|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.03.2015 20:46:53
|
|
|
aaa, lühiajaline mälu.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.03.2015 20:51:35
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| aaa, lühiajaline mälu. |
seda ka kindlasti
liiga palju infot tekitab lühimälu puudujäägi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
16.03.2015 21:09:15
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Telekas? |
Kuidas sa üldse saad seda mitte teada?  |
| aims kirjutas: |
| Pakun, et Pana |
Kõik ei tea, aga keegi ikka teab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eng1net
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.03.2015 21:11:10
|
|
|
https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-3d-led-teler-samsung-h6400/UE48H6400AKXXH
Siin sama hind, nutipuldi saad pealekauba, iseasi kas sul seda üldse vaja läheb. Samas garantiiga on võibolla lihtsam tegeleda kui kunagi probleeme olema peaks.
Igal juhul teler on selle hinna kohta väga hea, samsungi kesklassi kõrgem ots. Hea disain ja eriti praegu ka hind. Omal aasta vanem seeria F6400 ja piisavalt hea pildiga, pole ka backlight bleedi mida võis öelda isegi 2012 kõige kallima ES8000 seeria kohta.
Kuna igasugused muud margid on juba praegu oma aeglaste weboside jms peal siis samsa menüü peaks nendega võrredes nobe olema. Küll aga on 2015 aasta telerites kõigil suured muutused tulemas, ning nendest uuendustest jääd sa selle teleriga ilma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.03.2015 21:50:04
|
|
|
| Ma ootaks uued mudelid ära, kui väga kiire ei ole. Aprilli jooksul peaks kõik mudelid müüki jõudma, arvan, et 600-700 hinnaklassis saab ka miski 48" uuest seeriast.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saapakoll
HV vaatleja
liitunud: 02.10.2012
|
18.03.2015 12:36:22
|
|
|
Kas HDMI sisend telekal võib katki minna?
Lugu on selline, et ühel õhtul lõpetas telekas hääle edastamise läbi HDMI juhtme.
Proovisin ka kaamerat läbi HDMI, pilt tuleb aga hääl mitte. Olen kõiksugused settingud läbi vaadanud, ei leidnud midagi mis muudaks.
Kui ühendasin omavahel scart juhtmega digiboksi ja teleka tuli hääl tagasi.
Ma ei osanud seda kuskile mujale teemasse panna.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
18.03.2015 13:50:04
|
|
|
Ja teleril ongi vaid 1 HDMI pesa? Tõenäosus on küll väike, aga katki ikka minna võib, suvaline asi võib ju katki minna, pole see HDMI mingi erand. Kaabel ise korras?
Aga teleri seadetele on võimalik teha resett või algseadete/tehaseseadete taastamine või kuidas iganes seda siis seal ka ei nimetata.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.03.2015 19:59:16
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Ma ootaks uued mudelid ära, kui väga kiire ei ole. Aprilli jooksul peaks kõik mudelid müüki jõudma, arvan, et 600-700 hinnaklassis saab ka miski 48" uuest seeriast. |
See võib suht nutuseks osutuda sellise hinnaga ostmine. Pigem pane 100 juurde jänkide dollarikursi tõttu. Hinnad tasapisi juba kerkivad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yanek
HV vaatleja
liitunud: 16.03.2008
|
19.03.2015 23:57:23
|
|
|
| kas see taustavalguse läbipaistmine või mis iganes see õige nimetus sellel nähtusel on, et nurgad ja ääred valgemad on, on asi millega peab Samsungi telekal leppima või garantiijuhtum hoopiski?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
20.03.2015 18:09:24
|
|
|
| Samsung tõenäoliselt arvab, et pead leppima. Kindlalt teada saamiseks pead aga müüjaga ühendust võtma ja puudust kurtma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.03.2015 18:47:43
|
|
|
| yanek kirjutas: |
| kas see taustavalguse läbipaistmine või mis iganes see õige nimetus sellel nähtusel on, et nurgad ja ääred valgemad on, on asi millega peab Samsungi telekal leppima või garantiijuhtum hoopiski? |
Siiani on kõik teleritootjad LCD/LED aegadest väitnud, et see on normaalne kui pimedas toas, pimeda taustaga videos võib tekkida too clouding efekt ning nemad ei tee sellisel juhul midagi. Väidetavalt on tavalise saate vaatamsel kõik ilus ja kena ning pilved välja ei paista.
