|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ravez0r
HV kasutaja

liitunud: 28.06.2007
|
20.02.2015 15:06:44
|
|
|
Kõikide tootjate lipulaevade hinnad on enam-vähem samasse auku..
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jannp
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2009
|
21.02.2015 12:46:19
|
|
|
| Hind vastab toote nõudlusele, iseasi on see kui palju pärast tootmist sinna juurde on pandud. Vaadates kasumiaruandeid, siis pole selles osas muret. Eks igaüks ostab sellise telefon nagu ise vajalikuks peab, sellepärast ei peaks teiste valikuid maha tegema.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
25.02.2015 17:37:07
|
|
|
| Apple telefonid hoiavad oma järelturu hindasid kõige paremini võrreldes konkurentidega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
25.02.2015 17:53:37
|
|
|
| sama ütleks ka jõudluse kohta.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
25.02.2015 18:48:14
|
|
|
| Kuna iOS 8.1.3 jailbreakida ei saanud ja telefon oli saast, siis sai täna iOS 8.2 Beta 2 peale lastud, mida on võimalik jailbreakida. Maksin 10€, et mingisse dev listi saada (http://ios-now.com) ja sain ära activatetud oma telefoni ning jälle uus elu. Jailbreak FTW
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2015 19:18:56
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Jailbreak FTW |
, arvaku teised, mida tahavad.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
26.02.2015 15:54:12
|
|
|
| Sõber ostis elus esimese iphone (4) ja kurdab, et appstores ei saa kontot luua kui krediitkaarti pole. Mul kahtlus, et pusib miskit valesti. Või on tõesti see nõutav?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.02.2015 15:56:11
|
|
|
| Las läheb hakkab tasuta appi ostma. Siis küsitakse kasutajat ja parooli. Seal samas saab ka registreerima minna ning siis pole krediitkaarti vaja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.02.2015 15:57:44
|
|
|
kuidas krediitkaarti muuta appstores?
Panin prooviks enda kaardi, aga nüüd ei saa kuidagi nime ega kaarti muuta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.02.2015 16:38:46
|
|
|
vaatan kodus järgi, tänud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
04.03.2015 19:26:02
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
M mõtlesin, et 5s on mingi uuem telefon, aga see ju puhta vana ront. 2013 väljalase ja ikka küsivad sellist kirvest hinda.  |
5S on endiselt väga viisakalt lippav telefon. 64bit prose ja puha
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
04.03.2015 19:31:02
|
|
|
| 6 on ju värskem saada milleks kiunuda?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
05.03.2015 13:26:43
|
|
|
| Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.03.2015 13:39:21
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu. |
Kas viis oli tingitud hinna poolest või lihtslat meeldis rohkem kui 6?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cloner
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2004
|
05.03.2015 14:04:02
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu. |
Kas viis oli tingitud hinna poolest või lihtslat meeldis rohkem kui 6? |
Eelmine telefon oli 4,7 tolli ekraaniga, aga 5s meeldib just sellepoolest, et pisem, mugavan taskus kanda.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
05.03.2015 14:12:35
|
|
|
| Cloner kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| Cloner kirjutas: |
| Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu. |
Kas viis oli tingitud hinna poolest või lihtslat meeldis rohkem kui 6? |
Eelmine telefon oli 4,7 tolli ekraaniga, aga 5s meeldib just sellepoolest, et pisem, mugavan taskus kanda. |
naisele ostsin z3 compacty ja kui aus olla see on ysna käepärane minu jaoks. võiks natuke isegi suurem olla. muidu on kaliiber 4.6 tolli. Olen sinuga täiesti nõus, telef peab olema mugav ja käepärane.
igatahes edu sulle ja tänud meeldiva arutluse eest.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
06.03.2015 22:25:53
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ostsin Motorola Nexus 6 64GB telefoni 689€
Peaks vist selle juhiga kohtuma seoses pöörase hinnaga  |
Tsiteerin ennast, Nexus 6 telefon läks kiirelt samasse kohta tagasi, kust tuli.
Vaadates just hinda, siis esimesel päeval kohe tüüpvigadega maadlema hakkamine näitas, et telefon pole seda väärt.
