|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mis väärtusega käekella kannad? |
| Alla 50€ |
|
14% |
[ 55 ] |
| 51-100€ |
|
11% |
[ 46 ] |
| 101-150€ |
|
9% |
[ 38 ] |
| 151-200€ |
|
7% |
[ 30 ] |
| 201-300€ |
|
9% |
[ 36 ] |
| 301-500€ |
|
7% |
[ 31 ] |
| 501-999€ |
|
4% |
[ 17 ] |
| 1000€ või rohkem |
|
5% |
[ 20 ] |
| Ei kanna käekella |
|
29% |
[ 115 ] |
|
| hääli kokku : 388 |
|
| autor |
|
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
22.02.2015 17:07:45
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Kuupäev on selline asi mis ei püsi meeles?
|
kas see tõesti huvitab sind on ikka inimestel huvid
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
22.02.2015 18:00:52
|
|
|
| Olulisematki meeles pidada.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
22.02.2015 19:55:48
|
|
|
Miks Kuupäevanäidik silma riivab? Kui see mehhanismil olemas on, siis miks mitte seda kuvada?
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.02.2015 20:00:58
|
|
|
| Ei riivagi. Naljakad põhjendused, et miks ta peab olema.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.02.2015 20:06:08
|
|
|
Super AMOLED, ainuke naljakas asi siin oled sina Topid oma mingeid kummalisi tõekspidamisi pideval nii, nagu need oleks mingi püha tõde.
Jah, mul on ka kuupäevaga kell seetõttu, et iga päev pean mingeid asju allkirjastama. Eriti tobe oleks mingit kalendrit otsima minna või telefoni taskust võtma hakata Pärast viiendat allkirja päevas on kuupäev ilmselt meeles jah, aga miks ma peaks seda ekstra hakkama meelde jätma.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.02.2015 20:07:49
|
|
|
Cool story.
Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.
Las ta siis olla
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
22.02.2015 20:12:27
|
|
|
| tsitaat: |
Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.
|
aga kui eile oleks 28 veebruaris siis täna oleks?
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
22.02.2015 20:17:56
|
|
|
| Porno Parm kirjutas: |
| tsitaat: |
Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.
|
aga kui eile oleks 28 veebruaris siis täna oleks? |
30 veebruar
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
22.02.2015 22:31:21
|
|
|
| XR kirjutas: |
| Miks Kuupäevanäidik silma riivab? Kui see mehhanismil olemas on, siis miks mitte seda kuvada? |
mind häirib see 5 korda aastas... ja siis tugevalt
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.02.2015 00:19:44
|
|
|
On mingitel mõistliku hinnaga analoogkelladel (meh./kvarts) ka sellist varianti, et kui kuus pole 31 päeva, ei peaks ise kuupäeva edasi kruttima? Tüütu. Liigaastal kruttimisega veel lepiks. Kirvematel vist on mingid paarisajaaastased kalendrid. Kuidas iganes see kuu ja aasta paika pannakse, kui kell näiteks mõni aasta seisnud on...
Mul pole küll kuupäevanäidu vastu miskit. Nädalapäev ei tee ka halba.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
23.02.2015 02:35:32
|
|
|
| rex kirjutas: |
On mingitel mõistliku hinnaga analoogkelladel (meh./kvarts) ka sellist varianti, et kui kuus pole 31 päeva, ei peaks ise kuupäeva edasi kruttima? Tüütu. Liigaastal kruttimisega veel lepiks. Kirvematel vist on mingid paarisajaaastased kalendrid. Kuidas iganes see kuu ja aasta paika pannakse, kui kell näiteks mõni aasta seisnud on...
|
Timexi t-seeria
Minu jaoks on kellal olev kuupäev puhtalt esteetiline valik. Olemasolu on tore juhul kui see välimust ei riku.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2015 12:38:19
|
|
|
Kuupäevanäidikul mehhaanilise kella puhul on üks väga hea kõrvalomadus. Selle järgi saab +-1päeva täpsusega öelda, millal seda kella viimati kandsid.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
23.02.2015 14:01:00
|
|
|
| rex kirjutas: |
| On mingitel mõistliku hinnaga analoogkelladel (meh./kvarts) ka sellist varianti, et kui kuus pole 31 päeva, ei peaks ise kuupäeva edasi kruttima? Tüütu. |
patek philippe Annual Calendar või siis Perpetual Calendar
eks maksab kah aga alati võib ju replica osta.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.02.2015 14:02:24
|
|
|
| Mõistliku hinna all ma mõtlen pigem kuni 1K€, mitte 20+K€.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
23.02.2015 16:28:53
|
|
|
sain täna oma oriendi kätte.
