Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 20:03:49 vasta tsitaadiga

for the love of god saage ükskord aru upload.ee ei kõlba kuskile kasutage imgur.com
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 20:21:21 vasta tsitaadiga

... seda oli mugav kasutada otse HV posti alt piltide laadimiseks... icon_neutral.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 20:28:40 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
... seda oli mugav kasutada otse HV posti alt piltide laadimiseks... icon_neutral.gif


sul on mugav kasutada jah, ja kõik teised kiruvad vannuvad ja kisuvad juukseid peast välja sest upload.ee on täiesti ....
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2015 20:44:25 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
jnt kirjutas:
... seda oli mugav kasutada otse HV posti alt piltide laadimiseks... icon_neutral.gif


sul on mugav kasutada jah, ja kõik teised kiruvad vannuvad ja kisuvad juukseid peast välja sest upload.ee on täiesti ....

mis sel viga on? avab ju koheselet

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ants40
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2004




sõnum 12.03.2015 21:54:38 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Niih. Elephone P5000 värskelt käes.

Elephone P5000 leaked with a choice of 6 ROM options:
http://www.gizchina.com/2015/03/07/elephone-p5000-leaked-with-a-choice-of-6-rom-options/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 09:39:07 vasta tsitaadiga

jnt, tee parem päris uue teemana ülevaade telefonist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.03.2015 18:13:29 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Kas mõnel kahe SIM kaardiga telefonil on mõlemad SIM kaardid 3G/4G aktiivsed? Seda informatsiooni on jube raske leida ning nii palju kui silma jäänud, siis üks istub tavaliselt ikka ainult 2G võrgus.
Huvi kuna plaan minna reisule piirkonda, kus 2G võrk puudub ning tahaks korraga kasutada nii Eesti kui ka kohaliku SIM kaarti.

http://www.banggood.com/JIAYU-F2-4G-5-Inch-2GB-RAM-MT6582-1_3GHz-Quad-core-Smartphone-p-970281.html

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 21:14:06 vasta tsitaadiga

jeesus188, kahjuks siiski mitte.
Dual 4G tähendab, et toetab nii FDD-LTE kui ka TDD-LTE.

All kirjas ka:
Dual SIM Card Dual Standby(one for 4G/3G/2G, one for 2G only)

Olen juba leppinud, et sellist telefon ei eksisteerigi (ilmselt tehnilised probleemid).

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 10:26:14 vasta tsitaadiga

Lihtsalt sportlikust huvist sooviks teada, miks on telefonil korraga vaja kahte aktiivset andmesidekanalit?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 11:17:40 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Lihtsalt sportlikust huvist sooviks teada, miks on telefonil korraga vaja kahte aktiivset andmesidekanalit?

riaak kirjutas:
Huvi kuna plaan minna reisule piirkonda, kus 2G võrk puudub ning tahaks korraga kasutada nii Eesti kui ka kohaliku SIM kaarti.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 18.03.2015 21:55:52 vasta tsitaadiga

keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 19.03.2015 20:30:21 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft


Pole just nii võimekas kui soovid aga tuttaval ONDA V989, täitsa korralik tablet thumbs_up.gif. Ise kah seda veidi kasutanud, pilt tundus ilus, Temple Run 2-he mängimisega probleemi ei olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2015 21:01:11 vasta tsitaadiga

Mul endal samuti Onda v989 ja käib kah - pole küll Galaxy Tab 2014 vääriline, aga hinna koheapealt 175€ (käibekata).
Mini HDMI väljund on hea icon_smile.gif
Ja mängida kannatab küll, kuigi aku sel juhul väga pikalt vastu ei pea.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 11:29:31 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft


Cube Talk 9X, endal on, pikka juttu ei räägi, eks loe netist. Soovitan!

