Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 12:33:39 vasta tsitaadiga

Cb4, eeeem, nii hull see asi nüüd küll ei ole icon_rolleyes.gif
Niipalju kui ise olen filme vaadanud ja teised nendega mänginud on, on ikka päris head.
Mingi aega vaatasin mingit blu ray filmi ja suht icon_eek.gif kui ilus ja efektne heli oli. Sõber proovis codi zombie modi ja vahepeal sattus päris paanikasse icon_lol.gif
Ei ole mingi eriline audiofiil aga saan aru ikka mis on sitt heli ja mis ei ole.

Ja fakt on see et heli enda kvaliteet peab ka ikka puhas olema. Kui mingi saast tiritud mp3 kuskilt on siis sealt ei pruugigi mingit korraliku asja tulla.
Soovitan kõigil thx trailereid kuulata nendega http://www.thx.com/consumer/movies/ kui klapid ikka korras siis peaks päris head mässu sealt tulema icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 12:40:49 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Cb4, eeeem, nii hull see asi nüüd küll ei ole icon_rolleyes.gif
Niipalju kui ise olen filme vaadanud ja teised nendega mänginud on, on ikka päris head.
Mingi aega vaatasin mingit blu ray filmi ja suht icon_eek.gif kui ilus ja efektne heli oli. Sõber proovis codi zombie modi ja vahepeal sattus päris paanikasse icon_lol.gif
Ei ole mingi eriline audiofiil aga saan aru ikka mis on sitt heli ja mis ei ole.

Ja fakt on see et heli enda kvaliteet peab ka ikka puhas olema. Kui mingi saast tiritud mp3 kuskilt on siis sealt ei pruugigi mingit korraliku asja tulla.
Soovitan kõigil thx trailereid kuulata nendega http://www.thx.com/consumer/movies/ kui klapid ikka korras siis peaks päris head mässu sealt tulema icon_razz.gif



eee, aga miks ma sealt lehelt saan vaid stereot kuulata ?
videod mis arvutis läbi klappide on kõik 5.1 icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 12:45:49 vasta tsitaadiga

minul nende klappidega pole mingeid probleeme heliga olnud. Kõik korras.
Ei liiast bassi ega ka kumisevat. Kasutan nii SoundBlaster X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty kui ka emaplaadile integreeritud helikaarti, seni kuni draiverid töötavad korralikult ning ka audio fail on kvaliteetne, ei saa heli üle kurta.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 12:49:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, stereot eusa_think.gif huvitav miks ta mul 5.1 kõlarites sellise ruumilisuse tekitab icon_rolleyes.gif Klappides samamoodi, saan aru kui ta taga on ja kui ees icon_neutral.gif
Sul mingi onboard audio ka nagunii ma oletan?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 12:52:16 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
jeesus188, stereot eusa_think.gif huvitav miks ta mul 5.1 kõlarites sellise ruumilisuse tekitab icon_rolleyes.gif Kõlarites samamoodi, saan aru kui ta taga on ja kui ees icon_neutral.gif
Sul mingi onboard audio ka nagunii ma oletan?


helikaardil ka seadistatud, et 5.1 tuleks (int. heli)
testi teen, siis ehtne 5.1 icon_biggrin.gif
just netis pole saanud 5.1 kuulata

äkki tõesti peab ostma helikaardi kõrvale icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 12:58:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äkki tõesti peab ostma helikaardi kõrvale

rofl.gif et nendest klappidest midagi saada peab ikka mingi eraldi seisev kaart ka olema. Küsi maxman321, käest.
See et ta sul testis laseb heli igasse kõlarisse ei tähenda absull midagi. Esimest korda kui eraldiseisva helikaardi ostsin vajus ikka moll lahti ja tüüp kellele ma selle maha müüsin helistas mulle veel hiljem tagasi ja ei jõudnud ära kiita icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 13:08:58 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

äkki tõesti peab ostma helikaardi kõrvale

rofl.gif et nendest klappidest midagi saada peab ikka mingi eraldi seisev kaart ka olema. Küsi maxman321, käest.
See et ta sul testis laseb heli igasse kõlarisse ei tähenda absull midagi. Esimest korda kui eraldiseisva helikaardi ostsin vajus ikka moll lahti ja tüüp kellele ma selle maha müüsin helistas mulle veel hiljem tagasi ja ei jõudnud ära kiita icon_lol.gif


no ma ei ytle yhtegi halba sõna nende klappide kohta icon_rolleyes.gif
eks kui kaardi ostan, siis annan teada kas heli tõmbab kõvaks või mitte icon_lol.gif

no aga mängudes ja filmides on 5.1 heli olemas. see on fakt !

