Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 06.04.2015 15:47:10 vasta tsitaadiga

Tutvustavas videos olid mõned gestured (kuidas see eestekeelsena peaks ka olema?) ja ei miskit muud poldud välja toodud.
No Oxygen teema 1. postis oli paar asja ka kirjas.

Nood gestured peaks ka CM11 all töötama aga telefonis linnukesega lubades ei suuda ma fotokat kuidagi aktiveerida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 06.04.2015 16:31:45 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tutvustavas videos olid mõned gestured (kuidas see eestekeelsena peaks ka olema?) ja ei miskit muud poldud välja toodud.
No Oxygen teema 1. postis oli paar asja ka kirjas.

Nood gestured peaks ka CM11 all töötama aga telefonis linnukesega lubades ei suuda ma fotokat kuidagi aktiveerida.


ma sain aru, et Oxygen'l tuleb vist eraldi 4K filmimine flashida?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pulluke
HV vaatleja

liitunud: 28.01.2010




sõnum 06.04.2015 20:45:24 vasta tsitaadiga

24. märts tellitud oneplus jõudis omniva.ee andmetel sorteerimiskeskusesse, seega on jõudnud Eestisse
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003




sõnum 06.04.2015 21:30:45 vasta tsitaadiga

Pulluke kirjutas:
24. märts tellitud oneplus jõudis omniva.ee andmetel sorteerimiskeskusesse, seega on jõudnud Eestisse

thumbs_up.gif , ehk siis ka meil lootust lähiajal kätte saada.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 07.04.2015 12:42:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Royalmailis on selle träkingu kohta KKK teemas selline kirje, et järelepärimisi saab sooritada see, kes paki saatis.
Ehk siis peaksite Oneplus poole pöörduma.


Nii. Minu seiklus telefoni saamisega on siis sellises järgus. Võtsin OPO klienditeenidnusega ühendust ja kurtsin oma muret. Väga sõbralik suhtumine (annab julgust kui peaks muud probleemid tekkima tulevikus fööniga) Nad võtsid ise Royal Mailiga ühendust ja Royal Mail peaks paari tööpäeva jooksul vastama et wtf yoimub mu telefoniga (istub alates 17.03 kuskil maa ja taeva vahel). Absurdne, et 3 nädalat peab UK-st pakki ootama.

PS. Saab ikka ise ka complainti sisestada. Ma loll ei pannud telefoninumbrile 00-i ette ja seetõttu viskas errorit korduvalt. Sellele juhtis muide OPO tähelepanu mitte "vinge" postifirma Royali leht.

Vabandan, et panen siin teemas suht OT-d aga vast kellelgi abi kui sellised tõrked tulevad...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 07.04.2015 15:13:17 vasta tsitaadiga

ot:
Olen pikema Inglismaa kogemusega inimestalt kuulnud arvamusi, et Royal Mailiga võrreldes on Eesti Post / Omniva jumala normaalne koht.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 08.04.2015 09:58:48 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
jägaja kirjutas:
Royalmailis on selle träkingu kohta KKK teemas selline kirje, et järelepärimisi saab sooritada see, kes paki saatis.
Ehk siis peaksite Oneplus poole pöörduma.


Nii. Minu seiklus telefoni saamisega on siis sellises järgus. Võtsin OPO klienditeenidnusega ühendust ja kurtsin oma muret. Väga sõbralik suhtumine (annab julgust kui peaks muud probleemid tekkima tulevikus fööniga) Nad võtsid ise Royal Mailiga ühendust ja Royal Mail peaks paari tööpäeva jooksul vastama et wtf yoimub mu telefoniga (istub alates 17.03 kuskil maa ja taeva vahel). Absurdne, et 3 nädalat peab UK-st pakki ootama.

PS. Saab ikka ise ka complainti sisestada. Ma loll ei pannud telefoninumbrile 00-i ette ja seetõttu viskas errorit korduvalt. Sellele juhtis muide OPO tähelepanu mitte "vinge" postifirma Royali leht.

Vabandan, et panen siin teemas suht OT-d aga vast kellelgi abi kui sellised tõrked tulevad...


Arengud sellised. Tuli vastus Royal Mailist selline:
"Thank you for contacting Royal Mail
I’m very sorry to hear that an item of international mail took longer than expected to arrive.

Of the huge volumes of international letters and packets we handle, very few encounter a problem within our care – but we take every reported failure seriously.

