Frankie on kahtlane vend, ilmselt tegu cheateriga. Ja oma jutu mõtleb ka ta hiljem välja ning lisab videotele. Pole eriti põnev peale pikka uurimist tema koha, just my 2 cents.
Minule ta videod just selle pärast, et on põnev mitte tundide viisi jooksmist, meeldvad aga samas mul on piisavalt mõistust, et arusaada, et ta loobki huvitavaid vidosid pannes kokku palju erinevaid seiku et tunduks olema üks story. Ta on ise ka öeldnud, et ühe osa tegemise ajaks ta peab mängima kümneid tunde.
Ja see cheteri jutt on pärit ühest juhtumist kus ta lõi ühe squadi maha ning videos ta ütles enne, et ta teeb seda ning inimsed ei saanud aru, et jutu lisab hiljem ning kui ta oleks surma saanud siis see lõik oleks lihtsalt välja jäetud.
Esimene kord jäi hackiga vahele dayz modiga.
Sai tina järjest, sellistest relvadest mis oleks pidanud kahe laksuga maha võtma, ja ühest lasust pildi must valgeks saama.
Vere tilk (ehk indikaator) näitas et verd jookseb aga vennaga midagi ei juhtunud, vaid jooksis edasi. Kasutas godmode.
hiljem vist vabandas ka ( Sellepärast kasutab hacke et vaatajaid saada) _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Jah, aga kui sa peaksid mängus sellist venda kohtama? Oled kogunud looti 10+h ja siis tuleb mingi godmodega vana kes lihtsalt laseb su maha ilma, et sa saaksid midagigi teha. Teeb küll mängu väga põnevaks. See oli ka põhjus miks ma DayZ mängimise lõpetasin, otsid 10 heli crashi, et saada M4 ja siis mingi vend telepordib selja taha ning dead. Üks hullemaid mänge kus cheatida, cs-is ja dotas elaks üle, aga mitte mängus kus kogud tunde looti ja sured cheateri kätte.
Tundub, et sa ei mängi seda mängu või sa pole lihtsalt ühtegi häkkerit kohanud.
Standalonet tõesti ei mängi aga modi olen mänginud algusest peale ning seal on juba 2012 aasta kevadest kehtinud vanasõna "Don't get attached to gear" kui ei telepordi su juurde häkker, teleporditakse sind kuskile saarele või siis lihtsalt mingi glitchi tagajärjel murrad kondid ning peksavad zombid su surnuks... või lihtsalt serverisse tulles on seljakott kadunud... been there, done that Seepärast me oma HV serveri tegimegi, et võimalikult palju random rahvast eemal hoida ning kui juhtuski häkker sisse tulema, siis saime rollbacki teha ning mäng läks edasi
Aga noo blinn kui huvitav oli! Sessuhtes et koguaeg adre pumpas ja ei teand mis järgmiseks saab, kõike oli raskem saada ja teha aga seda mõnusam tunne oli
Teadsime ikka. Reeglina saime kõik korraga surma kuna ikka oli kuskil vaja kellelgi granaat siseruumides visata kus kõik kambaga koos passisid või siis kopterit juhtival mängijal arvuti crashida
Mis siin nostalgitseda, vanilla dayZ serverid on ikka arma 2'l üleval ja suhteliselt populaarsed.
Piisab lihtsalt serveri valimisest.
Või neile, kes Arma 3'ele üle läinud saavad proovida "Chernarus +"i, vana hea Chernarus map uuel mootoril.
Või siis edasi foorumis nostalgitseda, eks seal suurt vahet pole.
Mis siin nostalgitseda, vanilla dayZ serverid on ikka arma 2'l üleval ja suhteliselt populaarsed.
Piisab lihtsalt serveri valimisest.
Või neile, kes Arma 3'ele üle läinud saavad proovida "Chernarus +"i, vana hea Chernarus map uuel mootoril.
Või siis edasi foorumis nostalgitseda, eks seal suurt vahet pole.
Mängingi vanillat, DayZ Europa. Aga võiks rohkem kaasmaalasi mängus olla.
Mis siin nostalgitseda, vanilla dayZ serverid on ikka arma 2'l üleval ja suhteliselt populaarsed.
