Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 13:15:17 vasta tsitaadiga

Elisale siit plusspunktid thumbs_up.gif , et ka vanade pakettide kiirused ülespoole viis automaatselt, erinevalt konkurentidest.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 13:55:02 vasta tsitaadiga

Mul ei ole küll vana odava paketi kiirused mingit pidi paremaks läinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.03.2015 18:25:40 vasta tsitaadiga

Niuub kirjutas:
Minul peaks olema see vana Elisa piiramatu pakett, mis oli Nutikas 5 vms, kus oli 1Mb alla, 1 Mb üles. Pole seda siiamaani vahetama hakanud.
Täna siis tegin juhuslikult speedtesti sellega Tartus ja oma imestuseks avastasin, et speedtest näitas allalaadimist vahemikus 10-20Mbps ja üleslaadimine 1-3Mbps.
Mõtlesin, et kas olen mina ogaraks läinud või Speedtest, aga youtubes 1080p videot polnud mingi probleem vaadata, mida varem oli võimatu teha.
ma igaks juhuks uuriksin, kas see vana pakett sul ikkagi samade tingimustega endiselt jõus, lõpuks peale 2GB andmemahu täitumist tõmmatakse kott pähe ja ohh seda rõõmu siis icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Niuub
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 21:06:52 vasta tsitaadiga

Minu teada neid vanu pakette ei hakatud jõuga muutma nii et kõik peaks samade tingimustega endiselt kehtima. Märtsi jooksul olen 2,3 GB kasutanud andmemahtu, millest nii 2GB kasutasin kuu algul Saaremaal, kus küll ei täheldanud, et oleks varasemast kiirem internet olnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.03.2015 22:31:20 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Niuub kirjutas:
Minul peaks olema see vana Elisa piiramatu pakett, mis oli Nutikas 5 vms, kus oli 1Mb alla, 1 Mb üles. Pole seda siiamaani vahetama hakanud.
Täna siis tegin juhuslikult speedtesti sellega Tartus ja oma imestuseks avastasin, et speedtest näitas allalaadimist vahemikus 10-20Mbps ja üleslaadimine 1-3Mbps.
Mõtlesin, et kas olen mina ogaraks läinud või Speedtest, aga youtubes 1080p videot polnud mingi probleem vaadata, mida varem oli võimatu teha.
ma igaks juhuks uuriksin, kas see vana pakett sul ikkagi samade tingimustega endiselt jõus, lõpuks peale 2GB andmemahu täitumist tõmmatakse kott pähe ja ohh seda rõõmu siis icon_lol.gif

Elisa Iseteeninduses pole näha mingit paketimuutust seoses selle 20MBit/s kiirusega, varasemase 2Mbit/s asemel.
Endiselt kenasti kirjas, et Mint Light.

Küll tehakse liiga aga ZEN-i kasutajatele kuna nende kiirus on siis endiselt 2Mbit/s.
--------------------------------
Kipun arvama, et selle kiiruse tõstmisega tahetakse lihtsalt seda, et kasutajale lubatav maht võimalikult kiiresti täis saadaks. icon_cool.gif
Ja täiesti reaalne variant kuna väga paljud kasutajad ei jälgi üleüldse tarbitavat mahtu. Ja kui tegu on veel jagatud ühendusega, siis polegi tihti võimalik kindlaks teha, et kes ja kuipalju on mahtu tarbinud.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 09:19:32 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Elisale siit plusspunktid thumbs_up.gif , et ka vanade pakettide kiirused ülespoole viis automaatselt, erinevalt konkurentidest.


Kiirus üles, andmemaht alla thumbs_down.gif , ei ole siin midagi kiita.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 14.03.2015 11:45:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas Elisa Mint staatilisel on pordid vaikimisi lahti, või peab neid eraldi teenindusse helistades avama?
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 12:02:23 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas Elisa Mint staatilisel on pordid vaikimisi lahti, või peab neid eraldi teenindusse helistades avama?


Peaks lahti olema. Minul olid igatahes kohe avatud.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 15:13:39 vasta tsitaadiga

Nüüd saan mina ka oma vanas kõige odavamas paketis sellise kiiruse mida HSPA+ antud hetkel läbi laseb. Kõige suurem number mida näinud olen on 18Mbit alla ja 3 Mbit üles.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 16:15:48 vasta tsitaadiga

mul on äia juures Viljandis selline kompvek.
Ei tea, mis pakett see olla võib?
Mingi 10a tagasi liitutud ja pole kunagi kiirem olnud. icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 16:31:30 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
ewur kirjutas:
Elisale siit plusspunktid thumbs_up.gif , et ka vanade pakettide kiirused ülespoole viis automaatselt, erinevalt konkurentidest.


