Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 15:46:50 vasta tsitaadiga

heff peaks sel alal meister olema icon_wink.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 18:50:16 vasta tsitaadiga

raadio13 kirjutas:
keegi lg g2 digitizer ei taha vahetada ? icon_biggrin.gif

Ainult Digitizerit on mõttetu vahetada jah sa võid selle vahetada ja töötab edasi aga us mind ta pole see nagu ennem !
Soovitan digitaizerit koos esiraamiga annab eest kohe uue välimuse !
Kuna ma ise töötan telefoni remondis siis usu mind !
Aga need puhtalt minu soovitused icon_rolleyes.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 21:05:18 vasta tsitaadiga

vaido6, kui LOCA liimi kasutada ja ettevaatlikult tegutseda peaks samamoodi toimima ju (kui just mingit suvakat hiina digitizerit ei kasuta)?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 22:37:37 vasta tsitaadiga

Nii nii.

Hommikumarsruudil kasutasin ilusti veel teist, aga lõunaks oli telefon surnud.
Kahtlustasin mingit bug'i, mis aku tühjendas, aga tööle teine enam ei läinudki. Vilgutas aga punast tulukest ja laadima ei hakanud ning pilti ette ei võtnudki.

Googeldada ei viitsi.
Viskasin kohe EMT kätte.

Jama ikka selle masinaga.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 26.11.2014 22:52:00 vasta tsitaadiga

mikk55 kirjutas:
vaido6, kui LOCA liimi kasutada ja ettevaatlikult tegutseda peaks samamoodi toimima ju (kui just mingit suvakat hiina digitizerit ei kasuta)?

Nja oleneb kui kõvasti ta seal kinni on raami küljes peab kätte saama ilma muid osi vigastades !
Meil palju olnud(xperiatel) et on nii kõvasti raamis kinni et see raam annab järgi , aga jah G2 me pole nii teind oleme ainult koos raamiga vahetanud !
Aga jah ega ma ei väidagi et nii ei saa , kindlasti saab aga suuremaosa keeravad pekki icon_biggrin.gif
Paljud tulevad pood hiinakas näpus ja tahavad et me ära vahetaks , aga sellist asja ei tee meie risk liiga suur !
Sest kohad kust me tellime (originaalid) on nad juba ladudes ühes tükis !
Aga jah kui ilusti kätte saad kõik flexid terveks jäävad ilusti tagasi saad , kui juba ära liimid siis korra paned siis enam uuesti tervelt kätte ei saa juhul kui pärast tuleb välja et kusagil jäi
midagi halvasti siis on pekkis , aga kui kõik laabub siis võib isegi asja saada !
Edu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2014 23:56:30 vasta tsitaadiga

Noh, tasub vahet teha mõistetel - digitizerit ei saa väga mingi valemiga vahetada sel telefonil, kuna on otse LCD külge lamineeritud. Vaido6 peab ilmselt silmas kogu ekraanipaneeli vahetamist ilma vaheraami vahetamata. Vahetanud nüüd korra koos raamiga ja 5-6x lihtsalt paneeli. Põhimure selles, et kukkumise tagajärjel kannatab metallsulamist raam ja paindub kuidagi ära (iga mm on arvel), mistõttu uus ekraan ei sobi just ideaalselt. Ülejäänud mured seotud ekraani/raami kvaliteediga, kuna soodsa hinna tõttu on need tellitud Hiinast (või UK vahendusel Hiinast), nagu vaido6 ka mainis. Tegu originaaljuppidega ja kõikidelt näitajatelt võrreldavad esialgsete komponentidga, kuid tõenäoliselt kas kuidagi kõrvale nihverdatud või mingil põhjusel jäid tootmismudelist kõrvale. Selles johtuvalt ei saa garanteerida midagi otseselt - näiteks viimane kord kui raam+ekraan sai vahetatud, oli päris arvestatav valguseleke ekraani ja raami vahel.
Nii omast kogemusest, ekraani vahetamine on riskantsem, aga lihtsam. Samas koos raamiga vahetades on risk väiksem, kuid töömahtu rohkem.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2014 21:58:26 vasta tsitaadiga

Vahetatakse ka lihtsalt digitalizerit, näiteks Samsungi Windows op-iga isendile on saada ainult digitalizer ning see ka lamineritud sinna. Lahti võtt on muidugi paras mänginime.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2014 18:03:00 vasta tsitaadiga

