|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.11.2014 15:46:50
|
|
|
heff peaks sel alal meister olema
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 18:50:16
|
|
|
| raadio13 kirjutas: |
keegi lg g2 digitizer ei taha vahetada ?  |
Ainult Digitizerit on mõttetu vahetada jah sa võid selle vahetada ja töötab edasi aga us mind ta pole see nagu ennem !
Soovitan digitaizerit koos esiraamiga annab eest kohe uue välimuse !
Kuna ma ise töötan telefoni remondis siis usu mind !
Aga need puhtalt minu soovitused
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
26.11.2014 21:05:18
|
|
|
vaido6, kui LOCA liimi kasutada ja ettevaatlikult tegutseda peaks samamoodi toimima ju (kui just mingit suvakat hiina digitizerit ei kasuta)?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
26.11.2014 22:37:37
|
|
|
Nii nii.
Hommikumarsruudil kasutasin ilusti veel teist, aga lõunaks oli telefon surnud.
Kahtlustasin mingit bug'i, mis aku tühjendas, aga tööle teine enam ei läinudki. Vilgutas aga punast tulukest ja laadima ei hakanud ning pilti ette ei võtnudki.
Googeldada ei viitsi.
Viskasin kohe EMT kätte.
Jama ikka selle masinaga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
26.11.2014 22:52:00
|
|
|
| mikk55 kirjutas: |
| vaido6, kui LOCA liimi kasutada ja ettevaatlikult tegutseda peaks samamoodi toimima ju (kui just mingit suvakat hiina digitizerit ei kasuta)? |
Nja oleneb kui kõvasti ta seal kinni on raami küljes peab kätte saama ilma muid osi vigastades !
Meil palju olnud(xperiatel) et on nii kõvasti raamis kinni et see raam annab järgi , aga jah G2 me pole nii teind oleme ainult koos raamiga vahetanud !
Aga jah ega ma ei väidagi et nii ei saa , kindlasti saab aga suuremaosa keeravad pekki
Paljud tulevad pood hiinakas näpus ja tahavad et me ära vahetaks , aga sellist asja ei tee meie risk liiga suur !
Sest kohad kust me tellime (originaalid) on nad juba ladudes ühes tükis !
Aga jah kui ilusti kätte saad kõik flexid terveks jäävad ilusti tagasi saad , kui juba ära liimid siis korra paned siis enam uuesti tervelt kätte ei saa juhul kui pärast tuleb välja et kusagil jäi
midagi halvasti siis on pekkis , aga kui kõik laabub siis võib isegi asja saada !
Edu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
26.11.2014 23:56:30
|
|
|
Noh, tasub vahet teha mõistetel - digitizerit ei saa väga mingi valemiga vahetada sel telefonil, kuna on otse LCD külge lamineeritud. Vaido6 peab ilmselt silmas kogu ekraanipaneeli vahetamist ilma vaheraami vahetamata. Vahetanud nüüd korra koos raamiga ja 5-6x lihtsalt paneeli. Põhimure selles, et kukkumise tagajärjel kannatab metallsulamist raam ja paindub kuidagi ära (iga mm on arvel), mistõttu uus ekraan ei sobi just ideaalselt. Ülejäänud mured seotud ekraani/raami kvaliteediga, kuna soodsa hinna tõttu on need tellitud Hiinast (või UK vahendusel Hiinast), nagu vaido6 ka mainis. Tegu originaaljuppidega ja kõikidelt näitajatelt võrreldavad esialgsete komponentidga, kuid tõenäoliselt kas kuidagi kõrvale nihverdatud või mingil põhjusel jäid tootmismudelist kõrvale. Selles johtuvalt ei saa garanteerida midagi otseselt - näiteks viimane kord kui raam+ekraan sai vahetatud, oli päris arvestatav valguseleke ekraani ja raami vahel.
