|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.03.2015 13:15:17
|
|
|
Elisale siit plusspunktid , et ka vanade pakettide kiirused ülespoole viis automaatselt, erinevalt konkurentidest.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
13.03.2015 13:55:02
|
|
|
| Mul ei ole küll vana odava paketi kiirused mingit pidi paremaks läinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.03.2015 18:25:40
|
|
|
| Niuub kirjutas: |
Minul peaks olema see vana Elisa piiramatu pakett, mis oli Nutikas 5 vms, kus oli 1Mb alla, 1 Mb üles. Pole seda siiamaani vahetama hakanud.
Täna siis tegin juhuslikult speedtesti sellega Tartus ja oma imestuseks avastasin, et speedtest näitas allalaadimist vahemikus 10-20Mbps ja üleslaadimine 1-3Mbps.
Mõtlesin, et kas olen mina ogaraks läinud või Speedtest, aga youtubes 1080p videot polnud mingi probleem vaadata, mida varem oli võimatu teha. |
ma igaks juhuks uuriksin, kas see vana pakett sul ikkagi samade tingimustega endiselt jõus, lõpuks peale 2GB andmemahu täitumist tõmmatakse kott pähe ja ohh seda rõõmu siis
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Niuub
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2013
|
13.03.2015 21:06:52
|
|
|
| Minu teada neid vanu pakette ei hakatud jõuga muutma nii et kõik peaks samade tingimustega endiselt kehtima. Märtsi jooksul olen 2,3 GB kasutanud andmemahtu, millest nii 2GB kasutasin kuu algul Saaremaal, kus küll ei täheldanud, et oleks varasemast kiirem internet olnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.03.2015 22:31:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Niuub kirjutas: |
Minul peaks olema see vana Elisa piiramatu pakett, mis oli Nutikas 5 vms, kus oli 1Mb alla, 1 Mb üles. Pole seda siiamaani vahetama hakanud.
Täna siis tegin juhuslikult speedtesti sellega Tartus ja oma imestuseks avastasin, et speedtest näitas allalaadimist vahemikus 10-20Mbps ja üleslaadimine 1-3Mbps.
Mõtlesin, et kas olen mina ogaraks läinud või Speedtest, aga youtubes 1080p videot polnud mingi probleem vaadata, mida varem oli võimatu teha. |
ma igaks juhuks uuriksin, kas see vana pakett sul ikkagi samade tingimustega endiselt jõus, lõpuks peale 2GB andmemahu täitumist tõmmatakse kott pähe ja ohh seda rõõmu siis  |
Elisa Iseteeninduses pole näha mingit paketimuutust seoses selle 20MBit/s kiirusega, varasemase 2Mbit/s asemel.
Endiselt kenasti kirjas, et Mint Light.
Küll tehakse liiga aga ZEN-i kasutajatele kuna nende kiirus on siis endiselt 2Mbit/s.
--------------------------------
Kipun arvama, et selle kiiruse tõstmisega tahetakse lihtsalt seda, et kasutajale lubatav maht võimalikult kiiresti täis saadaks.
Ja täiesti reaalne variant kuna väga paljud kasutajad ei jälgi üleüldse tarbitavat mahtu. Ja kui tegu on veel jagatud ühendusega, siis polegi tihti võimalik kindlaks teha, et kes ja kuipalju on mahtu tarbinud.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
14.03.2015 09:19:32
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Elisale siit plusspunktid , et ka vanade pakettide kiirused ülespoole viis automaatselt, erinevalt konkurentidest. |
Kiirus üles, andmemaht alla , ei ole siin midagi kiita.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
14.03.2015 11:45:06
|
|
|
Oskab keegi öelda, kas Elisa Mint staatilisel on pordid vaikimisi lahti, või peab neid eraldi teenindusse helistades avama?
