.230293, 124.690483, 79.326759
Pass 2, 47.779736, 127.515648, 75.153000
Pass 3, 55.145954, 126.052269, 85.927765
Pass 4, 26.873310, 132.266815, 74.568825
Seaded:
Spoiler 
=== SETTINGS ===
Display: 1680x1050 (FullScreen) @ 59Hz VSync OFF
Tessellation: 2
LodScale: 1.000000
PedLodBias: 0.200000
VehicleLodBias: 0.000000
ShadowQuality: 2
ReflectionQuality: 2
ReflectionMSAA: 0
SSAO: 2
AnisotropicFiltering: 16
MSAA: 2
MSAAFragments: 0
MSAAQuality: 0
TextureQuality: 2
ParticleQuality: 2
WaterQuality: 1
GrassQuality: 1
ShaderQuality: 2
Shadow_SoftShadows: 2
UltraShadows_Enabled: false
Shadow_ParticleShadows: true
Shadow_Distance: 1.000000
Shadow_LongShadows: false
Shadow_SplitZStart: 0.930000
Shadow_SplitZEnd: 0.890000
Shadow_aircraftExpWeight: 0.990000
Shadow_DisableScreenSizeCheck: false
Reflection_MipBlur: true
FXAA_Enabled: true
TXAA_Enabled: true
Lighting_FogVolumes: true
Shader_SSA: true
DX_Version: 2
CityDensity: 1.000000
PedVarietyMultiplier: 1.000000
VehicleVarietyMultiplier: 1.000000
PostFX: 2
DoF: true
HdStreamingInFlight: false
MaxLodScale: 0.000000
MotionBlurStrength: 0.000000
Prose FX-8350 ja G1 Gaming GTX970 ning asi jookseb ikka väga hästi!
Seaded suhteliselt põhja lükatud ja ise mängin vsync peal. Droppe näeb väga harva.
OC ainult prosel 4.4GHz, kuna 4.5GHz hakkas throttlema 3.8GHz peale.
Üheski teises mängus sellist asja pole näinud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2015 15:19:05
|
|
|
| Volum kirjutas: |
| Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress. |
Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-=Px=-
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
16.04.2015 15:23:16
|
|
|
Enamvähem kõik low ja fps on kuskil 30-40.
i3 3220, 7850 2gb, 8gb rami. Vast pole mõtet enamat loota sääraselt kastilt ? Ehk oskab keegi nõua anda selle koha pealt, et kui soetaks mõne i5 3xxx seeria CPU siis kas see aitaks oluliselt fpsi parandada ?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.04.2015 15:33:58
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Volum kirjutas: |
| Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress. |
Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti |
Võta Hola'st Brasiilia regioon maha ja mine hoopis Argentiina regiooni, mul toimis nii.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
16.04.2015 15:39:18
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Volum kirjutas: |
| Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress. |
Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti |
Mul viskas selle Hola'ga jamamine üle ja panin normaalse VPN softi - SoftEther VPN http://www.vpngate.net/en/download.aspx
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
16.04.2015 15:55:39
|
|
|
-=Px=-, mul sarnane kast ja fps ka lahjavõitu. Kui viitsid vaata mis prose ja video kasutus on mängus(afterburneriga näiteks).
Algul arvasin samuti et prose kindlasti pudelikael mis muidugi võib vabalt ka olla aga sarnaste masinatega mõnedel fps suurem ning tundub et väikest gpu kasutust esineb ka kiirematel prosedel. Pole ühtegi kiiremat proset ka testimiseks, õhtul proovin ühe amdga.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
16.04.2015 16:02:11
|
|
|
60 fps kindlalt koguaeg profiili kastiga.
Hullu kiirusega toimub see rallimine seal, vanad gtad küll nii kiired polnud. Suuri raskusi tekib reageerimisega kas kuskilt mängu aeglasemaks saab keerata :S
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2015 16:08:49
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Volum kirjutas: |
| Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress. |
Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti |
Võta Hola'st Brasiilia regioon maha ja mine hoopis Argentiina regiooni, mul toimis nii. |
Argentiina omal näitab 50$. Ei raatsi sellist raha maksta
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.04.2015 16:23:34
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Volum kirjutas: |
| Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress. |
Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti |
Võta Hola'st Brasiilia regioon maha ja mine hoopis Argentiina regiooni, mul toimis nii. |
Argentiina omal näitab 50$. Ei raatsi sellist raha maksta  |
Ee, ei? Ma võtsin argentiina omaga ja läks 28.18€
Aga kes teab, ehk muutunud
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eastsider
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2005
|
16.04.2015 16:27:21
|
|
|
Kas keegi normaalse hinnaga key ostmisega saaks aidata? Väikese tasu eest.
