Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 14:17:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Aga kas rootsi onud on tuvastanud, millisest versioonist see jama kõik algas? Kui on, siis kaughaldusega kõigile probleemist teatajate Intenotele viimane toimiv versioon peale ja korras. Või on sellega kah nii nagu uue nutiteeveega, kus "vanale versioonile ei saa tagasi minna"?


1.6.5 versioon pole lahendus, kuna seal oli teadaolevaid jamasid voip osaga, kus telefon toru tõstes tumm oli, kuigi sisse ja välja helistada sai.
Maapiirkonna Maali ei oska väga restarti teha. Igaöist restarti hard-code-da ka ei sooviks.

Mina probleemidele algselt infot kogusin ja koos kolleegiga vead tuvastasin. Loodan, et Q1 on uues softis probleemid lahendatud. Foorumlastele tänu, et viitsisite.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 18.02.2015 14:19:59 vasta tsitaadiga

Miks see 10k+ ebareaalne peaks olema? Arvan, et olen ise tehnikuna paigaldanud hinnanguliselt 200+ Inteno ruuterit, ja tehnikuid peaks Elionis olema 100 ringis. Ja ma töötan rahulikus piirkonnas, kus ei ole massilisi seadmevahetusi. Samuti liigub neid esindustest omajagu välja.

Ega kliendid ise just ei torma vahetama. Tehnoloogia vahetusel (dsl >> GPON, KMI, analoogtelefon >> VOIP) tuleb tihti ka uus ruuter, samuti vanade ruuterite rikete puhul.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 15:02:17 vasta tsitaadiga

Ja foorumlaste poolt tänud kasutajale Pailaps, kes on alati asjalik ja abivalmis olnud!
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.02.2015 15:09:40 vasta tsitaadiga

no varasemad restardid on olnud ka mul nö kesköö lähistel ja hommikuti kella 6 paiku:

varasemad näiteks:

opsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Mon Jan 12 12:26:27 2015
Uptime 6h 26m 13s

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Tue Jan 13 02:09:59 2015
Uptime 1h 58m 15s



kuid täna hommikul kella 6 paiku on ta jälle ise rebunud icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Feb 18 09:27:01 2015
Uptime 3h 18m 43s

ja nüüd natuke aega tagasi jälle:

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Feb 18 14:08:21 2015
Uptime 1h 44m 45s

pole veel varem olnud et 2x 8 tunni jooksul ise rebub icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 15:24:25 vasta tsitaadiga

Endal suvalisi restarte pole, küll aga restartid tulevad siis, kui "liiga palju" Active Connectionseid on, nimelt Inteno ruuter ei pea vastu ettenähtud Active Connectionsitele (~16000+).. Kõigest ~2000+(isegi vähem mõnikord) juba piisab, et ruuter crashiks... icon_sad.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 18.02.2015 15:43:07 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Endal suvalisi restarte pole, küll aga restartid tulevad siis, kui "liiga palju" Active Connectionseid on, nimelt Inteno ruuter ei pea vastu ettenähtud Active Connectionsitele (~16000+).. Kõigest ~2000+(isegi vähem mõnikord) juba piisab, et ruuter crashiks... icon_sad.gif


mul ei ole active connectione peaaegu üldse. 99% ajast on asi IDLES. Ainuke asi mis "online" nö on jutukas. Eriti veel kell 6 hommikul icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 16:15:34 vasta tsitaadiga

Mulle Elioni foorumist öeldi lihtsalt seda, et Elioni poolt peale pandud ruuteri tarkvara on vigane vms, et meie oleme niiöelda "beta testerid"...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.02.2015 20:18:09 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Ja foorumlaste poolt tänud kasutajale Pailaps, kes on alati asjalik ja abivalmis olnud!


thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 20:46:40 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp kirjutas:
Üldsegi jääb mulje, et kasutaja kes üle 8000 ühenduse suudab luua, on mingi viirusega nakatunud või peab kodus väga erilist serverit.


