Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 444, 445, 446 ... 506, 507, 508  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2015 21:36:14 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Vabandust kutid, kui veitsa mööda teemaga panen..
Bf'is on meeletu fps drop sees.
Tegelikult see on mul igas mängus juba, Dirt 3, Bf4 jne.

Fps on mul lukustamata, jookseb ta üldiselt 90 stabiilselt aga u peale 3m mängimist viskab 30-40 peale.. seisab umbes nii max 10 seki ja siis normaalselt tagasi.
Tehtud biosis reset defaulti, videoka drivereid vahetatud.
Varem seda ei täheldanud, lisa programme ei ole ka käimas..

Specs on
Fx - 8350
8gb ddr
R9 280x

Endal enam mõtteid peas ei ole mis seda jama teha võivad, lastud veel puhas windows ka peale, praegu aga ei taha uuesti maha lasta..

Mul oli suht sama jebi.
BF3 jooksis üldse kinni peale paari minutit.
Aitas puhas win

_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 22.02.2015 21:51:16 vasta tsitaadiga

Tere kõigile Battlefield 4 huvilistele. Rootsi BF mängijad avaldasid soovi teha ühe suurema lahingu rootslased vs eestlased. Lahing toimub 11. märtsi õhtul kell 21.30.
Kokku oleks vaja saada 33 mängijat (32 mängijat ja 1 commander) Alustasime oma platooni lehel soovijate nimekirja kogumist aga hea oleks kui mängijaid oleks ka teistest Eesti platoonidest.

Seega palun andke oma soovist ja võimalusest osa võtta teada meie platooni "avalikul" lehel: http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/8681547403620381617/

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 22.02.2015 22:51:08 vasta tsitaadiga

on ka juba teada mis mapid ja seaded?


Ja oskab keegi öelda UAV-i see teine on commanderi mapil (see triibuline), mis temaga teha saab?

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 23.02.2015 00:40:40 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
on ka juba teada mis mapid ja seaded?


Ja oskab keegi öelda UAV-i see teine on commanderi mapil (see triibuline), mis temaga teha saab?


Kui õigesti aru sain siis oli Conquest Large ja Zavod 311 ning 2000 ticketit ning 1 round!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 23.02.2015 10:28:18 vasta tsitaadiga

reints
Sain korda õnneks, avastasin,et biosis on mingi huiar peal, underclockis ennast koormuse all..4.3ghz>1.3ghz'i peale.

Nüüd fixitud icon_razz.gif

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 23.02.2015 15:29:05 vasta tsitaadiga

Tänud sinule vahvel77. Olen "pühapäeva mängur" ja pean isegi network smoothia 100%, kuna minu meelest kogu mängupilt sujuvam. "Sportlikul" tulemusel pole minu jaoks niivõrd suurt tähtsust.
Märkan isegi HI-frequensy network update ON ja AUTO vahel teatud pildi sujuvuse vahet.
Kui keeran network smoothingu 0% ja HI-frequensy network update ON, siis on kogu mängu pilt veidi "katkendlik", ei ole sujuv. (diapositiivide ilming).Osa kaadreid jääb nagu puuduma. Fps on ühtlane 120 ja seda 120Hz monitori juures.
Neti yhednus peaks korras olema (valguskaabel), mängus on ping keskmiselt 40-50.

Küsimus siis järgmine: kas minusugune "tola", kellele meeldib sujuv pilt, kas peaksin network smoothia 100% ja HI-frequensy network update ON peal hoidma, või lihtsalt julmalt ka HI-frequensy network update AUTO peale keerama? Milline oleks teie meelest "kuldne kesktee" selles asjas?
Netis on muidugi igasugu juttu asjast aga tore oleks just Eesti meeste nõu/nägemust kuulda. Ette tänades.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 23.02.2015 17:54:43 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Tere kõigile Battlefield 4 huvilistele. Rootsi BF mängijad avaldasid soovi teha ühe suurema lahingu rootslased vs eestlased. Lahing toimub 11. märtsi õhtul kell 21.30.
Kokku oleks vaja saada 33 mängijat (32 mängijat ja 1 commander) Alustasime oma platooni lehel soovijate nimekirja kogumist aga hea oleks kui mängijaid oleks ka teistest Eesti platoonidest.

Seega palun andke oma soovist ja võimalusest osa võtta teada meie platooni "avalikul" lehel: http://battlelog.battlefield.com/bf4/platoons/view/8681547403620381617/


Äge thumbs_up.gif

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 23.02.2015 18:34:05 vasta tsitaadiga

24-0 mäng lennukiga:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 23.02.2015 21:23:51 vasta tsitaadiga

Karl0len kirjutas:
vahvel77 kirjutas:
Kas keegi teab mulle öelda mida kõrge packet loss IN`ga peale hakata? Põrun pidevalt performance testis, kuigi nett on hea. See krdi ikoon ka pidevalt vilgub nurgas.

