Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 18:05:27 vasta tsitaadiga

r3s3t, kui saladus ei ole, siis mis tooted need sellised on mida peaks kohapeal olema kuid ei ole?
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 08.02.2015 19:56:43 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
r3s3t, kui saladus ei ole, siis mis tooted need sellised on mida peaks kohapeal olema kuid ei ole?

Xbox controller, mehaaniline klaver, joystick, vesa seinakinnitus, fan controller, PSU jne..
Kõik mis ma sealt ostnud olen, kõigega on ca' nädal või pisut vähem aega läinud.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 20:33:03 vasta tsitaadiga

Eks jälgita ka, mida ostetakse. Kui keegi kord aastas ostab mingi joysticki, siis pole mõtet neid 100 tk omale lattu seisma võtta.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2015 20:47:46 vasta tsitaadiga

Xbox controller- näinud ATs müügis
mehaaniline klaver- pea terve razeri tootevalik
joystick- no juba öeldud mis teema sellega.
vesa seinakinnitus- ei muidugi ühestki teisest poest seda ei saaks nt. euronics. vaja on nädala oodata.
fan controller- taaskord näinud müügil mitut erinevat
PSU- tavaliselt poes mingi 6-7 tootja kraami, kui sealt ka valida ei suuda peab ikka eriline emane olema.

ja no viimaks kui ootamine nii valus siis ära osta ja otsi kust kohe saad.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.02.2015 21:12:17 vasta tsitaadiga

No minu mõtted välja laotud raul.. thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 09.02.2015 00:14:18 vasta tsitaadiga

raul. kirjutas:
Xbox controller- näinud ATs müügis
mehaaniline klaver- pea terve razeri tootevalik
joystick- no juba öeldud mis teema sellega.
vesa seinakinnitus- ei muidugi ühestki teisest poest seda ei saaks nt. euronics. vaja on nädala oodata.
fan controller- taaskord näinud müügil mitut erinevat
PSU- tavaliselt poes mingi 6-7 tootja kraami, kui sealt ka valida ei suuda peab ikka eriline emane olema.

ja no viimaks kui ootamine nii valus siis ära osta ja otsi kust kohe saad.

Täesti pole aega, et nädala sees jõuaks shoppama, eelistan oma kraami postiautomaati tellida, aga lihtsalt ei saa aru, miks see nii kaua aega peab võtma. Juhtusin mingi jubina saksa amazonist ostma, 3icon_exclaim.gif päevaga oli kohal,
AT ei saa isegi sama tulemust kui tartust mingi jubin tuleb. Joysticki puhul saan tõesti aru, vähem liikuv kaup, tuleb kaugelt tellida aga kui jubin on müügil on siis miks ma seda nädal aega ootama pean?
ja no tõesti, razer mech klaver on mingite odavate hiina switchidega aga hind on küll premium, no thanks.
Emane oled sa ise, kui midagi euronicsist ostad, lollide lüpsmiseks too pood.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.02.2015 00:29:11 vasta tsitaadiga

r3s3t, aga miks sa ei saa valida siis kümnete analoogsete poodide vahel, mis Eestis tegutsevad?
Tingimused on neil üldjoontes samad, ehk on mõni paremgi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 00:42:09 vasta tsitaadiga

r3s3t kirjutas:
Suht närvidele käib, et neil pole mitte kunagi midagi olemas. Alati kui midagi tellin siis on Tellitud ja mingi nädalase ooteajaga. Olete küllalt suur pood juba ,et omale eestise ka mingid vahelaod ehitada.


Hämmastav lahmimine icon_biggrin.gif Eestis on teisi poode ka, kus kindlast on kõik valik kohe juba ette korvi ära pandud... ja võibolla ka ka juba sinu eest ära ka makstud icon_smile.gif

Muidugi et öelda, et midagi pole kunagi olemas, on ilmselge laim... Viimasel paaril korral olen saan pmst kõik mis vaja on läinud, et arvuti ellu uuesti äratada ja seda ka laupäeval icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 18:35:38 vasta tsitaadiga

r3s3t kirjutas:
AT ei saa isegi sama tulemust kui tartust mingi jubin tuleb.