8000 ühendust tuleb väga ruttu ka täiesti tavaliselt 13 aastasel Raunal. See kui sina käid ainult facebookis siis muidugi mitte. Pane kasvõi torrent käima 8 failiga ja vaata kus ühenduste arv paneb ülesse.
Ei ole vaja lolli juttu suust välja ajada.


tegin nagu ütlesid:
Active IP Connections
1028 / 16384 (6%)

iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Feb 18 19:43:24 2015
Uptime 43d 9h 43m 10s

Ruuter laseb juba puhtalt testimise eesmärgil 24x7 torrentit, et testida koormustaluvust ja neid müüte. Ma arvan, et häälestasin oma torrenti kiiruse tarbimisele mitte ühenduste loomisele aga see selleks, hea teada,et Elioni teada probleemidega ruuter on võimeline ka mingites oludes töötama. Viimati käis elekter pikemalt ära, nii et ups kooles.


SilQ kirjutas:
Lihtsalt härra indrekp, meie foorumi kasutaja eitab probleemi ja kaitseb elioni nagu ta töötaks seal.

tsiteeri fakti kus ma ütlen, et Elion ei tunnista viga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.02.2015 21:59:54 vasta tsitaadiga

indrekp,
Torrent oli näide, et ühenduste arv tuleb väga kiirelt. Tegin ka tööjuures testi 4 aktiivset torrentit, default seadetel ja tõus oli umbes 1300-1500 ühendust. Üks oli valmis, 2 downloadisid ja üks uploadis prasjagu.

Endal hetkel 4100 ühendust, uptime 6h. Seadmeid taga 6. Minu arust 6 seadme kohta täiesti normaalne ühenduste arv.

tsiteeri fakti kus ma ütlesin et sa seda teed.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.02.2015 23:23:41 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ma mõtlen kah, et kas tõesti on 10 000+ tehnikateadlikku klienti, kes kõik omalee Inteno välja on lunastanud. Või on uusi liitujaid sedavõrd suur arv? :

Kui aga ma ise lõpuks viimastel päevadel Elioni tehnilise toega ühendust võtsin, siis oldi probleemidest vägagi teadlikud ja pakuti kohe ruuteri vahetust...

Lihtsalt niisama heast peast pakuvad või. icon_eek.gif Et mul ruuter aastakses tolmu kogunud ja vahetavad puhtama vastu välja icon_biggrin.gif


Kas keegi teab ka mis ime ruuter see on, mille vastu nad vahetavad? Ja probleemi enam ei ole?
Või mis mõte sellel vahetamisel on üldse?


viimati muutis seeru 18.02.2015 23:27:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 23:26:12 vasta tsitaadiga

seeru, Inteno vastu loomulikult eusa_wall.gif.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 18.02.2015 23:33:11 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
seeru, Inteno vastu loomulikult eusa_wall.gif.

Kuule ma saan aru küll.
Aga mis mõte sellel vahetamisel on, kui viga on küll teada aga parandatud veel pole? Ja see viga on kõigil Intenodel.
Üks vigane ruuter teise sama vigase vastu?
eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 18.02.2015 23:49:17 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
bladerunner kirjutas:
seeru, Inteno vastu loomulikult eusa_wall.gif.

Kuule ma saan aru küll.
Aga mis mõte sellel vahetamisel on, kui viga on küll teada aga parandatud veel pole? Ja see viga on kõigil Intenodel.
Üks vigane ruuter teise sama vigase vastu?
eusa_wall.gif


Ehk tekitab see kliendis mingit rahulolu, et temaga tegeletakse.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 00:24:50 vasta tsitaadiga

No minul ei jõuaks 8000 ühendust täis saadagi, enne paneb ruuter crashi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2015 00:26:46 vasta tsitaadiga

Peaks ju kannatama suisa 16000 ühendust icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 00:30:52 vasta tsitaadiga

