|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.03.2015 02:47:29
|
|
|
| Tekkis küsimus, et kui windows on praegu 120gb ssd peal ja ostaks juurde 500gb ssd, siis kas mänge on mõistlik mängida kettalt kus pole windows installitud?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
31.03.2015 03:42:54
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Tekkis küsimus, et kui windows on praegu 120gb ssd peal ja ostaks juurde 500gb ssd, siis kas mänge on mõistlik mängida kettalt kus pole windows installitud? |
Mida vähem pahna süsteemikettal seda lihtsam reinstalli vajadusel teha... Nii et jah, süsteemiketas eraldi ning muu pahn mujal.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.03.2015 04:05:05
|
|
|
Oskab keegi soovitada kust saaks mõistliku hinnaga samsung 850evo või siis pro, 500gb või 1TB ketta?
Vael: Saan siis aru, et mängud sellele teisele ssd kettale kus Windowsi pole jah ja sinna ka nende install?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
31.03.2015 07:48:04
|
|
|
Uuri mis hr LIIV , on ka veel paar kodanike kes müüb uut kaupa.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.03.2015 08:08:51
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
Oskab keegi soovitada kust saaks mõistliku hinnaga samsung 850evo või siis pro, 500gb või 1TB ketta?
|
www.hinnavaatlus.ee
Või küsi jah kasutaja liiv käest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.03.2015 09:19:45
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Tekkis küsimus, et kui windows on praegu 120gb ssd peal ja ostaks juurde 500gb ssd, siis kas mänge on mõistlik mängida kettalt kus pole windows installitud? |
Sul tekib liiga palju neid küsimusi ja need on alati üsna sarnased teineteisele :D |
Üldiselt nõus - aga sellel küsimusel on natuke isegi pointi. Et kas on hea panna op.süs ja mäng ühele andmekandjale? St kas võib tekkida liiga suur koormus lugemisel-kirjutamisel? Ei, seda muret pole, SSD'd on nii kiired ja andmemahud ja seek'imine väiksed. Ärikriitilistes keskondades näiteks on sellised küsimsued vägagi tähtsad kuna erineval storage'l on erinev hind, samal ajal on erinevad nõudmised kiirusele.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
31.03.2015 09:32:05
|
|
|
| Kiiruse kohapealt, mul on SATA I läpakas ja kiirusevahe on ikkagi väga kõva, IDE SSD asemel aga mõtleks juba küll uue masina peale, ilmselgelt peavad seal teised detailid ka juba väga vanad olema.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
31.03.2015 09:38:21
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| Dave20 kirjutas: |
| Tekkis küsimus, et kui windows on praegu 120gb ssd peal ja ostaks juurde 500gb ssd, siis kas mänge on mõistlik mängida kettalt kus pole windows installitud? |
Sul tekib liiga palju neid küsimusi ja need on alati üsna sarnased teineteisele  |
Üldiselt nõus - aga sellel küsimusel on natuke isegi pointi. Et kas on hea panna op.süs ja mäng ühele andmekandjale? St kas võib tekkida liiga suur koormus lugemisel-kirjutamisel? Ei, seda muret pole, SSD'd on nii kiired ja andmemahud ja seek'imine väiksed. Ärikriitilistes keskondades näiteks on sellised küsimsued vägagi tähtsad kuna erineval storage'l on erinev hind, samal ajal on erinevad nõudmised kiirusele. |
eeldusel, et mõlemad kettad on enam-vähem võrreldava kiirusega siis on loomulikult mõistlik mängude jooksutamiseks kasutada teist ketast.
ssd puhul ei pruugi vahet märgata aga see on siiski olemas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.03.2015 09:40:36
|
|
|
Kus ta siis mõistlik on kui vahet ei märka?
