Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 41, 42, 43  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis väärtusega käekella kannad?
Alla 50€
14%
 14%  [ 55 ]
51-100€
11%
 11%  [ 46 ]
101-150€
9%
 9%  [ 38 ]
151-200€
7%
 7%  [ 30 ]
201-300€
9%
 9%  [ 36 ]
301-500€
7%
 7%  [ 31 ]
501-999€
4%
 4%  [ 17 ]
1000€ või rohkem
5%
 5%  [ 20 ]
Ei kanna käekella
29%
 29%  [ 115 ]
hääli kokku : 388

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 17:07:45 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kuupäev on selline asi mis ei püsi meeles?


kas see tõesti huvitab sind icon_rolleyes.gif icon_eek.gif on ikka inimestel huvid icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 18:00:52 vasta tsitaadiga

Olulisematki meeles pidada.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.02.2015 19:55:48 vasta tsitaadiga

Miks Kuupäevanäidik silma riivab? Kui see mehhanismil olemas on, siis miks mitte seda kuvada?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 20:00:58 vasta tsitaadiga

Ei riivagi. Naljakad põhjendused, et miks ta peab olema.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 20:06:08 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, ainuke naljakas asi siin oled sina icon_rolleyes.gif Topid oma mingeid kummalisi tõekspidamisi pideval nii, nagu need oleks mingi püha tõde.

Jah, mul on ka kuupäevaga kell seetõttu, et iga päev pean mingeid asju allkirjastama. Eriti tobe oleks mingit kalendrit otsima minna või telefoni taskust võtma hakata icon_rolleyes.gif Pärast viiendat allkirja päevas on kuupäev ilmselt meeles jah, aga miks ma peaks seda ekstra hakkama meelde jätma.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 20:07:49 vasta tsitaadiga

Cool story.

Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.


Las ta siis olla
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 22.02.2015 20:12:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.


aga kui eile oleks 28 veebruaris siis täna oleks?
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 20:17:56 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.


aga kui eile oleks 28 veebruaris siis täna oleks?

30 veebruar

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 22:31:21 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Miks Kuupäevanäidik silma riivab? Kui see mehhanismil olemas on, siis miks mitte seda kuvada?

mind häirib see 5 korda aastas... ja siis tugevalt icon_confused.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 00:19:44 vasta tsitaadiga

On mingitel mõistliku hinnaga analoogkelladel (meh./kvarts) ka sellist varianti, et kui kuus pole 31 päeva, ei peaks ise kuupäeva edasi kruttima? Tüütu. Liigaastal kruttimisega veel lepiks. Kirvematel vist on mingid paarisajaaastased kalendrid. Kuidas iganes see kuu ja aasta paika pannakse, kui kell näiteks mõni aasta seisnud on...

Mul pole küll kuupäevanäidu vastu miskit. Nädalapäev ei tee ka halba.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.02.2015 02:35:32 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
On mingitel mõistliku hinnaga analoogkelladel (meh./kvarts) ka sellist varianti, et kui kuus pole 31 päeva, ei peaks ise kuupäeva edasi kruttima? Tüütu. Liigaastal kruttimisega veel lepiks. Kirvematel vist on mingid paarisajaaastased kalendrid. Kuidas iganes see kuu ja aasta paika pannakse, kui kell näiteks mõni aasta seisnud on...

Timexi t-seeria



Minu jaoks on kellal olev kuupäev puhtalt esteetiline valik. Olemasolu on tore juhul kui see välimust ei riku.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2015 12:38:19 vasta tsitaadiga

Kuupäevanäidikul mehhaanilise kella puhul on üks väga hea kõrvalomadus. Selle järgi saab +-1päeva täpsusega öelda, millal seda kella viimati kandsid.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 14:01:00 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
On mingitel mõistliku hinnaga analoogkelladel (meh./kvarts) ka sellist varianti, et kui kuus pole 31 päeva, ei peaks ise kuupäeva edasi kruttima? Tüütu.


patek philippe Annual Calendar või siis Perpetual Calendar

eks maksab kah aga alati võib ju replica osta.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 14:02:24 vasta tsitaadiga

Mõistliku hinna all ma mõtlen pigem kuni 1K€, mitte 20+K€.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 16:16:48 vasta tsitaadiga

selline siis
https://www.youtube.com/watch?v=iluUSNJK-Eg

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 16:28:53 vasta tsitaadiga

sain täna oma oriendi kätte.
kell meeldib aga ma pean trenni minema, sihuke tunne, et hoian haamrit käes icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 17:15:01 vasta tsitaadiga