Jah, mul näitab ruuteri paneelis ka nii, aga millegipärast mul ei kannata nii palju.. :/

Olen Google'danud ka, aga see ruuter nii vähetuntud, seega vastust ma ei saanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 00:32:44 vasta tsitaadiga

Ma ei kujuta ette mida peab tegema 8k jaoks. Proovisin mis ma proovisin üle 2.5k ei saa.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 00:35:43 vasta tsitaadiga

No mul tekivad juba probleemid seal 1500-2000 juures.. 8000 oli jah palju öeldud võibolla.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 01:00:01 vasta tsitaadiga

Siis küll kahtlane.

EDIT: hetkel parim tulemus 3754 / 16384 (22%)

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 08:42:25 vasta tsitaadiga

Ja ei crashinud..?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 08:43:18 vasta tsitaadiga

püüan täna piire kombata, panen piiramatu torrenti peale, õhtul tulemused.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 10:35:54 vasta tsitaadiga

IconByte kirjutas:
Ja ei crashinud..?


Ei.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 11:19:12 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Betamax kirjutas:
Aga kas rootsi onud on tuvastanud, millisest versioonist see jama kõik algas? Kui on, siis kaughaldusega kõigile probleemist teatajate Intenotele viimane toimiv versioon peale ja korras. Või on sellega kah nii nagu uue nutiteeveega, kus "vanale versioonile ei saa tagasi minna"?


1.6.5 versioon pole lahendus, kuna seal oli teadaolevaid jamasid voip osaga, kus telefon toru tõstes tumm oli, kuigi sisse ja välja helistada sai.
Maapiirkonna Maali ei oska väga restarti teha. Igaöist restarti hard-code-da ka ei sooviks.

Mina probleemidele algselt infot kogusin ja koos kolleegiga vead tuvastasin. Loodan, et Q1 on uues softis probleemid lahendatud. Foorumlastele tänu, et viitsisite.

Kas see mõjutab ka Hallo äpi kasutamist? Äpp ei vaja, et lauatelefon oleks füüsiliselt ühendatud. Ehk siis oleks ajutine lahendus kolida Androidi või Apple'i nutikaga Hallo äpi peale ja lasta vana soft tagasi panna. Lauatelefoni kasutavad siinsed tegelinskid kindlasti tunduvalt vähem kui WiFit.
Mul on endiselt TG784, aga kui peaksin Intenoga sama jama käes vaevlema, siis valiks sellise variandi, kuna WiFi on mul igapäevaselt kasutuses.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.02.2015 13:42:40 vasta tsitaadiga

eile siis elion helistas mu kirjade peale et ruuter ise rebunud ennast mitu korda.

öeldi jällegi, et ei tea miks rebub ja et no lihtsalt nii teebki ja kogu lugu icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif mingit lahendust sellele ei ole. Ma ei viitsinud seletada, et novembrini sain varasematega kuude viisi uptimesid ja pold probleeme. Peale seda aga pole see õnnestunud ka nende väljavahetatud ruuteritega ei stabiilset wifit ega stabiilset uptimet.

Wifi probleemidest rääkisin, et kui on auto peal, siis on õudus kuubis, kui on forseeritud N, siis on stabiilsem, aga ikkagi kaob, kui on b+g siis on veel stabiilsem, kuid see pole lahendus. Mainisin, et lugenud siin et kvartal I peaks tulema uus tarkvara mis probleemi lahendab. Selle peale öeldi et meil see olemas ja see probleem on lahendatud icon_eek.gif Ütlesin ok, laske siis peale, aga mitte kohe vaid millaski öösel kui miskit kasutamas/telekat vaatamas ei ole.