1. Qi laadimine oli telefoni keskosast allpool, laadijale asetamine pimedas, vajas täppisteadust.
2. Isegi telefoni kasutamise rakendus (ja mõni veel) jooksis aegajalt kokku ja teavitas rõõmsalt raporteeri või ok rakenduse taaskäivitamiseks.
3. Tüüpveana googeldades, kuularist tulev urin sumin suvalistel hetkedel mis väidetavalt on kuulari toite reguleerimise viga, seda kuularit kasutatakse eemalt video vaatamiseks ka sereoheli edastamiseks, muidu tore, aga sumisevkõlar näiteks telefonikõne alguses oli kohutavalt ebameeldiv.
4. Mul on labidas telefon auto armatuuril navigeerimas, ja see saadana Android5.0 ei oska mulle menüü ikoone sellises vaates kuvada? Peaksin endale Partsu kaela hankima?
Miks siin räägin, kui praktiliselt sama raha eest sain iP6 plusi, siis olen hetkel rahul, tühja see Qi laadimisvõimaluse puudumine, aku on nii hea, et navigeerin päeva läbi ja teen tööd.
Otsisin veel postitust kus keegi rääkis, et iP6 plus on liiga suur helistamiseks. Mul tekkis küsimus, mida me enamus ajast nutitelefoniga üldse teeme, helistame või nutime. Panustan viimasele ja muide, nexus 6 mahtus koos kestaga teksa taskusse ära, veel lihtsamalt mahub 5.5 iPhone.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
06.03.2015 22:48:34
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| hea asi hoiabki hinda. Veel kurvem on vaadata neid S5-edge-note whatever fänne, kes reliisipäeval tormavad 699 eest telefoni ostma ja 4 kuud hiljem on klickis "eripakkumise" raames müügil 399-ga. |
Mismoodi hinda hoiab? 1.a pärast saab neid Iphone 6-si 350-400euri eest.
5S samamoodi praegu 250-350 euri kui otsida viitsid.
Alla iphone 6 on 5s, 5, 4s täielikud saanid, mugavust pole ollagi, pisikesed junnid kus 2 näppu pm katavad terve ekraani ära. Naiste telefon pigem. |
Järjekordne spetsialist välja tulnud. See, et sinu jaoks ekraan väike on, ei tee neist telefonidest veel saane või naiste telefone. 5S-il on jõudlus täiesti piisavalt ka praegusel hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
113 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestirula3
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
07.03.2015 19:30:02
|
|
|
| Elpex kirjutas: |
| hkurujo88r kirjutas: |
| Anti kirjutas: |
| hea asi hoiabki hinda. Veel kurvem on vaadata neid S5-edge-note whatever fänne, kes reliisipäeval tormavad 699 eest telefoni ostma ja 4 kuud hiljem on klickis "eripakkumise" raames müügil 399-ga. |
Mismoodi hinda hoiab? 1.a pärast saab neid Iphone 6-si 350-400euri eest.
5S samamoodi praegu 250-350 euri kui otsida viitsid.
Alla iphone 6 on 5s, 5, 4s täielikud saanid, mugavust pole ollagi, pisikesed junnid kus 2 näppu pm katavad terve ekraani ära. Naiste telefon pigem. |
Järjekordne spetsialist välja tulnud. See, et sinu jaoks ekraan väike on, ei tee neist telefonidest veel saane või naiste telefone. 5S-il on jõudlus täiesti piisavalt ka praegusel hetkel. |
Polegi väitnud et jõudlust pole. Minu jaoks eide telefonid need, pigem moe pärast mõnele kutile. Lõpuks suutis iphone 4.7 ja 5.5 tollised ka valmis teha, need olid tõesti mõnusad poes.
See oli minu arvamus, nii et ära hakka paukuma.
Võttes okidoki-soov.ee lahti, kus 5S 16 gb heas korras 300-350euriga kohe saadaval käest kätte + reaalselt tingid nendest hindadest veel omakorda alla, nii et valikut tohhuijaa kui kuulutuste hulka vaadata.
