Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Spotify üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2014 12:01:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et telefoni rakendusel see täitsa olemas, aga arvutis mitte icon_sad.gif täitsa jama icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 22:27:02 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kas on mingisugust lehekülge, mis Spotify otsingutulemused sorteeriks/järjestaks populaarsuse järjestuses? Ehk näiteks, kui panen märksõnadeks "genre:Trance", siis sorteerib eespool kõige populaarsemad/enim kuulatud lood jne.
Võib-olla on mingisugune plugin, Chrome extension või kolmanda osapoole loodud lehekülg.

PS: Miks vaja? Sest soovin kuulata enim kuulatud lugusid. Üldjuhul on need ka head icon_smile.gif

EDIT: Leidsin! Kui lisada fraas "spotify:search:" otsingu lahtrisse kõige ette, siis annab desktop programm sorteeritavate lahtritega tulemused ehk saab sorteerida populaarsuse järjestuses.


thumbs_up.gif

LKits kirjutas:
Tundub, et telefoni rakendusel see täitsa olemas, aga arvutis mitte icon_sad.gif täitsa jama icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Millest jutt?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 22:31:11 vasta tsitaadiga

"Suggested songs", aga Windows rakendusel kasutan nüüd sellist lahendust nimega "Lazify".
Sinna saab "lohistada" kasvõi terve playlisti ja siis annab sulle mingid soovitused - täitsa hea lahendus ning juba nii mõnedki kümned lood üles leidnud, mis unustuste hõlma jäänud icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2014 22:34:55 vasta tsitaadiga

Et automaatselts hakkaks mängima neid? Discover page on ju suggestions based on mis sa kuulanud oled
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 13:05:37 vasta tsitaadiga

Viimane Spotify uuendus on vist vigane. Kolmes arvutis uuendas end ära ja pärast seda teeb 2-3 sekundit pika pausi, kui lugu ca 10 sekundit on mänginud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 11:59:57 vasta tsitaadiga

Olen teadlik, et Spotify on osades riikides keelatud/piiratud lood, aga oskab keegi öelda, mis riik võiks olla "parim", kus on enamvähem kõik lood saadaval/kuulatavad? icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2014 13:52:04 vasta tsitaadiga

Minul on valitud USA ja ei olegi väga tähele pannud, et midagi oleks kuulamata jäänud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2014 15:10:45 vasta tsitaadiga

Sa ei saagi sellest aru enne, kui sulle mingi list ette lüüakse ja osad laulud "tumehallid" on.
Sest otsingumootorites neid mittesaadaval olevaid ei kuvata.

EDIT: Oskab keegi öelda, kuidas neid mitte-saadaval lugusid (tumehallid) saaks väga mugavalt, automaatselt playlistist eemaldada? Mingi filtreerimise meetod või mõni "plugin"?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 05.10.2014 21:00:38 vasta tsitaadiga

Michael J Gibbs-Back to heaven
Michael J Gibbs-Save my soul

Et vist on asjal ka selline võimalus et näitab coverid ära. Viitsib keegi neid kahte kontrollida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 17:54:14 vasta tsitaadiga

http://www.allaccess.com/net-news/archive/story/135174/taylor-swift-says-nyet-to-spotify
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 14.11.2014 21:02:02 vasta tsitaadiga

Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 14.11.2014 21:22:52 vasta tsitaadiga

P1nts3L kirjutas:
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada icon_rolleyes.gif


Ilmselgelt ei ole siis see teenus sulle mõeldud.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 22:14:27 vasta tsitaadiga

emt'le hinge müüd siis saad, "tasuta" lausa aastaks vist oli.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.11.2014 22:56:43 vasta tsitaadiga