Öösel lasti siis vist miski uuendus peale, kuna asjad olid katkenud aga...mis krt see sisselogimise parool nüüd on? icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif Kas ma pean tõesti jälle keldrisse ronima ja selle seinapealt maha korjama et sealt alt parooli vaadata milleks nad selle muutsid? Minu muudetud wifi parool jäi tööle, kuid sisse enam logida ei saa minu muudetud parooliga icon_evil.gif Tahaks wifi auto peale keerata ja vaadata kuidas neil siis see parandatud on.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 14:43:56 vasta tsitaadiga

SurfData, kui sisse pääsed, siis palun ütle, mis on selle uue tarkvara versiooninumbriks?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.02.2015 14:58:52 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
SurfData, kui sisse pääsed, siis palun ütle, mis on selle uue tarkvara versiooninumbriks?


proovin meeles pidada kui kunagi sinna sisse saan mingi valemiga logitud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 16:03:48 vasta tsitaadiga

2.4.RC11
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.02.2015 16:24:47 vasta tsitaadiga

Mul vahetati ka juttude põhjal mingit tarkvara paar nädalat tagasi, aga minu arust oli ennem sama nr, ei oska kommenteerida.

DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519

Aga restardib edasi, hetkel 1d 10h uptime.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 16:36:05 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
2.4.RC11

... kas see ongi siis nüüd see versioon, mis peaks wifi probleemi ära parandama?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 16:47:31 vasta tsitaadiga

Endal ka see vana DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519 versioon peal...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 17:32:59 vasta tsitaadiga

DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.02.2015 17:34:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519


Keegi targem võiks öelda mis ajastu versioon see on.
Samas kui mäletan siis wifi jamasid mul enam "auto" seadete peal pole olnud. Varem viskas seda ka vahel.


viimati muutis SilQ 19.02.2015 17:45:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 17:36:42 vasta tsitaadiga

Selle versiooniga igatahes mul töötab wifi umbes ühe minuti, peale mida sureb ära.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olka
HV kasutaja
olka

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 18:24:30 vasta tsitaadiga

Mul on DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519 ja Uptime 10d 5h 1m 37s
_________________
You, all gonna make me loose my mind, loose my mind
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 01:02:47 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
2.4.RC11

Kas uues versioonis tuleb peale bugfixide ka mingit muud funktsionaalsust juurde?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 02:01:36 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Pailaps kirjutas:
2.4.RC11

Kas uues versioonis tuleb peale bugfixide ka mingit muud funktsionaalsust juurde?


Enne funktsionaalsuse lisamist võiks olemasoleva funktsionaalsusegi tööle saada... icon_wink.gif
Alustades ruuteri restartimisest ja hanguvast WiFi'st ja lõpetades katkise weebiinterfacega...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2015 12:42:17 vasta tsitaadiga

link :: Uhiuus tehnikaime tõi netirõõmu asemel peavalu

polegi te ainukesed, mujalgi netisõltlased olemas icon_biggrin.gif
aga lahendus vist tõesti paistab
tsitaat:
Testtarkvara on juba jõutud peale panna ka Õnnelembi ruuterile. “Siiani probleeme pole rohkem olnud,” lausus ta.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.02.2015 12:45:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
polegi te ainukesed, mujalgi netisõltlased olemas icon_biggrin.gif
aga lahendus vist tõesti paistab
tsitaat:
Testtarkvara on juba jõutud peale panna ka Õnnelembi ruuterile. “Siiani probleeme pole rohkem olnud,” lausus ta.


Ei tea kas lambi restardid ka abi saavad.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.02.2015 12:51:44 vasta tsitaadiga

see on järgmise 3 kuu plaanidesse pandud icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 14:02:58 vasta tsitaadiga

Praegu mul 2.4.2RC5-140925, on mõtet neilt uuemat versiooni küsida või oodata, kuni üldine suur uuendus tuleb (millal täpsemalt?!?).
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 14:16:42 vasta tsitaadiga

superior kirjutas:
Praegu mul 2.4.2RC5-140925, on mõtet neilt uuemat versiooni küsida või oodata, kuni üldine suur uuendus tuleb (millal täpsemalt?!?).

hetkel on saadaval ELION2.4.12RC3-150206 kuid iseasi, millised parendused seal juba sees on ja millised testimisel. Arvestama peab sellega, et iga versioon mis pole ametlikult lives on testimisel mis võib tähendada aga erinevaid ootamatuid anomaaliaid, vaatamata sellele, et see kellegi wifimure lahendab või restardid lõpetab.