Piisab lihtsalt serveri valimisest.
Või neile, kes Arma 3'ele üle läinud saavad proovida "Chernarus +"i, vana hea Chernarus map uuel mootoril.
Või siis edasi foorumis nostalgitseda, eks seal suurt vahet pole.
Mängingi vanillat, DayZ Europa. Aga võiks rohkem kaasmaalasi mängus olla.
http://dayz.kriba.ee/ hostis kunagi suht normaalset eesti serverit, kuid siiski enamus ajast seal serveris olid aint paar tuttavat inimest ja käis puhta deathmatch, mitte mingit korralikku juttu ei suudetud välja punuda. _________________
Eesti serverites ei tule jah see enam välja puhtalt juba sellepärast et eesti mängijad suuremalt jaolt on väga noored, kellejaoks ainuke action ja adrenaliin on siis kui saab kohe lasta. Kui minna välismaistesse rohkem kus on palju sellist vanemat mängijaskonda kah seal üldiselt on asi rahulikum. Plus muidugi see et tegelikult on igasugu lisa moodid rikkunud ju selle algse dayz mõtte ära, ehk siis kõike saab kiirelt ja kergelt. Aeg kus leidsid ala kaueraudse või enfieldi ja olid megahappy on sessuhtes möödas. Grupp kellega mängimas käisime tegelikult olid ju kõik väga toredadad inimesed ja osadega siiamaani teeme vahest koos mõnda mängu, niiet heameelega lööks kampa algsete liikmetega teinekordki =)
Eesti serverites ei tule jah see enam välja puhtalt juba sellepärast et eesti mängijad suuremalt jaolt on väga noored, kellejaoks ainuke action ja adrenaliin on siis kui saab kohe lasta. Kui minna välismaistesse rohkem kus on palju sellist vanemat mängijaskonda kah seal üldiselt on asi rahulikum. Plus muidugi see et tegelikult on igasugu lisa moodid rikkunud ju selle algse dayz mõtte ära, ehk siis kõike saab kiirelt ja kergelt. Aeg kus leidsid ala kaueraudse või enfieldi ja olid megahappy on sessuhtes möödas. Grupp kellega mängimas käisime tegelikult olid ju kõik väga toredadad inimesed ja osadega siiamaani teeme vahest koos mõnda mängu, niiet heameelega lööks kampa algsete liikmetega teinekordki =)
Nojaa. Kui aega on mängida siis leiab ikka relvi Europas aga enamasti olen ma samuti üliõnnelik enfieldi/winchesteri üle. Isegi püstol teeb meele heaks kui moona leiab. Paremad relvad on ikka military sites exclusive (heli crashes peamiselt) ja isegi barracksid spawnivad häid relvi harva võrreldes mida varem nähtud on. Mingi AKM/M16/AK-74 on peamised relvad, väga tihti ei leia muid variante kui iron sights ja moona ei leia just piirmatult. Clothinguid olen leidnud ghilliet kaks korda heli crashidest, 1 kord camo clothing barracksist ja 1 camo mingi tüübi telgist. Söögi/joogi ja nälja/janu süsteemiga ei saa ka kusagile nurka pugeda ja seal paremaid aegu oodata, tihti on vaja varusid täiendada.
Inimesi olen näinud, olen mõned tapnud, olen tapetud saanud, olen rõõmaslt lahku löönud. Mängukaaslast veel põllupealt leidnud pole, kui kakluseks ei lähe siis üldiselt minnakse kiirelt oma teed. 6 mängijat olen maha lasknud, humanity miinuses nüüd. Positiivseks seda seal väga lihtne saada ei ole.
Masinatega on nii nagu on. Töökorras masinaid vähe ja need üldiselt kellegi poolt ära peidetud. Katkiseid leiab aga nende parandamine raske üksi. Praegu kruiisin oma jalgrattaga ringi ja olen uhke. Polegi ükski masin veel nii kaua käes olnud ja terve ka. Super sõiduvahend, vaikne, öko, suhteliselt kiire nii teel kui põllul.
