|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
lauriklade
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2011
|
01.04.2015 17:00:30
|
|
|
| Minu telefon sai ka 24 märts tellitud. Laupäev kella 11 ajal (28.03) tõi kuller ilusti ukse taha (Kagu-Eesti). Tegu oli Express variandiga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
01.04.2015 17:14:19
|
|
|
| Ricard kirjutas: |
| Kas keegi seda aprillinaja minidrooni ka tellida jõudis? Ma nägin kohe hommikul kui tuli müüki, siis lasi ostukorvi lisada aga lõunaks oli juba "coming soon" kiri juures. |
Misassiii ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
01.04.2015 17:27:19
|
|
|
ents75, odavama postiga tuli. Royal Mail.
| Nitrosnail kirjutas: |
| Ricard kirjutas: |
| Kas keegi seda aprillinaja minidrooni ka tellida jõudis? Ma nägin kohe hommikul kui tuli müüki, siis lasi ostukorvi lisada aga lõunaks oli juba "coming soon" kiri juures. |
Misassiii ? |
Paides tehti aga selline nali, et täna on kõik fotoaparaadid kell 9:00 1€ hinnaga.
Loomulikult ei uskunud keege peale ühe julge, kes 9:28 sai omale fotoka juba 28€ eest
http://tarbija24.postimees.ee/3142429/aprillinalja-kartuses-magati-imehea-pakkumine-maha
Proovisin pilti teha luminofoorvalgustite all ja küljeaknast siseneva valgustusega. Sony ei saaks valgetasakaaluga ja fokuseerimisega hakkama.
Oneplus One aga ei teinud probleemi. Tegi hoopis pildi
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricard
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2005
|
01.04.2015 19:49:12
|
|
|
| Nitrosnail kirjutas: |
| Ricard kirjutas: |
| Kas keegi seda aprillinalja minidrooni ka tellida jõudis? Ma nägin kohe hommikul kui tuli müüki, siis lasi ostukorvi lisada aga lõunaks oli juba "coming soon" kiri juures. |
Misassiii ? |
Oleks teadnud, et nii kiiresti läbi müüakse, siis oleksin võinud ikkagi hommikul kohe ära osta. Nüüd jäi kripeldama. Hind oli ainult 20€.
https://oneplus.net/ee/dr-1
edit.
Ärikad juba müüvad eBays 100$ eest Link
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
01.04.2015 20:22:27
|
|
|
| See droon tundub täpselt sama mis need 14 dollarit maksvad droonid. Mis tal erilisemat?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.04.2015 21:49:42
|
|
|
hkurujo88r, OnePlus One toode, muud ei miskit. Nimi aitab müüa.
jägaja, väga head pilti teeb üllatavalt
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
01.04.2015 22:01:54
|
|
|
Tundub jah nagu need hiina väiksed CX-10 droonid. Lihtsalt oneplus logo peale visatud
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
02.04.2015 10:00:52
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| ents75, odavama postiga tuli. Royal Mail. |
Mismoodi siis mulle ta krt kohale ei jõua? Kas peaksin muretsema? Ega ma mingi hulgi-välismaa tellija ei ole ja erilised kogemused puuduvad - äkki kuhugi kaduma läinud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pulluke
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2010
|
02.04.2015 11:54:02
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| ents75, odavama postiga tuli. Royal Mail. |
Mismoodi siis mulle ta krt kohale ei jõua? Kas peaksin muretsema? Ega ma mingi hulgi-välismaa tellija ei ole ja erilised kogemused puuduvad - äkki kuhugi kaduma läinud.  |
Mulle ei ole ka jõudnud, arvan, et tuleks oodata veidi veel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
02.04.2015 13:47:21
|
|
|
| Pulluke kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| ents75, odavama postiga tuli. Royal Mail. |
Mismoodi siis mulle ta krt kohale ei jõua? Kas peaksin muretsema? Ega ma mingi hulgi-välismaa tellija ei ole ja erilised kogemused puuduvad - äkki kuhugi kaduma läinud.  |
Mulle ei ole ka jõudnud, arvan, et tuleks oodata veidi veel |
Millal tellitud?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauntsik
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2009
|
02.04.2015 16:12:37
|
|
|
| Pulluke kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| ents75, odavama postiga tuli. Royal Mail. |
Mismoodi siis mulle ta krt kohale ei jõua? Kas peaksin muretsema? Ega ma mingi hulgi-välismaa tellija ei ole ja erilised kogemused puuduvad - äkki kuhugi kaduma läinud.  |
Mulle ei ole ka jõudnud, arvan, et tuleks oodata veidi veel |