Ise hetkel tavalise lives oleva tarkvaraga ruuteri taga ja kõik töötab muretult, püüdsin ka kuidagi koormust anda, et saaks wifi pange ja ruuteri restartima, veel ei õnnestunud.
Active IP Connections
1834 / 16384 (11%)
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Fri Feb 20 13:15:36 2015
Uptime 45d 3h 15m 21s
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 14:30:04 vasta tsitaadiga

indrekp, mida täpselt sa testid? Korduvalt jutuks tulnud, et koormus ei ole ilmselgelt probleemi põhjus. Enda ruuteri näitel, zombistub wifi millalgi öösiti, kui liiklus praktiliselt puudub. Restarte on õnneks vähe ette tulnud, kuid ühtegi neist ei seoks ma koormusega. Tore on, kui sinu personaalsed seadmed on ikaldustest pääsenud aga see vist ikka ei muuda probleemi olematuks?
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 14:47:58 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
indrekp, mida täpselt sa testid? Korduvalt jutuks tulnud, et koormus ei ole ilmselgelt probleemi põhjus. Enda ruuteri näitel, zombistub wifi millalgi öösiti, kui liiklus praktiliselt puudub. Restarte on õnneks vähe ette tulnud, kuid ühtegi neist ei seoks ma koormusega. Tore on, kui sinu personaalsed seadmed on ikaldustest pääsenud aga see vist ikka ei muuda probleemi olematuks?


Ei muuda ja ega minu jaoks polegi oluline välja selgitada milles probleem on, selleks on inimesed olemas ja ilmselt need eelmainitud testversioonid juba wifi ja restardimuredest vabad. Peab lihtsalt kindel olema, et nendega midagi muud ei kaasne ja lähevad ehk live'i kõigile peale.

Hetkel isiklik huvi lihtsalt, kas suudan kuidagi tekitada olukorra kus Inteno crashib.
Piiramatu torrent testimiseks ning kasulik on seda just wifi otsas testida. Praegu on lihtsalt mure, et ei saa vist niipalju connectioneid kokku kui võiks. Aga eks vaatab kui aega tekib, leiab ehk populaarsema linux distro icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.02.2015 15:58:27 vasta tsitaadiga

DigeBeni, Seda väitis mulle 165 numbrilt üks meesterahvas kui ta mulle mitu korda helistanud on. Kokku jooksu taga on süüdi koormus, mis mõnel juhul halvab wifi ja teisel juhul restardib ruuterit. Küsimus et miks päeval kui koormus suur, seda ei tee ja öösel vahel teeb. Ei osatud öelda. Mulle öeldi et minu koormus on liialt kõrge ja see võib selles süüdi olla. Keskmiselt 4000 ühendust, aga näinud ka 8000 ühendust.
Endal tegi ruuter eile 2x restarti 2 tunnise vahega ja mõlemal korral siis kui polnud kedagi kodus. Enne seda töötas näiteks terve nädala-vahetuse vapralt rind püsti.
Mina ei kahtlustaks ka koormust, ega temperatuure. Aga midagi seda põhjustab.


