Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 14.02.2015 17:53:27 vasta tsitaadiga

haters gonna hate. pole väga kursis tema tegemisetega, videod on vähemalt huvitavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 05:36:54 vasta tsitaadiga

Chardin kirjutas:
Nestev kirjutas:
Frankie on kahtlane vend, ilmselt tegu cheateriga. Ja oma jutu mõtleb ka ta hiljem välja ning lisab videotele. Pole eriti põnev peale pikka uurimist tema koha, just my 2 cents.


Minule ta videod just selle pärast, et on põnev mitte tundide viisi jooksmist, meeldvad aga samas mul on piisavalt mõistust, et arusaada, et ta loobki huvitavaid vidosid pannes kokku palju erinevaid seiku et tunduks olema üks story. Ta on ise ka öeldnud, et ühe osa tegemise ajaks ta peab mängima kümneid tunde.

Ja see cheteri jutt on pärit ühest juhtumist kus ta lõi ühe squadi maha ning videos ta ütles enne, et ta teeb seda ning inimsed ei saanud aru, et jutu lisab hiljem ning kui ta oleks surma saanud siis see lõik oleks lihtsalt välja jäetud.



Esimene kord jäi hackiga vahele dayz modiga.
Sai tina järjest, sellistest relvadest mis oleks pidanud kahe laksuga maha võtma, ja ühest lasust pildi must valgeks saama.
Vere tilk (ehk indikaator) näitas et verd jookseb aga vennaga midagi ei juhtunud, vaid jooksis edasi. Kasutas godmode.

hiljem vist vabandas ka ( Sellepärast kasutab hacke et vaatajaid saada)

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 11:11:49 vasta tsitaadiga

No ja siis? Filmides saavad ka näitlejad mitmeid kuule ja ikka elavad. Samasugune meelelahutus ju, mitte reality.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nestev
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 11:32:56 vasta tsitaadiga

Jah, aga kui sa peaksid mängus sellist venda kohtama? Oled kogunud looti 10+h ja siis tuleb mingi godmodega vana kes lihtsalt laseb su maha ilma, et sa saaksid midagigi teha. Teeb küll mängu väga põnevaks. See oli ka põhjus miks ma DayZ mängimise lõpetasin, otsid 10 heli crashi, et saada M4 ja siis mingi vend telepordib selja taha ning dead. Üks hullemaid mänge kus cheatida, cs-is ja dotas elaks üle, aga mitte mängus kus kogud tunde looti ja sured cheateri kätte.
Tundub, et sa ei mängi seda mängu või sa pole lihtsalt ühtegi häkkerit kohanud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 12:22:23 vasta tsitaadiga

Standalonet tõesti ei mängi aga modi olen mänginud algusest peale ning seal on juba 2012 aasta kevadest kehtinud vanasõna "Don't get attached to gear" kui ei telepordi su juurde häkker, teleporditakse sind kuskile saarele või siis lihtsalt mingi glitchi tagajärjel murrad kondid ning peksavad zombid su surnuks... või lihtsalt serverisse tulles on seljakott kadunud... been there, done that icon_biggrin.gif Seepärast me oma HV serveri tegimegi, et võimalikult palju random rahvast eemal hoida ning kui juhtuski häkker sisse tulema, siis saime rollbacki teha ning mäng läks edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 13:07:14 vasta tsitaadiga

Vanade heade aegade mälestuseks üks video kah.


Link

Kui õigesti mäletan, siis see oli meie (HV) kamba esimene kopter.. icon_lol.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 13:13:57 vasta tsitaadiga

Haha...LEGEajad kui ei olnud auto refueli ning viis matsi kankudega kopteri ja tankuri vahet jooksid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 13:42:56 vasta tsitaadiga

Aga noo blinn kui huvitav oli! Sessuhtes et koguaeg adre pumpas ja ei teand mis järgmiseks saab, kõike oli raskem saada ja teha aga seda mõnusam tunne oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 13:45:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei teand mis järgmiseks saab

Teadsime ikka. Reeglina saime kõik korraga surma kuna ikka oli kuskil vaja kellelgi granaat siseruumides visata kus kõik kambaga koos passisid või siis kopterit juhtival mängijal arvuti crashida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 15:40:32 vasta tsitaadiga

Võiks jälle mängida samamoodi nagu vanasti.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 16:48:38 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Võiks jälle mängida samamoodi nagu vanasti.


