Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cities: Skylines märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 21:19:48 vasta tsitaadiga

https://www.riemurasia.net/mobile/Suomi-lisaosa/158976

veits huumorit soome keele oskajatele
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2015 10:33:18 vasta tsitaadiga

Stabiilsus on meeletu, mäng oma elu elanud 12h icon_biggrin.gif
Aga laibaveoga on mingi kala - sektoris vedu olemas, teed pole koormatud aga laibad ei liigu thumbs_down.gif
E: nüüd jälle linn kasvab. mingi oma elu...aga loogikat pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 15.03.2015 11:16:50 vasta tsitaadiga

mahajäetud majad lähevad räbalaks thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Õnnetusi võiks juhtuda ala tuumajaamal kaob veevarustus siis lendab laiali vms. Võtsin linnalt veevarustuse, maanteed lõikasin läbi jne, midagi väga ei juhtu kahjuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2015 11:52:08 vasta tsitaadiga

Mul mingi stabiilne +/- 3000 siinus asendus 15K erinevusega (hull amplituud). Jätsin jooksma ja tulin tööle.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 14:38:09 vasta tsitaadiga

Mängu on kuue päevaga müüdud 500k+ koopiat ning selle tähistamiseks läks üles trobikond kureeritud modide liste Steami Workshopis.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=408878190
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=408879327
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=408880520
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 16:36:54 vasta tsitaadiga

Pole paha 10 miljonit saada icon_smile.gif Meeskond oli ka algselt alla 10 liikmeline.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 19:11:30 vasta tsitaadiga

Kunagi sai metsikult SimCity 3000't mängitud ja nagu ma olen aru saanud siis see mäng on saanud rohkelt positiivselt tagasisidet. Peab vist ka ikka ligi võtma.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 21:08:28 vasta tsitaadiga

Tundub kreisi, aga tahaks täiega kohustusliku sõidusuuna märke ristmiku põhiselt laduda. icon_biggrin.gif
Mõned kriitilised ristid saaks ainult ühe märgiga rahustatud, pole mingit foori vaja.

On kuskil sellisest micro-management tasemest juttu olnud? Reddit vestlusest päris paljudel antud soov läbi käinud, aga keegi ei ole midagi teinud (kas üldse saab modida?) või dev'ide lubadusi leidnud.


Putukas või halb suunataju on ka silma jäänud. Kas tuletõrje/politsei ei oska ühesunnalistel möödasõite teha? Mul põles pool metsatööstust maha, sest nad istusid ühesuunalisel ummikus, kuigi üks radadest oli tühi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 21:46:22 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Tundub kreisi, aga tahaks täiega kohustusliku sõidusuuna märke ristmiku põhiselt laduda. icon_biggrin.gif
Mõned kriitilised ristid saaks ainult ühe märgiga rahustatud, pole mingit foori vaja.

On kuskil sellisest micro-management tasemest juttu olnud? Reddit vestlusest päris paljudel antud soov läbi käinud, aga keegi ei ole midagi teinud (kas üldse saab modida?) või dev'ide lubadusi leidnud.


Putukas või halb suunataju on ka silma jäänud. Kas tuletõrje/politsei ei oska ühesunnalistel möödasõite teha? Mul põles pool metsatööstust maha, sest nad istusid ühesuunalisel ummikus, kuigi üks radadest oli tühi.


Streamides tuli ka see välja. Et eelistavad alati nö parempoolset lane, kui kavatsevad kuskil edasi nt parempööret teha jne, kuigi on olemas näiteks 3 suund selleks lausa.

Ise mängides ka veits tähelepannud seda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 16.03.2015 22:16:04 vasta tsitaadiga

Nad lubasid trafficule tähelepanu pöörata, kas just nüüd järgmise patchiga kuid millalgil lähitulevikus kindlasti.

