Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 11:36:51 vasta tsitaadiga

Karmalaks kirjutas:
Tere, siiani kasutasin Opera 11.11 ver. ja polnud soovi uuele ver. minna, siis nüüd tekkis selleks vajadus (osad lehed nõuavad browseri uuendamist). Tahaks teada, kas uuemale ver. üle minnes tulevad mu Bookmarkid ka automaatselt kaasa või ei ühildu need uue Operaga? Küsimus ehk rumal aga ei tahaks järjehoidja sisu kaotada icon_smile.gif


endal linuxi all tuli kõik ilusti kaasa, nii speeddial kui bookmarkid.
hetkel opera 25 dev versioon, ühtegi crashi pole märganud. vaatan et selles versioonis on stash ära kaotatud ja bookmarkmanager on asemele pandud

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 11:38:25 vasta tsitaadiga

Kas kusagil uusimat Operat portable variandina ka olemas on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2014 12:42:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas kusagil uusimat Operat portable variandina ka olemas on?


mingi beta on

http://portableapps.com/node/39313

versioon 21'st ...ei tea kui hästi see töötab

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 14:36:13 vasta tsitaadiga

Tavaline installer kodulehelt > Options > Install for: Stand-alone installation
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2014 15:49:57 vasta tsitaadiga

OK, peab katsetama thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.09.2014 23:48:24 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik opera wand.dat failist paroolid Opera 24-le saada?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 13:19:37 vasta tsitaadiga

Avastasin eile, et kui youtube videot Chromega vaadata ja video täisekraanile lasta, siis videokvaliteet läheb automaatselt võimaliku kõige kõrgema peale icon_eek.gif
Ma olen sellisest asjast väga pikalt unistanud. Arvasin seni, et asi youtube taga kinni, et max kvaliteedi peab alati käsitsi valima, aga asi vist hoopis brauseris. Kas Operal ei saaks kuidagi miskit sellist sättida, et sama juhtuks fullscreeni puhul youtubes? Või on asi HTML5 mingis asjas hoopis ja seda Opera ei toeta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 13:21:33 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Avastasin eile, et kui youtube videot Chromega vaadata ja video täisekraanile lasta, siis videokvaliteet läheb automaatselt võimaliku kõige kõrgema peale icon_eek.gif
Ma olen sellisest asjast väga pikalt unistanud. Arvasin seni, et asi youtube taga kinni, et max kvaliteedi peab alati käsitsi valima, aga asi vist hoopis brauseris. Kas Operal ei saaks kuidagi miskit sellist sättida, et sama juhtuks fullscreeni puhul youtubes? Või on asi HTML5 mingis asjas hoopis ja seda Opera ei toeta?


wow. terve igaviku selline asi olnud juba.

https://www.youtube.com/account_playback
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 13:38:44 vasta tsitaadiga

Tööl hetkel mul operat pole, aga IE puhul see küll ei toimi kahjuks. Ja lisaks kodus olles Chromega proovides ma polnud youtube sisse loginud, niiet see säte ei saanud Chrome puhul mõjuda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 03.09.2014 16:28:45 vasta tsitaadiga

https://addons.opera.com/en/extensions/details/magic-actions-for-youtube/?display=en
see plugin peaks antud soovid täitma
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 18:29:19 vasta tsitaadiga

kaspar00, icon_eek.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kuhu sulle beer_yum.gif saadan? icon_smile.gif

bitCON, pean vabanda Teie ees, sest siiski toimib see variant ka jah. Pean aga olema youtube sisse logitud ja toimib ainult fullscreeni korral. Lisaks võtab aega 15-20 sekundit, et muudaks kvaliteeti, kuigi netiühendus on kiire. Chromega ei pea olema sisse logitud, et fullscreenis hd peale suruks. Aega ei võta ka üle 2 sekundi.

Kaspari antud addon aga sunnib tavaekraanil ka ja koheselt kõrgeima kvaliteedi peale. Lisaks hiirega scrollides volume muutmine kui hiirt video peal hoida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2014 19:08:00 vasta tsitaadiga

Muideks kes siin on igatsenud bookmarkse, siis hetkel dev channelis olev Opera 25 build sisaldab neid juba täitsa viisakas vormis ja ka uuendatud stardilehte, kuhu on integreeritud nii discover, speed dial, kui ka bookmarks thumbs_up.gif. Lisaks ma pean mainima, et bookmarksid näevad kuradima head välja. Asi hakkab juba täitsa looma.

