Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 01:35:50 vasta tsitaadiga

Ise betisin ka ennast mõned kuud tagasi 30$ inventory pealt 190$~ inventoryle ja siis kaotasin inventory uuesti 25$ peale. Peale seda pole küll mingit betimis isu olnud enam icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 22:12:00 vasta tsitaadiga

So, Katowice 2015...kuidas seal bettida? Esimest korda võtan osa. Näen pilte, kuidas mõnel juba pickid tehtud aga endal ma sellist kohta ei leia?
http://i.imgur.com/NGcVEjT.png --sellist lehte mul ingame pole nt.
Ja punkte teenib lihtsalt mängides eilsest vms. ? Mis teie endi valikud muidu hetkel on?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 22:19:40 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
So, Katowice 2015...kuidas seal bettida? Esimest korda võtan osa. Näen pilte, kuidas mõnel juba pickid tehtud aga endal ma sellist kohta ei leia?
http://i.imgur.com/NGcVEjT.png --sellist lehte mul ingame pole nt.
Ja punkte teenib lihtsalt mängides eilsest vms. ? Mis teie endi valikud muidu hetkel on?

Võta "Watch" aken mängus lahti, seal esimese tabi all saab selle lehe lahti võtta. Paigaldad kleepsud ära sinna ja ootad matchide tulemusi. Ise veel picke pole teinud, aega on veel, kuid kui kiirelt huupi loopida, siis valikud oleksid järgmised:
Grupp 1: Fnatic, FlipSid3
Grupp 2: Ninjas in Pyjamas, Counter Logic Gaming
Grupp 3: EnVyUs, Titan
Grupp 4: Virtus.Pro, TSM

Loomulikult need on hetkel üsnagi huupi pandud, tiimide vormid võivad selle poole kuuga veel kõvasti muutuda ning need pakkumised on järgmistel eeldustel - FlipSid3 suudab end kokku võtta ja stabiilselt mängima hakata jälle; et Penta jälle imesi ei teeks (BO1 formaadis väga tugev tiim); et Virtus.Pro stabiilselt mängima suudab hakata jälle kogu meeskonnaga, mitte nii, et iga mäng üks mees laseb; jne.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 22:27:55 vasta tsitaadiga

Virtus.Throw, feeling strong!
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 10:38:36 vasta tsitaadiga

pohmakas,, nüüd tuli see leht mul ette. Eile vbl. oli internet/Steam lag ja ei näidanud midagi.
CSGOLoungo on ikka jõhker koht, tundub, et tiimid pigem throw-ivad matchi ja saavad raha, kui mängivad ausalt. http://csgolounge.com/match?m=2546
82% vs. 18% ja underdog võitis, see kes panustas suurelt sai ikka meeletult kasumit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 10:46:23 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
pohmakas,, nüüd tuli see leht mul ette. Eile vbl. oli internet/Steam lag ja ei näidanud midagi.
CSGOLoungo on ikka jõhker koht, tundub, et tiimid pigem throw-ivad matchi ja saavad raha, kui mängivad ausalt. http://csgolounge.com/match?m=2546
82% vs. 18% ja underdog võitis, see kes panustas suurelt sai ikka meeletult kasumit icon_biggrin.gif

Niiet kui underdog võidab, siis on throw? doh.gif
CS'is on kõik võimalik ning arvestades viimaseid pro mängijate bane jms, ei julgeks ükski tiim throwida.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 28.02.2015 10:51:08 vasta tsitaadiga

CSGOLounge'is Online Underdog'i peale bettida sama, mis kasiinos kangi tõmmata, ( ainuke vahe, et kasiino võtab su raha hea meelega vastu, CSGOLounge aga pipardab skinnide vastu võtmisega )
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 12:56:04 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Niiet kui underdog võidab, siis on throw? doh.gif
CS'is on kõik võimalik ning arvestades viimaseid pro mängijate bane jms, ei julgeks ükski tiim throwida.

