|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
30.07.2014 22:27:02
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Kas on mingisugust lehekülge, mis Spotify otsingutulemused sorteeriks/järjestaks populaarsuse järjestuses? Ehk näiteks, kui panen märksõnadeks "genre:Trance", siis sorteerib eespool kõige populaarsemad/enim kuulatud lood jne.
Võib-olla on mingisugune plugin, Chrome extension või kolmanda osapoole loodud lehekülg.
PS: Miks vaja? Sest soovin kuulata enim kuulatud lugusid. Üldjuhul on need ka head
EDIT: Leidsin! Kui lisada fraas "spotify:search:" otsingu lahtrisse kõige ette, siis annab desktop programm sorteeritavate lahtritega tulemused ehk saab sorteerida populaarsuse järjestuses. |
| LKits kirjutas: |
Tundub, et telefoni rakendusel see täitsa olemas, aga arvutis mitte täitsa jama
Spoiler 
|
Millest jutt?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
30.07.2014 22:34:55
|
|
|
| Et automaatselts hakkaks mängima neid? Discover page on ju suggestions based on mis sa kuulanud oled
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
26.09.2014 13:52:04
|
|
|
| Minul on valitud USA ja ei olegi väga tähele pannud, et midagi oleks kuulamata jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
05.10.2014 21:00:38
|
|
|
Michael J Gibbs-Back to heaven
Michael J Gibbs-Save my soul
Et vist on asjal ka selline võimalus et näitab coverid ära. Viitsib keegi neid kahte kontrollida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P1nts3L
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2013
|
14.11.2014 21:02:02
|
|
|
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
14.11.2014 21:22:52
|
|
|
| P1nts3L kirjutas: |
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada  |
Ilmselgelt ei ole siis see teenus sulle mõeldud.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
14.11.2014 22:14:27
|
|
|
| emt'le hinge müüd siis saad, "tasuta" lausa aastaks vist oli.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.11.2014 22:56:43
|
|
|
| P1nts3L kirjutas: |
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada  |
kasuta teemasisest otsingut, paar lehte tagasi räägiti sellest
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.11.2014 23:08:35
|
|
|
kas kellelgi veel windowsi klient jurab? mul juba teist korda ei tule see keskmine asi ette, kõik reklaamid ja playlistid külje peal olemas, aga keskel neid asju, mida otsid ja artistid n stuff... no ei ilmu, ainult need lollakad 5 muna keerlevad omaette seal.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P1nts3L
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2013
|
14.11.2014 23:46:47
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| P1nts3L kirjutas: |
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada  |
kasuta teemasisest otsingut, paar lehte tagasi räägiti sellest  |
Need mis hetkel eBays tunduvad kahtlased..Mulle vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
14.11.2014 23:49:01
|
|
|
| mul version 0.9.14.13.gba5645ad ning töötab laitmatult.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
14.11.2014 23:52:17
|
|
|
Päris palju kurdetakse et ei raatsi 7€ kuus maksta.
Samas on see enam-vähem 2 päevapraadi, 6-pakk korralikku õlut või 2 pakki suitsu.
Pole veel kuulnud et keegi pikalt mõtleks enne kui nende eest raha välja käib.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
14.11.2014 23:59:53
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| mul version 0.9.14.13.gba5645ad ning töötab laitmatult. |
oli vist enne sama, igatahes 0.9.14 oli kindlalt. lasin maha, tõmbasin uuesti alla ja hetkel toimib. kui on uuendusi pakkund, olen alati lasknud ära teha. ei kujuta ette, mis häda tal vahest on. playliste saab mängida, mis seal vasakul all pool on plaadikujunduse kohal, aga brausida ei saa ja playlist radio ei tööta. tähendab, hetkel toimib, aga kui juperdab, siis need asja ei tööta lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.11.2014 00:33:24
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
kas kellelgi veel windowsi klient jurab? mul juba teist korda ei tule see keskmine asi ette, kõik reklaamid ja playlistid külje peal olemas, aga keskel neid asju, mida otsid ja artistid n stuff... no ei ilmu, ainult need lollakad 5 muna keerlevad omaette seal.  |
Jep. Kusagil kuni 15:00 oli mul sama lugu. Pärast pole proovinud. Otsing ei toiminud samuti normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.11.2014 01:13:32
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Päris palju kurdetakse et ei raatsi 7€ kuus maksta.