Nii omast kogemusest, ekraani vahetamine on riskantsem, aga lihtsam. Samas koos raamiga vahetades on risk väiksem, kuid töömahtu rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
28.11.2014 21:58:26
|
|
|
Vahetatakse ka lihtsalt digitalizerit, näiteks Samsungi Windows op-iga isendile on saada ainult digitalizer ning see ka lamineritud sinna. Lahti võtt on muidugi paras mänginime.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
29.11.2014 18:03:00
|
|
|
| ATIV S-i ilmselt pead silmas? Sellel on jah mingi päris huvitav lahendus, kus paneeli ja digitizeri vahele on mingit möga pandud. Paraku ei tea, kas asi oleneb möga tugevusest või mingitest muudest faktoritest/meetoditest, igatahes G2 ekraani küljest niiviisi klaas lahti ei tule (või tõesti olen mina nii saamatu, paari surnud LCD peal olen proovinud nii föönitades kui ilma).
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
30.11.2014 00:59:27
|
|
|
heff, Temperatuur peaks olema 80-90C. Lisaks on veel vaja lõiketraati ja hea oleks kui on võimalik kasutada kuumaplaati(ei pea klaasi koguaeg kuumutama ja kartma, et lcd´sse laigu põletad).
Siin on näide protsessist.
https://www.youtube.com/watch?v=5ei923nq9uw
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
30.11.2014 11:30:39
|
|
|
Siis arusaadav, miks hakkama ei saanud. Iseenesest paras täppisteadus, aga hea teada, et põhimõtteliselt siiski võimalik
Seda ATIV S-i varianti olin varem näinud ja sellega käis asi palju lihtsamalt, seega lõpetasin ise ka katsetamise kui samad meetodid ei toiminud
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
04.12.2014 09:58:25
|
|
|
| ma leidsin oma G2 akuõgija: LTE modem. ma ei tea kui hästi EMT ja telefoni modem omavahel läbisaavad, aga akuaeg oli lihtsalt kohutav. telefon peaaegu blank (stock 4.4.2, paar appi ainult pandnd), kõik sünkrod, gpsud, wifid, bt-d väljalülitatud ja max pigistas 1,5 päeva välja. Nüüd panin 2G/3G rezhiimi ja viimased 20h on tarbinud vaid 16% kogu akust, sh üks paras 20-30min surfamissess vahepeal (ja paarkümmend minutit kõnesid ka). ka "prognoos" (olgu ta kui täpne tahes, enne andis ikka <30h aegu) annab tubli 84h.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
04.12.2014 15:53:03
|
|
|
Viimaste uuendustega on mingi uus jama tulnud. Lambi hetkedel (ka toas olles, hakkab GPS järsku satelliite otsima) ühtegi rakendust, mis minu arvates peaks GPSi kasutama mul taustal ei jookse.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.12.2014 16:26:13
|
|
|
| dex, taustal jookseb palju asju kui sa just neile igaühele eraldi käsitsi force stop ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
04.12.2014 17:31:05
|
|
|
PM ma saan sellest aru jah, varem lihtsalt ei ole märganud, et üleval statusbaril gps ja satelliitide otsimise indikaator lambist märatsema hakkaks. Varem oli ikka nii, et lükkad mapsi või sportstrackeri sisse ja selle peale hakkas satelliitide järgi karjuma.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.12.2014 19:17:47
|
|
|
| dex, facebooki kasutad telefonis? See viimasel ajal ka tahab hetkeasukohta teada mingi intervalli tagant.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
04.12.2014 22:59:48
|
|
|
Kunagi küsisin siit tagapaneelile nö skine, et G2 libedusest lahti saada.