See oversized mood võiks juba üle küll minna. On muidugi mehi, kelle randmel isegi 50mm kell näeb proportsionaalne välja, kuid enamiku kontorirottide peenikeste karvutute lapsekäte peal (Markos seal eespool ehe näide) näib juba 42mm groteskse seinakellana. Oleks siis tõesti mehhanismi poolest vajadust... Aga ei, kui tagant kapsli maha võtad, on ka mehhanismi ja korpuse suhe sarnane tänapäevasele seinakellale.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2015 17:26:27 vasta tsitaadiga

rex, inimesel võib mitu kella olla. Pintsakuga üks, lühkadega teine, teksadega kolmas jne...
On kirjutamata reegel, et kui rihmakinnitused üle randme äärte ei ole, siis kell on ok. Minu arvates on aga 40mm Submarineri klaas ja sihverplaat liiga väikesed, et kiirelt poole silmaga aega näha. Suurt korpust on kohati ka hea veakindluse saavutamiseks vaja.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 17:36:45 vasta tsitaadiga

rex, +1 ja lisaks titaanist kerged kellad ei maksa rohkem kui "üüberterasest", mida siin teemas pidevalt lingitakse. Ning paljudel selle "üüberterase" suuremat mehhaanilist vastupidavust/featuure tegelikult ka vaja läheb? Enda "sulgkerge" titaankorpusega Momentum koos transaga 80€ ringis...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.02.2015 17:56:30 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
rex, inimesel võib mitu kella olla. Pintsakuga üks, lühkadega teine, teksadega kolmas jne...

U
Loomulikult võib mitu kella olla aga mingi edeva välimusega SUUR kell randmel sobiks suht ainult a la G-Uniti liikmetele.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 19:09:29 vasta tsitaadiga

XR, sina kannad suurema kella välja. Igaüks aga mitte ja siis võib seda võrrelda sellega, kui väiksel mehel on jalad nr 48 kingad/tossud, mille ninad on vatti täis topitud. Inimeste füsioloogia ongi erinev ja on vastutustundetu ajada mingit jura, justkui oleks alla 42mm kell mingi naistekas. Nii need veidrad pildid sünnivadki.

Diver on omamoodi moekell, mille sihverplaadi läbimõõt on ohverdatud laiale keeratavale rõngale. Lisaks, nagu sa juba mainisid, robustsus suurema veekindluse (20-30 ja rohkem ATM) nimel. Enamik selle kandjaist satuvad tegelikult heal juhul korra elus maskiga sukelduma. Enamikul pole õrna ainugi, miks see rõngas seal keeratav on.

Muide, mulle ka tegelikult meeldib pigem, et kellal on ka pisut kaalu. Sellest ka metallrihma eelistus. Lisaks eespool toodud argumentidele. Nii et mina eelistaks terast titaanile.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.02.2015 19:10:52 vasta tsitaadiga

Metallrihma puhul on kõige hullem, et seda ei ole võimalik täpselt parajaks saada kui just ei lase tervet rihma mõõdu järgi teha.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 20:01:55 vasta tsitaadiga

Vastavalt verevarustusele tõmbub käsi ka tegelikult külmaga kokku ja sooja ning füüsilise koormusega paisub. Nii et ega seda maru täpseks saagi. Ega nahk- või tekstiilrihma ju ka viitsiks pidevalt augu võrra pingutada või järele anda. Kumm muidugi veniks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.02.2015 20:30:02 vasta tsitaadiga

von Wu, sukeldumiskellade metallrihmade pandlad on väga täpselt reguleeritavad. Ei sa oma Pelagose kiitmisest üle ega ümber, aga imho on sellel parim kinnitus/pannal, mida metallrihmadele pannakse.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.02.2015 23:56:44 vasta tsitaadiga

XR, Pelagose rihm on úsna ainulaadne.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 18:55:26 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

Invicta Pro Diver ref. 8926/9110/9094. Miyota 8215 mehaanika ehk siis väga töökindlad.

ma mõtlen kas võtta üks teine mudel pro diver aga sellel on TMI icon_confused.gif
see 10€ automatic mis ma prooviks ostsin läks sahtlis seismisega katki. kui üles keerad siis on kuulda kuidas rootor hakkab ringi käima kui natuke pinget peale saab. esimesed korrad sai ikka paarkümmend korda keerata.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.02.2015 19:06:28 vasta tsitaadiga

Nu, ma Invicta omanikuna ei soovita seda üldse. Väga nigel kvaliteet.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 19:17:44 vasta tsitaadiga

Nojah kui vaadata alpha, parnis, sturhling jms 100€ umbes siis invicta tulnub kõige parem.
Võiks ka steinhart tegelikult võtta aga tahaks just ühte teatud värvides bezelit mis GMT pealt kopidud ja neil seda ei ole.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.02.2015 19:43:36 vasta tsitaadiga

Nu, Marc & Sons
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.02.2015 19:56:51 vasta tsitaadiga

Nu, Invicta võib pildilt tõesti parem tunduda. Marc and Sonsi võid ebayst saada hea hinnaga.
Parnis on neist parima korpusega, aga sihverplaat on kole. Ma ehitasin põmst Parnise 44mm korpusega Invicta. Tõstsin Invicta sisu ümber.