Algne bookmarks oli vist ka 24 versioonis olemas juba aga flagside alt disabled... täpselt enam ei mäleta. Praeguseks on asi nähtavaks toodud.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 03.09.2014 20:49:59 vasta tsitaadiga

olafsand, tore kui kasu oli, täitsa kasulik vidin jah thumbs_up.gif

uutest operatest rääkides siis krt.. ma ver20 (20.0.1387.91) peal elama, sest sellest edasi ilma SSE2 toeta prose korral ei tööta, nagu netibrowsimine seda reaalselt vajaks icon_neutral.gif ahjaa kui kellelgi veel sama seis peaks olema, siis pealesurutud kuid niikuinii igakord crashiga lõppeva update vastu aitab opera foldrist autoupdate.exe kustutamine
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 08.09.2014 13:09:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas on võimalik opera wand.dat failist paroolid Opera 24-le saada?


Tõenäoliselt asi master passwordis. Kui see on aktiveeritud, tuleb command line poole pöörduda.

launcher.exe –presto-master-password=<master password>

Viimane tuleb muidugi parooliga asendada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 08.09.2014 22:35:36 vasta tsitaadiga

Ma nüüd kasutasin mõndahetke 12.17 -ja no vahest nagu uimab ja uimab nagu purjus astrofüüsik.
Mõtsin siis, et võibolla väheke palju tääbe lahti ja nagu hommikuti ikka- vahest kiire -pühid -ja pühid aga ikka p*sk paberil.
Selgusehetk tabas kui muljusin kinni Delfi tääbi. Nii ongi - nagu Delfi lahti murran -nii hakkab tigu mõtlema maeteamillest - kõik muu võib oodata.
Niisiis olen ma nüüd endamisi mõelnud - miks on Delfi nii keeruline leht, et arvutilgi raske toime tulla -ja mis on sellise elu mõte?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2014 00:54:18 vasta tsitaadiga

Rõvepalju flashi ja liikuvat jura. Kui need Block contentiga kinni keerata, siis muutub asi mõnevõrra paremaks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 09.09.2014 15:42:12 vasta tsitaadiga

Nagu Betamax soovitas +
edit site preferences jällegi võlusõna.
Enable plugins only on demand.
Kuskilt saab lehtedele eraldi cachet kruttida. Tõenäoliselt preferences ja seal aadressi järgi.
Ise kasutan ghostery-t ja tema blokib 6-st erinevast allikast trackereid. Kui ghosteri välja lülitan, siis jäävad mingid scriptid rippu ja leht praktiliselt jääbki laadima.
Minust kõvem mees otsib selle scripti ise üles ja keelab user.css kaudu ära. Muul juhul soovitan kummitust.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 16.09.2014 15:43:00 vasta tsitaadiga

Mul tekkinud üks probleem kõige uuema operaga. Iga kord kui avan opera, viskab üles teksti "Would you like to set Opera as your default browser?". Panen "Yes" ja võin ka settingute alt valida, et oleks default browser, aga ta millegi pärast ei salvesta ära seda. On kellelgi ideid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2014 15:50:55 vasta tsitaadiga

zero2340, linnuke "dont ask it again" ette ka ikka pandud? icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 16.09.2014 16:47:40 vasta tsitaadiga

Ei leia sellist valikut, kuhu linnuke panna. On lihtsalt "Yes" või " No, dont ask again". Võin valida ka no, dont ask again, aga ikkagi ei muuda see midagi ja küsib uuesti sama asja operat avades icon_biggrin.gif Nii lihtne asi ka nii keeruliseks tehtud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.09.2014 16:56:07 vasta tsitaadiga

zero2340 kirjutas:
Ei leia sellist valikut, kuhu linnuke panna. On lihtsalt "Yes" või " No, dont ask again". Võin valida ka no, dont ask again, aga ikkagi ei muuda see midagi ja küsib uuesti sama asja operat avades icon_biggrin.gif Nii lihtne asi ka nii keeruliseks tehtud.

