|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
15.04.2015 00:31:59
|
|
|
28eur,kus kohast ?'
Minu Konf:
Dual core 5600+ @3,5GHZ
32GB DDR2
gtx570 1280MB
raid 0 6x64GB ssd
Ei tea kas mul üldse lubab mängu minna cpu pärast
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
viimati muutis Wusses 15.04.2015 00:33:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
15.04.2015 00:34:04
|
|
|
aa.okey . tahaks ka osta aga 40eur on veidike kalli võitu
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuufo
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2005
|
15.04.2015 01:12:52
|
|
|
Mingi HV sisene crew ka juba tekkinud?
_________________ Showreel |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
15.04.2015 01:19:30
|
|
|
| Asgate kirjutas: |
| -myyr- kirjutas: |
Krt, ostsin ka läbi steami, kasutasin ära selle steamist saada oleva cd'key, et social clubis see ära aktiveerida.
Aga krt, kui eraldi social club käivitub, küsib uuesti mu käest cd'keyd ja sisestamisel ütleb,et juba kasutusel... kuigi mul on mäng aktiveeritud social clubi lehel..
|
Kui Social clubis key ära reg korra, siis on see selle kontoga fikseeritud edaspidi pole ilmselt vaja sisestada teda seal. |
Tehtud, ikka küsib. Hetkel installin steamis
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Armo
HV vaatleja
liitunud: 15.06.2012
|
15.04.2015 02:02:32
|
|
|
| kikaskilla kirjutas: |
Keegi julgeb öelda, kuidas sellise arvutiga mäng joosta võib?
i5 4200M 2.5ghz
Geforce 750M 4gb
8gb ddr3 |
Mul on samad andmed ainult graafika on 755M 2gb.
Mängin resoga 1600x900 ja graafika seaded on kuskil low ja med vahepeal. Ning mäng jookseb suht normilt 30-50fpsiga ja näeb minu arust piisavalt hea välja.
Aga peale paari tundi mängu lähevad mul cpu/gpu tempid kõrgeks ja mäng ei jõua tekstuure jms ära laadida enam ning lõpuks muutus mäng ise ka uimaseks.
Edit
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
15.04.2015 07:19:56
|
|
|
Nii, plaadiversioon käes, aga 4 CD juures enam ei loadi ja plaati ei loe. Lõpuks tuli error ,et et ei saa lugeda 4 cd. Öösel ei jõudnud ka pilti teha sellest probleemist, aga kas sain vigase plaadi ?
See oleks epic fail.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viikar
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010
|
15.04.2015 07:35:15
|
|
|
Sai ka eile siis plaadi versiooni installima hakatud, plaatide pealt läks kõik valutult ja ca 2h installis, aga siis hakkas seda 5 gigast jura tõmbama ja tulemus oli see et hommikul kell 6 sain pela tööle, jookseb kui siidi, vaja siit sealt graafikat näppida, aga alla 80fpsi ei läinud kordagi, seega
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
15.04.2015 07:42:04
|
|
|
| Kuufo kirjutas: |
| Mingi HV sisene crew ka juba tekkinud? |
Eesti Naksitrallid
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
15.04.2015 07:55:36
|
|
|
| viikar kirjutas: |
Sai ka eile siis plaadi versiooni installima hakatud, plaatide pealt läks kõik valutult ja ca 2h installis, aga siis hakkas seda 5 gigast jura tõmbama ja tulemus oli see et hommikul kell 6 sain pela tööle, jookseb kui siidi, vaja siit sealt graafikat näppida, aga alla 80fpsi ei läinud kordagi, seega  |
profiili masinaga? Keera vilesi peale
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
15.04.2015 07:59:27
|
|
|
| sten260 kirjutas: |
| nonii lasi lõpuks peale (plaadi pealt) ja nüüd kui üritan mängu lahti võtta, viskab korraks GTA V logo ette ja viskab kinni uuesti ja kogulugu.. mingit errorit ega midagi, mida mu*ni nüüd siis? |
mul oli sama asi. Pane viirusetõrje kinni. Otsisin mingi 3 tundi lahendust, enne kui selle peale tulin
Pärast tuleb veel väga valulik ja aeglane patchi tõmbamine, aga vähemalt töötab.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
15.04.2015 08:08:05
|
|
|
| marx187 kirjutas: |
Mina ostsin küll olemasolevale kontole. Olen CS:GO sama moodi ostnud. Tol korral vist Venemaalt
Lisad Chrome'ile Hola. (http://hola.org/)
Logid oma steami kontole läbi browseri.