viimati muutis eastsider 16.04.2015 18:01:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
16.04.2015 16:36:06
|
|
|

Gpu käib 0-90% vahel. Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
16.04.2015 16:45:37
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2015 16:50:20
|
|
|
| Jube jama küll. Sain lõpuks peaaegu ära osta. Siis tuli selline asi ette ja mängu inventorys ka pole: http://prntscr.com/6ufkaw
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
16.04.2015 16:55:55
|
|
|
| alartt kirjutas: |
| Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda. |
wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
16.04.2015 17:06:23
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
| Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda. |
wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli  |
Ei 30 peal võiks lukus olla
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
16.04.2015 17:11:17
|
|
|
| alartt kirjutas: |
| hondaa kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
| Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda. |
wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli  |
Ei 30 peal võiks lukus olla  |
ainult EA oskab t2nap2eval teha nii katkiseid m2nge, kus fpsist oleneb m2ngu kiirus. ei, 60fps ei t2henda, et sul m2ng 2x kiiremini jookseb
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
16.04.2015 17:20:03
|
|
|
| alartt kirjutas: |
| hondaa kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
| Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda. |
wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli  |
Ei 30 peal võiks lukus olla  |
wut. Keera vägisi monitor 30hz peal ja naudi slideshowd
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
16.04.2015 17:21:47
|
|
|
Mängus sees kenasti option olemas ju: VSync - Half. Lukustab kenasti 30fps ära, no problemo
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
16.04.2015 17:24:10
|
|
|
| mis FPS-i 4670k ja GTX 760-ga on oodata ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.04.2015 17:41:11
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
| hondaa kirjutas: |
| alartt kirjutas: |
| Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda. |
wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli  |
Ei 30 peal võiks lukus olla  |
ainult EA oskab t2nap2eval teha nii katkiseid m2nge, kus fpsist oleneb m2ngu kiirus. ei, 60fps ei t2henda, et sul m2ng 2x kiiremini jookseb |
väär
ka rockstar oskab
L.A. Noire, mis oli 30fps lukus ning kui lukust lahti teha, siis autode füüsika oli paigast
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik111
HV Guru
liitunud: 21.05.2012
|
16.04.2015 17:56:23
|
|
|
Need kes ostsid läbi nuuvemi küsiks, et kas mäng töötab hästi ja online ilusti olemas jah?
|
|
| Kommentaarid: 183 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx187
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2009
|
16.04.2015 17:56:46
|
|
|
Braien, millega sa oma prose tuumade tööd vaatasid?
Kas Gta V seda benchmarki kuskile salvestada ka saab? Peale benchmark testi küsib, et kas tahan mängust väljuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2015 18:02:03
|
|
|
| Pean vist ka läbi nuuvemi ostma kui sinna tuleb. Keegi võiks siia postitada kui seal uuesti stocki tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.04.2015 18:05:40
|
|
|
| erik111 kirjutas: |
Need kes ostsid läbi nuuvemi küsiks, et kas mäng töötab hästi ja online ilusti olemas jah?  |
Yup, no issues.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx187
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2009
|
16.04.2015 18:06:16
|
|
|
| Aga kas nt läbi steami enda rahakoti ei lase osta, kui Holat kasutad? Et kannad steami 30€ ja siis maksad läbi steami enda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
16.04.2015 18:49:49
|
|
|
GT 740M sellega igatahes kuidagi hakkama ei saa, kuigi peaks miinimumi jaoks nõutavast 9800GT'st üle olema. Fps kõigub meeletult, paigal seistes on ehk 30-35 aga liikudes kukub kohutavalt, pilt sisuliselt ei liigu. Kõik miinimumis. Tööle ei lähe muidu, kui tuleb task managerist nvidia kaart disable'da, mängu ajal sisse lülitada. Vahel kuvab kasutatavaks mäluks 1gb kahest, sageli aga 1gb 1,6st. Hommikul proovisin directx'i muuta madalamaks, teatud hetkedel oli isegi 60fps, kui keerata hiirega kaamera ülalt alla, nii et taevast ei paista. Enam directx-i muutmine ei õnnestu, resa tehes on automaatselt kohe 11 tagasi.