Mõtlesin algul sama aga striimi vaadates mängis GGWP ikka väga imelikult. Lisaks siin teemas lahkavad ka seda :
http://www.reddit.com/r/csgobetting/comments/2xficy/stormberg_strikes_again_repost_from_rcsgolounge/
Mingil Valgevene tiimil throwida on suht yolo tegelikult, NA omadel mitte niipalju.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 28.02.2015 19:33:58 vasta tsitaadiga

Vaatan CSGO Loungist, et varsti hakkab mäng Liquid vs ASC. Kogu see betimise ja vaatamise asi tundub huvitav, sooviks kaasa lüüa. Küsimus siis järgmine, et kuidas toda mängu oleks võimalik näha ? Seal kirjas, et "invitational", seega kutset tarvis ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2015 19:40:25 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on csgolounges streami link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-=Px=-
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2004




sõnum 28.02.2015 20:18:58 vasta tsitaadiga

Selge, kodulehele peaks ehk samuti stream üles tulema.
Aga kas mängus sees on samuti võimalik vaadata ?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 28.02.2015 20:41:35 vasta tsitaadiga

icon_arrow.gif http://www.twitch.tv/iBUYPOWER
_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 04:14:23 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zenker
HV kasutaja
zenker

liitunud: 15.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 15:47:26 vasta tsitaadiga

Loe siin teie bettimist kohta kus pagana kohast te üldse nii suured summad kokku saanud olete,et neid ära bettida ? icon_eek.gif
Enda kogu invi seis on selline.150h tunni peale mis mängitud on icon_redface.gif
In total
1.95 €
Items
29
http://csgobackpack.net/?nick=jarkuu&ref=1
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ss4nder
HV vaatleja
ss4nder

liitunud: 18.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 16:26:32 vasta tsitaadiga

Osad saavad kastide avamisega päris häid skine, endal niimoodi vedanud pole. ~5€ vist kõige kallim, mis kastist saanud. Põhiliselt müün sellised maha, mis ei meeldi ja vaikselt kogun mingi skini jaoks, mis jälle meeldib. Osad olen ostnud puhtalt selle pärast ainult, et on näha community marketist hinna langust ja mõne aja pärast on jälle hinnatõusu oodata. Mõnede pealt isegi 5€ saanud kasumit. Niimoodi vaikselt kasvatan inventory hinda, aga eks ta aega võtab.
Bettimisega mul millegipärast ei vea, seetõttu seda eriti ei harrasta. Ei oska vist õigel ajal välja võtta ja lähen ahneks ära. icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 16:37:56 vasta tsitaadiga

Üldiselt vanad asjad, mille kaste enam ei dropi (ja seega juurde neid ei teki), kipuvad tasakesi hinda kasvatama. Isegi niimoodi mõned kümnekad "vahelt teinud" icon_razz.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 17:32:37 vasta tsitaadiga

Ise suvel tehtud sai, siis sai 25€ eest skine ostetud ja paar kasti avatud. Sealt tuli 250€ nuga. Siis sai underdog bet võidetud kohe otsa kust sain mingi 200€. Siis sai kaste avatud mingi 50€ eest, sealt sain veel ühe 250€ noa. Siis sai merchitud veidi, sealt tuli mingi 350€ kasumit, siis veel mõned kastid ja noad ja siis maha äritud kõik, kuna CSGO ei pakkunud huvi enam.

Mingi 100 kasti avasin kokku kuu jooksul ning sain sealt 2x250€ noad, paar 50€ skini, 2x70€ noad ning mõned 5-25€ skinid.

Igatahes 25€ sai sisse pandud ja tagasi sain mingi 1200€.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 17:55:10 vasta tsitaadiga

Nojah, täielik õnne asi. Ma olen umbes 25€ sisse pannud ja praeguse inventory eest äkki saaks 70€ ringis.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 01.03.2015 17:59:26 vasta tsitaadiga

oli "huvitav" mäng icon_biggrin.gif

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 19:03:14 vasta tsitaadiga

brokenarm kirjutas:
Ise suvel tehtud sai, siis sai 25€ eest skine ostetud ja paar kasti avatud. Sealt tuli 250€ nuga. Siis sai underdog bet võidetud kohe otsa kust sain mingi 200€. Siis sai kaste avatud mingi 50€ eest, sealt sain veel ühe 250€ noa. Siis sai merchitud veidi, sealt tuli mingi 350€ kasumit, siis veel mõned kastid ja noad ja siis maha äritud kõik, kuna CSGO ei pakkunud huvi enam.

Mingi 100 kasti avasin kokku kuu jooksul ning sain sealt 2x250€ noad, paar 50€ skini, 2x70€ noad ning mõned 5-25€ skinid.