P1nts3L kirjutas:
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada icon_rolleyes.gif

kasuta teemasisest otsingut, paar lehte tagasi räägiti sellest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.11.2014 23:08:35 vasta tsitaadiga

kas kellelgi veel windowsi klient jurab? mul juba teist korda ei tule see keskmine asi ette, kõik reklaamid ja playlistid külje peal olemas, aga keskel neid asju, mida otsid ja artistid n stuff... no ei ilmu, ainult need lollakad 5 muna keerlevad omaette seal. icon_evil.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 14.11.2014 23:46:47 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
P1nts3L kirjutas:
Ega keegi juhuslikult ei oska öelda, kust saaks soodsamalt premiumi staatuse oma kontole? Ei raatsi seda ~7€ kuus kulutada icon_rolleyes.gif

kasuta teemasisest otsingut, paar lehte tagasi räägiti sellest thumbs_up.gif
Need mis hetkel eBays tunduvad kahtlased..Mulle vähemalt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 23:49:01 vasta tsitaadiga

mul version 0.9.14.13.gba5645ad ning töötab laitmatult.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2014 23:52:17 vasta tsitaadiga

Päris palju kurdetakse et ei raatsi 7€ kuus maksta.
Samas on see enam-vähem 2 päevapraadi, 6-pakk korralikku õlut või 2 pakki suitsu.
Pole veel kuulnud et keegi pikalt mõtleks enne kui nende eest raha välja käib.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 14.11.2014 23:59:53 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
mul version 0.9.14.13.gba5645ad ning töötab laitmatult.
oli vist enne sama, igatahes 0.9.14 oli kindlalt. lasin maha, tõmbasin uuesti alla ja hetkel toimib. kui on uuendusi pakkund, olen alati lasknud ära teha. ei kujuta ette, mis häda tal vahest on. playliste saab mängida, mis seal vasakul all pool on plaadikujunduse kohal, aga brausida ei saa ja playlist radio ei tööta. tähendab, hetkel toimib, aga kui juperdab, siis need asja ei tööta lihtsalt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 00:33:24 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kas kellelgi veel windowsi klient jurab? mul juba teist korda ei tule see keskmine asi ette, kõik reklaamid ja playlistid külje peal olemas, aga keskel neid asju, mida otsid ja artistid n stuff... no ei ilmu, ainult need lollakad 5 muna keerlevad omaette seal. icon_evil.gif

Jep. Kusagil kuni 15:00 oli mul sama lugu. Pärast pole proovinud. Otsing ei toiminud samuti normaalselt.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.11.2014 01:13:32 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Päris palju kurdetakse et ei raatsi 7€ kuus maksta.
Samas on see enam-vähem 2 päevapraadi, 6-pakk korralikku õlut või 2 pakki suitsu.
Pole veel kuulnud et keegi pikalt mõtleks enne kui nende eest raha välja käib.


Just nii Mel. 23,3€ senti päevas - võiks nagu jõukohane olla.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 10:13:46 vasta tsitaadiga

No kallis on ikka küll. 7€ on siis soodne ehk kui iga päev kuulata. Mina kes ma kodus kuulan ehk nädalas korras. Võib-olla isegi 1-2 korda kuus. Siis ma ei kipu 7€ maksma. Samas jälle kui ma kuulata tahan siis tahaks kuulda head muusikat ilma reklaamideta ja sestab tuleb ikkagi maksta. Siiamaani olen saanud ebay ostnud ja hinnaks saanud 1kuu 3€. Ostan 6 kuu kaupa.
Imelik on lugeda, et 7€ ei ole kallis aga teises teemas mangutakse, et starmani kuumakse on kallis. Neti juhe on koguaeg kuum. Isiklikult arvan, et see hind on normaalne. Teenuseid tarbitakse igapäev.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 11:18:06 vasta tsitaadiga

See hind on täiesti normaalne. Mine poodi, vaata palju maksab üks uus CD (väike vihje - 10-15€)

Kui tahad ühekordselt kuulata mingit muusikat, siis on võimalus YouTube või muud lahendused. Spotify on isegi täitsa normaalne, et pakub tasuta reklaamidega kuulamise võimalust, sest kui tõesti mõni kuu pole raha, et maksta, siis vähemalt on mingigi võimalus edasi kuulata.


Üks kokkuhoidmise võimalus on osta Spotify premium kasutajakontosid (alla 2€, eBay). Saad teha näiteks enda põhilisel kasutajakontol mingid playlistid, panna "Collaborative playlist", siis saavad need uued Premium kontod ka muusikat lisada/muuta.

