Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 531, 532, 533  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?
Ostan õli, filtri ja vahetan ise oma kätega
29%
 29%  [ 77 ]
Ostan õli, filtri ja lasen sõbral/töökojal vahetada
20%
 20%  [ 55 ]
Lähen mõnda töökotta ja tellin õlivahetuse (+ hooldus)
18%
 18%  [ 48 ]
Lähen margiesindusse ja lasen vahetada (+ hooldus)
31%
 31%  [ 83 ]
hääli kokku : 263

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 02.04.2015 12:36:12 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
CTR kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
ihvike kirjutas:
londiste kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/04/02/tanasest-saab-eestis-teslat-rentida
tore küll aga lugu on paywalli taga ja ei mingit vihjet kontaktandmetele icon_biggrin.gif
http://teslarent.eu/wp/

natukene veel infot siin: https://www.facebook.com/TesladEestis?fref=nf

,,Autoga ei ole lubatud sõita katteta teedel või teedel, mille pinnas või seisund võib ohustada auto velgi, rehve, keremehhanisme ja -detaile.''
ehk siis Tallinnas sõita ei tohi icon_biggrin.gif
+ veel
Auto pesemisel automaatpesulas trahv 500€ + taaskiletamisega seotud kulud, mis võivad ulatuda kuni 7000€
tahaks näha seda kiletamist, mis 7k maksab icon_biggrin.gif

Osad eritellimuse värviga autod mitte ei värvita vaid kleebitakse üle. Auto tuleb esindusse mustana ja seal pannakse värv kile ja kleepsudena peale.

antud rendiautodel kaitsekile peal.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.04.2015 12:54:19 vasta tsitaadiga

Vahet pole, mis värvi see auto enne kiletamist on... 7000 euri selle eest küsida on absurd.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:15:31 vasta tsitaadiga

No kui hind ei sobi, siis ei pea ju rentima. Küsida võib midaiganes.
_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:18:58 vasta tsitaadiga

ma tahaks seda autot rentida umbes 15 minutiks, et see palju kõneainet tekitanud elektrimootori tõmme ära proovida.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2015 13:20:14 vasta tsitaadiga

Rendi Trammi ja Trollipargist skooda troll ja paaruta pedal-to-metal ilma rahvata vähe ringi icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:20:56 vasta tsitaadiga

Pedal to metal tähendab, et saab 15 minutiga kaubamaja juurest kristiinesse
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:22:12 vasta tsitaadiga

Esialgsed baashinnad ka:
* 24h rent on 250€+km (ehk 300€)
* nädalavahetuse rent (reedest esmaspäevani) on kokku 400€+km
* nädala korral 175€+km/päevas.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:27:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

antud rendiautodel kaitsekile peal.

tsitaat:

Vahet pole, mis värvi see auto enne kiletamist on... 7000 euri selle eest küsida on absurd.

Auto kiletamine korraliku kilega on 2k euri.
Seda siis spets 3M autokilega.
ilmselt kui otsida saad kallimalt ka.

Üldiselt on hind aga suht sama mis värvimisel.

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:28:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Rendi Trammi ja Trollipargist skooda troll ja paaruta pedal-to-metal ilma rahvata vähe ringi icon_rolleyes.gif
pulmatroll
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:33:39 vasta tsitaadiga

aga miks trammi ei rendita. jumala kihvt oleks ju, paned mingi suvalise nr ette ja kihutad kõikidest peatustest mööda.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:35:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kihutad kõikidest peatustest mööda.


Nagu Elroni rong
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2015 13:37:38 vasta tsitaadiga

iir, http://www.ohtuleht.ee/122369/tahad-vinget-pidu-uuri-tramm

tsitaat:
NB! Seoses trammitee rekonstrueerimisega ei ole kuni Pärnu mnt trammiliikluse taasavamiseni võimalik tellida järgmisi Pärnu mnt depoos paiknevaid tramme:
• Trammikohvik „Pauline“
• Elektritramm T11
• Madala keskosaga liigendtramm KT-6


Allikas: http://www.tallinnlt.ee/muud-teenused/soidukite-rentimine-reklaamiks/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 13:51:03 vasta tsitaadiga

mul on hoopis teine küsimus. Mis kaudu see buss seal TAK-i esilehel sõidab? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.04.2015 14:05:15 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
tsitaat:

parklas segitaotud uks

pilti pilti pilti
kas see segitaotud uks on väike täke uksel?