Igatahes 25€ sai sisse pandud ja tagasi sain mingi 1200€.

Pole vist parema õnnega eestlast kui sina näinud icon_biggrin.gif
Ise vähem kui 100 kasti avanud ja suht nullseisus siiani. Bettimisel ka ei joppa, kuigi summad väga väiksed.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 19:05:09 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Ise suvel tehtud sai, siis sai 25€ eest skine ostetud ja paar kasti avatud. Sealt tuli 250€ nuga. Siis sai underdog bet võidetud kohe otsa kust sain mingi 200€. Siis sai kaste avatud mingi 50€ eest, sealt sain veel ühe 250€ noa. Siis sai merchitud veidi, sealt tuli mingi 350€ kasumit, siis veel mõned kastid ja noad ja siis maha äritud kõik, kuna CSGO ei pakkunud huvi enam.

Mingi 100 kasti avasin kokku kuu jooksul ning sain sealt 2x250€ noad, paar 50€ skini, 2x70€ noad ning mõned 5-25€ skinid.

Igatahes 25€ sai sisse pandud ja tagasi sain mingi 1200€.

Pole vist parema õnnega eestlast kui sina näinud icon_biggrin.gif
Ise vähem kui 100 kasti avanud ja suht nullseisus siiani. Bettimisel ka ei joppa, kuigi summad väga väiksed.

Mõndadel ikka veab räigelt jah.. Omal praeguseks kastide avamise alla ca 450€ läinud ning parim asi mis saanud olen, on 1.7€. In-game dropist parim asi 2.1€ olnud. Worth it.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2015 20:34:09 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
oli "huvitav" mäng icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Sai ka just üks pingeline mäng lõpetatud...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2015 01:22:42 vasta tsitaadiga

Muidu merchides saab päris hästi seal pappi kokku ajada kallimate skinine ning nugadega, aga iga teine vend üritas scammida mingiaeg oma IQ50 plaanidega. Sellepärast viskaski siibrisse see merchimine. Liiga palju sekeldamist nende wannabe scammeritega.
Normaalsem oleks asi, siis hakkaks tegutsema seal.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 07.03.2015 00:30:07 vasta tsitaadiga

Tegin enda betid ka ära, eks näis icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 07.03.2015 11:47:31 vasta tsitaadiga

Pole veel päris täpselt aru saanud, mis need punktid annavad? Oletame, et saadki need 24 puntki täis ja..?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 12:01:21 vasta tsitaadiga

Medali saad.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 13:59:46 vasta tsitaadiga

Keegi siit foorumist või teab kedagi Eestist, kes sõidab Katowice kohale?
Sooviks osta mõned pinid aga neid saab ainult siis, kui leiad nad kohapealt, kõik 11 tükki icon_biggrin.gif

http://media.steampowered.com/apps/csgo/blog/images/Katowice2015/pins_big.jpg
http://blog.counter-strike.net/index.php/2015/03/11514/
tsitaat:
Are you heading to Poland for ESL One Katowice 2015? Attendees will have an opportunity to purchase collectible CS:GO pins, each of which come with a virtual version you can show off on your CS:GO profile and in the scoreboard. They will be available on-site at the Katowice event, so trade your pins with other attendees and collect all eleven!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.03.2015 17:06:57 vasta tsitaadiga

Kurat, ei olegi hea mäng. Ja mina siin mõtlesin... icon_rolleyes.gif

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/kodumaine-juutuuber-toodz-selgitab-miks-counter-strike-global-offensive-pole-hea-mang?id=70946111
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 17:16:11 vasta tsitaadiga

tl;dr?

kuradi kaasaegne video ja podcasti hullus, ma tunnen ennast jätkuvalt nagu dinosaurus.
selleks, et aru saada, millest jutt, tuleb 15 minutit videot vaadata... oleks see teksti kujul, näiteks põhipunktidena, läheks 15 sekundit.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 17:18:56 vasta tsitaadiga

londiste, TL;DR vend tahab CSi ümber muuta CoDiks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 17:19:22 vasta tsitaadiga

Selline casual gameri jutt, see mäng polegi suunatud casual gamerile.