selliseid, kus sa peale mängimist tuled ja raged terve foorumi täis ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 15:49:00 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Leo Kalme kirjutas:
Võiks jälle mängida samamoodi nagu vanasti.


selliseid, kus sa peale mängimist tuled ja raged terve foorumi täis ? icon_lol.gif


Kui sa nii ütled siis ju vist.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 00:56:05 vasta tsitaadiga

Vanad ajad, head ajad icon_biggrin.gif
Mul ka vana alguse video, pealkirjas hacker, aga ei mäleta mis täpsemalt.
Aa, lõpus, kopter teledi icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liquidet
HV vaatleja
Liquidet

liitunud: 30.07.2012




sõnum 17.02.2015 03:31:21 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Vanad ajad, head ajad icon_biggrin.gif
Mul ka vana alguse video, pealkirjas hacker, aga ei mäleta mis täpsemalt.
Aa, lõpus, kopter teledi icon_biggrin.gif

Link


Mis siin nostalgitseda, vanilla dayZ serverid on ikka arma 2'l üleval ja suhteliselt populaarsed.
Piisab lihtsalt serveri valimisest.

Või neile, kes Arma 3'ele üle läinud saavad proovida "Chernarus +"i, vana hea Chernarus map uuel mootoril.
Või siis edasi foorumis nostalgitseda, eks seal suurt vahet pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 08:28:03 vasta tsitaadiga

Liquidet kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Vanad ajad, head ajad icon_biggrin.gif
Mul ka vana alguse video, pealkirjas hacker, aga ei mäleta mis täpsemalt.
Aa, lõpus, kopter teledi icon_biggrin.gif

Link


Mis siin nostalgitseda, vanilla dayZ serverid on ikka arma 2'l üleval ja suhteliselt populaarsed.
Piisab lihtsalt serveri valimisest.

Või neile, kes Arma 3'ele üle läinud saavad proovida "Chernarus +"i, vana hea Chernarus map uuel mootoril.
Või siis edasi foorumis nostalgitseda, eks seal suurt vahet pole.


Mängingi vanillat, DayZ Europa. Aga võiks rohkem kaasmaalasi mängus olla.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liquidet
HV vaatleja
Liquidet

liitunud: 30.07.2012




sõnum 18.02.2015 16:37:48 vasta tsitaadiga

Leo Kalme kirjutas:
Liquidet kirjutas:
Arvutipäss kirjutas:
Vanad ajad, head ajad icon_biggrin.gif
Mul ka vana alguse video, pealkirjas hacker, aga ei mäleta mis täpsemalt.
Aa, lõpus, kopter teledi icon_biggrin.gif

Link


Mis siin nostalgitseda, vanilla dayZ serverid on ikka arma 2'l üleval ja suhteliselt populaarsed.
Piisab lihtsalt serveri valimisest.

Või neile, kes Arma 3'ele üle läinud saavad proovida "Chernarus +"i, vana hea Chernarus map uuel mootoril.
Või siis edasi foorumis nostalgitseda, eks seal suurt vahet pole.


Mängingi vanillat, DayZ Europa. Aga võiks rohkem kaasmaalasi mängus olla.


http://dayz.kriba.ee/ hostis kunagi suht normaalset eesti serverit, kuid siiski enamus ajast seal serveris olid aint paar tuttavat inimest ja käis puhta deathmatch, mitte mingit korralikku juttu ei suudetud välja punuda.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 17:26:46 vasta tsitaadiga

Eesti serverites ei tule jah see enam välja puhtalt juba sellepärast et eesti mängijad suuremalt jaolt on väga noored, kellejaoks ainuke action ja adrenaliin on siis kui saab kohe lasta. Kui minna välismaistesse rohkem kus on palju sellist vanemat mängijaskonda kah seal üldiselt on asi rahulikum. Plus muidugi see et tegelikult on igasugu lisa moodid rikkunud ju selle algse dayz mõtte ära, ehk siis kõike saab kiirelt ja kergelt. Aeg kus leidsid ala kaueraudse või enfieldi ja olid megahappy on sessuhtes möödas. Grupp kellega mängimas käisime tegelikult olid ju kõik väga toredadad inimesed ja osadega siiamaani teeme vahest koos mõnda mängu, niiet heameelega lööks kampa algsete liikmetega teinekordki =)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 21:38:14 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Eesti serverites ei tule jah see enam välja puhtalt juba sellepärast et eesti mängijad suuremalt jaolt on väga noored, kellejaoks ainuke action ja adrenaliin on siis kui saab kohe lasta. Kui minna välismaistesse rohkem kus on palju sellist vanemat mängijaskonda kah seal üldiselt on asi rahulikum. Plus muidugi see et tegelikult on igasugu lisa moodid rikkunud ju selle algse dayz mõtte ära, ehk siis kõike saab kiirelt ja kergelt. Aeg kus leidsid ala kaueraudse või enfieldi ja olid megahappy on sessuhtes möödas. Grupp kellega mängimas käisime tegelikult olid ju kõik väga toredadad inimesed ja osadega siiamaani teeme vahest koos mõnda mängu, niiet heameelega lööks kampa algsete liikmetega teinekordki =)