kell meeldib aga ma pean trenni minema, sihuke tunne, et hoian haamrit käes
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.02.2015 17:15:01
|
|
|
| See oversized mood võiks juba üle küll minna. On muidugi mehi, kelle randmel isegi 50mm kell näeb proportsionaalne välja, kuid enamiku kontorirottide peenikeste karvutute lapsekäte peal (Markos seal eespool ehe näide) näib juba 42mm groteskse seinakellana. Oleks siis tõesti mehhanismi poolest vajadust... Aga ei, kui tagant kapsli maha võtad, on ka mehhanismi ja korpuse suhe sarnane tänapäevasele seinakellale.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2015 17:26:27
|
|
|
rex, inimesel võib mitu kella olla. Pintsakuga üks, lühkadega teine, teksadega kolmas jne...
On kirjutamata reegel, et kui rihmakinnitused üle randme äärte ei ole, siis kell on ok. Minu arvates on aga 40mm Submarineri klaas ja sihverplaat liiga väikesed, et kiirelt poole silmaga aega näha. Suurt korpust on kohati ka hea veakindluse saavutamiseks vaja.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.02.2015 17:36:45
|
|
|
| rex, +1 ja lisaks titaanist kerged kellad ei maksa rohkem kui "üüberterasest", mida siin teemas pidevalt lingitakse. Ning paljudel selle "üüberterase" suuremat mehhaanilist vastupidavust/featuure tegelikult ka vaja läheb? Enda "sulgkerge" titaankorpusega Momentum koos transaga 80€ ringis...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.02.2015 17:56:30
|
|
|
| XR kirjutas: |
rex, inimesel võib mitu kella olla. Pintsakuga üks, lühkadega teine, teksadega kolmas jne...
|
U
Loomulikult võib mitu kella olla aga mingi edeva välimusega SUUR kell randmel sobiks suht ainult a la G-Uniti liikmetele.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.02.2015 19:09:29
|
|
|
XR, sina kannad suurema kella välja. Igaüks aga mitte ja siis võib seda võrrelda sellega, kui väiksel mehel on jalad nr 48 kingad/tossud, mille ninad on vatti täis topitud. Inimeste füsioloogia ongi erinev ja on vastutustundetu ajada mingit jura, justkui oleks alla 42mm kell mingi naistekas. Nii need veidrad pildid sünnivadki.
Diver on omamoodi moekell, mille sihverplaadi läbimõõt on ohverdatud laiale keeratavale rõngale. Lisaks, nagu sa juba mainisid, robustsus suurema veekindluse (20-30 ja rohkem ATM) nimel. Enamik selle kandjaist satuvad tegelikult heal juhul korra elus maskiga sukelduma. Enamikul pole õrna ainugi, miks see rõngas seal keeratav on.
Muide, mulle ka tegelikult meeldib pigem, et kellal on ka pisut kaalu. Sellest ka metallrihma eelistus. Lisaks eespool toodud argumentidele. Nii et mina eelistaks terast titaanile.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
23.02.2015 19:10:52
|
|
|
Metallrihma puhul on kõige hullem, et seda ei ole võimalik täpselt parajaks saada kui just ei lase tervet rihma mõõdu järgi teha.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.02.2015 20:01:55
|
|
|
Vastavalt verevarustusele tõmbub käsi ka tegelikult külmaga kokku ja sooja ning füüsilise koormusega paisub. Nii et ega seda maru täpseks saagi. Ega nahk- või tekstiilrihma ju ka viitsiks pidevalt augu võrra pingutada või järele anda. Kumm muidugi veniks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2015 20:30:02
|
|
|
von Wu, sukeldumiskellade metallrihmade pandlad on väga täpselt reguleeritavad. Ei sa oma Pelagose kiitmisest üle ega ümber, aga imho on sellel parim kinnitus/pannal, mida metallrihmadele pannakse.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
23.02.2015 23:56:44
|
|
|
| XR, Pelagose rihm on úsna ainulaadne.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.02.2015 18:55:26
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Invicta Pro Diver ref. 8926/9110/9094. Miyota 8215 mehaanika ehk siis väga töökindlad. |
ma mõtlen kas võtta üks teine mudel pro diver aga sellel on TMI
see 10€ automatic mis ma prooviks ostsin läks sahtlis seismisega katki. kui üles keerad siis on kuulda kuidas rootor hakkab ringi käima kui natuke pinget peale saab. esimesed korrad sai ikka paarkümmend korda keerata.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.02.2015 19:06:28
|
|
|
Nu, ma Invicta omanikuna ei soovita seda üldse. Väga nigel kvaliteet.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
24.02.2015 19:17:44
|
|
|
Nojah kui vaadata alpha, parnis, sturhling jms 100€ umbes siis invicta tulnub kõige parem.
