Ise betisin ka ennast mõned kuud tagasi 30$ inventory pealt 190$~ inventoryle ja siis kaotasin inventory uuesti 25$ peale. Peale seda pole küll mingit betimis isu olnud enam
So, Katowice 2015...kuidas seal bettida? Esimest korda võtan osa. Näen pilte, kuidas mõnel juba pickid tehtud aga endal ma sellist kohta ei leia?
http://i.imgur.com/NGcVEjT.png --sellist lehte mul ingame pole nt.
Ja punkte teenib lihtsalt mängides eilsest vms. ? Mis teie endi valikud muidu hetkel on?
So, Katowice 2015...kuidas seal bettida? Esimest korda võtan osa. Näen pilte, kuidas mõnel juba pickid tehtud aga endal ma sellist kohta ei leia?
http://i.imgur.com/NGcVEjT.png --sellist lehte mul ingame pole nt.
Ja punkte teenib lihtsalt mängides eilsest vms. ? Mis teie endi valikud muidu hetkel on?
Võta "Watch" aken mängus lahti, seal esimese tabi all saab selle lehe lahti võtta. Paigaldad kleepsud ära sinna ja ootad matchide tulemusi. Ise veel picke pole teinud, aega on veel, kuid kui kiirelt huupi loopida, siis valikud oleksid järgmised:
Grupp 1: Fnatic, FlipSid3
Grupp 2: Ninjas in Pyjamas, Counter Logic Gaming
Grupp 3: EnVyUs, Titan
Grupp 4: Virtus.Pro, TSM
Loomulikult need on hetkel üsnagi huupi pandud, tiimide vormid võivad selle poole kuuga veel kõvasti muutuda ning need pakkumised on järgmistel eeldustel - FlipSid3 suudab end kokku võtta ja stabiilselt mängima hakata jälle; et Penta jälle imesi ei teeks (BO1 formaadis väga tugev tiim); et Virtus.Pro stabiilselt mängima suudab hakata jälle kogu meeskonnaga, mitte nii, et iga mäng üks mees laseb; jne.
pohmakas,, nüüd tuli see leht mul ette. Eile vbl. oli internet/Steam lag ja ei näidanud midagi.
CSGOLoungo on ikka jõhker koht, tundub, et tiimid pigem throw-ivad matchi ja saavad raha, kui mängivad ausalt. http://csgolounge.com/match?m=2546
82% vs. 18% ja underdog võitis, see kes panustas suurelt sai ikka meeletult kasumit
pohmakas,, nüüd tuli see leht mul ette. Eile vbl. oli internet/Steam lag ja ei näidanud midagi.
CSGOLoungo on ikka jõhker koht, tundub, et tiimid pigem throw-ivad matchi ja saavad raha, kui mängivad ausalt. http://csgolounge.com/match?m=2546
82% vs. 18% ja underdog võitis, see kes panustas suurelt sai ikka meeletult kasumit
Niiet kui underdog võidab, siis on throw?
CS'is on kõik võimalik ning arvestades viimaseid pro mängijate bane jms, ei julgeks ükski tiim throwida.
CSGOLounge'is Online Underdog'i peale bettida sama, mis kasiinos kangi tõmmata, ( ainuke vahe, et kasiino võtab su raha hea meelega vastu, CSGOLounge aga pipardab skinnide vastu võtmisega )
Vaatan CSGO Loungist, et varsti hakkab mäng Liquid vs ASC. Kogu see betimise ja vaatamise asi tundub huvitav, sooviks kaasa lüüa. Küsimus siis järgmine, et kuidas toda mängu oleks võimalik näha ? Seal kirjas, et "invitational", seega kutset tarvis ?
Loe siin teie bettimist kohta kus pagana kohast te üldse nii suured summad kokku saanud olete,et neid ära bettida ?
