Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 422, 423, 424 ... 832, 833, 834  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ravez0r
HV kasutaja
Ravez0r

liitunud: 28.06.2007




sõnum 20.02.2015 15:06:44 vasta tsitaadiga

Kõikide tootjate lipulaevade hinnad on enam-vähem samasse auku.. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannp
HV kasutaja
jannp

liitunud: 07.06.2009




sõnum 21.02.2015 12:46:19 vasta tsitaadiga

Hind vastab toote nõudlusele, iseasi on see kui palju pärast tootmist sinna juurde on pandud. Vaadates kasumiaruandeid, siis pole selles osas muret. Eks igaüks ostab sellise telefon nagu ise vajalikuks peab, sellepärast ei peaks teiste valikuid maha tegema.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 25.02.2015 17:37:07 vasta tsitaadiga

Apple telefonid hoiavad oma järelturu hindasid kõige paremini võrreldes konkurentidega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2015 17:53:37 vasta tsitaadiga

sama ütleks ka jõudluse kohta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 25.02.2015 18:48:14 vasta tsitaadiga

Kuna iOS 8.1.3 jailbreakida ei saanud ja telefon oli saast, siis sai täna iOS 8.2 Beta 2 peale lastud, mida on võimalik jailbreakida. Maksin 10€, et mingisse dev listi saada (http://ios-now.com) ja sain ära activatetud oma telefoni ning jälle uus elu. Jailbreak FTW
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2015 19:18:56 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Jailbreak FTW

thumbs_up.gif, arvaku teised, mida tahavad.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 26.02.2015 15:54:12 vasta tsitaadiga

Sõber ostis elus esimese iphone (4) ja kurdab, et appstores ei saa kontot luua kui krediitkaarti pole. Mul kahtlus, et pusib miskit valesti. Või on tõesti see nõutav?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 26.02.2015 15:56:11 vasta tsitaadiga

Las läheb hakkab tasuta appi ostma. Siis küsitakse kasutajat ja parooli. Seal samas saab ka registreerima minna ning siis pole krediitkaarti vaja.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2015 15:57:44 vasta tsitaadiga

kuidas krediitkaarti muuta appstores?
Panin prooviks enda kaardi, aga nüüd ei saa kuidagi nime ega kaarti muuta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 26.02.2015 16:32:46 vasta tsitaadiga

jeesus188, http://support.apple.com/en-us/HT201266 ?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2015 16:38:46 vasta tsitaadiga

vaatan kodus järgi, tänud thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.03.2015 19:26:02 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
M mõtlesin, et 5s on mingi uuem telefon, aga see ju puhta vana ront. 2013 väljalase ja ikka küsivad sellist kirvest hinda. icon_neutral.gif


5S on endiselt väga viisakalt lippav telefon. 64bit prose ja puha

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2015 19:31:02 vasta tsitaadiga

6 on ju värskem saada milleks kiunuda?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.03.2015 13:26:43 vasta tsitaadiga

Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.03.2015 13:39:21 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu.

Kas viis oli tingitud hinna poolest või lihtslat meeldis rohkem kui 6?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cloner
HV kasutaja
Cloner

liitunud: 19.10.2004




sõnum 05.03.2015 14:04:02 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Cloner kirjutas:
Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu.

Kas viis oli tingitud hinna poolest või lihtslat meeldis rohkem kui 6?


Eelmine telefon oli 4,7 tolli ekraaniga, aga 5s meeldib just sellepoolest, et pisem, mugavan taskus kanda.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.03.2015 14:12:35 vasta tsitaadiga

Cloner kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Cloner kirjutas:
Kasutasin kah androidi pikalt, ei ütle ka androidi kohta midagi halba, aga u kuu olen kasutanud iPhone 5s ja eriti hetkel androidi poole tagasi ei kutsu.

Kas viis oli tingitud hinna poolest või lihtslat meeldis rohkem kui 6?