Vahe võib olla hoopis muus punktis - kui suhtväikese SSD peal on juba op.süs siis sinna kõrvale ei mahu palju mänge, peab hakkama jupitama. Kui mängud kõik laduda eraldi SSD'le siis on endal parem ülevaade.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.03.2015 09:42:57
|
|
|
Mark0, ise eelistan nt. üht suurt süsteemiketast koos mängudega
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
31.03.2015 09:44:15
|
|
|
| tuleb talitada nii, kuidas rahakott kannatab. lihtsamat varianti ei ole
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.03.2015 09:51:07
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Mark0, ise eelistan nt. üht suurt süsteemiketast koos mängudega |
Perfomance kohapealt on 2 alati parem kui üks. 1 ketta kasutamiseks on ainult üks hea põhjendus - pole ruumi selle panekuks ( tüüpiliselt laptopis ).
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
31.03.2015 09:59:32
|
|
|
sukelduja, Mul tegelikult teine põhjus veel ühe SSD kasutamiseks, mobo'l on 2 sata3 pesa ja teises on mul wd red 3tb, kuigi ma ei tea, kas see sata2 piirist üle toimetab
Lisaks läheb vana SSD kohe ühte läpparisse edasi = sain kompenseerida osa uue SSD hinnast ka. Ei suple just rahas
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.03.2015 10:02:09
|
|
|
| 1 "ketta" kasutamisel on ka rahaline põhjus. 512GB SSD'd maksavad siiski korraliku kopika.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.03.2015 10:14:00
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| 1 "ketta" kasutamisel on ka rahaline põhjus. 512GB SSD'd maksavad siiski korraliku kopika. |
Siis on mõistlik kombineerida SSD ja HDD. 250GB SSD ja 2 TB HDD maksab kokku vähem kui 512 GB SSD, vähemalt praegu.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.03.2015 19:46:00
|
|
|
Ma pakuks, et selle ühe lisa SSD asemel mälu ostmine annaks parema tulemuse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
31.03.2015 19:46:00
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
Ma pakuks, et selle 1 lisa SSD asemel mälu ostmine annaks parema tulemuse. |
Mälust praegu puudu ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
31.03.2015 22:23:40
|
|
|
| Mina paneks 2 SSD Raid0.Vastavalt siis vajadusele, kas kaks 120 või 240 GB.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.04.2015 13:43:54
|
|
|
Ma paneksin ka paljusid asju (tegelikult kedagi ) ja ajaksin "deivi" veel rohkem segadusse.
Aga see teema võiks siin olla ainult SSD-d puudutav (peegeldus siis paaripäevatagusest pikast vaidlusest)? Ja SSD vs HDD teema siis eraldi kuskil võitlustandri all. Eraldi HDD teema ju on...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infect
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2012
|
01.04.2015 14:15:01
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Ma paneksin ka paljusid asju (tegelikult kedagi ) ja ajaksin "deivi" veel rohkem segadusse.
Aga see teema võiks siin olla ainult SSD-d puudutav (peegeldus siis paaripäevatagusest pikast vaidlusest)? Ja SSD vs HDD teema siis eraldi kuskil võitlustandri all. Eraldi HDD teema ju on... |
Loe siis teema pealkirja enne: Raud » Kõvad kettad » SSD versus HDD
Et siiski on tegemist SSD vs HDD vahelise aruteluga.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
01.04.2015 15:26:56
|
|
|
| infect kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
Ma paneksin ka paljusid asju (tegelikult kedagi ) ja ajaksin "deivi" veel rohkem segadusse.
Aga see teema võiks siin olla ainult SSD-d puudutav (peegeldus siis paaripäevatagusest pikast vaidlusest)? Ja SSD vs HDD teema siis eraldi kuskil võitlustandri all. Eraldi HDD teema ju on... |
Loe siis teema pealkirja enne: Raud » Kõvad kettad » SSD versus HDD
Et siiski on tegemist SSD vs HDD vahelise aruteluga. |
aamen
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.04.2015 15:39:39
|
|
|
| ...ning alati võib keegi teha uue teema nimega "SSD arutelu".
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
01.04.2015 15:42:55
|
|
|
ei pea tegema, neid on siinsamas foorumis hulgim võtta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
01.04.2015 15:56:35
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| infect kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
Ma paneksin ka paljusid asju (tegelikult kedagi ) ja ajaksin "deivi" veel rohkem segadusse.