Official source

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 19:22:33 vasta tsitaadiga

Kes Paradox Plaza veebilehel parkide petitionile "allkirja" andsid vaadaku postkasti/spämmi. Sain just võtme Zen Garden DLC jaoks.
Aktiveerus "Cities: Skylines - Signup Pack" nime all ja peaks jaapani stiilis kirsipuudega pargi andma.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 15:10:36 vasta tsitaadiga

Esimene patch väljas. thumbs_up.gif
Parandasid park/business nõudluse ära ja keerasid mu linna pekki. Edit: võtan sõnad tagasi; nüüd kui parke piirama ei pea, näeb linn päris kena välja

http://steamcommunity.com/app/255710/discussions/0/611701360821801977/

Spoiler Spoiler Spoiler


Sattusin järjekordselt ummikuid tekitava ristmiku otsa ja tegin pildi sellest, kuidas võiks ristmiku reguleerimine käia. Tahaks siia "kohustusliku sõidusuuna märgi" lajatada ja vasakpöörde ära keelata. Siiani ühtegi sarnase funktsionaalsusega modi silma jäänud ei ole ja devid vist ka juttu teinud ei ole.

Alternatiiviks on teha vasakpööret võimaldav jupp ühesuunaliseks ja paremalt otse sõitvatele rekkadele samasuguse rambiga ristist ümbersõit teha, aga see näeb jube välja.

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 12:00:34 vasta tsitaadiga

Mõnus mäng, kuid kohati võiks olla võimalus päris puust ja punaseks lahendusi kuskilt vaadata. 16k elanikuga linn, kõik on rõõmsad ning rahul. Parke on, päästeteenistusi on, prügivedu toimib, ühistransport toimib, liiklus sujub. Maksud on elanikel 10% peal, keegi ei vingu. Ometi hakkas paugust rahvas linnast välja voolama, 20-50 tk päevas ja aru ei saa, mis neile ei meeldi icon_confused.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.03.2015 12:13:34 vasta tsitaadiga

Tee save. pane fast mode. lase ~1h joosta jaa vaata state - kui pop kukub ja ei taastu on kuskil midagi väga valesti. Kui taastub, siis on mingi teenus kasvava rahvaarvuga kättesaamatu.

Liikluse osas arvan, et liikluskeemi võiks saada ikka modida - teede kasutus kohati ebaefektiivne ja rongide teema ka vaieldav. Ehk päris ok see mäng veel pole.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 17:32:19 vasta tsitaadiga

Ristmike muutmise mod on kellelgi töös, aga pigem ootaks seda CO'lt endalt.
Praegu tundus väga segane ja ei tea, kas ta kenamaks saab. Kuna kasutusse ei võtnud, ei ole link meeles. icon_sad.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 19:05:04 vasta tsitaadiga

Kas see mäng on midagi nagu transport tycoon?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 19:10:19 vasta tsitaadiga

El-Fuego, ei ole.

Rohkem Simcity moodi siiski
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 19:54:33 vasta tsitaadiga

Kes ei tea, siis valgusfooride eemaldamise/lisamise mod on juba saadaval: link. Ehk siis saab 6-lane teede ristmikutelt foorid ära võtta näiteks. Ise proovinud pole, kuid kommentaaride põhjal järeldades tundub enam-vähem toimivat.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 20:25:04 vasta tsitaadiga

Saaks liikusmärke lisada / ristmike muuta, oleks thumbs_up.gif
Fooridega probleeme ei ole tekkinud siiani, pigem just need totrad ristid, kus igas suunas keerata saab.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.03.2015 10:58:47 vasta tsitaadiga

jõuluvana kirjutas:
Mõnus mäng, kuid kohati võiks olla võimalus päris puust ja punaseks lahendusi kuskilt vaadata. 16k elanikuga linn, kõik on rõõmsad ning rahul. Parke on, päästeteenistusi on, prügivedu toimib, ühistransport toimib, liiklus sujub. Maksud on elanikel 10% peal, keegi ei vingu. Ometi hakkas paugust rahvas linnast välja voolama, 20-50 tk päevas ja aru ei saa, mis neile ei meeldi icon_confused.gif

Olen tähele pannud, et vahel tekkivad sellised langused ka siis, kui mingisse alasse sissekolinud cimsid vanaks saavad ja surema hakkavad. Kuna uude alasse sissekolinud on valdavalt täiskasvanud, siis saab see põlvkond suht ühel ajal vanaks, sureb ära ja võib tekitada äkilise "surmalaine".