Võiks ka steinhart tegelikult võtta aga tahaks just ühte teatud värvides bezelit mis GMT pealt kopidud ja neil seda ei ole.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2015 19:43:36
|
|
|
| Nu, Marc & Sons
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.02.2015 19:56:51
|
|
|
Nu, Invicta võib pildilt tõesti parem tunduda. Marc and Sonsi võid ebayst saada hea hinnaga.
Parnis on neist parima korpusega, aga sihverplaat on kole. Ma ehitasin põmst Parnise 44mm korpusega Invicta. Tõstsin Invicta sisu ümber.
_________________ www.estonia1918.com |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
24.02.2015 22:15:10
|
|
|
| Parnis on kaubamärk mille nime all turustatakse erinevate Hiina tootjate kellasi. Kvaliteet on kõikuv.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
24.02.2015 22:22:23
|
|
|
Jep, sellepärast ütlesingi, et põhimõtteliselt Parnise korpus. Tegelt tellisin helenarou lehelt. Kvaliteet on väga hea. Safiirklaas jne..
viimati muutis XR 25.02.2015 12:35:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.02.2015 02:35:01
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
Cool story.
Kui eile oli 21, siis täna on järelikult 22.
Las ta siis olla |
Mul võib kuupäev arvuti ja telefoniekraanil 10 korda päeva jooksul silma eest läbi käia, aga mul ei ole fotograafiline mälu - mulle mittevajalik pahn meelde ei jää. Kuupäev on just selline pahn, mida pole mõtet meeles pidada.
Ja kuna mul ei ole aimugi mis kuupäev oli eile, ei ole mul ka aimugi, milline kuupäev on täna.
Juhul kui mul on päeva jooksul olnud vaja kuupäev kuhugi kirja panna, siis heal juhul jääb ta mulle ka meelde, aga seda ei juhtu iga päev, seega enamasti ei tea ma peast, milline kuupäev just on. Nädalapäeva tean, kuupäeva mitte.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hemmar
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2007
|
25.02.2015 06:05:24
|
|
|
Täna sai oma käekella veidi lähemalt uuritud ja tuleb tõdeda, et safiiri kriimustuskindlus on päris muljetavaldav. Kell on käinud läbi ajateenistuse liivast ja mudast. Puuduliku kordinatsiooni tõttu olen teda peksnud/hõõrunud nii vastu kive kui metalli. Kõik see paistab terasest korpuselt juba välja, aga klaas on endiselt nagu ta poest tuli.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
25.02.2015 10:56:27
|
|
|
| rex kirjutas: |
| See oversized mood võiks juba üle küll minna. On muidugi mehi, kelle randmel isegi 50mm kell näeb proportsionaalne välja, kuid enamiku kontorirottide peenikeste karvutute lapsekäte peal (Markos seal eespool ehe näide) näib juba 42mm groteskse seinakellana. Oleks siis tõesti mehhanismi poolest vajadust... Aga ei, kui tagant kapsli maha võtad, on ka mehhanismi ja korpuse suhe sarnane tänapäevasele seinakellale. |
et siis sulle meeldivad jämedate ja karvastega kätega mehed
kas sääred, selg, kube ja lõug peavad ka karvased olema või ainult käed
ma olen kindel, et meil on kusagil teema - "hinda meest"
siin võiks ikkagi ainult kellasid arutada
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.02.2015 13:55:08
|
|
|
Huvitav. Meeste randmed muutuvad järjest peenemaks, püksid kitsamaks ja kellad suuremaks.
| XR kirjutas: |
| Jep, sellepärast ütlesingi, et põhimõtteliselt Parnise korpus. Tegelt tellisin helerou lehelt. Kvaliteet on väga hea. Safiirklaas jne.. |
Mul pole Hiina kellade vastu midagi. Juhul kui need on kvaliteedikontrolli läbinud. Mul jäi mõned nädalad tagasi silma üks poola firma kes oma disainiga Hiinakaid müüb. Disainid olid väga huvitavad ja kvaliteedikontroll ka üsna korralik. Nimi ei tule kahjuks meelde.