Siin jookseb minu omaga võrreldes kui kulda, näitajad põhimõtteliselt samad:
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
16.04.2015 18:50:58
|
|
|
Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
16.04.2015 19:01:00
|
|
|
Mind pannakse ainult tühjadesse serveritesse Mis värk sellega on, isegi kui vahel harva mõni job invite tuleb, siis sinna sessioni ei ole mul veel kordagi õnnestunud saada.... Arvutist firewall maas ja ühenduseks STV Saturn, läbi ruuteri kaabliga.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.04.2015 19:05:58
|
|
|
vist sain jõnksutamise peaaegu ära. kellel veel probleeme, siis kõige pealt advanced graphics alt kõik põhja v.a. distance scaling, mis tuleb nulli keerata, siis graphics alt kõik põhja või niipalju, kui vmem lubab, siis advanced graphicsist niipalju distance scalingut peale, et vmem üle ei läheks.
c4v6, kui nvidia driverit kahtlustad, siis täielik uninstall nvidia driveritele ja uusim game ready tüürel peale clean install valikuga ja kõik mis pakub, kõigile linnuke ette.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriist
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
16.04.2015 19:06:02
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
Mind pannakse ainult tühjadesse serveritesse Mis värk sellega on, isegi kui vahel harva mõni job invite tuleb, siis sinna sessioni ei ole mul veel kordagi õnnestunud saada.... Arvutist firewall maas ja ühenduseks STV Saturn, läbi ruuteri kaabliga. |
Proovi porte avada.
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767-GTA-Online-Connection-Troubleshooting
| tsitaat: |
GTA Online requires the following ports to be open:
TCP Ports: 80, 443
UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458 |
Endal oli hostimisega probleem kuniks need pordid avatud said.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
16.04.2015 19:32:27
|
|
|
Kas keegi teab kui mäng uninstallida ja uuesti peale lasta, kas siis kuidagi save game saab kasutada ? Ma kahtlustan, et mu crashimises on siiski mingi fail vigane vms.
Mul viskab lihtsalt selle windowsi akna ette, et "a problem caused the program to stop working"
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
16.04.2015 19:48:47
|
|
|
Poetan ka sõna sekka. Ostsin mängu nuuvemist läbi telefoni. Regiooniks oli argentiina ja maksin Paypaliga. Alla tirisin mängu kamraadi juures ja launchi päeval tiris veel midagi a kaua täpselt seda ei tea. Käima läks ilusti ilma jamadeta. Seaded kruttisin nii põhja kui esialgu oskasin. Fpsi ei tea aga midagi silma häirivat ei olnud. sissejuhatuse lumi meeldis väga.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
16.04.2015 19:49:44
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
vist sain jõnksutamise peaaegu ära. kellel veel probleeme, siis kõige pealt advanced graphics alt kõik põhja v.a. distance scaling, mis tuleb nulli keerata, siis graphics alt kõik põhja või niipalju, kui vmem lubab, siis advanced graphicsist niipalju distance scalingut peale, et vmem üle ei läheks.
c4v6, kui nvidia driverit kahtlustad, siis täielik uninstall nvidia driveritele ja uusim game ready tüürel peale clean install valikuga ja kõik mis pakub, kõigile linnuke ette. |
jap distance scalin surub isegi sli vahel micro sutterima.
aga minu arust see teeb ikka maru ilusaks pildi ,eriti linna kaugel olevad objectid kõik high textuuridega... ainuke asi mida ei anna põhja keerata kuigi väga tahaks:(
msaa x4 ja x8 on küll suht olematu vahe... aga mälu võtab 800mb rohkem
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
16.04.2015 20:01:19
|
|
|
Avastasin my documentsist GTA V folderist sellise asja. Huvitav on see, et ta jooksis mul tavaliste settingutega ka kokku nagu. Pigem kui graafika nö. põhja panin hakkas seda vähem juhtuma
Spoiler 
[2015-04-16 19:39:02.745] [DISPLAY] Using DPI 96
[2015-04-16 19:39:02.765] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2015-04-16 19:39:02.785] [DISPLAY] File version 10001:50006 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club\socialclub.dll)
[2015-04-16 19:39:02.795] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTAVLauncher.exe)
[2015-04-16 19:39:02.795] [DISPLAY] Version: 1.0.231.0|1.0.323.1|1.1.5.6|1.0.323.1|FFP
[2015-04-16 19:39:03.255] [DISPLAY] OS version: Major: 6, Minor: 1, Build: 7601, Platform: 2
[2015-04-16 19:39:03.465] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2015-04-16 19:39:03.545] [DISPLAY] File version 10001:50006 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Social Club\socialclub.dll)
[2015-04-16 19:39:03.575] [DISPLAY] Social Club initializing...
[2015-04-16 19:39:04.045] [DISPLAY] Attempting to create device...
[2015-04-16 19:39:04.045] [DISPLAY] Attempting to initialise DX9 COM object...
[2015-04-16 19:39:04.055] [DISPLAY] Window size: 690 x 496
[2015-04-16 19:39:04.065] [DISPLAY] Successfully created DX Device!
