|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
12.03.2015 20:03:49
|
|
|
| for the love of god saage ükskord aru upload.ee ei kõlba kuskile kasutage imgur.com
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
12.03.2015 20:21:21
|
|
|
... seda oli mugav kasutada otse HV posti alt piltide laadimiseks...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
12.03.2015 20:28:40
|
|
|
| jnt kirjutas: |
... seda oli mugav kasutada otse HV posti alt piltide laadimiseks...  |
sul on mugav kasutada jah, ja kõik teised kiruvad vannuvad ja kisuvad juukseid peast välja sest upload.ee on täiesti ....
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.03.2015 20:44:25
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
... seda oli mugav kasutada otse HV posti alt piltide laadimiseks...  |
sul on mugav kasutada jah, ja kõik teised kiruvad vannuvad ja kisuvad juukseid peast välja sest upload.ee on täiesti .... |
mis sel viga on? avab ju koheselet
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ants40
HV kasutaja
liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
13.03.2015 09:39:07
|
|
|
jnt, tee parem päris uue teemana ülevaade telefonist
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.03.2015 18:13:29
|
|
|
| riaak kirjutas: |
Kas mõnel kahe SIM kaardiga telefonil on mõlemad SIM kaardid 3G/4G aktiivsed? Seda informatsiooni on jube raske leida ning nii palju kui silma jäänud, siis üks istub tavaliselt ikka ainult 2G võrgus.
Huvi kuna plaan minna reisule piirkonda, kus 2G võrk puudub ning tahaks korraga kasutada nii Eesti kui ka kohaliku SIM kaarti. |
http://www.banggood.com/JIAYU-F2-4G-5-Inch-2GB-RAM-MT6582-1_3GHz-Quad-core-Smartphone-p-970281.html
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
16.03.2015 21:14:06
|
|
|
jeesus188, kahjuks siiski mitte.
Dual 4G tähendab, et toetab nii FDD-LTE kui ka TDD-LTE.
All kirjas ka:
Dual SIM Card Dual Standby(one for 4G/3G/2G, one for 2G only)
Olen juba leppinud, et sellist telefon ei eksisteerigi (ilmselt tehnilised probleemid).
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
17.03.2015 10:26:14
|
|
|
| Lihtsalt sportlikust huvist sooviks teada, miks on telefonil korraga vaja kahte aktiivset andmesidekanalit?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
17.03.2015 11:17:40
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| Lihtsalt sportlikust huvist sooviks teada, miks on telefonil korraga vaja kahte aktiivset andmesidekanalit? |
| riaak kirjutas: |
| Huvi kuna plaan minna reisule piirkonda, kus 2G võrk puudub ning tahaks korraga kasutada nii Eesti kui ka kohaliku SIM kaarti. |
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
18.03.2015 21:55:52
|
|
|
| keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
19.03.2015 20:30:21
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft |
Pole just nii võimekas kui soovid aga tuttaval ONDA V989, täitsa korralik tablet . Ise kah seda veidi kasutanud, pilt tundus ilus, Temple Run 2-he mängimisega probleemi ei olnud
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
20.03.2015 11:29:31
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft |
Cube Talk 9X, endal on, pikka juttu ei räägi, eks loe netist. Soovitan!
Milliseid "European warehouse" netipoode soovitate? Et saaks asja kiiremini kätte ja oleks juba maksud hinna sees?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
20.03.2015 20:23:10
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
Hoidsin eile Huawei Ascend G740 mudelit käes, ja no oli väga ilus ja lahe . Ainuke miinus mis silma jäi oli 1gb mälu ja see tundus, et saab koguaeg igahetk täis. Eriti kuna telefon on vanema ja tehnikakaugema inimese kasutuses. Si küll koolitus tehtud talle, aga ilmselt tuleb üle korrata  |
aasta vana postitus küll, aga kuidas sinu tutvusringkonna telefon vastu pidanud on? Mina ostsin enda oma kuu aega varem, 02/2014, nüüd, aasta hiljem, kui Elisa garantii ära kadus, otsustas telefon, et läheb kõne ajal megatuliseks, et ma selle käest pidin panema ja tulemuseks pool ekraani halvatud. Kui aknalaual hoida, siis on pilt kena, kui juba midagi teha sellega, siis kisub ekraaniserva oranžiks. Kuuldavasti ma pole sellise probleemiga ainuke ja Elisa saatis mu pikalt. Milles mina süüdi olen, et telefon kuumaks läks ja kusjuures, wifi või andmeside sees on, siis on telefon nagu ahi, puutuda ei julge. Ja tarkvara uuendusi pole... Ilmselt tuleb ise cyanogenmodiga kallale minna....
Kuidas hiinakad üldiselt on? Häkitavad?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
21.03.2015 00:22:21
|
|
|
| Tarts5 kirjutas: |
| silver010 kirjutas: |
| keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft |
Cube Talk 9X, endal on, pikka juttu ei räägi, eks loe netist. Soovitan!
