Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 12:53:54 vasta tsitaadiga

Siiski võiks masinatel rohkem massi olla. Keeravad liiga kergesti.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 12:55:22 vasta tsitaadiga

Athunik, Profiilikastiga high/very-high 50-60 fps 1080p.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 12:56:07 vasta tsitaadiga

phenom x6, 1055t@ radeon 280x. settingud seinast seina, very high-high-normal. FPS siuke 40-60 vahemikus. Kärab küll praegu.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.04.2015 13:02:20 vasta tsitaadiga

M'kay, danke! icon_smile.gif
Kui juba FX-6300 veab 50-60 peal, siis peaks mu tulevane FX-8370 ehk olema 70-80 FPS kanti.. hopefully.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
immot
HV vaatleja
immot

liitunud: 22.06.2006




sõnum 16.04.2015 13:03:55 vasta tsitaadiga

immot kirjutas:
Ma sain +5 avarage fpsi juurde kui task managerist sulgesin gtaVlauncher.exe ja panin mängu priority high peale.


Nvm, mäng hakkas crashima pärast 15 minta selle peale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 13:07:15 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
M'kay, danke! icon_smile.gif
Kui juba FX-6300 veab 50-60 peal, siis peaks mu tulevane FX-8370 ehk olema 70-80 FPS kanti.. hopefully.

Kuidas gta5 üldse amd'sse suhtub? Kasutab kõiki tuumasid? Näiteks arma3'e ei suutunud mu fx6350 üldse normaalselt jooksutada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 13:07:25 vasta tsitaadiga

Athunik, Mu vanaraual veab 1920x1200 (enamus seaded normal, reflections - high, water - high, FXAA - on ja draw distanse jne. slaiderid keskel) 40-70fps thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 13:10:24 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Athunik kirjutas:
M'kay, danke! icon_smile.gif
Kui juba FX-6300 veab 50-60 peal, siis peaks mu tulevane FX-8370 ehk olema 70-80 FPS kanti.. hopefully.

Kuidas gta5 üldse amd'sse suhtub? Kasutab kõiki tuumasid? Näiteks arma3'e ei suutunud mu fx6350 üldse normaalselt jooksutada.


Üks lehekülg tagasi postitasin sellel teemal:

Braien kirjutas:
Ilus on vaadata kuidas mäng kasutab 6-tuumalisel CPU'l kõiki tuumasid ilusti ja enamvähem võrdselt.

[edit]: graafikud ka:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 16.04.2015 13:17:12 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
rastaman kirjutas:
üllatavalt hästi jookseb, aga prose jääb pudelikaelaks, video kasutus ~50%. isegi vähene klokkimine parandab kaadrisagedust märgatavalt

Mis seadetel ja resol jooksutad? Mul Q9300 prose ja 4GB DDR3 mälu, prose on koguaeg 100% miinimum seadetel ja rämedad fps dropid on


1680 reso, FXAA, density & distance scaling põhjas, shadow ja shader high, AF x16, AO. täiskiirusel läbi kesklinna sõites kukkus 24fps peale, muidu jookseb ilusti
arvan et saaks pilti ilusamaks, nvidia graphics guide oleks hea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 14:36:32 vasta tsitaadiga

Proovisin teha nii, et panen vpn-iga oma regioni Brasiilia ja siis osta aga ei saanud(Paypal). icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 16.04.2015 15:02:09 vasta tsitaadiga

Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Teepak
HV kasutaja
Teepak

liitunud: 01.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:04:59 vasta tsitaadiga

Benchmarki tulemused:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seaded:
Spoiler Spoiler Spoiler


Prose FX-8350 ja G1 Gaming GTX970 ning asi jookseb ikka väga hästi! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Seaded suhteliselt põhja lükatud ja ise mängin vsync peal. Droppe näeb väga harva.

OC ainult prosel 4.4GHz, kuna 4.5GHz hakkas throttlema 3.8GHz peale.
Üheski teises mängus sellist asja pole näinud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:19:05 vasta tsitaadiga

Volum kirjutas:
Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.

Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 16.04.2015 15:23:16 vasta tsitaadiga

Enamvähem kõik low ja fps on kuskil 30-40.
i3 3220, 7850 2gb, 8gb rami. Vast pole mõtet enamat loota sääraselt kastilt ? Ehk oskab keegi nõua anda selle koha pealt, et kui soetaks mõne i5 3xxx seeria CPU siis kas see aitaks oluliselt fpsi parandada ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:33:58 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Volum kirjutas:
Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.

Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti

Võta Hola'st Brasiilia regioon maha ja mine hoopis Argentiina regiooni, mul toimis nii.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
majooro
HV kasutaja
majooro

liitunud: 17.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:39:18 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Volum kirjutas:
Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.

Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti


Mul viskas selle Hola'ga jamamine üle ja panin normaalse VPN softi - SoftEther VPN http://www.vpngate.net/en/download.aspx
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 16.04.2015 15:40:15 vasta tsitaadiga

Oculus Rift'i omanikele - http://www.gamespot.com/articles/video-gta-5-enters-virtual-reality-with-this-oculu/1100-6426669/
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 15:55:39 vasta tsitaadiga

-=Px=-, mul sarnane kast ja fps ka lahjavõitu. Kui viitsid vaata mis prose ja video kasutus on mängus(afterburneriga näiteks).
Algul arvasin samuti et prose kindlasti pudelikael mis muidugi võib vabalt ka olla aga sarnaste masinatega mõnedel fps suurem ning tundub et väikest gpu kasutust esineb ka kiirematel prosedel. Pole ühtegi kiiremat proset ka testimiseks, õhtul proovin ühe amdga.
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 16:02:11 vasta tsitaadiga

60 fps kindlalt koguaeg profiili kastiga.
Hullu kiirusega toimub see rallimine seal, vanad gtad küll nii kiired polnud. Suuri raskusi tekib reageerimisega kas kuskilt mängu aeglasemaks saab keerata :S
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 16:08:49 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Markokene kirjutas:
Volum kirjutas:
Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.

Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti

Võta Hola'st Brasiilia regioon maha ja mine hoopis Argentiina regiooni, mul toimis nii.

Argentiina omal näitab 50$. Ei raatsi sellist raha maksta icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 16:23:34 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Markokene kirjutas:
Volum kirjutas:
Paypaliga vist ei saagi, sest seal on aadressiks ilmselt sinu kodune aadress.

Kui aadressi ära vahetan siis peaks ju nagu saama? Ta ei lase mul isegi ostma minna. Viskab kohe mingi errori ette ja ütleb, et proovi minuti pärast uuesti

Võta Hola'st Brasiilia regioon maha ja mine hoopis Argentiina regiooni, mul toimis nii.

Argentiina omal näitab 50$. Ei raatsi sellist raha maksta icon_smile.gif

Ee, ei? icon_biggrin.gif Ma võtsin argentiina omaga ja läks 28.18€
Aga kes teab, ehk muutunud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 16.04.2015 16:27:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi normaalse hinnaga key ostmisega saaks aidata? Väikese tasu eest.

viimati muutis eastsider 16.04.2015 18:01:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 16:36:06 vasta tsitaadiga



Gpu käib 0-90% vahel. Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 16.04.2015 16:45:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 16:50:20 vasta tsitaadiga

Jube jama küll. Sain lõpuks peaaegu ära osta. Siis tuli selline asi ette ja mängu inventorys ka pole: http://prntscr.com/6ufkaw
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 16:55:55 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.

wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 17:06:23 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
alartt kirjutas:
Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.

wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli thumbs_up.gif

Ei 30 peal võiks lukus olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 17:11:17 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
hondaa kirjutas:
alartt kirjutas:
Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.

wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli thumbs_up.gif

Ei 30 peal võiks lukus olla icon_biggrin.gif

ainult EA oskab t2nap2eval teha nii katkiseid m2nge, kus fpsist oleneb m2ngu kiirus. ei, 60fps ei t2henda, et sul m2ng 2x kiiremini jookseb
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 17:20:03 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
hondaa kirjutas:
alartt kirjutas:
Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.

wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli thumbs_up.gif

Ei 30 peal võiks lukus olla icon_biggrin.gif


wut. Keera vägisi monitor 30hz peal ja naudi slideshowd beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 17:21:47 vasta tsitaadiga

Mängus sees kenasti option olemas ju: VSync - Half. Lukustab kenasti 30fps ära, no problemo icon_cool.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 17:24:10 vasta tsitaadiga

mis FPS-i 4670k ja GTX 760-ga on oodata ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.04.2015 17:41:11 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
alartt kirjutas:
hondaa kirjutas:
alartt kirjutas:
Ikkagi 60 on palju nad oleks pidand ikkagi konsooli 30 juurde jääma. krt ei jõua nii kiiresti tõmmelda.