ATIV S-i ilmselt pead silmas? Sellel on jah mingi päris huvitav lahendus, kus paneeli ja digitizeri vahele on mingit möga pandud. Paraku ei tea, kas asi oleneb möga tugevusest või mingitest muudest faktoritest/meetoditest, igatahes G2 ekraani küljest niiviisi klaas lahti ei tule (või tõesti olen mina nii saamatu, paari surnud LCD peal olen proovinud nii föönitades kui ilma).
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 00:59:27 vasta tsitaadiga

heff, Temperatuur peaks olema 80-90C. Lisaks on veel vaja lõiketraati ja hea oleks kui on võimalik kasutada kuumaplaati(ei pea klaasi koguaeg kuumutama ja kartma, et lcd´sse laigu põletad).
Siin on näide protsessist.
https://www.youtube.com/watch?v=5ei923nq9uw

_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2014 11:30:39 vasta tsitaadiga

Siis arusaadav, miks hakkama ei saanud. Iseenesest paras täppisteadus, aga hea teada, et põhimõtteliselt siiski võimalik thumbs_up.gif
Seda ATIV S-i varianti olin varem näinud ja sellega käis asi palju lihtsamalt, seega lõpetasin ise ka katsetamise kui samad meetodid ei toiminud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 04.12.2014 09:58:25 vasta tsitaadiga

ma leidsin oma G2 akuõgija: LTE modem. ma ei tea kui hästi EMT ja telefoni modem omavahel läbisaavad, aga akuaeg oli lihtsalt kohutav. telefon peaaegu blank (stock 4.4.2, paar appi ainult pandnd), kõik sünkrod, gpsud, wifid, bt-d väljalülitatud ja max pigistas 1,5 päeva välja. Nüüd panin 2G/3G rezhiimi ja viimased 20h on tarbinud vaid 16% kogu akust, sh üks paras 20-30min surfamissess vahepeal (ja paarkümmend minutit kõnesid ka). ka "prognoos" (olgu ta kui täpne tahes, enne andis ikka <30h aegu) annab tubli 84h.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 15:53:03 vasta tsitaadiga

Viimaste uuendustega on mingi uus jama tulnud. Lambi hetkedel (ka toas olles, hakkab GPS järsku satelliite otsima) ühtegi rakendust, mis minu arvates peaks GPSi kasutama mul taustal ei jookse.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 16:26:13 vasta tsitaadiga

dex, taustal jookseb palju asju kui sa just neile igaühele eraldi käsitsi force stop ei tee.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 17:31:05 vasta tsitaadiga

PM ma saan sellest aru jah, varem lihtsalt ei ole märganud, et üleval statusbaril gps ja satelliitide otsimise indikaator lambist märatsema hakkaks. Varem oli ikka nii, et lükkad mapsi või sportstrackeri sisse ja selle peale hakkas satelliitide järgi karjuma.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 19:17:47 vasta tsitaadiga

dex, facebooki kasutad telefonis? See viimasel ajal ka tahab hetkeasukohta teada mingi intervalli tagant.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 22:59:48 vasta tsitaadiga

Kunagi küsisin siit tagapaneelile nö skine, et G2 libedusest lahti saada.
Leidsin sellise koha, https://slickwraps.com/devices/phones/android/lg-g2-wraps-skins.html . Tellisin Black Leatheri, annan tagasisidet kui kätte saan. Üldised kommentaarid päris positiivsed ja hind ka norm thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 23:59:08 vasta tsitaadiga

Kui siis ainult läbi chrome ja browseri killin maha kui olen tegevuse lõpetanud.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2014 22:42:58 vasta tsitaadiga

Ons keegi juba ka CM Lollipopi rom-i proovinud? Sirvisin põgusalt xda foorumis, eks mingi hetk süvenen sügavamalt ja tirin mingi versiooni alla ka. Seal 2 erinevat CM12 ja 1 mingi Rand... või oli Rende... rom.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
varjola
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2014




sõnum 16.12.2014 01:28:23 vasta tsitaadiga

Oskab keegi aidata?Ostsin Hiinast LG G2 ja peale softi uuendust,on ees LG logo,vilgub roheline sinine tuluke ja kõik,rohkem miskit ei toimu.On kellelgi sama probleemi olnud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2014 09:27:51 vasta tsitaadiga

varjola, recovery kaudu tee format. Kaotad küll kõik andmed, aga pildi saad ette vähemalt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 22:55:11 vasta tsitaadiga