Paremalt ülevalt äärest näed Hola logo(leegi kujuline logo)
Hola peal teed vasaku klõpsu ja sealt saad valida riigi. Valid Brasiilia.
Steamis peaks nüüd GTA hind ilmuma Brasiilia valuutas(BRL). Peaks maksma 99 R$ e. umbes 30€
Edasi käitud nii, nagu ikka ostu puhul. Aadressi panin sinna mingi lambika. Linnaks rio de janero, tänavaja ka zipi ning mobiili nr-i googeldasin.
Maksin master cardiga( tavalise, mitte national omaga) |
Pärast mängimisega pole probleem? Regiooni vaba vms?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
15.04.2015 08:11:55
|
|
|
Kassivideo suhteliselt jõhker. Vastukaaluks siis selline )
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
15.04.2015 08:18:05
|
|
|
Probleeme plaadi pealt installides ei täheldanud. Installi aeg oli aga pikk, 7 DL DVD (ligi 2h) ja 5 GB RSC update mis kestis 4-5h.
FPS on kõrge, enamasti üle 60 vsync piiri, 1x R9 290 graafika puhul kippus tekkima kiireid fps kukkumisi. 2x R9 290 puhul ei täheldanud seda väga, kuid vendi kiirused ja GPU kasutus oli kõrge, arvestades et vsync 60fps peal hoidis.
Peab natuke arvutit puhastama ja settinguid katsetama!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viikar
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010
|
15.04.2015 08:51:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| viikar kirjutas: |
Sai ka eile siis plaadi versiooni installima hakatud, plaatide pealt läks kõik valutult ja ca 2h installis, aga siis hakkas seda 5 gigast jura tõmbama ja tulemus oli see et hommikul kell 6 sain pela tööle, jookseb kui siidi, vaja siit sealt graafikat näppida, aga alla 80fpsi ei läinud kordagi, seega  |
profiili masinaga? Keera vilesi peale  |
Hommikul enne tööd sai näpitud poolunise peaga ja päris palju asju jah maha keeratud, õhtul keeran niipalju asju peale et see fps seal 60 kanti ikka jääks ja pilt ilusamgi oleks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
15.04.2015 08:54:45
|
|
|
Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda vaatama?
Küsimus vist kõige rohkem Asgatele, kellel juba on neid kaks tükki
Et kas saan palju juurde kaardi lisamisega?
Üks oleks üle 1000€ väljaminek, teine ainult ~400.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
15.04.2015 08:57:36
|
|
|
| marx187 kirjutas: |
Mina ostsin küll olemasolevale kontole. Olen CS:GO sama moodi ostnud. Tol korral vist Venemaalt
Lisad Chrome'ile Hola. (http://hola.org/)
Logid oma steami kontole läbi browseri.
Paremalt ülevalt äärest näed Hola logo(leegi kujuline logo)
Hola peal teed vasaku klõpsu ja sealt saad valida riigi. Valid Brasiilia.
Steamis peaks nüüd GTA hind ilmuma Brasiilia valuutas(BRL). Peaks maksma 99 R$ e. umbes 30€
Edasi käitud nii, nagu ikka ostu puhul. Aadressi panin sinna mingi lambika. Linnaks rio de janero, tänavaja ka zipi ning mobiili nr-i googeldasin.