Täna oli selline andekas vastane:
https://www.youtube.com/watch?v=xC4vYBQwLLQ

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 17:35:51 vasta tsitaadiga

IceWeasy kirjutas:
Kurat, ei olegi hea mäng. Ja mina siin mõtlesin... icon_rolleyes.gif

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/kodumaine-juutuuber-toodz-selgitab-miks-counter-strike-global-offensive-pole-hea-mang?id=70946111

Muidugi pole hea mäng, kui oskuseid on silver 2 jagu ja joostes-hüpates ei saa lasta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 17:41:05 vasta tsitaadiga

IceWeasy kirjutas:
Kurat, ei olegi hea mäng. Ja mina siin mõtlesin... icon_rolleyes.gif
http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/kodumaine-juutuuber-toodz-selgitab-miks-counter-strike-global-offensive-pole-hea-mang?id=70946111

kokkuvõte:
60h ja 30h competitive.

pro:
- suur playerbase
- kõrge skillcap
- low sys requirements
- eelmisega seotult, sõprade mängimise tõenäosus suur
- odav (esimese ostu puhul) - vastulausena hilisem kulu võtmed, skinnid ja whatnot
- market - vastulausena but think of the kids

con:
- playerbase, russkii yest? sõimlemine ja whatnot
- relvade valik ja tulistamise mehaanika - vastulausena õppimise värk (aga õppida ta ei taha)
- ei sobi casual mängijatele - tal sõbralistis mängitakse kogu aeg
- aeglane mängutempo - vahid teisi mängimas
- 1 gamemode on vähe
- competitive ~90m on liiga pikad
- rank süsteem on katkine - näitena 5 võiduga ei saanud rank-uppi ja kõik kiruvad. progressi näitamine puudub.
- põhjaliku statistika puudumine
- rewarding (mõttetud kastid, võtmete ostmine)

ta ei soovita mängu, et pole fun
tüübil on mingid ilged armid wowist, mida ta jooksvalt välja karjub.
edit: youtube viimases videos ütleb, et ikka mängib cs:go edasi, sest sõbrad sunnivad ja ta enda vaade on ka natukene muutunud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 07.03.2015 17:55:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Londiste kas see pole mitte kuu vana video.

londiste kirjutas:
tl;dr?

kuradi kaasaegne video ja podcasti hullus, ma tunnen ennast jätkuvalt nagu dinosaurus.
selleks, et aru saada, millest jutt, tuleb 15 minutit videot vaadata... oleks see teksti kujul, näiteks põhipunktidena, läheks 15 sekundit.


+1
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 17:59:36 vasta tsitaadiga

IceWeasy, ma ei pööranud kuupäevadele tähelepanu. vaatasin lingilt juttu ja videot lihtsalt.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 07.03.2015 18:29:09 vasta tsitaadiga

IceWeasy kirjutas:
Kurat, ei olegi hea mäng. Ja mina siin mõtlesin... icon_rolleyes.gif

http://forte.delfi.ee/news/tarkvara/kodumaine-juutuuber-toodz-selgitab-miks-counter-strike-global-offensive-pole-hea-mang?id=70946111

Kuidas saab Silver 2 üldse arvustada mängu? Silver, kellel pole õrna aimu kuidas peaks mängima. :DDDDDDDDDDDDDD Mul jääb siiani arusaamatuks kuidas saab saavutada Silver tase ilma, et sa ei mängiks arvutiga esimest korda elus.

Mitte, et ma ise oleksin pro-player, aga Silverid on enamasti mängus nö. retarded
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 18:33:31 vasta tsitaadiga

W!ngs, su kommentaar on paras osa sellest toxic communityst icon_smile.gif
miks ei või silveris aru saada, kuidas mängu peaks mängima?
ma olen ka silver 2 (vist), mingi näruse mõnekümne cs:go mängutunniga. cs:s ja cs mängutunde on selja taga küll oluliselt rohkem ja nii tulistamise mehaanika, kaartide layouti/liikumistrajektooride kui ka teamworki koha pealt on ettekujutust omajagu.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 18:53:19 vasta tsitaadiga

ma olin silveris ainult sellepärast et kaardid olid 1.6-ga natukene erinevad. Kaardid selgeks sain, jõudsin kohe goldi, mis siis et lasta ei oska icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 07.03.2015 19:05:09 vasta tsitaadiga