Samas on see enam-vähem 2 päevapraadi, 6-pakk korralikku õlut või 2 pakki suitsu.
Pole veel kuulnud et keegi pikalt mõtleks enne kui nende eest raha välja käib. |
Just nii Mel. 23,3€ senti päevas - võiks nagu jõukohane olla.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
15.11.2014 10:13:46
|
|
|
No kallis on ikka küll. 7€ on siis soodne ehk kui iga päev kuulata. Mina kes ma kodus kuulan ehk nädalas korras. Võib-olla isegi 1-2 korda kuus. Siis ma ei kipu 7€ maksma. Samas jälle kui ma kuulata tahan siis tahaks kuulda head muusikat ilma reklaamideta ja sestab tuleb ikkagi maksta. Siiamaani olen saanud ebay ostnud ja hinnaks saanud 1kuu 3€. Ostan 6 kuu kaupa.
Imelik on lugeda, et 7€ ei ole kallis aga teises teemas mangutakse, et starmani kuumakse on kallis. Neti juhe on koguaeg kuum. Isiklikult arvan, et see hind on normaalne. Teenuseid tarbitakse igapäev.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
15.11.2014 11:18:06
|
|
|
See hind on täiesti normaalne. Mine poodi, vaata palju maksab üks uus CD (väike vihje - 10-15€)
Kui tahad ühekordselt kuulata mingit muusikat, siis on võimalus YouTube või muud lahendused. Spotify on isegi täitsa normaalne, et pakub tasuta reklaamidega kuulamise võimalust, sest kui tõesti mõni kuu pole raha, et maksta, siis vähemalt on mingigi võimalus edasi kuulata.
Üks kokkuhoidmise võimalus on osta Spotify premium kasutajakontosid (alla 2€, eBay). Saad teha näiteks enda põhilisel kasutajakontol mingid playlistid, panna "Collaborative playlist", siis saavad need uued Premium kontod ka muusikat lisada/muuta.
Aga see on üleüldse selline "süsteemitamine". Siiski, kui raha pole, siis peab ajutööd tegema. Kui aju pole - edu!
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardi76
HV kasutaja
liitunud: 15.12.2006

|
15.11.2014 11:51:29
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kas keegi saab teha puust punaseks selgeks, kuidas saab Spotifyst lood iPodi?
Netis leiduvatest õpetustes pole kahjuks abi, ei toimi asi  |
Sai ka suvel leiutatud, et saaks oma lemmikud sinna iPodi kuid lõpuks läks neli lugu üle ainult sinna, loobusin. Mõistsin et Spotify pole mõeldud neile iPodidele. Tunduse, et mingi autoriõiguste jura hakkas peale vms.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamba
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2012
|
17.11.2014 13:05:09
|
|
|
| hardi76 kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Kas keegi saab teha puust punaseks selgeks, kuidas saab Spotifyst lood iPodi?
Netis leiduvatest õpetustes pole kahjuks abi, ei toimi asi  |
Sai ka suvel leiutatud, et saaks oma lemmikud sinna iPodi kuid lõpuks läks neli lugu üle ainult sinna, loobusin. Mõistsin et Spotify pole mõeldud neile iPodidele. Tunduse, et mingi autoriõiguste jura hakkas peale vms. |
Ainult lokaalsed muusikafailid saab ipodi ülekanda ehk need, mis pole Spotifyga seotud. Vähemalt oli nii kui ma viimati proovisin Ipod shuffle 3 peal, võib-olla on teil mõned moodsamad seaded.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
20.11.2014 14:45:21
|
|
|
| ei ole sattunud, ikka alma või tere piim (ei mäleta kumb) ja tuborgi ning sakut ka vahepeale.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
20.11.2014 18:23:23
|
|
|
| mul õnneks aint see "try spotify premium for free" ja siis see "get party started in the white house" jne, kunagi oli dipster shits ka, aga seda nagu pole vist enam lastud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
24.11.2014 21:15:36
|
|
|
Mingi nädal aega tagasi tuli päev otsa ainult asiaatidele mõeldud reklaame
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.02.2015 13:31:49
|
|
|
Kuidas sellest lahti saab, et spotify ikoon ei oleks topelt stardiribal kui programm töötab. W8.1 64bit
Edit: sain toimima
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mamba
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2012
|
13.03.2015 12:08:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Täna hommikul Spotify uuendas end ja nüüd on Minimize to System Tray valik kadunud või ei oska ma seda enam üles leida?  |