Maksin master cardiga( tavalise, mitte national omaga) |
Proovisin ka paypaliga osta, jõudsin sinna maale kus avanes brauseris steami aken "Success" ja sisuks "Your transaction is almost complete!" ja siis avab ta mul arvutis steami rakenduse avalehe ja kogu lugu. Hetkel veel kuskilt raha maha pole läinud ega meili pole tulnud... ei julge uuesti proovida kohe, pärast ostan veel muidu 2 mängu
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.04.2015 09:00:18
|
|
|
| Piipz kirjutas: |
Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda vaatama?
Küsimus vist kõige rohkem Asgatele, kellel juba on neid kaks tükki
Et kas saan palju juurde kaardi lisamisega?
Üks oleks üle 1000€ väljaminek, teine ainult ~400. |
Mis resoga mängid?
http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,6.html
Siin on näha, et mõistlikum on osta teine 290x juurde.
Isegi 295x2 tuleb odavam ja on suurtel resodel kiirem kui X.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
15.04.2015 09:02:10
|
|
|
Mnyeah.. ei saanud minagi seda täis seadetel mängida. Ma kaalun arvama, et mul jääb protsessor nõrgaks?
Mul hetkel AMD FX-6100 sees, ehk kõige esimene AMD 6-core protsessor. Seal hulgas Sapphire Radeon R9 270X 4GB OC Edition ja kaks lambist 4GB DDR3 pulka, ehk siis 8GB kokku. Ma ei oska millegi muu süüks ajada, polnud vahet mis seadetele ma kruttisin - olgu ta high või normal, kuradima kaadrid jäid ikka samaks. Niiet tuleb vast protsessorit süüdisatada? Sellisel juhul see juba teine mäng mille pärast uue protsessori poole vaadata. Mul jäi ArmA3 ka mängimata, kuna protsessor oli lihtsalt liiga vanaks jäänud. Egash' midagi, tuleb valida kas FX-8370 või mõni FX-9000 seeria... ei oskagi otsustada..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
15.04.2015 09:06:56
|
|
|
| Draco kirjutas: |
| Piipz kirjutas: |
Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda vaatama?
Küsimus vist kõige rohkem Asgatele, kellel juba on neid kaks tükki
Et kas saan palju juurde kaardi lisamisega?
Üks oleks üle 1000€ väljaminek, teine ainult ~400. |
Mis resoga mängid?
http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,6.html
Siin on näha, et mõistlikum on osta teine 290x juurde.
Isegi 295x2 tuleb odavam ja on suurtel resodel kiirem kui X. |
Dell 2713hm on monitor, ehk siis 2560x1440.
Et siis soovitad 2 x R9 290x?
Protsessor on I7 4770K (kellamata).
viimati muutis Piipz 15.04.2015 09:09:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
15.04.2015 09:08:00
|
|
|
| ja prose jääb sul nõrgaks
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Piipz
HV veteran

liitunud: 15.11.2001
|
15.04.2015 09:10:03
|
|
|
| delef kirjutas: |
| ja prose jääb sul nõrgaks |
Vist ei pidanud mind silmas?
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
15.04.2015 09:13:32
|
|
|
Pean liituma selle klubiga mis jääb prose pudelikaela nime alla. masinas on 2x290X video olemas, aga A5800 fm2 prose küpsetab pidevalt 100%,
muidu on mäng ilus, download tekitas suht masendust, aga sõber aitas failidega hädast välja sai eile õhtul ikka reaalselt ära näha mängu.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.04.2015 09:14:38
|
|
|
i5 2500k 4.3 GHz peal (4a vana prose) jookseb asi nagu siidi very high 1920x1200 2xmsaa jms vidinad peal. Prose 4 tuuma kenasti töös ja 100% kasutust eriti ei märka. Tundub, et algne ennustus vastab natuke tõele -> max panyne 3'ega oli juba näha, et R* mootor on saadud kenasti tööle, gta 4 on siia maani kohutav kohatine lagg fest. Kui arvuti max payne 3 puhtalt ära veab siis ei tohiks see mäng mingis osas probleeme valmistada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
15.04.2015 09:28:43
|
|
|
Mul on mingi huvitav anaomaalia nüüd või noh... ma pole suuremasi arvutimees ja ma ei saa aru miks see nii on.