Aga kas teistest brauseritest on "kontroll välja lülitatud"? Kui ei, siis saabki vabalt nii olla, et mingi muu brauser peab ennast k6ige tähtsamaks ja siis ei antagi teistele eelis6igust.

Teemasse:
Netis kirjutatakse, et on välja tulnud:
Opera Beta 25 arrives, finally adds full bookmark support, debuts Linux build

http://betanews.com/2014/09/16/opera-beta-25-arrives-finally-adds-full-bookmark-support-debuts-linux-build/
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero2340
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2005




sõnum 16.09.2014 17:19:12 vasta tsitaadiga

Aitas see, kui tegin IE default brauseriks ja peale seda opera. Ju siis IE pidas end tähtsamaks, kuigi ei olnud default brauser. Tänud!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 27.10.2014 16:18:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Confirmed: Enne opera (12.xx) katkise versiooni mahainstallimist tuleb ctrl+F12 -> advanced -> security : use master password.. alt linnuke eest ära võtta (kui on).
Peale reinstalli ja andmete tagasikopeerimist võib tagasi panna ja kõik hakkab tööle.

Kui aega on, teen ehk kunagi scripti sellise backupi jaoks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2014 14:56:10 vasta tsitaadiga

kas opera ID kaardi toe ka saab nüüd kus ta chromium baasil on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 29.10.2014 15:14:29 vasta tsitaadiga

Lühike vastus on ei.
Mitu korda teemat alustatud, aga ei paista nad huvituvat sellest vähemalt veel.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2014 15:25:24 vasta tsitaadiga

maakas1 kirjutas:
Lühike vastus on ei.
Mitu korda teemat alustatud, aga ei paista nad huvituvat sellest vähemalt veel.


see on siis brauseri tootja taga? ma arvasin et ID kaardi tarkvara valmistajate
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 31.10.2014 12:50:17 vasta tsitaadiga

Täpselt ei tea, kuda se plugina söödavaks muutmine käib, aga entusiastid olla nii mõlema poole peal pinda käinud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 10.11.2014 12:42:50 vasta tsitaadiga

Oli plaan vavavanematele uus Opera installida, aga avastasin, et Eesti keele tugi puudub, vähemalt pole seda valikumenüüs. Huvitav, kas see ka kunagi lisatakse?
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2014 17:06:11 vasta tsitaadiga

Sikutasin uue Opera 25 omale endise Opera 12.15 asemele. Üritan tõsta vana bookmarks bari üle uude Operasse (millegipärast ei tulnud automaatselt üle, nagu vanasti versiooniuuenduse puhul).
Vanas Operas kuvab ainult ikoone, mistõttu mahub neid ekraanile kõrvuti mustmiljon. Juurde lisades vajadusel resizeb ikoonid väiksemaks.
Uues Operas tahab kuvada ikooni+teksti ja kui ära ei mahu, tekitab paremasse serva lolli noolekese lisamenüüga.

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja isegi kui uue versiooni puhul kustutada ikoonide kõrvalt käsitsi tekstid ära, siis need ikoonid on kõik ühtlaselt hallid mitte ei kirjelda konkreetset veebilehte konkreetse ikooniga.
Saab seda muuta kuidagi uues versioonis?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2014 16:24:15 vasta tsitaadiga

Kuidas uues Operas seda tüütut "Flash outdated" asja maha saada ilma Flashi uuendamata?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 08.12.2014 12:48:42 vasta tsitaadiga

Ise ei kasuta uut ooperit, aga see pidavat töötama:
1 - Save this to a txt (make sure you copy all from the start "// ==UserScript==" to the end "//end")

// ==UserScript==
// @name YoutubeProtectionRemover
// @include http://www.youtube.com/*
// @description Removes lame protection on YouTube
// @copyright 2010, Snap
// ==/UserScript==

window.opera.addEventListener(
'BeforeScript',
function (ev){
ev.element.text = ev.element.text.replace("yt.flash.update(swfConfig, forceUpdate);","");
},

false);
//end

2 - Rename it to "YoutubeProtectionRemover.js"
3 - write in your browser url bar, "opera:about" ... copy the address to "User JavaScript folder" ... go there ... then copy YoutubeProtectionRemover.js to the folder
4 - Profit

link
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 13:43:42 vasta tsitaadiga