Kiirus üles, andmemaht alla thumbs_down.gif , ei ole siin midagi kiita.

Loe postitusi, andmemahtu pole keegi alandanud vanadel pakettidel. Vähemalt pole keegi kasutajatest sellest teada andnud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 17:17:20 vasta tsitaadiga

Niuub kirjutas:
Minu teada neid vanu pakette ei hakatud jõuga muutma nii et kõik peaks samade tingimustega endiselt kehtima. Märtsi jooksul olen 2,3 GB kasutanud andmemahtu, millest nii 2GB kasutasin kuu algul Saaremaal, kus küll ei täheldanud, et oleks varasemast kiirem internet olnud.


Sellisel juhul on kõik hästi, sest minu pakett sisaldab 50 GB netti

http://www.speedtest.net/my-result/4213615924
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 18:41:21 vasta tsitaadiga

Kas Elisal ka mõni LTE kõnekaart olemas on? Tahaks kiirust ja levitugevust (või selle üldist olemasolu) testida, aga nadi oleks mingi leping sõlmida.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 18:50:23 vasta tsitaadiga

Elisal on ainult MINT ja ZEN, viimase puhul pole ilmutatud kujul välja öeldud, kas 3G või 4G, aga kiirus on ikka 2Mbit/s
Btw, levitugevuse jaoks võid mingit appi otsida, teoreetiliselt(ja mingi spets seadmega kohe kindlasti ka praktiliselt) peaks olema võimalik seda näha ka ilma vastava operaatori sim kaardita.

Aga nad pakuvad vist mingit prooviperioodi ehk saad esindusest testimiseks seadmed ja kui ei sobi, viid 7 päeva pärast tagasi ja ei maksa midagi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 14.03.2015 18:55:41 vasta tsitaadiga

Jah, vaata, et kraapsu ei tõmba oma prooviperioodi SIM kaardile, muidu juhtub, nagu siin ühe kliendiga juhtus.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 18:59:16 vasta tsitaadiga

SIM kaardist endast on vist kama2, kraapsu teema oli mingi tahvli sim kaardi pesale tehtud kraapsuga seotud. Aga kui neil esinduses tagasitoodud seadmeid on, siis tõenäoliselt ei anta testimiseks uut seadet.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 19:27:51 vasta tsitaadiga

ma enam ei leidnud ühelgi teenusepakkujal neid prooviperioodi värke.
Kas keegi viitaks?

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 19:43:22 vasta tsitaadiga

https://www.elisa.ee/et/eraklient/internet/mint-arvutis/mint-lepingulised-paketid
Mokaotsast nagu mainivad
tsitaat:

Juhul, kui sa pole kindel, kas sinu kodus, suvilas, matkaplatsil või maal vanaema juures on kvaliteetne Elisa MiNT leviala olemas, kontrolli levikaarti. Kindlasti on aga oma silm kuningas! Selleks, et saaksid testida mobiilset internetti just seal, kus seda kasutama plaanid hakata, pakume igale liitujale kvaliteedigarantii perioodi. Saad ühe nädala jooksul ise veenduda, et MiNT tõesti on kõige parem! Lisaks on Elisa valikus olemas mitmeid lahendusi levi parandamiseks. Helista meie spetsialistidele telefonil 6 600 600 või astu läbi lähimast Elisa esindusest ja küsi julgesti nõu!


Aga mida see periood täpsemini endast kujutab, pole muidugi öeldud. Võibolla on ka nii, et pead lepingu sõlmima ja kui ei sobi, siis hakkab jauramine pihta, et võibolla oled ise loll, meie tehnikute arvates on seal piirkonnas kõik ok jne. icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 21:03:54 vasta tsitaadiga

Niuub kirjutas:
Minu teada neid vanu pakette ei hakatud jõuga muutma nii et kõik peaks samade tingimustega endiselt kehtima...

võin eksida, aga jõuga muutmist vanadel olijatel praktiseerib/on praktiseerinud ainult Tele2.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2015 09:42:14 vasta tsitaadiga