Kasutan:
i5 3750k @ 4,5ghz
MSI NVIDIA GeForce GTX 680
16GB Crucial DDR3 4GB 1333MHz CL9
SSD SATA2.5" 240GB/SV300S37A/240G
Installisin ka loomulikult kõik viimased driverid peale, sh. selle GTA V oma.
Algul mängisin siin deafult settingutega mis mäng ise pani. Texture oli normal, enamus asjad very high. 1450mb oli mälu kasutusel. Pilt oli selline kesine tegelikult aga mul jooksis ta kokku mitmeid kordu tühjast kohast. Lõpuks ei viitsinud enam niisama mängida ja vaatasin mis graafikaga teha saab. Võtsin sealt selle "limiteri" maha ja hakkasin kõike põhja ubima.
Mängin 1920x reso peal läbi HDMI telekasse.
MSAA on x2 ja NVIDIA TXAA on ka sisse lülitatud. Kõik muud näitajad laksasin nii peale kui sain (varjud jätsin normal)
Nüüd on kasutuses 2650mb mälu / 2000'st.
Huvitav on see, et mäng pärast enam kokku ei jooksnud, pilt läks minu silmale kordi paremaks ja minuarust kohati isegi jookseb sujuvamalt. Benchmarki testiga näitas FPS 52-62, paar korda kukkus 45 peale ja mõned korrad näitas kuni 85FPS.
Kas see on kuidagi reaalne, et nüüd suurema koormuse all enam ei crashi või on see mingite lollide juhuste kokkulangemine / mingi filtri seade ei meeldinud talle deafultis ?
Ühtlasi mõtlen mina, et kuidas ta mul nõnda joosta saab kui ma näen, et siin paremate specidega arvutite peal kurdetakse, et FPS langeb 30 peale ja asi ei jookse nagu ? See sama radeon 290x (rääkimata kahest) peaks ju peajagu üle olema minu kaardist. Kuidas arvuti üldse suhtub sellesse kui graafika mälu nö. Lõhki lasta, kas ta hakkab RAM mäluga kompenseerima midagi ?
Vabandust pika, segase ja lolli jutu pärast. Ma ei tea seda hingeelu nii hästi.
Edit: http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/32jw3t/the_killer_settings_to_maximise_your_frame_rate/
Muru, Extended Distance Scaling, Extended Shadows Distance, High Resolution Shadows (also in Advanced Graphics) peaks olema siis tarbetud killerid millega saab vähe WOW effekti. Panin seda ka ise eile tähele
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
15.04.2015 09:33:41
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
| marx187 kirjutas: |
Mina ostsin küll olemasolevale kontole. Olen CS:GO sama moodi ostnud. Tol korral vist Venemaalt
Lisad Chrome'ile Hola. (http://hola.org/)
Logid oma steami kontole läbi browseri.
Paremalt ülevalt äärest näed Hola logo(leegi kujuline logo)
Hola peal teed vasaku klõpsu ja sealt saad valida riigi. Valid Brasiilia.
Steamis peaks nüüd GTA hind ilmuma Brasiilia valuutas(BRL). Peaks maksma 99 R$ e. umbes 30€
Edasi käitud nii, nagu ikka ostu puhul. Aadressi panin sinna mingi lambika. Linnaks rio de janero, tänavaja ka zipi ning mobiili nr-i googeldasin.