Eelmine telefon oli 4,7 tolli ekraaniga, aga 5s meeldib just sellepoolest, et pisem, mugavan taskus kanda.


naisele ostsin z3 compacty ja kui aus olla see on ysna käepärane minu jaoks. võiks natuke isegi suurem olla. muidu on kaliiber 4.6 tolli. Olen sinuga täiesti nõus, telef peab olema mugav ja käepärane.
igatahes edu sulle ja tänud meeldiva arutluse eest. thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.03.2015 22:25:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
enigma kirjutas:
Motorola juht leiab et Iphone hind on pöörane.
http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2015/02/19/motorola-juht-iphonei-hind-on-poorane
Tundub et Eestis ollakse nõus lausa nälgima aga Iphone olgu olla. icon_lol.gif


Ostsin Motorola Nexus 6 64GB telefoni 689€
Peaks vist selle juhiga kohtuma seoses pöörase hinnaga icon_biggrin.gif


Tsiteerin ennast, Nexus 6 telefon läks kiirelt samasse kohta tagasi, kust tuli.
Vaadates just hinda, siis esimesel päeval kohe tüüpvigadega maadlema hakkamine näitas, et telefon pole seda väärt.
1. Qi laadimine oli telefoni keskosast allpool, laadijale asetamine pimedas, vajas täppisteadust.
2. Isegi telefoni kasutamise rakendus (ja mõni veel) jooksis aegajalt kokku ja teavitas rõõmsalt raporteeri või ok rakenduse taaskäivitamiseks.
3. Tüüpveana googeldades, kuularist tulev urin sumin suvalistel hetkedel mis väidetavalt on kuulari toite reguleerimise viga, seda kuularit kasutatakse eemalt video vaatamiseks ka sereoheli edastamiseks, muidu tore, aga sumisevkõlar näiteks telefonikõne alguses oli kohutavalt ebameeldiv.
4. Mul on labidas telefon auto armatuuril navigeerimas, ja see saadana Android5.0 ei oska mulle menüü ikoone sellises vaates kuvada? Peaksin endale Partsu kaela hankima?

Miks siin räägin, kui praktiliselt sama raha eest sain iP6 plusi, siis olen hetkel rahul, tühja see Qi laadimisvõimaluse puudumine, aku on nii hea, et navigeerin päeva läbi ja teen tööd.

Otsisin veel postitust kus keegi rääkis, et iP6 plus on liiga suur helistamiseks. Mul tekkis küsimus, mida me enamus ajast nutitelefoniga üldse teeme, helistame või nutime. Panustan viimasele ja muide, nexus 6 mahtus koos kestaga teksa taskusse ära, veel lihtsamalt mahub 5.5 iPhone.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2015 22:48:34 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Anti kirjutas:
hea asi hoiabki hinda. Veel kurvem on vaadata neid S5-edge-note whatever fänne, kes reliisipäeval tormavad 699 eest telefoni ostma ja 4 kuud hiljem on klickis "eripakkumise" raames müügil 399-ga.


Mismoodi hinda hoiab? 1.a pärast saab neid Iphone 6-si 350-400euri eest.
5S samamoodi praegu 250-350 euri kui otsida viitsid.

Alla iphone 6 on 5s, 5, 4s täielikud saanid, mugavust pole ollagi, pisikesed junnid kus 2 näppu pm katavad terve ekraani ära. Naiste telefon pigem.


Järjekordne spetsialist välja tulnud. See, et sinu jaoks ekraan väike on, ei tee neist telefonidest veel saane või naiste telefone. 5S-il on jõudlus täiesti piisavalt ka praegusel hetkel.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestirula3
HV kasutaja
eestirula3

liitunud: 07.12.2009




sõnum 07.03.2015 19:15:24 vasta tsitaadiga

iPhone 6 ja uue Samsung S6 ja S6 Edge võrdlus:
http://www.entrepreneur.com/slideshow/243652
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 07.03.2015 19:30:02 vasta tsitaadiga

Elpex kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Anti kirjutas:
hea asi hoiabki hinda. Veel kurvem on vaadata neid S5-edge-note whatever fänne, kes reliisipäeval tormavad 699 eest telefoni ostma ja 4 kuud hiljem on klickis "eripakkumise" raames müügil 399-ga.


