|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
18.02.2015 14:17:29
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Aga kas rootsi onud on tuvastanud, millisest versioonist see jama kõik algas? Kui on, siis kaughaldusega kõigile probleemist teatajate Intenotele viimane toimiv versioon peale ja korras. Või on sellega kah nii nagu uue nutiteeveega, kus "vanale versioonile ei saa tagasi minna"? |
1.6.5 versioon pole lahendus, kuna seal oli teadaolevaid jamasid voip osaga, kus telefon toru tõstes tumm oli, kuigi sisse ja välja helistada sai.
Maapiirkonna Maali ei oska väga restarti teha. Igaöist restarti hard-code-da ka ei sooviks.
Mina probleemidele algselt infot kogusin ja koos kolleegiga vead tuvastasin. Loodan, et Q1 on uues softis probleemid lahendatud. Foorumlastele tänu, et viitsisite.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
18.02.2015 14:19:59
|
|
|
Miks see 10k+ ebareaalne peaks olema? Arvan, et olen ise tehnikuna paigaldanud hinnanguliselt 200+ Inteno ruuterit, ja tehnikuid peaks Elionis olema 100 ringis. Ja ma töötan rahulikus piirkonnas, kus ei ole massilisi seadmevahetusi. Samuti liigub neid esindustest omajagu välja.
Ega kliendid ise just ei torma vahetama. Tehnoloogia vahetusel (dsl >> GPON, KMI, analoogtelefon >> VOIP) tuleb tihti ka uus ruuter, samuti vanade ruuterite rikete puhul.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
18.02.2015 15:02:17
|
|
|
Ja foorumlaste poolt tänud kasutajale Pailaps, kes on alati asjalik ja abivalmis olnud!
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
18.02.2015 15:09:40
|
|
|
no varasemad restardid on olnud ka mul nö kesköö lähistel ja hommikuti kella 6 paiku:
varasemad näiteks:
opsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Mon Jan 12 12:26:27 2015
Uptime 6h 26m 13s
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Tue Jan 13 02:09:59 2015
Uptime 1h 58m 15s
kuid täna hommikul kella 6 paiku on ta jälle ise rebunud
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Feb 18 09:27:01 2015
Uptime 3h 18m 43s
ja nüüd natuke aega tagasi jälle:
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Feb 18 14:08:21 2015
Uptime 1h 44m 45s
pole veel varem olnud et 2x 8 tunni jooksul ise rebub
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
18.02.2015 15:24:25
|
|
|
Endal suvalisi restarte pole, küll aga restartid tulevad siis, kui "liiga palju" Active Connectionseid on, nimelt Inteno ruuter ei pea vastu ettenähtud Active Connectionsitele (~16000+).. Kõigest ~2000+(isegi vähem mõnikord) juba piisab, et ruuter crashiks...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
18.02.2015 15:43:07
|
|
|
| IconByte kirjutas: |
Endal suvalisi restarte pole, küll aga restartid tulevad siis, kui "liiga palju" Active Connectionseid on, nimelt Inteno ruuter ei pea vastu ettenähtud Active Connectionsitele (~16000+).. Kõigest ~2000+(isegi vähem mõnikord) juba piisab, et ruuter crashiks...  |
mul ei ole active connectione peaaegu üldse. 99% ajast on asi IDLES. Ainuke asi mis "online" nö on jutukas. Eriti veel kell 6 hommikul
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
18.02.2015 16:15:34
|
|
|
| Mulle Elioni foorumist öeldi lihtsalt seda, et Elioni poolt peale pandud ruuteri tarkvara on vigane vms, et meie oleme niiöelda "beta testerid"...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.02.2015 20:18:09
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Ja foorumlaste poolt tänud kasutajale Pailaps, kes on alati asjalik ja abivalmis olnud! |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2015 20:46:40
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Üldsegi jääb mulje, et kasutaja kes üle 8000 ühenduse suudab luua, on mingi viirusega nakatunud või peab kodus väga erilist serverit. |
8000 ühendust tuleb väga ruttu ka täiesti tavaliselt 13 aastasel Raunal. See kui sina käid ainult facebookis siis muidugi mitte. Pane kasvõi torrent käima 8 failiga ja vaata kus ühenduste arv paneb ülesse.