Maksin master cardiga( tavalise, mitte national omaga) |
Proovisin ka paypaliga osta, jõudsin sinna maale kus avanes brauseris steami aken "Success" ja sisuks "Your transaction is almost complete!" ja siis avab ta mul arvutis steami rakenduse avalehe ja kogu lugu. Hetkel veel kuskilt raha maha pole läinud ega meili pole tulnud... ei julge uuesti proovida kohe, pärast ostan veel muidu 2 mängu  |
Ärge siis nutke kui Steami konto bänni saab
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
15.04.2015 09:34:29
|
|
|
| Ingame mingi setting on, millega 60 fps limit panna? Endal jäi silma ainult vsync, mis peaks vist 30 fps limit olema?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
15.04.2015 09:38:59
|
|
|
| Piipz kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
| Piipz kirjutas: |
Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda vaatama?
Küsimus vist kõige rohkem Asgatele, kellel juba on neid kaks tükki
Et kas saan palju juurde kaardi lisamisega?
Üks oleks üle 1000€ väljaminek, teine ainult ~400. |
Mis resoga mängid?
http://www.guru3d.com/articles_pages/gta_v_pc_graphics_performance_review,6.html
Siin on näha, et mõistlikum on osta teine 290x juurde.
Isegi 295x2 tuleb odavam ja on suurtel resodel kiirem kui X. |
Dell 2713hm on monitor, ehk siis 2560x1440.
Et siis soovitad 2 x R9 290x?
Protsessor on I7 4770K (kellamata). |
Jaa, kui ASUS DC2 ostad siis müü hiljem maha mulle kui vaja pole enam
Muidugi kui kannatust on ( mida ilmselt ei ole kuna GTA5 on väljas) siis oleks mõistlik ka R9 3XX ära oodata:D
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marx187
HV vaatleja
liitunud: 05.01.2009
|
15.04.2015 09:40:22
|
|
|
| No siiani pole endal hola kaudu ostes probleeme olnud. Eks kui õhtul koju jõuan ja mängu käima saan, annan teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
15.04.2015 09:47:19
|
|
|
i3 jääb lahjaks, Gpu load 30-40%
Mitte et eriline uudis oleks ja nõudmistes ka 4 tuumaline miinimum aga lihtsalt infoks.
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ss4nder
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012
|
15.04.2015 09:49:02
|
|
|
| marx187 kirjutas: |
| No siiani pole endal hola kaudu ostes probleeme olnud. Eks kui õhtul koju jõuan ja mängu käima saan, annan teada. |
Minul läks tööle ilma probleemideta. Hoian pöialt, et töötaks ka edaspidi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
15.04.2015 09:55:15
|
|
|
| angel kirjutas: |
| i5 2500k 4.3 GHz peal (4a vana prose) jookseb asi nagu siidi very high 1920x1200 2xmsaa jms vidinad peal. Prose 4 tuuma kenasti töös ja 100% kasutust eriti ei märka. Tundub, et algne ennustus vastab natuke tõele -> max panyne 3'ega oli juba näha, et R* mootor on saadud kenasti tööle, gta 4 on siia maani kohutav kohatine lagg fest. Kui arvuti max payne 3 puhtalt ära veab siis ei tohiks see mäng mingis osas probleeme valmistada. |
mul 4.6GHz 3570k ja vaevu tuleb 50% prose kasutust. kas see mäng üle 2tuuma ei oskagi kasutada? fps on küll ok, aga siidist on asi suht kaugel. kummalisel kombel ka gpu kasutus väga harva üle 90% olgugi, et sai proovitud ilma vsyncita. krt midagi süsteemist katki, tundub kuidagi väga müstika igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
15.04.2015 10:00:55
|
|
|
| Piipz kirjutas: |
Kui on juba üks R9 290x kasutusel ja ei annagi GTA5 seadeid kõiki põhja keerata, siis kas tasub teine selline kaart juurde osta, või on uus GTX Titan X niivõrd palju võimsam, et peaks pigem seda vaatama?
Küsimus vist kõige rohkem Asgatele, kellel juba on neid kaks tükki
Et kas saan palju juurde kaardi lisamisega?
