|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
02.04.2015 22:10:55
|
|
|
Sain hakkama jah . Sõtkusin kõik sobivad linnukesed läbi (õige oli, et luba andmeid läbi WiF jagada) ja siis leidis seadega "LG tarkvara" telefoni ka. Igastahes palju kodusem tunne nüüd . Alguses lõi ka errori ette, aga tegin hard reseti ja nüüd kõik õige.
4M
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
02.04.2015 22:42:22
|
|
|
ma läksin ka et jagamise alla panin läbi wifi ühendas ära ei aa teha backup taastamist ega lase läbi wifi ka andmetele ligi ja seda tarkvara asja üldse välja ei visanud
tegid mingite draiverite uuenduse ka ära?
ning peale seda n.ö uuendust ei näita isegi olekul all telefoni mudelit
midagi nihu?
kuidas nüüd garantiiga lood?
E
sain selle USB asja korda
kuid kas vana androidi backup infot ei saagi uuele lollipopile peale lasta?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
03.04.2015 01:26:13
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
kuid kas vana androidi backup infot ei saagi uuele lollipopile peale lasta? |
Mul ka sama jama . Ütleb, et "an error occurred during Restore..." googles ka väga pole leidnud midagi kasulikku seoses sellega, aga eks otsin veel.
PC Suites selline kiri ka üleval: "For phone or tablet with Android 5.0 Lollipop or later, phone or tablet will not back up or restore properly due to security on Android.
Refrain from use." alguses lootsin, et mind see ei puuduta aga tundub, et jäin nii-mõnestki kasulikust asjast ilma. Aga eks anna teada kui saad hakkama restoriga kuidagi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
03.04.2015 09:50:58
|
|
|
jääme häid uudiseid ootama
endal läks ka palju asju nii kaduma:S nüüd aja puhkepäeval asju taga
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
03.04.2015 11:18:27
|
|
|
Mul vähemalt oli telefon enne tühi . Kas see tavalin, et pärast kasutust ja mängimist (tahtsin snapdragon 800 testida) läheb ekraani heledus 80 peale ja ütleb et ülekuumenemise tõttu ei saa kõrgemaks panna? Õhus veel kaks küsimust - kas kuidagi saab muuta "teema" värvi? Ning kuidas saaks eelmisest telefonist mõned apid üle tõsta, mida enam play store' s pole (kas lihtsalt terve kausta üle tõstmisest piisab)?
4M
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
03.04.2015 12:23:51
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
kas kuidagi saab muuta "teema" värvi?
4M |
LG Smartworldist saab mingeid teemasi ja asju downloadida, aga ma ei tea kas see muudab värvust ka või ainult ikoone.
Edit: Mine vaata Arendaja valikud - jäljenda värviruumi.
Edit2: See siiski polnud õige asi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simon26
HV vaatleja
liitunud: 22.09.2010
|
03.04.2015 13:53:17
|
|
|
| kas sellel uuel 5,0-l sellist asja enam polegi nagu vanal seal vasakul nurgas oli kuu ja ajastatud toimingud (näiteks sai panna et õhtul läheb hääletule ja hommikul tagasi häälepeale) ja siis see veel et kui panna telefon hääletusse režiimi, siis äratuskellal ka heli pole, või ma ei oska seadistada. See 5,0 tundub olevat kuidagi toores veel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
03.04.2015 14:05:50
|
|
|
Maru palju sekeldusi kõigil.. Ootan ära, kuni telefon ise uuenduse leiab
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauno09
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2012
|
03.04.2015 14:16:05
|
|
|
Mõttekam vist on oodata jah oleksin isegi oodanud, aga see vana disain oli juba nii ära tüüdanud.
Kitkat tundus kuidagi praktilisem, Lollipopil oleks nagu puudu mõned vajalikud settingud vms.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
03.04.2015 14:43:48
|
|
|
| kjmrc kirjutas: |
Maru palju sekeldusi kõigil.. Ootan ära, kuni telefon ise uuenduse leiab  |
No aga ta ju leidis ise, ega vahet ei ole, kas OTA või läbi PC Suite.
Naise Huawei P6 näiteks ei pakkunud kunagi OTA uuendusi, kõik tuli käsitsi teha. Ega ei tähenda, et see kuidagi kehvem oleks. Arvan mina...