Siiamaani miks pole iPhonei valind on just mugavuse puudumine mõndade asjadega, hind kõrge, kvaliteet ja just ehituse kvaliteet super hea, aga soft bs, nagu praegune macbook mul. Maksis küll 1800euri, aga soft on ikka nii debiilse ehitusega kohati.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.03.2015 19:59:12
|
|
|
Lugesin läbi, ühtegi põhjapanevat argumenti ette ei jäänud, mille poolest samsung halvem või parem on. Välja toodud võrdlused on kallutatud ja otsitud samsungi uusi lisaväärtusi arvestamata mis väärtusi on õunatelefonil androidi ees.
Omanud google nexus telefone millel juhtmeta laadimine, tõesti mugav asi kui aku on lahja. Samas iP6 plus aku on nii hea, et võin päeva läbi navida, netis käia, helistada, ja ikka ei suuda 50% peale jõuda. Seega juhtmeta laadimine pole enam argument. Samuti on lightning juhtme ühendamine pimedas kordi lihtsam kui micro usb ühendamine, juhet saab viimasel vaid ühte pidi sisse surada.
(promoti kohe peale seda kiirlaadimist, mis toimib vaid juhtme otsas?)
Android võib vajada tõepoolest mingit "cleanup" tarkvara mida Samsung esitles, iPhone ei vaja mingit tarkvaraskännerit, et telefon toimiks, soft on lihtsalt nii heaks tehtud.
Miks peaks telefonil koguaeg mingi kell ees tiksuma kui telefon taskus on?
Need Apple pay, Samsung pay, Google pay lahendused on ja jäävad meist veel kaugele, ja kui neid niipalju erinevaid on, eelistan kaardimakse teostada.
Kui telefon on enamasti taskus, siis pole vahet, mis värvi EDGE telefonikõne heliseb.
jnejne.
aastaid tarbinud androidi, kuna google viimase nexus 6 telefoniga ämbrisse astusin, otsustasin teist lahendust katsetada ja esialgu mulle piisab, kui telefon töötab ja ei sunni mind pidevalt telefoni "hooldama".
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
07.03.2015 22:59:49
|
|
|
indrekp, Kas sa õigustad oma iphone-i ostu? Kaamera ja aku on tõesti head, aga muu...
Ma vahetan oma 6+ küll s6 vastu, kuna ammu olen oodand androidiga iphone-i.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
07.03.2015 23:19:39
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
indrekp, Kas sa õigustad oma iphone-i ostu? Kaamera ja aku on tõesti head, aga muu...
Ma vahetan oma 6+ küll s6 vastu, kuna ammu olen oodand androidiga iphone-i.  |
Ütleks, et sain vist "vanaks". Mulle meeldib kui seadme tootja pakub supporti vähemalt nii kaua, kui võimalik, ning uuendab tarkvara ja kui ka mõni bugi peaks olema, saab kiirelt lahenduse. Olen iOS telefone enne jälginud aga tõesti, eriline fänn ei olnud ega ole tänaseni. Lühidalt, ma ei viitsi tegeleda selliste pisikeste asjadega nagu telefon, igapäevaselt. Kui ma peaksin pidevalt telefoni rootima, cleanupi tegema, restartima, kõne alguses ja lõpus veenduma, et telefon ikka elus on, siis oleks muud asjad tegemata. See pisike aparaat võiks alati toimida siis kui vaja.
Nexus 5 oli sigahea android telefon. Isegi hetkel tulevast Samsung S6st oli üle, oli korralik juhtmeta laadimine, oli blinkiv led mis andis märku eraldi VÄRVIDEGA, kui oli vastamata kõne, SMS või facebooki sõnum. Hea suuruse ja kvaliteediga ekraan ja ülimalt soodne hind. Ainus puudus oli aku mahutavus. Iseenesest sai töö tehtud ja päeva õhtusse, küll aga ei saanud enam pikema päevaga nädalavahetuse õhtutel enam videosid ja pilte teha, ning võimalik, et teekonnal koju ei ole ka võimalik enam taksot telefoniga tellida sest aku tühi.
Niisiis sai mõeldud järglasele Nexus 6. Suurus ei hirmutanud ja hea aku pidi selle kompenseerima. Minu kahjuks oli aga iPhone hinnaklassis motorola ja google mingi pasa kokku keerutanud ja tüüpvigadega ma maadlema ei viitsinud hakata, poodi tagasi ja mõtlemata võtsin õuna ära, eeldades, et sellel pole mingeid tüüpvigu peale selle will it bend effekti. Hoian oma ekraani suht ettevaatlikult ja jõudu ei rakenda, seega see bug ei häiri.