Ei saa võrrelda Amazoni ja AT-d. Amazon paneb sama päev toote oma laost posti ja post toob ta sulle koju. Samas ei saa Amazoni tootele järgi minna kuna tegemist ei ole kauplusega...
Tartus olev toode tuleks saata tartust Tallinnasse ja sealt ta saadetaks siis sulle - vanasti oli see teema, et seda ei tehtud kuna nad peaksid põhimõtteliselt 2x täis postitasu maksma ja telliti lihtsalt laost uus mis saabub mõnede päevadega Tallinnasse ja sealt saadetakse sulle. Igal juhul teeb pakk vahepeatumise Tallinnas.

Kui tahad postiga midagi tellida, siis pead tellima seda Tallinna kauplustes olevast inventuurist.

Kindlasti saaks väikse lisatasu eest kokku leppida, et toode saadetakse otse Tartust sulle, aga arvestama pead sellega, et kaupluse müüja peaks ise selle pakkima ja viima postiautomaati või kontorisse - see on võrreldav sellega, et sa lased mõnel hinnavaatlejal selle sealt osta ja sulle saata ja niisama tasuta ei tegele keegi sellega.

Mul oli juhus Klickis kus mulle pakuti, et nad toovad ühest Tallinna kauplusest toote teise kauplusesse... See võttis neil aega poolteist nädalat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 20:48:57 vasta tsitaadiga

r3s3t ära lahmi & laima icon_exclaim.gif
Teadmiseks sulle: Tallinna esinduste vahel liigub kaup 2x nädalas: Kolmapäeviti & Reedeti , kui ei sobi, siis vali mõni teine müüja, kes sinu soovil viskab sulle trooni ette ka punase vaiba.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 23:04:00 vasta tsitaadiga

Chidori, kui tooted on esinduses kohapeal olemas, siis vähemasti Tartust lähevad nad otse kliendile (DPD/Smartpost), kui arvel on veel välislaost asju/teistest esindustest, siis muidugi liiguvad esialgu Tallinnasse ja siis kõik koos sealt edasi.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 01:32:40 vasta tsitaadiga

sweezy, ei liigu ainult kaks korda nädalas. Hiljemalt ülejärgmiseks (töö)päevaks on teises Tallinna esinduses.

viimati muutis Mihkel. 10.02.2015 16:18:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 09:52:10 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
sweezy, ei liigu ainult kaks korda nädalas. Hiljemalt ülejärgmiseks päevaks on teises Tallinna esinduses.

My bad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 10.02.2015 21:55:57 vasta tsitaadiga

Sorry kui arutatud on seda aga...
Kas AT-sse on keegi pöördund või mis seisukoht sellega on, et kas GTX970 saab tagastada ja vahetada näiteks teise videokaardi vastu. AMD või siis juurde maksta ja GTX980 võtta?
Mõnele sõbrale masinad kokku pandud ja kuna nurinat on siis uuriks, et kui tugev soov on vahetada siis kas ja mis saab?

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 22:13:23 vasta tsitaadiga

Miks siis ise ei pöördu kui probleem on?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 10.02.2015 22:23:14 vasta tsitaadiga

Ei nu eks ma pöördun ka, aga viimaselajal sellised noobid letis kes ei tea maad ega ööd.
Ma kristiines tükk aega vaidlesin, et tahan WD RED ketast ja väideti EI OLE EI OLE. Võtsin telefoni vaatasin, kohal kristiines.
Siis sellepeale otsis ja leidis.
Mõtlesin, et küsin kas keegi on nagu proovind ja saanud tagastada.
Mul 1 tuttav on kes nagu tegelt oleks nõus juurde panema ja GTX980 võtma kuna tal 2560 resoga monitor ja väidab, et seda lisa 500MB oleks vaja.
Samas müüa 970 ja sellega hunnik raha kaotada ei olnud nõus.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 10.02.2015 22:53:32 vasta tsitaadiga

Mis arvad, mida AT selle kasutatud videoga pihta peab hakkama?
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 10.02.2015 23:05:23 vasta tsitaadiga

Nvidiale tagasi? Seaduse järgi peab vist ju saama seda mida lubatud. Kui toodet ei saa parandada siis tagasiosta vms.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2015 23:06:49 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Nvidiale tagasi? Seaduse järgi peab vist ju saama seda mida lubatud. Kui toodet ei saa parandada siis tagasiosta vms.