Ainuke mis häirib on jah see hääl profiilid. Tobe, et hääletu reziimis lükkab ka äratuskella helina välja. Heli seadetes saab mingil määral seda muuta, kasutades teavituste all mitte segada seadeid, aga see pole ikkagi see. Tahaks ikkagi ühe nupuvajutusega. Hetkel on ainuke miinus mis silma jäi.
viimati muutis Aleksandr 03.04.2015 14:51:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
03.04.2015 14:47:55
|
|
|
| simon26 kirjutas: |
| kas sellel uuel 5,0-l sellist asja enam polegi nagu vanal seal vasakul nurgas oli kuu ja ajastatud toimingud (näiteks sai panna et õhtul läheb hääletule ja hommikul tagasi häälepeale) ja siis see veel et kui panna telefon hääletusse režiimi, siis äratuskellal ka heli pole, või ma ei oska seadistada. See 5,0 tundub olevat kuidagi toores veel. |
Settings > Sound > Notifications > Do no disturb. Kuigi mingid asjad on sealt endale ka veel arusaamatud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
03.04.2015 15:47:52
|
|
|
Downloadisin ühe mängufaili .apk laiendiga internetist. Kuidas ma selle telefonis tööle saan? Copyn telefoni ja kuidagi installin? Äkki lihtsam see sama fail telefonist downloadida?
4M
_________________ M: Ainulaadsed Eesti disain sisustuselemendid - TESSERA |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
03.04.2015 16:08:40
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
Downloadisin ühe mängufaili .apk laiendiga internetist. Kuidas ma selle telefonis tööle saan? Copyn telefoni ja kuidagi installin? Äkki lihtsam see sama fail telefonist downloadida?
4M |
Jep lihtsam on juba telefoniga downloadida, jää ära arvutist telefonisse copymine. Aga kui sa selle telefonisse juba saad, siis nö vajutad peale ja installid, nii lihtne see on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
03.04.2015 16:35:07
|
|
|
| Nüüd lähed: Seaded>Turvalisus ja paned linnuke tundmatud allikad ja installi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
03.04.2015 18:07:39
|
|
|
| Ikka on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
05.04.2015 10:09:38
|
|
|
Igal rakendusel saad selle eraldi määrata. Settings > Apps > Show Notifications linnuke eest ära.
Sellistele küsimustele saad edaspidi kiiremini vastused Androidi alateemast: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=345698&highlight=
| TeaMeTzu kirjutas: |
Kus ma saan mingi linnukese ära võtta, et notification ribale ei tekiks mängude ja muude appide teateid (ala "nüüd 50% soodsam" jne)?
4M |
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
05.04.2015 17:21:18
|
|
|
| TeaMeTzu, ega ei märkagi kui ei viitsi otsingut kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TeaMeTzu
HV veteran
liitunud: 10.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
06.04.2015 14:54:58
|
|
|
| TeaMeTzu kirjutas: |
Sain hakkama jah . Sõtkusin kõik sobivad linnukesed läbi (õige oli, et luba andmeid läbi WiF jagada) ja siis leidis seadega "LG tarkvara" telefoni ka. Igastahes palju kodusem tunne nüüd . Alguses lõi ka errori ette, aga tegin hard reseti ja nüüd kõik õige.
4M |
No ei saanud mina Win7 PRO 64b ja PC Suite kaabliga paaritatud. WiFi paaritamisel jälle ei lase uuendada. 2-3 driverid maha ja peale, USB silumised sisse ja välja, ikka ei midagi.
Lasin vana XP tööle ja kohe paaritatud.
Panin linnukese, et varundaks, mitu korda ta varundab? Laseb juba 10 kord 100%
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
06.04.2015 14:59:30
|
|
|
Eks ikka ühe korra peaks varundama.
Samas on see varundamine suht mõttetu, kuna taastada seda enam Lollipopi peal ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
06.04.2015 16:02:08
|
|
|
Tundub, et KK->LP puhul igal juhul asi lõpeb full resetiga, vahet pole, mis konfis ta on. Juba neljas kiunub sama viga phone appi kokkujooksmisest. Masendav.
Vaadates, et tõlgetes samad idiootsused sees siis ma ei imesta kui seda koodi üldse suurt G2 spetsiifiliseks tehtud pole ja asi üsna toores tundub.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
06.04.2015 16:08:59
|
|
|
| avax kirjutas: |
Tundub, et KK->LP puhul igal juhul asi lõpeb full resetiga, vahet pole, mis konfis ta on. Juba neljas kiunub sama viga phone appi kokkujooksmisest. Masendav.