Leidsin sellise koha, https://slickwraps.com/devices/phones/android/lg-g2-wraps-skins.html . Tellisin Black Leatheri, annan tagasisidet kui kätte saan. Üldised kommentaarid päris positiivsed ja hind ka norm
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
04.12.2014 23:59:08
|
|
|
Kui siis ainult läbi chrome ja browseri killin maha kui olen tegevuse lõpetanud.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
07.12.2014 22:42:58
|
|
|
Ons keegi juba ka CM Lollipopi rom-i proovinud? Sirvisin põgusalt xda foorumis, eks mingi hetk süvenen sügavamalt ja tirin mingi versiooni alla ka. Seal 2 erinevat CM12 ja 1 mingi Rand... või oli Rende... rom.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
varjola
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2014
|
16.12.2014 01:28:23
|
|
|
| Oskab keegi aidata?Ostsin Hiinast LG G2 ja peale softi uuendust,on ees LG logo,vilgub roheline sinine tuluke ja kõik,rohkem miskit ei toimu.On kellelgi sama probleemi olnud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.12.2014 09:27:51
|
|
|
| varjola, recovery kaudu tee format. Kaotad küll kõik andmed, aga pildi saad ette vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
17.12.2014 22:55:11
|
|
|
Niih, peale sai siis Resurrection Remix 5.2.2 rom mis baseerub Lollipop 5.0.1 peal CyanogenMod 12 põhjal. Esma mulje on fantastiline, kiirus mis tuli kasutamisel võrreldes senise Pardus HD Sensation Black v3.2-ga on selgelt tajutav. Kõik on ilus ja lihtne. Kohe teen ka huvipärast AnTuTu kah ära. 1 miinus muidugi hetkel on, nimelt 4 ikooni rida senise 5 asemel aga ehk on sellele ka veel lahendus olemas. Pole ju rohkem kui max. tunnikene muude toimetuste kõrvalt näppinud telefoni.
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
varjola
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2014
|
17.12.2014 23:03:50
|
|
|
| olafsand,äkki on mingi link,kus näide.Olen proovind mitmeid variante aga ei miskit
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
17.12.2014 23:20:29
|
|
|
| mazdagti, nova laucheriga saad niipalju ridu/tulpasi, kui palju ise soovid. iseasi, kui hästi see android 5 ja CM peal töötab. puhta 4.4.4 peal on tip-top igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
19.12.2014 00:33:14
|
|
|
No pole mina ühtegi hangumist veel menüüs kohanud, videoplayer pani pange aga BS Player töötab ideaalselt. Mingeid jamasid pole veel olnud aga eks pühapäevaks on vast piisavalt kaua kasutatud et mingi korralik hinnang anda.
AnTuTu v5.3 skooriks 38018 ja killitud täpselt niipalju asju kui programm vajalikuks pidas
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
30.12.2014 14:12:58
|
|
|
Anomaalia: telefon 2G/3G automaatses režiimis. Kõne kvaliteet suhteliselt pekkis, minuga rääkivate inimeste kõnes tekivad pausid, tihtipeale peab paluma inimestel ennast korrata. Voice enhancement sees/väljas proovitud. 2G peale surudes oli vist isegi parem, peab üle kontrollima veel.
Kellelgi veel sääraseid kogemusi?
Operaatoriks on elisa.
edit:
Tundub, et ongi elisa 3G võrgu kvaliteedis asi, töökaaslasel sama teema hoopis teise telefoniga.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
01.01.2015 22:44:39
|
|
|
Viimased ca kuu aega on GPS-i kasutamine olnud suht võimatu, on kellelgi samu probleeme esinenud või ainult minu isendi vead? Kas on võimalik, et GPS antenni ühendus kehvake vms?
Sümptomid: autoga sõites kaob signaal tihtilugu ära, ka suht avaral teel sõites, samuti näitab kiirust ebatäpselt - kui varem oli püsikaga sõites wazes kiiruse kõikumine +-1kmh, siis nüüd pigem +-5kmh või isegi rohkem.
Endomondoga lagedal põllul jalutades on erinevate punktide vahelised kaugused tihtilugu 300m või rohkem, vahepeal lihtsalt ei locki ära jnejne.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
01.01.2015 22:54:43
|
|
|
| Boot, googlesse pane "lg g2 gps antenna fix"
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
03.01.2015 13:24:00
|
|
|
Endal täpselt sama gps jama. See kodune parandus ei aita.
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
07.01.2015 08:08:27
|
|
|
| Selline probleem, et telefon ei võta pilti enam ette. Knock on ei tööta ega power nupp samuti. LED vilksatab, kuid ei midagi muud. Täiesti lambist juhtus nii.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
07.01.2015 10:50:41
|
|
|
Hoia power nuppu mingi 10+ sekundit all.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lazy_Jones
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
18.01.2015 20:54:36
|
|
|
Viimaks ometi
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
18.01.2015 22:44:40
|
|
|
Kuna emt lasi 4G hinda vähe alla' siis sai ka prooviks võetud. Mõnusalt kiire nett on küll. Isegi veits kiirem kui pakett ette näeb. Aga nüüd on selline imelik lugu, et keset tartu linna switchib mõnuga 2 3 ja 4g vahel ja vaheperioodidel karjub, et emtil ei ole üldse levi. Mul on tunne, et ükski kõne ei ole sell pärast tegemata jäänud, aga vähe imelik on ikka. Keegi veel midagi sellist on täheldanud?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
19.01.2015 02:18:07
|
|
|
No äkki mingi fenomenaalne kala hoopis ?