Elisa seda proovi asja kindlasti ei soovita. See tagasi andmine ülitüütu vs EMT/Tele2.
Mine või tülli nende tarkadega seal thumbs_down.gif
Ehk nüüd muutunud, kuigi ei usu arvestades millist taktikat need reklaamineegrid kasutavad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2015 11:13:37 vasta tsitaadiga

ärikliendil muutis küll ära neti, ennem 50gb nüüd 2 gb, jah kiirus läks kiiremaks ja ka kuutasu tõusis 5elt 8ale.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.03.2015 12:02:11 vasta tsitaadiga

mattu kirjutas:
ärikliendil muutis küll ära neti, ennem 50gb nüüd 2 gb, jah kiirus läks kiiremaks ja ka kuutasu tõusis 5elt 8ale.

järelmaksu lepingut polnud peal?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2015 12:20:55 vasta tsitaadiga

Mul oli Mint Basic, 2/1, piiramatu maht ja 5.5€ kuus. Nüüd on kiirus piiramatu (nii palju kui 3.5Gst läbi tuleb), mahtu see kuu kasutanud 15GB ja ära pole piiratud veel midagi.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 17:21:16 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Mul oli Mint Basic, 2/1, piiramatu maht ja 5.5€ kuus. Nüüd on kiirus piiramatu (nii palju kui 3.5Gst läbi tuleb), mahtu see kuu kasutanud 15GB ja ära pole piiratud veel midagi.


Tundub et kiirused on taas piiratud!

http://www.speedtest.net/my-result/4218176880
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2015 18:06:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
mattu kirjutas:
ärikliendil muutis küll ära neti, ennem 50gb nüüd 2 gb, jah kiirus läks kiiremaks ja ka kuutasu tõusis 5elt 8ale.

järelmaksu lepingut polnud peal?


eip ja kiirus tõusis reaalselt 2mb pealt 6mb peale.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 22:50:49 vasta tsitaadiga

Terve päeva ilutseb ees vaid Edge thumbs_down.gif
Konkreetselt iga kuuga ainult hullemaks läheb.

Kuna poisid torrentid kinni pannud, siis sai erinevaid VPN lahednusi katsetatud.
Pakett näeb ette 5/1 (d/u), kuid reaalselt saan tavaliselt kätte 3/0.5.
VPNiga loopis 7-8 d icon_eek.gif Peaks just vastupidi olema, et kiirused kahanevad läbi tunnelite või ma eksin?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2015 23:57:35 vasta tsitaadiga

Ehk petab ära icon_razz.gif
http://justseed.it/

Kasutan ja soovitan seda icon_smile.gif Odav ja lihtne.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 24.03.2015 13:57:18 vasta tsitaadiga

Küsiks, et kui võtan staatilise ip Elisast siis, mis ohtudega arvestama peaksin. Soov oleks Raspberryle ka mujalt ligipääseda.
_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2015 14:49:08 vasta tsitaadiga

Kui pordid on kinni, siis ohtu pole, aga kaugelt sisse ka ei saa. Kui pordid on avatud, siis on täpselt samad ohud, mis juhtmega avalikku internetti ühendades. Kui pulk on ruuteris, siis on mõnevõrra ohutum(pead ainult vaatama, et ruuterile kaugelt ligipääs lubatud pole või kui see ilmtingimata vajalik on, siis vähemalt mitte default parooliga). Kui pulk otse masina taga on, siis pead tulemüüri nii seadistama, et ainult ssh lahti oleks ja ssh soovitan mõne muu pordi peale panna, siis ei käi bot-d niipalju kangutamas.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 25.03.2015 12:48:21 vasta tsitaadiga

USB stick on Huawei 23 järel.
_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
azL
HV vaatleja

liitunud: 30.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2015 18:50:05 vasta tsitaadiga

Mint kuumaksuvaba pulgaga juba üle nädala aja HSDPA kiirusel, kuigi algselt oli alati HSPA+, keegi tea milles jama? või lihtsalt mingine tugijaam vigane praegu?
_________________
-----
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2015 18:31:52 vasta tsitaadiga

Kui me kõik saaksime oma neti (olenemata, kas oleme emt, elisa või tele2 kliendid) suures Tallinnas ühest mastist ja ühest saatjast, siis võibolla ma oskaksin sulle midagi tarka öelda. Juhul muidugi, kui oleksin klienditeenindusest juba jõudnud järgi uurida...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 23:13:04 vasta tsitaadiga