Enda kogu invi seis on selline.150h tunni peale mis mängitud on
In total
1.95 €
Items
29
http://csgobackpack.net/?nick=jarkuu&ref=1
Osad saavad kastide avamisega päris häid skine, endal niimoodi vedanud pole. ~5€ vist kõige kallim, mis kastist saanud. Põhiliselt müün sellised maha, mis ei meeldi ja vaikselt kogun mingi skini jaoks, mis jälle meeldib. Osad olen ostnud puhtalt selle pärast ainult, et on näha community marketist hinna langust ja mõne aja pärast on jälle hinnatõusu oodata. Mõnede pealt isegi 5€ saanud kasumit. Niimoodi vaikselt kasvatan inventory hinda, aga eks ta aega võtab.
Bettimisega mul millegipärast ei vea, seetõttu seda eriti ei harrasta. Ei oska vist õigel ajal välja võtta ja lähen ahneks ära.
Üldiselt vanad asjad, mille kaste enam ei dropi (ja seega juurde neid ei teki), kipuvad tasakesi hinda kasvatama. Isegi niimoodi mõned kümnekad "vahelt teinud"
Ise suvel tehtud sai, siis sai 25€ eest skine ostetud ja paar kasti avatud. Sealt tuli 250€ nuga. Siis sai underdog bet võidetud kohe otsa kust sain mingi 200€. Siis sai kaste avatud mingi 50€ eest, sealt sain veel ühe 250€ noa. Siis sai merchitud veidi, sealt tuli mingi 350€ kasumit, siis veel mõned kastid ja noad ja siis maha äritud kõik, kuna CSGO ei pakkunud huvi enam.
Mingi 100 kasti avasin kokku kuu jooksul ning sain sealt 2x250€ noad, paar 50€ skini, 2x70€ noad ning mõned 5-25€ skinid.
Igatahes 25€ sai sisse pandud ja tagasi sain mingi 1200€.
Ise suvel tehtud sai, siis sai 25€ eest skine ostetud ja paar kasti avatud. Sealt tuli 250€ nuga. Siis sai underdog bet võidetud kohe otsa kust sain mingi 200€. Siis sai kaste avatud mingi 50€ eest, sealt sain veel ühe 250€ noa. Siis sai merchitud veidi, sealt tuli mingi 350€ kasumit, siis veel mõned kastid ja noad ja siis maha äritud kõik, kuna CSGO ei pakkunud huvi enam.
Mingi 100 kasti avasin kokku kuu jooksul ning sain sealt 2x250€ noad, paar 50€ skini, 2x70€ noad ning mõned 5-25€ skinid.
Igatahes 25€ sai sisse pandud ja tagasi sain mingi 1200€.
Pole vist parema õnnega eestlast kui sina näinud
Ise vähem kui 100 kasti avanud ja suht nullseisus siiani. Bettimisel ka ei joppa, kuigi summad väga väiksed.
Ise suvel tehtud sai, siis sai 25€ eest skine ostetud ja paar kasti avatud. Sealt tuli 250€ nuga. Siis sai underdog bet võidetud kohe otsa kust sain mingi 200€. Siis sai kaste avatud mingi 50€ eest, sealt sain veel ühe 250€ noa. Siis sai merchitud veidi, sealt tuli mingi 350€ kasumit, siis veel mõned kastid ja noad ja siis maha äritud kõik, kuna CSGO ei pakkunud huvi enam.
Mingi 100 kasti avasin kokku kuu jooksul ning sain sealt 2x250€ noad, paar 50€ skini, 2x70€ noad ning mõned 5-25€ skinid.
Igatahes 25€ sai sisse pandud ja tagasi sain mingi 1200€.
Pole vist parema õnnega eestlast kui sina näinud
Ise vähem kui 100 kasti avanud ja suht nullseisus siiani. Bettimisel ka ei joppa, kuigi summad väga väiksed.
Mõndadel ikka veab räigelt jah.. Omal praeguseks kastide avamise alla ca 450€ läinud ning parim asi mis saanud olen, on 1.7€. In-game dropist parim asi 2.1€ olnud. Worth it..
Muidu merchides saab päris hästi seal pappi kokku ajada kallimate skinine ning nugadega, aga iga teine vend üritas scammida mingiaeg oma IQ50 plaanidega. Sellepärast viskaski siibrisse see merchimine. Liiga palju sekeldamist nende wannabe scammeritega.
Normaalsem oleks asi, siis hakkaks tegutsema seal.