Endal G2 ja G3 mõlemad elisa 4G paketis ja kummalgi neist pole sellist jama.
Tartus see laupäev sai käidud, ka ei tähendanud seda.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.02.2015 22:54:29
|
|
|
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on siis levi(ELISA) viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus?
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
25.02.2015 01:25:48
|
|
|
Kuidas nüüdseks siis G2 Lollipopi uuendusega on?
Kas kellelgi on veel siuke teema, et pidevalt LG keyboardi kasutades crashib ja "has stopped"?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
25.02.2015 07:34:39
|
|
|
| djkiller kirjutas: |
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on siis levi(ELISA) viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus? |
Proovi 2G peal rääkida mõned kõned, vaata kas on vahe. Endal kogemus just halva elisa 3G kvaliteedi pärast, mis küll viimasel ajal on paranenud.
D802 jaoks ametlikku lollipop uuendust veel pole, lähitulevikus on loota siiski.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
25.02.2015 08:22:10
|
|
|
| kjmrc kirjutas: |
Kuidas nüüdseks siis G2 Lollipopi uuendusega on?
Kas kellelgi on veel siuke teema, et pidevalt LG keyboardi kasutades crashib ja "has stopped"? |
Kasutad official või custom rom-i?
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
25.02.2015 09:40:31
|
|
|
| Kõik on ametlik!
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
27.02.2015 00:58:55
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
| djkiller kirjutas: |
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on siis levi(ELISA) viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus? |
Proovi 2G peal rääkida mõned kõned, vaata kas on vahe. Endal kogemus just halva elisa 3G kvaliteedi pärast, mis küll viimasel ajal on paranenud.
D802 jaoks ametlikku lollipop uuendust veel pole, lähitulevikus on loota siiski. |
Diktofoni jutt ka hakib:s
Mikri või tarkvara viga
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
06.03.2015 15:45:50
|
|
|
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav. Veel mugavam on kõnele vastamine ilma telefoni näppimata: tõstad lihtsalt kõrva juurde.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
06.03.2015 16:18:42
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav. Veel mugavam on kõnele vastamine ilma telefoni näppimata: tõstad lihtsalt kõrva juurde. |
mis ver sul on?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
06.03.2015 17:57:13
|
|
|
D802, stock Android 4.4.2
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
07.03.2015 01:20:51
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav. |
See on tõesti mugav. Ma nüüd harjumusest taon ka teistel telefonidel, et võtta lukk maha.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
07.03.2015 11:49:55
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Ka selle aparaadi omanik nüüd.
Knock code-ga harjub kähku ära, mugav. |
See on tõesti mugav. Ma nüüd harjumusest taon ka teistel telefonidel, et võtta lukk maha. |
Sa pole ainus kellel see loll komme külge jäi.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carin
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2015
|
12.03.2015 14:40:28
|
|
|
Kas keegi oskab öelda, kuidas kaamerat poleerida või kuidagi muud moodi korda saada?
Nimelt teeb pilte väga tuhmilt, kaamerat ennast vaadates on ka väga tuhm see klaas või nii.
Ei oska nagu midagi peale hakata enam
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
12.03.2015 17:54:34
|
|
|
Sel peaks kaameraklaas ju tavalisest lollikindlam olema?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
12.03.2015 18:26:41
|
|
|
Safiir.
Pühi puhtaks. On võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
13.03.2015 08:39:49
|
|
|
Kusjuures minu 32GB mustal isendil läks klaas tuhmiks hellalt ümber käies, naise 16GB valgel on klaas korralik kuigi pole väga hoolikalt hoidnud Muidu neid kaamera katteid müüakse ka eraldi aga kui eelmise aasta lõpul piilusin ebay keskkonda siis oli odavaim 25€
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|