Mismoodi hinda hoiab? 1.a pärast saab neid Iphone 6-si 350-400euri eest.
5S samamoodi praegu 250-350 euri kui otsida viitsid.

Alla iphone 6 on 5s, 5, 4s täielikud saanid, mugavust pole ollagi, pisikesed junnid kus 2 näppu pm katavad terve ekraani ära. Naiste telefon pigem.


Järjekordne spetsialist välja tulnud. See, et sinu jaoks ekraan väike on, ei tee neist telefonidest veel saane või naiste telefone. 5S-il on jõudlus täiesti piisavalt ka praegusel hetkel.


Polegi väitnud et jõudlust pole. Minu jaoks eide telefonid need, pigem moe pärast mõnele kutile. Lõpuks suutis iphone 4.7 ja 5.5 tollised ka valmis teha, need olid tõesti mõnusad poes.
See oli minu arvamus, nii et ära hakka paukuma.

Võttes okidoki-soov.ee lahti, kus 5S 16 gb heas korras 300-350euriga kohe saadaval käest kätte + reaalselt tingid nendest hindadest veel omakorda alla, nii et valikut tohhuijaa kui kuulutuste hulka vaadata.


Siiamaani miks pole iPhonei valind on just mugavuse puudumine mõndade asjadega, hind kõrge, kvaliteet ja just ehituse kvaliteet super hea, aga soft bs, nagu praegune macbook mul. Maksis küll 1800euri, aga soft on ikka nii debiilse ehitusega kohati.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.03.2015 19:59:12 vasta tsitaadiga

eestirula3 kirjutas:
iPhone 6 ja uue Samsung S6 ja S6 Edge võrdlus:
http://www.entrepreneur.com/slideshow/243652


Lugesin läbi, ühtegi põhjapanevat argumenti ette ei jäänud, mille poolest samsung halvem või parem on. Välja toodud võrdlused on kallutatud ja otsitud samsungi uusi lisaväärtusi arvestamata mis väärtusi on õunatelefonil androidi ees.

Omanud google nexus telefone millel juhtmeta laadimine, tõesti mugav asi kui aku on lahja. Samas iP6 plus aku on nii hea, et võin päeva läbi navida, netis käia, helistada, ja ikka ei suuda 50% peale jõuda. Seega juhtmeta laadimine pole enam argument. Samuti on lightning juhtme ühendamine pimedas kordi lihtsam kui micro usb ühendamine, juhet saab viimasel vaid ühte pidi sisse surada.
(promoti kohe peale seda kiirlaadimist, mis toimib vaid juhtme otsas?)

Android võib vajada tõepoolest mingit "cleanup" tarkvara mida Samsung esitles, iPhone ei vaja mingit tarkvaraskännerit, et telefon toimiks, soft on lihtsalt nii heaks tehtud.

Miks peaks telefonil koguaeg mingi kell ees tiksuma kui telefon taskus on?

Need Apple pay, Samsung pay, Google pay lahendused on ja jäävad meist veel kaugele, ja kui neid niipalju erinevaid on, eelistan kaardimakse teostada.