Liiklusmärke veel paigutada ei saa, aga lisaks valgusfooride eemaldamise modile on betaseisuses Lane Changer: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=412101021
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2015 19:23:13 vasta tsitaadiga

Ei saanudki täpselt aru, mis toimus. Umbes 1500 elanikku lasi jalga ja siis järsku hakkasid tagasi tulema. Ilma, et ma midagi teinud oleks. Ju siis ongi sellised mõõnad aegajalt loomulikud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.03.2015 08:09:37 vasta tsitaadiga

jõuluvana kirjutas:
Ei saanudki täpselt aru, mis toimus. Umbes 1500 elanikku lasi jalga ja siis järsku hakkasid tagasi tulema. Ilma, et ma midagi teinud oleks. Ju siis ongi sellised mõõnad aegajalt loomulikud.

Mida rohkem läbimõeldud seda väiksem see siinus on.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 27.03.2015 19:00:33 vasta tsitaadiga

Hmm tundub imelik, et mul on Uneducated rahvast küll ja tavatööstusele nad tulevad tööle. Samas kõrval kui on special tööstus, näiteks metsandus, siis sinna töölisi ei tule icon_sad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 20:00:24 vasta tsitaadiga

Edit: järgnevale parandus - lasin mängul taustal joosta ja tuleb lihtsalt töötuid üle toota, siis saavad kõik tööstused piisavalt inimesi...

Edumaction teema on IMO suht katki.
Ma proovin praegu kõiki tööstuseid korraga käima saada, aga mets ja põllud virelevad tööjõupuuduse käes, kuigi mul on hariduse eelarve 50% peal ja harituid tuleb väga vaikselt juurde.
Praegu käib pidev pankrotistumise-taastumise laine tavatööstuses ja põllu/metsa sektoris. Naftatööstus ja kaevandused tahavad võrreldes nendega jällegi kesk- ja kõrgharidusega inimesi ja tõmbavad muud kohad tühjaks. icon_neutral.gif

Väidetavalt lähevad haritud inimesed lõpuks põllule ja metsa tööle, aga tavaliselt sellise viitega, et ettevõtted lähevad ikkagi pankrotti.
Võib-olla on "mustad" tööd isegi hariduseta inimeste seas mingi viitega? Ootavad paar nädalat paremaid tööotsi ja siis lõpuks võtavad kirve? icon_razz1.gif

Ja märkasin, et uus patch väljas

Spoiler Spoiler Spoiler


http://steamcommunity.com/games/255710/announcements/detail/248036329613498667


viimati muutis sooty 27.03.2015 20:53:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 27.03.2015 20:55:32 vasta tsitaadiga

180k populatsiooni juures on minu protsessor täitsa hädas icon_biggrin.gif 97-100%, stock jahutuse tõttu jõudis ka korra ülekuumeneda, tegi restardi ja umbes 2h mängimist läks kaotsi kuna unustasin salvastada icon_biggrin.gif Koheselt sai ka autosave mod muretsetud icon_biggrin.gif

RCI demandiga ka natuke hädas, pärast pikka uurimist ei saa ikka aru, kuidas see täpselt töötab, aga natuke sai asja paremaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 20:56:30 vasta tsitaadiga

Kõik kortermajad? Mul on kaks ruutu avada ja 'low density' magalatega praegu vaevu 40k täis. Jookseb suht hästi veel.
tsitaat:
Edit: järgnevale parandus - lasin mängul taustal joosta ja tuleb lihtsalt töötuid üle toota, siis saavad kõik tööstused piisavalt inimesi...