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.02.2015 22:15:10 vasta tsitaadiga

Parnis on kaubamärk mille nime all turustatakse erinevate Hiina tootjate kellasi. Kvaliteet on kõikuv.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.02.2015 22:22:23 vasta tsitaadiga

Jep, sellepärast ütlesingi, et põhimõtteliselt Parnise korpus. Tegelt tellisin helenarou lehelt. Kvaliteet on väga hea. Safiirklaas jne..

viimati muutis XR 25.02.2015 12:35:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 02:35:01 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Cool story.

Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.


Las ta siis olla


Mul võib kuupäev arvuti ja telefoniekraanil 10 korda päeva jooksul silma eest läbi käia, aga mul ei ole fotograafiline mälu - mulle mittevajalik pahn meelde ei jää. Kuupäev on just selline pahn, mida pole mõtet meeles pidada.
Ja kuna mul ei ole aimugi mis kuupäev oli eile, ei ole mul ka aimugi, milline kuupäev on täna.
Juhul kui mul on päeva jooksul olnud vaja kuupäev kuhugi kirja panna, siis heal juhul jääb ta mulle ka meelde, aga seda ei juhtu iga päev, seega enamasti ei tea ma peast, milline kuupäev just on. Nädalapäeva tean, kuupäeva mitte.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 06:05:24 vasta tsitaadiga

Täna sai oma käekella veidi lähemalt uuritud ja tuleb tõdeda, et safiiri kriimustuskindlus on päris muljetavaldav. Kell on käinud läbi ajateenistuse liivast ja mudast. Puuduliku kordinatsiooni tõttu olen teda peksnud/hõõrunud nii vastu kive kui metalli. Kõik see paistab terasest korpuselt juba välja, aga klaas on endiselt nagu ta poest tuli.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 10:56:27 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
See oversized mood võiks juba üle küll minna. On muidugi mehi, kelle randmel isegi 50mm kell näeb proportsionaalne välja, kuid enamiku kontorirottide peenikeste karvutute lapsekäte peal (Markos seal eespool ehe näide) näib juba 42mm groteskse seinakellana. Oleks siis tõesti mehhanismi poolest vajadust... Aga ei, kui tagant kapsli maha võtad, on ka mehhanismi ja korpuse suhe sarnane tänapäevasele seinakellale.

et siis sulle meeldivad jämedate ja karvastega kätega mehed icon_cool.gif thumbs_up.gif
kas sääred, selg, kube ja lõug peavad ka karvased olema või ainult käed icon_rolleyes.gif

ma olen kindel, et meil on kusagil teema - "hinda meest"
siin võiks ikkagi ainult kellasid arutada
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.02.2015 13:55:08 vasta tsitaadiga

Huvitav. Meeste randmed muutuvad järjest peenemaks, püksid kitsamaks ja kellad suuremaks.

XR kirjutas:
Jep, sellepärast ütlesingi, et põhimõtteliselt Parnise korpus. Tegelt tellisin helerou lehelt. Kvaliteet on väga hea. Safiirklaas jne..

Mul pole Hiina kellade vastu midagi. Juhul kui need on kvaliteedikontrolli läbinud. Mul jäi mõned nädalad tagasi silma üks poola firma kes oma disainiga Hiinakaid müüb. Disainid olid väga huvitavad ja kvaliteedikontroll ka üsna korralik. Nimi ei tule kahjuks meelde.

EDIT: Meelde tuli
http://gerlach.org.pl/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.02.2015 14:04:27 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

Mul jäi mõned nädalad tagasi silma üks poola firma kes oma disainiga Hiinakaid müüb. Disainid olid väga huvitavad ja kvaliteedikontroll ka üsna korralik. Nimi ei tule kahjuks meelde.

EDIT: Meelde tuli
http://gerlach.org.pl/


Oo.. Paistab päris asine olevat minu kui võhiku jaoks. Peaks uurima valikut neil.