Küll aga on sõltuvalt telerist ja tootjast kõik korras ja seda näha ei ole, peab lihtsalt ise enne ostu pildi kvaliteedis veenduma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
20.03.2015 19:52:16
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| yanek kirjutas: |
| kas see taustavalguse läbipaistmine või mis iganes see õige nimetus sellel nähtusel on, et nurgad ja ääred valgemad on, on asi millega peab Samsungi telekal leppima või garantiijuhtum hoopiski? |
Siiani on kõik teleritootjad LCD/LED aegadest väitnud, et see on normaalne kui pimedas toas, pimeda taustaga videos võib tekkida too clouding efekt ning nemad ei tee sellisel juhul midagi. Väidetavalt on tavalise saate vaatamsel kõik ilus ja kena ning pilved välja ei paista.
Küll aga on sõltuvalt telerist ja tootjast kõik korras ja seda näha ei ole, peab lihtsalt ise enne ostu pildi kvaliteedis veenduma. |
seda nimetatakse "Backlight Bleeding"-uks. Soovitan OLEDi muretseda, nendel pole midagi taolist, must pilt on täielikult ja ühtlaselt must
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firetiger
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firetiger
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
22.03.2015 13:49:59
|
|
|
topelt post
_________________ Allkiri
viimati muutis Firetiger 23.03.2015 23:03:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
22.03.2015 14:01:12
|
|
|
Ma olen telerit valinud juba 2-3 kuud ja ikka julm trall on sellega. Vaatasin ka sama Panasonicu, kuna ise tahan boksist lahti saada, siis Samsung H6400 jäänud sõelale. Oman veel LG telerit, LB650 ja käisin siis poes vaatamas telereid ja enda LG-l parem pilt kui 200 euri kallimal Samsungil. LG miinus on uimane WebOS, sellepärast ka WebOSiga LG-d teist ei ostaks.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.03.2015 14:12:53
|
|
|
| mitu korda aastas sa seda teleka uid näpid, et see mingi argument on ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
22.03.2015 14:36:18
|
|
|
Iga päev. Ilma WebOS-ita ei saa isegi kanaleid vahetada.
Mul on õnneks LA seeria LG, millel seda veel pole.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
22.03.2015 15:09:42
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| mitu korda aastas sa seda teleka uid näpid, et see mingi argument on ? |
Igapäev, lisaks kanalite vahetamisele kasutan väga tihti Youtube appi, raadio appi. Vahetan praktiliselt igapäevaselt ka sisendeid, HDMI1, HDMI2 Xbox, USB pulk(filmide/seriaalide vaatamiseks subtiitritega).
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
22.03.2015 15:44:28
|
|
|
Mul kaks WebOSiga telekat, käivituvad uimaselt (~15-25sek täieliku töövõimekuseni) aga kui töötavad siis nagu ei kurda. Kanalivahetuskiirus ElioniDTV vs vabalevi ma küll mingit vahet ei leia, YT/Netflix/BBC iplayer ei oska nagu ka kurta.
Vbolla ma lihtsalt vana ja kannatlik inimene
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
22.03.2015 15:51:46
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Mul kaks WebOSiga telekat, käivituvad uimaselt (~15-25sek täieliku töövõimekuseni) aga kui töötavad siis nagu ei kurda. Kanalivahetuskiirus ElioniDTV vs vabalevi ma küll mingit vahet ei leia, YT/Netflix/BBC iplayer ei oska nagu ka kurta.
Vbolla ma lihtsalt vana ja kannatlik inimene  |
Just, ma kardan, et sealt see vahe tulebki! Ma olen tegelikult natuke juba harjunud aga vahest panen teleka käima, näiteks õhtul. Käima pannes teler on räige helitaseme peal ja siis üritad kähku maha kruttida aga mis teha kui volüüm lihtsalt maha ei lähe esimesed 4-5 sekundit No nii palju kui ma olen samsungi F seeriat näppinud, siis isegi see on kiirem, kuigi peaks võrreldes H-ga veel 2 tuumalise protsessoriga olema. H on Quad.
See WebOS on masendav aga muu osas võib LG-ga küll väga rahul olla.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007

|
22.03.2015 15:55:06
|
|
|
Kuidas kommenteerite Sony telekate tarkvara?
