|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
20.08.2014 11:36:51
|
|
|
| Karmalaks kirjutas: |
Tere, siiani kasutasin Opera 11.11 ver. ja polnud soovi uuele ver. minna, siis nüüd tekkis selleks vajadus (osad lehed nõuavad browseri uuendamist). Tahaks teada, kas uuemale ver. üle minnes tulevad mu Bookmarkid ka automaatselt kaasa või ei ühildu need uue Operaga? Küsimus ehk rumal aga ei tahaks järjehoidja sisu kaotada
|
endal linuxi all tuli kõik ilusti kaasa, nii speeddial kui bookmarkid.
hetkel opera 25 dev versioon, ühtegi crashi pole märganud. vaatan et selles versioonis on stash ära kaotatud ja bookmarkmanager on asemele pandud
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
20.08.2014 12:42:44
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas kusagil uusimat Operat portable variandina ka olemas on? |
mingi beta on
http://portableapps.com/node/39313
versioon 21'st ...ei tea kui hästi see töötab
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
22.08.2014 14:36:13
|
|
|
| Tavaline installer kodulehelt > Options > Install for: Stand-alone installation
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
02.09.2014 23:48:24
|
|
|
| Kuidas on võimalik opera wand.dat failist paroolid Opera 24-le saada?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
03.09.2014 13:19:37
|
|
|
Avastasin eile, et kui youtube videot Chromega vaadata ja video täisekraanile lasta, siis videokvaliteet läheb automaatselt võimaliku kõige kõrgema peale
Ma olen sellisest asjast väga pikalt unistanud. Arvasin seni, et asi youtube taga kinni, et max kvaliteedi peab alati käsitsi valima, aga asi vist hoopis brauseris. Kas Operal ei saaks kuidagi miskit sellist sättida, et sama juhtuks fullscreeni puhul youtubes? Või on asi HTML5 mingis asjas hoopis ja seda Opera ei toeta?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
03.09.2014 13:21:33
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Avastasin eile, et kui youtube videot Chromega vaadata ja video täisekraanile lasta, siis videokvaliteet läheb automaatselt võimaliku kõige kõrgema peale
Ma olen sellisest asjast väga pikalt unistanud. Arvasin seni, et asi youtube taga kinni, et max kvaliteedi peab alati käsitsi valima, aga asi vist hoopis brauseris. Kas Operal ei saaks kuidagi miskit sellist sättida, et sama juhtuks fullscreeni puhul youtubes? Või on asi HTML5 mingis asjas hoopis ja seda Opera ei toeta? |
wow. terve igaviku selline asi olnud juba.
https://www.youtube.com/account_playback
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
03.09.2014 13:38:44
|
|
|
| Tööl hetkel mul operat pole, aga IE puhul see küll ei toimi kahjuks. Ja lisaks kodus olles Chromega proovides ma polnud youtube sisse loginud, niiet see säte ei saanud Chrome puhul mõjuda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
03.09.2014 18:29:19
|
|
|
kaspar00,
Kuhu sulle saadan?
bitCON, pean vabanda Teie ees, sest siiski toimib see variant ka jah. Pean aga olema youtube sisse logitud ja toimib ainult fullscreeni korral. Lisaks võtab aega 15-20 sekundit, et muudaks kvaliteeti, kuigi netiühendus on kiire. Chromega ei pea olema sisse logitud, et fullscreenis hd peale suruks. Aega ei võta ka üle 2 sekundi.
Kaspari antud addon aga sunnib tavaekraanil ka ja koheselt kõrgeima kvaliteedi peale. Lisaks hiirega scrollides volume muutmine kui hiirt video peal hoida
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
03.09.2014 19:08:00
|
|
|
Muideks kes siin on igatsenud bookmarkse, siis hetkel dev channelis olev Opera 25 build sisaldab neid juba täitsa viisakas vormis ja ka uuendatud stardilehte, kuhu on integreeritud nii discover, speed dial, kui ka bookmarks . Lisaks ma pean mainima, et bookmarksid näevad kuradima head välja. Asi hakkab juba täitsa looma.
Algne bookmarks oli vist ka 24 versioonis olemas juba aga flagside alt disabled... täpselt enam ei mäleta. Praeguseks on asi nähtavaks toodud.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
03.09.2014 20:49:59
|
|
|
olafsand, tore kui kasu oli, täitsa kasulik vidin jah
uutest operatest rääkides siis krt.. ma ver20 (20.0.1387.91) peal elama, sest sellest edasi ilma SSE2 toeta prose korral ei tööta, nagu netibrowsimine seda reaalselt vajaks ahjaa kui kellelgi veel sama seis peaks olema, siis pealesurutud kuid niikuinii igakord crashiga lõppeva update vastu aitab opera foldrist autoupdate.exe kustutamine
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
08.09.2014 13:09:23
|
|
|
| tsitaat: |
Kuidas on võimalik opera wand.dat failist paroolid Opera 24-le saada?
|
Tõenäoliselt asi master passwordis. Kui see on aktiveeritud, tuleb command line poole pöörduda.
launcher.exe –presto-master-password=<master password>
Viimane tuleb muidugi parooliga asendada.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
08.09.2014 22:35:36
|
|
|
Ma nüüd kasutasin mõndahetke 12.17 -ja no vahest nagu uimab ja uimab nagu purjus astrofüüsik.