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2011 13:26:28 vasta tsitaadiga

Muusikat katsetasin nii suva mp3, kui ka flac -iga. 99.9% filmidest on BRR, ning just nedega ka katsetasin. Mängud on nii nagu on. Asi ole kindlasti ka helikaardis. Igapäevaselt kuulan kõlaritega(kuni 7.1), mis pole miski ulme kvaliteeediga, ning vahel siis odavate Philipsi klappidega. Need Kave-d on muu staffiga võrreldes väga väga kehvad. Ok, bassi teevad kenasti, kuid ka see on veider suts.

Lisaks ei tekita absoluutselt isegi mitte sarnast ruumilise heli tunnetust nagu mu kõraitesüsteem.

Kaldun arvama, et tegu on vigase tootega....

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 12:21:41 vasta tsitaadiga

täitsa pees, hakkasin klappe pähe panema ja lihtsalt raksakas käis ja parem kuular murdus ära ( esimese/teise vahepealt murdus katki ) icon_evil.gif shocking.gif
saatsin neile yhe ilusa pyhapäeva hommikuse kirja
pilti ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 12:55:59 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
täitsa pees, hakkasin klappe pähe panema ja lihtsalt raksakas käis ja parem kuular murdus ära ( esimese/teise vahepealt murdus katki ) icon_evil.gif shocking.gif
saatsin neile yhe ilusa pyhapäeva hommikuse kirja
pilti ka

icon_eek.gif shocking.gif
laiaks sa neid painutasid siis?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 13:43:57 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
täitsa pees, hakkasin klappe pähe panema ja lihtsalt raksakas käis ja parem kuular murdus ära ( esimese/teise vahepealt murdus katki ) icon_evil.gif shocking.gif
saatsin neile yhe ilusa pyhapäeva hommikuse kirja
pilti ka

icon_eek.gif shocking.gif
laiaks sa neid painutasid siis?

mingit laiaks painutamist polnud, ma isegi ei jõudnud pea laiuseks teha, kui plõks käis thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 21:44:52 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oli ennem kallal käind ja enamuse raksust ära teind ja siis kuidagi lauale sokutand icon_question.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2012 22:12:58 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Äkki keegi oli ennem kallal käind ja enamuse raksust ära teind ja siis kuidagi lauale sokutand icon_question.gif icon_smile.gif

neid klappe kasutanud vaid ise ja käes nad ära lagunesid, see on fakt

aga sellega seoses tekkis kysimus, et kui yhes klapis on kaks kõlarit/kuularit, siis miks vaid üks juhe läheb klappi icon_question.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.02.2012 20:02:58 vasta tsitaadiga

jeesus188, juhtmes võib ka rohkem kui 2 soont olla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2012 14:45:36 vasta tsitaadiga

Oli Ammu isu heade klappide vastu, kuid siiani venitasin asjaga. Olin neid klappe proovinud ja aus olla siis polnud rahul. Nüüd aga sain asjad VÄGA hea hinnaga kätte ja võtsin ära(Väga vähe kasutatud)

Nagu mäletasin, siis nende heli on veidi plekine ja vaikselt kuulates on väline müra kergesti kuulda, ning muutub ka veidi kummaliseks(Mingil määral sama efekt, nagu mere teo karbil) icon_biggrin.gif

Ühe õhtu kasutasin ja tahtmine heli parandada, sai minust võitu. Pealegi ei töötanud üks kõlar(Vasak tagumine oli jootest lahti)

Mõned pildid ja seletus, miks ja kuidas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Põhjus miks heli on plastse/plekise kajaga on selles, et klappi sisse tekib nõ. kõlakoda(Sarnane põhimõte nagu tava kõlari kast). Kuna see koda on aga puhas plast siis seal tekib kaja, ning miski ei summuta seda. Vatt ja muud taolised materjalid aga summutavad väga hästi, ning selle tulemusena kuuled nõ. ainult otsest heli(). Lisaks summutab vatt ka välist heli väga hästi. klapid peas, oleks nagu teises maailmas. thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.02.2012 15:39:58 vasta tsitaadiga

Huvitav... pole seda kõla nagu enda klappidel täheldanud.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2012 16:48:44 vasta tsitaadiga

4fun proovisin ka, ning isolatsioon, välise heli suhtes, muutus küll natuke paremaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2012 08:15:54 vasta tsitaadiga

maxman321, Olid seest tühjad? Mingid tehase isolatsiooni seal polnud? Kuna ma siin kurtsin jälle, et heli polnud päris hea(Nüüd ok) ja kõik sellele vastu kipuvad vaidlema, siis vaikselt ikka kartsin, et äkki mul olid miskid vigased/puudulikud klapid.