Muidu poleks üldse nexus 5 vahetanud aga tööandja tahtis töötelefoni väikeses osas kompenseerida, tuli midagi ära osta, et võimalust mitte kasutamata jätta.
Apple oma piiratud võimalustega on siiski väga võimekas ja töökindel aparaat ning tootja austab ostjat, toob mulle ilmselt sügisel ilmselt ka iOS 9 peale mis pidavat täiesti! uus tarkvara olema. Ajalugu on näidanud, et üks iPhone kannatab 3-4 aastat tarkvarauuendusi kindlasti välja.
Samsungiga saad tõenäoliselt Android 5.0 kätte, siis 5.0.1 uuenduse ja heal juhul punkt 2 ja 3 versiooni ka. Väga suure tõenäosusega kui ilmub aasta pärast Android 6.0 on Samsung sind hüljanud ja müüb rõõmsalt Galaxy S7 telefone sest müük on oluline, mitte kliendi rahulolu äsja soetatud telefoniga. (rootimine on muidugi vaba valik)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fm25
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2014
|
08.03.2015 00:44:36
|
|
|
| Tervis! Hakasin fööni meheks aga ei saa selle ID tegemisega hakkama! kõik nagu tehtud ja vaatas ka targem it mees, aga no ei saa tehtud! mis nu.. on kas ongi nii keeruline w?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
08.03.2015 01:21:58
|
|
|
Apple ID? Ava App store, osta endale näiteks üks tasuta programm. Küsib kasutajanime ja parooli. Kliki, et tahad registreeruda, täida väljad ja ongi kõik.
Või mobiil-ID?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
08.03.2015 10:48:18
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Otsisin veel postitust kus keegi rääkis, et iP6 plus on liiga suur helistamiseks. |
Küsimus polnud, minu meelest, helistamises vaid pigem ühe käega kasutamises, mida on tavalise iP6-ga parem teha kui suurema ekraaniga.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
08.03.2015 14:29:44
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Apple oma piiratud võimalustega on siiski väga võimekas ja töökindel aparaat ning tootja austab ostjat, toob mulle ilmselt sügisel ilmselt ka iOS 9 peale mis pidavat täiesti! uus tarkvara olema. Ajalugu on näidanud, et üks iPhone kannatab 3-4 aastat tarkvarauuendusi kindlasti välja.
Samsungiga saad tõenäoliselt Android 5.0 kätte, siis 5.0.1 uuenduse ja heal juhul punkt 2 ja 3 versiooni ka. Väga suure tõenäosusega kui ilmub aasta pärast Android 6.0 on Samsung sind hüljanud ja müüb rõõmsalt Galaxy S7 telefone sest müük on oluline, mitte kliendi rahulolu äsja soetatud telefoniga. (rootimine on muidugi vaba valik) |
Muidu head poindid, aga see lõpp tiba kallutatud. S4 saab nüüd lähiajal Lollipopi kätte, 2013 välja tulles oli 4.2.2 peal. Niiet 2a tarkvarauuendusi, tulevaste uuenduste osas muidugi tasuks pessimistlik nüüd olla. HTC One M7 osas samamoodi 2a. Võrdluseks iPhone 5 tuli 2013 sügis välja ja suure tõenäosusega sügisel saab oma viimase uuenduse, ehk 3a kokku. Tugi on kahtlemata parem õuna puhul, aga päris nii mustades toonides ei tasuks seda vaadata
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.03.2015 14:46:05
|
|
|
| Nende uuendustega ei maksa liiale minna, iphone 4 ja 4s on suht kasutuskõlbmatud viimaste softiga, rääkimata ipad 2 ja 3. Samas kui tulid toimisid väga hästi. Kõik tootjad teevad softiga raua aeglaseks, et ostaksid uue raua mitte ainult sumsang. Mul on paralleelselt kasutuses ka nexu5 cm-ga, toimib väga hästi ja üle päeva tuleb uuendus - muutub juba tüütuks.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.03.2015 19:19:44