See on 4 aastat vana õpetus ja vana Opera kohta kahjuks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2014 14:21:03 vasta tsitaadiga

Kuidas Opera v26-l saab default google searchi eestikeelseks sättida? Suht tüütu on, kui tahan otsida eesti lehti siis pean kõigepealt minema google.ee ja siis sealt edasi googeldama..
Neid kiirotsingu tähti ei saa ka muuta. icon_confused.gif Vanas Operas oli mul y youtube otsing aga nüüd on see miski yahoo, mida muuta ei saa.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 08.12.2014 16:43:23 vasta tsitaadiga

Laurman kirjutas:
Kuidas Opera v26-l saab default google searchi eestikeelseks sättida? Suht tüütu on, kui tahan otsida eesti lehti siis pean kõigepealt minema google.ee ja siis sealt edasi googeldama..
Neid kiirotsingu tähti ei saa ka muuta. icon_confused.gif Vanas Operas oli mul y youtube otsing aga nüüd on see miski yahoo, mida muuta ei saa.


kui tahad eesti lehti, siis pane oma otsingu lõppu site:ee
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2014 15:49:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kuidas uues Operas seda tüütut "Flash outdated" asja maha saada ilma Flashi uuendamata?

Ise küsin, ise vastan. Tuleb Operale uus Flash "kopeerida".
http://notepad.patheticcockroach.com/4029/flash-player-12-for-portable-browsers-32-and-64-bits/#downloadSec

1. Antud lehelt vastav Flashi versioon alla laadida (.zip formaati pakitud). Hetkel siis viimane Flash seal 15.0.0.223 for portable browsers.
2. Tekitada plugins nimega kaust siia: C:\Users\windowsusername\Desktop\portables\Opera\26.0.1656.32 <= antud juhul on mul portable versioon ja tuleb valida uusima versiooninumbriga kaust.
3. Kopeerida kogu .zip sisu loodud kausta.
4. Opera uuesti käivitada.

Minul igatahes töötas. Tõenäoliselt tuleb sama protsessi korrata, kui Flash aegub ja/või Opera end uuendab.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maakas1
HV kasutaja
maakas1

liitunud: 18.03.2004




sõnum 12.12.2014 19:00:05 vasta tsitaadiga

Et siis probleem hoopis portatiivse ooperiga?
Kui mulle mingi programmi vana versioon meeldib, siis ma olen vahepeal reshackeriga* ligi läinud ja programmiversiooni scriptis uuemaks muutnud. Vb. ka flashi puhul toimiks.

Edit: typo*


viimati muutis maakas1 16.12.2014 11:24:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2014 23:31:14 vasta tsitaadiga

Unustasin mainida jah.
Rehacker kõlab intrigeerivalt, aga antud juhul oli eelpool toodud lahendus tunduvalt lihtsam ja lollikindlam.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 14.12.2014 00:51:40 vasta tsitaadiga

Opera laiendused:
kirjutasin laienduste otsingusse mail ja leidsin need https://addons.opera.com/en/search/?query=mail
10MinuteMail teenust ma kasutan, päris hea, aga vahel on rohkem vaja ja pikendamine ning aja arvestamine on tüütu.
TrashMail.net laiendus tundub päris hea asi olema, saab ise kehtivusaega reguleerida. Kas keegi kasutab ja kiidab heaks seda jubinat? Ainult 2 positiivset hinnangut sellel... kas midagi on viga sellel laiendusel, võibolla toodab ise jama su mailile.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.12.2014 01:20:23 vasta tsitaadiga

Kuidas Operal (Androidil) keelata selline rõlgus nagu Postimehe kaasaroniv menüüriba? Ma ei salli impotentseid m lehti ja tahan oma nutiseadmetel alati kasutada desktopi vaadet, kuid see Postimehe ilge menüüriba häirib väga selle kasutamist. Kas on mingi nipp, kuidas see ära koristada?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2014 20:29:59 vasta tsitaadiga

Postimehe äpp ei lahendaks probleemi?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.12.2014 17:17:59 vasta tsitaadiga

Äpp? Ma olen kunagi oma telekasse laadinud paar erinevat Postimehe äppi ja need on võtnud mul igasuguse isu veel kunagi mõnd Postimehe äppi proovida.