Nojaa. Kui aega on mängida siis leiab ikka relvi Europas aga enamasti olen ma samuti üliõnnelik enfieldi/winchesteri üle. Isegi püstol teeb meele heaks kui moona leiab. Paremad relvad on ikka military sites exclusive (heli crashes peamiselt) ja isegi barracksid spawnivad häid relvi harva võrreldes mida varem nähtud on. Mingi AKM/M16/AK-74 on peamised relvad, väga tihti ei leia muid variante kui iron sights ja moona ei leia just piirmatult. Clothinguid olen leidnud ghilliet kaks korda heli crashidest, 1 kord camo clothing barracksist ja 1 camo mingi tüübi telgist. Söögi/joogi ja nälja/janu süsteemiga ei saa ka kusagile nurka pugeda ja seal paremaid aegu oodata, tihti on vaja varusid täiendada.

Inimesi olen näinud, olen mõned tapnud, olen tapetud saanud, olen rõõmaslt lahku löönud. Mängukaaslast veel põllupealt leidnud pole, kui kakluseks ei lähe siis üldiselt minnakse kiirelt oma teed. 6 mängijat olen maha lasknud, humanity miinuses nüüd. Positiivseks seda seal väga lihtne saada ei ole.

Masinatega on nii nagu on. Töökorras masinaid vähe ja need üldiselt kellegi poolt ära peidetud. Katkiseid leiab aga nende parandamine raske üksi. Praegu kruiisin oma jalgrattaga ringi ja olen uhke. Polegi ükski masin veel nii kaua käes olnud ja terve ka. Super sõiduvahend, vaikne, öko, suhteliselt kiire nii teel kui põllul.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 19.02.2015 12:54:45 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
Eesti serverites ei tule jah see enam välja puhtalt juba sellepärast et eesti mängijad suuremalt jaolt on väga noored, kellejaoks ainuke action ja adrenaliin on siis kui saab kohe lasta. Kui minna välismaistesse rohkem kus on palju sellist vanemat mängijaskonda kah seal üldiselt on asi rahulikum. Plus muidugi see et tegelikult on igasugu lisa moodid rikkunud ju selle algse dayz mõtte ära, ehk siis kõike saab kiirelt ja kergelt. Aeg kus leidsid ala kaueraudse või enfieldi ja olid megahappy on sessuhtes möödas. Grupp kellega mängimas käisime tegelikult olid ju kõik väga toredadad inimesed ja osadega siiamaani teeme vahest koos mõnda mängu, niiet heameelega lööks kampa algsete liikmetega teinekordki =)


neid noori mängjaid igalpool, isegi kruiisisin vahepeal HV servus ringi karja alaealiste mänguritega kellega oli suht raske hakkama saada. ja ega see noorus ainuke asi pole mis laskma paneb, vahest sai 3 tundi taga otsitud ühte tegelast et saaks vähe kino teha, õnneks mul üks loll komme alati esimene lask mööda panna, see tagas pikema adrenaliini kui see üks lask pähe. rip HV dayzmod - 1000+h meeldivat(vahest muidugi sai tainastega vaieldud) mänguaega beer_yum.gif

_________________
Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 10:47:08 vasta tsitaadiga

Varsti pidi experimental tulema uue zombi AI'ga, loodetavasti siis enam nad seintest/ustest läbi ei tungi - kõige häirivam asi hetkel mängu juures.