Niih, peale sai siis Resurrection Remix 5.2.2 rom mis baseerub Lollipop 5.0.1 peal CyanogenMod 12 põhjal. Esma mulje on fantastiline, kiirus mis tuli kasutamisel võrreldes senise Pardus HD Sensation Black v3.2-ga on selgelt tajutav. Kõik on ilus ja lihtne. Kohe teen ka huvipärast AnTuTu kah ära. 1 miinus muidugi hetkel on, nimelt 4 ikooni rida senise 5 asemel aga ehk on sellele ka veel lahendus olemas. Pole ju rohkem kui max. tunnikene muude toimetuste kõrvalt näppinud telefoni.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
varjola
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2014




sõnum 17.12.2014 23:03:50 vasta tsitaadiga

olafsand,äkki on mingi link,kus näide.Olen proovind mitmeid variante aga ei miskit
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.12.2014 23:20:29 vasta tsitaadiga

mazdagti, nova laucheriga saad niipalju ridu/tulpasi, kui palju ise soovid. iseasi, kui hästi see android 5 ja CM peal töötab. puhta 4.4.4 peal on tip-top igatahes.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2014 00:33:14 vasta tsitaadiga

No pole mina ühtegi hangumist veel menüüs kohanud, videoplayer pani pange aga BS Player töötab ideaalselt. Mingeid jamasid pole veel olnud aga eks pühapäevaks on vast piisavalt kaua kasutatud et mingi korralik hinnang anda.

AnTuTu v5.3 skooriks 38018 ja killitud täpselt niipalju asju kui programm vajalikuks pidas icon_rolleyes.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 14:12:58 vasta tsitaadiga

Anomaalia: telefon 2G/3G automaatses režiimis. Kõne kvaliteet suhteliselt pekkis, minuga rääkivate inimeste kõnes tekivad pausid, tihtipeale peab paluma inimestel ennast korrata. Voice enhancement sees/väljas proovitud. 2G peale surudes oli vist isegi parem, peab üle kontrollima veel.

Kellelgi veel sääraseid kogemusi?

Operaatoriks on elisa.

edit:

Tundub, et ongi elisa 3G võrgu kvaliteedis asi, töökaaslasel sama teema hoopis teise telefoniga.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 22:44:39 vasta tsitaadiga

Viimased ca kuu aega on GPS-i kasutamine olnud suht võimatu, on kellelgi samu probleeme esinenud või ainult minu isendi vead? Kas on võimalik, et GPS antenni ühendus kehvake vms?
Sümptomid: autoga sõites kaob signaal tihtilugu ära, ka suht avaral teel sõites, samuti näitab kiirust ebatäpselt - kui varem oli püsikaga sõites wazes kiiruse kõikumine +-1kmh, siis nüüd pigem +-5kmh või isegi rohkem.
Endomondoga lagedal põllul jalutades on erinevate punktide vahelised kaugused tihtilugu 300m või rohkem, vahepeal lihtsalt ei locki ära jnejne.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2015 22:54:43 vasta tsitaadiga

Boot, googlesse pane "lg g2 gps antenna fix"
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 02.01.2015 09:45:30 vasta tsitaadiga

Mõned kuud tagasi oli siin sellest antenni parandamisest veidi juttu: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8381678#8381678
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2015 13:24:00 vasta tsitaadiga

Endal täpselt sama gps jama. See kodune parandus ei aita.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 08:08:27 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et telefon ei võta pilti enam ette. Knock on ei tööta ega power nupp samuti. LED vilksatab, kuid ei midagi muud. Täiesti lambist juhtus nii.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2015 10:50:41 vasta tsitaadiga

Hoia power nuppu mingi 10+ sekundit all.
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lazy_Jones
HV vaatleja
Lazy_Jones

liitunud: 25.11.2007




sõnum 18.01.2015 19:29:02 vasta tsitaadiga

Android 5.0 Lollipop update for the LG G2 is live in South Korea
http://www.gsmarena.com/newscomm-10803.php

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 20:54:36 vasta tsitaadiga

Lazy_Jones kirjutas:
Android 5.0 Lollipop update for the LG G2 is live in South Korea
http://www.gsmarena.com/newscomm-10803.php

thumbs_up.gif


Viimaks ometi icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2015 22:44:40 vasta tsitaadiga