Vatiga on ka üks miinus. Ei kuule absoluutselt enam kui naine/laps kõrval minuga tahab suhelda icon_biggrin.gif

Eile mängisin 5h järjest ja lõpetated oli pea lagi kergelt tundlik. Vanade klappidega hakkasid kõrvad juba 1h hiljem valutama.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2012 20:44:45 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
maxman321, Olid seest tühjad? Mingid tehase isolatsiooni seal polnud? Kuna ma siin kurtsin jälle, et heli polnud päris hea(Nüüd ok) ja kõik sellele vastu kipuvad vaidlema, siis vaikselt ikka kartsin, et äkki mul olid miskid vigased/puudulikud klapid.

Vatiga on ka üks miinus. Ei kuule absoluutselt enam kui naine/laps kõrval minuga tahab suhelda icon_biggrin.gif

Eile mängisin 5h järjest ja lõpetated oli pea lagi kergelt tundlik. Vanade klappidega hakkasid kõrvad juba 1h hiljem valutama.

Mul endal ka sama probleem tüdrukuga kui peaksin klapid pähe panema xD

Aga mul oli sama moodi seest tühjad, kuid heiga jne probleeme küll ei olnud.
Mõtlesin, ehk saab enne TTÜ eSport 2012-et väheke enamgi välist heli blokkida, ning tulemus on küll parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2012 20:52:05 vasta tsitaadiga

panin parema klapi kinnitusse hulgi super attack, nüüd vaid üks pool reguleeritav, aga vähemalt saab kasutada thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2012 11:51:35 vasta tsitaadiga

jeesus188,
mul juhtus klappidega täpselt sama asi, põhjus oli aga selles, et laps istus kogemata klappidele peale!
Parandasin ise selle plastiliini moodi epoga, ja pole küll mingit jama, tugevam kui teine pool ja reguleerida annab ka ilusti icon_exclaim.gif
Ei saa aru, kuidas sa parandasid, et regullida ühte poolt ei saa icon_question.gif Võin õhtul pildi lisada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 16:03:34 vasta tsitaadiga

Endal Kavega probleem.Kavel on hakanud (oletatavasti) toitejuhtme ja klappide vaheline ühendus nõrgaks jääma.Hetkel seis selline ,et enamuses toitejuhtme positsioonides oli side väga nõrk ning tavaliselt heledalt põlev led (mikri input augu ümber) on üsna tuhm ning heli on ka väga veider.Sai klapid lahti tehtud ,kuid ei märganud ,et kuskilt oleks võimalik juhtmeid paremini kinnitada endise seisuga võrreldes.Tegin paar pilti ,kuid fotokat ei ole ning seetõttu kasutasin oma eriti halva kaameraga telefoni.Igaks juhuks kui piltidest keegi midagi välja suudab lugeda:
Manus
3
3
2
2
1
1

Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 16:09:37 vasta tsitaadiga

ossa kirjutas:
jeesus188,
mul juhtus klappidega täpselt sama asi, põhjus oli aga selles, et laps istus kogemata klappidele peale!
Parandasin ise selle plastiliini moodi epoga, ja pole küll mingit jama, tugevam kui teine pool ja reguleerida annab ka ilusti icon_exclaim.gif
Ei saa aru, kuidas sa parandasid, et regullida ühte poolt ei saa icon_question.gif Võin õhtul pildi lisada icon_rolleyes.gif

Palju superataki vahele ja surusin selle kinni icon_lol.gif
Tegelikult vahet pole, sest teist saab regullida ja ruumi veel ylegi suurema vesipea jaoks thumbs_up.gif
Tundub, et klappide eluiga ca 2 aastat ja probleemid hakkavad vaikselt kõigil ilmnema.
Yldiselt eriti enam ei kurda........järgmise korrani icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 29.04.2012 00:51:49 vasta tsitaadiga