Pilti ei leia hetkel, aga sündmus oli selline, kus mingid jõmmid lõid mikrobussi ukse täiega lahti, niimoodi, et uks korralikult mõlkis, mitte väike täke. Ise tõmbasid muidugi kummide vilinal minema. Situatsioon kirjeldatud siis pealtnägija poolt. Kuna lisaks mõlgi eemaldamisele tuleb sellisel juhul pool autot üle värvida, polnud tegemist teps mitte väikese kahjuga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 14:06:42 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
kvaliteet.
thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Anti kirjutas:
mul on hoopis teine küsimus. Mis kaudu see buss seal TAK-i esilehel sõidab? icon_rolleyes.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 14:35:17 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Auto väärtus langeb, amortisatsioon. Maja oma tõuseb ? vale, maja, korter, misiganes kinnisvara seisab alati paigal, vaid numbrid muutuvad ja need numbrid on otseses seoses raha väärtusega. Kusjuures põllupealne maja võib tore olla omale elamiseks, tingimusel, et infra on enamvähem, aga investeeringuks väga ei sobi, kuna rendipindadena eelistatakse siiski kortereid.


Nüüd läks vist küll väheke metsa poole. Aastal 2008 väikelinnas 12K€ kokku koos renoveerimisega soetatud korteri hetke reaalne müügihind on praegu 35-40K€. Seega raha väärtus on vahepeal neli korda langenud?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:02:23 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Markos kirjutas:
Auto väärtus langeb, amortisatsioon. Maja oma tõuseb ? vale, maja, korter, misiganes kinnisvara seisab alati paigal, vaid numbrid muutuvad ja need numbrid on otseses seoses raha väärtusega. Kusjuures põllupealne maja võib tore olla omale elamiseks, tingimusel, et infra on enamvähem, aga investeeringuks väga ei sobi, kuna rendipindadena eelistatakse siiski kortereid.


Nüüd läks vist küll väheke metsa poole. Aastal 2008 väikelinnas 12K€ kokku koos renoveerimisega soetatud korteri hetke reaalne müügihind on praegu 35-40K€. Seega raha väärtus on vahepeal neli korda langenud?


Nagu lapsed ütlevad - "tõesta ära".
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:16:37 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Laenuvõtmine täiesti normaalne käitumine. Sukasäärde kogumine ja siis korraga väljaostmine on problemaatiline. Oled sa pannud tähele sellist asja nagu inflatsioon või EUR-USD kursi muutumisi viimasel ajal. Sinu sukasäärde korjatud raha saab päris haleda rappimise osaliseks. Selleks, et korjatud raha ära ei sulaks, pead selle kuhugi investeerima. Ja investeerimine on jälle üks asi millega peab tegelema. Tõsiselt. Ma olen kõike ise proovinud läbi juba, korteri korraga väljaostmist ja remondi tegemist kui ise sees elad, auto korraga väljaostmist ja siis parandamist. Ühel hetkel haiglapalatis lamades ja viimaseid päev lugedes saad aru, et elu on liiga lühike, et seda "ükspäev kui raha on koos siis ma teen..." oodata. Loomulikult pole mõtet võtta endale kohustusi, mille täitmine pole reaalne. Aga mõistlikul määral laenuvõtmine on siiski mõistlik

kui see mulle oli, siis miks sa arvad, et ma rahakoguja olen? icon_eek.gif
Ma ütlesin, et parema meelega ehitan ma selle raha eest omale maja, kui viskan liikuva tabureti eest, liisingfirma ja kasko kaudu minema icon_lol.gif
Hall universaalpassat on mul 500euroga ostetud, mis iga päev poest ehitusmaterjali hoovile lisaks toob. icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 02.04.2015 15:46:19 vasta tsitaadiga

http://www.ohtuleht.ee/671609/valimislubaduste-hind-hakkab-selguma-kutuseaktsiis-touseb-ja-mitte-vahe