EDIT: Meelde tuli
http://gerlach.org.pl/
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.02.2015 14:04:27
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Mul jäi mõned nädalad tagasi silma üks poola firma kes oma disainiga Hiinakaid müüb. Disainid olid väga huvitavad ja kvaliteedikontroll ka üsna korralik. Nimi ei tule kahjuks meelde.
EDIT: Meelde tuli
http://gerlach.org.pl/ |
Oo.. Paistab päris asine olevat minu kui võhiku jaoks. Peaks uurima valikut neil.
Kuidas siinsed kellagurud oma inventaari hoiavad? Lihtsalt riiulil või millegi sees?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2015 17:07:47
|
|
|
| B6 kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| See oversized mood võiks juba üle küll minna. On muidugi mehi, kelle randmel isegi 50mm kell näeb proportsionaalne välja, kuid enamiku kontorirottide peenikeste karvutute lapsekäte peal (Markos seal eespool ehe näide) näib juba 42mm groteskse seinakellana. Oleks siis tõesti mehhanismi poolest vajadust... Aga ei, kui tagant kapsli maha võtad, on ka mehhanismi ja korpuse suhe sarnane tänapäevasele seinakellale. |
et siis sulle meeldivad jämedate ja karvastega kätega mehed
kas sääred, selg, kube ja lõug peavad ka karvased olema või ainult käed
ma olen kindel, et meil on kusagil teema - "hinda meest"
siin võiks ikkagi ainult kellasid arutada |
Tundub, et sai kellelegi sabale astutud. Loodetavasti on see vähemalt karvane. Aga ma vabandan, ei soovinud tegelikult kedagi isiklikult solvata.
| expressive kirjutas: |
Täna sai oma käekella veidi lähemalt uuritud ja tuleb tõdeda, et safiiri kriimustuskindlus on päris muljetavaldav. Kell on käinud läbi ajateenistuse liivast ja mudast. Puuduliku kordinatsiooni tõttu olen teda peksnud/hõõrunud nii vastu kive kui metalli. Kõik see paistab terasest korpuselt juba välja, aga klaas on endiselt nagu ta poest tuli.
Spoiler 
|
"Field" disain on minu lemmik. Selged suured numbrid, puudub enamiku kandjate jaoks ebavajalik keeratav rõngas, nii et selline kell võib sukeldumiskellast vabalt 10mm jagu väiksem olla.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
25.02.2015 17:48:35
|
|
|
| rex kirjutas: |
Tundub, et sai kellelegi sabale astutud. Loodetavasti on see vähemalt karvane. Aga ma vabandan, ei soovinud tegelikult kedagi isiklikult solvata.
|
ei sa ei astunud väga valusalt minu karvutule sabale
lihtsalt ma arvasin, et suure kella mahategemisest oleks piisanud.
mida ma ikka teha saan, kui mu ranne on peenike ja karvu pole
paksu võiks veel norida - ehk võtab alla.
aga näiteks pikkus ja karvakasv treeningule ei allu ju.
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
25.02.2015 19:34:23
|
|
|
Kuidas oleks botoxiga?
Laseks kätt veidi botoxiga jämedamaks tuunida ja ilmselt saaks ka karvu käele siirdada
Mul sama probleem 165mm ümbermõõduga varrele pole just palju valikuid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
25.02.2015 19:35:56
|
|
|
| velx kirjutas: |
Kuidas oleks botoxiga?
Laseks kätt veidi botoxiga jämedamaks tuunida ja ilmselt saaks ka karvu käele siirdada
Mul sama probleem 165mm ümbermõõduga varrele pole just palju valikuid. |
botoxiga sa kätt kuigi palju jämedamaks ei saa http://et.wikipedia.org/wiki/Botuliin
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
25.02.2015 21:54:43
|
|
|
| softis kirjutas: |
Kuidas siinsed kellagurud oma inventaari hoiavad? Lihtsalt riiulil või millegi sees? |
Originaalkarpides sahtlinurgas. Kui karpi pole saab kohalikust sóbralikust kellapoest suvalise asenduse.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
26.02.2015 12:03:26
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
velx
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2004
|
26.02.2015 21:33:51
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Spoiler 
|
Sain hea lõuatäie naerda seda videot vaadates
Mõttesse tulid 24h kellad.
Üks huvitav üheseieriline 24 tunni kell.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
26.02.2015 22:51:50
|
|
|
| Mis tänapäeval parimad online poed on, kust kellasid tellida? Oleks naisele midagi ilusat vaja.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
26.02.2015 22:56:05
|
|
|
| XR kirjutas: |
| Smoking, kui naisele siis vast Amazon. |
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|