Eesti serverites ei tule jah see enam välja puhtalt juba sellepärast et eesti mängijad suuremalt jaolt on väga noored, kellejaoks ainuke action ja adrenaliin on siis kui saab kohe lasta. Kui minna välismaistesse rohkem kus on palju sellist vanemat mängijaskonda kah seal üldiselt on asi rahulikum. Plus muidugi see et tegelikult on igasugu lisa moodid rikkunud ju selle algse dayz mõtte ära, ehk siis kõike saab kiirelt ja kergelt. Aeg kus leidsid ala kaueraudse või enfieldi ja olid megahappy on sessuhtes möödas. Grupp kellega mängimas käisime tegelikult olid ju kõik väga toredadad inimesed ja osadega siiamaani teeme vahest koos mõnda mängu, niiet heameelega lööks kampa algsete liikmetega teinekordki =)
neid noori mängjaid igalpool, isegi kruiisisin vahepeal HV servus ringi karja alaealiste mänguritega kellega oli suht raske hakkama saada. ja ega see noorus ainuke asi pole mis laskma paneb, vahest sai 3 tundi taga otsitud ühte tegelast et saaks vähe kino teha, õnneks mul üks loll komme alati esimene lask mööda panna, see tagas pikema adrenaliini kui see üks lask pähe. rip HV dayzmod - 1000+h meeldivat(vahest muidugi sai tainastega vaieldud) mänguaega _________________ Chuck Norris on juba 2 aastat surnud. Vikatimees kogub siiamaani julgust, et seda talle öelda.
Varsti pidi experimental tulema uue zombi AI'ga, loodetavasti siis enam nad seintest/ustest läbi ei tungi - kõige häirivam asi hetkel mängu juures.
"Last but not least we are making steady progress on the new AI for infected which is getting along nicely and I hope you will be able to experience it and its benefits soon on experimental versions before it hits the stable release later on, however animal AI will be released beforehand."
Arx07, loodab. Aga noh, need samused elukad pidid juba ühe vana-vana updatega väljaspool maja püsima. Läbi uste nad ei pidanud tulema ega midagi, aga ikkagist tulid.
Veel hullem see, et mingist hetkest need elajad jäid su kannul jooksma ikka tükk aega. Mäletan, et reliisi ajal sai joostud ehk pool kilti eemale ja zombie kaotas huvi. Nüüd vahel on näha täiesti lageda platsi peal zombit mis ajaks nagu kedagi taga, aga kedagi pole näha. Endal ka nii olnud, et zombie kaotab mu silmist ja natukene afkimist ning jälle mul järel. Võib-olla see juba parandatud, ei tea... pole tükk aega sinna bugfesti oma nina pistnud.
Zombid jah jube pikalt ajavad taga, aga eks sarjade/filmide põhiselt nad vist ongi sellised, et kui suuna kätte annad siis liiguvad niikaua järgi kui midagi vastu tuleb. Nad muidugi haistavad tänu wallhackile suht hästi hetkel, et ohtlik AFK olla.
Ja seda vana update ma mäletan, mis pidi zombisid kinnistest majadest eemale hoidma ja kusjuures enamik majadega toimis... aga mõniaeg hiljem enam jälle ei toiminud, ei tea kas muudeti tagasi vms...
tõsi. paar päeva tagasi oli peale elektro lootimist terve armaada neid taga. oma pooltundi hiljem jooksin coastil olevasse lighthouse'i et natuke süüa ( irl, mitte mängus ) ja oh imet. oma 15 zombiet olid ümber lighthouse'i ja üks suutis isegi läbi seina maapinnal olles mulle torni ülesse niivõrd palju damaget teha, et pidin särke rebima jälle need zombied kindlasti ohtlikumad, kui näiteks aquaman
mõnes sevrveris toimib asi nii nagu peab, zombid ei tule läbi seina ega ukse ja ei aja nähtamatuid inimesi taga põllu peal. mõnes serveris on aga kõik nagu pea peale pööratud.
kus serveris üldse Eestlased enamasti mängivad? Viimasel ajal maru kehv seis dayz's normaalsete serveritega. Paljudes ultra military lootid, või siis private'id mis enamasti full. Otsiks just Publicut või siis üli stabiilset Private'it
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.