Vaadates, et tõlgetes samad idiootsused sees siis ma ei imesta kui seda koodi üldse suurt G2 spetsiifiliseks tehtud pole ja asi üsna toores tundub. |
Läks ka mul peale uuendust tehase seadete taastamiseks ja ikka sama phone appi errorit karjus.
Sai igaks juhuks MyPhoneExploreriga ka full backup tehtud, loodan, et sellega läheb andmete taastamine valutult.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
06.04.2015 17:26:24
|
|
|
kuidagi tagasi kitkati peale saab?
saaks oma asjad vähemalt kätte ja ootaks kuni tehaske ok uuendus:D
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
06.04.2015 18:38:37
|
|
|
Mind jätkus täpselt 2-ks päevaks. Midagi katastroofilist ei olnud, viskas ka seda phone appi errorit, tegin fr ja sai korda. Mina olin selleks valmis ja tahtsingi sihilikult teha clean installi. Aga noh ei meeldinud.
Enne seda oli Cloudy G3 rom, mulle täitsa kõik sobis. Enne uuendust tegin backup, ausalt öeldes olin sisimas kindel, et lähen tagasi G3 rommile. Nii ka juhtus.
djkiller, Tagasi KK-ile saab lg flash tool-iga imelihtne teha, aega läheb max 10 min.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdd
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
06.04.2015 19:57:07
|
|
|
Selline probleem, et telefon kukkus maha ja ekraan läks muidugi katki. Rahumeeli sai siis ebayst terve uus ekraan koos digitizeriga ostetud ja see ka ise edukalt ära vahetatud. Kõik oli tip-top, telefon töötas laitmatult üle poole aasta. Nüüd on aga paar viimast päeva täiesti segast pannud. Avab ise appe, kirjutab ja kustutab asju ise, puutetundlikkus töötab nii kuidas jumal juhatab - ühesõnaga täiesti lolliks on läinud. Ekraan on terve, maha kukkunud ei ole. Android on 4.4.2. Ei teagi mis nüüd ette võtta?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
06.04.2015 23:40:10
|
|
|
| asdd kirjutas: |
Selline probleem, et telefon kukkus maha ja ekraan läks muidugi katki. Rahumeeli sai siis ebayst terve uus ekraan koos digitizeriga ostetud ja see ka ise edukalt ära vahetatud. Kõik oli tip-top, telefon töötas laitmatult üle poole aasta. Nüüd on aga paar viimast päeva täiesti segast pannud. Avab ise appe, kirjutab ja kustutab asju ise, puutetundlikkus töötab nii kuidas jumal juhatab - ühesõnaga täiesti lolliks on läinud. Ekraan on terve, maha kukkunud ei ole. Android on 4.4.2. Ei teagi mis nüüd ette võtta?  |
Uuesti molekulideks ja siis lego kokku lapata.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdd
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2011
|
07.04.2015 00:31:13
|
|
|
| avax kirjutas: |
| asdd kirjutas: |
Selline probleem, et telefon kukkus maha ja ekraan läks muidugi katki. Rahumeeli sai siis ebayst terve uus ekraan koos digitizeriga ostetud ja see ka ise edukalt ära vahetatud. Kõik oli tip-top, telefon töötas laitmatult üle poole aasta. Nüüd on aga paar viimast päeva täiesti segast pannud. Avab ise appe, kirjutab ja kustutab asju ise, puutetundlikkus töötab nii kuidas jumal juhatab - ühesõnaga täiesti lolliks on läinud. Ekraan on terve, maha kukkunud ei ole. Android on 4.4.2. Ei teagi mis nüüd ette võtta?  |
Uuesti molekulideks ja siis lego kokku lapata. |
Hmm jah, endalgi käis see mõte peast läbi. Eks peab proovima. Aga tookord kui ekraani vahetasin siis sai ka spets G2 jaoks laseriga ettelõigatud teip ostetud ja lätaki peale löödud. Siit ka küsimus, et kuidas need tavalised kahepoolsed on, kannatavad kriitikat või oleks mõttekam valmis lõigatud teip hankida? Tallinnas kust oleks üldse võimalik tavalist peenemat (1 milline peab vist olema?) kahepoolset osta?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fixed
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2011
|
07.04.2015 21:15:17
|
|
|
Sai siis ka uuendus ära tehtud ja mulle isiklikult hetke seisuga kõik meeldib. Algul oli samuti probleem selle "process com.android.phone has stopped"
aga peale tehase seadete taastamist(paras piin oli selleni jõuda)on kõik ok. Praegu kõik kiire ja sujuv nagu kitkatiga (antutu kitkat 32900vs33100 lollipop) aga kujundus