Valitsuskoalitsiooni läbirääkijatel on plaan tõsta tulevast aastast kütusteaktsiisi 10 protsenti ja järgnevatel aastatel 5 protsenti aastas kuni 2019. aastani. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:53:43 vasta tsitaadiga

täna Rõivas raadios ütles, et ääriveeri ehk 2-3%, max 5. Aga seda ei pidanud keegi tähelegi panema, kuna kütuse hind muudkui langeb. icon_rolleyes.gif (loodetavasti nulli. Siis hakkab ka aktsiis 0 olema icon_lol.gif )
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2015 15:55:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

loodetavasti nulli. Siis hakkab ka aktsiis 0 olema

aktsiis lisatakse juurde, mitte ei korrutata
0 + 0.5€ = 0,5€

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.04.2015 15:57:14 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kuna kütuse hind muudkui langeb. icon_rolleyes.gif

Lihtsalt rahustuseks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:57:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
täna Rõivas raadios ütles, et ääriveeri ehk 2-3%, max 5. Aga seda ei pidanud keegi tähelegi panema, kuna kütuse hind muudkui langeb. icon_rolleyes.gif (loodetavasti nulli. Siis hakkab ka aktsiis 0 olema icon_lol.gif )

kütuseaktsiis ei ole protsent müügihinnast vaid kindlaks määratud summa koguse pealt seega aktsiis ei saa nulli langeda isegi kui kütusetootjad peaksid ostjale peale hakkama maksma.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:58:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
... kütuse hind muudkui langeb. icon_rolleyes.gif (loodetavasti nulli. Siis hakkab ka aktsiis 0 olema icon_lol.gif )
Aktsiis on liitri pealt, ehk kütuse omahind võib ju 0 olla, järelikult maksadki ainult makse.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 02.04.2015 15:59:50 vasta tsitaadiga

Kui meie kütusehinnad on ühed Euroopa kõrgemad, kuida siis inimesed maal näiteks hakkama saavad küll? Kindlasti tuleb auto maksutamine või tee maksustamine paari aasta jooksul juurde lisaks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:04:07 vasta tsitaadiga

No vähemalt maksud on meil juba nagu heaoluriigile kohased, küll kolme sajandi pärast palgad ka järele tulevad.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:04:47 vasta tsitaadiga

Midagi paremaks ka läheb?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:05:18 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
Kui meie kütusehinnad on ühed Euroopa kõrgemad, kuida siis inimesed maal näiteks hakkama saavad küll? Kindlasti tuleb auto maksutamine või tee maksustamine paari aasta jooksul juurde lisaks.

isegi selle 10% aktsiisitõusuga ei jõua meie kütusehinnad euroopa esikolmandikku kalliduse poolest.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 02.04.2015 16:10:41 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
v0ltage kirjutas:
Kui meie kütusehinnad on ühed Euroopa kõrgemad, kuida siis inimesed maal näiteks hakkama saavad küll? Kindlasti tuleb auto maksutamine või tee maksustamine paari aasta jooksul juurde lisaks.

isegi selle 10% aktsiisitõusuga ei jõua meie kütusehinnad euroopa esikolmandikku kalliduse poolest.


Kes rääkis esikolmikust? Ega meil polegi sissetulek nagu Norras või Hollandis.

http://www.fuel-prices-europe.info/
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:17:05 vasta tsitaadiga

kõik kurdavad, aga automüük aina kasvab ja Eesti on tutikaid autosid täis.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:22:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
sukelduja kirjutas:

Laenuvõtmine täiesti normaalne käitumine. Sukasäärde kogumine ja siis korraga väljaostmine on problemaatiline. Oled sa pannud tähele sellist asja nagu inflatsioon või EUR-USD kursi muutumisi viimasel ajal. Sinu sukasäärde korjatud raha saab päris haleda rappimise osaliseks. Selleks, et korjatud raha ära ei sulaks, pead selle kuhugi investeerima. Ja investeerimine on jälle üks asi millega peab tegelema. Tõsiselt. Ma olen kõike ise proovinud läbi juba, korteri korraga väljaostmist ja remondi tegemist kui ise sees elad, auto korraga väljaostmist ja siis parandamist. Ühel hetkel haiglapalatis lamades ja viimaseid päev lugedes saad aru, et elu on liiga lühike, et seda "ükspäev kui raha on koos siis ma teen..." oodata. Loomulikult pole mõtet võtta endale kohustusi, mille täitmine pole reaalne. Aga mõistlikul määral laenuvõtmine on siiski mõistlik