Milliseid "European warehouse" netipoode soovitate? Et saaks asja kiiremini kätte ja oleks juba maksud hinna sees?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2mblik
HV kasutaja
2mblik

liitunud: 16.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2015 20:23:10 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Hoidsin eile Huawei Ascend G740 mudelit käes, ja no oli väga ilus ja lahe thumbs_up.gif. Ainuke miinus mis silma jäi oli 1gb mälu ja see tundus, et saab koguaeg igahetk täis. Eriti kuna telefon on vanema ja tehnikakaugema inimese kasutuses. Si küll koolitus tehtud talle, aga ilmselt tuleb üle korrata icon_biggrin.gif

aasta vana postitus küll, aga kuidas sinu tutvusringkonna telefon vastu pidanud on? Mina ostsin enda oma kuu aega varem, 02/2014, nüüd, aasta hiljem, kui Elisa garantii ära kadus, otsustas telefon, et läheb kõne ajal megatuliseks, et ma selle käest pidin panema ja tulemuseks pool ekraani halvatud. Kui aknalaual hoida, siis on pilt kena, kui juba midagi teha sellega, siis kisub ekraaniserva oranžiks. Kuuldavasti ma pole sellise probleemiga ainuke ja Elisa saatis mu pikalt. Milles mina süüdi olen, et telefon kuumaks läks ja kusjuures, wifi või andmeside sees on, siis on telefon nagu ahi, puutuda ei julge. Ja tarkvara uuendusi pole... Ilmselt tuleb ise cyanogenmodiga kallale minna....
Kuidas hiinakad üldiselt on? Häkitavad?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 21.03.2015 00:22:21 vasta tsitaadiga

Tarts5 kirjutas:
silver010 kirjutas:
keegi on kohanud ehk head hiinakat tahvlit? eelduseks 2560 resolutsiooniga, mälukaardi toega, 3gb ram ja aosp lähedane soft


Cube Talk 9X, endal on, pikka juttu ei räägi, eks loe netist. Soovitan!

Milliseid "European warehouse" netipoode soovitate? Et saaks asja kiiremini kätte ja oleks juba maksud hinna sees?


efox-shop, merimobiles (väga kiire post, 1 päevaga tuleb kohale kui võtta DHL), võib ka otsida ebayst kellel stock UK-s on.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 23:23:42 vasta tsitaadiga

Panin siis mõned kogemused kirja: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8583087#8583087
Esimene revjüü mul ka nüüd tehtud. icon_smile.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2015 23:44:54 vasta tsitaadiga

Lenovo K3 Note tundub päris hea telefon olevat 140 dollari eest icon_smile.gif
Kahju, et läheb aega, enne kui müügile tuleb...
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 26.03.2015 11:18:19 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lenovo K3 Note tundub päris hea telefon olevat 140 dollari eest icon_smile.gif
Kahju, et läheb aega, enne kui müügile tuleb...


Selle raha eest vaevalt selle Eestis kätte saab. Hinna võib juba eurodes ka panna, sest suhe praktiliselt 1:1.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 23:33:59 vasta tsitaadiga

Uus Elephone P3000s 3GB ram'iga tundub magus tükk olevat. Võrreldes 2GB ram versiooniga on ekraan full-hd ja proseks on 64 bitine octa-core. thumbs_up.gif (ja android 5.0 ka)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2015 23:38:38 vasta tsitaadiga

link see?
4g 800mhz olemas vist....ma vist ise linkisin seda kunagi...või mitte icon_biggrin.gif

hmm, sellel on 2GB ram vaid

Edit:

See vist ikka õige http://www.elephone.hk/p3000s-6752.html

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sooknar
HV vaatleja

liitunud: 08.06.2008




sõnum 31.03.2015 14:44:54 vasta tsitaadiga

See elephone lehekülg on korralik huumor. ( kirjavead / naljakad võrdlustabelid jne).

Ausalt öeldes ostma ei kutsu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 14:46:43 vasta tsitaadiga

Jah, sest pärast on androidi asemel telefonis ka kirjutatud adnroid.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 11:47:54 vasta tsitaadiga

Ega keegi Doogee Turbo mini F1 omale tellinud või ise katsunud pole?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 11:55:44 vasta tsitaadiga

Tänasel päev 1G mäluga seadet ei ostaks, siis võiks samahästi Moto G võtta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 12:37:23 vasta tsitaadiga

Oman 1GB mäluga seadet ja no üle 800mb kasutada on juba keeruline, aga eks see oleneb kasutajast. Eks rohkem ole ikka uhkem, aga tuleb vaadata ka telefoni hinnasilti. Moto G ka ja igati huvitav pill, aga 2nd gen on juba 5" ekraanigam mis on minu jaoks liialt suur. 1 gen Moto G-st tundub see Doogee ikka veidi asisem, eriti arvestades hinda.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 13:00:44 vasta tsitaadiga

Tarts5, jube tillukese akuga pill on. Kui 4G oluline pole, kas jiayu g4s ei istu? Igast muust otsast jiayu parem...