"Last but not least we are making steady progress on the new AI for infected which is getting along nicely and I hope you will be able to experience it and its benefits soon on experimental versions before it hits the stable release later on, however animal AI will be released beforehand."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.02.2015 11:53:04 vasta tsitaadiga

Arx07, loodab. Aga noh, need samused elukad pidid juba ühe vana-vana updatega väljaspool maja püsima. Läbi uste nad ei pidanud tulema ega midagi, aga ikkagist tulid. icon_biggrin.gif
Veel hullem see, et mingist hetkest need elajad jäid su kannul jooksma ikka tükk aega. Mäletan, et reliisi ajal sai joostud ehk pool kilti eemale ja zombie kaotas huvi. Nüüd vahel on näha täiesti lageda platsi peal zombit mis ajaks nagu kedagi taga, aga kedagi pole näha. Endal ka nii olnud, et zombie kaotab mu silmist ja natukene afkimist ning jälle mul järel. Võib-olla see juba parandatud, ei tea... pole tükk aega sinna bugfesti oma nina pistnud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 13:07:52 vasta tsitaadiga

Zombid jah jube pikalt ajavad taga, aga eks sarjade/filmide põhiselt nad vist ongi sellised, et kui suuna kätte annad siis liiguvad niikaua järgi kui midagi vastu tuleb. Nad muidugi haistavad tänu wallhackile suht hästi hetkel, et ohtlik AFK olla.
Ja seda vana update ma mäletan, mis pidi zombisid kinnistest majadest eemale hoidma ja kusjuures enamik majadega toimis... aga mõniaeg hiljem enam jälle ei toiminud, ei tea kas muudeti tagasi vms...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 13:18:44 vasta tsitaadiga

praegu vahelduva eduga tulevad uksest läbi.. ja kui ei tule, siis löövad läbi seinte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 27.02.2015 17:31:16 vasta tsitaadiga

tõsi. paar päeva tagasi oli peale elektro lootimist terve armaada neid taga. oma pooltundi hiljem jooksin coastil olevasse lighthouse'i et natuke süüa ( irl, mitte mängus ) ja oh imet. oma 15 zombiet olid ümber lighthouse'i ja üks suutis isegi läbi seina maapinnal olles mulle torni ülesse niivõrd palju damaget teha, et pidin särke rebima jälle icon_biggrin.gif need zombied kindlasti ohtlikumad, kui näiteks aquaman icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 21:23:40 vasta tsitaadiga

mõnes sevrveris toimib asi nii nagu peab, zombid ei tule läbi seina ega ukse ja ei aja nähtamatuid inimesi taga põllu peal. mõnes serveris on aga kõik nagu pea peale pööratud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.02.2015 22:09:33 vasta tsitaadiga

Ajavad ju ka loomi taga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 28.02.2015 10:11:02 vasta tsitaadiga

kus serveris üldse Eestlased enamasti mängivad? Viimasel ajal maru kehv seis dayz's normaalsete serveritega. Paljudes ultra military lootid, või siis private'id mis enamasti full. Otsiks just Publicut või siis üli stabiilset Private'it
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 13:29:25 vasta tsitaadiga

Privadest
http://www.gametracker.com/server_info/62.210.177.22:2602 GER Apocalypse now
http://www.gametracker.com/server_info/46.253.198.210:2402/ Finnish Game Addicts
http://www.gametracker.com/server_info/212.38.163.79:2702/ GrumpyOldGamer
Päeval rahulik, õhtul lammutamine.

Publicus mängitakse seal, kus väike ping ja palju rahvast. RU serveritest tasub eemale hoida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 15:48:54 vasta tsitaadiga

Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 17:28:37 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.

Mul sama kala hakkas ükspäev pihta, nüüd mingi alles hiljuti tuli uus uuendus - pole sattunud peale seda proovima.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 17:55:47 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.

Dayz puhul mängib rolli ka kõvaketta ja prose kiirus. See on iseenesest huvitav, et fps kukub 4 peale. Kas see 4 on suvalises kohas (või ainult linnas)?