sama siin, tellitud 17.märts
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pulluke
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2010
|
02.04.2015 22:30:09
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| Pulluke kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| ents75, odavama postiga tuli. Royal Mail. |
Mismoodi siis mulle ta krt kohale ei jõua? Kas peaksin muretsema? Ega ma mingi hulgi-välismaa tellija ei ole ja erilised kogemused puuduvad - äkki kuhugi kaduma läinud.  |
Mulle ei ole ka jõudnud, arvan, et tuleks oodata veidi veel |
Millal tellitud? |
24. märts tellitud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
03.04.2015 14:24:09
|
|
|
Kui ma siin kahtlesin, et kas osta Nexus5 versus Oneplus siis eile sai kinnitust testide põhjal, et N5 pildistamisoskus jääb tubases ohtuhämaruses palju alla ONE võimekusele
Nexus 5 säritab pildid üle, kui ONE toob esile nii varjualad kui ka jätab heledad alad detailseks, mitte valgeks laiguks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
03.04.2015 23:47:10
|
|
|
Eile katkes kannatus Android 5 ootamisega, lasin CM12 peale. Dirty flash toitis ja tundub, et hetkel veel kõik töötas.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
04.04.2015 13:11:25
|
|
|
| Tellisin 24.märts, alates 26.märtsist ootab kusagil saatmist siiapoole. Loodaks uuen nädalal kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
04.04.2015 15:01:38
|
|
|
ma ootan kah ootan, millal Oneplus Two välja tuleb
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.04.2015 15:05:00
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
ma ootan kah ootan, millal Oneplus Two välja tuleb  |
kui ma vastu pean ja ennem moblat ei osta, siis see tõsine kandidaat mu taskusse
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Waltson
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minisvami
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
05.04.2015 23:15:57
|
|
|
Oxygen OS? Kuidas muljed on?
_________________ OM MONEY PADME HUM! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
05ula
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2008
|
05.04.2015 23:32:48
|
|
|
Oxygen töötab, natuke tundub, et akut sööb, kuid ei ole väga hullu. Eks mõned bugid ole, eriti tunnen seda sinihambaga seoses, kuid eks see 1.0 versiooni viga veel. Peamine on see, et tegu on üldiselt suhteliselt sujuva ja lihtsa ROMiga, millel pole CMile omaseid funktsioone, isegi algselt peal olnud 4K video on kaotatud, kuid eks Oxygen olegi suunatud tavakasutajale. Kindlasti funktsionaalsus ajapikku lisandub.
Ühesõnaga kasutatav ROM, millel fataalsed vead puuduvad. Samas mingeid killer featureid otsides tasub mujale vaadata (vähemalt hetkel).
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
06.04.2015 10:26:45
|
|
|
| erik911 kirjutas: |
| Tellisin 24.märts, alates 26.märtsist ootab kusagil saatmist siiapoole. Loodaks uuen nädalal kätte saada. |
No ma ootan siin juba 3 nädalat... Enne tuleb vist OP2 välja kui ma oma tehnikaime kätte saan. Edu meile
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
06.04.2015 10:35:58
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| erik911 kirjutas: |
| Tellisin 24.märts, alates 26.märtsist ootab kusagil saatmist siiapoole. Loodaks uuen nädalal kätte saada. |
No ma ootan siin juba 3 nädalat... Enne tuleb vist OP2 välja kui ma oma tehnikaime kätte saan. Edu meile  |
Saadan täna-homme royal maili kirja ja vaatan, kas vastavad. Näha on, et seal ta tiksub
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
06.04.2015 14:14:56
|
|
|
| erik911 kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| erik911 kirjutas: |
| Tellisin 24.märts, alates 26.märtsist ootab kusagil saatmist siiapoole. Loodaks uuen nädalal kätte saada. |
No ma ootan siin juba 3 nädalat... Enne tuleb vist OP2 välja kui ma oma tehnikaime kätte saan. Edu meile  |
Saadan täna-homme royal maili kirja ja vaatan, kas vastavad. Näha on, et seal ta tiksub |
Saadaksin isegi aga sealt lehelt küll mingit kohta ei leia kuhu oma info või päring sisestada...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
06.04.2015 15:42:06
|
|
|
Royalmailis on selle träkingu kohta KKK teemas selline kirje, et järelepärimisi saab sooritada see, kes paki saatis.