Keegi siit foorumist või teab kedagi Eestist, kes sõidab Katowice kohale?
Sooviks osta mõned pinid aga neid saab ainult siis, kui leiad nad kohapealt, kõik 11 tükki
Are you heading to Poland for ESL One Katowice 2015? Attendees will have an opportunity to purchase collectible CS:GO pins, each of which come with a virtual version you can show off on your CS:GO profile and in the scoreboard. They will be available on-site at the Katowice event, so trade your pins with other attendees and collect all eleven!
kuradi kaasaegne video ja podcasti hullus, ma tunnen ennast jätkuvalt nagu dinosaurus.
selleks, et aru saada, millest jutt, tuleb 15 minutit videot vaadata... oleks see teksti kujul, näiteks põhipunktidena, läheks 15 sekundit. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Selline casual gameri jutt, see mäng polegi suunatud casual gamerile.
Täna oli selline andekas vastane:
https://www.youtube.com/watch?v=xC4vYBQwLLQ _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
pro:
- suur playerbase
- kõrge skillcap
- low sys requirements
- eelmisega seotult, sõprade mängimise tõenäosus suur
- odav (esimese ostu puhul) - vastulausena hilisem kulu võtmed, skinnid ja whatnot
- market - vastulausena but think of the kids
con:
- playerbase, russkii yest? sõimlemine ja whatnot
- relvade valik ja tulistamise mehaanika - vastulausena õppimise värk (aga õppida ta ei taha)
- ei sobi casual mängijatele - tal sõbralistis mängitakse kogu aeg
- aeglane mängutempo - vahid teisi mängimas
- 1 gamemode on vähe
- competitive ~90m on liiga pikad
- rank süsteem on katkine - näitena 5 võiduga ei saanud rank-uppi ja kõik kiruvad. progressi näitamine puudub.
- põhjaliku statistika puudumine
- rewarding (mõttetud kastid, võtmete ostmine)
ta ei soovita mängu, et pole fun
tüübil on mingid ilged armid wowist, mida ta jooksvalt välja karjub.
edit: youtube viimases videos ütleb, et ikka mängib cs:go edasi, sest sõbrad sunnivad ja ta enda vaade on ka natukene muutunud. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
pro:
- suur playerbase
- kõrge skillcap
- low sys requirements
- eelmisega seotult, sõprade mängimise tõenäosus suur
- odav (esimese ostu puhul) - vastulausena hilisem kulu võtmed, skinnid ja whatnot
- market - vastulausena but think of the kids
con:
- playerbase, russkii yest? sõimlemine ja whatnot
- relvade valik ja tulistamise mehaanika - vastulausena õppimise värk (aga õppida ta ei taha)
- ei sobi casual mängijatele - tal sõbralistis mängitakse kogu aeg
- aeglane mängutempo - vahid teisi mängimas
- 1 gamemode on vähe
- competitive ~90m on liiga pikad
- rank süsteem on katkine - näitena 5 võiduga ei saanud rank-uppi ja kõik kiruvad. progressi näitamine puudub.
- põhjaliku statistika puudumine
- rewarding (mõttetud kastid, võtmete ostmine)
ta ei soovita mängu, et pole fun
tüübil on mingid ilged armid wowist, mida ta jooksvalt välja karjub.
edit: youtube viimases videos ütleb, et ikka mängib cs:go edasi, sest sõbrad sunnivad ja ta enda vaade on ka natukene muutunud.
Londiste kas see pole mitte kuu vana video.
londiste kirjutas:
tl;dr?
kuradi kaasaegne video ja podcasti hullus, ma tunnen ennast jätkuvalt nagu dinosaurus.
selleks, et aru saada, millest jutt, tuleb 15 minutit videot vaadata... oleks see teksti kujul, näiteks põhipunktidena, läheks 15 sekundit.
IceWeasy, ma ei pööranud kuupäevadele tähelepanu. vaatasin lingilt juttu ja videot lihtsalt. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kuidas saab Silver 2 üldse arvustada mängu? Silver, kellel pole õrna aimu kuidas peaks mängima. :DDDDDDDDDDDDDD Mul jääb siiani arusaamatuks kuidas saab saavutada Silver tase ilma, et sa ei mängiks arvutiga esimest korda elus.