kui see mulle oli, siis miks sa arvad, et ma rahakoguja olen? icon_eek.gif
Ma ütlesin, et parema meelega ehitan ma selle raha eest omale maja, kui viskan liikuva tabureti eest, liisingfirma ja kasko kaudu minema icon_lol.gif
Hall universaalpassat on mul 500euroga ostetud, mis iga päev poest ehitusmaterjali hoovile lisaks toob. icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui sa iga kuu palgast omale seda ehitusmaterjali viid, siis saab see maja sul valmist selleks ajaks kui lapsed on juba suured ja seda maja pole enam kellelegi vaja. Võimalik on, et lapsed vihkavad seda maja, sest kogu lapsepõlv koosnes ainult loobumistes ja tülisemistest, selle maja nimel. Tean nii mõndagi perekonda, kes on maja valmimist tähistanud lahutusega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:24:04 vasta tsitaadiga

v0ltage kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
v0ltage kirjutas:
Kui meie kütusehinnad on ühed Euroopa kõrgemad, kuida siis inimesed maal näiteks hakkama saavad küll? Kindlasti tuleb auto maksutamine või tee maksustamine paari aasta jooksul juurde lisaks.

isegi selle 10% aktsiisitõusuga ei jõua meie kütusehinnad euroopa esikolmandikku kalliduse poolest.


Kes rääkis esikolmikust? Ega meil polegi sissetulek nagu Norras või Hollandis.

http://www.fuel-prices-europe.info/

sa rääkisid kütuse hinnast mitte selle suhtest sissetulekusse. no ei ole selliseid puurtorne kusagil kus pumbataks odavamat naftat sest me oleme nii viletsad ja vaesed...

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:29:24 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
ihvike kirjutas:
londiste kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2015/04/02/tanasest-saab-eestis-teslat-rentida
tore küll aga lugu on paywalli taga ja ei mingit vihjet kontaktandmetele icon_biggrin.gif
http://teslarent.eu/wp/

natukene veel infot siin: https://www.facebook.com/TesladEestis?fref=nf


Universaali ei pakugi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.04.2015 16:31:04 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Kui sa iga kuu palgast omale seda ehitusmaterjali viid, siis saab see maja sul valmist selleks ajaks kui lapsed on juba suured ja seda maja pole enam kellelegi vaja. Võimalik on, et lapsed vihkavad seda maja, sest kogu lapsepõlv koosnes ainult loobumistes ja tülisemistest, selle maja nimel. Tean nii mõndagi perekonda, kes on maja valmimist tähistanud lahutusega.

Valikute küsimus, pole ka liisinguga teine pool nõus. Raha tekitab alati rohkem probleeme... ja eriti siis kui sul on sundmaksed mida ju liisingud on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:38:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
sukelduja kirjutas:
Kui sa iga kuu palgast omale seda ehitusmaterjali viid, siis saab see maja sul valmist selleks ajaks kui lapsed on juba suured ja seda maja pole enam kellelegi vaja. Võimalik on, et lapsed vihkavad seda maja, sest kogu lapsepõlv koosnes ainult loobumistes ja tülisemistest, selle maja nimel. Tean nii mõndagi perekonda, kes on maja valmimist tähistanud lahutusega.

Valikute küsimus, pole ka liisinguga teine pool nõus. Raha tekitab alati rohkem probleeme... ja eriti siis kui sul on sundmaksed mida ju liisingud on.

Kui sul on pere, siis su elu koosnebki peamiselt sundmaksetest. icon_smile.gif Oluline on, et oleks olemas plaan juhuks kui kui juhtub "mingi paha asi". Näiteks liisingud on piisavalt suure sissemaksega tehtud, et liisingu objektide kiirrealiseerimisväärtus + säästud oleks suurem kui maksta olev summa ja kõik olulisemad asjad peaksid olema kindlustatud.


viimati muutis sukelduja 02.04.2015 16:42:33, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 16:38:55 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
v0ltage kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
v0ltage kirjutas:
Kui meie kütusehinnad on ühed Euroopa kõrgemad, kuida siis inimesed maal näiteks hakkama saavad küll? Kindlasti tuleb auto maksutamine või tee maksustamine paari aasta jooksul juurde lisaks.

isegi selle 10% aktsiisitõusuga ei jõua meie kütusehinnad euroopa esikolmandikku kalliduse poolest.


Kes rääkis esikolmikust? Ega meil polegi sissetulek nagu Norras või Hollandis.

http://www.fuel-prices-europe.info/

sa rääkisid kütuse hinnast mitte selle suhtest sissetulekusse. no ei ole selliseid puurtorne kusagil kus pumbataks odavamat naftat sest me oleme nii viletsad ja vaesed...
Kütuse hinnast moodustab toorme hind ju ainult ühe osa. Enamus on erinevad riiklikud maksud siiski.