Kui telefon on enamasti taskus, siis pole vahet, mis värvi EDGE telefonikõne heliseb.

jnejne.

aastaid tarbinud androidi, kuna google viimase nexus 6 telefoniga ämbrisse astusin, otsustasin teist lahendust katsetada ja esialgu mulle piisab, kui telefon töötab ja ei sunni mind pidevalt telefoni "hooldama".
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2015 22:59:49 vasta tsitaadiga

indrekp, Kas sa õigustad oma iphone-i ostu? Kaamera ja aku on tõesti head, aga muu...
Ma vahetan oma 6+ küll s6 vastu, kuna ammu olen oodand androidiga iphone-i. icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.03.2015 23:19:39 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
indrekp, Kas sa õigustad oma iphone-i ostu? Kaamera ja aku on tõesti head, aga muu...
Ma vahetan oma 6+ küll s6 vastu, kuna ammu olen oodand androidiga iphone-i. icon_smile.gif


Ütleks, et sain vist "vanaks". Mulle meeldib kui seadme tootja pakub supporti vähemalt nii kaua, kui võimalik, ning uuendab tarkvara ja kui ka mõni bugi peaks olema, saab kiirelt lahenduse. Olen iOS telefone enne jälginud aga tõesti, eriline fänn ei olnud ega ole tänaseni. Lühidalt, ma ei viitsi tegeleda selliste pisikeste asjadega nagu telefon, igapäevaselt. Kui ma peaksin pidevalt telefoni rootima, cleanupi tegema, restartima, kõne alguses ja lõpus veenduma, et telefon ikka elus on, siis oleks muud asjad tegemata. See pisike aparaat võiks alati toimida siis kui vaja.

Nexus 5 oli sigahea android telefon. Isegi hetkel tulevast Samsung S6st oli üle, oli korralik juhtmeta laadimine, oli blinkiv led mis andis märku eraldi VÄRVIDEGA, kui oli vastamata kõne, SMS või facebooki sõnum. Hea suuruse ja kvaliteediga ekraan ja ülimalt soodne hind. Ainus puudus oli aku mahutavus. Iseenesest sai töö tehtud ja päeva õhtusse, küll aga ei saanud enam pikema päevaga nädalavahetuse õhtutel enam videosid ja pilte teha, ning võimalik, et teekonnal koju ei ole ka võimalik enam taksot telefoniga tellida sest aku tühi.

Niisiis sai mõeldud järglasele Nexus 6. Suurus ei hirmutanud ja hea aku pidi selle kompenseerima. Minu kahjuks oli aga iPhone hinnaklassis motorola ja google mingi pasa kokku keerutanud ja tüüpvigadega ma maadlema ei viitsinud hakata, poodi tagasi ja mõtlemata võtsin õuna ära, eeldades, et sellel pole mingeid tüüpvigu peale selle will it bend effekti. Hoian oma ekraani suht ettevaatlikult ja jõudu ei rakenda, seega see bug ei häiri.

Muidu poleks üldse nexus 5 vahetanud aga tööandja tahtis töötelefoni väikeses osas kompenseerida, tuli midagi ära osta, et võimalust mitte kasutamata jätta.
Apple oma piiratud võimalustega on siiski väga võimekas ja töökindel aparaat ning tootja austab ostjat, toob mulle ilmselt sügisel ilmselt ka iOS 9 peale mis pidavat täiesti! uus tarkvara olema. Ajalugu on näidanud, et üks iPhone kannatab 3-4 aastat tarkvarauuendusi kindlasti välja.
Samsungiga saad tõenäoliselt Android 5.0 kätte, siis 5.0.1 uuenduse ja heal juhul punkt 2 ja 3 versiooni ka. Väga suure tõenäosusega kui ilmub aasta pärast Android 6.0 on Samsung sind hüljanud ja müüb rõõmsalt Galaxy S7 telefone sest müük on oluline, mitte kliendi rahulolu äsja soetatud telefoniga. (rootimine on muidugi vaba valik)
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fm25
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2014




sõnum 08.03.2015 00:44:36 vasta tsitaadiga

Tervis! Hakasin fööni meheks aga ei saa selle ID tegemisega hakkama! kõik nagu tehtud ja vaatas ka targem it mees, aga no ei saa tehtud! mis nu.. on kas ongi nii keeruline w?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 422, 423, 424 ... 832, 833, 834  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.