Ise mängisin just eile, videokaart 560ti ja prose q9650, 7200rpm kõvaketas. FPS enamasti 40-50, aga linnades langes küll (kuid kusagil 20-30 kanti).

https://www.youtube.com/watch?v=Xhe6Wlg9wbU
1. pane mäng ssd'le (või rammi)
2. -nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=1023 (muuda vastavalt oma süsteemile)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 18:37:53 vasta tsitaadiga

Dayz madalatel sätetel pidigi ainult prose seljas istuma..
Ja kui sul launch optionsid juba enne peal olid siis soovitaks need ära võtta..osadel tekitasid need peale viimast patchi fpsi probleeme
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 20:35:36 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Dayz madalatel sätetel pidigi ainult prose seljas istuma..
Ja kui sul launch optionsid juba enne peal olid siis soovitaks need ära võtta..osadel tekitasid need peale viimast patchi fpsi probleeme


Peale viimast patchi keerati miskit katki jah, launch optionid tõmbasid mul ka FPS alla, 5 FPS ringi. Peale nende eemaldamist läks FPS tagasi üles
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 20:38:46 vasta tsitaadiga

Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 20:45:44 vasta tsitaadiga

Dayz jätkuvalt ainuke pela, mis lihtsalt ei jookse stabiilse FPS-iga. Koguaeg kruti neid sätteid, et aru saada, mis see sobilik oleks. Ketrad sätted üles on FPS sama, mis low peal. Linnades tõmbab igatahes peaaegu alati kooma.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 21:29:39 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)

Mul nüüd siiani see jama, eelmise updatega oli ka. Ja nüüd ei tea ka äkki jääb graafikakaardist puudu või siis mingi muu jama. Ei taha loto peale uut kaarti ka ostma hakata. Aga varem oli sama kaart ainult 2gb versioon ja töötas normaalselt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 09:37:40 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)

Mul nüüd siiani see jama, eelmise updatega oli ka. Ja nüüd ei tea ka äkki jääb graafikakaardist puudu või siis mingi muu jama. Ei taha loto peale uut kaarti ka ostma hakata. Aga varem oli sama kaart ainult 2gb versioon ja töötas normaalselt.

Proovi äkki nvidia xperience's panna dayzile "optimize", ingame muidugi igaksjuhuks tsekkida, et gpu mälu oleks märgitud auto või 1gb peale.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 09:42:37 vasta tsitaadiga

Arx07, trollid või?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 09:56:15 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Arx07, trollid või?

Spoiler Spoiler Spoiler

Mis moodi see video väidab, et ma trollin? icon_biggrin.gif
Ma olen ka neid launch optioneid näppinud ja mul ei muutnud nad midagi. Piisab kui nvidia xperience asja ära optimeerib ja ingame kui tundub, et tahaks paar fpsi juurde siis vastavalt maitse järgi midagi veel mängus maha keerata natuke.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 10:12:20 vasta tsitaadiga

nvidia optimeerimist proovisin kunagi, keeras kõik settingud pekki. dayz puhul tuleb meelde jätta, et med graafikaga on fps sama, mis low graafikaga.

see video, mis ma postitasin, see annab korraliku boosti ja hoiab linnas fps kuigivõrd "normaalsena". ülearused asjad nagu viewdistance jms keeratakse maha.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 10:39:44 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
nvidia optimeerimist proovisin kunagi, keeras kõik settingud pekki. dayz puhul tuleb meelde jätta, et med graafikaga on fps sama, mis low graafikaga.

see video, mis ma postitasin, see annab korraliku boosti ja hoiab linnas fps kuigivõrd "normaalsena". ülearused asjad nagu viewdistance jms keeratakse maha.

Eks oleneb raalist ja kaardist ilmselt, mu gtx 770 puhul see optimeerimine pole midagi väga puusse pannud. Natuke küll korrigeerin tavaliselt üle(eelistan shadow ja cloud detailid low peale tõmmata). Peaks kodus proovima low peal olevad asjad med peale panna, kui tõesti vahet fpsis pole siis miks mitte veits detaile juurde.
Muidugi tähtis on ka nvidia driverid/xperience uuendatud hoida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 17:14:27 vasta tsitaadiga

Olen ühe korra nvidia optimeeriat proovinud dayz peal, ja peale seda rohkem ei proovi ka seda Nvidia üllitis.
Pole normaalne kui optimeerimine lülitab kõikse suurema fps-i killeri sisse ( postprocess quality enam kui disable) ja veel igast jama mis pildi teevad arusaamatuks (nagu kannaks pudelipõhju, aga mängimise ajaks võtaks prillid peast)

Eel esitatud videost teinud pea kõike, ja isegi aitand natukene. (ainult power options-it pole proovind)
CFG-s võiks ka vaate kaugus väiksem olla, ning varjude render kaugus ka väiksem. Ning miks üldse pilvede peale rõhku? Tõesti jooksete pea taevas ringi ?