^^ RCI kohta


Väike pilt ülimenukast rongijaamast. Läheb magalate juurest metroo ühenduspunkti.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AC7
HV kasutaja
AC7

liitunud: 01.12.2009




sõnum 27.03.2015 20:57:48 vasta tsitaadiga

Jah, umbes 95% on High Density
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 21:01:32 vasta tsitaadiga

Pilti!
Ruudud või vaba käega joonistatud?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.03.2015 22:03:24 vasta tsitaadiga

Krt, ei saa aru, kuidas RCI töötab. Õigemini C ja I. Industry ja offices on sama pulga peale pandud, siis ei saa kunagi täpset ülevaadet, et mida tarvis. Vahepeal niisama tiksuda lasta, siis see CI pulgad tõusevad ja langevad koguaeg...
Linnas suht vähe elanikke - ligi 19 tuhat ja pole veel spetsialiseerunud ka.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.03.2015 22:43:51 vasta tsitaadiga

Pildil on tee äär autosi täis pargitud ja üle tee on parkla. Kuid parklasse ei saa sõita, kuna pole selle jaoks autoteed icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.03.2015 09:38:23 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Krt, ei saa aru, kuidas RCI töötab. Õigemini C ja I. Industry ja offices on sama pulga peale pandud, siis ei saa kunagi täpset ülevaadet, et mida tarvis. Vahepeal niisama tiksuda lasta, siis see CI pulgad tõusevad ja langevad koguaeg...
Linnas suht vähe elanikke - ligi 19 tuhat ja pole veel spetsialiseerunud ka.


ma saan niimoodi asjast aru, et erinevad commercial ja tööstused vajavad erinevaid workereid.
low density commercial ja Industrial vajab elemental haridusega inimesi, high density C vajavad keskharidusega inimesi ja officed tahavad kõrgelt haritud. ei pruugi päris tõde olla, aga nii ma olen aru saanud. võimalik, et low commercial isegi ei vaja mingit haridust, vähemalt paistab, et poed väga workerite educate peale ei virise kui koole üldse pole.
kui sul on kesk ja kõrgtasemes õppekohtade ülepakkumine (vabu kohti rohkem kui õppijaid), siis algharidusega inimesed lähevad edasi õppima ja madala haridusega inimesi jääb väheks. tõenäoliselt on vaja teha nii, et oleks nii kesktaseme kui kõrgtaseme õppe puhul alapakkumine, siis kõik targemaks saama ei pääse ja jääb piisavalt madalama haridusega inimesi. samas peab siiski kesk/kõrg haridusega vendi olema, sest need teevad palju (ja seega paremini tasustatud) töökohti.
ülikooliga on see sant lugu, et üksainus ülikool annab nii palju õppekohti (ja ei saa piirata), et selle panek tasub võibolla alles 30-40K+ linna puhul ära (ja seega jääb office zone suht endgame'i), muidu ei saa teha alapakkumist.

tõsiselt oleks vaja üks korralik "no left turn" mod. lahendaks 90% trafficu muredest paugupealt. praegu peab hullupööra nuputama ühesuunalistega, eriti just kiirtee mahasõitudel ja linna sissesõiduks peamistel teedel.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxsimiljo
Kreisi kasutaja
maxsimiljo

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 11:18:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tõsiselt oleks vaja üks korralik "no left turn" mod.

