Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  KIIRE! Probleem SAMSUNG 214T lcd-monitoriga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 08.07.2009 22:57:05 KIIRE! Probleem SAMSUNG 214T lcd-monitoriga vasta tsitaadiga

probla hakkas pihta juba mõnda aega tagasi. kuna tavaliselt hoian arvutit sees 24/7, siis ööseks lülitan tavaliselt monitori välja. viimasel ajal aga hakkas monitor peale sisse lülitamist jamama - ekraan vilkus ja võbeles täiega ning mõnikord läks pilt üldse mustaks. tavaliselt piisas kui mõned korrad monitori uuesti sisse välja lülitada ning normaalne pilt tuli ja jäi ette. tänaseks on seis aga selline, et sisselülitades vibab pilt nagu segane ning on hästi tume, kui mõned korrad uuest sisse-välja lülitada, siis virvendamine kaob, pilt muutub selgeks ning seejärel läheb ekraan mustaks. ja jääb mustaks kuni kogu protsessi korrata. oskab keegi nõu anda, milles on keiss ja kas sellest monitorist veel üldse elulooma on. tegu on suht kalli monitoriga, et väga kergekäeliselt seda prügimäele ei kipuks saatma.oskab keegi äkki soovitada mõnda soodsat ja korralikku remonditöökoda? ise arvan, et seal tegu on mingise mehhaanilise jamaga, et mingi ühendus on kuskilt lahti vms. hädasti oleks kiiret abi vaja.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.07.2009 23:21:11 vasta tsitaadiga

Tere.
Kõrgepingeplokis on mõningad "vidinad" läbi.

Aga ära võta südamesse - sellised vead on Samsungide igapäevased vead. Näen neid vigu üsna tihti Samsungide LCD-sid remontides.
Kusjuures - vead jagunevad kaheks: kas on mingi pisiviga, mis on lihtsalt parandatav või siis mõni keerukam jama.

Mõlemat tuleb ette.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.07.2009 08:05:20 vasta tsitaadiga

Järsku tahanteada, saab sulle sebida - tal alati neid asju kümnetes kohe kõrval vedelemas millest parasjagu jutt käib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.07.2009 09:31:49 vasta tsitaadiga

Auron: Pole probleemi - kui ma oskan ühte kaubamärki parandada, siis oskan ka ülejäänusid parandada. Alles paar päeva tagasi läks viimati remonditud Samsung minema.

Ja enda tarbeks seisavad nii Viewsonic, Philips kui ka ProView - kõik on saadud katkistena ning nüüd on nad kõik töökorras.

Seega ma ei vesista, et ühte oskan teha ja teist mitte. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 09.07.2009 19:52:15 vasta tsitaadiga

Fujitsu Services Mustamäel parandab Samsungisid. Garantii puhul on see vist ainuke variant, aga kui vajalikku plokki kohal ei ole, siis võib aega minna. Võbelemine ja kustumine võib vigasele inverterile viidata (see teeb taustavalgustusele pinget). Ühel 213T-l nad parandasid niimoodi paar aastat kestnud võbelemise ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.07.2009 21:45:37 vasta tsitaadiga

loox: Noh, sellist primitiivset tööd oskab iga suvaline elektroonik teha, selleks pole vaja tingimata mingeid spetsiaalfirmasid taga otsida. 8)

Teemasse kah: See Samsungi monitor käis mu juurest läbi, on korda tehtud ning ta rändas juba omaniku juurde tagasi.

Ja nagu ma ka ette oletasin, siis oligi tegu tüüpilise "pisiveaga", millist võib massiliselt leida Samsungi monitoride seest. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 09.07.2009 22:51:15 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
loox: Noh, sellist primitiivset tööd oskab iga suvaline elektroonik teha, selleks pole vaja tingimata mingeid spetsiaalfirmasid taga otsida. 8)

Teemasse kah: See Samsungi monitor käis mu juurest läbi, on korda tehtud ning ta rändas juba omaniku juurde tagasi.

Ja nagu ma ka ette oletasin, siis oligi tegu tüüpilise "pisiveaga", millist võib massiliselt leida Samsungi monitoride seest. icon_wink.gif thumbs_up.gif
Garantiikorras jupivahetust vist suvaelektroonikud ei tee?
Aga Sinu puhul lähevad vist jutt ja teod pisut lahku: jutu järgi ei jaga elektroonikast ööd ega mütsi, aga tegelikkuses parandad nagu vana mees thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 10.07.2009 02:04:53 vasta tsitaadiga

jep, tänud 'tahanteada'le', kes monitori kiiresti, korralikult ja täiesti viisaka hinna eest ära parandas. au ja kiitus tublile ning igati asjatundlikule töömehele thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelle
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2007




sõnum 18.07.2009 22:10:01 vasta tsitaadiga

[quote="tahanteada"]Auron: Pole probleemi - kui ma oskan ühte kaubamärki parandada, siis oskan ka ülejäänusid parandada. Alles paar päeva tagasi läks viimati remonditud Samsung minema.

