|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003

|
01.02.2015 14:22:37
|
|
|
iseteenindusest vaadates pole paketimuudatusi veel tehtud. mõni jõukam äkki helistaks ja uuriks.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
01.02.2015 16:57:40
|
|
|
krdi kepp ja käpikud
samas kõrvaltalus on EMT ja just samal hetkel kui seda kirjutan
naabrimees kiidab DL 25 kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
01.02.2015 17:00:38
|
|
|
Lõpetasin Tele2 internetilepingu ära, nüüd on kogu minu arvete info kadunud kui sisse login. Ei tea kuidas ma siis arvet maksan? Eelmise kuu eest ikka peab tasuma veel. Saan ainult ostude ajalugu vaadata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
01.02.2015 17:02:06
|
|
|
| janll kirjutas: |
Lõpetasin Tele2 internetilepingu ära, nüüd on kogu minu arvete info kadunud kui sisse login. Ei tea kuidas ma siis arvet maksan? Eelmise kuu eest ikka peab tasuma veel. Saan ainult ostude ajalugu vaadata  |
Mul tulevad arved meilile...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janll
HV vaatleja
liitunud: 11.07.2011
|
01.02.2015 17:03:15
|
|
|
| Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
01.02.2015 17:05:25
|
|
|
| janll kirjutas: |
| Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile? |
Küsi infost, küll nad sulle meilile saadavad kui tahad...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
01.02.2015 18:45:25
|
|
|
| urri kirjutas: |
krdi kepp ja käpikud
samas kõrvaltalus on EMT ja just samal hetkel kui seda kirjutan
naabrimees kiidab DL 25 kiirust. |
Sa ei ole ju nii "hinnatundlik", et pead hinna järgi teenusepakkujat valima . Saada see tele2 sinnasamusesse ja võta EMT. Naabrimees on juba kõik ära testinud, mida sa ke.id...
| janll kirjutas: |
| Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile? |
kas nad muidu by default netipanka ei saada sel juhul?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
01.02.2015 20:25:21
|
|
|
| janll kirjutas: |
| Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile? |
Minule saadeti eelmine arve SMS-iga ja seda pole varem kunagi juhtunud...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
01.02.2015 20:48:11
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| urri kirjutas: |
krdi kepp ja käpikud
samas kõrvaltalus on EMT ja just samal hetkel kui seda kirjutan
naabrimees kiidab DL 25 kiirust. |
Sa ei ole ju nii "hinnatundlik", et pead hinna järgi teenusepakkujat valima . Saada see tele2 sinnasamusesse ja võta EMT. Naabrimees on juba kõik ära testinud, mida sa ke.id...
| janll kirjutas: |
| Aga kui mul ei olnud tellitud meilile, kuhu nad selle siis nüüd saadavad? Ikka meilile? |
kas nad muidu by default netipanka ei saada sel juhul? |
jah, ei ole nii hinnatundlik vaid laiskus on seni see mis takistab
kuid kui W06 muutusi ei too, siis minek
vaja vaid üle elada ja...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
02.02.2015 18:02:51
|
|
|
kuidas see kiirus T2- l nii kehvaks muutunud on? aasta tagasi, kui veel klient olin siis olid kiirused paremad, kui emt-l
_________________ Ütle siis mõtle  |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cooper9
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2003
|
02.02.2015 18:06:21
|
|
|
Nonii sai siis kuu viimasel päeval see TELE2 pulk kinni pandud. Telefoni teel ei tahetud panna koheselt vaid öeldi, et see juhtub paari tööpäeva jooksul. See oleks tähendanud ka järgmise kuu arve tekkimist.
