|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
13.02.2015 04:34:36
|
|
|
Suured tänud, seda kombinatsiooni millegipärast ei katsetanud
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4hti
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2006
|
25.02.2015 11:49:24
|
|
|
Tervist, oleks paar küsimust macbook pro'de kohta. Nimelt endal varasemalt kogemus Macbookide ja OS X'iga puudub. Kuidas nende uute 13 tolliste Iris graafika kaartide jõudlus on? Nimelt kasutan selliseid programme nagu Lightroom, Adobe Premiere, ning vahest mängin mänge. Kuidas 13 tolliste jõudlus on või peaks pigem 15 tolliste poole vaatama?
Terv, Ahti
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
25.02.2015 15:39:09
|
|
|
| Graafika graafikaks, aga juba visuaalse materialiga töötamise pärast vaataks 15 tollise poole. Kui sa just ext kuvarit ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4hti
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2006
|
25.02.2015 15:51:23
|
|
|
| Visuaalse materialiga töötamisel kasutan lisakuvarit nii ehk naa. Ma mõtlesin just raua poolt, kuna töötlusprogrammid tahavad päris palju ressurssi saada. Hardcore gamer pole, kuid vahest mõnda mängu tahaks ka mängida.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
26.02.2015 00:21:24
|
|
|
| Iris ja Iris Pro vahel jõudluserinevus eriti suur pole. St see on olemas ja märgatav, aga imo 15" mudeli puhul peaks juba kallima eraldiseisva graafikaga mudeli poole vaatama. Kui see on hinnaklassist väljas, võib 13" Proga ka leppida. Peaks üldiselt kõike vedama ilusti, aga mängude jaoks siiski päris õige asi pole.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.02.2015 21:47:41
|
|
|
| Mis kõige parem browser on hetkel macbook pro jaoks? Safari täiesti mõttetu asi. Nii pidevat kokku jooksmist ja uimasust pole varem näinud.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
26.02.2015 22:05:53
|
|
|
| Mina kasutan juba aastaid Chrome'i. Ei ole kordagi olnud põhjust kurta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.02.2015 22:05:54
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Mis kõige parem browser on hetkel macbook pro jaoks? Safari täiesti mõttetu asi. Nii pidevat kokku jooksmist ja uimasust pole varem näinud. |
safari. Tee endal arvuti korda lihtsalt
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
26.02.2015 22:52:41
|
|
|
| Anti kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Mis kõige parem browser on hetkel macbook pro jaoks? Safari täiesti mõttetu asi. Nii pidevat kokku jooksmist ja uimasust pole varem näinud. |
safari. Tee endal arvuti korda lihtsalt  |
Pole midagi korda teha, väga vähe faile arvutis ja need ka dokumendid, ühtegi appi pole nagu tõmband ja pm ainult netis käimiseks kasutatud. Võimsust peaks ka nagu olema i7 mudel.
Muidu üldiselt väga ebameeldiva mulje on jätnud üldse kogu ios.
Saab safarist asjadega chromei üle ka kolida muidu?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raunts33
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
27.02.2015 17:45:01
|
|
|
| Kasutan ise samuti safarit, kõige mõnusam ja mugavam, safari on ka väga kiire brauser, lihtne sünkida bookmarke iPhone-st jne..
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
28.02.2015 16:07:41
|
|
|
hkurujo88r, kuna siinsed inimesed ei ole hiromandid, siis tegelikult võiks algatuseks öelda ka, mis mudeli ja konfiguratsiooniga masinaga tegemist on ning miline OSX (iOS'i jooksutatakse vaid iSeadmetel) versioon masinale paigaldatud on. See, et masinas i7 on ei ütle otseselt mitte midagi. Hoopis olulisem on teada palju mälu masinas on ning kas on kombeks palju tab'e avada (aka tab browsing). Kuna veebilehed on paisutatud nii mahukaks, siis iga leht haarab juba kenakese osa mälus enda alla. Eriti lehed, mis igasugu flashiga tehtud saasta täis on. Samuti oleks hea teada, kas on kasutusel ka laiendused (extensions).