wat. loodan, et saad ise ka aru, kui tobe see lause nüüd oli thumbs_up.gif

Ei 30 peal võiks lukus olla icon_biggrin.gif

ainult EA oskab t2nap2eval teha nii katkiseid m2nge, kus fpsist oleneb m2ngu kiirus. ei, 60fps ei t2henda, et sul m2ng 2x kiiremini jookseb
väär icon_idea.gif
ka rockstar oskab thumbs_up.gif
L.A. Noire, mis oli 30fps lukus ning kui lukust lahti teha, siis autode füüsika oli paigast icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 17:56:23 vasta tsitaadiga

Need kes ostsid läbi nuuvemi küsiks, et kas mäng töötab hästi ja online ilusti olemas jah? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx187
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 16.04.2015 17:56:46 vasta tsitaadiga

Braien, millega sa oma prose tuumade tööd vaatasid?
Kas Gta V seda benchmarki kuskile salvestada ka saab? Peale benchmark testi küsib, et kas tahan mängust väljuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 18:02:03 vasta tsitaadiga

Pean vist ka läbi nuuvemi ostma kui sinna tuleb. Keegi võiks siia postitada kui seal uuesti stocki tuleb.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 18:05:40 vasta tsitaadiga

erik111 kirjutas:
Need kes ostsid läbi nuuvemi küsiks, et kas mäng töötab hästi ja online ilusti olemas jah? icon_rolleyes.gif


Yup, no issues.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marx187
HV vaatleja

liitunud: 05.01.2009




sõnum 16.04.2015 18:06:16 vasta tsitaadiga

Aga kas nt läbi steami enda rahakoti ei lase osta, kui Holat kasutad? Et kannad steami 30€ ja siis maksad läbi steami enda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skyhigh
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2013




sõnum 16.04.2015 18:49:49 vasta tsitaadiga

GT 740M sellega igatahes kuidagi hakkama ei saa, kuigi peaks miinimumi jaoks nõutavast 9800GT'st üle olema. Fps kõigub meeletult, paigal seistes on ehk 30-35 aga liikudes kukub kohutavalt, pilt sisuliselt ei liigu. Kõik miinimumis. Tööle ei lähe muidu, kui tuleb task managerist nvidia kaart disable'da, mängu ajal sisse lülitada. Vahel kuvab kasutatavaks mäluks 1gb kahest, sageli aga 1gb 1,6st. Hommikul proovisin directx'i muuta madalamaks, teatud hetkedel oli isegi 60fps, kui keerata hiirega kaamera ülalt alla, nii et taevast ei paista. Enam directx-i muutmine ei õnnestu, resa tehes on automaatselt kohe 11 tagasi.

Siin jookseb minu omaga võrreldes kui kulda, näitajad põhimõtteliselt samad:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 18:50:58 vasta tsitaadiga

Nii, minu crashimised jätkuvad. Eile sai terve õhtu rahus mängida. Täna olen Mihkliga proovinud missioone tegema hakata ja lihtsalt mäng pakub asjad kokku. Ei mingit errorit aga asi jääb lihtsalt kinni.
Keegi küsis siin varem midagi nvidia crashimiste kohta ?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 19:01:00 vasta tsitaadiga

Mind pannakse ainult tühjadesse serveritesse icon_sad.gif Mis värk sellega on, isegi kui vahel harva mõni job invite tuleb, siis sinna sessioni ei ole mul veel kordagi õnnestunud saada.... Arvutist firewall maas ja ühenduseks STV Saturn, läbi ruuteri kaabliga.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.04.2015 19:05:58 vasta tsitaadiga

vist sain jõnksutamise peaaegu ära. kellel veel probleeme, siis kõige pealt advanced graphics alt kõik põhja v.a. distance scaling, mis tuleb nulli keerata, siis graphics alt kõik põhja või niipalju, kui vmem lubab, siis advanced graphicsist niipalju distance scalingut peale, et vmem üle ei läheks.

c4v6, kui nvidia driverit kahtlustad, siis täielik uninstall nvidia driveritele ja uusim game ready tüürel peale clean install valikuga ja kõik mis pakub, kõigile linnuke ette.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 19:06:02 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
Mind pannakse ainult tühjadesse serveritesse icon_sad.gif Mis värk sellega on, isegi kui vahel harva mõni job invite tuleb, siis sinna sessioni ei ole mul veel kordagi õnnestunud saada.... Arvutist firewall maas ja ühenduseks STV Saturn, läbi ruuteri kaabliga.
Proovi porte avada.

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200525767-GTA-Online-Connection-Troubleshooting
tsitaat:
GTA Online requires the following ports to be open:

TCP Ports: 80, 443
UDP Ports: 6672, 61455, 61457, 61456, and 61458

Endal oli hostimisega probleem kuniks need pordid avatud said.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 19:32:27 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kui mäng uninstallida ja uuesti peale lasta, kas siis kuidagi save game saab kasutada ? Ma kahtlustan, et mu crashimises on siiski mingi fail vigane vms.

