Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 14:22:37 vasta tsitaadiga

iseteenindusest vaadates pole paketimuudatusi veel tehtud. mõni jõukam äkki helistaks ja uuriks.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 01.02.2015 16:57:40 vasta tsitaadiga

krdi kepp ja käpikud



samas kõrvaltalus on EMT ja just samal hetkel kui seda kirjutan
naabrimees kiidab DL 25 kiirust.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 01.02.2015 17:00:38 vasta tsitaadiga

Lõpetasin Tele2 internetilepingu ära, nüüd on kogu minu arvete info kadunud kui sisse login. Ei tea kuidas ma siis arvet maksan? Eelmise kuu eest ikka peab tasuma veel. Saan ainult ostude ajalugu vaadata icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.02.2015 17:02:06 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Lõpetasin Tele2 internetilepingu ära, nüüd on kogu minu arvete info kadunud kui sisse login. Ei tea kuidas ma siis arvet maksan? Eelmise kuu eest ikka peab tasuma veel. Saan ainult ostude ajalugu vaadata icon_rolleyes.gif


Mul tulevad arved meilile...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 01.02.2015 17:03:15 vasta tsitaadiga

Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 01.02.2015 17:05:25 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?


Küsi infost, küll nad sulle meilile saadavad kui tahad...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 18:45:25 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
krdi kepp ja käpikud



samas kõrvaltalus on EMT ja just samal hetkel kui seda kirjutan
naabrimees kiidab DL 25 kiirust.

Sa ei ole ju nii "hinnatundlik", et pead hinna järgi teenusepakkujat valima icon_lol.gif . Saada see tele2 sinnasamusesse ja võta EMT. Naabrimees on juba kõik ära testinud, mida sa ke.id...
janll kirjutas:
Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?

kas nad muidu by default netipanka ei saada sel juhul?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.02.2015 20:25:21 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?

Minule saadeti eelmine arve SMS-iga ja seda pole varem kunagi juhtunud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 01.02.2015 20:48:11 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
urri kirjutas:
krdi kepp ja käpikud



samas kõrvaltalus on EMT ja just samal hetkel kui seda kirjutan
naabrimees kiidab DL 25 kiirust.

Sa ei ole ju nii "hinnatundlik", et pead hinna järgi teenusepakkujat valima icon_lol.gif . Saada see tele2 sinnasamusesse ja võta EMT. Naabrimees on juba kõik ära testinud, mida sa ke.id...
janll kirjutas:
Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?

kas nad muidu by default netipanka ei saada sel juhul?

jah, ei ole nii hinnatundlik vaid laiskus on seni see mis takistab
kuid kui W06 muutusi ei too, siis minek
vaja vaid yawn.gif üle elada ja... icon_cool.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 18:02:51 vasta tsitaadiga

kuidas see kiirus T2- l nii kehvaks muutunud on? icon_rolleyes.gif aasta tagasi, kui veel klient olin siis olid kiirused paremad, kui emt-l
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cooper9
HV vaatleja


liitunud: 12.03.2003




sõnum 02.02.2015 18:06:21 vasta tsitaadiga

Nonii sai siis kuu viimasel päeval see TELE2 pulk kinni pandud. Telefoni teel ei tahetud panna koheselt vaid öeldi, et see juhtub paari tööpäeva jooksul. See oleks tähendanud ka järgmise kuu arve tekkimist.
Sundvisiidi käigus esindusse üritati veel mingit pool-letialust paketti lepituseks pakkuda, kuid ka see oli siiski kehvem kui vanad paketid. Kahju et nii, oli õnneks alternatiive.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 02.02.2015 18:18:15 vasta tsitaadiga

Mulle ei pakutud midagi asemele, nägemist ja kõik. See esinduses lõpetamine on ka imelik, digiallkirja varianti polnudki, roni selleks esindusse kohale, kui lepingu alustasin, siis piisas ainult kõnest icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 18:29:47 vasta tsitaadiga

Lõpetamine tehaksegi meelega ebamugavaks. Kui sind kinni hoida ei üritatud, siis see teenindaja ilmselt preemiat ei saa.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.02.2015 19:16:54 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kuidas see kiirus T2- l nii kehvaks muutunud on? icon_rolleyes.gif aasta tagasi, kui veel klient olin siis olid kiirused paremad, kui emt-l

Lihtsalt teised on muutunud veel aeglasemaks kui EMT. 3G on üsna talumatu tiheda asustusega kohtades, aga EMT 4G ei pruugi jällegi hoonetes levida.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 02.02.2015 20:51:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
ärihai kirjutas:
kuidas see kiirus T2- l nii kehvaks muutunud on? icon_rolleyes.gif aasta tagasi, kui veel klient olin siis olid kiirused paremad, kui emt-l

Lihtsalt teised on muutunud veel aeglasemaks kui EMT. 3G on üsna talumatu tiheda asustusega kohtades, aga EMT 4G ei pruugi jällegi hoonetes levida.