However, due to the millions of pieces of mail that pass through our own and foreign postal pipelines each day, we cannot trace individual items posted using a non-tracked service, or identify an exact reason for the delay.

As we are unable to guarantee delivery times for mail going overseas, I’m sorry that I cannot offer you any compensation on this occasion or make any further investigations on your behalf.

Once again, please accept my sincere apologies on behalf of Royal Mail for the problem you’ve had, and our thanks for taking the time to make us aware of this. Please be assured that we take our customers being let down seriously and will use this information as we continue working with our international postal partners to improve the service our and their customers receive.

Regards

Oliver Mintz Lowe

Royal Mail Customer Services"

Ehksiis... nagu ma aru saan, saadeti mind viisakalt pikalt! Siinkohal ma nüüd palukski kogenumatelt veidi infoabi mida edasi teha. Kas peaks kannatlikult veel ootama? Peaksin OPO'lt refundi nõudma-küsima? Peaksin Royal Assh*les Unitedilt edasi nõudma?

Any help appriciated!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 08.04.2015 10:02:06 vasta tsitaadiga

Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2015 10:12:22 vasta tsitaadiga

21 päeva?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M|S|W
Kreisi kasutaja
M|S|W

liitunud: 15.03.2005




sõnum 08.04.2015 10:14:54 vasta tsitaadiga

Jah 21 päeva.
Müüjale laekub raha 21 päeva möödudes.

Võid ka 45 päeva oodata. 21 lihtsalt kindlam.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 171
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 08.04.2015 11:03:39 vasta tsitaadiga

M|S|W kirjutas:
Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi.


Heakene küll. See on siis see viimane variant vast. Aga sellisel juhul oleksin vist telefonist ka ilma... isegi kui ta hetkel poolel teel on? Või kopsatab föön ühel päeval ukse taha ja olen nii rahaga kui telefoniga? Ma igal juhul suhtlen OPO-ga ka otse veel kuna nad eilepalusid mul Royal Maili vastusest teada anda, et saaksid ka ise asjade kulgu jälgida.

EDIT! No ma hakkasin ise hunti nägema kus seda õnneks vist ei ole. Ma ei tea kas nüüd mu kurjadest kirjadest johtuvalt või asjade loogilisest kulust aga praegu vaatasin Omnivast trackingu järgi, et sorteerimiskesusesse saabunud. HALLELUUJA!!!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003




sõnum 08.04.2015 13:37:45 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
M|S|W kirjutas:
Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi.


Heakene küll. See on siis see viimane variant vast. Aga sellisel juhul oleksin vist telefonist ka ilma... isegi kui ta hetkel poolel teel on? Või kopsatab föön ühel päeval ukse taha ja olen nii rahaga kui telefoniga? Ma igal juhul suhtlen OPO-ga ka otse veel kuna nad eilepalusid mul Royal Maili vastusest teada anda, et saaksid ka ise asjade kulgu jälgida.

EDIT! No ma hakkasin ise hunti nägema kus seda õnneks vist ei ole. Ma ei tea kas nüüd mu kurjadest kirjadest johtuvalt või asjade loogilisest kulust aga praegu vaatasin Omnivast trackingu järgi, et sorteerimiskesusesse saabunud. HALLELUUJA!!!

Väga kinky. Huvipärast panin oma royal mail tackingu omniva lehele sisse ja tuleb välja, et 07.04 on pakk jõudnud postkontorisse.
EDIT: Kes veel paaniliselt royal maili trackingut vaatavad, siis pigem hoidke omnivas sama numbriga oma pakil silma peal. Sain enda oma kätte just. Royal näitab siiamaani, et valmistavad pakki saatmiseks ette.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 08.04.2015 13:46:45 vasta tsitaadiga

erik911 kirjutas:
ents75 kirjutas:
M|S|W kirjutas:
Kui maksid Paypaliga, siis enne 21 päeva täitumist tee Paypalis dispute. Väldid jagelemist Oneplusiga ja saad vähemalt oma raha tagasi.


Heakene küll. See on siis see viimane variant vast. Aga sellisel juhul oleksin vist telefonist ka ilma... isegi kui ta hetkel poolel teel on? Või kopsatab föön ühel päeval ukse taha ja olen nii rahaga kui telefoniga? Ma igal juhul suhtlen OPO-ga ka otse veel kuna nad eilepalusid mul Royal Maili vastusest teada anda, et saaksid ka ise asjade kulgu jälgida.