Lammutab korralikult



Küsimus seltskonnale, et kui jagada netti läpakasse kas on võimalik mängida ka netimänge nt Battlefield 4 v nagu sellised pingi mänge mis on olulised, et oleks madal mitte kõikuma hakkaks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SubSsounds
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2015




sõnum 31.03.2015 09:17:40 vasta tsitaadiga

Kui levi on hea ja mast koomas pole ei tohiks just probleeme olla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2015 12:42:23 vasta tsitaadiga

Minul elisa netiga ei õnnestunud battlefieldi mängida. Liiga tihti katkes mäng ära. Emtiga ei ole seda probleemi olnud.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.03.2015 12:56:23 vasta tsitaadiga

Endal püsis ooteaeg 20-40ms vahel eesti serveris, mingi saksamaa omas võib see 70-80 olla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 00:25:04 vasta tsitaadiga

Kellel on Elisas Mint light või Mint Medium paketid, siis maikuust muudetakse teil paketid ümber 4G pakettideks.
Uudis ka siin - https://www.elisa.ee/et/elisast/organisatsioonist/elisa/uudised/1160/elisa-avab-mint-light-ja-medium-arvutipakettides-4g-vorgu/
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.04.2015 00:37:33 vasta tsitaadiga

eddvin kirjutas:
Kellel on Elisas Mint light või Mint Medium paketid, siis maikuust muudetakse teil paketid ümber 4G pakettideks.
Uudis ka siin - https://www.elisa.ee/et/elisast/organisatsioonist/elisa/uudised/1160/elisa-avab-mint-light-ja-medium-arvutipakettides-4g-vorgu/
kiirus tõenäoliselt ei muutu, kui siis marginaalselt ning maht paketis samuti ei muutu

isiklikult tunnistan, et 4g'ga kaasnes minul oluliselt interneti levi, seda küll välitingimustes, kus eelnevalt olid suured kitsaskohad
samas ka praegu on kohti, kus tõmbab kiiruse ikka hoolega maha nii, et videot streamida ei kannata

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 01.04.2015 10:02:08 vasta tsitaadiga

küll aga muutub hind.
Elisa annab olemasolevatele MiNT Light ja Medium arvutipakettide klientidele kvaliteetse 4G võrgu kasutamise võimaluse ja lisakiirused ühe kuni mõne eurose hinnamuudatuse eest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.04.2015 12:23:15 vasta tsitaadiga

salasilm66 kirjutas:
küll aga muutub hind.
Elisa annab olemasolevatele MiNT Light ja Medium arvutipakettide klientidele kvaliteetse 4G võrgu kasutamise võimaluse ja lisakiirused ühe kuni mõne eurose hinnamuudatuse eest.

1. See hinnatõus on veel väike "biitmuusika", palju suurem "trummisoolo" icon_smile.gif on aga see, millest Elisa usinasti vaikib - et selle aeglase Mint-i ja Mint Lighti suurema osa kasutajate tehnika on ainult 3,5G toega ja 3,5G tehnika ei tea mitte tuhkagi ei LTE-st ega LTE töösagedustest 800MHz-i, 1800MHz-i ja 2600Mhz-i.

Seega puhtalt ka 3,5G hinnatõus ja see on siis peidetud salapärase icon_smile.gif nimetuse 4G katte alla.

2. Enda tehnika on väga hea näide kus nii nutitelefonid kui ka kaks USB-modemit on kõik ainult 3,5G toega. Ja ainult üks USB-modem on siis LTE-toega.
--------------------------------
libe: Aga miks sa ei kasuta siis moodsaid lahendusi, nagu kasvõi näiteks järgmine - ja on väga popp lahendus näiteks Saksamaal:


PS: Tegelikult on olemas juba ka parem ning nutikam versioon:
A) testid välja millised sagedused levivad, näiteks levivad 800MHz-i ja 1800MHz-i.
B) ja siis meisterdad kõige kõrgema sageduse antenni, ehk siis 1800MHz-i antenni.
C) Lisaantenni saab vajadusel lisada ka telefonile.
Nett on õpetusi täis kuidas siis kindla sageduse lisaantenni ise saab valmis meisterdada.