Sundvisiidi käigus esindusse üritati veel mingit pool-letialust paketti lepituseks pakkuda, kuid ka see oli siiski kehvem kui vanad paketid. Kahju et nii, oli õnneks alternatiive.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
02.02.2015 18:18:15
|
|
|
Mulle ei pakutud midagi asemele, nägemist ja kõik. See esinduses lõpetamine on ka imelik, digiallkirja varianti polnudki, roni selleks esindusse kohale, kui lepingu alustasin, siis piisas ainult kõnest
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.02.2015 18:29:47
|
|
|
| Lõpetamine tehaksegi meelega ebamugavaks. Kui sind kinni hoida ei üritatud, siis see teenindaja ilmselt preemiat ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.02.2015 19:16:54
|
|
|
| ärihai kirjutas: |
kuidas see kiirus T2- l nii kehvaks muutunud on? aasta tagasi, kui veel klient olin siis olid kiirused paremad, kui emt-l |
Lihtsalt teised on muutunud veel aeglasemaks kui EMT. 3G on üsna talumatu tiheda asustusega kohtades, aga EMT 4G ei pruugi jällegi hoonetes levida.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
02.02.2015 20:51:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| ärihai kirjutas: |
kuidas see kiirus T2- l nii kehvaks muutunud on? aasta tagasi, kui veel klient olin siis olid kiirused paremad, kui emt-l |
Lihtsalt teised on muutunud veel aeglasemaks kui EMT. 3G on üsna talumatu tiheda asustusega kohtades, aga EMT 4G ei pruugi jällegi hoonetes levida. |
Oled sa kindel et ei levi? JA hea levi ei tähenda ju kiirust veel, ka nõrga leviga võib teine opekas olla kiirem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
02.02.2015 22:34:22
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Lõpetamine tehaksegi meelega ebamugavaks. Kui sind kinni hoida ei üritatud, siis see teenindaja ilmselt preemiat ei saa. |
Samamoodi ei hoitud kinni, kui lõpetamas käisin paar nädalat tagasi, null emotsiooni. Lisaks null vastust nädal-paar enne lõpetamist tehtud päringutele Iseteeninduses. Ju siis pole kliente vaja.
| Magic kirjutas: |
| Lihtsalt teised on muutunud veel aeglasemaks kui EMT. 3G on üsna talumatu tiheda asustusega kohtades, aga EMT 4G ei pruugi jällegi hoonetes levida. |
Ega ühegi operaatori 3G enne paremaks ei lähe, kui enamus sealt ära "kolivad". Päringu puhul soovitatakse ainult neli geed ja antakse konkreetselt teada, et kolm gee vallas ei toimu enam mingeid mahtude/saatjate lisamisi, et probleeme lahendada.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
03.02.2015 19:06:16
|
|
|
väike vahefiniš
kannatan selle ndl ära (kuna midagi olulist pole sel ndl tõmmata/lükata)
ja samas... mõte liigub selle poole et mille krdi eest nyt siis rohkem raha küsitakse
kui nagu ma siin ennist kribasin et kuni jaan keskpaiku jooksis nett nagu siidi
siis peale 19 jaan hakkas ilge ikaldus pihta
T2: Kui te ei taha raha teenida, siis andke sellest kuu enne korrektselt teada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2015 19:15:56
|
|
|
Kui konkreetselt pikalt saatmine sulle midagi maksma ei lähe, siis miks mitte seda teha? Nii laisk ei saa ju ometi olla, et end sellest lõbust ilma jätta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
03.02.2015 21:54:37
|
|
|
| urri kirjutas: |
väike vahefiniš
kannatan selle ndl ära (kuna midagi olulist pole sel ndl tõmmata/lükata)
ja samas... mõte liigub selle poole et mille krdi eest nyt siis rohkem raha küsitakse
kui nagu ma siin ennist kribasin et kuni jaan keskpaiku jooksis nett nagu siidi
siis peale 19 jaan hakkas ilge ikaldus pihta
T2: Kui te ei taha raha teenida, siis andke sellest kuu enne korrektselt teada.
 |
muidugi ei usu, et see nii peabki olema nüüd . Pigem on asi mingites tehnilistes probleemides. Miks sa ühendust pole võtnud teenusepakkujaga? Kui helistada ei taha, on võimalik alati ka Iseteenindusest päring saata. Siiamaani on see alati töötanud. Väljaarvatud minul siis paar viimast korda jaanuaris, aga enne seda kõik toimis. Helistatakse tagasi nädala jooksul ja seletatakse olnud probleem lahti. Vast ka nüüd. Kuna "kiire aeg" (jaanuar) peaks möödas olema...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
07.02.2015 11:42:16
|
|
|
uudiseid rindelt
| tsitaat: |
| Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette. |
mina sain sellest aru, et alates sellest päevast on kõik paketid vahetatud... aga T2 helistades, tõdesin et sain valesti aru.