Ei ole vaja lolli juttu suust välja ajada. |
tegin nagu ütlesid:
Active IP Connections
1028 / 16384 (6%)
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Wed Feb 18 19:43:24 2015
Uptime 43d 9h 43m 10s
Ruuter laseb juba puhtalt testimise eesmärgil 24x7 torrentit, et testida koormustaluvust ja neid müüte. Ma arvan, et häälestasin oma torrenti kiiruse tarbimisele mitte ühenduste loomisele aga see selleks, hea teada,et Elioni teada probleemidega ruuter on võimeline ka mingites oludes töötama. Viimati käis elekter pikemalt ära, nii et ups kooles.
| SilQ kirjutas: |
| Lihtsalt härra indrekp, meie foorumi kasutaja eitab probleemi ja kaitseb elioni nagu ta töötaks seal. |
tsiteeri fakti kus ma ütlen, et Elion ei tunnista viga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.02.2015 21:59:54
|
|
|
indrekp,
Torrent oli näide, et ühenduste arv tuleb väga kiirelt. Tegin ka tööjuures testi 4 aktiivset torrentit, default seadetel ja tõus oli umbes 1300-1500 ühendust. Üks oli valmis, 2 downloadisid ja üks uploadis prasjagu.
Endal hetkel 4100 ühendust, uptime 6h. Seadmeid taga 6. Minu arust 6 seadme kohta täiesti normaalne ühenduste arv.
tsiteeri fakti kus ma ütlesin et sa seda teed.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.02.2015 23:23:41
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Ma mõtlen kah, et kas tõesti on 10 000+ tehnikateadlikku klienti, kes kõik omalee Inteno välja on lunastanud. Või on uusi liitujaid sedavõrd suur arv? :
Kui aga ma ise lõpuks viimastel päevadel Elioni tehnilise toega ühendust võtsin, siis oldi probleemidest vägagi teadlikud ja pakuti kohe ruuteri vahetust...
Lihtsalt niisama heast peast pakuvad või. Et mul ruuter aastakses tolmu kogunud ja vahetavad puhtama vastu välja  |
Kas keegi teab ka mis ime ruuter see on, mille vastu nad vahetavad? Ja probleemi enam ei ole?
Või mis mõte sellel vahetamisel on üldse?
viimati muutis seeru 18.02.2015 23:27:32, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.02.2015 23:26:12
|
|
|
seeru, Inteno vastu loomulikult .
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.02.2015 23:33:11
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
seeru, Inteno vastu loomulikult . |
Kuule ma saan aru küll.
Aga mis mõte sellel vahetamisel on, kui viga on küll teada aga parandatud veel pole? Ja see viga on kõigil Intenodel.
Üks vigane ruuter teise sama vigase vastu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.02.2015 23:49:17
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
seeru, Inteno vastu loomulikult . |
Kuule ma saan aru küll.
Aga mis mõte sellel vahetamisel on, kui viga on küll teada aga parandatud veel pole? Ja see viga on kõigil Intenodel.
Üks vigane ruuter teise sama vigase vastu?
 |
Ehk tekitab see kliendis mingit rahulolu, et temaga tegeletakse.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
19.02.2015 00:24:50
|
|
|
| No minul ei jõuaks 8000 ühendust täis saadagi, enne paneb ruuter crashi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2015 00:26:46
|
|
|
Peaks ju kannatama suisa 16000 ühendust
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
19.02.2015 00:30:52
|
|
|
Jah, mul näitab ruuteri paneelis ka nii, aga millegipärast mul ei kannata nii palju.. :/
Olen Google'danud ka, aga see ruuter nii vähetuntud, seega vastust ma ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.02.2015 00:32:44
|
|
|
Ma ei kujuta ette mida peab tegema 8k jaoks. Proovisin mis ma proovisin üle 2.5k ei saa.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
19.02.2015 00:35:43
|
|
|
| No mul tekivad juba probleemid seal 1500-2000 juures.. 8000 oli jah palju öeldud võibolla.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.02.2015 01:00:01
|
|
|
Siis küll kahtlane.
EDIT: hetkel parim tulemus 3754 / 16384 (22%)
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
19.02.2015 08:42:25
|
|
|
| Ja ei crashinud..?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.02.2015 08:43:18
|
|
|
| püüan täna piire kombata, panen piiramatu torrenti peale, õhtul tulemused.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
19.02.2015 11:19:12
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Aga kas rootsi onud on tuvastanud, millisest versioonist see jama kõik algas? Kui on, siis kaughaldusega kõigile probleemist teatajate Intenotele viimane toimiv versioon peale ja korras. Või on sellega kah nii nagu uue nutiteeveega, kus "vanale versioonile ei saa tagasi minna"? |
1.6.5 versioon pole lahendus, kuna seal oli teadaolevaid jamasid voip osaga, kus telefon toru tõstes tumm oli, kuigi sisse ja välja helistada sai.