Sama jama. See tekkis peale mingit patchi (või lihtsalt sellepärast, et ikoon lisasti hiljem?) kunagi enne eelmise aasta suve. Mis neti otsas istud? Endal 50/50 Elioni ja ruuteriks Thomson TG789vn.


Proovige IPv6 välja lülitada. Mul aitas, istun ka Elioni otsas.

Ise tegin nii : http://www.techunboxed.com/2012/08/how-to-disable-ipv6-in-windows-8.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahvel77
HV vaatleja
vahvel77

liitunud: 15.12.2012




sõnum 23.02.2015 21:56:15 vasta tsitaadiga

Avot, hi-frequency update "On" puhul uuendab see serveris teatud raadiuses sinu ümber toimuvat vähe sagedamini kui Auto peal, mis tagab sulle sujuvamad ja vähe täpsemad andmed. Soovitan ikkagi ON jätta.
Network smoothingu koha pealt ei oska öelda, mul soovitati 0 panna.
Tänud battlear, kuid kas selle väljalülitamisest mingeid muid probleeme ei teki?

_________________
Müüa Nikkonile Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG HSM II Macro + kere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.02.2015 16:17:16 vasta tsitaadiga

vahvel77, veelkord tänud. Kas oskad veel BF amatörile öelda mis asi see: LATENCY(MS) on? Minul see on umbes 85.57 Kas see nr on normaalne?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 25.02.2015 17:40:32 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
vahvel77, veelkord tänud. Kas oskad veel BF amatörile öelda mis asi see: LATENCY(MS) on? Minul see on umbes 85.57 Kas see nr on normaalne?


Sa vast ikka mõtled Pingi ? Ms = Milliseconds

->100ms on enamvähem mängitav, kuigi vastasele võid sa peavalu valmistada küll.. icon_biggrin.gif
Alla 50ms'i on juba päris hea icon_razz.gif

http://www.tivarri.com/2011/09/02/latency-explained-%E2%80%93-why-your-internet-speed-isn%E2%80%99t-the-whole-picture/

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 25.02.2015 17:55:30 vasta tsitaadiga

Ei mõtle pingi, vaid just seda LATENCY(MS), see on minul 83,57 kui viimati kui testisin. Pean silmas seda kui optionsis system testi teed. Ping on kuskil 50 ringis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2015 17:57:25 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Ei mõtle pingi, vaid just seda LATENCY(MS), see on minul 83,57 kui viimati kui testisin. Pean silmas seda kui optionsis system testi teed. Ping on kuskil 50 ringis.


Abiks ikka

https://wiki.itcollege.ee/index.php/Windows_juhend:_Kuidas_testida_v%C3%B5rgu%C3%BChendusi

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 26.02.2015 14:30:47 vasta tsitaadiga

Üks lennuki video veel ja järgmine video tuleb vast millestki muust...


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.02.2015 21:50:37 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:
Üks lennuki video veel ja järgmine video tuleb vast millestki muust...


Link


Lust lausa vaadata kuidas mõni lennata oskab 😊
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.02.2015 22:50:31 vasta tsitaadiga

väga hästi oskad ikka icon_eek.gif Tahaks ka nii osata icon_neutral.gif Ma siin olen ka nüüd mõned päevad proovinud ,enam-vähem tuleb välja seni kuni alla ei lasta ...see lendamine ei ole ise nii raske aga oleks hea kui saaks mõnele pihta ka ja kuna pole eriti lennukeid kasutanud siis ei ole need relvad momendil kõige paremad.... ükspäev õnnestus kuidagi üks kill ka lennukiga koba peale saada icon_lol.gif ma seda phantom assigmenti kus on 20 killi vaja saada ei tee kunagi vist ära icon_cry.gif puldiga ei saa seda vist mängida,peaks mingi joysticki ostma vist icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2015 22:53:09 vasta tsitaadiga

Gap, Mine passi 0 killis F-is kuni kõik relvad lahti on icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.02.2015 22:56:59 vasta tsitaadiga

reints, selgitad ehk lähemalt ? icon_redface.gif o killis ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 26.02.2015 23:31:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
reints, selgitad ehk lähemalt ? icon_redface.gif o killis ?


Ta mõtleb nähtavasti serverit, kus on tapmine keelatud.