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
14.03.2015 12:02:23
|
|
|
| Uhuu kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas Elisa Mint staatilisel on pordid vaikimisi lahti, või peab neid eraldi teenindusse helistades avama? |
Peaks lahti olema. Minul olid igatahes kohe avatud.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
14.03.2015 15:13:39
|
|
|
| Nüüd saan mina ka oma vanas kõige odavamas paketis sellise kiiruse mida HSPA+ antud hetkel läbi laseb. Kõige suurem number mida näinud olen on 18Mbit alla ja 3 Mbit üles.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.03.2015 16:15:48
|
|
|
mul on äia juures Viljandis selline kompvek.
Ei tea, mis pakett see olla võib?
Mingi 10a tagasi liitutud ja pole kunagi kiirem olnud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
14.03.2015 16:31:30
|
|
|
| merku kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
Elisale siit plusspunktid , et ka vanade pakettide kiirused ülespoole viis automaatselt, erinevalt konkurentidest. |
Kiirus üles, andmemaht alla , ei ole siin midagi kiita. |
Loe postitusi, andmemahtu pole keegi alandanud vanadel pakettidel. Vähemalt pole keegi kasutajatest sellest teada andnud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
14.03.2015 17:17:20
|
|
|
| Niuub kirjutas: |
| Minu teada neid vanu pakette ei hakatud jõuga muutma nii et kõik peaks samade tingimustega endiselt kehtima. Märtsi jooksul olen 2,3 GB kasutanud andmemahtu, millest nii 2GB kasutasin kuu algul Saaremaal, kus küll ei täheldanud, et oleks varasemast kiirem internet olnud. |
Sellisel juhul on kõik hästi, sest minu pakett sisaldab 50 GB netti
http://www.speedtest.net/my-result/4213615924
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
14.03.2015 18:41:21
|
|
|
| Kas Elisal ka mõni LTE kõnekaart olemas on? Tahaks kiirust ja levitugevust (või selle üldist olemasolu) testida, aga nadi oleks mingi leping sõlmida.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.03.2015 18:50:23
|
|
|
Elisal on ainult MINT ja ZEN, viimase puhul pole ilmutatud kujul välja öeldud, kas 3G või 4G, aga kiirus on ikka 2Mbit/s
Btw, levitugevuse jaoks võid mingit appi otsida, teoreetiliselt(ja mingi spets seadmega kohe kindlasti ka praktiliselt) peaks olema võimalik seda näha ka ilma vastava operaatori sim kaardita.
Aga nad pakuvad vist mingit prooviperioodi ehk saad esindusest testimiseks seadmed ja kui ei sobi, viid 7 päeva pärast tagasi ja ei maksa midagi.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
14.03.2015 18:55:41
|
|
|
Jah, vaata, et kraapsu ei tõmba oma prooviperioodi SIM kaardile, muidu juhtub, nagu siin ühe kliendiga juhtus.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.03.2015 18:59:16
|
|
|
| SIM kaardist endast on vist kama2, kraapsu teema oli mingi tahvli sim kaardi pesale tehtud kraapsuga seotud. Aga kui neil esinduses tagasitoodud seadmeid on, siis tõenäoliselt ei anta testimiseks uut seadet.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
14.03.2015 19:27:51
|
|
|
ma enam ei leidnud ühelgi teenusepakkujal neid prooviperioodi värke.
Kas keegi viitaks?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.03.2015 19:43:22
|
|
|
https://www.elisa.ee/et/eraklient/internet/mint-arvutis/mint-lepingulised-paketid
Mokaotsast nagu mainivad
| tsitaat: |
Juhul, kui sa pole kindel, kas sinu kodus, suvilas, matkaplatsil või maal vanaema juures on kvaliteetne Elisa MiNT leviala olemas, kontrolli levikaarti. Kindlasti on aga oma silm kuningas! Selleks, et saaksid testida mobiilset internetti just seal, kus seda kasutama plaanid hakata, pakume igale liitujale kvaliteedigarantii perioodi. Saad ühe nädala jooksul ise veenduda, et MiNT tõesti on kõige parem! Lisaks on Elisa valikus olemas mitmeid lahendusi levi parandamiseks. Helista meie spetsialistidele telefonil 6 600 600 või astu läbi lähimast Elisa esindusest ja küsi julgesti nõu!