T2 lepinguid on meil 4, 2 neist NetArvutis, 1 on meie perel ja 1 on mu emal
ema oma on ringi vahetatud, meil mitte
T2 lubas automaatselt ise ümber vahetada - TASUTA
kui hetkel tahad iseteeninduses vahetada - 3,2 €
kui helistamise kaudu, siis - 7,99€
---
| ot: |
täitsa pekkis... et oma raha ära anda, pead sa selle eest raha andma
seda ei kohta mitte ainult T2-s, vaid igal pool Eestis
järgmine tase võiks nt kuskil söögikohas, kus ise pead kahvli võtma,
maksma nt 50 senti... jne |
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
07.02.2015 13:34:35
|
|
|
| Tele 2 Smart kõnekaardiga interneti kiirus piiratud või unlimited? Muidu tundub suht ok variant 10€ 30gb
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.02.2015 14:48:31
|
|
|
unlimited
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.02.2015 18:48:48
|
|
|
| urri kirjutas: |
uudiseid rindelt
| tsitaat: |
| Seoses uue võrgu avamisega sulgeb Tele2 eelmise põlvkonna 3G paketid alates 1.02.2015 ning pakub asenduseks uusi sarnaste tingimustega ja maksimaalse kiirusega 4G internetipakette. |
mina sain sellest aru, et alates sellest päevast on kõik paketid vahetatud... aga T2 helistades, tõdesin et sain valesti aru.
T2 lepinguid on meil 4, 2 neist NetArvutis, 1 on meie perel ja 1 on mu emal
ema oma on ringi vahetatud, meil mitte
T2 lubas automaatselt ise ümber vahetada - TASUTA
kui hetkel tahad iseteeninduses vahetada - 3,2 €
kui helistamise kaudu, siis - 7,99€
|
oot, ma nüüd ei saa aru - tele2 sulges eelmised paketid alates 1.02, aga automaatselt ümber ei vahetanud? Hetkel siis need ümber vahetamata paketid toimivad, kuigi 3G võrgus? Aga kui ei vahetagi, toimivad edasi nagu hetkel? Kuidas nüüd sellest aru saada...?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
07.02.2015 19:59:17
|
|
|
ehk siis nende (T2) loogika järgi hakkasid nad pakette vahetama pärast 01.02.15
seni (täna mul veel) toimisid need 3G paketid edasi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.02.2015 20:04:12
|
|
|
Ja kui ise ei vahetagi? Jätavad vana paketi (3G) ning jätavad vana hinna. Jätavad vana paketi, aga tõstavad hinna uuele tasemele. Proovi. Väga huvitav olukord. Mida sul kaotada?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
07.02.2015 20:23:28
|
|
|
netipulk, mis ema käes.. selle pakett on vahetatud
ruuteri oma, mis meil peres (elan emast eraldi) pole veel vahetatud
telefoni teel lubati täna, et paari päeva pärast vahetatakse (umbisikuline teguviis)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
08.02.2015 18:12:08
|
|
|
| selge, hoia siis kursis, kuidas asi edeneb ja milliseks 4G kiirus kujuneb.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
22.02.2015 11:23:37
|
|
|
| Sai eile prooviks võetud Smardi kuumaksuvaba interneti sim. Proovisin seda 3.5G pulgaga , levi oli kohutav 105-111dB ja kiirus jäi 1mb kanti. Millegipärast tahtis pidevalt EDGE otsas istuda , vahel harva lülitus HSPA+ peale. 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.02.2015 12:49:37
|
|
|
Ei tea, Kuusalu vald, Kahala. Alla 25 megast kiirust pole küll kordagi näinud.
Teaks kuida seda kuradi uut huiaveid ise konnektima panna kah..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
22.02.2015 13:34:20
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Ei tea, Kuusalu vald, Kahala. Alla 25 megast kiirust pole küll kordagi näinud.
Teaks kuida seda kuradi uut huiaveid ise konnektima panna kah.. |
Palju sul signaali tugevus on?
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
22.02.2015 13:59:58
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Sai eile prooviks võetud Smardi kuumaksuvaba interneti sim. Proovisin seda 3.5G pulgaga , levi oli kohutav 105-111dB ja kiirus jäi 1mb kanti. Millegipärast tahtis pidevalt EDGE otsas istuda , vahel harva lülitus HSPA+ peale. 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud. |
see 105-111 on ikka täielik piix! Sellega sa ei saagi midagi, imelik et sa 1mb kätte said üldse. Ja Kalamajas sellised levinäitajad? Tunne nagu saatja oleks kuskil kilomeetrite kaugusel või siis sinu-saatja vahel oleksid "mitmed" plekk-katused, pakettaknad jmt.