Oled sa kindel et ei levi? icon_smile.gif JA hea levi ei tähenda ju kiirust veel, ka nõrga leviga võib teine opekas olla kiirem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 22:34:22 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Lõpetamine tehaksegi meelega ebamugavaks. Kui sind kinni hoida ei üritatud, siis see teenindaja ilmselt preemiat ei saa.

Samamoodi ei hoitud kinni, kui lõpetamas käisin paar nädalat tagasi, null emotsiooni. Lisaks null vastust nädal-paar enne lõpetamist tehtud päringutele Iseteeninduses. Ju siis pole kliente vaja.

Magic kirjutas:
Lihtsalt teised on muutunud veel aeglasemaks kui EMT. 3G on üsna talumatu tiheda asustusega kohtades, aga EMT 4G ei pruugi jällegi hoonetes levida.

Ega ühegi operaatori 3G enne paremaks ei lähe, kui enamus sealt ära "kolivad". Päringu puhul soovitatakse ainult neli geed ja antakse konkreetselt teada, et kolm gee vallas ei toimu enam mingeid mahtude/saatjate lisamisi, et probleeme lahendada.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 03.02.2015 19:06:16 vasta tsitaadiga

väike vahefiniš
kannatan selle ndl ära (kuna midagi olulist pole sel ndl tõmmata/lükata)
ja samas... mõte liigub selle poole et mille krdi eest nyt siis rohkem raha küsitakse icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
kui nagu ma siin ennist kribasin et kuni jaan keskpaiku jooksis nett nagu siidi
siis peale 19 jaan hakkas ilge ikaldus pihta
T2: Kui te ei taha raha teenida, siis andke sellest kuu enne korrektselt teada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 19:15:56 vasta tsitaadiga

Kui konkreetselt pikalt saatmine sulle midagi maksma ei lähe, siis miks mitte seda teha? Nii laisk ei saa ju ometi olla, et end sellest lõbust ilma jätta. icon_cool.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 21:54:37 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
väike vahefiniš
kannatan selle ndl ära (kuna midagi olulist pole sel ndl tõmmata/lükata)
ja samas... mõte liigub selle poole et mille krdi eest nyt siis rohkem raha küsitakse icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
kui nagu ma siin ennist kribasin et kuni jaan keskpaiku jooksis nett nagu siidi
siis peale 19 jaan hakkas ilge ikaldus pihta
T2: Kui te ei taha raha teenida, siis andke sellest kuu enne korrektselt teada.

muidugi ei usu, et see nii peabki olema nüüd icon_lol.gif . Pigem on asi mingites tehnilistes probleemides. Miks sa ühendust pole võtnud teenusepakkujaga? Kui helistada ei taha, on võimalik alati ka Iseteenindusest päring saata. Siiamaani on see alati töötanud. Väljaarvatud minul siis paar viimast korda jaanuaris, aga enne seda kõik toimis. Helistatakse tagasi nädala jooksul ja seletatakse olnud probleem lahti. Vast ka nüüd. Kuna "kiire aeg" (jaanuar) peaks möödas olema...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.02.2015 11:42:16 vasta tsitaadiga

uudiseid rindelt
tsitaat:
Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette.

mina sain sellest aru, et alates sellest päevast on kõik paketid vahetatud... aga T2 helistades, tõdesin et sain valesti aru.
T2 lepinguid on meil 4, 2 neist NetArvutis, 1 on meie perel ja 1 on mu emal
ema oma on ringi vahetatud, meil mitte
T2 lubas automaatselt ise ümber vahetada - TASUTA
kui hetkel tahad iseteeninduses vahetada - 3,2 €
kui helistamise kaudu, siis - 7,99€
---
ot:
täitsa pekkis... et oma raha ära anda, pead sa selle eest raha andma
seda ei kohta mitte ainult T2-s, vaid igal pool Eestis
järgmine tase võiks nt kuskil söögikohas, kus ise pead kahvli võtma,
maksma nt 50 senti... jne
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 13:34:35 vasta tsitaadiga

Tele 2 Smart kõnekaardiga interneti kiirus piiratud või unlimited? Muidu tundub suht ok variant 10€ 30gb
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 14:48:31 vasta tsitaadiga

unlimited
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 18:48:48 vasta tsitaadiga

urri kirjutas:
uudiseid rindelt
tsitaat:
Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette.