|
Aga mida see periood täpsemini endast kujutab, pole muidugi öeldud. Võibolla on ka nii, et pead lepingu sõlmima ja kui ei sobi, siis hakkab jauramine pihta, et võibolla oled ise loll, meie tehnikute arvates on seal piirkonnas kõik ok jne.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
14.03.2015 21:03:54
|
|
|
| Niuub kirjutas: |
| Minu teada neid vanu pakette ei hakatud jõuga muutma nii et kõik peaks samade tingimustega endiselt kehtima... |
võin eksida, aga jõuga muutmist vanadel olijatel praktiseerib/on praktiseerinud ainult Tele2.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2015 09:42:14
|
|
|
Elisa seda proovi asja kindlasti ei soovita. See tagasi andmine ülitüütu vs EMT/Tele2.
Mine või tülli nende tarkadega seal
Ehk nüüd muutunud, kuigi ei usu arvestades millist taktikat need reklaamineegrid kasutavad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
15.03.2015 11:13:37
|
|
|
| ärikliendil muutis küll ära neti, ennem 50gb nüüd 2 gb, jah kiirus läks kiiremaks ja ka kuutasu tõusis 5elt 8ale.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.03.2015 12:02:11
|
|
|
| mattu kirjutas: |
| ärikliendil muutis küll ära neti, ennem 50gb nüüd 2 gb, jah kiirus läks kiiremaks ja ka kuutasu tõusis 5elt 8ale. |
järelmaksu lepingut polnud peal?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
15.03.2015 12:20:55
|
|
|
| Mul oli Mint Basic, 2/1, piiramatu maht ja 5.5€ kuus. Nüüd on kiirus piiramatu (nii palju kui 3.5Gst läbi tuleb), mahtu see kuu kasutanud 15GB ja ära pole piiratud veel midagi.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
16.03.2015 17:21:16
|
|
|
| kaspar737 kirjutas: |
| Mul oli Mint Basic, 2/1, piiramatu maht ja 5.5€ kuus. Nüüd on kiirus piiramatu (nii palju kui 3.5Gst läbi tuleb), mahtu see kuu kasutanud 15GB ja ära pole piiratud veel midagi. |
Tundub et kiirused on taas piiratud!
http://www.speedtest.net/my-result/4218176880
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
16.03.2015 18:06:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| mattu kirjutas: |
| ärikliendil muutis küll ära neti, ennem 50gb nüüd 2 gb, jah kiirus läks kiiremaks ja ka kuutasu tõusis 5elt 8ale. |
järelmaksu lepingut polnud peal? |
eip ja kiirus tõusis reaalselt 2mb pealt 6mb peale.
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
17.03.2015 22:50:49
|
|
|
Terve päeva ilutseb ees vaid Edge
Konkreetselt iga kuuga ainult hullemaks läheb.
Kuna poisid torrentid kinni pannud, siis sai erinevaid VPN lahednusi katsetatud.
Pakett näeb ette 5/1 (d/u), kuid reaalselt saan tavaliselt kätte 3/0.5.
VPNiga loopis 7-8 d Peaks just vastupidi olema, et kiirused kahanevad läbi tunnelite või ma eksin?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
24.03.2015 13:57:18
|
|
|
Küsiks, et kui võtan staatilise ip Elisast siis, mis ohtudega arvestama peaksin. Soov oleks Raspberryle ka mujalt ligipääseda.
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.03.2015 14:49:08
|
|
|
| Kui pordid on kinni, siis ohtu pole, aga kaugelt sisse ka ei saa. Kui pordid on avatud, siis on täpselt samad ohud, mis juhtmega avalikku internetti ühendades. Kui pulk on ruuteris, siis on mõnevõrra ohutum(pead ainult vaatama, et ruuterile kaugelt ligipääs lubatud pole või kui see ilmtingimata vajalik on, siis vähemalt mitte default parooliga). Kui pulk otse masina taga on, siis pead tulemüüri nii seadistama, et ainult ssh lahti oleks ja ssh soovitan mõne muu pordi peale panna, siis ei käi bot-d niipalju kangutamas.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
25.03.2015 12:48:21
|
|
|
USB stick on Huawei 23 järel.