Muide võiksite ka veel vaadata nvidia manage 3D settings alt.

Ise jooksin i5 4690k @ 4,9 GHz gtx 760 (ligilähedal gtx770 clock-ga) fHD monitoriga. Miinimum fps kahes problemaatilisemas linnas 30 (chernos ja novodmitrovsk-is) berezino-s jäi fps üle 40-ne.
1440p-ga singel gtx 760-ga oli küll kahes probleemsetes linnades fps all 30-ne aga ka mitte oluliselt , alla 25 ei läinud. ning sli-s on isegi asi parem kui seda singel kaardiga.

Muidugi on veel võimalusi kui siin räägitud. Näiteks kas või juba SSD näol. veel parem kui kui SSD raid0, kuna väga palju on kinni selles et kui kiiresti video saab vajalikud info kettalt kätte(kas või siis ramdisk). Ning ka tuleks valida õigeid servereid, millel on jõudlust seda hosti jooksutada.
Veel parem oleks see kui leiaks sellise serveri kus ei ole palju rahvast üheskoos.

Paari viimasega on nii arma 2, arma 2 OA, arma 3 ja nii ka Dayz-is. Vahet ei ole kui hea NN mänguri arvuti teil ka pole, kui server või üks koht on üle rahvastatud, kukub FPS pea olematuks nii kui nii. ja selle vastu ei aita ka mitte intel I9 icon_lol.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2015 18:26:37 vasta tsitaadiga

https://store.bistudio.com/dayz-supporter-edition
icon_lol.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.03.2015 09:58:40 vasta tsitaadiga

Diesel157, no mida veel. icon_lol.gif

Saab kaasa ArmA2 Complete Packi, see on mingi 5€ kui mõnele sale'le peale satub. Mingi mõttetu digitaalne map, mida keegi nii või naa ei kasuta, sest internetis kõik mapid olemas. Peale selle mingi alafoorum, kus arvatavasti võib näha ainult segaseid tüüpe, sest ükski normaalse mõistuse juures inimene seda Supporters Editioni lihtsalt ei ostaks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 13.03.2015 10:25:27 vasta tsitaadiga

Forums Lounge ja Digital map of Chernarus-i eest 37 eurot maksta on tõesti uus tase. Aga arvatavasti leidub sellelegi ostjaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 13:32:57 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ma olen midagi maha maganud, aga see sama asi oli müügis juba DAYZ standalone esimesel päeval ju? 1.5 a hiljem mingi kelbas üles tõmmatud?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2015 14:10:03 vasta tsitaadiga

Ei teagi täpselt kuna see supporter versioon sinna tekkis, aga sellega oleks nad mängu välja laskmise alguses küll rulli saanud omajagu. Hetkel juba ju asi venib ja enamus inimestel peaks illusioonid purunenud Dayz suhtes olema. Hetkel launchist nii palju aega möödas, et natuke imelik lausa, kui mäng just 5 aasta pärast ei valmi icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 14:48:39 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Ei teagi täpselt kuna see supporter versioon sinna tekkis, aga sellega oleks nad mängu välja laskmise alguses küll rulli saanud omajagu. Hetkel juba ju asi venib ja enamus inimestel peaks illusioonid purunenud Dayz suhtes olema. Hetkel launchist nii palju aega möödas, et natuke imelik lausa, kui mäng just 5 aasta pärast ei valmi icon_biggrin.gif.

Mõned kopikad sinna-tänna, neil juba üle 3 miljoni copy müüdud, et rahadega peaks seis niivõinaa OK olema icon_biggrin.gif
Venimise osas nii ja naa, algusest peale minu arust suht sarnases taktis arenenud(eks oodati muidugi kiiremat arengut, aga nagu näha siis siiamaani ostetakse, mingi mõned kuud tagasi olid veel ostunumbrid alla 2,3M)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.03.2015 15:14:33 vasta tsitaadiga

Oliverk, küllap sellepärast me polegi kuulnud sellest, kuna ükski normaalse mõistuse juures inimene seda lihtsalt ei ostaks. icon_lol.gif
Kui see kuum kaup oleks, siis oleks vast nii mõneski kohas jõhker hype laes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 15:23:28 vasta tsitaadiga

steamis koguaeg olnud top-is. sellest ajast saati kui ta välja tuli.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.