mina sain sellest aru, et alates sellest päevast on kõik paketid vahetatud... aga T2 helistades, tõdesin et sain valesti aru.
T2 lepinguid on meil 4, 2 neist NetArvutis, 1 on meie perel ja 1 on mu emal
ema oma on ringi vahetatud, meil mitte
T2 lubas automaatselt ise ümber vahetada - TASUTA
kui hetkel tahad iseteeninduses vahetada - 3,2 €
kui helistamise kaudu, siis - 7,99€

oot, ma nüüd ei saa aru - tele2 sulges eelmised paketid alates 1.02, aga automaatselt ümber ei vahetanud? Hetkel siis need ümber vahetamata paketid toimivad, kuigi 3G võrgus? Aga kui ei vahetagi, toimivad edasi nagu hetkel? Kuidas nüüd sellest aru saada...?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.02.2015 19:59:17 vasta tsitaadiga

ehk siis nende (T2) loogika järgi hakkasid nad pakette vahetama pärast 01.02.15
seni (täna mul veel) toimisid need 3G paketid edasi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 20:04:12 vasta tsitaadiga

Ja kui ise ei vahetagi? icon_smile.gif Jätavad vana paketi (3G) ning jätavad vana hinna. Jätavad vana paketi, aga tõstavad hinna uuele tasemele. Proovi. Väga huvitav olukord. Mida sul kaotada? icon_lol.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 07.02.2015 20:23:28 vasta tsitaadiga

netipulk, mis ema käes.. selle pakett on vahetatud
ruuteri oma, mis meil peres (elan emast eraldi) pole veel vahetatud
telefoni teel lubati täna, et paari päeva pärast vahetatakse (umbisikuline teguviis)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 18:12:08 vasta tsitaadiga

selge, hoia siis kursis, kuidas asi edeneb ja milliseks 4G kiirus kujuneb.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 11:23:37 vasta tsitaadiga

Sai eile prooviks võetud Smardi kuumaksuvaba interneti sim. Proovisin seda 3.5G pulgaga , levi oli kohutav 105-111dB ja kiirus jäi 1mb kanti. Millegipärast tahtis pidevalt EDGE otsas istuda , vahel harva lülitus HSPA+ peale. 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2015 12:49:37 vasta tsitaadiga


Ei tea, Kuusalu vald, Kahala. Alla 25 megast kiirust pole küll kordagi näinud.
Teaks kuida seda kuradi uut huiaveid ise konnektima panna kah..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 13:34:20 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

Ei tea, Kuusalu vald, Kahala. Alla 25 megast kiirust pole küll kordagi näinud.
Teaks kuida seda kuradi uut huiaveid ise konnektima panna kah..


Palju sul signaali tugevus on?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2015 13:59:58 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Sai eile prooviks võetud Smardi kuumaksuvaba interneti sim. Proovisin seda 3.5G pulgaga , levi oli kohutav 105-111dB ja kiirus jäi 1mb kanti. Millegipärast tahtis pidevalt EDGE otsas istuda , vahel harva lülitus HSPA+ peale. 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.

see 105-111 on ikka täielik piix! Sellega sa ei saagi midagi, imelik et sa 1mb kätte said üldse. Ja Kalamajas sellised levinäitajad? Tunne nagu saatja oleks kuskil kilomeetrite kaugusel või siis sinu-saatja vahel oleksid "mitmed" plekk-katused, pakettaknad jmt. icon_smile.gif
Winterwind, vanamoodi ei anna ühenduda? IE seadetes määrata automaatselt ühenduma, millal iganes ühendus puudub.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.02.2015 14:01:18 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
Palju sul signaali tugevus on?

-66dBm
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.02.2015 14:14:43 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
neoman kirjutas:
Sai eile prooviks võetud Smardi kuumaksuvaba interneti sim. Proovisin seda 3.5G pulgaga , levi oli kohutav 105-111dB ja kiirus jäi 1mb kanti. Millegipärast tahtis pidevalt EDGE otsas istuda , vahel harva lülitus HSPA+ peale. 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.

see 105-111 on ikka täielik piix! Sellega sa ei saagi midagi, imelik et sa 1mb kätte said üldse. Ja Kalamajas sellised levinäitajad? Tunne nagu saatja oleks kuskil kilomeetrite kaugusel või siis sinu-saatja vahel oleksid "mitmed" plekk-katused, pakettaknad jmt. icon_smile.gif
Winterwind, vanamoodi ei anna ühenduda? IE seadetes määrata automaatselt ühenduma, millal iganes ühendus puudub.