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Nende uuendustega ei maksa liiale minna, iphone 4 ja 4s on suht kasutuskõlbmatud viimaste softiga, rääkimata ipad 2 ja 3. Samas kui tulid toimisid väga hästi. Kõik tootjad teevad softiga raua aeglaseks, et ostaksid uue raua mitte ainult sumsang. Mul on paralleelselt kasutuses ka nexu5 cm-ga, toimib väga hästi ja üle päeva tuleb uuendus - muutub juba tüütuks. |
Mille järgi sa siis seda vaatad, et nüüd on viimane piir?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
08.03.2015 21:48:39
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| Mille järgi sa siis seda vaatad, et nüüd on viimane piir? |
Tagantjärele tarkus on täppisteadus, ehk downgrade.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
08.03.2015 22:13:12
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Nende uuendustega ei maksa liiale minna, iphone 4 ja 4s on suht kasutuskõlbmatud viimaste softiga, rääkimata ipad 2 ja 3. Samas kui tulid toimisid väga hästi. Kõik tootjad teevad softiga raua aeglaseks, et ostaksid uue raua mitte ainult sumsang. Mul on paralleelselt kasutuses ka nexu5 cm-ga, toimib väga hästi ja üle päeva tuleb uuendus - muutub juba tüütuks. |
Mul iPad3 OS 8.1.3 ja töötab kenasti.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poroloon
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2010
|
09.03.2015 12:25:59
|
|
|
Kas kellelegi veel teeb iMessages peavalu? Mul alalõpmata üks n*ss sellega, et ise deaktiveerub ja siis ei uuenda sõnumeid jne. Hetkel sain troubleshootimise abil aktiivseks uuesti, aga teise inimese saadetud sõnumid ja videoklipp lihtsalt ei tule kohale. Viimane sõnum on teisipäevast, mitte piiksugi ei tule kohale sellest, mida tema mulle saatis täna öösel.
iPhone 6+ (8.1.2 jailbreak)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
09.03.2015 20:17:59
|
|
|
Äkki on su võrgus asi kinni.
pole omal kunagi mingit ikkaldust iMessega olnud.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.03.2015 20:54:56
|
|
|
| heff kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
Apple oma piiratud võimalustega on siiski väga võimekas ja töökindel aparaat ning tootja austab ostjat, toob mulle ilmselt sügisel ilmselt ka iOS 9 peale mis pidavat täiesti! uus tarkvara olema. Ajalugu on näidanud, et üks iPhone kannatab 3-4 aastat tarkvarauuendusi kindlasti välja.
Samsungiga saad tõenäoliselt Android 5.0 kätte, siis 5.0.1 uuenduse ja heal juhul punkt 2 ja 3 versiooni ka. Väga suure tõenäosusega kui ilmub aasta pärast Android 6.0 on Samsung sind hüljanud ja müüb rõõmsalt Galaxy S7 telefone sest müük on oluline, mitte kliendi rahulolu äsja soetatud telefoniga. (rootimine on muidugi vaba valik) |
Muidu head poindid, aga see lõpp tiba kallutatud. S4 saab nüüd lähiajal Lollipopi kätte, 2013 välja tulles oli 4.2.2 peal. Niiet 2a tarkvarauuendusi, tulevaste uuenduste osas muidugi tasuks pessimistlik nüüd olla. HTC One M7 osas samamoodi 2a. Võrdluseks iPhone 5 tuli 2013 sügis välja ja suure tõenäosusega sügisel saab oma viimase uuenduse, ehk 3a kokku. Tugi on kahtlemata parem õuna puhul, aga päris nii mustades toonides ei tasuks seda vaadata  |
S4 puhul pole üldse kindel et saab endale lollipopi ja igat uuendust ootad nagu issanda õnnistust? See mulle õuna toodete juures meeldibki: tuleb uuendus, saavad selle kätte kõik seadmed sama päeva jooksul, mitte ei oota ja ei looda , et ehk kunagi tuleb ka minu telefonile uuendus ja siis ootad x aeg. ok, nexused saavad ilmselt kohe kätte esimestena, tegemist google enda huviga