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
22.03.2015 15:57:49
|
|
|
http://developer.lge.com/webOSTV/discover/webostv-spec/
LG '15 aasta 4K mudelitel on CPU jõudu kõvasti rohkem.
Aga paistab, et vähemalt teoreetiline võimalus WebOS2.0 saamiseks on olemas "vanadel" mudelitel, vaadates riistvaralist poolt. '15 FHD mudelid mis saavad kohe 2.0 kasutavad täpselt sama riistvaraplatvormi mis '14..
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
22.03.2015 16:30:27
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| Kuidas kommenteerite Sony telekate tarkvara? |
viimane kord kui fox muutis subtiitrite fonti, tekkis sonyl sellega probleem. teine probleem on see, et heli ilmub vene kanalitele nihkega - ca 15 sek on ilma helita siis tekib heli. kui on heli tekkinud, on kõik ok, aga kanalivahetusest ca 15 sek on tumm. kahalite järjestuses mõtleb ta natuke ise ja on keeruline..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
22.03.2015 22:41:24
|
|
|
Ühel neist peaks IPS paneel olema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.03.2015 23:10:50
|
|
|
640E VA paneeliga ja active 3D
650E on IPS paneeliga ja passive 3D
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firetiger
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
22.03.2015 23:49:46
|
|
|
Kas keegi oskab rumalale seletada, mis nende kahe paneeli erinevus pildi kvaliteedilt? IPS on uuem ja energiasäästlikum ning parema pildiga? Ja mis vahe on active ja passive 3D?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.03.2015 14:09:23
|
|
|
Passive 3D prillid on odavamad (kui vaja juurde osta, katki lähevad vms), kergemad, ei vaja toidet ja LG passive 3D on ringpolarisatsiooniga, nii et ka pea asend pildi vaatamisel võib olla üsna suvaline - saad ka külili lebotades oma 3D pildi kätte. Pilt ei virvenda. Passive 3D vaatamine ei väsita.
Samas on passive 3D pilt põhimõtteliselt alati ülerealaotusega (interlaced) pilt - üks rida ühele silmale, teine rida teisele, nii et pildi pisidetailid võivad kaduma minna ja peenike tekst ei pruugi olla loetav, kui tema "sügavus" ekraanil ei ole null. See on tema ainus puudus.
Filmi vaatamisel pildi üldmuljest madalama resolutsiooni tunnet siiski üldiselt ei jää, aju nihutab parema ja vasaku pildi kohakuti (see ongi see tajutav 3D efekt) ja "täidab" sellega reavahed ise ära, ainult paarist pikslireast väiksemad detailid või nende "sügavus" võib kaduma minna. Ja see probleem peaks pea täielikult kaduma 4K teleka puhul.
Hiljuti olin ise sama valiku ees ja pärast passive 3D valimist ei kahetse.
Enne ostu sai sellest arutatud siin (seal on teiste arvamusi ja ka viide mingi uuringu artiklile "passive vs active"):
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8411475#8411475
Muljetest pärast ostmist kirjutasin paaris kohas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8482696#8482696
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8467242#8467242
3D-ga olen rahul endiselt, WebOS-iga mitte eriti.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
24.03.2015 10:01:39
|
|
|
| Küsimus - aeg on kineskooptelekas välja vahetada, hakkab teine ära surema. Mulle on soovitatud Samsung h6400 isendit - kui ma ühendan tolle NAS-iga võrgukaabli kaudu, kas saan sellega NAS-is kolada ja sealt otse filme vahtida? Või mis oleks kõige mõistlikum lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
24.03.2015 13:51:25
|
|
|
Kui NASil on DLNA server installitud, siis saad muusikat, filme ja pilte läbi teleka vaadata.
Niisama kolada ei saa (Samba tugi puudub telekal).