Aga 20 killi peaks Air Superiority mängus saama, eriti kui heasse meeskonda satud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 27.02.2015 01:20:37 vasta tsitaadiga

-myyr- kirjutas:
Vabandust kutid, kui veitsa mööda teemaga panen..
Bf'is on meeletu fps drop sees.
Tegelikult see on mul igas mängus juba, Dirt 3, Bf4 jne.

Fps on mul lukustamata, jookseb ta üldiselt 90 stabiilselt aga u peale 3m mängimist viskab 30-40 peale.. seisab umbes nii max 10 seki ja siis normaalselt tagasi.
Tehtud biosis reset defaulti, videoka drivereid vahetatud.
Varem seda ei täheldanud, lisa programme ei ole ka käimas..

Specs on
Fx - 8350
8gb ddr
R9 280x

Endal enam mõtteid peas ei ole mis seda jama teha võivad, lastud veel puhas windows ka peale, praegu aga ei taha uuesti maha lasta..


su profiilimasina sisevaate pildilt tundub et plate VRMidel jahutus puudub. S.t toiteahela pingeregulaatoritel. Kui need liialt tuliseks lähevad, siis sunnitakse prose madalamale taktile (throttle) ja FPS kukub ka kolksti. Proovi suunata protsessori kõrval vasakul olevale toiteahelale eraldi vent õhku puhuma. Kindel et su emaplaat peaks FX8350 toetama? Mul ka vedeleb üks analoogne ilma toiteahela jahutuseta plaat ja see paneb loetud minutite jooksul sinist kui FX8350 peale istutada. Nõrgemate mitte-FX prosedega pole sel probleemi.

Rometl6 kirjutas:
Kui heade pilootide videoid vaadata, siis paistab, et nad tihtipeale kasutavad ikka ECM-i.
https://www.youtube.com/watch?v=zPDHgWvsa8w
https://www.youtube.com/watch?v=SokvzIDoLMo

ECM-i abil kaod sa kõikide vastaste radarilt ja see must suits, mis lennukist tuleb, teeb sinu pihta sihtimise raskemaks. Osad mängijad kasutavad ka "Gyro Stabilizer" upgrade-i, et isegi kui saad raketiga pihta, siis lennuk eriti juhtivust ei kaota.

ECM-i saab ennatlikult kasutada, näiteks siis kui maale väga lähedale jõuad või mõnest agressiivsest kopterist möödud. Ma kasutan seda näiteks paatide ja anti-air masinate ründamisel, et nad ei saaks minu vastu midagi teha. Nad võivad niisama minu suunas tulistada, kui ma neid mingil põhjusel ei saanud õhku lasta, kuid see ECM-i must pilv segab nende sihtimist ja ma teen minema lennates ka mitu barrel roll-i. Nagu ma videos mainisin, aitab ECM ka lennukitele kõrgelt juurde hiilida, kuna siis nad tihtipeale ei näe sind ei ekraanil, ega ka radaril.

Leidsin Reddist ka ühe postituse ECM-i kohta:
http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1rx85y/flaresecm_jammer_timing/cdx377u

"IR Flares: Reload time: 25s Duration: 2s Vulnerable for: 23s
ECM Jammers Reload time: 30s Duration: 7s Vulnerable for: 23s"

okei, vbl tõesti. ASis mulle endale istus flare tunduvalt paremini. Jama oli selles et neid "kohe-kohe lukustub" pirinaid tuli seal megapalju, eriti kui korraga mingi 10+ lennukit ühes kohas dogfightis (siis oli pmst katkematu sirin kõrvus) aga enamasti raketti ei järgnenud, s.t väga lihtsalt juhtus et "raiskasin " ECMi tühja ära ja vbl 10 sekki hiljem läks seda reaalselt vaja. Aga kui juba rakett sabas manööverdab siis ECM käivitamine pole enam halligi nii efektiivne. Flare'iga seda hoiatuspirinat ignosin ja kui tõesti rakett sappa lasti, siis lasin flare välja ja sain raketi sabast ära.

Conqis on jah ainult ECMil mõtet. Enamasti samasugune kasutus ka, enne mobiilse AA ründamist ennetav ECM et see oma aktiivse radariga ülbama ei hakkaks ja tülinorivate kopterite vastu, muul ajal: tuleb "pirin" - ECM välja, kaamera tahasuunas välisvaatesse sabataguse kontrolliks ja siis vastavalt situatsioonile.
JDAM hakkas mingi aeg meeldima, hea ise AA'le närvidele käia. Lendad väljaspool AA laskeulatust ja paned pommid teele, kui täpselt tabada siis tapab masina maha ka. Active Defence System kaitse ka suht võimetu JDAM vastu. Puudus: pahatihti lendad ise kiiremini kui need pagana juhitavad pommid
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 27.02.2015 01:57:15 vasta tsitaadiga

aht0 kirjutas:
JDAM hakkas mingi aeg meeldima, hea ise AA'le närvidele käia. Lendad väljaspool AA laskeulatust ja paned pommid teele, kui täpselt tabada siis tapab masina maha ka. Active Defence System kaitse ka suht võimetu JDAM vastu. Puudus: pahatihti lendad ise kiiremini kui need pagana juhitavad pommid