Kuidas siinsed kellagurud oma inventaari hoiavad? Lihtsalt riiulil või millegi sees?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.02.2015 14:14:49 vasta tsitaadiga

softis, ma hoian karbis, aga plaanin upgradeda natuke suurema ja parema karbi vastu.
Umbes sellise: http://www.lulusoso.com/upload/20120518/luxury_carbon_fiber_watch_box_for_luxury.jpg

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 17:07:47 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
rex kirjutas:
See oversized mood võiks juba üle küll minna. On muidugi mehi, kelle randmel isegi 50mm kell näeb proportsionaalne välja, kuid enamiku kontorirottide peenikeste karvutute lapsekäte peal (Markos seal eespool ehe näide) näib juba 42mm groteskse seinakellana. Oleks siis tõesti mehhanismi poolest vajadust... Aga ei, kui tagant kapsli maha võtad, on ka mehhanismi ja korpuse suhe sarnane tänapäevasele seinakellale.

et siis sulle meeldivad jämedate ja karvastega kätega mehed icon_cool.gif thumbs_up.gif
kas sääred, selg, kube ja lõug peavad ka karvased olema või ainult käed icon_rolleyes.gif

ma olen kindel, et meil on kusagil teema - "hinda meest"
siin võiks ikkagi ainult kellasid arutada

Tundub, et sai kellelegi sabale astutud. Loodetavasti on see vähemalt karvane. Aga ma vabandan, ei soovinud tegelikult kedagi isiklikult solvata.

expressive kirjutas:
Täna sai oma käekella veidi lähemalt uuritud ja tuleb tõdeda, et safiiri kriimustuskindlus on päris muljetavaldav. Kell on käinud läbi ajateenistuse liivast ja mudast. Puuduliku kordinatsiooni tõttu olen teda peksnud/hõõrunud nii vastu kive kui metalli. Kõik see paistab terasest korpuselt juba välja, aga klaas on endiselt nagu ta poest tuli.
Spoiler Spoiler Spoiler

"Field" disain on minu lemmik. Selged suured numbrid, puudub enamiku kandjate jaoks ebavajalik keeratav rõngas, nii et selline kell võib sukeldumiskellast vabalt 10mm jagu väiksem olla. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 17:48:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:

Tundub, et sai kellelegi sabale astutud. Loodetavasti on see vähemalt karvane. Aga ma vabandan, ei soovinud tegelikult kedagi isiklikult solvata.

ei sa ei astunud väga valusalt minu karvutule sabale icon_smile.gif

lihtsalt ma arvasin, et suure kella icon_razz.gif mahategemisest oleks piisanud.
mida ma ikka teha saan, kui mu ranne on peenike ja karvu pole icon_rolleyes.gif

paksu võiks veel norida - ehk võtab alla.
aga näiteks pikkus ja karvakasv treeningule ei allu ju.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 25.02.2015 19:34:23 vasta tsitaadiga

Kuidas oleks botoxiga?
Laseks kätt veidi botoxiga jämedamaks tuunida ja ilmselt saaks ka karvu käele siirdada icon_lol.gif
Mul sama probleem icon_redface.gif 165mm ümbermõõduga varrele pole just palju valikuid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 19:35:56 vasta tsitaadiga

velx kirjutas:
Kuidas oleks botoxiga?
Laseks kätt veidi botoxiga jämedamaks tuunida ja ilmselt saaks ka karvu käele siirdada icon_lol.gif
Mul sama probleem icon_redface.gif 165mm ümbermõõduga varrele pole just palju valikuid.

botoxiga sa kätt kuigi palju jämedamaks ei saa http://et.wikipedia.org/wiki/Botuliin

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 25.02.2015 21:54:43 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:


Kuidas siinsed kellagurud oma inventaari hoiavad? Lihtsalt riiulil või millegi sees?

Originaalkarpides sahtlinurgas. Kui karpi pole saab kohalikust sóbralikust kellapoest suvalise asenduse.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2015 11:39:12 vasta tsitaadiga

Ma ei saa täpselt aru, mille poolest see Premium on:
http://www.engadget.com/2015/02/25/lg-watch-urbane-lte/

_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 26.02.2015 12:03:26 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Ma ei saa täpselt aru, mille poolest see Premium on:
http://www.engadget.com/2015/02/25/lg-watch-urbane-lte/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
velx
HV kasutaja
velx

liitunud: 13.03.2004




sõnum 26.02.2015 21:33:51 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
XR kirjutas:
Ma ei saa täpselt aru, mille poolest see Premium on:
http://www.engadget.com/2015/02/25/lg-watch-urbane-lte/

Spoiler Spoiler Spoiler


Sain hea lõuatäie naerda seda videot vaadates icon_lol.gif

Mõttesse tulid 24h kellad.


Üks huvitav üheseieriline 24 tunni kell.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 26.02.2015 22:51:50 vasta tsitaadiga

Mis tänapäeval parimad online poed on, kust kellasid tellida? Oleks naisele midagi ilusat vaja.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.02.2015 22:54:39 vasta tsitaadiga

Smoking, kui naisele siis vast Amazon.
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 22:56:05 vasta tsitaadiga

XR kirjutas:
Smoking, kui naisele siis vast Amazon.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 27.02.2015 18:04:04 vasta tsitaadiga

http://www.watchshop.com/ ka asjalik koht.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Käekellade teema (lisatud küsitlus: Mis väärtusega käekella kannad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 41, 42, 43  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.