Selles mõttes võib Samsungit soovitada, et saab kõikide filmide ja supakatega hakkama.
| Fisher kirjutas: |
| Küsimus - aeg on kineskooptelekas välja vahetada, hakkab teine ära surema. Mulle on soovitatud Samsung h6400 isendit - kui ma ühendan tolle NAS-iga võrgukaabli kaudu, kas saan sellega NAS-is kolada ja sealt otse filme vahtida? Või mis oleks kõige mõistlikum lahendus. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
24.03.2015 15:06:51
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Passive 3D prillid on odavamad (kui vaja juurde osta, katki lähevad vms), kergemad, ei vaja toidet ja LG passive 3D on ringpolarisatsiooniga, nii et ka pea asend pildi vaatamisel võib olla üsna suvaline - saad ka külili lebotades oma 3D pildi kätte. Pilt ei virvenda. Passive 3D vaatamine ei väsita.
Samas on passive 3D pilt põhimõtteliselt alati ülerealaotusega (interlaced) pilt - üks rida ühele silmale, teine rida teisele, nii et pildi pisidetailid võivad kaduma minna ja peenike tekst ei pruugi olla loetav, kui tema "sügavus" ekraanil ei ole null. See on tema ainus puudus.
Filmi vaatamisel pildi üldmuljest madalama resolutsiooni tunnet siiski üldiselt ei jää, aju nihutab parema ja vasaku pildi kohakuti (see ongi see tajutav 3D efekt) ja "täidab" sellega reavahed ise ära, ainult paarist pikslireast väiksemad detailid või nende "sügavus" võib kaduma minna. Ja see probleem peaks pea täielikult kaduma 4K teleka puhul.
Hiljuti olin ise sama valiku ees ja pärast passive 3D valimist ei kahetse.
Enne ostu sai sellest arutatud siin (seal on teiste arvamusi ja ka viide mingi uuringu artiklile "passive vs active"):
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8411475#8411475
Muljetest pärast ostmist kirjutasin paaris kohas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8482696#8482696
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8467242#8467242
3D-ga olen rahul endiselt, WebOS-iga mitte eriti. |
ja võtan veel üldisemalt kokku: vahet pole kumb, sest nii või naa on 3D kasutuse osakaal teleri pruukimises olematu. Ostes korra proovid oh äge, vb mingihetk veel ja ühel hetkel avastad, et faking ebamugav on ikka vaadata filme, kui teises toas põleb lamp või õues pole kottpime ja kogu elamise müra on ümber teleka, kui ninapeal istub mingi prill mis pilti kergelt tumedaks keerab ja kui telekas on umbes 3m kaugusel.
3D jäägu kinno. Hetkel vähemalt. Või siis pimedasse spetsiaalselt filmide vaatamiseks kohandatud ruumi, kus korralik suure pildiga 3D projektor püsti pandud.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
24.03.2015 17:10:06
|
|
|
| Anti kirjutas: |
vahet pole kumb, sest nii või naa on 3D kasutuse osakaal teleri pruukimises olematu. Ostes korra proovid oh äge, vb mingihetk veel ja ühel hetkel avastad, et faking ebamugav on ikka vaadata filme, kui teises toas põleb lamp või õues pole kottpime ja kogu elamise müra on ümber teleka, kui ninapeal istub mingi prill mis pilti kergelt tumedaks keerab ja kui telekas on umbes 3m kaugusel.
3D jäägu kinno. Hetkel vähemalt. Või siis pimedasse spetsiaalselt filmide vaatamiseks kohandatud ruumi, kus korralik suure pildiga 3D projektor püsti pandud. |
eks ta nii ole jah
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.03.2015 17:56:44
|
|
|
Kuidas kellele. Kõik ei ela Tallinnas, jumal tänatud.
Kui 3D kinno on 100 km, siis võib ta ka Kuu peale jääda sama hästi. Ma ei hakka kinos käimiseks 200 km maha sõitma - koos kinopileti ja ajakuluga kokkuvõttes läheb selle filmi lühikeseks kärbitud kinoversiooni vaatamine märgatavalt kallimaks kui directors cuti bluray plaadi ostmine.
Kodus on rahulik, lebotad, lased peeru ja sööd mida tahad. Vahepeal teed pausi millal tahad jne. Heli on parem, pilt ka tegelikult (sest ka Tallinna kinodes on pilt vahel väga sitt ausalt öeldes).
Prillid on nina peal nagunii, 5 grammi kaaluvad passive 3D omad ei tekita mingit lisa-ebamugavust.