EDIT:
Hädapärast võid eestist ka osta: http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/jiayu_g4s_advance_black
Aga hiinast saab hästi otsides kuni 100€ odavamalt kätte. (Hind muidu seal 140-150€ vahel)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tarts5
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 13:33:53 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Tarts5, jube tillukese akuga pill on. Kui 4G oluline pole, kas jiayu g4s ei istu? Igast muust otsast jiayu parem...

EDIT:
Hädapärast võid eestist ka osta: http://www.1a.ee/mobiil_telefonid/mobiiltelefonid/jiayu_g4s_advance_black
Aga hiinast saab hästi otsides kuni 100€ odavamalt kätte. (Hind muidu seal 140-150€ vahel)


Selline umbes pool aastat tagasi oli veel G4S tarkvara siuke....vilets. GPS pidavat olema väga ebatäpne (kui ta üldse lõpuks sateliitidega ühendust sai). Kas asi on vahepeal paranenud? 4G pole mulle väga tähtis, küll aga GPS.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 13:47:03 vasta tsitaadiga

Tarts5, isale sai see mõned kuud tagasi hangitud. Natuke näppisin ja GPS töötas väga kiirelt ja täpselt. (Olen ka lugenud, et sellega oli probleeme)
Olen talt aeg-ajalt küsinud, kas tal on millegi üle kurta ja ega tal pole olnud midagi mulle selle küsimuse peale vastata. Muidugi tema jaoks on latt madal, tuli ta xperia tipo pealt sellise pilli otsa. icon_razz.gif

Aga kui sa tahad, et ma midagi konkreetset testiks või prooviks, anna teada. Aeg ajalt ikka näeme ja siis saan ta telefoni veidi uurida ja ehk ka vastused anda. icon_wink.gif

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 15:07:30 vasta tsitaadiga

Kui Hiinast otse väga tellida ei julge siis tabletshop.fi on väga hea variant.
Ma ise tellisin selle nutika http://www.tabletshop.fi/puhelimet/jiayu-s3-advanced.html.
Itella smartpostiga saadavad kenasti ära Eestisse. Maksta saab näiteks seb virtuaalkaardiga.
Kellel huvi siis tuleks teha konto sinna. Postiaadressiks panin nende enda kodulehel oleva Soome aadressi. Maksuaadressiks oma koduse.
All lahtris olevasse selgitusse sai lisatud omale sobiv Itella Smartposti pakiautomaadi koht. Edasi valisin 12eurise "koju saatmise" variandi ja maksin ära.
Läbi facebooki saab kenasti nendega suhelda kui küsimusi peaks olema.
Neil seal CE markeeringutega tooted ja kaasa tuli isegi CE laadija.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 18:03:07 vasta tsitaadiga

Thing, Tee sellest pillist review ka. Tegemist peaks ülema väga kõva telefoniga, aga käes hoides saab ikka parema pildi ette, kui netist pilte ja spec'e vaadates. icon_wink.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prelude20
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2010




sõnum 06.04.2015 21:20:08 vasta tsitaadiga

kellelgi kogemusi Oppo Find7mega?. Find 5 on küll korralik ja normaalne aparaat.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2015 18:48:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Selline umbes pool aastat tagasi oli veel G4S tarkvara siuke....vilets. GPS pidavat olema väga ebatäpne (kui ta üldse lõpuks sateliitidega ühendust sai). Kas asi on vahepeal paranenud? 4G pole mulle väga tähtis, küll aga GPS.

Jiayu G4S GPS on ikka VÄGA vilets võrreldes näiteks mõne vana samsungirondiga. Navigeerida selle aparaadiga küll ei saa.
Internetis on virnade viisi õpetusi, kuidas seda parandada aga praktikas need asjad ei tööta.

Muidu telefon täitsa töötab.
Mina tellisin jaanuaris DealExtremest ja peale käibeka maksmist läks see mulle kokku 185€ maksma.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 14:25:30 vasta tsitaadiga

Olen mõelnud Meizu n1 note'i peale. On kellelgi äkki juba kogemusi sellega?