Winterwind, vanamoodi ei anna ühenduda? IE seadetes määrata automaatselt ühenduma, millal iganes ühendus puudub.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
22.02.2015 14:01:18
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| Palju sul signaali tugevus on? |
-66dBm
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
22.02.2015 14:14:43
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| neoman kirjutas: |
| Sai eile prooviks võetud Smardi kuumaksuvaba interneti sim. Proovisin seda 3.5G pulgaga , levi oli kohutav 105-111dB ja kiirus jäi 1mb kanti. Millegipärast tahtis pidevalt EDGE otsas istuda , vahel harva lülitus HSPA+ peale. 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud. |
see 105-111 on ikka täielik piix! Sellega sa ei saagi midagi, imelik et sa 1mb kätte said üldse. Ja Kalamajas sellised levinäitajad? Tunne nagu saatja oleks kuskil kilomeetrite kaugusel või siis sinu-saatja vahel oleksid "mitmed" plekk-katused, pakettaknad jmt.
Winterwind, vanamoodi ei anna ühenduda? IE seadetes määrata automaatselt ühenduma, millal iganes ühendus puudub. |
Aga juba tükk aega tehakse ju sellist värki ning kõikide ISP-de poolt, et LTE tarbeks võetakse 3,5G ressurss ja siis vähesed allesjäävad saatjad katavad suuri vahemaid.
-100...110dB korral tuleb juurde lisada lisaantenn ja siis saabki taas nautida näiteks -60dB signaali.
Endal on juba lisaantennid kasutusel:
1. Hotspotti tegeval telefonil lisaks siis 900MHz-i varrasantenn, selle tegemise õpetuse leiab Youtubest ning on nii lihtne, et isegi koduperenaised saavad selle tegemisega hakkama.
2. USB-modemi korral on kasutusel siis 2100MHz-i tööstuslik antenn aga kes otsib leiab ka YT-st sellise ehitamise õpetuse. Kui ise ehitamisega hakkama ei saa, siis tööõpetustundides käinud naabripoiss ikka saab.
Lisaks sellele on kasutusel MDMA ja see fikseerib USB-modemi töö kindlal sagedusel 2100MHz-i.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
urri
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.01.2004
|
22.02.2015 17:21:41
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
Ei tea, Kuusalu vald, Kahala. Alla 25 megast kiirust pole küll kordagi näinud.
Teaks kuida seda kuradi uut huiaveid ise konnektima panna kah.. |
Kuusalu vald, Kursi on T2 täielik ikaldus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
22.02.2015 22:04:58
|
|
|
| tahanteada kirjutas: |
Aga juba tükk aega tehakse ju sellist värki ning kõikide ISP-de poolt, et LTE tarbeks võetakse 3,5G ressurss ja siis vähesed allesjäävad saatjad katavad suuri vahemaid.
-100...110dB korral tuleb juurde lisada lisaantenn ja siis saabki taas nautida näiteks -60dB signaali. |
Kle Tahanteada -> anna nüüd faktid, kuidas see äravõtmine käib, st LTE jaoks 3,5G käest?
Muidu su jutt taas rumal algklassi loba. Täna Eestis sagedused 3,5G ja LTE ju ei kattu... ?
LTE on 800, 1800 ja 2600 ning 3,5G on 900 ja 2100 (ja seni pole üksteist katnud)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
23.02.2015 13:16:01
|
|
|
| Tele2 mobiilne nett täna Võrus ikka täiesti olematu. Kaks erinevat telefoni eraldi pakettidega kasutuses ja mõlemas pidevalt ühendus kadunud. Samas need hetked, kui ühendus olemas, on kiirus täiesti normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
23.02.2015 17:55:40
|
|
|
| D3ff kirjutas: |
| Tele2 mobiilne nett täna Võrus ikka täiesti olematu. Kaks erinevat telefoni eraldi pakettidega kasutuses ja mõlemas pidevalt ühendus kadunud. Samas need hetked, kui ühendus olemas, on kiirus täiesti normaalne. |
Räpinas oli sama teema. Tuli ja läks, tuli ja läks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
24.02.2015 10:00:26
|
|
|
| Nii sai nüüd Huawei E5377 ruuteriga ka katsetatud Smarti kuumaksuvaba kaarti. No ei leia 4G levi , panin EMT kuumaksuvaba sisse ja 4g levi olemas 4-5 pulka. Keegi oskab öelda ,millega signaali tugevust -dbM ina näeks ? Ruuteri softis pole sellist infot.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
24.02.2015 15:55:04
|
|
|
Huvitav, aga ilmselt siiski nishivärk kui rääkida koormustest. Enam huvitaks tahanteada
reaalsed faktid, peaaasi et ta ei pane linki "austraalia antennisite"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
24.02.2015 20:43:24
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Huvitav, aga ilmselt siiski nishivärk kui rääkida koormustest. Enam huvitaks tahanteada
reaalsed faktid, peaaasi et ta ei pane linki "austraalia antennisite"  |
Kus põõsa all, koopas, sa aasta maha maganud oled.