Milliseid "European warehouse" netipoode soovitate? Et saaks asja kiiremini kätte ja oleks juba maksud hinna sees? |
efox-shop, merimobiles (väga kiire post, 1 päevaga tuleb kohale kui võtta DHL), võib ka otsida ebayst kellel stock UK-s on.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
25.03.2015 23:44:54
|
|
|
Lenovo K3 Note tundub päris hea telefon olevat 140 dollari eest
Kahju, et läheb aega, enne kui müügile tuleb...
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
26.03.2015 11:18:19
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Lenovo K3 Note tundub päris hea telefon olevat 140 dollari eest
Kahju, et läheb aega, enne kui müügile tuleb... |
Selle raha eest vaevalt selle Eestis kätte saab. Hinna võib juba eurodes ka panna, sest suhe praktiliselt 1:1.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
27.03.2015 23:33:59
|
|
|
Uus Elephone P3000s 3GB ram'iga tundub magus tükk olevat. Võrreldes 2GB ram versiooniga on ekraan full-hd ja proseks on 64 bitine octa-core. (ja android 5.0 ka)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.03.2015 23:38:38
|
|
|
link see?
4g 800mhz olemas vist....ma vist ise linkisin seda kunagi...või mitte
hmm, sellel on 2GB ram vaid
Edit:
See vist ikka õige http://www.elephone.hk/p3000s-6752.html
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sooknar
HV vaatleja
liitunud: 08.06.2008
|
31.03.2015 14:44:54
|
|
|
See elephone lehekülg on korralik huumor. ( kirjavead / naljakad võrdlustabelid jne).
Ausalt öeldes ostma ei kutsu.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
31.03.2015 14:46:43
|
|
|
Jah, sest pärast on androidi asemel telefonis ka kirjutatud adnroid.
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
01.04.2015 11:47:54
|
|
|
| Ega keegi Doogee Turbo mini F1 omale tellinud või ise katsunud pole?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
01.04.2015 11:55:44
|
|
|
| Tänasel päev 1G mäluga seadet ei ostaks, siis võiks samahästi Moto G võtta.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
01.04.2015 12:37:23
|
|
|
| Oman 1GB mäluga seadet ja no üle 800mb kasutada on juba keeruline, aga eks see oleneb kasutajast. Eks rohkem ole ikka uhkem, aga tuleb vaadata ka telefoni hinnasilti. Moto G ka ja igati huvitav pill, aga 2nd gen on juba 5" ekraanigam mis on minu jaoks liialt suur. 1 gen Moto G-st tundub see Doogee ikka veidi asisem, eriti arvestades hinda.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tarts5
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2007
|
01.04.2015 13:33:53
|
|
|
Selline umbes pool aastat tagasi oli veel G4S tarkvara siuke....vilets. GPS pidavat olema väga ebatäpne (kui ta üldse lõpuks sateliitidega ühendust sai). Kas asi on vahepeal paranenud? 4G pole mulle väga tähtis, küll aga GPS.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
01.04.2015 13:47:03
|
|
|
Tarts5, isale sai see mõned kuud tagasi hangitud. Natuke näppisin ja GPS töötas väga kiirelt ja täpselt. (Olen ka lugenud, et sellega oli probleeme)
Olen talt aeg-ajalt küsinud, kas tal on millegi üle kurta ja ega tal pole olnud midagi mulle selle küsimuse peale vastata. Muidugi tema jaoks on latt madal, tuli ta xperia tipo pealt sellise pilli otsa.
Aga kui sa tahad, et ma midagi konkreetset testiks või prooviks, anna teada. Aeg ajalt ikka näeme ja siis saan ta telefoni veidi uurida ja ehk ka vastused anda.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
02.04.2015 15:07:30
|
|
|
Kui Hiinast otse väga tellida ei julge siis tabletshop.fi on väga hea variant.
Ma ise tellisin selle nutika http://www.tabletshop.fi/puhelimet/jiayu-s3-advanced.html.
Itella smartpostiga saadavad kenasti ära Eestisse. Maksta saab näiteks seb virtuaalkaardiga.
Kellel huvi siis tuleks teha konto sinna. Postiaadressiks panin nende enda kodulehel oleva Soome aadressi. Maksuaadressiks oma koduse.
All lahtris olevasse selgitusse sai lisatud omale sobiv Itella Smartposti pakiautomaadi koht. Edasi valisin 12eurise "koju saatmise" variandi ja maksin ära.
Läbi facebooki saab kenasti nendega suhelda kui küsimusi peaks olema.
Neil seal CE markeeringutega tooted ja kaasa tuli isegi CE laadija.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
02.04.2015 18:03:07
|
|
|
Thing, Tee sellest pillist review ka. Tegemist peaks ülema väga kõva telefoniga, aga käes hoides saab ikka parema pildi ette, kui netist pilte ja spec'e vaadates.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prelude20
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2010
|
06.04.2015 21:20:08
|
|
|
| kellelgi kogemusi Oppo Find7mega?. Find 5 on küll korralik ja normaalne aparaat.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
09.04.2015 18:48:09
|
|
|
| tsitaat: |
| Selline umbes pool aastat tagasi oli veel G4S tarkvara siuke....vilets. GPS pidavat olema väga ebatäpne (kui ta üldse lõpuks sateliitidega ühendust sai). Kas asi on vahepeal paranenud? 4G pole mulle väga tähtis, küll aga GPS. |
Jiayu G4S GPS on ikka VÄGA vilets võrreldes näiteks mõne vana samsungirondiga. Navigeerida selle aparaadiga küll ei saa.