EL poolt kehtestatud miinimum bensiini aktsiis peaks olema kusagil 350€, eestis aktsiis praegu nt 422€. See siis 1000 liitri kohta.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:02:46 vasta tsitaadiga

Nonii, kes need mölakad olid, kes rõvase oma erakonnaga sinna valis? Astuge ette

Ei, mu pärast võib kütuse hind olla nagu norras, aga sel juhul olgu ka palgad nagu norras.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:06:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nonii, kes need mölakad olid, kes rõvase oma erakonnaga sinna valis? Astuge ette

Ei, mu pärast võib kütuse hind olla nagu norras, aga sel juhul olgu ka palgad nagu norras.

kahtlen kas keegi teine oleks selle võimaluse kasutamata jätnud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:14:14 vasta tsitaadiga

Minu pärast võivad kütusehinnad olla kallimadki, kui Norras, aga tahaks et selle eest ka teed korda tehtaks. Hetkel on nii, et kütus on meil kohe varsti Lääne-Euroopa tasemel hinnaga, palgad 3x väiksemad ning teed 10x hullemad thumbs_up.gif
Huvitav, et nendel valituteks saanutel ei tule pähe selline tühiapaljas ideekene, et kui paari aastaga on lahkunud Rakvere jagu noori inimesi, siis eeldavasti lahkub neid lähiajal Pärnu jagu lisaks. Kui tulud on väiksemad, tuleb kulud väiksemaks teha, alustades riigitöötajatest-bürokraatidest.
Kunagi ammu üle 15 aasta tagasi läksin Järva Maavalitsusse tööle, kohe hakati seal hirmujutte rääkima hadusreformist....väga palju aastaid on möödunud, maal inimesi enam eriti ei ela, aga näe reformi pole kusagil.
Kui teoks saab, siis ikka eriti irooniline maks, selleks et tulumaks väiksem oleks ja raha rohkem kätte saaks, maksad kütuse eest rohkem, ehk teisisõnu maksad kõikide asjade eest rohkem, mida poest osta saad icon_evil.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.04.2015 18:20:29 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nonii, kes need mölakad olid, kes rõvase oma erakonnaga sinna valis? Astuge ette

Ei, mu pärast võib kütuse hind olla nagu norras, aga sel juhul olgu ka palgad nagu norras.

Unistada ju võib.
Kaudsed maksud tõusevad, sest pole head ideed kuidas saada muul viisil osagi mujale viidavast rahast kätte. St. selle ostmisest sa ju ei pääse. Sama juhtub ilmselt varsti ka elektri, käibemaksu ja teiste aktsiisidega.
wirx kirjutas:

Kui teoks saab, siis ikka eriti irooniline maks, selleks et tulumaks väiksem oleks ja raha rohkem kätte saaks, maksad kütuse eest rohkem, ehk teisisõnu maksad kõikide asjade eest rohkem, mida poest osta saad icon_evil.gif

Astmelise koll on ammu surnud... elagu need erinevad aktsiisid ja deklareerimise maksud thumbs_up.gif
Bürokraatia on nii metsik juba, et halb hakkab.

Eks varsti tuleb siis ökoma ja väiksema auto poole vaadata ka tööl.
10L pealt kulu 5-le ja ehk õnnestub palka juurde saada natuke, aga see võetakse käest läbi teiste kaupade.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:41:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
kütuse omahind võib ju 0 olla, järelikult maksadki ainult makse.

no siis on kütusega samamoodi, nagu kõige muuga.
Tunne on selline, et maksad vaid makse, ilma midagi selle eest saamata ja koormus aina kasvab icon_cry.gif icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.04.2015 18:52:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
bladerunner kirjutas:
kütuse omahind võib ju 0 olla, järelikult maksadki ainult makse.

no siis on kütusega samamoodi, nagu kõige muuga.
Tunne on selline, et maksad vaid makse, ilma midagi selle eest saamata ja koormus aina kasvab icon_cry.gif icon_mad.gif

Nojah, L-Keskuse ringi ehitus ka ei hakka. Sest lollakad analüütikud prognoosisid mahte väiksemana, et jälle uus tööprojekt teha icon_lol.gif
Tartu parim asi auto vähemaks lõhkumiseks on see ümber tartu korralik "ringtee" kuna muud tänavad ikka toredad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:52:22 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Huvitav, et nendel valituteks saanutel ei tule pähe selline tühiapaljas ideekene, et kui paari aastaga on lahkunud Rakvere jagu noori inimesi, siis eeldavasti lahkub neid lähiajal Pärnu jagu lisaks. Kui tulud on väiksemad, tuleb kulud väiksemaks teha, alustades riigitöötajatest-bürokraatidest.