Ehk siis peaksite Oneplus poole pöörduma.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
06.04.2015 15:43:37
|
|
|
| minisvami kirjutas: |
| Oxygen OS? Kuidas muljed on? |
Hetkel tundub, et 4.4.4-ga võrreldes läheb akut rohkem, mitte ulmeliselt aga vahe on tuntav. Muus osas ütleks, et on täitsa ok. Suht Stock android 5 sarnane on. Ma nagu väga ei saagi aru, et mis ta nüüd nii Oxygen-iks teeb
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
06.04.2015 15:47:10
|
|
|
Tutvustavas videos olid mõned gestured (kuidas see eestekeelsena peaks ka olema?) ja ei miskit muud poldud välja toodud.
No Oxygen teema 1. postis oli paar asja ka kirjas.
Nood gestured peaks ka CM11 all töötama aga telefonis linnukesega lubades ei suuda ma fotokat kuidagi aktiveerida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
06.04.2015 16:31:45
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Tutvustavas videos olid mõned gestured (kuidas see eestekeelsena peaks ka olema?) ja ei miskit muud poldud välja toodud.
No Oxygen teema 1. postis oli paar asja ka kirjas.
Nood gestured peaks ka CM11 all töötama aga telefonis linnukesega lubades ei suuda ma fotokat kuidagi aktiveerida. |
ma sain aru, et Oxygen'l tuleb vist eraldi 4K filmimine flashida?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pulluke
HV vaatleja
liitunud: 28.01.2010
|
06.04.2015 20:45:24
|
|
|
| 24. märts tellitud oneplus jõudis omniva.ee andmetel sorteerimiskeskusesse, seega on jõudnud Eestisse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
06.04.2015 21:30:45
|
|
|
| Pulluke kirjutas: |
| 24. märts tellitud oneplus jõudis omniva.ee andmetel sorteerimiskeskusesse, seega on jõudnud Eestisse |
, ehk siis ka meil lootust lähiajal kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
07.04.2015 12:42:59
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Royalmailis on selle träkingu kohta KKK teemas selline kirje, et järelepärimisi saab sooritada see, kes paki saatis.
Ehk siis peaksite Oneplus poole pöörduma. |
Nii. Minu seiklus telefoni saamisega on siis sellises järgus. Võtsin OPO klienditeenidnusega ühendust ja kurtsin oma muret. Väga sõbralik suhtumine (annab julgust kui peaks muud probleemid tekkima tulevikus fööniga) Nad võtsid ise Royal Mailiga ühendust ja Royal Mail peaks paari tööpäeva jooksul vastama et wtf yoimub mu telefoniga (istub alates 17.03 kuskil maa ja taeva vahel). Absurdne, et 3 nädalat peab UK-st pakki ootama.
PS. Saab ikka ise ka complainti sisestada. Ma loll ei pannud telefoninumbrile 00-i ette ja seetõttu viskas errorit korduvalt. Sellele juhtis muide OPO tähelepanu mitte "vinge" postifirma Royali leht.
Vabandan, et panen siin teemas suht OT-d aga vast kellelgi abi kui sellised tõrked tulevad...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
07.04.2015 15:13:17
|
|
|
| ot: |
| Olen pikema Inglismaa kogemusega inimestalt kuulnud arvamusi, et Royal Mailiga võrreldes on Eesti Post / Omniva jumala normaalne koht. |
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
08.04.2015 09:58:48
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Royalmailis on selle träkingu kohta KKK teemas selline kirje, et järelepärimisi saab sooritada see, kes paki saatis.
Ehk siis peaksite Oneplus poole pöörduma. |
Nii. Minu seiklus telefoni saamisega on siis sellises järgus. Võtsin OPO klienditeenidnusega ühendust ja kurtsin oma muret. Väga sõbralik suhtumine (annab julgust kui peaks muud probleemid tekkima tulevikus fööniga) Nad võtsid ise Royal Mailiga ühendust ja Royal Mail peaks paari tööpäeva jooksul vastama et wtf yoimub mu telefoniga (istub alates 17.03 kuskil maa ja taeva vahel). Absurdne, et 3 nädalat peab UK-st pakki ootama.
PS. Saab ikka ise ka complainti sisestada. Ma loll ei pannud telefoninumbrile 00-i ette ja seetõttu viskas errorit korduvalt. Sellele juhtis muide OPO tähelepanu mitte "vinge" postifirma Royali leht.