Tundub, et ongi pidu läbi. Koer tegi mikrofonile 1:0 Õnneks jäid küll klapid terveks, aga nendest erilist kasu enam ei ole,
kuna kasutasin seda headseti just teamspeakis suhtlemisel. Nüüd siis küsimus, et mida edasi teha? Oleks mõttekam panna mingi eraldiseisev mikrofon lauale,
või leida kuskilt netist replacement? Kiirelt vaatasin, jäi selline asi silma:
Spoiler Spoiler Spoiler

Hind on tal mingi 20 eurot ja asub Prantsuse E-bay lehel. Kui saaks läbi Photopointi otse Roccati omadega ühendust, siis nad ehk oleks nõus kuidagi saatma, aga E-bay on minu jaoks suht tume maa. Panen igaks juhuks tootekoodid ka:

EAN: 4250288145030
Part number/model: ROC-14-500-M
ITsmart code: ROC.0029

Kui kellelgi on mingeid häid mõtteid, et mida edasi teha, siis andke julgelt teada. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2012 01:29:09 vasta tsitaadiga

HZo, see prantsuse lehel olev oksjon on läbi, 9 saadaolnud eksemplari kõik läbi müüdud.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2012 08:42:58 vasta tsitaadiga

Siin osadel on klapid äkki otsad andnud. Ehk on mikker üle?
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PVAliim
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2012 21:53:38 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Siin osadel on klapid äkki otsad andnud. Ehk on mikker üle?


Mul ilmselt oleks.Hetkel klappidel asendus olemas parema mikriga ning mikker on üle.Kui kellelgi on soov Roccat Kave mikri saamiseks ,siis võtke julgelt PSiga ühendust.

Edit: Hetkel on mikrofonile uus omanik leitud.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mudiludi
HV vaatleja

liitunud: 06.05.2012




sõnum 06.05.2012 13:01:05 vasta tsitaadiga

Kas see ongi normaalne, et kui helikaardi driveritest testida bassi siis see puldil olev bassinupp funkab, et kui see lõpuni lükata siis käib see vibra ja korralik bass läbi ja mängudes vähemalt mida mina olen proovinud pole üheski see bassi puldi nupp midagi teinud kui seda ülesse või alla lükata, samas kõik teised seal puldi peal töötavad küll mängudes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2012 21:52:09 vasta tsitaadiga

Heli seadetest saad nõ. subwoofrile väikse buusti teha. ähemalt mul saab. Mängus peab kindlasti olema valitud 5.1 ja see värin on ainult siis kui on madal heli! Minu üldiselt see väljas, sest ei meeldi see vibra(aga muidu toimib nagu peab). Klappide madal ots on piisavalt hea thumbs_up.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ludimudi
Aeg Maha 2a

liitunud: 10.05.2012




sõnum 10.05.2012 09:04:27 vasta tsitaadiga

Ma pole küll suutnud ühtegi mängu leida mis mul on kus oleks mängus sees võimalik 5.1 vms panna, seal audiode all vaid ju mingi SFX, Music jne kõvanduse regull vaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 10:47:51 vasta tsitaadiga

ludimudi kirjutas:
Ma pole küll suutnud ühtegi mängu leida mis mul on kus oleks mängus sees võimalik 5.1 vms panna, seal audiode all vaid ju mingi SFX, Music jne kõvanduse regull vaid.

no ma saan kõikides mängudes 5.1 panna. sul mingi kala endal.

mul laps lennutas klapid maha, ja yhes klapis midagi loksub. võtsin selle lahti, väga palju juhtmeid jne.
leidsin siis õige kuulari yles, aga kuda krt selle lahti saab, jõuga?
kuulari sees on loksumine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ludimudi
Aeg Maha 2a

liitunud: 10.05.2012




sõnum 10.05.2012 11:13:00 vasta tsitaadiga

No, mul töötab ka kõikies mändudes 5.1 jne aga mängudes sees näiteks bassi regullimis võimalusi jne ei ole. Ja bassi regullida ka mängudes selle puldiga ei saa vaid siis saab bassi puldist regullida kui videokaardi driverite heli settingutes mässata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2012 11:59:51 vasta tsitaadiga