meeldib rohkem. Põhimõtteliselt sama näeb välja nagu G3s, mis sai just hiljuti naisele ostetud.Eks näis kuidas aku vastu pidama hakkab, loodetavasti sellega probleeme ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
08.04.2015 18:04:28
|
|
|
asdd, Kõige mugavam/lihtsam/parim on osta eellõigatud teip. Teibiribad on head kasutamiseks vähepopulaarsetel telefonidel.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
08.04.2015 23:18:33
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
Sai siis ka uuendus ära tehtud ja mulle isiklikult hetke seisuga kõik meeldib. Algul oli samuti probleem selle "process com.android.phone has stopped"
aga peale tehase seadete taastamist(paras piin oli selleni jõuda)on kõik ok. Praegu kõik kiire ja sujuv nagu kitkatiga (antutu kitkat 32900vs33100 lollipop) aga kujundus
meeldib rohkem. Põhimõtteliselt sama näeb välja nagu G3s, mis sai just hiljuti naisele ostetud.Eks näis kuidas aku vastu pidama hakkab, loodetavasti sellega probleeme ei tule. |
No neid papagoisi ei ole mõtet lugeda ei näita nad midagi.
Minu oma KK peal näitab 38900, selleks ei teinud midagi ei puhastust ega restarti.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
09.04.2015 14:10:41
|
|
|
| Sõbral vajaks ekraan vahetust, palju selline lõbu maksab umbes ?
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
09.04.2015 15:37:32
|
|
|
| haldz kirjutas: |
| Sõbral vajaks ekraan vahetust, palju selline lõbu maksab umbes ? |
Kui ise teed siis ~50-60€
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
09.04.2015 16:11:44
|
|
|
| Fixed kirjutas: |
Algul oli samuti probleem selle "process com.android.phone has stopped"
aga peale tehase seadete taastamist(paras piin oli selleni jõuda)on kõik ok. |
Kui on näiteks android-device manager aktiivne - siis saab full reseti teha läbi neti...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
13.04.2015 16:26:39
|
|
|
| Kust praegu LG G2 telefoni kõige soodsamalt leida võiks? Kasvõi mõni HV foorumlane müüb? On keegi kuskilt välismaalt tellinud, oskab soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
14.04.2015 13:44:51
|
|
|
Miskipärast ei suuda ma leida peale lollipopile uuendamist kohta, kust saaks määrata, mis kellast mis kellani telefon end hääletule režiimile lülitaks
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
14.04.2015 14:08:26
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Miskipärast ei suuda ma leida peale lollipopile uuendamist kohta, kust saaks määrata, mis kellast mis kellani telefon end hääletule režiimile lülitaks  |
Sound -> do not disturb on ehk see, mis otsid.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
14.04.2015 15:49:03
|
|
|
Mirage, suured tänud
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
21.04.2015 20:57:41
|
|
|
| Küsimus tehnikateadmatult inimeselt pani mõtlema: kas kusagilt saaks veel tutika G2 osta?
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
22.04.2015 10:34:27
|
|
|
enda oma läks mikriga garantisse.isegi diktofoni kasutades nagu keegi istus wc ja räägiks juttu
suht kohe alguses oli see kamm ,kuid ei saanud kohe garantisse viia kuna oli vaja 4g netti jne
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lazy_Jones
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007
|
27.04.2015 20:39:22
|
|
|
kuidas lollipop on siis?
hädad ja viletsus?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
27.04.2015 20:44:05
|
|
|
| Mis kohe esimesena paari päeva jooksul silma jäi, oli see, et knock code hakkas kuidagi iseenesest toimuma. Nt taskust telefoni võttes oli ees teade 5 ebaõnnestunud avamise kohta ja tuli sisestada recovery PIN. Vahetasin knock code'i patterni vastu. Muus osas pole nagu midagi halba öelda või kurta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
27.04.2015 21:00:25
|
|
|
Täna tuli lollipopile uuendus... Ei saa nagu aru miskit. Aga muidu see lollipop minul täitsa ok.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
27.04.2015 21:14:12
|
|
|
| conx, mis versioon ja ka uurisid kuskilt, mida uuendusega täiendati/parandati?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|