Mõtsin siis, et võibolla väheke palju tääbe lahti ja nagu hommikuti ikka- vahest kiire -pühid -ja pühid aga ikka p*sk paberil.
Selgusehetk tabas kui muljusin kinni Delfi tääbi. Nii ongi - nagu Delfi lahti murran -nii hakkab tigu mõtlema maeteamillest - kõik muu võib oodata.
Niisiis olen ma nüüd endamisi mõelnud - miks on Delfi nii keeruline leht, et arvutilgi raske toime tulla -ja mis on sellise elu mõte?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
09.09.2014 15:42:12
|
|
|
Nagu Betamax soovitas +
edit site preferences jällegi võlusõna.
Enable plugins only on demand.
Kuskilt saab lehtedele eraldi cachet kruttida. Tõenäoliselt preferences ja seal aadressi järgi.
Ise kasutan ghostery-t ja tema blokib 6-st erinevast allikast trackereid. Kui ghosteri välja lülitan, siis jäävad mingid scriptid rippu ja leht praktiliselt jääbki laadima.
Minust kõvem mees otsib selle scripti ise üles ja keelab user.css kaudu ära. Muul juhul soovitan kummitust.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero2340
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2005
|
16.09.2014 15:43:00
|
|
|
| Mul tekkinud üks probleem kõige uuema operaga. Iga kord kui avan opera, viskab üles teksti "Would you like to set Opera as your default browser?". Panen "Yes" ja võin ka settingute alt valida, et oleks default browser, aga ta millegi pärast ei salvesta ära seda. On kellelgi ideid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
16.09.2014 15:50:55
|
|
|
zero2340, linnuke "dont ask it again" ette ka ikka pandud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero2340
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2005
|
16.09.2014 16:47:40
|
|
|
Ei leia sellist valikut, kuhu linnuke panna. On lihtsalt "Yes" või " No, dont ask again". Võin valida ka no, dont ask again, aga ikkagi ei muuda see midagi ja küsib uuesti sama asja operat avades Nii lihtne asi ka nii keeruliseks tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.09.2014 16:56:07
|
|
|
| zero2340 kirjutas: |
Ei leia sellist valikut, kuhu linnuke panna. On lihtsalt "Yes" või " No, dont ask again". Võin valida ka no, dont ask again, aga ikkagi ei muuda see midagi ja küsib uuesti sama asja operat avades Nii lihtne asi ka nii keeruliseks tehtud. |
Aga kas teistest brauseritest on "kontroll välja lülitatud"? Kui ei, siis saabki vabalt nii olla, et mingi muu brauser peab ennast k6ige tähtsamaks ja siis ei antagi teistele eelis6igust.
Teemasse:
Netis kirjutatakse, et on välja tulnud:
Opera Beta 25 arrives, finally adds full bookmark support, debuts Linux build
http://betanews.com/2014/09/16/opera-beta-25-arrives-finally-adds-full-bookmark-support-debuts-linux-build/
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero2340
HV vaatleja
liitunud: 23.03.2005
|
16.09.2014 17:19:12
|
|
|
| Aitas see, kui tegin IE default brauseriks ja peale seda opera. Ju siis IE pidas end tähtsamaks, kuigi ei olnud default brauser. Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
27.10.2014 16:18:10
|
|
|
Spoiler 
| maakas1 kirjutas: |
Longero,
Tsekka korra help-about lehele. Seal näitab, mis fail mida teeb. Muidugi pole seal kõike. Kõik tähtis asub \appdata\roaming\opera kaustas ja ma alles eila sortisin sealt käsitsi vajalikku välja, sest mingi 3G pulk huinjaa keeras ulr redirectionid p€4se.
Vaatan kaine pääga üle, kui täpsemat infot tarvis. Praegu tuleb sellest pagana habemega kliitorist toibuda, kelle pärast ma šampuse pidin lahti tegema. (lubadus vai kihlvedu oli sääne.)
EDIT:
Kõik tähtsam kraam. Reinstalli puhul on ka abiks.