Mul viskab lihtsalt selle windowsi akna ette, et "a problem caused the program to stop working"
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 19:48:47 vasta tsitaadiga

Poetan ka sõna sekka. Ostsin mängu nuuvemist läbi telefoni. Regiooniks oli argentiina ja maksin Paypaliga. Alla tirisin mängu kamraadi juures ja launchi päeval tiris veel midagi a kaua täpselt seda ei tea. Käima läks ilusti ilma jamadeta. Seaded kruttisin nii põhja kui esialgu oskasin. Fpsi ei tea aga midagi silma häirivat ei olnud. sissejuhatuse lumi meeldis väga.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 19:49:44 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
vist sain jõnksutamise peaaegu ära. kellel veel probleeme, siis kõige pealt advanced graphics alt kõik põhja v.a. distance scaling, mis tuleb nulli keerata, siis graphics alt kõik põhja või niipalju, kui vmem lubab, siis advanced graphicsist niipalju distance scalingut peale, et vmem üle ei läheks.

c4v6, kui nvidia driverit kahtlustad, siis täielik uninstall nvidia driveritele ja uusim game ready tüürel peale clean install valikuga ja kõik mis pakub, kõigile linnuke ette.


jap distance scalin surub isegi sli vahel micro sutterima.
aga minu arust see teeb ikka maru ilusaks pildi ,eriti linna kaugel olevad objectid kõik high textuuridega... ainuke asi mida ei anna põhja keerata kuigi väga tahaks:(
msaa x4 ja x8 on küll suht olematu vahe... aga mälu võtab 800mb rohkem
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 20:01:19 vasta tsitaadiga

Avastasin my documentsist GTA V folderist sellise asja. Huvitav on see, et ta jooksis mul tavaliste settingutega ka kokku nagu. Pigem kui graafika nö. põhja panin hakkas seda vähem juhtuma

Spoiler Spoiler Spoiler


https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203480627-Problem-with-GTA-V Siin ka selline asi aga vastust ilmselgelt praegu ei saa icon_biggrin.gif

Edit 2: https://support.rockstargames.com/hc/communities/public/questions/203481957-Crash-when-loading-GTA-5-online Siin paistab, et kästakse jälle mingeid faile kustutada, et mäng uued tõmbaks. Eks ma proovin jälle icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 20:22:47 vasta tsitaadiga

online on kohati bug bugi küljes. lambist ei saa ühendust playerid omavahel ja jääbki map/mäng loadima
sõitsin autoga parklasse ... video näidati ära ja peale seda mäng jättis mind koos autoga õue ootama ja edasi ei lähe (alt + f4)

pms vähem bugisem kui konsoolidel alguses aga siiski online ei ole päris toimiv lahendus hetkel. Bug'e leidub icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 21:07:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
pohmakas, kirjutas:
Wusses kirjutas:
kummaline jah,q9300 on päris korralik cpu iseenesest

Mõtlen sama, et peaks nagu hakkama saama enam-vähem. Peaks ehk formati tegema proovi pärast. Mul lauaarvuti nagunii ainult mängimiseks ja 2 mängu peal, niiet sellega probleemi vähemalt pole.
kui formati ära teed, anna teada mis win ja kas/kui palju paremini jooksma hakkas. ja siis kas teed mängu all olevale kettale ka formati ja tirid/installid mängu uuesti.

niisama ilma asjata ei soovi format c:\ teha ja terabaitide kaupa uuendusi lasta sikutada/installida uuesti.

Nonii, lasin siis ketta täiesti tühjaks ja W7 peale (ennem oli W8.1), praegu installin uuesti mängu. Eks annan teada, kas läks paremaks midagi.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2015 21:13:20 vasta tsitaadiga

Järsku kellelgi on vaba aega ja tahaks aidata mind hädast välja. Järsku saab keegi osta mulle GTA V steamist(Brasiilia Vpn). Proovisin 100. pidi, aga minul ei toimi kuidagi. Vastu annaksin 35€(Paypalile).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pixylar
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2012




sõnum 16.04.2015 21:23:58 vasta tsitaadiga

Mul endal mäng jookseb hästi, mäng ise on originaal.
HD7850 1GB
FX8320
8GB ram

Enamus settinguid Very High, textured on Normali peal.
Video mälu on ületatud 300mbga(kaart gigane).
Ja jookseb nii 60fps online ja 80+ single playeris.


Keegi koos mängu ei taha teha?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.