Aga see on üleüldse selline "süsteemitamine". Siiski, kui raha pole, siis peab ajutööd tegema. Kui aju pole - edu!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hardi76
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2014 11:51:29 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas keegi saab teha puust punaseks selgeks, kuidas saab Spotifyst lood iPodi?
Netis leiduvatest õpetustes pole kahjuks abi, ei toimi asi icon_sad.gif


Sai ka suvel leiutatud, et saaks oma lemmikud sinna iPodi kuid lõpuks läks neli lugu üle ainult sinna, loobusin. Mõistsin et Spotify pole mõeldud neile iPodidele. Tunduse, et mingi autoriõiguste jura hakkas peale vms.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 17.11.2014 13:05:09 vasta tsitaadiga

hardi76 kirjutas:
Tanel kirjutas:
Kas keegi saab teha puust punaseks selgeks, kuidas saab Spotifyst lood iPodi?
Netis leiduvatest õpetustes pole kahjuks abi, ei toimi asi icon_sad.gif


Sai ka suvel leiutatud, et saaks oma lemmikud sinna iPodi kuid lõpuks läks neli lugu üle ainult sinna, loobusin. Mõistsin et Spotify pole mõeldud neile iPodidele. Tunduse, et mingi autoriõiguste jura hakkas peale vms.


Ainult lokaalsed muusikafailid saab ipodi ülekanda ehk need, mis pole Spotifyga seotud. Vähemalt oli nii kui ma viimati proovisin Ipod shuffle 3 peal, võib-olla on teil mõned moodsamad seaded.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2014 21:41:49 vasta tsitaadiga

Kellelgi teisel ka mingid veidrad "aasiakeelsed" reklaamid? Ma kuulan Spotify igapäevaselt mitu tundi jutti ja täna esimest korda kuulsin - wtf? icon_biggrin.gif
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2014 14:45:21 vasta tsitaadiga

ei ole sattunud, ikka alma või tere piim (ei mäleta kumb) ja tuborgi ning sakut ka vahepeale.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.11.2014 18:23:23 vasta tsitaadiga

mul õnneks aint see "try spotify premium for free" ja siis see "get party started in the white house" jne, kunagi oli dipster shits ka, aga seda nagu pole vist enam lastud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 23.11.2014 19:36:26 vasta tsitaadiga

http://thetrichordist.com/2014/02/20/streaming-price-index-updated-2014-per-stream-pay-rates

Mis see tabel tähendab kas näiteks google puhul 15 korda ühte lugu kuulata siis laekub artistile see neli ja pool senti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2014 21:15:36 vasta tsitaadiga

Mingi nädal aega tagasi tuli päev otsa ainult asiaatidele mõeldud reklaame icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 13:31:49 vasta tsitaadiga

Kuidas sellest lahti saab, et spotify ikoon ei oleks topelt stardiribal kui programm töötab. W8.1 64bit



Edit: sain toimima
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2015 12:37:34 vasta tsitaadiga

Täna hommikul Spotify uuendas end ja nüüd on Minimize to System Tray valik kadunud või ei oska ma seda enam üles leida? icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mamba
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2012




sõnum 13.03.2015 12:08:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täna hommikul Spotify uuendas end ja nüüd on Minimize to System Tray valik kadunud või ei oska ma seda enam üles leida? icon_eek.gif

Läinud jah
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2015 05:15:03 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Mingi nädal aega tagasi tuli päev otsa ainult asiaatidele mõeldud reklaame icon_biggrin.gif


kui näiteks proxyde kaudu või üldse läbi Tor'i ühenduda siis tuleb täiesti suvakeeltes neid ad'e
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2015 22:40:17 vasta tsitaadiga

Kas spotify on nüüd free editionilt reklaamid eemaldanud ja saab ka mobile versioonil suvalisel hetkel mängida lugusid mida soovid? Pole juba paar kuud maksnud ja ikka tundub, nagu oleks premium.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.03.2015 23:12:07 vasta tsitaadiga

täna oli küll reklaame täis arvutis. telefonis pole kasutand viimasel ajal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 22.03.2015 06:55:09 vasta tsitaadiga

Telefonis ja tahvlis peaks juba mingi pool aastat olema täisversioon tasuta.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2015 22:25:45 vasta tsitaadiga

Telefonis on tasuta ainult shuffle.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2015 09:25:58 vasta tsitaadiga