Kui parandada ei saa, siis saad raha tagasi või uue kaardi. Seda määrab juba ekspertiis.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 23:14:29 vasta tsitaadiga

See on ju selle kaardi eripära ja parandada pole siin miskit icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2015 23:20:21 vasta tsitaadiga

Mis eripärast täpselt jutt käib? Mul ka gtx 970. Minul vahetati välja selle pärast, et oli praak.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 23:27:45 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Nvidiale tagasi? Seaduse järgi peab vist ju saama seda mida lubatud. Kui toodet ei saa parandada siis tagasiosta vms.


Kui parandada ei saa, siis saad raha tagasi või uue kaardi. Seda määrab juba ekspertiis.


koigepealt parandamine siis kui see ei aita siis vahetus ja siis alles raha.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2015 23:30:45 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Alati ei ole ikka päris nii, minu kaarti parandada ei saanud ja küsiti kas tahan raha või uut kaarti. Point selles, et mulle pakuti kohe raha võimalust. Muidugi see ootamine oli mitu nädalat thumbs_down.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 10.02.2015 23:31:46 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Nvidiale tagasi? Seaduse järgi peab vist ju saama seda mida lubatud. Kui toodet ei saa parandada siis tagasiosta vms.


Sina viid kaardi poodi tagasi, AT saadab selle maaletoojale ja maaletooja saadab uue kaardi. Siis avastad, et sellel on ka 3.5GB ja nii teed 3 korda tsükli läbi. Alles siis on sul õigus raha tagasi nõuda. Heal juhul kuskil 6 nädalat läheb kokku.

Nvidia "black" ajab veits marru eksole icon_lol.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 10.02.2015 23:33:06 vasta tsitaadiga

Nujaa aga seda ju ei anna parandada, et 4GB oleks ... seega ongi ju tegelt reklaamitud valet asja.
Siinkohal isegi ei taheta raha tagasi vaid juurde panna ja GTX980 võtta. Mis peaks ka nVidiale sobima icon_razz.gif

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 10.02.2015 23:36:57 vasta tsitaadiga

Ah ärge jahuge sellest 3.5Gb. Ma mängin mängu praegu mis üle selle kasutab ja gtx 970 4Gb kaardiga ei muutu midagi aeglasemaks, ega pole mingit probleemi.Mängus kasutus 3,7Gb ja kõik nii sujuv kui peab.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 23:38:05 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Nujaa aga seda ju ei anna parandada, et 4GB oleks ... seega ongi ju tegelt reklaamitud valet asja.
Siinkohal isegi ei taheta raha tagasi vaid juurde panna ja GTX980 võtta. Mis peaks ka nVidiale sobima icon_razz.gif

no aga on ju 4GB icon_rolleyes.gif
Lihtsalt ei pandud kirja, et 0,5GB ei kõlba teatud mängudes mängudeks icon_biggrin.gif

Edu pikaks vaidlemiseks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 03:33:06 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Nvidiale tagasi? Seaduse järgi peab vist ju saama seda mida lubatud. Kui toodet ei saa parandada siis tagasiosta vms.
-FoX- kirjutas:
Nujaa aga seda ju ei anna parandada, et 4GB oleks ... seega ongi ju tegelt reklaamitud valet asja.

Kaardil ei ole ju midagi viga ja toimib nii nagu Nvidia poolt ettenähtud:
https://forums.geforce.com/default/topic/803518/geforce-900-series/gtx-970-3-5gb-vram-issue/post/4438090/#4438090
Vaikselt tehakse ka driverit mis parandab mälumoodulite vahelist üleminekut.