Mitte, et ma ise oleksin pro-player, aga Silverid on enamasti mängus nö. retarded
W!ngs, su kommentaar on paras osa sellest toxic communityst
miks ei või silveris aru saada, kuidas mängu peaks mängima?
ma olen ka silver 2 (vist), mingi näruse mõnekümne cs:go mängutunniga. cs:s ja cs mängutunde on selja taga küll oluliselt rohkem ja nii tulistamise mehaanika, kaartide layouti/liikumistrajektooride kui ka teamworki koha pealt on ettekujutust omajagu. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Jah, ei tulnud tõesti kõige ilusam kommentaar, kuid paraku see ju nii on. No offence, aga sa arvad, et sa nö. tajud mängu küll ja küll, kuid see ei saa nii olla. Mul on paar sõpra ka Silverid. Kui nende kommentaare kuulata ja vaadata kuidas nad mängivad... no ei oska muud moodi seda ranki kommenteerida. Vastaste top 1-3 vastast on nende jaoks enamasti alati cheaterid: "kuidas see võimalik on?", "ta ei saanud mind näha" jne.
Ma reaalselt tahaks teada mismoodi saab Silver olla seal mängus üldse?
Ise selle ostsin, siis sain juba MG2 kohe esimeste peladega ja ma ei taju üldse lasta.
satud mingitesse idiootide tiimi järjest ja kaotad mänge ja saadki deranki või siis quitid keset mängu jne jne _________________ http://www.facebook.com/dNbsonix
satud mingitesse idiootide tiimi järjest ja kaotad mänge ja saadki deranki või siis quitid keset mängu jne jne
See on suht bs, tuttavaid küll, kes silver kontosid ostnud ja alati kohe välja carrynud end sealt ja tõusnud enda ranki.
Kui sa olemasolevast rankist parem oled, siis matemaatiliselt on vastasel suurem võimalus halb tiim saada.
satud mingitesse idiootide tiimi järjest ja kaotad mänge ja saadki deranki või siis quitid keset mängu jne jne
+1. Kui järjest matche ei võida(pubinuubidega võimatu koostööd teha) siis head ranki ei saa. Matchmaking ka suht katkine, väga harva näeb tasavägist ja põnevat mängu(võrdsed tiimid).
Kahtlen, et iga lambivend, kes "lasta oskab" saab insta MG2. Kui ta just kogu tiimi kõik roundid ei carry.
W!ngs, su kommentaar on paras osa sellest toxic communityst
LoLis on sama teema, kuid deal with it. Nagu keegi kunagi kuskil ütles, siis see ongi lihtsalt osa mängust ning kui häirib, its not for you.
Silverist saab välja, been there, done that. Retardid retardideks, kuid ise on võimalik carryda. Venelaste üle ei tasu üldse vigiseda, sest server selecter abiprogramm on täitsa olemas. Enamasti on pigem see, et silver ei taha endale tunnistada, et ta on nii sitt ja lähebki niu niu niu lahti.
Olgem ausad, ainukesed retarded vennad on smurfid. Oma levelit ei biidi, siis ronitakse alla taset näitama ;P
Jah, smurfimine pole ilus, aga see ka veidike vale arvamus nüüd. Enamik smurfivad selle pärast, et madalamate rankidega sõpradega koos mängida, kuna liiga suure rankide erinevusega ei saa lobby ju olla.
Ning silverite koha pealt. Kui inimene tahabki niisama ringi joosta ja tulistada, siis las ta olla silver, see pole kellegi asi. Kui inimene tahab edasi areneda, siis liigub ta sealt silverist ka pingutades välja, õppides uusi asju, parandades sihtimisoskust dm'is, jms. Alustasin ka ise CSGO'd nii, et polnud kunagi ühtegi CS'i mänginud, sain esimeseks rankiks omale silver elite või misiganes see eelviimane silver on. Vähem kui aasta möödunud nüüdseks ning olen LEM, ja sedagi ilmselt mitte enam kauaks.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.