Ma tahan desktopi paigutusega lugeda uudiseid ja kommentaare. Segavad ja pealetükkivad menüüd on asjad, mida ma ekraanil näha ei soovi. Minu jaoks on ebavajalikud ka kõik loendamatud Postimehe teemalehekesed, kuhu Postimees vägisi tahab kasutajaid klikkide kogumiseks juhtida. Piisaks esilehest küll koos viitega arhiivile, kus siis vanades uudistes tuhnida saaks, kui selleks vajadus tekib. Seepärast on see kaasa jooksev menüü totaalne ekraanipinna raiskamine. M variant on aga liiga kohitsetud ja kasutuseks sobimatu.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2014 19:07:22 vasta tsitaadiga

Tahvlis on see suhteliselt OK: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.postimees.Postimees&hl=en
Teleka kaudu on kõikide äppide kasutamine valulik. Sellest loobusin praktiliselt kohe, kui SmartTV funktsiooniga televiisori sain.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.12.2014 21:28:32 vasta tsitaadiga

No ei ole sel ju desktopiga sama uudiste paigutust! Ja mingid hiiglaslikud neli nuppu mingitele elu24 jms lehtedele on seal ka olemas.
Kõik, mis ma soovin, on see, et desktopi vaates alla kerides ei roniks see rõlge menüü kaasa. Seni olen seda saavutanud vaid javaskripti ära keelamisega või IE all postimees.ee lisamisega restricted sites alla, kuid see kaotab ka kommentaaride lugemise võimaluse, ehk siis kahandab minu jaoks lehe väärtust 80%.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 04.01.2015 16:23:29 vasta tsitaadiga

vahetasin hiljuti adblock plus uBlock vastu, soovitan teistelegi, tundub tõhusam ja võtab vähem ressurssi thumbs_up.gif
https://addons.opera.com/en/extensions/details/ublock/?display=en
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.01.2015 20:52:38 vasta tsitaadiga

Adguard on siiani parim
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 22.02.2015 17:29:35 vasta tsitaadiga

Meet Vivaldi, a new browser from the former CEO of Opera,

huvitav, kas sellel on potentsiaali tõusta millekski sama heaks kui kunagsed operad?

http://thenextweb.com/apps/2015/01/27/meet-vivaldi-new-browser-former-ceo-opera/


https://vivaldi.com

tsitaat:
Our Story
In 1994, two programmers started working on a web browser. Our idea was to make a really fast browser, capable of running on limited hardware, keeping in mind that users are individuals with their own requirements and wishes. Opera was born. Our little piece of software gained traction, our group grew and a community was created. We stayed close to our users and to our roots. We kept improving our software, based on our users feedback, as well as our own ideas on how to make a great browser. We innovated and we strove for excellence.

Fast forward to 2015, the browser we once loved has changed its direction. Sadly, it is no longer serving its community of users and contributors who helped build the browser in the first place.

SO WE CAME TO A NATURAL CONCLUSION:
We must make a new browser. A browser for ourselves and a browser for our friends. A browser that is fast, but also a browser that is rich in functionality, highly flexible and puts the user first. A browser that is made for you.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 21:14:55 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=635004
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 16:10:30 vasta tsitaadiga

Kas Operale on tulnud ID-kaardi tugi? Just õnnestus sisse logida ID-kaardi ja viimase Operaga (28.0.1750.40).
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2015 16:20:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas Operale on tulnud ID-kaardi tugi? Just õnnestus sisse logida ID-kaardi ja viimase Operaga (28.0.1750.40).


Tundub jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2015 16:42:21 vasta tsitaadiga

Mul ka töötas icon_eek.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

Nii www.eesti.ee kui www.swedbank.ee

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.