Mul sama kala hakkas ükspäev pihta, nüüd mingi alles hiljuti tuli uus uuendus - pole sattunud peale seda proovima.
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.
Dayz puhul mängib rolli ka kõvaketta ja prose kiirus. See on iseenesest huvitav, et fps kukub 4 peale. Kas see 4 on suvalises kohas (või ainult linnas)?
Ise mängisin just eile, videokaart 560ti ja prose q9650, 7200rpm kõvaketas. FPS enamasti 40-50, aga linnades langes küll (kuid kusagil 20-30 kanti).
https://www.youtube.com/watch?v=Xhe6Wlg9wbU
1. pane mäng ssd'le (või rammi)
2. -nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=1023 (muuda vastavalt oma süsteemile)
Dayz madalatel sätetel pidigi ainult prose seljas istuma..
Ja kui sul launch optionsid juba enne peal olid siis soovitaks need ära võtta..osadel tekitasid need peale viimast patchi fpsi probleeme
Dayz madalatel sätetel pidigi ainult prose seljas istuma..
Ja kui sul launch optionsid juba enne peal olid siis soovitaks need ära võtta..osadel tekitasid need peale viimast patchi fpsi probleeme
Peale viimast patchi keerati miskit katki jah, launch optionid tõmbasid mul ka FPS alla, 5 FPS ringi. Peale nende eemaldamist läks FPS tagasi üles
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)
Dayz jätkuvalt ainuke pela, mis lihtsalt ei jookse stabiilse FPS-iga. Koguaeg kruti neid sätteid, et aru saada, mis see sobilik oleks. Ketrad sätted üles on FPS sama, mis low peal. Linnades tõmbab igatahes peaaegu alati kooma.
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)
Mul nüüd siiani see jama, eelmise updatega oli ka. Ja nüüd ei tea ka äkki jääb graafikakaardist puudu või siis mingi muu jama. Ei taha loto peale uut kaarti ka ostma hakata. Aga varem oli sama kaart ainult 2gb versioon ja töötas normaalselt.
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)
Mul nüüd siiani see jama, eelmise updatega oli ka. Ja nüüd ei tea ka äkki jääb graafikakaardist puudu või siis mingi muu jama. Ei taha loto peale uut kaarti ka ostma hakata. Aga varem oli sama kaart ainult 2gb versioon ja töötas normaalselt.
Proovi äkki nvidia xperience's panna dayzile "optimize", ingame muidugi igaksjuhuks tsekkida, et gpu mälu oleks märgitud auto või 1gb peale.
Mis moodi see video väidab, et ma trollin?
Ma olen ka neid launch optioneid näppinud ja mul ei muutnud nad midagi. Piisab kui nvidia xperience asja ära optimeerib ja ingame kui tundub, et tahaks paar fpsi juurde siis vastavalt maitse järgi midagi veel mängus maha keerata natuke.
nvidia optimeerimist proovisin kunagi, keeras kõik settingud pekki. dayz puhul tuleb meelde jätta, et med graafikaga on fps sama, mis low graafikaga.
see video, mis ma postitasin, see annab korraliku boosti ja hoiab linnas fps kuigivõrd "normaalsena". ülearused asjad nagu viewdistance jms keeratakse maha.
nvidia optimeerimist proovisin kunagi, keeras kõik settingud pekki. dayz puhul tuleb meelde jätta, et med graafikaga on fps sama, mis low graafikaga.
see video, mis ma postitasin, see annab korraliku boosti ja hoiab linnas fps kuigivõrd "normaalsena". ülearused asjad nagu viewdistance jms keeratakse maha.
Eks oleneb raalist ja kaardist ilmselt, mu gtx 770 puhul see optimeerimine pole midagi väga puusse pannud. Natuke küll korrigeerin tavaliselt üle(eelistan shadow ja cloud detailid low peale tõmmata). Peaks kodus proovima low peal olevad asjad med peale panna, kui tõesti vahet fpsis pole siis miks mitte veits detaile juurde.
Muidugi tähtis on ka nvidia driverid/xperience uuendatud hoida.
Olen ühe korra nvidia optimeeriat proovinud dayz peal, ja peale seda rohkem ei proovi ka seda Nvidia üllitis.