Ikoonid: \appdata\local\opera\icons
Extensionid: ..\local\opera\widgets
(Ülejäänud \appdata\roaming\opera all)
Spellcheck: \dictionaries
gestures: \mouse
viimati avatud: \sessions
nahad: \skin
menüü: \toolbar
järjehoidjad: bookmarks.adr
seaded (Ctrl+F12): operaprefs.ini
otsingumootorid: search.ini
speed dial: speeddial.ini
block(ed) content: urlfilter.ini
paroolid: wand.dat
Wandi puhul on nii, et seda üle tuua pole viimasel ajal õnnestunud. Paroolid on küll salvestatud, aga sisselogides käitub, nagu poleks parooli sisestatud. Võimalik, et asi on wandi kodeeritud sisus. Teine variant, et süüdi on mu master password - pole ilma selleta viimati proovinud. Workaround reinstalli puhul: Kui opera maha installida, siis delete my user data alt details ja saved passwords eest linnuke maha.
Ise teen alati enne reinstalli ka ülaltoodud failidest koopia.
Vastusest sai küll reinstalli õpetus, aga ega see kurja ei tee. |
Confirmed: Enne opera (12.xx) katkise versiooni mahainstallimist tuleb ctrl+F12 -> advanced -> security : use master password.. alt linnuke eest ära võtta (kui on).
Peale reinstalli ja andmete tagasikopeerimist võib tagasi panna ja kõik hakkab tööle.
Kui aega on, teen ehk kunagi scripti sellise backupi jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
28.10.2014 14:56:10
|
|
|
| kas opera ID kaardi toe ka saab nüüd kus ta chromium baasil on?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
29.10.2014 15:14:29
|
|
|
Lühike vastus on ei.
Mitu korda teemat alustatud, aga ei paista nad huvituvat sellest vähemalt veel.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
29.10.2014 15:25:24
|
|
|
| maakas1 kirjutas: |
Lühike vastus on ei.
Mitu korda teemat alustatud, aga ei paista nad huvituvat sellest vähemalt veel. |
see on siis brauseri tootja taga? ma arvasin et ID kaardi tarkvara valmistajate
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
31.10.2014 12:50:17
|
|
|
| Täpselt ei tea, kuda se plugina söödavaks muutmine käib, aga entusiastid olla nii mõlema poole peal pinda käinud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
08.12.2014 12:48:42
|
|
|
Ise ei kasuta uut ooperit, aga see pidavat töötama:
1 - Save this to a txt (make sure you copy all from the start "// ==UserScript==" to the end "//end")
// ==UserScript==
// @name YoutubeProtectionRemover
// @include http://www.youtube.com/*
// @description Removes lame protection on YouTube
// @copyright 2010, Snap
// ==/UserScript==
window.opera.addEventListener(
'BeforeScript',
function (ev){
ev.element.text = ev.element.text.replace("yt.flash.update(swfConfig, forceUpdate);","");
},
false);
//end
2 - Rename it to "YoutubeProtectionRemover.js"
3 - write in your browser url bar, "opera:about" ... copy the address to "User JavaScript folder" ... go there ... then copy YoutubeProtectionRemover.js to the folder
4 - Profit
link
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
08.12.2014 14:21:03
|
|
|
Kuidas Opera v26-l saab default google searchi eestikeelseks sättida? Suht tüütu on, kui tahan otsida eesti lehti siis pean kõigepealt minema google.ee ja siis sealt edasi googeldama..
Neid kiirotsingu tähti ei saa ka muuta. Vanas Operas oli mul y youtube otsing aga nüüd on see miski yahoo, mida muuta ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
08.12.2014 16:43:23
|
|
|
| Laurman kirjutas: |
Kuidas Opera v26-l saab default google searchi eestikeelseks sättida? Suht tüütu on, kui tahan otsida eesti lehti siis pean kõigepealt minema google.ee ja siis sealt edasi googeldama..
Neid kiirotsingu tähti ei saa ka muuta. Vanas Operas oli mul y youtube otsing aga nüüd on see miski yahoo, mida muuta ei saa. |
kui tahad eesti lehti, siis pane oma otsingu lõppu site:ee
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.12.2014 15:49:43
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kuidas uues Operas seda tüütut "Flash outdated" asja maha saada ilma Flashi uuendamata? |
Ise küsin, ise vastan. Tuleb Operale uus Flash "kopeerida".
http://notepad.patheticcockroach.com/4029/flash-player-12-for-portable-browsers-32-and-64-bits/#downloadSec
1. Antud lehelt vastav Flashi versioon alla laadida (.zip formaati pakitud). Hetkel siis viimane Flash seal 15.0.0.223 for portable browsers.
2. Tekitada plugins nimega kaust siia: C:\Users\windowsusername\Desktop\portables\Opera\26.0.1656.32 <= antud juhul on mul portable versioon ja tuleb valida uusima versiooninumbriga kaust.