Internetis on virnade viisi õpetusi, kuidas seda parandada aga praktikas need asjad ei tööta.
Muidu telefon täitsa töötab.
Mina tellisin jaanuaris DealExtremest ja peale käibeka maksmist läks see mulle kokku 185€ maksma.
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.04.2015 18:55:47
|
|
|
jälgin
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
13.04.2015 19:41:39
|
|
|
ppg, keegi siin hiljuti vist kirjutas just, et võttis ligi selle. Endal oli ka valikus see, kui telefoni otsisin endale. Aga läksin Elephone P5000 teed.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
13.04.2015 20:12:27
|
|
|
| Nädalakese nüüd Jiayu S3-ga mängitud. Igati rahul ostuga. Tehasest tulles oli kohe rootitud, häkkimiseks netis infot liigub, 4G toimib kenasti, ekraan on super, kohe-kohe peaks lollipop sellele tulema. Kui üldse millegi üle nuriseda siis aku laadimine tundub veits aeglane. Plaanis teine aku koos välise laadijaga juurde osta.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
13.04.2015 20:30:58
|
|
|
See tabletshop vist neile garnatiid ei paku/vahenda?
mõnedel asjadel märgitud 12 kuud, nendel pole märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thing
HV kasutaja

liitunud: 26.01.2002
|
13.04.2015 20:43:51
|
|
|
| Mask kirjutas: |
See tabletshop vist neile garnatiid ei paku/vahenda?
mõnedel asjadel märgitud 12 kuud, nendel pole märgitud. |
12 kuud ikka pakuvad, vähemalt nii sain aru kui nendega vestlesin sellel teemal.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
14.04.2015 13:04:43
|
|
|
link :: Elephone P6000 4G
Pole paha pakkumine
Elephone P6000 4G 105€
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
14.04.2015 14:04:03
|
|
|
Kuulutuses on vasturääkivus, reklaamib Lollipopi, tehnilistes andmetes on aga Kitkat ja ka reviewd kinnitavad seda.
Aga tore et hind alla tuleb, suvel võiks juba midagi ligi võtta
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
14.04.2015 14:26:14
|
|
|
Paistab, et nad ikka ei saa seda Lollipopi jooksma. Mõned telefonid pidid juba veebruaris uuenduse saama. Pidevalt lubatakse, et kohe kohe saab, aga tutkit. Just seetõttu jäi ka hiinakas ostmata.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
14.04.2015 14:59:08
|
|
|
Panin just Lollipopi Z1 Compactile peale, ei tundu, et millestki ilma jääks. Seega läks ülapool toodud lingilt soodukaga P6000 tellimusse.
Kodulehel on muidu ilusti märgitud, et "( Android 5.0 will be available via OTA next year. )", ei näe vasturääkivusi.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
14.04.2015 14:59:34
|
|
|
Neid hiinlaste Specificationeid ei maksa müügiportaalidest lugeda. Neid vaata ikka tootja lehelt. Jah sellel konkreetsel mudelil on kirjas, et "Android OS, 4.4.4 (Android 5.0 OTA update soon). Kuna ta aga tuleb pole öeldud.
Nt ka eesti keel on müügipakkumises mainimata aga tootja lehel kenasti olemas kellele see tähtis on.
Selle mudeli puhul peaks lisaks ok hinnale MALI-T760 ja meil leviv 4G ning vajalikud EU cerdid olemasolu ostu motivaatoriks olema.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
14.04.2015 15:04:11
|
|
|
McCoffin, tee samuti siis väike review meile .
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
14.04.2015 15:08:18
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
McCoffin, tee samuti siis väike review meile . |
+1
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
McCoffin
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2003
|
14.04.2015 16:19:07
|
|
|
Kuna soodustelefonile tuleb ka soodustransport (0.- euri:)) tellida, siis tarneaeg on ca 20 päeva. Eks katsun meeles pidada, et võiks siia ka miskit kirjutada.
Jäi silma, et on veel netiakaubamaju, kes samamoodi 116 dollariga seda fööni müüsid piiratud kogustes. Elephonel mingi kampaania vist.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hippokrates
HV kasutaja
liitunud: 13.12.2012
|
14.04.2015 23:15:51
|
|
|
| Kas Jiayu G4S omanikel on õnnestunud GPSi veidi täpsemaks-stabiilsemaks saada? Nt. Endomondo kasutamine on üsna raskendatud hetkel - kilomeetreid koguneb GPSi pideva reaalsest rajalt kõrvale hüppamise tõttu topeltkiirusega.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
15.04.2015 09:08:00
|
|
|
| Tüüpiline vanemate MediaTeki prosega telefonide probleem ja ühtlasi üks põhjustest miks ma omale sellist enam ei ostaks.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|