Lane Changer: No left/right turn - miskit juba areneb.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 11:46:25 vasta tsitaadiga

Vajutage tehase või kontori peale, et näha mis haridusega töötajaid vaja läheb. Ma olen aru saanud, et väga vahet pole kas teed tehaseid või kontoreid. Tehased tekitavad lihtsalt mõttetut liiklust.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 11:55:57 vasta tsitaadiga

Kontorid täidavad nõudluse ära küll, aga ma ehitan näiteks minimaalselt kortermaju/pilvelõhkujaid ja proovin väikelinna ilmet hoida. Arvan, et piisaks juba näiteks metsandusele maksuerandite tegemise võimalusest ja põllumajanduse toetamisest, et hoida ära tohutud pankrotistumised hariduse levides.

maxsimiljo kirjutas:
tsitaat:

tõsiselt oleks vaja üks korralik "no left turn" mod.

Lane Changer: No left/right turn - miskit juba areneb.

Ootan ka väga sellist modi, aga lingitud asjaga tasub veel veidi oodata vist icon_lol.gif
WARNING
Spoiler Spoiler Spoiler


Kohe-kohe vist korrastatud versioon välja tulemas:
tsitaat:
Just a quick status report: I believe I have all the currently-reported bugs fixed up, and there's a pretty substantial performance improvement. Just need to make a few changes to the UI to accomodate the fixes, some testing and do a little research on serialization. Update should be out in the next day or two.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2015 13:07:32 vasta tsitaadiga

Härrased, ma ei rääkinud töötajate vajadusest, see on mul paigas icon_smile.gif Ainult ülikoolis on vabu kohti rohkem, teistes on kõikides inimesi rohkem kui vabu koolikohti.
Ma ei saa aru selles, et mille järgi ma otsustan, kas rajada kontoreid või tööstushooneid icon_neutral.gif Mõlemad on ühe pulga alla pandud ja seal ei ole rohkem infot, või ma pole seda kohta leidnud veel, kus nõudlust vaadata saab.

Mul selle uue patchiga kõik toimis eile, täna Steami käivitades revertis jälle eelmisele tagasi icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 13:30:51 vasta tsitaadiga

Nõudluse mõttes ei olegi neil vahet, mõlemad katavad sama asja. Kontorid tahavad kõrgelt haritud inimesi ja ei tooda müra/liiklust ega vaja importi; tööstus toodab müra, reostust ja liiklust ja tahab enamasti harimata või algharidusega (v.a. oil/mining, kus tahab palju keskharidusega) inimesi ning impordib igasugu asju. Pole tänu väärt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 13:32:15 vasta tsitaadiga

Nagu ma juba ütlesin, siis vajutage kontori või tehase peale, et näha millise haridusega töötajaid vaja läheb. eusa_wall.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 13:42:00 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Härrased, ma ei rääkinud töötajate vajadusest, see on mul paigas icon_smile.gif Ainult ülikoolis on vabu kohti rohkem, teistes on kõikides inimesi rohkem kui vabu koolikohti.
Ma ei saa aru selles, et mille järgi ma otsustan, kas rajada kontoreid või tööstushooneid icon_neutral.gif Mõlemad on ühe pulga alla pandud ja seal ei ole rohkem infot, või ma pole seda kohta leidnud veel, kus nõudlust vaadata saab.

Mul selle uue patchiga kõik toimis eile, täna Steami käivitades revertis jälle eelmisele tagasi icon_biggrin.gif


vaata oma linna education protsenti. Kui kõrgharituid üle 40% juba, siis ongi lihtsalt officid. Muud midagi. Importitakse goodsid sisse.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2015 15:03:13 vasta tsitaadiga

Lordlesta kirjutas:
Nagu ma juba ütlesin, siis vajutage kontori või tehase peale, et näha millise haridusega töötajaid vaja läheb. eusa_wall.gif

Peksa peaga vähem seina ja loe, mida küsiti icon_exclaim.gif

Lajatasin toorelt 3 kvartalit kontoreid ja kadus nõudlus ära.
Mis siis, et kõrgharituid päris vähe on.