Ja mis häda sul selle 3 meetriga on? Liiga lähedal või kaugel? No mitte ei saa aru.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.03.2015 18:10:47
|
|
|
Kinos võid ka peeru lasta pole keelatud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.03.2015 18:18:07
|
|
|
Ainult et kui keegi teine ka laseb, siis ei ole see eriti mõnus
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.03.2015 19:28:05
|
|
|
+1 @Dogbert
(3D, mitte peeru osas. Ebaviisakas on kinos peeretada ja siis nina kirtsutada kui teised ka seda teevad,võistlusmoment peab ka olema)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
25.03.2015 21:09:02
|
|
|
Kui sooviks väikest, 32", televusserit pensiokatele vaatamiseks ja nõuded oleks suhteliselt tagasihoidlikud: FullHD, 1x HDMI liides Motorola digiboksiga ühendamiseks, USB pulgalt filmide mängimine, <300€. Siis kas sellest mudelist leidub etemat - Samsung UE32H5030 - 279€ Klick
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
26.03.2015 01:03:24
|
|
|
See oli lihtsalt üks, mis sobivas hinnas ja sobivate omadustega paistis tavapoodides kättesaadav olevat. Mille poolest need LG-d paremad on - nutikus ja võrguühendus pole vajalikud, aga kui on näiteks parem paneel, siis miks mitte. Kas neil mudelitel operatsioonisüsteemi uimasusega pole probleeme?
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2015 09:37:10
|
|
|
Samsungi paneeli ei oska kommenteerida, kirja järgi justkui pole IPS või miskit analoogset, oma silmaga pilti näinud samuti pole, LG pilt on aga üsna viisakas. Ja uimane on WebOS, mitte NetCast.
Kui aga niiväga meeldib Samsung, siis loomulikult ostagi Samsung.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
(_)
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2008
|
26.03.2015 20:41:46
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Küll aga on 2015 aasta telerites kõigil suured muutused tulemas, ning nendest uuendustest jääd sa selle teleriga ilma. |
Mis need suured muutused siis saavad olema?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.03.2015 20:43:29
|
|
|
uus os näiteks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
27.03.2015 15:38:11
|
|
|
| Kohe kohe peaks ka uued mudelid lettidele maanduma. Poolteist kuud juba oodanud, loodan et pikalt ei lähe enam.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
27.03.2015 15:59:59
|
|
|
HV hinnakirjas juba osad Samsungi omad on, ainult et jube jaburad hinnad. Ise ei suutnud kannatada ja rabasin paar nädalat tagasi 55H7000 ära. Lootsin natuke ühtlasemat taustavalgust, aga üldjoontes on päris OK pill. Tegin siin just vanade aegade mälestuseks Star Warsi maratoni, need FullHD remastered variandid on päris OK kvaliteediga (aga muidu pean tunnistama, et ei tundunud enam nii põnev kui lapsena esimesed episoodid IV, V, VI).
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
27.03.2015 17:04:50
|
|
|
Uued on ka sama klassi 2014 mudelitest ca 50-100% kallimad. Pigem enam pole palju jäänud, kui eelmise aasta omad minimaalse hinnaga kätte saab.
C1rca, millist uut mudelit ootad siis?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
27.03.2015 17:51:20
|
|
|
| ajee kirjutas: |
Uued on ka sama klassi 2014 mudelitest ca 50-100% kallimad. Pigem enam pole palju jäänud, kui eelmise aasta omad minimaalse hinnaga kätte saab.
C1rca, millist uut mudelit ootad siis? |
Ma ei ole midagi konkreetset vaadanud, midagi keskklassi, või madalama otsa oma. Kui ei leia uutest tõesti midagi, mis meeldib, või ei hakka hammas hinnale peale, siis läheb 50" H6400 loosi ja ongi kõik.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
30.03.2015 00:21:10
|
|
|
laupäeval sai poest toodud 47'' teler. koju jõudes lahti pakkides jäi kohe silma ekraani nurgas füüsiline täke:
võiks öelda, et lausa muljumine. Karbil endal füüsilisi vigastusi polnud. mõtlesin, et kui pilt on okei, siis ei hakka tagasi viima. teler käima pannes oli pilt selline:
Viisin täna poodi tagasi, lubati homme lõunaks ühendust võtta mingi otsusega. Eks näis mis sellest saab.
Tea, kas peab alati poes ostetava kauba karbist välja kiskuma, et selliseid lolle olukordi vältida?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|