Iphone 5 viiimases uuenduses ma ka nats kahtlen a eks aeg näitab.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
09.03.2015 21:10:03
|
|
|
| ot: |
| HDvurle kirjutas: |
| Mul iPad3 OS 8.1.3 ja töötab kenasti. |
Lehti vahetab, meilid avanevad, kaarte saab mängida, safari avaneb ka enam-vähem, aga mitte nii nagu siis kui ta tuli. Eriti hull oli asi mängudes. Näiteks mingit uuemat shooterit suht hull mängida kuna lag on sees ja saad kohe surma. Võtad Air2, mängid nii muuseas läbi, sama oli ka siis kui pad3 tuli. |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
09.03.2015 21:33:43
|
|
|
| rocki kirjutas: |
S4 puhul pole üldse kindel et saab endale lollipopi ja igat uuendust ootad nagu issanda õnnistust? See mulle õuna toodete juures meeldibki: tuleb uuendus, saavad selle kätte kõik seadmed sama päeva jooksul, mitte ei oota ja ei looda , et ehk kunagi tuleb ka minu telefonile uuendus ja siis ootad x aeg. ok, nexused saavad ilmselt kohe kätte esimestena, tegemist google enda huviga
Iphone 5 viiimases uuenduses ma ka nats kahtlen a eks aeg näitab. |
Kuidas nii, osadel S4 mudelitel juba Lollipop käes, nii et on ikka küll kindel. See, et oodata tuleb, on teine asi, ei vaidle vastu.
Küll aga suur osa kasutajaid ei oota üldse uuendusi. Ostetakse asi nagu ta on ja kui mingi uuendus tuleb, mis telefoni paremaks teeb, siis on nagu sülle kukkunud boonus. Näiteks mul enda isa ja ta naine omavad nutitelefoni ja uuendusi teevad, sest "mingi kiri tuli ette". Seda nii Sony, Samsungi kui iPhone puhul. Ainult iPhone paraku tekitas teatava ettevaatlikuse uuenduste osas, mis tõttu on isa hakanud üle küsima, kas on ikka ok uuendada. Nimelt kui 4 omas, hakkas see peale uuendust venima peale suuremat uuendust (sai "planned obsolescence" mõiste selgeks) ja 5 kasutamise ajal muutus kogu kasutajaliides tundmatuseni ja oli nädal aega telefoni töövahendina kasutamine raskendatud, kuna kõik nägi "veider" välja.
Küll aga on pikk tugi hea argument, mida keynote'idel ja mujal välja tuua. Ennast jätab suht külmaks, uuendusi küll pikisilmi ei oota, aga kindlasti on pikk tootjapoole tugi boonuseks.
Muidu ma üldse ei vaielnud, et iOS uuenduste tsükkel on hands-down kõige kiirem ja mugavam lõppkasutajale. Lihtsalt tsiteeritud kasutaja jutt oli natuke liiga mustades toonides, tõin neutraalsema seisukoha sisse.
4 elu lõpetati iOS7-ga, 4S oma iOS8-ga... ma näen küll siin mustrit
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
09.03.2015 22:03:53
|
|
|
| iOS 8.2 lasti lendu. Ca 500MB
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
09.03.2015 22:34:01
|
|
|
| heff kirjutas: |
| rocki kirjutas: |
S4 puhul pole üldse kindel et saab endale lollipopi ja igat uuendust ootad nagu issanda õnnistust? See mulle õuna toodete juures meeldibki: tuleb uuendus, saavad selle kätte kõik seadmed sama päeva jooksul, mitte ei oota ja ei looda , et ehk kunagi tuleb ka minu telefonile uuendus ja siis ootad x aeg. ok, nexused saavad ilmselt kohe kätte esimestena, tegemist google enda huviga
Iphone 5 viiimases uuenduses ma ka nats kahtlen a eks aeg näitab. |
Kuidas nii, osadel S4 mudelitel juba Lollipop käes, nii et on ikka küll kindel. See, et oodata tuleb, on teine asi, ei vaidle vastu.