[2015-04-16 19:39:08.513] [DISPLAY] File version 10000:1430001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe)
[2015-04-16 19:39:09.379] [DISPLAY] In-place download is up-to-date.
[2015-04-16 19:39:09.408] [DISPLAY] Launching game...
[2015-04-16 19:39:09.408] [DISPLAY] (path: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe cmdline: "C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe")
[2015-04-16 19:39:12.027] [WARNING] Device lost.
[2015-04-16 19:39:12.027] [WARNING] Resetting device...
[2015-04-16 19:39:12.566] [WARNING] Reset failed with D3DERR_DEVICELOST.
[2015-04-16 19:40:27.574] [WARNING] Resetting device...
[2015-04-16 19:40:27.575] [WARNING] Reset failed with D3DERR_DEVICELOST.
[2015-04-16 19:51:02.601] [WARNING] Resetting device...
[2015-04-16 19:51:03.057] [ ERROR ] GameComm: ReadFile failed.
[2015-04-16 19:51:03.079] [DISPLAY] Reset succeeded.
[2015-04-16 19:51:03.210] [DISPLAY] Game exited with code 255
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] Unable to stat out-file!
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Setting error condition
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Category: 1 (ERROR_CATEGORY_LAUNCHER)
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Code: 1 (LAUNCHER_ERR_INVALID_OUTFILE)
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Extra:
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Localised: Launcher error. Code: 7
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] Unable to read out-file!
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Setting error condition
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Category: 5 (ERROR_CATEGORY_EXIT_CODE)
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Code: 5 (ff)
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Extra:
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] * Localised: Grand Theft Auto V exited unexpectedly.
Please click Retry below to enter the game again, or click Safe Mode to launch the game with reduced graphics settings.
If you continue to have problems playing the game, please contact Rockstar Games Customer Service at http://support.rockstargames.com
[2015-04-16 19:51:03.210] [ ERROR ] ************************************************************************
[2015-04-16 19:51:03.230] [ ERROR ] Unable to clear in-file and out-file!
[2015-04-16 19:51:07.301] [DISPLAY] Uninitializing.
https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203480627-Problem-with-GTA-V Siin ka selline asi aga vastust ilmselgelt praegu ei saa
Edit 2: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203481957-Crash-when-loading-GTA-5-online Siin paistab, et kästakse jälle mingeid faile kustutada, et mäng uued tõmbaks. Eks ma proovin jälle
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.04.2015 20:22:47
|
|
|
online on kohati bug bugi küljes. lambist ei saa ühendust playerid omavahel ja jääbki map/mäng loadima
sõitsin autoga parklasse ... video näidati ära ja peale seda mäng jättis mind koos autoga õue ootama ja edasi ei lähe (alt + f4)
pms vähem bugisem kui konsoolidel alguses aga siiski online ei ole päris toimiv lahendus hetkel. Bug'e leidub
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
16.04.2015 21:07:19
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| pohmakas, kirjutas: |
| Wusses kirjutas: |
| kummaline jah,q9300 on päris korralik cpu iseenesest |
Mõtlen sama, et peaks nagu hakkama saama enam-vähem. Peaks ehk formati tegema proovi pärast. Mul lauaarvuti nagunii ainult mängimiseks ja 2 mängu peal, niiet sellega probleemi vähemalt pole. |
kui formati ära teed, anna teada mis win ja kas/kui palju paremini jooksma hakkas. ja siis kas teed mängu all olevale kettale ka formati ja tirid/installid mängu uuesti.
niisama ilma asjata ei soovi format c:\ teha ja terabaitide kaupa uuendusi lasta sikutada/installida uuesti. |
Nonii, lasin siis ketta täiesti tühjaks ja W7 peale (ennem oli W8.1), praegu installin uuesti mängu. Eks annan teada, kas läks paremaks midagi.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
16.04.2015 21:13:20
|
|
|
| Järsku kellelgi on vaba aega ja tahaks aidata mind hädast välja. Järsku saab keegi osta mulle GTA V steamist(Brasiilia Vpn). Proovisin 100. pidi, aga minul ei toimi kuidagi. Vastu annaksin 35€(Paypalile).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pixylar
HV vaatleja
liitunud: 27.02.2012
|
16.04.2015 21:23:58
|
|
|
Mul endal mäng jookseb hästi, mäng ise on originaal.
HD7850 1GB
FX8320
8GB ram
Enamus settinguid Very High, textured on Normali peal.
Video mälu on ületatud 300mbga(kaart gigane).
Ja jookseb nii 60fps online ja 80+ single playeris.
Keegi koos mängu ei taha teha?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|