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
azL
HV vaatleja
liitunud: 30.04.2011
|
27.03.2015 18:50:05
|
|
|
Mint kuumaksuvaba pulgaga juba üle nädala aja HSDPA kiirusel, kuigi algselt oli alati HSPA+, keegi tea milles jama? või lihtsalt mingine tugijaam vigane praegu?
_________________ ----- |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
28.03.2015 18:31:52
|
|
|
| Kui me kõik saaksime oma neti (olenemata, kas oleme emt, elisa või tele2 kliendid) suures Tallinnas ühest mastist ja ühest saatjast, siis võibolla ma oskaksin sulle midagi tarka öelda. Juhul muidugi, kui oleksin klienditeenindusest juba jõudnud järgi uurida...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
30.03.2015 23:13:04
|
|
|
Lammutab korralikult
Küsimus seltskonnale, et kui jagada netti läpakasse kas on võimalik mängida ka netimänge nt Battlefield 4 v nagu sellised pingi mänge mis on olulised, et oleks madal mitte kõikuma hakkaks?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SubSsounds
HV vaatleja
liitunud: 19.02.2015
|
31.03.2015 09:17:40
|
|
|
| Kui levi on hea ja mast koomas pole ei tohiks just probleeme olla
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
31.03.2015 12:42:23
|
|
|
Minul elisa netiga ei õnnestunud battlefieldi mängida. Liiga tihti katkes mäng ära. Emtiga ei ole seda probleemi olnud.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
31.03.2015 12:56:23
|
|
|
| Endal püsis ooteaeg 20-40ms vahel eesti serveris, mingi saksamaa omas võib see 70-80 olla.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.04.2015 00:37:33
|
|
|
kiirus tõenäoliselt ei muutu, kui siis marginaalselt ning maht paketis samuti ei muutu
isiklikult tunnistan, et 4g'ga kaasnes minul oluliselt interneti levi, seda küll välitingimustes, kus eelnevalt olid suured kitsaskohad
samas ka praegu on kohti, kus tõmbab kiiruse ikka hoolega maha nii, et videot streamida ei kannata
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
01.04.2015 10:02:08
|
|
|
küll aga muutub hind.
Elisa annab olemasolevatele MiNT Light ja Medium arvutipakettide klientidele kvaliteetse 4G võrgu kasutamise võimaluse ja lisakiirused ühe kuni mõne eurose hinnamuudatuse eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.04.2015 12:23:15
|
|
|
| salasilm66 kirjutas: |
küll aga muutub hind.
Elisa annab olemasolevatele MiNT Light ja Medium arvutipakettide klientidele kvaliteetse 4G võrgu kasutamise võimaluse ja lisakiirused ühe kuni mõne eurose hinnamuudatuse eest. |
1. See hinnatõus on veel väike "biitmuusika", palju suurem "trummisoolo" on aga see, millest Elisa usinasti vaikib - et selle aeglase Mint-i ja Mint Lighti suurema osa kasutajate tehnika on ainult 3,5G toega ja 3,5G tehnika ei tea mitte tuhkagi ei LTE-st ega LTE töösagedustest 800MHz-i, 1800MHz-i ja 2600Mhz-i.
Seega puhtalt ka 3,5G hinnatõus ja see on siis peidetud salapärase nimetuse 4G katte alla.
2. Enda tehnika on väga hea näide kus nii nutitelefonid kui ka kaks USB-modemit on kõik ainult 3,5G toega. Ja ainult üks USB-modem on siis LTE-toega.
--------------------------------
libe: Aga miks sa ei kasuta siis moodsaid lahendusi, nagu kasvõi näiteks järgmine - ja on väga popp lahendus näiteks Saksamaal:
PS: Tegelikult on olemas juba ka parem ning nutikam versioon:
A) testid välja millised sagedused levivad, näiteks levivad 800MHz-i ja 1800MHz-i.