Suures tarkuses rajasin kõrgtihedusega C hooned teise linna otsa, tööstusest haigelt kaugele icon_biggrin.gif
Peab nüüd teid ümber planeerima hakkama. See pole muidugi väga hull. Kuidas bussiliinid käituvad kui teid ümber teha? Kaovad ära ja vaja uuesti teha?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 15:08:05 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
Nagu ma juba ütlesin, siis vajutage kontori või tehase peale, et näha millise haridusega töötajaid vaja läheb. eusa_wall.gif

Peksa peaga vähem seina ja loe, mida küsiti icon_exclaim.gif

Lajatasin toorelt 3 kvartalit kontoreid ja kadus nõudlus ära.
Mis siis, et kõrgharituid päris vähe on.

Suures tarkuses rajasin kõrgtihedusega C hooned teise linna otsa, tööstusest haigelt kaugele icon_biggrin.gif
Peab nüüd teid ümber planeerima hakkama. See pole muidugi väga hull. Kuidas bussiliinid käituvad kui teid ümber teha? Kaovad ära ja vaja uuesti teha?


Bussid teevad tagasipöörde seal kus teed uuesti teed.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2015 15:08:58 vasta tsitaadiga

danny, beer_yum.gif thumbs_up.gif
Eks võtan selle ümberplaneerimise õhtul ette.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 15:11:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Bussid teevad tagasipöörde seal kus teed uuesti teed.

Kindel? Kui lihtsalt suuremaks ehitad ja natuke ümber korraldad, suudavad uuesti tee üles leida. Peatused liiguvad edasi-tagasi ehituse käigus. Minul vähemalt probleeme ei ole tekkinud sellega.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 16:08:16 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Lordlesta kirjutas:
Nagu ma juba ütlesin, siis vajutage kontori või tehase peale, et näha millise haridusega töötajaid vaja läheb. eusa_wall.gif

Peksa peaga vähem seina ja loe, mida küsiti icon_exclaim.gif
Ma loen sulle ette siis mida sa küsisid ja mida ma vastasin.

Sa küsisid: mille järgi aru saada kas rajada kontoreid või tööstushooneid?
Mina vastasin: nendel väga vahet pole välja arvatud selles, et tehased tekitavad suuremat liiklust.
Su teine küsimus: kui nendel vahet pole, siis miks su tööstusvajadused ikkagi tõusevad?
Mina vastasin: vaata oma tehaste või kontorite pealt, mis haridusega töötajaid nad vajad ja kas neil on hetkel üleharitud töötajaid.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2015 20:58:12 vasta tsitaadiga

Lordlesta, ma ei mäleta, et ma oleks küsinud, miks nad tõusevad, vaid miks need mängivad nii.
Töötajaid oli kõiki samuti olemas. Teinekord tean, et mõlemaid vajad pmst juurde kütta kui hariduse protsendid samasse skaalasse jäävad icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 17:16:14 vasta tsitaadiga

Päris julm, põhimõtteliselt on buss juba bussi küljes kinni aga ära vedada neid ei jõua icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 29.03.2015 17:30:59 vasta tsitaadiga

hehe, tee metroojaam sinna ka. Liiklusega paistavad sul ka probleemid olevat, vaadates autode hulka ja laiba ja prügiikoone. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 18:54:48 vasta tsitaadiga

Liiklus on jah täitsa metsas omadega. Koguaeg laiendan tänavaid, teen ühesuunalisi jne kuid aina tekib liiklust juurde.
Aga njh, hea 75k inimest ka juba.

Prügilad need saavad kh kiirelt täis thumbs_down.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lordlesta
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 19:21:30 vasta tsitaadiga

Kõik prügi ja laibad tuleb ära põletada, mitte neid koguda.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 29.03.2015 20:50:36 vasta tsitaadiga

Mhm, ehita parem prügipõletusjaamu. Saad kaks asja ühe hoobiga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2015 22:07:04 vasta tsitaadiga

No põletusjaamad ongi. Ega needki kummist pole.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Cities: Skylines mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.