Kui mängudes 5.1-hte ei ole valikus, siis pole ilmselt rauas toetavat 5.1 kaarti. Helikaardid on enamus üsna juustust. Samas võib olla süüdistuse viga.
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ludimudi
Aeg Maha 2a

liitunud: 10.05.2012




sõnum 10.05.2012 12:03:04 vasta tsitaadiga

Mängudes töötab 5.1 ilusti kui neid puldist helisi maha krutid näiteks tagumise siis ei kuule mis taga toimub jne. Lihtsalt üheski mängus pole bassinupp töötanud aga samas audiokaardi seadetes kus saab kontrollida kas kõik töötab ja mis stiili tahad seal töötab bassi puldinupp ilusti. Kaart toetab isegi 7.1 ka ja on iseseisev kaart mitte intergeeritud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillZ
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2013




sõnum 06.05.2013 15:29:34 Surin vasta tsitaadiga

Endale käib ka see surin juba vaikselt närvidele, kas keegi oskab öelda, et kas viga klappides, et peaks garantiisse viima või saan selle kuidagi ise korda teha?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.05.2013 15:40:18 vasta tsitaadiga

Kas surin on sees ka telefoni vms külge ühendades?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2013 08:07:11 vasta tsitaadiga

Päris head klapid, ainult kui mici pidevalt liigutada, siis hakkab teatud asendites sitasti ühendust andma.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2014 19:49:24 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas neid klappe saab ka välja lülitada? Heli saab, aga see sinine tuluke on siis aastaringi sees?
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2014 15:11:44 vasta tsitaadiga

USB välja tõmmata ? icon_biggrin.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lx122
HV vaatleja
lx122

liitunud: 03.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 14:30:21 vasta tsitaadiga

Vana vana teema tean aga kui keegi teine siia peale satub siis Roccat Kave klappidest soovitan eemale hoida.Poolteist aastat olnud ja mure kui palju.
Raskemad klapid. hakkavad kaela väsitama kui pikalt peas.Nüüd peale aastat ei saa üle kahe tunni seda hoida sest kael hakkab valutama.
Eemaldava mikrofoni koht läheb ajaga pekki (tuli uuesti kontakt joota),Volüüminupp hakkab ainult madalamaks keerama ükstapuha kuidas keerad (lõpuks sain korda kui tegin lahti ja murdisin selle lüliti tal skeemi pealt lihtsalt ära) olevat tüüpviga olnud. Ei saanudki aru lõpuks kas riistvaraline või tarkvaraline. klappidepoolsel juhtme ots on halvasti disainitud juhe katkeb kergesti. Pisi juhtmeid näha peale kolmandat kuud juhtmeid isolatsiooni alt. Mingi hetk hakkas lausa krõbisema pidin jälle lahti võtma ja juhtme kontakte natuke parandama, et ei krabiseks.
Juhe on nõme ja lühike klappide ja karbi vahel. Suur karp keset juhet "equaliseriga" mida kasutad ühe korra elus ja ülejäänud aeg peab sul laua peal ruumi võtma ja ette jääma.Kui tahad mängida ja korraks mutei vajutada läheb mikri peal sinine led põlema mis pimedas käib närvidele.
Tahaks öelda, et heli oli väga hea aga kuna mina ei ostnud endale välist helikaarti ega ampi siis heli on keskmine bassi on vähe. equaliser oli ka lihtsalt nali. ainult selle jaoks et arvutisisest "pininat" vaigistada kuna nähtavasti MSI GD-55 helikaart piniseb sahiseb ise. aga see on juba oma viga.


Üldiselt ei soovita osta inimesel kes otsib gaming kõrvaklappe.Kes karbis vaatab seda ainult siis vb säilib.
Ülimalt halva kvaliteediga tehtud. Seni pole hullemate klappide peale sattunud.Hiina 3 euristel on ka kõrgem kvaliteedikontroll.
Heli on 3/5 mikker on 3/5 kvaliteet 0/5 hind oli kallis. Eluks kõik roccati tooted minu silmis pask peale seda kogemust.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 18.03.2015 12:01:12 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul pole 2 aasta jooksul ühtegi sellist mure esinenud, mis sa kirjeldad. icon_rolleyes.gif
See juhe ja karp on üsna subjektiivne ka. Mikri led ei sega ka kuidagimoodi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2015 22:14:43 vasta tsitaadiga

Mulle jäi ka raskus ette, ja surus pealage nii et pea hakkas valutama.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.