Kui sa tahad vaielda kaartide mälumahu üle, siis mis on su arvamus kaartidest nagu GTX295, GTX690, TITAN Z, HD7990, HD295X2 jne.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 11.02.2015 08:49:44 vasta tsitaadiga

Ei no nende dual gpu kaartidega oli ju selge ammu, et kasutab ainult poole.
Kuskilt lugesin, et DX12 ja Mantle pmst on võimalik teha ka nii, et mõlema kaardi SLI või CF variandis mõlema mälu kasutaks, et saaks siis mälud kokku liita!
Aga probleem selles, et mul ka 970SLI ja ma ei nuta ... aga kuna ma olen ise teinud inimestele PC-d ja 1 inimene nendest nagu avaldas soovi, et uuriksin mis seis on siis ma peaks tema soovi austama.
Tema väitel 2560 resol ja 144hz juures tekitab probleemi 3.5GB sest see pidi pidevalt täis olema.
Kuna tema ostis reklaamitud 4GB mida avalikult keegi kuskil ei öelnud, et tegelikult ei ole 4GB vaid pettus avastati siis tegelt minusilmis on tal ju õigus see toode tagastada.
See on umbes sama, et ostad 4 ukselise auto aga 1 uks ei käi lahti ... aga vahet pole saad ju teisest uksest ka minna... uksi on ju 4 lihtsalt 1 ei käi lahti!

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.02.2015 09:17:22 vasta tsitaadiga

-FoX-, kuna väidetavalt iga tarkvaraga seda probleemi pole, siis võrdle pigem nii, et ühel uksel pole võimalik aknakest täielikult avada icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 10:34:54 vasta tsitaadiga

-FoX-, üleval lingitud driverite parandamise teemas viimane postitus.
Spoiler Spoiler Spoiler

Nii et suht lootusetu on midagi vahetada kui pood just ise vastu ei tule.......mida ma ei usu, sest kaart on kasutatud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 11.02.2015 10:40:50 vasta tsitaadiga

Selge, sellist asja ma teada tahtsingi.
Saan selle jutu edasi saata ja loodetavasti maha rahustada.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2015 19:33:15 vasta tsitaadiga

Kas Arvutitark enam garantiid kauba teisejärgsele omanikule ei pakugi?

Mulje on jäänud et garantiiga peab tegelema inimene kes kauba esialgselt ostis?

Kui nii siis see küll teretulnud pole, siiani on seerianumbrite jms alusel hakkama saadud.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.02.2015 19:37:59 vasta tsitaadiga

No garantii kehtib ikka kaubale, mitte isikule, kes selle füüsiliselt ostis. icon_lol.gif Mõni pood võib ju ka sedamoodi arvata.

Kuid kaupmehed võivad mingil põhjusel ka imelikke asju teha. Kui arvet pole siis on kauba uuele omanikule antud hetkel jama kaelas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2015 19:46:34 vasta tsitaadiga

üldjuhul( suht alati) käib garantii ikka arve alusel, mitte ostja passi alusel icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2015 19:53:53 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
siiani on seerianumbrite jms alusel hakkama saadud.

Seerianumber ei ole müügidokument. Arve ja toote SN on ikkagi garantii aluseks - SN saab võltsida ja alati ei pruugi seda süsteemis olla (on olnud tooteid kus karbi peal olev ja toote peal olev SN ei ole 1:1)
Arve koopia ja toode näppus ei tohiks keegi sind kuskilt minema ajada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2015 21:07:57 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
siiani on seerianumbrite jms alusel hakkama saadud.

Seerianumber ei ole müügidokument. Arve ja toote SN on ikkagi garantii aluseks - SN saab võltsida ja alati ei pruugi seda süsteemis olla (on olnud tooteid kus karbi peal olev ja toote peal olev SN ei ole 1:1)
Arve koopia ja toode näppus ei tohiks keegi sind kuskilt minema ajada.




"Peeter ostab poest videokaardi, Mati ostab selle temalt ära. Siis kui Mati soovib garantiid tootele peab ta Peetri poodi saatma"

Jah see et S/N alusel garri on pakutud on puhtalt vastutulemine erinevate firmade poolt. Ent milleks olemasolevat seisu muuta? On mingi konkreetne põhjus.

Siiani olen peale AT ka teiste kohtadega asju ilma arveta ajanud, kõik on ludinal toiminud icon_smile.gif Samuti pole vahet olnud mitmes omanik ma asjale olnud olen.