Ma olen nüüd hydra rakettidega rohkem mänginud ja nendega saab ka hästi hakkama. Kui piisavalt kaugel lennata, siis on AA-l suht võimatu lennukile pihta saada, kuid rakettidega piisab ka sellest kui nad AA lähedale lendavad. AA-le võib ka kõrvalt juurde hiilida ja otse ülevalt tulistada, siis läheb tal natuke aega, et aru saada kust täpselt need lasud tulevad ja vastu tulistada. Kui ta Active Protection-i sisse lülitab, siis lendad kõrgemale ja paar sekundit hiljem saab talle otsa peale teha.

Hydra puhul meeldib mulle see, et ta laeb end kiiresti. Mul on praegu nupud nii sätitud, et relva vahetamine ja reload on sama nupuga ja kui ma kõrgelt või kaugelt hakkan rakette laskma, siis ma saan ka 30mm relva tühjaks lasta ja siis võin kohe uuesti rakette lasta. Tihtipeale vastased üritavad ära põgeneda, kuid kiirelt liikudes see Active Protection eriti hästi ei tööta ja minu lasud võivad ikka sisse minna.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2015 12:38:23 vasta tsitaadiga

Rometl6 mis närilisega muidu ka lendad?

Gap kirjutas:
ma seda phantom assigmenti kus on 20 killi vaja saada ei tee kunagi vist ära icon_cry.gif puldiga ei saa seda vist mängida,peaks mingi joysticki ostma vist icon_lol.gif


Endal õnnestus see Silk Road map-l rahulikematel hetkedel. Kui keevitajatega kopterid ja kaks lennukit vastastel õhus, siis algajatel pole mõtet õhusõidukisse ronida.
Air Superiority sobib enda meelest pigem punktide kogumiseks, üht lennukit taga ajades on peagi mõni ka endal sabas ja siis pikka pidu ei ole. Alguses on tavaline, et seis mängu lõppedes ei ole mitte 24-0 vaid 0-24 icon_razz.gif
Aga eks igaüks peab ise omale sobilikud seaded ja ja viisid leidma.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 27.02.2015 15:32:23 vasta tsitaadiga

Undu1 kirjutas:
Rometl6 mis närilisega muidu ka lendad?

Närilisega? No ma panin hamstrile tiivad külge ja lendan tema seljas icon_cool.gif

Hiire valik pole vast väga oluline, kuid ma ostsin Prismast sellise hiire:
https://www.youtube.com/watch?v=CY0RioAz2B4

Ühesõnaga 2000 DPI juhtmega hiir ja mängus on mul Vehicle Mouse Sensitivity 100%.
Ma kasutan DPI nuppu snaiperina. Kui ma sihin kaugele, on DPI madal ja kui mõni vastane mulle lähedale jookseb, vajutan DPI nuppu paar korda ja võtan Shorty 12G relva välja.

Undu1 kirjutas:
Air Superiority sobib enda meelest pigem punktide kogumiseks

Air Superiority eelis on see, et ei pea uut lennukit kaua ootama ja teised mängijad vigastavad ka lennukeid, ning siis võid lihtsalt enda spawnist rakette välja lasta, et mõnele katkisele lennukile ots peale teha. Vahel võib ka meeskonda vahetada, kuna tugevamal meeskonnagal on spawni lähedal suht ohutu olukord.

Teine variant on Paracel Stormis laser guided relvaga paate jahtida, kuid täis serveris peab lennuki saamiseks natuke vaeva nägema. Kui spawn screen on ees, siis võib juba ette selle tühja lennuki koha hiirega ära valida ja siis kiirelt enterit klõbistada seni kuni uus lennuk välja ilmub. Kui "Esc" nuppu vajutada, on ka näha mis selle lennukiga parajasti toimub (kas keegi lendab ringi või on lennuk juba alla lastud). Peale lennuki alla laskmist läheb tavaliselt natuke üle minuti, enne kui uus lennuk saadaval on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2015 16:50:04 vasta tsitaadiga

Rometl6 kirjutas:

Hiire valik pole vast väga oluline.


Enda juhtmeta pirtsaka ja närvilise laseri tahaks vahest küll õhulennule saata icon_razz.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 444, 445, 446 ... 506, 507, 508  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.