Üks oleks üle 1000€ väljaminek, teine ainult ~400. |
Mul siiski on tegemist 2x R9 290-ga mitte R9 290x. GTA V-le paistab kasuks tulema kui cf sees. Kuid praegu veel vara öelda, GTA alles 2-st päeva väljas ja liiga vähe mängitud et aru saada mis seal kasuks võib tulla, rääkimata tulevatest driveri update-st.
Manides eelpool olevat ülevaadet, siis selle järgi peaks jõudlus parem olema kui ma praegu enda masinaga tunnen. FPS kõikumisi ma sealt välja ei lugened üldse!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
15.04.2015 10:03:23
|
|
|
Since mul jääb FX-6100 nõrgaks, siis kumb asjalikum osta - kas voolu õgiv FX-9000 seeria või väheke tagasihoidlikum FX-8000 seeria? Hind neil suht sama, aga raisk.. temperatuurid pidavat FX-9000 peal korralikult lakke minema, niiet siis vaja kindlasti soetada ka custom jahutus..
Aga jah nii palju kui sai pelatud eile smooth 30 FPS'i peal, siis korralik mäng on. Tahaks rohkem nautida seda doe'..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
15.04.2015 10:05:29
|
|
|
link :: Anand CPU Bench
| Athunik kirjutas: |
Since mul jääb FX-6100 nõrgaks, siis kumb asjalikum osta - kas voolu õgiv FX-9000 seeria või väheke tagasihoidlikum FX-8000 seeria? Hind neil suht sama, aga raisk.. temperatuurid pidavat FX-9000 peal korralikult lakke minema, niiet siis vaja kindlasti soetada ka custom jahutus..
Aga jah nii palju kui sai pelatud eile smooth 30 FPS'i peal, siis korralik mäng on. Tahaks rohkem nautida seda doe'.. |
Anandtechi testide järgi paistab väga marginaalne vahe olevat.
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
15.04.2015 10:06:04
|
|
|
30fps on smooth?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
15.04.2015 10:08:05
|
|
|
madness, naljaga oli öeldud.
Väga selline konsooli experience tuli 30 FPS'i peal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
15.04.2015 10:10:40
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
madness, naljaga oli öeldud.
Väga selline konsooli experience tuli 30 FPS'i peal. |
Mingi low reso peale panna ning puldiga mängida, siis peaks full package olema
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.04.2015 10:13:18
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| i5 2500k 4.3 GHz peal (4a vana prose) jookseb asi nagu siidi very high 1920x1200 2xmsaa jms vidinad peal. Prose 4 tuuma kenasti töös ja 100% kasutust eriti ei märka. Tundub, et algne ennustus vastab natuke tõele -> max panyne 3'ega oli juba näha, et R* mootor on saadud kenasti tööle, gta 4 on siia maani kohutav kohatine lagg fest. Kui arvuti max payne 3 puhtalt ära veab siis ei tohiks see mäng mingis osas probleeme valmistada. |
mul 4.6GHz 3570k ja vaevu tuleb 50% prose kasutust. kas see mäng üle 2tuuma ei oskagi kasutada? fps on küll ok, aga siidist on asi suht kaugel. kummalisel kombel ka gpu kasutus väga harva üle 90% olgugi, et sai proovitud ilma vsyncita. krt midagi süsteemist katki, tundub kuidagi väga müstika igatahes. |
Mäng kasutab korralikult kõiki 4 prose tuuma. Kontrollitud msi afterburner rivatuner plugin abil. Reaalajas saab jälgida riistvara kasutamist. Näha on, et mäng soovib kohati ka üle 8GB ram'i enda alla võtta, vähemalt tundus kui vaatasin süsteemi riistvara kasutust mängu ajal.