Aga juba tükk aega tehakse ju sellist värki ning kõikide ISP-de poolt, et LTE tarbeks võetakse 3,5G ressurss ja siis vähesed allesjäävad saatjad katavad suuri vahemaid.
-100...110dB korral tuleb juurde lisada lisaantenn ja siis saabki taas nautida näiteks -60dB signaali. beer_yum.gif

Endal on juba lisaantennid kasutusel:
1. Hotspotti tegeval telefonil lisaks siis 900MHz-i varrasantenn, selle tegemise õpetuse leiab Youtubest ning on nii lihtne, et isegi koduperenaised saavad selle tegemisega hakkama.
2. USB-modemi korral on kasutusel siis 2100MHz-i tööstuslik antenn aga kes otsib leiab ka YT-st sellise ehitamise õpetuse. Kui ise ehitamisega hakkama ei saa, siis tööõpetustundides käinud naabripoiss ikka saab.
Lisaks sellele on kasutusel MDMA ja see fikseerib USB-modemi töö kindlal sagedusel 2100MHz-i.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 22.02.2015 17:21:41 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:

Ei tea, Kuusalu vald, Kahala. Alla 25 megast kiirust pole küll kordagi näinud.
Teaks kuida seda kuradi uut huiaveid ise konnektima panna kah..

Kuusalu vald, Kursi on T2 täielik ikaldus
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 22.02.2015 22:04:58 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Aga juba tükk aega tehakse ju sellist värki ning kõikide ISP-de poolt, et LTE tarbeks võetakse 3,5G ressurss ja siis vähesed allesjäävad saatjad katavad suuri vahemaid.
-100...110dB korral tuleb juurde lisada lisaantenn ja siis saabki taas nautida näiteks -60dB signaali. beer_yum.gif


Kle Tahanteada -> anna nüüd faktid, kuidas see äravõtmine käib, st LTE jaoks 3,5G käest?

Muidu su jutt taas rumal algklassi loba. Täna Eestis sagedused 3,5G ja LTE ju ei kattu... ?

LTE on 800, 1800 ja 2600 ning 3,5G on 900 ja 2100 (ja seni pole üksteist katnud)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salasilm66
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2009




sõnum 22.02.2015 23:13:23 vasta tsitaadiga

http://www.tele2.ee/klienditeenindus/tehniline_vorguinfo.html

tele2 kodulehe järgi kasutab 4g ka 2100 sagedust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 23.02.2015 13:16:01 vasta tsitaadiga

Tele2 mobiilne nett täna Võrus ikka täiesti olematu. Kaks erinevat telefoni eraldi pakettidega kasutuses ja mõlemas pidevalt ühendus kadunud. Samas need hetked, kui ühendus olemas, on kiirus täiesti normaalne.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 17:55:40 vasta tsitaadiga

D3ff kirjutas:
Tele2 mobiilne nett täna Võrus ikka täiesti olematu. Kaks erinevat telefoni eraldi pakettidega kasutuses ja mõlemas pidevalt ühendus kadunud. Samas need hetked, kui ühendus olemas, on kiirus täiesti normaalne.
Räpinas oli sama teema. Tuli ja läks, tuli ja läks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2015 19:12:16 vasta tsitaadiga

Tallinnas samuti terve hommik probleeme isegi EDGE'i väljavõlumisega. Ja just sel hetkel, kui vaja kasutada Hotspoti.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 10:00:26 vasta tsitaadiga

Nii sai nüüd Huawei E5377 ruuteriga ka katsetatud Smarti kuumaksuvaba kaarti. No ei leia 4G levi , panin EMT kuumaksuvaba sisse ja 4g levi olemas 4-5 pulka. Keegi oskab öelda ,millega signaali tugevust -dbM ina näeks ? Ruuteri softis pole sellist infot.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 24.02.2015 15:55:04 vasta tsitaadiga

salasilm66 kirjutas:
http://www.tele2.ee/klienditeenindus/tehniline_vorguinfo.html

tele2 kodulehe järgi kasutab 4g ka 2100 sagedust


Huvitav, aga ilmselt siiski nishivärk kui rääkida koormustest. Enam huvitaks tahanteada
reaalsed faktid, peaaasi et ta ei pane linki "austraalia antennisite" icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.02.2015 20:43:24 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
salasilm66 kirjutas:
http://www.tele2.ee/klienditeenindus/tehniline_vorguinfo.html

tele2 kodulehe järgi kasutab 4g ka 2100 sagedust


Huvitav, aga ilmselt siiski nishivärk kui rääkida koormustest. Enam huvitaks tahanteada
reaalsed faktid, peaaasi et ta ei pane linki "austraalia antennisite" icon_smile.gif

Kus põõsa all, koopas, sa aasta maha maganud oled. icon_cool.gif

Juba aasta tagasi kirjutati välismaises meedias - on selline tore koht olemas ja sõber Google juhatab kuskohast seda leida saab, et:
1. Tele2 Eesti sageduste "portfellis" on olemas võimalused kasutada järgmiseid sagedusi:
Tele2 Estonia’s spectrum portfolio now reportedly consists of 450MHz, 800MHz, 900MHz, 1800MHz, 2100MHz, 2300MHz, 2600MHz and 3500MHz frequencies.