3. Kopeerida kogu .zip sisu loodud kausta.
4. Opera uuesti käivitada.
Minul igatahes töötas. Tõenäoliselt tuleb sama protsessi korrata, kui Flash aegub ja/või Opera end uuendab.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maakas1
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
12.12.2014 19:00:05
|
|
|
Et siis probleem hoopis portatiivse ooperiga?
Kui mulle mingi programmi vana versioon meeldib, siis ma olen vahepeal reshackeriga* ligi läinud ja programmiversiooni scriptis uuemaks muutnud. Vb. ka flashi puhul toimiks.
Edit: typo*
viimati muutis maakas1 16.12.2014 11:24:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
14.12.2014 00:51:40
|
|
|
Opera laiendused:
kirjutasin laienduste otsingusse mail ja leidsin need https://addons.opera.com/en/search/?query=mail
10MinuteMail teenust ma kasutan, päris hea, aga vahel on rohkem vaja ja pikendamine ning aja arvestamine on tüütu.
TrashMail.net laiendus tundub päris hea asi olema, saab ise kehtivusaega reguleerida. Kas keegi kasutab ja kiidab heaks seda jubinat? Ainult 2 positiivset hinnangut sellel... kas midagi on viga sellel laiendusel, võibolla toodab ise jama su mailile.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
20.12.2014 01:20:23
|
|
|
| Kuidas Operal (Androidil) keelata selline rõlgus nagu Postimehe kaasaroniv menüüriba? Ma ei salli impotentseid m lehti ja tahan oma nutiseadmetel alati kasutada desktopi vaadet, kuid see Postimehe ilge menüüriba häirib väga selle kasutamist. Kas on mingi nipp, kuidas see ära koristada?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
21.12.2014 17:17:59
|
|
|
Äpp? Ma olen kunagi oma telekasse laadinud paar erinevat Postimehe äppi ja need on võtnud mul igasuguse isu veel kunagi mõnd Postimehe äppi proovida.
Ma tahan desktopi paigutusega lugeda uudiseid ja kommentaare. Segavad ja pealetükkivad menüüd on asjad, mida ma ekraanil näha ei soovi. Minu jaoks on ebavajalikud ka kõik loendamatud Postimehe teemalehekesed, kuhu Postimees vägisi tahab kasutajaid klikkide kogumiseks juhtida. Piisaks esilehest küll koos viitega arhiivile, kus siis vanades uudistes tuhnida saaks, kui selleks vajadus tekib. Seepärast on see kaasa jooksev menüü totaalne ekraanipinna raiskamine. M variant on aga liiga kohitsetud ja kasutuseks sobimatu.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
21.12.2014 21:28:32
|
|
|
No ei ole sel ju desktopiga sama uudiste paigutust! Ja mingid hiiglaslikud neli nuppu mingitele elu24 jms lehtedele on seal ka olemas.
Kõik, mis ma soovin, on see, et desktopi vaates alla kerides ei roniks see rõlge menüü kaasa. Seni olen seda saavutanud vaid javaskripti ära keelamisega või IE all postimees.ee lisamisega restricted sites alla, kuid see kaotab ka kommentaaride lugemise võimaluse, ehk siis kahandab minu jaoks lehe väärtust 80%.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
10.01.2015 20:52:38
|
|
|
| Adguard on siiani parim
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
22.02.2015 17:29:35
|
|
|
Meet Vivaldi, a new browser from the former CEO of Opera,
huvitav, kas sellel on potentsiaali tõusta millekski sama heaks kui kunagsed operad?
http://thenextweb.com/apps/2015/01/27/meet-vivaldi-new-browser-former-ceo-opera/
https://vivaldi.com
| tsitaat: |
Our Story
In 1994, two programmers started working on a web browser. Our idea was to make a really fast browser, capable of running on limited hardware, keeping in mind that users are individuals with their own requirements and wishes. Opera was born. Our little piece of software gained traction, our group grew and a community was created. We stayed close to our users and to our roots. We kept improving our software, based on our users feedback, as well as our own ideas on how to make a great browser. We innovated and we strove for excellence.
Fast forward to 2015, the browser we once loved has changed its direction. Sadly, it is no longer serving its community of users and contributors who helped build the browser in the first place.
SO WE CAME TO A NATURAL CONCLUSION:
We must make a new browser. A browser for ourselves and a browser for our friends. A browser that is fast, but also a browser that is rich in functionality, highly flexible and puts the user first. A browser that is made for you. |
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
11.03.2015 16:20:57
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas Operale on tulnud ID-kaardi tugi? Just õnnestus sisse logida ID-kaardi ja viimase Operaga (28.0.1750.40). |
Tundub jah
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|