Kasutan mängimise ajal nvidia adaptive vsync. Mäng on SSD peale installitud, ei kannata enam tava ketta laadimist ja uimasust välja
sul mingid kalad süsteemis.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
15.04.2015 10:30:52
|
|
|
| gta 5 kasutab denuvo protectionit?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
15.04.2015 10:31:18
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| gta 5 kasutab denuvo protectionit? |
Ei.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
majooro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2011
|
15.04.2015 10:42:16
|
|
|
| ss4nder kirjutas: |
| marx187 kirjutas: |
| No siiani pole endal hola kaudu ostes probleeme olnud. Eks kui õhtul koju jõuan ja mängu käima saan, annan teada. |
Minul läks tööle ilma probleemideta. Hoian pöialt, et töötaks ka edaspidi.  |
Maksid sa PayPal kontoga või laadisid Steam krediiti? Store ju kontrollib PayPal konto andmeid.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
15.04.2015 10:43:48
|
|
|
| Ikka krediitkaardilt otse koos fake aadressiga peab ostma kui Steamist ja läbi Hola. PayPal'iga ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anduke88
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2007
|
15.04.2015 11:04:10
|
|
|
Kuna pidevalt lükkus ja lükkus edasi, ei hakanud pre-orderit tegema.
Mis variant oleks mõistlik ja hea? Kas kuskilt netist (nt steam) või kuskilt plaadina osta? Milline odavam, milline parem (kauakestvam) lahendus?
PS peal mänginud, juba nii kaua olen oodanud seda õiget, PC versiooni, kus soov on ka mängule tähelepanu pöörata, mitte suvalt next,next stiilis plõksides missioone teha ja puldi peal vaid autosõitu nautida.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
15.04.2015 11:08:29
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| i5 2500k 4.3 GHz peal (4a vana prose) jookseb asi nagu siidi very high 1920x1200 2xmsaa jms vidinad peal. Prose 4 tuuma kenasti töös ja 100% kasutust eriti ei märka. Tundub, et algne ennustus vastab natuke tõele -> max panyne 3'ega oli juba näha, et R* mootor on saadud kenasti tööle, gta 4 on siia maani kohutav kohatine lagg fest. Kui arvuti max payne 3 puhtalt ära veab siis ei tohiks see mäng mingis osas probleeme valmistada. |
mul 4.6GHz 3570k ja vaevu tuleb 50% prose kasutust. kas see mäng üle 2tuuma ei oskagi kasutada? fps on küll ok, aga siidist on asi suht kaugel. kummalisel kombel ka gpu kasutus väga harva üle 90% olgugi, et sai proovitud ilma vsyncita. krt midagi süsteemist katki, tundub kuidagi väga müstika igatahes. |
Vaata oma arvuti üle
Mul oli ka eile esialgu täielik stutterfest @ 4690K 4.7Ghz/GTX 970. Tegin Format C ja kadus ära ning prose tuumad pidevalt 95-100% loadis.
viimati muutis 10Fold 15.04.2015 11:08:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ss4nder
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2012
|
15.04.2015 11:08:40
|
|
|
| majooro kirjutas: |
| ss4nder kirjutas: |
| marx187 kirjutas: |
| No siiani pole endal hola kaudu ostes probleeme olnud. Eks kui õhtul koju jõuan ja mängu käima saan, annan teada. |
Minul läks tööle ilma probleemideta. Hoian pöialt, et töötaks ka edaspidi.  |
Maksid sa PayPal kontoga või laadisid Steam krediiti? Store ju kontrollib PayPal konto andmeid. |
Swedbank tudengikaardiga maksin ja panin mingi suvalise Brasiilia hotelli aadressi ja telefoni. Kordagi mingit hoiatust ega kirja ette ei visanud, et midagi valesti oleks.
Mis programmiga saaks fps'i kontrollida mängus sees ilma mängu alla panemata? MSI Afterburner pakub ka mingit võimalust selleks? Kiire testi käigus tundus üsna sujuvalt jooksvalt high peal, aga väga palju testida ei jõudnud enne tööd.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
15.04.2015 11:11:45
|
|
|
FRAPS ilmselt kõige lihtsam FPS kuvamiseks, Afterburneriga näitab muid asju ka prose ja video kasutust jne
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|