Ja enda tarbeks seisavad nii Viewsonic, Philips kui ka ProView - kõik on saadud katkistena ning nüüd on nad kõik töökorras.

Seega ma ei vesista, et ühte oskan teha ja teist mitte. icon_smile.gif[/quote

Küsimus, mul uus monitor aga häda selles et üks pulk CAM moodulis murtunud, kuidas seda viga loetakse, ise lõhkunuks või korrastakse garantii korras, teoreetiliselt peaks ju CI kaardi sissetoppimine probleemikindlalt toimima kui ei siis on ju kehvad pesad ja siis tuleks üldse need CAM standard likvideerida. Võib olla on sin terminid valed, siis parandage. Monitor LG
Mudel : M227WD
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ammon
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2009




sõnum 13.09.2009 21:40:00 vasta tsitaadiga

Tere
Mul on probleem Samsung SyncMaster 710t monitoriga. nimelt peale mängust väljumist viskas ta pildi mustaks ja kirja "Not Optimum Mode. Recommended mode 1280 x 1024 60Hz" kirja ette ning ära see ei läind ja pildi sai ette peale restarti. vahest õnnestub pilt ette saada kui monitor vooluvõrgust väljatõmmata (niisama väljalylitamine ei toimi) vahest vaja arvutile restarti. teise monitoriga on kõik korras ja nii mängu(de) kui ka nvidia setingud on 1280*1024 60hz. ma kahtlustan mingit elektroonikat monitoris. kas seda on võimalik remontida kas sellega saab kodus hakkama või on vaja mõnda teadjamat meest ja palju se maksda võiks ? mulle tundub googeldamise põhjal et se samsung ongi yks paras saast ja antud probleemgi pole kuigi harv.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.09.2009 21:51:22 vasta tsitaadiga

"No Optimal Mode" on va"ga tyytu viga, seda v6in kohe ette o"elda.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ammon
HV vaatleja

liitunud: 11.09.2009




sõnum 14.09.2009 02:00:24 vasta tsitaadiga

on se viga parandatav või on tegu prügikasti kraamiga?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2009 02:07:29 vasta tsitaadiga

kondensaator teemaalgatajal läbi, remont mingi 200, vähemalt ma teen selle eest vabalt hinna sees uued kondekad

edit: näen et jõuti ette. tahanteada, elektroonik? nii lihtsa asja peaks iga meesterahvas kellele nokitseda meeldib ära tegema

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.09.2009 07:00:51 vasta tsitaadiga

Ammon: Kui Tallinnas asud, siis v6in yle vaadata, kuna mul peaks olemas olema sellele sobiv n-o" sisendplaat.
Saatsin ka PS-i.

Noname: Olen kokku puutunud ysna mitme LCD-monitoriga, kus selline viga, nagu "No Optimal Mode" on hoopis kutu sisendploki probleem, mitte toiteploki ega toiteahelate probleem.

Nii, et rohkem pead katkiste LCD-monitoridega rinda pistma, siis na"ed, et vead pole sugugi ainult lihtsad, vaid v6ivad vahel olla ka keerukad.

Postitatud mobile device


viimati muutis tahanteada 14.09.2009 07:25:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puutin
HV kasutaja
Puutin

liitunud: 27.06.2007




sõnum 31.03.2014 11:04:44 vasta tsitaadiga

Mis sellel 214T -l viga oli ? mul sama jama et tume ja vilgub ?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 31.03.2014 17:59:56 vasta tsitaadiga

Kondensaatorid on kuivanud.
Googlis on ōpetused milliseid konndekaid peab vahetama.
Olen enda monitoril vahetanud neid, mingi 10 minuti töö kui oled tinutuskolvi käes hoidnud enne.
Vastavad jubinad saab Oomipoest paari euro eest.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puutin
HV kasutaja
Puutin

liitunud: 27.06.2007




sõnum 03.04.2014 17:43:34 vasta tsitaadiga

Kõik konded on juba vahetatud , viga sama. Tume, virvendab ja viliseb.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pri:t
HV Guru
pri:t

liitunud: 16.05.2003




sõnum 01.04.2015 01:13:30 vasta tsitaadiga

Saite mingit abi ?
_________________
priit
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 4 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  KIIRE! Probleem SAMSUNG 214T lcd-monitoriga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.