Aga see teema võiks siin olla ainult SSD-d puudutav (peegeldus siis paaripäevatagusest pikast vaidlusest)? Ja SSD vs HDD teema siis eraldi kuskil võitlustandri all. Eraldi HDD teema ju on... |
Loe siis teema pealkirja enne: Raud » Kõvad kettad » SSD versus HDD
Et siiski on tegemist SSD vs HDD vahelise aruteluga. |
aamen |
+1
see paar päeva tagasi vaidlus ongi mis selle teema juurde käib ja selleks ju foorumid ongi, et arutada asju. Eriti see teema, millel nii provotseeriv pealkiri juba...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.04.2015 16:18:50
|
|
|
Selline lahendus et ühe ssd peale op system ja teise suurema peale mängud pole just kõikse targem tegu !
Jah, see lahendus on kiirem kui ssd peale op system ja hhd peale muu jama... aga see lausa lollus, kui aus olla.
Dave20, puhul soovitan osta endale kaks idenset ssd ja panna see raid nulli. Sest op system ei vaja seda kõike kiirust mis ta ühelt ssd saab, ja teise suuremalt ssd-lt ei saa seda kiirust niipalju kui tal mõni hetk vaja minna võib.
Enda kogemus kahe ssd-ga raid0 :
| dohc-48v12 kirjutas: |
Tegin väikse testi raid 0-ga. Kasutasin kahte samsung 250 evo ketast. suht uus win 7 instal ka, osasi driverid pole pealgi.
 |
Ja nüüd siis 4-ja ssd-ga raid0 :
| dohc-48v12 kirjutas: |
Sai nüüd pandud raid 0 neli samsung evo 250gb ja paistab et asus z87 pro platel olev controller pole just kõige asjalikum.
 |
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.04.2015 16:33:52
|
|
|
dohc-48v12, puudub test, kus on kaks eraldi SSD'd ja puudu jääb kiirusest
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
01.04.2015 16:41:19
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
Selline lahendus et ühe ssd peale op system ja teise suurema peale mängud pole just kõikse targem tegu !
Jah, see lahendus on kiirem kui ssd peale op system ja hhd peale muu jama... aga see lausa lollus, kui aus olla.
Dave20, puhul soovitan osta endale kaks idenset ssd ja panna see raid nulli. Sest op system ei vaja seda kõike kiirust mis ta ühelt ssd saab, ja teise suuremalt ssd-lt ei saa seda kiirust niipalju kui tal mõni hetk vaja minna võib.
Enda kogemus kahe ssd-ga raid0 :
| dohc-48v12 kirjutas: |
Tegin väikse testi raid 0-ga. Kasutasin kahte samsung 250 evo ketast. suht uus win 7 instal ka, osasi driverid pole pealgi.
 |
Ja nüüd siis 4-ja ssd-ga raid0 :
| dohc-48v12 kirjutas: |
Sai nüüd pandud raid 0 neli samsung evo 250gb ja paistab et asus z87 pro platel olev controller pole just kõige asjalikum.
 |
|
Mis rakendusteks seda arvutit kasutatakse? Mängimise jaoks on see küll absoluutne overkill.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.04.2015 17:12:45
|
|
|
4k tulemused jäävad samaks, 512k tulemused suurenevad vähe.
kardetavasti on need nii tavakasutuse kui mängimise osas olulisemad kui sequential või suure queue depthiga.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.04.2015 18:38:58
|
|
|
sukelduja,
Mittemiskit pole siin overkill. Vat et jääb isegi puudu
lasen arma 3 hetkel kõvasti, kuna lasen 1440p peal ja sampling on 150% ning overall on 4000 ja ka object on aetud 4000 peale, vahepeal ajan ka frapsi pöördesse. siis on kohti kus raid0-ist ei saa niipalju andmeid kätte. Samas võib öelda et ka sli 760-id võivad piduriks olla.