Jah, ei tulnud tõesti kõige ilusam kommentaar, kuid paraku see ju nii on. No offence, aga sa arvad, et sa nö. tajud mängu küll ja küll, kuid see ei saa nii olla. Mul on paar sõpra ka Silverid. Kui nende kommentaare kuulata ja vaadata kuidas nad mängivad... no ei oska muud moodi seda ranki kommenteerida. Vastaste top 1-3 vastast on nende jaoks enamasti alati cheaterid: "kuidas see võimalik on?", "ta ei saanud mind näha" jne.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arisilan
HV vaatleja
Arisilan

liitunud: 27.10.2006




sõnum 07.03.2015 20:12:11 vasta tsitaadiga

Olgem ausad, ainukesed retarded vennad on smurfid. Oma levelit ei biidi, siis ronitakse alla taset näitama ;P
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 22:15:58 vasta tsitaadiga

Ma reaalselt tahaks teada mismoodi saab Silver olla seal mängus üldse?
Ise selle ostsin, siis sain juba MG2 kohe esimeste peladega ja ma ei taju üldse lasta.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 07.03.2015 22:35:18 vasta tsitaadiga

satud mingitesse idiootide tiimi järjest ja kaotad mänge ja saadki deranki või siis quitid keset mängu jne jne
_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 22:56:38 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
satud mingitesse idiootide tiimi järjest ja kaotad mänge ja saadki deranki või siis quitid keset mängu jne jne

See on suht bs, tuttavaid küll, kes silver kontosid ostnud ja alati kohe välja carrynud end sealt ja tõusnud enda ranki.
Kui sa olemasolevast rankist parem oled, siis matemaatiliselt on vastasel suurem võimalus halb tiim saada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 01:56:31 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
satud mingitesse idiootide tiimi järjest ja kaotad mänge ja saadki deranki või siis quitid keset mängu jne jne

+1. Kui järjest matche ei võida(pubinuubidega võimatu koostööd teha) siis head ranki ei saa. Matchmaking ka suht katkine, väga harva näeb tasavägist ja põnevat mängu(võrdsed tiimid).
Kahtlen, et iga lambivend, kes "lasta oskab" saab insta MG2. Kui ta just kogu tiimi kõik roundid ei carry.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 02:27:46 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
W!ngs, su kommentaar on paras osa sellest toxic communityst icon_smile.gif


LoLis on sama teema, kuid deal with it. Nagu keegi kunagi kuskil ütles, siis see ongi lihtsalt osa mängust ning kui häirib, its not for you.

Silverist saab välja, been there, done that. Retardid retardideks, kuid ise on võimalik carryda. Venelaste üle ei tasu üldse vigiseda, sest server selecter abiprogramm on täitsa olemas. Enamasti on pigem see, et silver ei taha endale tunnistada, et ta on nii sitt ja lähebki niu niu niu lahti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 06:47:52 vasta tsitaadiga

Kui silverist välja ei saa, siis võid küll enda oskamatust ainult süüdistada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 12:27:17 vasta tsitaadiga

Arisilan kirjutas:
Olgem ausad, ainukesed retarded vennad on smurfid. Oma levelit ei biidi, siis ronitakse alla taset näitama ;P

Jah, smurfimine pole ilus, aga see ka veidike vale arvamus nüüd. Enamik smurfivad selle pärast, et madalamate rankidega sõpradega koos mängida, kuna liiga suure rankide erinevusega ei saa lobby ju olla.

Ning silverite koha pealt. Kui inimene tahabki niisama ringi joosta ja tulistada, siis las ta olla silver, see pole kellegi asi. Kui inimene tahab edasi areneda, siis liigub ta sealt silverist ka pingutades välja, õppides uusi asju, parandades sihtimisoskust dm'is, jms. Alustasin ka ise CSGO'd nii, et polnud kunagi ühtegi CS'i mänginud, sain esimeseks rankiks omale silver elite või misiganes see eelviimane silver on. Vähem kui aasta möödunud nüüdseks ning olen LEM, ja sedagi ilmselt mitte enam kauaks.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 16:18:46 vasta tsitaadiga

5mannides ei pea olema sarnased rankid.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2015 16:29:32 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
5mannides ei pea olema sarnased rankid.

Alati pole 5man lobby võtta
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2015 13:52:34 vasta tsitaadiga

They beauty of Silver ranks

Link
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.