Praegu otseselt muret pole, ent kuna täna sai ühe toote garantiikestvuse kohta uuritud sain sellise vastuse:

tsitaat:

Toode on soetatud 12.02.2014, seega garantii on veel kehtiv. Küll aga peate seljuhul kontakteeruma kaardi esimese omanikuga kui midagi peaks juhtuma, sest kui soovite ise seda tuua garantiisse, siis rakendub tasu.


Samas arvet mul pole, ehk siis garantiid ka mitte? Asi töötab ent kas siis pean edasi kasutama seda kui garantiita asja?



Ütleme et isegi kui mul on edaspidi arve olemas, kas võib endiselt probleeme tekkida.

Kuigi garantii jaoks tihti põhjust pole siis kuna ühelt teiselt tuttavalt jõudis juba varasemalt infot et tal oli probleeme garantiiga, selle uuringi.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 11:28:15 vasta tsitaadiga

Minu jaoks tekitab küsimusi see, et miks peab toote esimene omanik selle garantiisse viima ?!
Mis seal vahet on, mitmes omanik viib kui on olemas ostuarve?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 12:26:51 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Samas arvet mul pole, ehk siis garantiid ka mitte?
Arve on leping, mis kohustab kaupmeest oma kauba toimivust tagama. Sarnaselt ei ole hulgiladu kohustatud sulle garantiid pakkuma kuna sina ei ostnud toodet neilt. Seerianumber on lihtsalt unikaalne asi mille järgi toodet eristada teistest ja sellel ei ole mingit seaduslikku väärtust.
Küll ei puutu teemasse, aga müüdud/mahakantud/kingitud jne. toodetel on kah erinevad seaduslikud ja kaupmehe poolsed tingimused - foorumist ostes võid sattuda toote peale millel seaduslikku garantiid ei pruugigi olla ja toimib mingine tootjagarantii, mis võib ka 12 kuud olla näiteks. Samuti võib olla soodustoode kus näiteks kõrisev ventikas või surnud piksel on konkreetselt arvel kirjas.

Alati on ka see variant, et toode ei ole neilt ostetud, aga nad saavad selle oma toodetega garantiisse saata. Siis on ju arusaadav, et nad küsivad tasu transpordi ja vaeva eest.

Go Kane! kirjutas:
Ütleme et isegi kui mul on edaspidi arve olemas, kas võib endiselt probleeme tekkida.
Kui sul on arve, siis ei ole neil seaduslikku alust sult teenustasu nõuda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 24.02.2015 20:00:29 vasta tsitaadiga

Pole kunagi arvutiasjade garantiitingimustesse süvenenud, aga mõnede muude kaupadega on küll nii, et tootja kirjutab garantiitingimustes, et garantii kehtib vaid uue toote ostjale. Kui toode müüakse edasi, garantii enam ei kehti.
Asjatundjad võiks selle teema Võlaõigusseadusest lähtuvalt lahti kirjutada, aga eks see oleks üsna väikese kasuteguriga, kuna rahva funktsionaalse lugemise oskus on ikka masendavalt niru.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.02.2015 21:29:08 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
Pole kunagi arvutiasjade garantiitingimustesse süvenenud, aga mõnede muude kaupadega on küll nii, et tootja kirjutab garantiitingimustes, et garantii kehtib vaid uue toote ostjale. Kui toode müüakse edasi, garantii enam ei kehti.
Asjatundjad võiks selle teema Võlaõigusseadusest lähtuvalt lahti kirjutada, aga eks see oleks üsna väikese kasuteguriga, kuna rahva funktsionaalse lugemise oskus on ikka masendavalt niru.
Ja mismoodi see ostja fikseeritakse, kui arvel on kiri "Eraisik"?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 23:32:02 vasta tsitaadiga

nimeliselt ei fikseeritagi ju
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 01:08:14 vasta tsitaadiga

Poest otse ostes ei ole enamasti, aga netist tellides on kõik info üldiselt olemas.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 11:44:15 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
trebla kirjutas:
Pole kunagi arvutiasjade garantiitingimustesse süvenenud, aga mõnede muude kaupadega on küll nii, et tootja kirjutab garantiitingimustes, et garantii kehtib vaid uue toote ostjale. Kui toode müüakse edasi, garantii enam ei kehti.
Asjatundjad võiks selle teema Võlaõigusseadusest lähtuvalt lahti kirjutada, aga eks see oleks üsna väikese kasuteguriga, kuna rahva funktsionaalse lugemise oskus on ikka masendavalt niru.
Ja mismoodi see ostja fikseeritakse, kui arvel on kiri "Eraisik"?