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
02.03.2015 06:21:39
|
|
|
| Ega kellelgi pole laenata korraks t66tavat macbook pro 2008 laadijat ja akut? Nimelt masinal sai vahetatud mingi hetk laadija ning peale seda jäi paariks kuuks seisma. nüüd uuesti käivitades masin pilti enam ette ei võta. Tahaks välistada vigase aku ja laadija...
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.03.2015 13:50:10
|
|
|
Late 2012 retina 13" MBP
Mure selles, et klaviatuuril üks täht ei tööta enam eriti ja paistab aina hullemaks minevat. Kas on tegu mingisuguse veaga mida teistel ka esinenud on ja kuidas seda mõistlikult fixida saaks?
Ametlik esindus väitis, et klaviatuuri vahetus toimub ainult ülemise korpuse ja akudega koos - ja sellest ka vastav hind: 395 + tööraha. Kuna korpus ja akud täitsa heas seisukorras siis ei ole huvi seda maksta
Ise noppisin nupu üles ja üritasin viga leida mustuse näol mis sinna alla on sattunud kuid ei olnud seal miskit. Lasin ka suruõhuga kenasti puhtaks. Viga tundub olevat siiski klaviatuuri seespool.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
02.03.2015 14:02:38
|
|
|
Retinatel on klaver topcase külge joodetud tõesti.
Aku saab suure pusimise peale siiski kätte. ebayst telli klaver/topcase ja soovin tugevaid närve
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
03.03.2015 22:25:38
|
|
|
Huvitav mis hinnaga kannataks Late 2012 retina 13" MBP (128gb SSD, 8gb ram) klaviatuuriveaga masina maha ka müüa?
Või kui see korda teha siis mis hinnaga need liiguvad? Muidu igati korras kuid laadija ots mõistagi puruks nagu neil kõigil
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
04.03.2015 00:02:04
|
|
|
| Mul on 2012 15" retina, laadija ots ideaalses korras. Mida te nende juhtmetega teete? Mul on 2 korda iga päev ühendamine ja transport töö ja kodu vahel.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
04.03.2015 00:11:11
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Mul on 2012 15" retina, laadija ots ideaalses korras. Mida te nende juhtmetega teete? Mul on 2 korda iga päev ühendamine ja transport töö ja kodu vahel. |
Mul on sama küsimus tekkinud, pole ise ühtegi juhet katki suutnud kasutada, kuigi tassin arvutit ja laadijat juba mitu aastat kaasas. Sama iPhone juhtmetega, kuigi ühendan päevas 2-3 korda.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
27.03.2015 16:36:28
|
|
|
| Oleks küsimus backup-i tegemise kohta. Nimelt oleks vaja kogu SSD-st teha backup välisele kõvakettale, seda arvuti ka ise pakub, kui ketas ühendada. Küsimus on aga selles, et kõvakettal on juba ca 70GB filme ja pilte. Kui ma selle backup-i teeksin, siis kuidas arvuti käitub, kas ta tekitab välisele kõvakettale mingi folderi või faili, mis saab olema backup ning ülejäänud asjad jäävad kõrvale alles, või tõmbab ta kõvaketta tühjaks ning kettale jääb vaid backup?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
27.03.2015 17:27:49
|
|
|
Ketas on MS-DOS (FAT32) :/ ehk siis ainukene lahendus oleks kettal olevad asjad arvutisse tõsta ja siis kõik korraga backup-ida?
Mnjah, linkidelt tuleb vist kah see välja, et peaks teise formaati asja tegema
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
27.03.2015 17:41:32
|
|
|
Mis mahus sul backupi on vaja teha?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
27.03.2015 17:50:45
|
|
|
| 110GB on arvutil kasutuses, kõvaketas ise, kuhu backup-i teha, oleks 500GB
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
27.03.2015 18:26:34
|
|
|
Ise olen jaganud oma 1TB välise ketta kaheks partitsiooniks
500GB NTFS
500GB OS X Extended
Saab nii backupe teha Time Machinega ja vajadusel Windowsi arvutitega NTFS partitsioonilt faile vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
27.03.2015 19:28:46
|
|
|
Sattus kätte üks ~3a vana macbook pro. probleem, et ei lähe tööle. tuleb ette valge ekraan ja folderi küsimärgiga.