2. Ja et vajadusel kasutatakse siis seda sagedust mis vaja hakkab minema. Ehk siis kui LTE-Advanced CA hakkab vajama näiteks sagedust 2100MHz-i, siis see ka selleks otstarbeks kasutusele võetakse.

3. Ja veel, kui oled mobiilneti-spetsialist, siis peaksid une pealt teadma, et juba nii oma kaks aastat räägitakse välismaal võimalusest, et 2100MHz-i võetakse 3G käest ära ja antakse LTE / LTE-Advanced CA käsutusse.

4. Ja mis Austraaliasse puutub, siis nemad kirjutasid 2 aastat tagasi juba seda mille meie kohalikud mobiilneti-spetsialistid veel aastal 2015 maha tahavad magada. icon_smile.gif
-------------------------------
neoman:

Smartiga on Tele2-l kaks varianti:
1: Smart Internetikaart: sellega on ainult 3,5G tugi.
2: Smart kõnekaart: sellega on siis LTE ja 3,5G tugi.

Nii, et on täiesti võimalik, et kasutad hoopis Smarti Internetikaarti ja sel juhul ei peagi sa seda LTE-d üleüldse "nägema".

Liialt nõrga signaali korral:
Signaalitugevusest niipalju, et alla -113dB tugevuse korral ühendust üleüldse looma ei hakatagi. icon_cool.gif
Sel juhul pead võimsa välisantenni katusele panema.

Ja mässad antenni kõrguse ja suunaga niikaua kui saad kätte signaalitugevuse vähemalt -70dB.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 20:58:24 vasta tsitaadiga

Aga millega seda signaali tugevust vaadata? Vanal usb modemil sai softist, aga antud ruuteriga ei leidnud softist seda.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 24.02.2015 23:07:01 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.

tahanteada kirjutas:
neoman:

Smartiga on Tele2-l kaks varianti:
1: Smart Internetikaart: sellega on ainult 3,5G tugi.
2: Smart kõnekaart: sellega on siis LTE ja 3,5G tugi.

Nii, et on täiesti võimalik, et kasutad hoopis Smarti Internetikaarti ja sel juhul ei peagi sa seda LTE-d üleüldse "nägema".

Kui ma miski kuu tagasi Tele2 esinduses uurimas käisin, sooviga vahetada Smarti Internetikaardi SIM LTE toega SIM'i vastu, siis öeldi esindusest, et see ei ole hetkel võimalik, kuna Smarti Internetikaardi teenust LTE baasil ei pakuta. Võimalik, et kui kunagi see Smarti Internetikaart uues kuues välja lastakse, siis on teenuse sisu samamoodi peeti keeratud nagu kõigi ülejäänud T2 andmeside paketid.

_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 17:59:15 vasta tsitaadiga

Nii sai nüüd teises kohas proovitud. HSPA+ levi põhjas (-77dBm) ja kiiruseks down 5/ up 2. Winterwind sa oled vist mingi maagilise koha peal ,et selliseid kiiruseid nautida saad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 18:22:12 vasta tsitaadiga

neoman, tema test ju LTE võrgus, mitte HSPA+
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 18:41:01 vasta tsitaadiga

Oh kurja ! Mõtlesin ,et räägib Smarti kuumaksuvaba internetikaardist. Keegi, kes omab antud varianti võiks siia oma tulemustest postitada.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 18:49:53 vasta tsitaadiga

Ma vabandan ette ära kohe, sest äkki tal ongi ikkagi kuumaksuvaba netikaart, aga kiiruse järgi tundub igatahes 4G ühendus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 19:07:26 vasta tsitaadiga

Uploadi kiirust vaadates siis pigem jah.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2015 14:13:36 vasta tsitaadiga

Mul jah nn lepinguga netipakett, nn kiirusepiiranguta. Enne kasutasin ka Smarti aga see sõi koguaeg kõik raha ära ja jamas niisama.
Lõpuks viskas kopa ette ja lasin Smardi lepinguks teha ja ainult nn netiks.

Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.