Pole normaalne kui optimeerimine lülitab kõikse suurema fps-i killeri sisse ( postprocess quality enam kui disable) ja veel igast jama mis pildi teevad arusaamatuks (nagu kannaks pudelipõhju, aga mängimise ajaks võtaks prillid peast)
Eel esitatud videost teinud pea kõike, ja isegi aitand natukene. (ainult power options-it pole proovind)
CFG-s võiks ka vaate kaugus väiksem olla, ning varjude render kaugus ka väiksem. Ning miks üldse pilvede peale rõhku? Tõesti jooksete pea taevas ringi ?
Muide võiksite ka veel vaadata nvidia manage 3D settings alt.
Ise jooksin i5 4690k @ 4,9 GHz gtx 760 (ligilähedal gtx770 clock-ga) fHD monitoriga. Miinimum fps kahes problemaatilisemas linnas 30 (chernos ja novodmitrovsk-is) berezino-s jäi fps üle 40-ne.
1440p-ga singel gtx 760-ga oli küll kahes probleemsetes linnades fps all 30-ne aga ka mitte oluliselt , alla 25 ei läinud. ning sli-s on isegi asi parem kui seda singel kaardiga.
Muidugi on veel võimalusi kui siin räägitud. Näiteks kas või juba SSD näol. veel parem kui kui SSD raid0, kuna väga palju on kinni selles et kui kiiresti video saab vajalikud info kettalt kätte(kas või siis ramdisk). Ning ka tuleks valida õigeid servereid, millel on jõudlust seda hosti jooksutada.
Veel parem oleks see kui leiaks sellise serveri kus ei ole palju rahvast üheskoos.
Paari viimasega on nii arma 2, arma 2 OA, arma 3 ja nii ka Dayz-is. Vahet ei ole kui hea NN mänguri arvuti teil ka pole, kui server või üks koht on üle rahvastatud, kukub FPS pea olematuks nii kui nii. ja selle vastu ei aita ka mitte intel I9 _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Saab kaasa ArmA2 Complete Packi, see on mingi 5€ kui mõnele sale'le peale satub. Mingi mõttetu digitaalne map, mida keegi nii või naa ei kasuta, sest internetis kõik mapid olemas. Peale selle mingi alafoorum, kus arvatavasti võib näha ainult segaseid tüüpe, sest ükski normaalse mõistuse juures inimene seda Supporters Editioni lihtsalt ei ostaks.
Ma ei tea kas ma olen midagi maha maganud, aga see sama asi oli müügis juba DAYZ standalone esimesel päeval ju? 1.5 a hiljem mingi kelbas üles tõmmatud?
Ei teagi täpselt kuna see supporter versioon sinna tekkis, aga sellega oleks nad mängu välja laskmise alguses küll rulli saanud omajagu. Hetkel juba ju asi venib ja enamus inimestel peaks illusioonid purunenud Dayz suhtes olema. Hetkel launchist nii palju aega möödas, et natuke imelik lausa, kui mäng just 5 aasta pärast ei valmi .
Ei teagi täpselt kuna see supporter versioon sinna tekkis, aga sellega oleks nad mängu välja laskmise alguses küll rulli saanud omajagu. Hetkel juba ju asi venib ja enamus inimestel peaks illusioonid purunenud Dayz suhtes olema. Hetkel launchist nii palju aega möödas, et natuke imelik lausa, kui mäng just 5 aasta pärast ei valmi .
Mõned kopikad sinna-tänna, neil juba üle 3 miljoni copy müüdud, et rahadega peaks seis niivõinaa OK olema
Venimise osas nii ja naa, algusest peale minu arust suht sarnases taktis arenenud(eks oodati muidugi kiiremat arengut, aga nagu näha siis siiamaani ostetakse, mingi mõned kuud tagasi olid veel ostunumbrid alla 2,3M)
Oliverk, küllap sellepärast me polegi kuulnud sellest, kuna ükski normaalse mõistuse juures inimene seda lihtsalt ei ostaks.
Kui see kuum kaup oleks, siis oleks vast nii mõneski kohas jõhker hype laes.
steamis koguaeg olnud top-is. sellest ajast saati kui ta välja tuli. _________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.