B) ja siis meisterdad kõige kõrgema sageduse antenni, ehk siis 1800MHz-i antenni.
C) Lisaantenni saab vajadusel lisada ka telefonile.
Nett on õpetusi täis kuidas siis kindla sageduse lisaantenni ise saab valmis meisterdada.
Aga karta pole midagi, on sama lihtne tegevus kui Soome-TV tarbeks välisantenni valmistamine.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
01.04.2015 12:28:04
|
|
|
| ot: |
tahanteada, punkt 2 ei ole väga levinud, sest kaablid pole ühendatud. Rohkem kasutatakse ühendatud kaablitega varianti    |
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.04.2015 17:07:40
|
|
|
| salasilm66 kirjutas: |
küll aga muutub hind.
Elisa annab olemasolevatele MiNT Light ja Medium arvutipakettide klientidele kvaliteetse 4G võrgu kasutamise võimaluse ja lisakiirused ühe kuni mõne eurose hinnamuudatuse eest. |
kui see hind muutub üks kuni mõni euro, siis ei tohiks ju probleem olla. Tele2 analoogse tegevuse puhul kasvas näiteks Internet Small (Mint Light analoog) hind 5.95 pealt 14.99 peale. Seda siis mahu samaks jättes (30GB)! Nii et oodake ära ja siis alles saab midagi konkreetset öelda, laita või kiita, võrreldes teiste operaatoritega.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.04.2015 21:06:40
|
|
|
Vaatasin ka just Tele 2 poole ja nad kurjamid on ka ennast ära nullinud. Alles oli neil mõistliku hinna ja mahu suhtega nutitelefonipakette võtta. Nüüd aga peab 15€ välja käima
Emti Diil paistab hetkel ainus valik veel, mida valida.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.04.2015 21:46:40
|
|
|
Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
| ot: |
| Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.04.2015 22:03:20
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
libe: Aga miks sa ei kasuta siis moodsaid lahendusi, nagu kasvõi näiteks järgmine - ja on väga popp lahendus näiteks Saksamaal:
PS: Tegelikult on olemas juba ka parem ning nutikam versioon:
A) testid välja millised sagedused levivad, näiteks levivad 800MHz-i ja 1800MHz-i.
B) ja siis meisterdad kõige kõrgema sageduse antenni, ehk siis 1800MHz-i antenni.
C) Lisaantenni saab vajadusel lisada ka telefonile.
Nett on õpetusi täis kuidas siis kindla sageduse lisaantenni ise saab valmis meisterdada.
Aga karta pole midagi, on sama lihtne tegevus kui Soome-TV tarbeks välisantenni valmistamine.  |
ma kasutan telefonis 4G'd sa rumal loom
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
01.04.2015 22:04:17
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
| ot: |
| Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s |
|
Netipulgaga töötab.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
01.04.2015 23:24:33
|
|
|
| ewur kirjutas: |
Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
| ot: |
| Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s |
|
Kuskohas te siukseid pakkumisi näete?
Ma näen Smardil 5€ eest 1Gb internetti. Elisas sama raha eest 0,3Mb
http://smart.tele2.ee/hinnadkuumaksutainternet, siin on küll 30Gb ja 9.90€
Zen on esindatud, 3G/4G ja kiirused on kusagil peidu. Kaevame siis edasi.
http://www.zen.ee/et/Teenused/203/Sissejuhatus-M-internetti
Konks on sees.
| tsitaat: |
| allalaadimise kiirusega kuni 2Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3Mbit/s. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.04.2015 07:32:16
|
|
|
iseasi, mis teed sellise ühendusega tänapäeval, mille max. on 2MB
| tsitaat: |
| Internetti saad kasutada allalaadimise kiirusega kuni 2 Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3 Mbit/s. |
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.04.2015 10:06:50
|
|
|
Jep. Praegusel hetkel on kasutajad suunatud ikkagi 15-20€ maksvate pakettide peale.
Väiksema summa eest on igasugu kiirusa ja enamjaolt mahupiirangud. 100-250-500Mb jne.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|