Vabandan, et panen siin teemas suht OT-d aga vast kellelgi abi kui sellised tõrked tulevad... |
Arengud sellised. Tuli vastus Royal Mailist selline:
"Thank you for contacting Royal Mail
I’m very sorry to hear that an item of international mail took longer than expected to arrive.
Of the huge volumes of international letters and packets we handle, very few encounter a problem within our care – but we take every reported failure seriously.
However, due to the millions of pieces of mail that pass through our own and foreign postal pipelines each day, we cannot trace individual items posted using a non-tracked service, or identify an exact reason for the delay.
As we are unable to guarantee delivery times for mail going overseas, I’m sorry that I cannot offer you any compensation on this occasion or make any further investigations on your behalf.
Once again, please accept my sincere apologies on behalf of Royal Mail for the problem you’ve had, and our thanks for taking the time to make us aware of this. Please be assured that we take our customers being let down seriously and will use this information as we continue working with our international postal partners to improve the service our and their customers receive.
Regards
Oliver Mintz Lowe
Royal Mail Customer Services"
Ehksiis... nagu ma aru saan, saadeti mind viisakalt pikalt! Siinkohal ma nüüd palukski kogenumatelt veidi infoabi mida edasi teha. Kas peaks kannatlikult veel ootama? Peaksin OPO'lt refundi nõudma-küsima? Peaksin Royal Assh*les Unitedilt edasi nõudma?
Any help appriciated!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
08.04.2015 10:02:06
|
|
|
| Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.04.2015 10:12:22
|
|
|
21 päeva?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M|S|W
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
08.04.2015 10:14:54
|
|
|
Jah 21 päeva.
Müüjale laekub raha 21 päeva möödudes.
Võid ka 45 päeva oodata. 21 lihtsalt kindlam.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
171 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
08.04.2015 11:03:39
|
|
|
| M|S|W kirjutas: |
| Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi. |
Heakene küll. See on siis see viimane variant vast. Aga sellisel juhul oleksin vist telefonist ka ilma... isegi kui ta hetkel poolel teel on? Või kopsatab föön ühel päeval ukse taha ja olen nii rahaga kui telefoniga? Ma igal juhul suhtlen OPO-ga ka otse veel kuna nad eilepalusid mul Royal Maili vastusest teada anda, et saaksid ka ise asjade kulgu jälgida.
EDIT! No ma hakkasin ise hunti nägema kus seda õnneks vist ei ole. Ma ei tea kas nüüd mu kurjadest kirjadest johtuvalt või asjade loogilisest kulust aga praegu vaatasin Omnivast trackingu järgi, et sorteerimiskesusesse saabunud. HALLELUUJA!!!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
08.04.2015 13:37:45
|
|
|
| ents75 kirjutas: |
| M|S|W kirjutas: |
| Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi. |
Heakene küll. See on siis see viimane variant vast. Aga sellisel juhul oleksin vist telefonist ka ilma... isegi kui ta hetkel poolel teel on? Või kopsatab föön ühel päeval ukse taha ja olen nii rahaga kui telefoniga? Ma igal juhul suhtlen OPO-ga ka otse veel kuna nad eilepalusid mul Royal Maili vastusest teada anda, et saaksid ka ise asjade kulgu jälgida.
EDIT! No ma hakkasin ise hunti nägema kus seda õnneks vist ei ole. Ma ei tea kas nüüd mu kurjadest kirjadest johtuvalt või asjade loogilisest kulust aga praegu vaatasin Omnivast trackingu järgi, et sorteerimiskesusesse saabunud. HALLELUUJA!!! |
Väga kinky. Huvipärast panin oma royal mail tackingu omniva lehele sisse ja tuleb välja, et 07.04 on pakk jõudnud postkontorisse.
EDIT: Kes veel paaniliselt royal maili trackingut vaatavad, siis pigem hoidke omnivas sama numbriga oma pakil silma peal. Sain enda oma kätte just. Royal näitab siiamaani, et valmistavad pakki saatmiseks ette.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
08.04.2015 13:46:45
|
|
|
| erik911 kirjutas: |
| ents75 kirjutas: |
| M|S|W kirjutas: |
| Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi. |
Heakene küll. See on siis see viimane variant vast. Aga sellisel juhul oleksin vist telefonist ka ilma... isegi kui ta hetkel poolel teel on? Või kopsatab föön ühel päeval ukse taha ja olen nii rahaga kui telefoniga? Ma igal juhul suhtlen OPO-ga ka otse veel kuna nad eilepalusid mul Royal Maili vastusest teada anda, et saaksid ka ise asjade kulgu jälgida.