Muidugi kaalusin seda võimalust ka et ostan ühe suure ssd aga olgem ausad, toll hetkel kui samsung evo-d hakkasid muutuma kuumaks kaubaks polnud terased ssd eriti odavad, ja ei plaanind algul kohe üldse nelja tk järgi panna aga nüüd tagantjärgi olen igati rahul.
uskumatu aga isegi rohkem rahul kui näiteks i7 4790k ostu puhul.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.04.2015 18:41:50
|
|
|
dohc-48v12, millejärgi ütled, et raid0's olevad 4 ssd'd pidurdavad?
gtx 760 SLI pidurdab 100%
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
01.04.2015 18:43:01
|
|
|
Kas Windowsi käivitumine on SSD RAID0-iga endiselt aeglasem kui ühe SSDga?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.04.2015 18:49:38
|
|
|
| cabbage kirjutas: |
+1
see paar päeva tagasi vaidlus ongi mis selle teema juurde käib ja selleks ju foorumid ongi, et arutada asju. Eriti see teema, millel nii provotseeriv pealkiri juba...  |
Kui sa vaielda tahad, siis selleks on "Vaidlused" » "Võitlustanner":
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=9
Ja seal võiks ka SSD vs HDD olla. Nagu on konsoolid vs PC, Xbox vs PlayStation jne...
Ning see teema siin ümber nimetada "SSD only" teemaks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.04.2015 19:10:38
|
|
|
nii ta on et startup on aeglasem raid0-ga aga hdd ei tasu ikka võrrelda, sest hdd saab siiski kenasti pika puuga ära.
järgi proovitud wd red 4tb kettaga.
ssd softi uuenduse jaoks lasin clone hdd peale igaks juhuks, ning ssd-e softi uuendused sai ka tehtud selle sama clone-d hdd peal.
Uimas päris kenasti hdd
ewur,
See teema on aegade algusest saati HDD vs SSD vaidlustanner !
OT:
Soovitan algusest alustada lugemist, saad ka natsa targemaks äkki, ei ole vaja räusta tühja
rmc,
Seda kas 760 sli piduriks saab siis teada kui Hr liiv-ilt garatiist lõpuks korras gtx 780 ti GHz-i kätte saan.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.04.2015 19:18:01
|
|
|
Huvitav on aga see,et kõik teevad seda hdd ketast nii väga maha, panevad siis oma ssd-d raid 0 ja ma ei tea kuhu veel, aga ütlen veel kord, et mängud mul installitud olnud koguaeg hdd peal ja mingit vahet ei märka erilist, kui proovisin need ssd peale installida. Proovige ise järgi kui ei usu! Mina olen oma arvutiga praegu väga rahul ja rohkem selles teemas kaasa ei räägi
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2015 19:21:23
|
|
|
Dave20, milleks ma pean HDD peale installima, kui ma saan SSD peale installida?
Paremaks kindlasti ei lähe
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.04.2015 19:23:20
|
|
|
steami käivitamine juba aeglsem hhd pealt, 10s .
Proovin kohe kui mäng ära uuendanud hdd peal on, ühesõnaga läheb kaua aega
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dave20
HV veteran
liitunud: 18.01.2005
|
01.04.2015 19:36:42
|
|
|
| Ütlen veel vaid nii palju, et mängin praegu väga nõudlikut mängu Dying Light ja see ka mõlemalt kettal proovitud, vahe oli peaaegu 0. Arma3-s ka väga vahet polnud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
01.04.2015 19:43:34
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Ütlen veel vaid nii palju, et mängin praegu väga nõudlikut mängu Dying Light ja see ka mõlemalt kettal proovitud, vahe oli peaaegu 0. Arma3-s ka väga vahet polnud. |
Sul peab siis kuskil mujal block olema. Mul loadivad küll 2x kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2015 19:49:29
|
|
|
| tsitaat: |
vahe on peaaegu 0
|
on sama hea kui peaaegu võitsin 0 või 1000000€
üks number ees või taga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
01.04.2015 19:56:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
vahe on peaaegu 0
|
on sama hea kui peaaegu võitsin 0 või 1000000€
üks number ees või taga  |
Null pole number ju
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
01.04.2015 22:56:03
|
|
|
| Dave20 kirjutas: |
| Ütlen veel vaid nii palju, et mängin praegu väga nõudlikut mängu Dying Light ja see ka mõlemalt kettal proovitud, vahe oli peaaegu 0. Arma3-s ka väga vahet polnud. |
MX100 vs 5400rpm HDD
Boot time 15 sek vs 85 sek
Chrome'i avamine 0,5 sek vs 5 sek
Photoshop 3 sekundit vs ei viitsinud enam lugeda
WoTis laeb matš SSD pealt nii kiirelt ära, et tuleb teisi oodata. HDD pealt aga jõuan alles siis mängu, kui countdown juba käib.