Küll aga suur osa kasutajaid ei oota üldse uuendusi. Ostetakse asi nagu ta on ja kui mingi uuendus tuleb, mis telefoni paremaks teeb, siis on nagu sülle kukkunud boonus. Näiteks mul enda isa ja ta naine omavad nutitelefoni ja uuendusi teevad, sest "mingi kiri tuli ette". Seda nii Sony, Samsungi kui iPhone puhul. Ainult iPhone paraku tekitas teatava ettevaatlikuse uuenduste osas, mis tõttu on isa hakanud üle küsima, kas on ikka ok uuendada. Nimelt kui 4 omas, hakkas see peale uuendust venima peale suuremat uuendust (sai "planned obsolescence" mõiste selgeks) ja 5 kasutamise ajal muutus kogu kasutajaliides tundmatuseni ja oli nädal aega telefoni töövahendina kasutamine raskendatud, kuna kõik nägi "veider" välja.
Küll aga on pikk tugi hea argument, mida keynote'idel ja mujal välja tuua. Ennast jätab suht külmaks, uuendusi küll pikisilmi ei oota, aga kindlasti on pikk tootjapoole tugi boonuseks.
Muidu ma üldse ei vaielnud, et iOS uuenduste tsükkel on hands-down kõige kiirem ja mugavam lõppkasutajale. Lihtsalt tsiteeritud kasutaja jutt oli natuke liiga mustades toonides, tõin neutraalsema seisukoha sisse.
4 elu lõpetati iOS7-ga, 4S oma iOS8-ga... ma näen küll siin mustrit  |
Huvitav on see, et ma tulin S4 pealt iphone peale. Töötelefon oli, ei viitsinud enam kohustuslikku ekraani luku pin koodi toksida(see krt ei toiminud ka alati) ja uimasusest ja sada häda koguaeg. Kogu aeg tahtsin vastu seina puruks visata. Nüüd töökaaslasel see isend, ootab ka endiselt uuendust.
Nii palju, kui ma tööalaselt kokku puutun ios kasutajatega, siis teatakse suht täpselt mis versioon on peal ja sedagi, et millalgi tuleb uus uuendus. ok, kuni iphone 5ni. 4 ja 4s kasutajad juba teavad, et mingi hetk ei tasu enam uuendada. Samsungil ja sonyl ei tulegi uuendusi eriti, selles mõttes on lihtsam jah.
See up to date olek ja touch id olid ka mulle üks peamisi argumente ios kasuks. Väisisin ära ootamisest.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
09.03.2015 22:43:52
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| Nende uuendustega ei maksa liiale minna, iphone 4 ja 4s on suht kasutuskõlbmatud viimaste softiga, rääkimata ipad 2 ja 3. Samas kui tulid toimisid väga hästi. Kõik tootjad teevad softiga raua aeglaseks, et ostaksid uue raua mitte ainult sumsang. Mul on paralleelselt kasutuses ka nexu5 cm-ga, toimib väga hästi ja üle päeva tuleb uuendus - muutub juba tüütuks. |
Ära levita foorumis vale informatsiooni.Sinu mainitud Ipad-id töötavad viimaste uuendustega väga hästi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.03.2015 00:50:31
|
|
|
| ot: |
| karts3 kirjutas: |
| Ära levita foorumis vale informatsiooni.Sinu mainitud Ipad-id töötavad viimaste uuendustega väga hästi. |
Ei levita. Just sellel põhjusel vahetasin pad3 pad6(air2) vastu, kuna paljukiidetud sujuvus oli kadunud. Sõbral laps mängib pad2'ga, tahtis uut mängu - täiesti võimatu kasutada, reset ei aita. Kui finants pärsib uue seadme ostu, siis ei ole mõtet vana rämpsu kiita. Käärind maasikamoos on tegelikult päris hea magus? |
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
10.03.2015 05:53:15
|
|
|
Kas App Store's on võimalik kuidagi regiooni muuta? Mul on USA konto aga sooviks Eesti poest ühe rakenduse alla laadida.