Läinud jah
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
14.03.2015 05:15:03
|
|
|
| brokenarm kirjutas: |
Mingi nädal aega tagasi tuli päev otsa ainult asiaatidele mõeldud reklaame  |
kui näiteks proxyde kaudu või üldse läbi Tor'i ühenduda siis tuleb täiesti suvakeeltes neid ad'e
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
20.03.2015 22:40:17
|
|
|
| Kas spotify on nüüd free editionilt reklaamid eemaldanud ja saab ka mobile versioonil suvalisel hetkel mängida lugusid mida soovid? Pole juba paar kuud maksnud ja ikka tundub, nagu oleks premium.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
20.03.2015 23:12:07
|
|
|
| täna oli küll reklaame täis arvutis. telefonis pole kasutand viimasel ajal.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
22.03.2015 06:55:09
|
|
|
Telefonis ja tahvlis peaks juba mingi pool aastat olema täisversioon tasuta.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
22.03.2015 22:25:45
|
|
|
| Telefonis on tasuta ainult shuffle.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
23.03.2015 09:25:58
|
|
|
| Mul ütleb et aint shuffle saab mängida aga reklaame pole ja saab alati lugusid valida
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.03.2015 14:29:10
|
|
|
Mis seal veel piiratud peaks olema? Ei oskagi nii vadata kohe. Siiani pole kuskil seina ette tulnud veel
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
23.03.2015 14:49:04
|
|
|
Wiki järgi peaks olema limit 5 skippi per day tasuta mobiili verisooni kasutajaile.
Seega kui paned playlisti käima, saad kuni viis korda (kokku) lugu vahetada + reklaamid vahele.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.03.2015 18:13:37
|
|
|
Ah põrgusse, ma ju premiumiga
Unustasin täitsa ära selle
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
23.06.2015 18:52:24
|
|
|
| nexus4 kirjutas: |
| mul version 0.9.14.13.gba5645ad ning töötab laitmatult. |
See on ka viimane normaalselt toimiv versioon. Kuid ka sel on oma kiiks, mis paljudele kindlasti meeldib, aga mind rämedalt häirib - nimelt ei sulge X programmi, vaid minimeerib selle systray'sse. Seepärast tahaks siiski mõne uuema versiooni kasutusele võtta (ühe enamvähem normaalse versiooni olen leidnud), aga ei ole leidnud nippi, kuidas uuematel versioonidel autoupdate ära keelata. Sel 0.9.14.13 versioonil käis asi suht lihtsa nipiga, aga uuematel versioonidel see enam ei tööta. Teab keegi, kuidas uuematel versioonidel autoupdate kinni keerata
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.06.2015 11:28:48
|
|
|
... lõpuks ometi on systemtray'sse minimeerimise võimalus jälle tagasi (seadetes valitav)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
digipunk
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2015
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
26.06.2015 09:44:40
|
|
|
| digipunk kirjutas: |
| ja edasi tegin selle õpetuse järgi |
Uuematel see nipp kahjuks ei toimi
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brixxx
Lõuapoolik


liitunud: 04.01.2012
|
20.07.2015 20:24:58
Arvutis aegajalt probleem muusika mängimisega Spotify's |
|
|
Probleem selline, et aegajalt keeldub mängima hakkamast muusika Spotify's.
Hetkel tekkis selline probleem, siis kui tahvelarvutis oli avatud Spotify ning siis avasin arvutis Spotify programmi, siis valisin tahvelarvutis, et jätkaku mängimist arvutist. Sellest saati ei käivitu muusika. Üritasin Spotify protsessi arvutis sulgeda, kontrollisin ka tahvelarvuti Spotify üle, igal pool oli Spotify suletud ning ikka ei hakanud Spotify'st muusika mängima.
Lõpuks muud üle ei jäänud, et pidin Spotify Web Playerit kasutama. Kas keegi oskab öelda, mis aitab selle probleemi vastu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.07.2015 18:23:09
|
|
|
Mingi eriti homo värv nüüd ikoonil peale viimast uuendust
Muidu on ka paar versiooni juba proleem. Ainult tööarvutis. Tray ikoonil paremklõpsuga ei avane control nuppe. Ainult exit variant. Mida värki?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|