EDIT! No ma hakkasin ise hunti nägema kus seda õnneks vist ei ole. Ma ei tea kas nüüd mu kurjadest kirjadest johtuvalt või asjade loogilisest kulust aga praegu vaatasin Omnivast trackingu järgi, et sorteerimiskesusesse saabunud. HALLELUUJA!!! |
Väga kinky. Huvipärast panin oma royal mail tackingu omniva lehele sisse ja tuleb välja, et 07.04 on pakk jõudnud postkontorisse.
EDIT: Kes veel paaniliselt royal maili trackingut vaatavad, siis pigem hoidke omnivas sama numbriga oma pakil silma peal. Sain enda oma kätte just. Royal näitab siiamaani, et valmistavad pakki saatmiseks ette. |
Minu stoori samuti õnnelikult lõpuni jõudis. Föön käes ja õhtul näperdama:) Tänud kaasaelajatele
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.04.2015 14:30:41
|
|
|
Huvitav värk jah.. Mul sama värk royal mailiga, aga hoopis teistsuguse asjaga kui OPO-ga. Eile jõudis kohale lõpuks.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauntsik
HV vaatleja
liitunud: 18.06.2009
|
08.04.2015 17:48:13
|
|
|
17. märts tellitud telefon jõudis minuni 7. aprill, ehk siis 4 nädalat
Soovitan standard posti asemel express posti valida
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ents75
HV kasutaja
liitunud: 18.03.2005
|
08.04.2015 17:51:05
|
|
|
| rauntsik kirjutas: |
17. märts tellitud telefon jõudis minuni 7. aprill, ehk siis 4 nädalat
Soovitan standard posti asemel express posti valida |
No seda minagi siin hädaldasin. Tundub, et meie föönid täpselt sama haige teekonna läbisid. Tellitud 17.03 ja käes täna. Soovitan samuti expressi... kuid on näiteid siinsamas kus tavapost jõuab kordi kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erik911
HV kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
09.04.2015 23:08:13
|
|
|
| Kuna täna ise otsisin ja igaltpoolt saadeti tagasi, siis ehk keegi veel soovib. Käsitöö kott Oneplus`ile
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hundu
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2003
|
10.04.2015 16:35:25
|
|
|
Ekspress toimib kiiresti. Kolmapäeval sai tellitud ja täna kohal
See 10 EURi rohkem maksta transa eest oli mõistlik otsus (kaaskannatajate kogemusi lugedesei võta hetkel )
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
10.04.2015 22:45:00
|
|
|
Vaatasin huvipärast foorumeid, ja eks sa näe pimelooma. Tänasest on CM12 ametlikult sertifitseeritud OPO jaoks ning lähipäevadel/järgmisel nädalal peaks seda OTA peal nägema hakkama.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
11.04.2015 22:53:53
|
|
|
| Kurat hind juba 350€.. Millõ nii?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.04.2015 22:57:51
|
|
|
Süüdi on € ja $ kurss. Kolm-neli nädalat tagasi oli viimane võimalus osta 299€ eest Sandstone Black. Sellest hinnatõusust anti ka ette teada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.04.2015 23:02:57
|
|
|
Nitrosnail, teemas ka kirjas jah selline asi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
11.04.2015 23:10:26
|
|
|
Oh, selge pilt.. Neiu soovib osta, ei teadnud et black 350€ juba on.. Aga rääkige sellist asja, et kui 16GB white võtta (becuz 299€) , kas väiksem maht mõjutab kuidagi telefonil "jooksmist" ka? Neiu ise nagunii seda 16GB ära ei kasutaks.. Aga kas jookseb sama hästi nagu 64GB ikka? Ise oman blacki, halba sõna öelda pole, väga kiire on:)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
11.04.2015 23:22:11
|
|
|
No ega muud erinevust ei olegi, kui värvus ja see andmeruum, millele kasutaja saab oma pildikesi klõpsida ja rakendusi lisada.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
12.04.2015 00:09:07
|
|
|
Soovitan 64GB-d. Täiesti muretu tunne on. 50Euri eest see upgrade on mu meelest mõistlik. Aga kui Valge värv tähtis siis muidugi teine teema.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|