Proovisin recovery alt+power aga siis tuleb lihtsalt valge ekraan ja kursor.
ketta panin win 8 masinasse siis justnagu ketas oleks korras, laseb faile lugeda.
mac ise ka töötab muidu, kui panin clonezilla usb külge siis sellega võtab pildi ette.
kas seda saab üldse parandada või on mingi suurem el.plaat läbi?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.03.2015 23:46:43
OSX fondid udused välisel monitoril |
|
|
Niisiis on nüüd selge, et OSX Macbook Pro 15" Mid2014 esituses joonistab monitorile veidi pahna, võtsin lõpuks kätte ja tegin ka pildid sellest, kus on näha, et OSX fondid on ikka kole udused. Kas see on non-retina (2560x1440 27") peal normaalne käitumine või peaks kusagilt hakkama viga otsima?
Võrdlus Windows 8.1 vs OSX 10.10.2 Yosemite samal monitoril:
http://puu.sh/gS6iV/67782754df.png vs http://puu.sh/gS6kS/024c7170a0.png
Netiavarustest paar fixi leidsin, nt RGB forcemine ja monitori kirje uuendamine OSX-s, mis muutis seda, et About this mac -> System Preferences all ei ole enam monitoril kirjet Television: yes, ent probleem jätkub.
Lisainfot niipalju, et kasutusel on miniDP to DP kaabel, monitoriks on Dell U2711.
Oskab keegi kosta, kuidas seda probleemi lahendada võiks, sest eeldan, et fontide joonistamine ei peaks nii jõhkralt udune olema.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
28.03.2015 01:23:38
Re: OSX fondid udused välisel monitoril |
|
|
| maatriks kirjutas: |
Niisiis on nüüd selge, et OSX Macbook Pro 15" Mid2014 esituses joonistab monitorile veidi pahna, võtsin lõpuks kätte ja tegin ka pildid sellest, kus on näha, et OSX fondid on ikka kole udused. Kas see on non-retina (2560x1440 27") peal normaalne käitumine või peaks kusagilt hakkama viga otsima?
Võrdlus Windows 8.1 vs OSX 10.10.2 Yosemite samal monitoril:
http://puu.sh/gS6iV/67782754df.png vs http://puu.sh/gS6kS/024c7170a0.png
Netiavarustest paar fixi leidsin, nt RGB forcemine ja monitori kirje uuendamine OSX-s, mis muutis seda, et About this mac -> System Preferences all ei ole enam monitoril kirjet Television: yes, ent probleem jätkub.
Lisainfot niipalju, et kasutusel on miniDP to DP kaabel, monitoriks on Dell U2711.
Oskab keegi kosta, kuidas seda probleemi lahendada võiks, sest eeldan, et fontide joonistamine ei peaks nii jõhkralt udune olema. |
Võta linnuke ära,
System Preferences > General > Use LCD font smoothing when available
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
28.03.2015 01:39:14
|
|
|
Ei parandanud see, tegin ka resa, jätkuvalt sama.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
28.03.2015 09:23:42
|
|
|
|
mina lahendasin tuttav sellega, viskasin SuperDrive välja, sinna asemele kettabay ja ketas sisse. Lihtsalt sellepärast, et sata kaablit polnud käepärast ja bay oli.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
28.03.2015 17:55:27
|
|
|
See on hea variant. Kas kohalikus poes ka kuskil müüakse või saab ainult netist tellida?
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
28.03.2015 18:12:03
|
|
|
Nu, üsna suvaline SATA DWDRW adapter peaks sobima.