viimati muutis SilQ 20.02.2015 16:11:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 20.02.2015 16:03:34 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
DigeBeni, Seda väitis mulle 165 numbrilt üks meesterahvas kui ta mulle mitu korda helistanud on. Kokku jooksu taga on süüdi koormus, mis mõnel juhul halvab wifi ja teisel juhul restardib ruuterit. Küsimus et miks päeval kui koormus suur seda ei tee ja öösel vahel teeb. Ei osatud öelda. Mulle öeldi et minu koormus on liialt kõrge ja see võib selles suudi olla. Keskmiselt 4000 ühendust, aga näinud ka 8000 ühendust.
Endal tegi ruuter eile 2x restarti 2 tunnise vahega ja mõlemal korral siis kui polnud kedagi kodus. Enne seda töötas näiteks terve nädala-vahetuse vapralt rind püsti.
Mina ei kahtlustaks ka koormust, ega temperatuure. Aga midagi seda põhjustab.


väga huvitav. Mulle öeldi et restardib ja kõik ja nii ongi ja miks teeb seda ei teata icon_biggrin.gif Koormuses ma ei usu et asi on, ma ei usu et mul paarkümmend ühendustki on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.02.2015 16:17:58 vasta tsitaadiga

SurfData, Ei oska ka mingit seost luua. Samuti ei pidanud logi mitte kui midagi näitama, nagu tahtlikult keegi teeks restarti.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 16:54:07 vasta tsitaadiga

SilQ, ma olen seda ruuterit testinud torrenti serveriga. 100/100 ühenduse taga istus nädal aega ilma ühegi probleemita, pidevat liiklust tuli keskmiselt 80% jagu nii üles kui ka alla. Ühendused olid küll piiratud, kuid seda vaid otstarbekuse mõttes ja need numbrid ei olnud kindlasti väiksemad. Sellepärast üldse ligi võetud sai ning mingi 3-4 kuud toimis VDSL taga nagu miki, ei mingeid restarte, ei mingit wifi zomibistumist. Millalgi eelmise aasta suve lõpus tekkisid esimesed märgid jamadest, mis on üha süvenema hakanud. Varem zombistus wifi kuus korra või paar, nüüd teeb seda juba nädalas sama palju, restarte tuleb umbes kuus korra ette. Samas liiklus on täiesti tavapärane eramaja majapidamine ja midagi pole selle aja jooksul nii ilmselgelt muutnud, et võiks näpuga näidata või üldse põhjusena kaaluda n. torrent pole üldse kasutuses ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 21.02.2015 14:51:01 vasta tsitaadiga

Sai ka paar päeva tagasi Thomson 784 Inteno vastu vahetatud. Thomson ikka kiilus kinni ja restartis pidevalt, nüüd kõik super aga tekkis üks imelik probleem.

Nimelt jääb http://www.tv3play.ee/ mitu korda saate/seriaali vaatamise jooksul lihtsalt loadima ja seda rattakest ringi ajama. Miski muu ei aita kui refresh teha ja otsida sama koht, kus vaatamine pooleli jäi. Thomsoniga seda jama kunagi ei olnud. Kuidas teil tv3play töötab?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrmasP
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2015 19:48:37 vasta tsitaadiga

Ma väidan, et see Wi-Fi probleem ei ole mitte kuidagi moodi koormusega seotud.
Hetkel mul seis selline:
tsitaat:
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Sat Feb 21 18:37:12 2015
Uptime 6d 2h 5m 3s

Inteno Wi-Fi on selle aja jooksul siiani kenasti püsti ja ei ole "zombistunud". Tarkvaraks seesama vana hea Elioni iopsys versioon, mis vahepeal ülepäeviti sundis ruuterile restarti tegema. Ühesõnaga viimane ametlik versioon, mis ilmselt enamusel meist. Minul ei ole mitte kunagi Inteno ruuter iseeneslikult restartinud, nagu siin mõned kaaskannatajad kirjutavad. Hea oleks seda zombistunud Wi-Fit ja selle parameetreid võrrelda sellega, mis töötab- siis oskaks asja kohta rohkem arvata. Paraku ma ei oska seda teha. Mida seal mõõta või vaadata? Ma arvan, et ju siis midagi ei klapi, aga mis täpselt, tuleks välja selgitada. Kindlasti on see mingi Wi-Fi parameeter, mis on muutunud, arvan ma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.