Aga karta pole midagi, on sama lihtne tegevus kui Soome-TV tarbeks välisantenni valmistamine. icon_cool.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 12:28:04 vasta tsitaadiga

ot:
tahanteada, punkt 2 ei ole väga levinud, sest kaablid pole ühendatud. Rohkem kasutatakse ühendatud kaablitega varianti icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 17:07:40 vasta tsitaadiga

salasilm66 kirjutas:
küll aga muutub hind.
Elisa annab olemasolevatele MiNT Light ja Medium arvutipakettide klientidele kvaliteetse 4G võrgu kasutamise võimaluse ja lisakiirused ühe kuni mõne eurose hinnamuudatuse eest.

kui see hind muutub üks kuni mõni euro, siis ei tohiks ju probleem olla. Tele2 analoogse tegevuse puhul kasvas näiteks Internet Small (Mint Light analoog) hind 5.95 pealt 14.99 peale. Seda siis mahu samaks jättes (30GB)! Nii et oodake ära ja siis alles saab midagi konkreetset öelda, laita või kiita, võrreldes teiste operaatoritega.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.04.2015 21:06:40 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka just Tele 2 poole ja nad kurjamid on ka ennast ära nullinud. Alles oli neil mõistliku hinna ja mahu suhtega nutitelefonipakette võtta. Nüüd aga peab 15€ välja käima thumbs_down.gif

Emti Diil paistab hetkel ainus valik veel, mida valida.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2015 21:46:40 vasta tsitaadiga

Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
ot:
Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.04.2015 22:03:20 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
libe: Aga miks sa ei kasuta siis moodsaid lahendusi, nagu kasvõi näiteks järgmine - ja on väga popp lahendus näiteks Saksamaal:


PS: Tegelikult on olemas juba ka parem ning nutikam versioon:
A) testid välja millised sagedused levivad, näiteks levivad 800MHz-i ja 1800MHz-i.
B) ja siis meisterdad kõige kõrgema sageduse antenni, ehk siis 1800MHz-i antenni.
C) Lisaantenni saab vajadusel lisada ka telefonile.
Nett on õpetusi täis kuidas siis kindla sageduse lisaantenni ise saab valmis meisterdada.

Aga karta pole midagi, on sama lihtne tegevus kui Soome-TV tarbeks välisantenni valmistamine. icon_cool.gif beer_yum.gif
ma kasutan telefonis 4G'd sa rumal loom
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 01.04.2015 22:04:17 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
ot:
Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s

Netipulgaga töötab.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.04.2015 23:24:33 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
ot:
Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s


Kuskohas te siukseid pakkumisi näete?
Ma näen Smardil 5€ eest 1Gb internetti. Elisas sama raha eest 0,3Mb icon_lol.gif
http://smart.tele2.ee/hinnadkuumaksutainternet, siin on küll 30Gb ja 9.90€

Zen on esindatud, 3G/4G ja kiirused on kusagil peidu. Kaevame siis edasi.
http://www.zen.ee/et/Teenused/203/Sissejuhatus-M-internetti
Konks on sees.
tsitaat:
allalaadimise kiirusega kuni 2Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3Mbit/s.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.04.2015 23:30:33 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ewur kirjutas:
Zen on ju 5€ kuus, 50GB/2Mbits...? Aga huvitav, kas lauaarvutis ka töötab see variant?
ot:
Smart on 9.90€/30GB/43Mbit/s


Kuskohas te siukseid pakkumisi näete?
Ma näen Smardil 5€ eest 1Gb internetti. Elisas sama raha eest 0,3Mb icon_lol.gif
http://smart.tele2.ee/hinnadkuumaksutainternet, siin on küll 30Gb ja 9.90€

Zen on esindatud, 3G/4G ja kiirused on kusagil peidu. Kaevame siis edasi.
http://www.zen.ee/et/Teenused/203/Sissejuhatus-M-internetti
Konks on sees.
tsitaat:
allalaadimise kiirusega kuni 2Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3Mbit/s.
mis peidus?
https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/konekaart/konekaart

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2015 07:32:16 vasta tsitaadiga

iseasi, mis teed sellise ühendusega tänapäeval, mille max. on 2MB
tsitaat:
Internetti saad kasutada allalaadimise kiirusega kuni 2 Mbit/s ja üleslaadimise kiirusega kuni 0,3 Mbit/s.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 02.04.2015 10:06:50 vasta tsitaadiga

Jep. Praegusel hetkel on kasutajad suunatud ikkagi 15-20€ maksvate pakettide peale.
Väiksema summa eest on igasugu kiirusa ja enamjaolt mahupiirangud. 100-250-500Mb jne.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 180, 181, 182 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.