No kui arvel on kiri "Eraisik" siis müü toodet või kümnele inimesele edasi ja garantiid tehakse ikka edasi, hetkel probleemi valmistavad need arved, millel on kellegi isiku nimi peal või ettevõtte nimi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 25.02.2015 21:35:21 vasta tsitaadiga

Või kui sinisilmne kodanik läheb ilma arveta seerianumbri alusel garantiid nõudma.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 21:53:02 vasta tsitaadiga

trebla, mina olen nii videokaardi viinud garantiisse, sest ma ei hoia kunagi paberipahna alles ja muret polnud icon_rolleyes.gif
Niisamuti olen siit foorumist ostnud HTC telefoni, mis omakorda oli ostetud saksamaalt ja Kännukas võttis IMEI alusel töösse ning emaplaat vahetati ära.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 25.02.2015 22:15:46 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
trebla, mina olen nii videokaardi viinud garantiisse, sest ma ei hoia kunagi paberipahna alles ja muret polnud icon_rolleyes.gif
Niisamuti olen siit foorumist ostnud HTC telefoni, mis omakorda oli ostetud saksamaalt ja Kännukas võttis IMEI alusel töösse ning emaplaat vahetati ära.


Arved on sinu jaoks lihtsalt paberipahn? icon_biggrin.gif Mul on küll lausa eraldi kaante vahel arved toodete kohta, millel kehtib veel garantii.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 25.02.2015 22:16:30 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
siiani on seerianumbrite jms alusel hakkama saadud.

Seerianumber ei ole müügidokument. Arve ja toote SN on ikkagi garantii aluseks - SN saab võltsida ja alati ei pruugi seda süsteemis olla (on olnud tooteid kus karbi peal olev ja toote peal olev SN ei ole 1:1)
Arve koopia ja toode näppus ei tohiks keegi sind kuskilt minema ajada.


SN võltsimine kõlab küll põnevalt. Et AT'st SN alusel garantiid nõuda, on ju vaja AT'st ostetud toote SN't. Arusaamatuks jääb, kust peaks suvaline inimene selle saama.
Kui SN erineb tootel ja karbil ning seetõttu pole süsteemis, tähendab see, et arve olemasolul võib suvalise SN'ga toote viia AT ja nõuda garantiid, kuigi toode pole sealt ostetud?
Kui ma peaksin tahtma mujalt ostetud või lõppenud garantiiga toodet tasuta parandada, oleks ju palju lihtsam leida arve koopia kui AT andmebaasiga sobiv SN.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 22:22:45 vasta tsitaadiga

Dave20, selles mõttes pahn jah, aga nüüd olen siis ettevaatlikum. Siiani kõik asjad seerinumbri alusel saanud remonditud. Nagu GaZmO kirjutas, siis toote kood peab olema ka müüja andmebaasis. Viimase videokaardi just nii sain ka remonditud...müüja toksis numbri oma arvutisse ja selgus hetkega, et on jah neilt ostetud ja garantii jaoks OK .
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 25.02.2015 22:47:10 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
trebla, mina olen nii videokaardi viinud garantiisse, sest ma ei hoia kunagi paberipahna alles ja muret polnud icon_rolleyes.gif
Niisamuti olen siit foorumist ostnud HTC telefoni, mis omakorda oli ostetud saksamaalt ja Kännukas võttis IMEI alusel töösse ning emaplaat vahetati ära.

Tore. Sul on vedanud, et oled tegemist teinud "eetiliste" kauplejatega. Aga meil on kogu ühiskonnas liigagi piisavalt JOKKi. Ja kui kisub JOKKiks, tuleb lagedale kraamida Võlaõigusseadus. See ei räägi midagi seerianumbritest või IMEI-st.
Just protect your ASS! Or get screwed.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.