Mul ütleb et aint shuffle saab mängida aga reklaame pole ja saab alati lugusid valida
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.03.2015 14:29:10 vasta tsitaadiga

Mis seal veel piiratud peaks olema? Ei oskagi nii vadata kohe. Siiani pole kuskil seina ette tulnud veel icon_confused.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.03.2015 14:49:04 vasta tsitaadiga

Wiki järgi peaks olema limit 5 skippi per day tasuta mobiili verisooni kasutajaile.
Seega kui paned playlisti käima, saad kuni viis korda (kokku) lugu vahetada + reklaamid vahele.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.03.2015 18:13:37 vasta tsitaadiga

Ah põrgusse, ma ju premiumiga icon_biggrin.gif
Unustasin täitsa ära selle icon_redface.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2015 15:31:58 vasta tsitaadiga

Spotify leidis ka kõige parema osa Tallinnast, millega Eesti edetabelit iseloomustada icon_lol.gif icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2015 18:49:37 vasta tsitaadiga

Nunii, esimesed videod on Spotify'sse jõudnud. Kahjuks siis reklaamide näol. Asi polekski nii hull, aga see video isegi 100/100 ühenduse puhul hakib ebameeldivalt thumbs_down.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 18:52:24 vasta tsitaadiga

nexus4 kirjutas:
mul version 0.9.14.13.gba5645ad ning töötab laitmatult.


See on ka viimane normaalselt toimiv versioon. Kuid ka sel on oma kiiks, mis paljudele kindlasti meeldib, aga mind rämedalt häirib - nimelt ei sulge X programmi, vaid minimeerib selle systray'sse. Seepärast tahaks siiski mõne uuema versiooni kasutusele võtta (ühe enamvähem normaalse versiooni olen leidnud), aga ei ole leidnud nippi, kuidas uuematel versioonidel autoupdate ära keelata. Sel 0.9.14.13 versioonil käis asi suht lihtsa nipiga, aga uuematel versioonidel see enam ei tööta. Teab keegi, kuidas uuematel versioonidel autoupdate kinni keerata icon_question.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2015 11:28:48 vasta tsitaadiga

... lõpuks ometi on systemtray'sse minimeerimise võimalus jälle tagasi (seadetes valitav) thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
digipunk
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2015




sõnum 25.06.2015 22:48:13 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
Teab keegi, kuidas uuematel versioonidel autoupdate kinni keerata icon_question.gif


Ise olen versiooni 0.9.15.27 peal. Vanemad installerid leiab Filehippost ja edasi tegin selle õpetuse järgi:
https://community.spotify.com/t5/Help-Desktop-Linux-Mac-Windows/Horrible-update-0-8-8/m-p/280204#M3360

Ehk on abiks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2015 09:44:40 vasta tsitaadiga

digipunk kirjutas:
ja edasi tegin selle õpetuse järgi


Uuematel see nipp kahjuks ei toimi icon_sad.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brixxx
Lõuapoolik
Lõuapoolik
brixxx

liitunud: 04.01.2012




sõnum 20.07.2015 20:24:58 Arvutis aegajalt probleem muusika mängimisega Spotify's vasta tsitaadiga

Probleem selline, et aegajalt keeldub mängima hakkamast muusika Spotify's.

Hetkel tekkis selline probleem, siis kui tahvelarvutis oli avatud Spotify ning siis avasin arvutis Spotify programmi, siis valisin tahvelarvutis, et jätkaku mängimist arvutist. Sellest saati ei käivitu muusika. Üritasin Spotify protsessi arvutis sulgeda, kontrollisin ka tahvelarvuti Spotify üle, igal pool oli Spotify suletud ning ikka ei hakanud Spotify'st muusika mängima.

Lõpuks muud üle ei jäänud, et pidin Spotify Web Playerit kasutama. Kas keegi oskab öelda, mis aitab selle probleemi vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.07.2015 18:23:09 vasta tsitaadiga

Mingi eriti homo värv nüüd ikoonil peale viimast uuendust icon_neutral.gif

Muidu on ka paar versiooni juba proleem. Ainult tööarvutis. Tray ikoonil paremklõpsuga ei avane control nuppe. Ainult exit variant. Mida värki?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Spotify üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.