Juba aasta tagasi kirjutati välismaises meedias - on selline tore koht olemas ja sõber Google juhatab kuskohast seda leida saab, et:
1. Tele2 Eesti sageduste "portfellis" on olemas võimalused kasutada järgmiseid sagedusi:
Tele2 Estonia’s spectrum portfolio now reportedly consists of 450MHz, 800MHz, 900MHz, 1800MHz, 2100MHz, 2300MHz, 2600MHz and 3500MHz frequencies.
2. Ja et vajadusel kasutatakse siis seda sagedust mis vaja hakkab minema. Ehk siis kui LTE-Advanced CA hakkab vajama näiteks sagedust 2100MHz-i, siis see ka selleks otstarbeks kasutusele võetakse.
3. Ja veel, kui oled mobiilneti-spetsialist, siis peaksid une pealt teadma, et juba nii oma kaks aastat räägitakse välismaal võimalusest, et 2100MHz-i võetakse 3G käest ära ja antakse LTE / LTE-Advanced CA käsutusse.
4. Ja mis Austraaliasse puutub, siis nemad kirjutasid 2 aastat tagasi juba seda mille meie kohalikud mobiilneti-spetsialistid veel aastal 2015 maha tahavad magada.
-------------------------------
neoman:
Smartiga on Tele2-l kaks varianti:
1: Smart Internetikaart: sellega on ainult 3,5G tugi.
2: Smart kõnekaart: sellega on siis LTE ja 3,5G tugi.
Nii, et on täiesti võimalik, et kasutad hoopis Smarti Internetikaarti ja sel juhul ei peagi sa seda LTE-d üleüldse "nägema".
Liialt nõrga signaali korral:
Signaalitugevusest niipalju, et alla -113dB tugevuse korral ühendust üleüldse looma ei hakatagi.
Sel juhul pead võimsa välisantenni katusele panema.
Ja mässad antenni kõrguse ja suunaga niikaua kui saad kätte signaalitugevuse vähemalt -70dB.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
24.02.2015 20:58:24
|
|
|
| Aga millega seda signaali tugevust vaadata? Vanal usb modemil sai softist, aga antud ruuteriga ei leidnud softist seda.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
24.02.2015 23:07:01
|
|
|
| neoman kirjutas: |
| 4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud. |
| tahanteada kirjutas: |
neoman:
Smartiga on Tele2-l kaks varianti:
1: Smart Internetikaart: sellega on ainult 3,5G tugi.
2: Smart kõnekaart: sellega on siis LTE ja 3,5G tugi.
Nii, et on täiesti võimalik, et kasutad hoopis Smarti Internetikaarti ja sel juhul ei peagi sa seda LTE-d üleüldse "nägema". |
Kui ma miski kuu tagasi Tele2 esinduses uurimas käisin, sooviga vahetada Smarti Internetikaardi SIM LTE toega SIM'i vastu, siis öeldi esindusest, et see ei ole hetkel võimalik, kuna Smarti Internetikaardi teenust LTE baasil ei pakuta. Võimalik, et kui kunagi see Smarti Internetikaart uues kuues välja lastakse, siis on teenuse sisu samamoodi peeti keeratud nagu kõigi ülejäänud T2 andmeside paketid.
_________________ D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
25.02.2015 17:59:15
|
|
|
Nii sai nüüd teises kohas proovitud. HSPA+ levi põhjas (-77dBm) ja kiiruseks down 5/ up 2. Winterwind sa oled vist mingi maagilise koha peal ,et selliseid kiiruseid nautida saad
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 18:22:12
|
|
|
| neoman, tema test ju LTE võrgus, mitte HSPA+
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
25.02.2015 18:41:01
|
|
|
| Oh kurja ! Mõtlesin ,et räägib Smarti kuumaksuvaba internetikaardist. Keegi, kes omab antud varianti võiks siia oma tulemustest postitada.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 18:49:53
|
|
|
| Ma vabandan ette ära kohe, sest äkki tal ongi ikkagi kuumaksuvaba netikaart, aga kiiruse järgi tundub igatahes 4G ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
25.02.2015 19:07:26
|
|
|
| Uploadi kiirust vaadates siis pigem jah.
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
28.02.2015 14:13:36
|
|
|
Mul jah nn lepinguga netipakett, nn kiirusepiiranguta. Enne kasutasin ka Smarti aga see sõi koguaeg kõik raha ära ja jamas niisama.
Lõpuks viskas kopa ette ja lasin Smardi lepinguks teha ja ainult nn netiks.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|