CS:GO'ga sama lugu. HDD peal ainult mängud.
Jah, ütleks tõesti, et suht sama. Reaalses elus ju vahet pole tegelt, mõtlesingi lauaarvutis ka mõne 5400rpm ketta kasutusele võtta, täiesti piisava kiirusega
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
02.04.2015 06:50:12
|
|
|
dohc-48v12, steami saab mängudest eraldi installida erinevatele ketastele.
Pudelikaela leiab lihtsalt üles, Task Manager lahti ja kui seal kõvakettad koguaeg 100% kasutuse peal, siis uimab nende taga. GPU-Z kõrvale ja kui GPU-d kogu aeg 100% peal(välja arvatud throttling- temp vs utilisation), siis need pudelikaelaks.
Lihtsalt ei maksa suure hurraaga minna raha laristama ja siis avastada, et pooled mängud uimavad ikka muudel põhjustel edasi.
krist2an, ka kõvaketastel seek\kirjutus\lugemisaegadel 2-3x vahe sees...
Kõige kiirem oleks siiski RAMdisk, aga seal muutub juba DMI2.0 pudelikaelaks.
3x veel arenguruumi kuni 5GB\s dohc-48v12,
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.04.2015 06:52:26
|
|
|
ramdisk selliste keskmiselt aeglaste ddr3-1333 mäludega on 7-8GB/s.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Huck
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2006
|
02.04.2015 21:38:21
|
|
|
Kas 2x SSD raid 0 confina saab ühe ketta failure korral ühte ketast taastada ka?
Ses mõttes, et data kirjutatakse ju ketastele 50/50. Ilmselt viimasest backupist kirjutatakse siiski mõlemad kettad üle.
Huck @ plaanis ka liikuda 2xSSD raid 0 + data HDD (SSD) süsteemile.
_________________ Suurem osa vigasid saab debugida ekraani ja tooli vahel olevas interfeisis....
(Märkus: Ja kui ei saa, ei aita ei tooli ega ka laua vahetamine) |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
02.04.2015 21:56:08
|
|
|
| Huck kirjutas: |
| Kas 2x SSD raid 0 confina saab ühe ketta failure korral ühte ketast taastada ka? |
RAID0 puhul kirjutatakse data "triipudena" mitmele seadmele laiali. Üks lendab, siis pole data enam täielik ja taastada pole sealt enam midagi.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Huck
HV vaatleja
liitunud: 10.03.2006
|
02.04.2015 22:08:31
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| Huck kirjutas: |
| Kas 2x SSD raid 0 confina saab ühe ketta failure korral ühte ketast taastada ka? |
RAID0 puhul kirjutatakse data "triipudena" mitmele seadmele laiali. Üks lendab, siis pole data enam täielik ja taastada pole sealt enam midagi. |
Seda mõtlesingi. Aga süsteemi recovery backup'ist on võimalik ju? Lihtsalt siis taastatakse mõlemad kettad?
_________________ Suurem osa vigasid saab debugida ekraani ja tooli vahel olevas interfeisis....
(Märkus: Ja kui ei saa, ei aita ei tooli ega ka laua vahetamine) |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
03.04.2015 00:54:32
|
|
|
| Jah, backupi olemasolul on võimalik andmed taastatada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|