Kuna emt lasi 4G hinda vähe alla' siis sai ka prooviks võetud. Mõnusalt kiire nett on küll. Isegi veits kiirem kui pakett ette näeb. Aga nüüd on selline imelik lugu, et keset tartu linna switchib mõnuga 2 3 ja 4g vahel ja vaheperioodidel karjub, et emtil ei ole üldse levi. Mul on tunne, et ükski kõne ei ole sell pärast tegemata jäänud, aga vähe imelik on ikka. Keegi veel midagi sellist on täheldanud?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2015 02:18:07 vasta tsitaadiga

No äkki mingi fenomenaalne kala hoopis ?

Endal G2 ja G3 mõlemad elisa 4G paketis ja kummalgi neist pole sellist jama.

Tartus see laupäev sai käidud, ka ei tähendanud seda.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 22:54:29 vasta tsitaadiga

selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on siis levi(ELISA) viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus?
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 01:25:48 vasta tsitaadiga

Kuidas nüüdseks siis G2 Lollipopi uuendusega on?

Kas kellelgi on veel siuke teema, et pidevalt LG keyboardi kasutades crashib ja "has stopped"?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 07:34:39 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on siis levi(ELISA) viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus?

Proovi 2G peal rääkida mõned kõned, vaata kas on vahe. Endal kogemus just halva elisa 3G kvaliteedi pärast, mis küll viimasel ajal on paranenud.

D802 jaoks ametlikku lollipop uuendust veel pole, lähitulevikus on loota siiski.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 08:22:10 vasta tsitaadiga

kjmrc kirjutas:
Kuidas nüüdseks siis G2 Lollipopi uuendusega on?

Kas kellelgi on veel siuke teema, et pidevalt LG keyboardi kasutades crashib ja "has stopped"?


Kasutad official või custom rom-i?

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 09:40:31 vasta tsitaadiga

Kõik on ametlik!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2015 00:58:55 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
djkiller kirjutas:
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on siis levi(ELISA) viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus?

Proovi 2G peal rääkida mõned kõned, vaata kas on vahe. Endal kogemus just halva elisa 3G kvaliteedi pärast, mis küll viimasel ajal on paranenud.

D802 jaoks ametlikku lollipop uuendust veel pole, lähitulevikus on loota siiski.


Diktofoni jutt ka hakib:s
Mikri või tarkvara viga
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2015 15:45:50 vasta tsitaadiga

Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav. Veel mugavam on kõnele vastamine ilma telefoni näppimata: tõstad lihtsalt kõrva juurde.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 06.03.2015 16:18:42 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav. Veel mugavam on kõnele vastamine ilma telefoni näppimata: tõstad lihtsalt kõrva juurde.


mis ver sul on?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2015 17:57:13 vasta tsitaadiga

D802, stock Android 4.4.2
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aleksandr
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 01:20:51 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav.


See on tõesti mugav. Ma nüüd harjumusest taon ka teistel telefonidel, et võtta lukk maha.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2015 11:49:55 vasta tsitaadiga

Aleksandr kirjutas:
ivokas kirjutas:
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav.


See on tõesti mugav. Ma nüüd harjumusest taon ka teistel telefonidel, et võtta lukk maha.


Sa pole ainus kellel see loll komme külge jäi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carin
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2015




sõnum 12.03.2015 14:40:28 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda, kuidas kaamerat poleerida või kuidagi muud moodi korda saada?
Nimelt teeb pilte väga tuhmilt, kaamerat ennast vaadates on ka väga tuhm see klaas või nii.
Ei oska nagu midagi peale hakata enam icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 17:54:34 vasta tsitaadiga

Sel peaks kaameraklaas ju tavalisest lollikindlam olema?
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2015 18:26:41 vasta tsitaadiga

Safiir.

Pühi puhtaks. On võimalik?
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2015 08:39:49 vasta tsitaadiga

Kusjuures minu 32GB mustal isendil läks klaas tuhmiks hellalt ümber käies, naise 16GB valgel on klaas korralik kuigi pole väga hoolikalt hoidnud icon_rolleyes.gif Muidu neid kaamera katteid müüakse ka eraldi aga kui eelmise aasta lõpul piilusin ebay keskkonda siis oli odavaim 25€ thumbs_down.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.