Seadete alt proovisin regiooni vahetada aga ütleb, et pean kontol oleva krediidi ära kulutama.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.03.2015 09:07:48
|
|
|
kustuta kaart siis ära
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
10.03.2015 09:21:13
|
|
|
| karts3 kirjutas: |
| spezwend kirjutas: |
| Nende uuendustega ei maksa liiale minna, iphone 4 ja 4s on suht kasutuskõlbmatud viimaste softiga, rääkimata ipad 2 ja 3. Samas kui tulid toimisid väga hästi. Kõik tootjad teevad softiga raua aeglaseks, et ostaksid uue raua mitte ainult sumsang. Mul on paralleelselt kasutuses ka nexu5 cm-ga, toimib väga hästi ja üle päeva tuleb uuendus - muutub juba tüütuks. |
Ära levita foorumis vale informatsiooni.Sinu mainitud Ipad-id töötavad viimaste uuendustega väga hästi. |
ei tööta. Ma olen igatahes loobunud oma ipad2 kasutamisest peale ios8 tulekut. Täielik lägfest. Eriti safariga brauseides.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karts3
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
10.03.2015 09:54:05
|
|
|
| Huvitav , mul on 3-ga küll kõik korras. Vahest ehk aitab restore factory setting ja siis uuesti backup peale.Ajajooksul koguneb sinna igasugust saasta.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
10.03.2015 10:59:31
|
|
|
It just works
(Kui teha format pidevalt)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ressi
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2009

|
10.03.2015 22:06:41
|
|
|
IOS 8.2 lasin peale iPhone 4S-ile, aga oluliselt midagi muuta see küll ei suutnud.
Äpid sulguvad ikka "karvaselt" , näiteks kui mängu mängida ja samas ka safarit kasutada, siis
mõlemad äpid sulgumisel kuidagi karvaselt lähevad kinni, mitte sujuvalt nagu "notes" või
"phone" või messages jne.
Paistab, et uuem tarkvara tõesti pole mõeldud enam vanema raua jaoks. Olen proovinud
nii restore-i kui ka kõige viimasena seda "battery doctor" äppi, aga ei ole miski aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.03.2015 22:09:42
|
|
|
| madis888 kirjutas: |
IOS 8.2 lasin peale iPhone 4S-ile, aga oluliselt midagi muuta see küll ei suutnud.
Äpid sulguvad ikka "karvaselt" , näiteks kui mängu mängida ja samas ka safarit kasutada, siis
mõlemad äpid sulgumisel kuidagi karvaselt lähevad kinni, mitte sujuvalt nagu "notes" või
"phone" või messages jne.
Paistab, et uuem tarkvara tõesti pole mõeldud enam vanema raua jaoks. Olen proovinud
nii restore-i kui ka kõige viimasena seda "battery doctor" äppi, aga ei ole miski aidanud. |
Vot siit siis ka esimene miinus. Võiks juures olla kuni mis mudelini need uuendused lähevad mitte, et lastakse neid välja ja saavad ka iphone 3 omanikud neid oma masinale selga ajada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forss
HV kasutaja

liitunud: 11.04.2004
|
10.03.2015 23:05:19
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| madis888 kirjutas: |
IOS 8.2 lasin peale iPhone 4S-ile, aga oluliselt midagi muuta see küll ei suutnud.
Äpid sulguvad ikka "karvaselt" , näiteks kui mängu mängida ja samas ka safarit kasutada, siis
mõlemad äpid sulgumisel kuidagi karvaselt lähevad kinni, mitte sujuvalt nagu "notes" või
"phone" või messages jne.
Paistab, et uuem tarkvara tõesti pole mõeldud enam vanema raua jaoks. Olen proovinud
nii restore-i kui ka kõige viimasena seda "battery doctor" äppi, aga ei ole miski aidanud. |
Vot siit siis ka esimene miinus. Võiks juures olla kuni mis mudelini need uuendused lähevad mitte, et lastakse neid välja ja saavad ka iphone 3 omanikud neid oma masinale selga ajada. |
Milles küsimus on?
iPhone 3 omanikud ei saagi iOS 8 peale laadida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.03.2015 01:41:58
|
|
|
| iPhone 3G (mis on tegelikult iPhone 2) oli muide esimene, mis endale (isegi nuditud multitaskingu puhul) üle jõu käiva 4.2.1 uuenduse sai. Reaalselt oli talle viimane kiire variant 3.1.3. Ma sain neid omal ajal ikka kümneid ja kümneid downgrade'ida... Oh neid omanike õnnelikke nägusid.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|