Arvutitagast sain viimati 15-16€ eest.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
30.03.2015 17:52:36
|
|
|
Ostsin selle jupi mis käib dvd asemele ordist ja mac võttis pildi ette. Aitähh hea idee eest.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
31.03.2015 11:51:27
|
|
|
Kas kellelgi on varem probleeme olnud macbook pro retina ühendamisel monitoriga. Nimelt ostsin LG 23MP65 monitori ja macbook saadab läbi HDMI välja väga kehva signaali, ehk on siis TV mode-is. (tekstid udused ja kontrast paigast. Selle kohta palju juttu ka googles, aga tundub et lahendust ei olegi ja tuleb lihtsalt uus monitor muretseda. Käisin ka IM arvutites monitoriga ja tõdeti, et maci kiiks ja ei ole midagi teha kui uus monitor muretseda.
See viis suht tuju ära ja hakkasin kaaluma tagasiminekut vana hea Thinkpadi peale.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.03.2015 12:27:28
|
|
|
| logitec, kas oskad ütelda mis kiiksust on jutt? See kõik kõlab küll üllatavalt. Mul oli endal ka üle HDMI mure Maci ühendamisel (küll mitte MacBook Pro) aga seal oli tiba teine olukord. 1080p monitoriga ei tohiks vast küll muret olla...
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2ndalpha
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2004
|
31.03.2015 12:34:09
|
|
|
Mida About This Mac -> Displays näitab? Tunneb monitori ära? Näitab resolutsiooni?
Su LG monitor näitab käima minnes resolutsiooni ekraanil?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
31.03.2015 12:55:18
|
|
|
logitec, proovi displayporti - mul läbi selle ühendamisel pole siiani muret olnud. Mäletan jutte, et HDMI väljund olevat pirtsakas olnud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
31.03.2015 13:17:27
|
|
|
Tunneb ära ja näitab õiget resolutsiooni, aga lisaks näitab veel Television: Yes. Ehk siis saadab välja TV jaoks mõeldud signaali.
Näiteks:
https://discussions.apple.com/thread/4119545?start=30&tstart=0
Antud monitoril ei ole kahjuks displayporti. Läbi adapteri VGAga ühendades andis sama tulemuse.
Ei jää muud üle kui vahetada arvuti või monitor. Nõme olukord aga nii on.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
31.03.2015 13:20:45
|
|
|
| Kas displayport-to-HDMI adapterit pole?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
31.03.2015 14:13:57
|
|
|
Täitsa tahaks enda Macbook Proga proovida sellist asja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
31.03.2015 21:01:21
|
|
|
| Olen päris paljude telerite ning monitoridega oma MacBook Pro 15" Retinad ühendanud ja udusuest pole märganud, teleritel olen kohanud sageli HDMI aukude erinevust (Üks DVI ja teine HDMI) läbi ühe pilt selgem kui teise. Samuti olen ühendanud läbi MiniDP -> HDMI ja ka asi korras olnud, samuti ka MiniDP -> VGA pole probleeme täheldanud nii monitori kui ka projektoriga ühendamisel.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.03.2015 22:42:37
|
|
|
Jah, meie olukorda see aga kuidagi ei paranda
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
01.04.2015 00:01:13
|
|
|
| Cancer kirjutas: |
| logitec, vaata ega monitori menüüs kuskil ei ole võimalust HDMI sisendile selgeks teha, et tegemist on PC sisendiga. Osadel teleritel olen näiteks sedas pildi normi saanud. |
Just, mind on ka see paar korda hädast välja aidanud. Jäi eelnevalt märkimata see tip.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
06.04.2015 11:30:37
|
|
|
Tere!
On siin PRO kasutajaid kes mussi teevad ning kes varem kasutasid PC'd kuid läksid maci peale üle selleks? On plaan endal lähiajal PRO osta kuna tegelen muusikaga ning praegune Dell jääb lahjaks kuid pole väga kogemust Maciga, et pmt tahakski kinnitust kas Mac on kõige parem muusiak tegemise jaoks nagu väidetavalt väidetakse
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
06.04.2015 11:35:15
|
|
|
| kui üleüldse puudub kokkupuude osx-ga, alustaks ma sellega tutvumisest ja kas üldse sobib. Siis vaataks edasi, mis mussiga toimub.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soca
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2010
|
06.04.2015 14:23:02
|
|
|
no aga mismoodi? poes näpin paar tundi? ...kokkupuudet on olnud küll mingil määral OS'iga, veidi harjumatu kuid on meeldinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|