EDIT! No ma hakkasin ise hunti nägema kus seda õnneks vist ei ole. Ma ei tea kas nüüd mu kurjadest kirjadest johtuvalt või asjade loogilisest kulust aga praegu vaatasin Omnivast trackingu järgi, et sorteerimiskesusesse saabunud. HALLELUUJA!!!

Väga kinky. Huvipärast panin oma royal mail tackingu omniva lehele sisse ja tuleb välja, et 07.04 on pakk jõudnud postkontorisse.
EDIT: Kes veel paaniliselt royal maili trackingut vaatavad, siis pigem hoidke omnivas sama numbriga oma pakil silma peal. Sain enda oma kätte just. Royal näitab siiamaani, et valmistavad pakki saatmiseks ette.


Minu stoori samuti õnnelikult lõpuni jõudis. Föön käes ja õhtul näperdama:) Tänud kaasaelajatele beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2015 14:30:41 vasta tsitaadiga

Huvitav värk jah.. Mul sama värk royal mailiga, aga hoopis teistsuguse asjaga kui OPO-ga. Eile jõudis kohale lõpuks.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauntsik
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2009




sõnum 08.04.2015 17:48:13 vasta tsitaadiga

17. märts tellitud telefon jõudis minuni 7. aprill, ehk siis 4 nädalat icon_biggrin.gif
Soovitan standard posti asemel express posti valida
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 08.04.2015 17:51:05 vasta tsitaadiga

rauntsik kirjutas:
17. märts tellitud telefon jõudis minuni 7. aprill, ehk siis 4 nädalat icon_biggrin.gif
Soovitan standard posti asemel express posti valida


No seda minagi siin hädaldasin. Tundub, et meie föönid täpselt sama haige teekonna läbisid. Tellitud 17.03 ja käes täna. Soovitan samuti expressi... kuid on näiteid siinsamas kus tavapost jõuab kordi kiiremini.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik911
HV kasutaja
erik911

liitunud: 08.10.2003




sõnum 09.04.2015 23:08:13 vasta tsitaadiga

Kuna täna ise otsisin ja igaltpoolt saadeti tagasi, siis ehk keegi veel soovib. Käsitöö kott Oneplus`ile
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hundu
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2003




sõnum 10.04.2015 16:35:25 vasta tsitaadiga

Ekspress toimib kiiresti. Kolmapäeval sai tellitud ja täna kohal icon_biggrin.gif
See 10 EURi rohkem maksta transa eest oli mõistlik otsus (kaaskannatajate kogemusi lugedesei võta hetkel )
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.04.2015 22:45:00 vasta tsitaadiga

Vaatasin huvipärast foorumeid, ja eks sa näe pimelooma. Tänasest on CM12 ametlikult sertifitseeritud OPO jaoks ning lähipäevadel/järgmisel nädalal peaks seda OTA peal nägema hakkama.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 11.04.2015 22:53:53 vasta tsitaadiga

Kurat hind juba 350€.. Millõ nii?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.04.2015 22:57:51 vasta tsitaadiga

Süüdi on € ja $ kurss. Kolm-neli nädalat tagasi oli viimane võimalus osta 299€ eest Sandstone Black. Sellest hinnatõusust anti ka ette teada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.04.2015 23:02:57 vasta tsitaadiga

Nitrosnail, teemas ka kirjas jah selline asi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 11.04.2015 23:10:26 vasta tsitaadiga

Oh, selge pilt.. Neiu soovib osta, ei teadnud et black 350€ juba on.. Aga rääkige sellist asja, et kui 16GB white võtta (becuz 299€) icon_smile.gif , kas väiksem maht mõjutab kuidagi telefonil "jooksmist" ka? Neiu ise nagunii seda 16GB ära ei kasutaks.. Aga kas jookseb sama hästi nagu 64GB ikka? Ise oman blacki, halba sõna öelda pole, väga kiire on:)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 11.04.2015 23:22:11 vasta tsitaadiga

No ega muud erinevust ei olegi, kui värvus ja see andmeruum, millele kasutaja saab oma pildikesi klõpsida ja rakendusi lisada.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.04.2015 00:09:07 vasta tsitaadiga

Soovitan 64GB-d. Täiesti muretu tunne on. icon_biggrin.gif 50Euri eest see upgrade on mu meelest mõistlik. Aga kui Valge värv tähtis siis muidugi teine teema. icon_biggrin.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.