Oot milles see idee oli? Tekitame töötuid bürokraate kelle ette kerkib lahkumise valik? Lase mõtteharjutuse korras oma raamatupidaja lahti.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.04.2015 18:54:42 vasta tsitaadiga

Tal pole raamatupidajat, aga riigi analüütikuid võiks küll poole vähem olla thumbs_up.gif
Kasu pole neist eriti midagi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.04.2015 19:05:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kui sul on pere, siis su elu koosnebki peamiselt sundmaksetest. icon_smile.gif Oluline on, et oleks olemas plaan juhuks kui kui juhtub "mingi paha asi". Näiteks liisingud on piisavalt suure sissemaksega tehtud, et liisingu objektide kiirrealiseerimisväärtus + säästud oleks suurem kui maksta olev summa ja kõik olulisemad asjad peaksid olema kindlustatud.


thumbs_up.gif Hea on lugeda aruka inimese kommentaari. Täpselt nii see on ja siin tulebki tegelikult mängu see viimase raha eest liisimine või siis lõhkilaenamine. Kui üks kolleeg liisis auto 0% omafinantseeringuga, ja ma ütlesin, et see on halb ja riskantne laen, siis ta vaatas mind suurte silmadega. Kui kinnisvara puhul võib veel ehk loota, et langus ei ole järsk ja isiklik finantstragöödia ehk ei taba samal hetkel, siis auto puhul on kindel pauk, et salongist välja sõites oled sa juba riskis sees. Ehk siis omafinantseering peab olema nii väike, kui võimalik (sest laenuraha on ju odav), aga nii suur, kui vajalik. Milestoned on võimalik väga üheselt välja arvutada. Laenu puhul on see hea asi, et avariiraha ei devalveeru sul enam. Kui inflatsioon on nii ränk, et selle eest midagi osta tundub mõttetu, siis laenu tagasi maksta kõlbab küll ja veel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2korda2
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 19:10:53 vasta tsitaadiga

Markos,
see viimane pole päris korrektne. Odava laenuraha korral olgu omafin võimalikult väike. Punkt. Kõrvale pead panema kasko omavastutuse osa. Ülejäänud isiklik raha las teenib raha juurde. Kuidas seda jaotada nii, et õnnetuse korral oleks võimalik ka muid kahjusid katta ja seejuures võimalikult vähe hävida, on juba pisut keerulisem küsimus.

Hiid,
jaksu sulle prusside vedamisel ja ehitamisel aga see mida sa teed - see ON lollus. Kodulaenuraha kasutamata jätmine on Eesti maksuseaduste mõistes sisuliselt finantskuritegu oma perekonna vastu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 19:13:11 vasta tsitaadiga

Et siis sellepärast hoiataksegi bürokraatide armeed palgal, et nende lahti laskmisel võib tekkida juurde palju töötuid?
Aga see läheb liiga autode teemast mööda...ja et väga mööda ei oleks, siis siit saab aimu, millised KIA-d meil paari aasta pärast ringi vuravad. Uskumatu, kuidas sõimusõnast on saanud mõne aastaga igati arvestatav automark thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2015 19:14:57 vasta tsitaadiga

Viimases Autolehes pani teine koreakas Hyundai i20 väikeautode testi kinni, VW Polo jäi teiseks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 19:16:17 vasta tsitaadiga

Ja siis räägitakse, et piraatlus on paha-paha, alustasid ju mõlemad kunagi suurte Eurooplaste kopeerimise ja nende tööjõu kokku ostmisega(Kia peadisainer, disainis esimese Audi TT) icon_lol.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 19:16:19 vasta tsitaadiga

Samas see uus KIA Optima on ka päris ülbe välimusega juba.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.3 (Lisatud küsitlus: "Kuidas vahetad või lased oma autol õli vahetada?") mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 531, 532, 533  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.