E: või siis Elephone P7000, tundub samuti väga korralik pill: http://www.elephone.cc/elephone-p7000.html
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2015 18:55:47 vasta tsitaadiga

jälgin
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 19:28:52 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust sellise aparaadiga?

http://www.tabletshop.fi/puhelimet/jiayu-s3-advanced.html
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 19:41:39 vasta tsitaadiga

ppg, keegi siin hiljuti vist kirjutas just, et võttis ligi selle. icon_wink.gif Endal oli ka valikus see, kui telefoni otsisin endale. Aga läksin Elephone P5000 teed.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 20:12:27 vasta tsitaadiga

Nädalakese nüüd Jiayu S3-ga mängitud. Igati rahul ostuga. Tehasest tulles oli kohe rootitud, häkkimiseks netis infot liigub, 4G toimib kenasti, ekraan on super, kohe-kohe peaks lollipop sellele tulema. Kui üldse millegi üle nuriseda siis aku laadimine tundub veits aeglane. Plaanis teine aku koos välise laadijaga juurde osta.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 20:30:58 vasta tsitaadiga

See tabletshop vist neile garnatiid ei paku/vahenda?
mõnedel asjadel märgitud 12 kuud, nendel pole märgitud.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Thing
HV kasutaja
Thing

liitunud: 26.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2015 20:43:51 vasta tsitaadiga

Mask kirjutas:
See tabletshop vist neile garnatiid ei paku/vahenda?
mõnedel asjadel märgitud 12 kuud, nendel pole märgitud.

12 kuud ikka pakuvad, vähemalt nii sain aru kui nendega vestlesin sellel teemal.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 13:04:43 vasta tsitaadiga

link :: Elephone P6000 4G

Pole paha pakkumine
Elephone P6000 4G 105€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 14:04:03 vasta tsitaadiga

Kuulutuses on vasturääkivus, reklaamib Lollipopi, tehnilistes andmetes on aga Kitkat ja ka reviewd kinnitavad seda.
Aga tore et hind alla tuleb, suvel võiks juba midagi ligi võtta thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 14:26:14 vasta tsitaadiga

Paistab, et nad ikka ei saa seda Lollipopi jooksma. Mõned telefonid pidid juba veebruaris uuenduse saama. Pidevalt lubatakse, et kohe kohe saab, aga tutkit. Just seetõttu jäi ka hiinakas ostmata.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 14:59:08 vasta tsitaadiga

Panin just Lollipopi Z1 Compactile peale, ei tundu, et millestki ilma jääks. Seega läks ülapool toodud lingilt soodukaga P6000 tellimusse.
Kodulehel on muidu ilusti märgitud, et "( Android 5.0 will be available via OTA next year. )", ei näe vasturääkivusi.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 14:59:34 vasta tsitaadiga

Neid hiinlaste Specificationeid ei maksa müügiportaalidest lugeda. Neid vaata ikka tootja lehelt. Jah sellel konkreetsel mudelil on kirjas, et "Android OS, 4.4.4 (Android 5.0 OTA update soon). Kuna ta aga tuleb pole öeldud.

Nt ka eesti keel on müügipakkumises mainimata aga tootja lehel kenasti olemas kellele see tähtis on.

Selle mudeli puhul peaks lisaks ok hinnale MALI-T760 ja meil leviv 4G ning vajalikud EU cerdid olemasolu ostu motivaatoriks olema.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 15:04:11 vasta tsitaadiga

McCoffin, tee samuti siis väike review meile thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 15:08:18 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
McCoffin, tee samuti siis väike review meile thumbs_up.gif.

+1

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 16:19:07 vasta tsitaadiga

Kuna soodustelefonile tuleb ka soodustransport (0.- euri:)) tellida, siis tarneaeg on ca 20 päeva. Eks katsun meeles pidada, et võiks siia ka miskit kirjutada.
Jäi silma, et on veel netiakaubamaju, kes samamoodi 116 dollariga seda fööni müüsid piiratud kogustes. Elephonel mingi kampaania vist.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2015 23:15:51 vasta tsitaadiga

Kas Jiayu G4S omanikel on õnnestunud GPSi veidi täpsemaks-stabiilsemaks saada? Nt. Endomondo kasutamine on üsna raskendatud hetkel - kilomeetreid koguneb GPSi pideva reaalsest rajalt kõrvale hüppamise tõttu topeltkiirusega.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2015 09:08:00 vasta tsitaadiga

Tüüpiline vanemate MediaTeki prosega telefonide probleem ja ühtlasi üks põhjustest miks ma omale sellist enam ei ostaks.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.