Maapiirkonna Maali ei oska väga restarti teha. Igaöist restarti hard-code-da ka ei sooviks.
Mina probleemidele algselt infot kogusin ja koos kolleegiga vead tuvastasin. Loodan, et Q1 on uues softis probleemid lahendatud. Foorumlastele tänu, et viitsisite. |
Kas see mõjutab ka Hallo äpi kasutamist? Äpp ei vaja, et lauatelefon oleks füüsiliselt ühendatud. Ehk siis oleks ajutine lahendus kolida Androidi või Apple'i nutikaga Hallo äpi peale ja lasta vana soft tagasi panna. Lauatelefoni kasutavad siinsed tegelinskid kindlasti tunduvalt vähem kui WiFit.
Mul on endiselt TG784, aga kui peaksin Intenoga sama jama käes vaevlema, siis valiks sellise variandi, kuna WiFi on mul igapäevaselt kasutuses.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
19.02.2015 13:42:40
|
|
|
eile siis elion helistas mu kirjade peale et ruuter ise rebunud ennast mitu korda.
öeldi jällegi, et ei tea miks rebub ja et no lihtsalt nii teebki ja kogu lugu mingit lahendust sellele ei ole. Ma ei viitsinud seletada, et novembrini sain varasematega kuude viisi uptimesid ja pold probleeme. Peale seda aga pole see õnnestunud ka nende väljavahetatud ruuteritega ei stabiilset wifit ega stabiilset uptimet.
Wifi probleemidest rääkisin, et kui on auto peal, siis on õudus kuubis, kui on forseeritud N, siis on stabiilsem, aga ikkagi kaob, kui on b+g siis on veel stabiilsem, kuid see pole lahendus. Mainisin, et lugenud siin et kvartal I peaks tulema uus tarkvara mis probleemi lahendab. Selle peale öeldi et meil see olemas ja see probleem on lahendatud Ütlesin ok, laske siis peale, aga mitte kohe vaid millaski öösel kui miskit kasutamas/telekat vaatamas ei ole.
Öösel lasti siis vist miski uuendus peale, kuna asjad olid katkenud aga...mis krt see sisselogimise parool nüüd on? Kas ma pean tõesti jälle keldrisse ronima ja selle seinapealt maha korjama et sealt alt parooli vaadata milleks nad selle muutsid? Minu muudetud wifi parool jäi tööle, kuid sisse enam logida ei saa minu muudetud parooliga Tahaks wifi auto peale keerata ja vaadata kuidas neil siis see parandatud on.
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.02.2015 14:43:56
|
|
|
SurfData, kui sisse pääsed, siis palun ütle, mis on selle uue tarkvara versiooninumbriks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
19.02.2015 14:58:52
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| SurfData, kui sisse pääsed, siis palun ütle, mis on selle uue tarkvara versiooninumbriks? |
proovin meeles pidada kui kunagi sinna sisse saan mingi valemiga logitud
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
19.02.2015 16:03:48
|
|
|
2.4.RC11
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.02.2015 16:24:47
|
|
|
Mul vahetati ka juttude põhjal mingit tarkvara paar nädalat tagasi, aga minu arust oli ennem sama nr, ei oska kommenteerida.
DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Aga restardib edasi, hetkel 1d 10h uptime.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.02.2015 16:36:05
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| 2.4.RC11 |
... kas see ongi siis nüüd see versioon, mis peaks wifi probleemi ära parandama?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PlayFriik
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2015
|
19.02.2015 16:47:31
|
|
|
| Endal ka see vana DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519 versioon peal...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
19.02.2015 17:34:21
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519 |
Keegi targem võiks öelda mis ajastu versioon see on.
Samas kui mäletan siis wifi jamasid mul enam "auto" seadete peal pole olnud. Varem viskas seda ka vahel.
viimati muutis SilQ 19.02.2015 17:45:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
19.02.2015 17:36:42
|
|
|
Selle versiooniga igatahes mul töötab wifi umbes ühe minuti, peale mida sureb ära.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olka
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2002
|
19.02.2015 18:24:30
|
|
|
Mul on DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519 ja Uptime 10d 5h 1m 37s
_________________ You, all gonna make me loose my mind, loose my mind |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
20.02.2015 01:02:47
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| 2.4.RC11 |
Kas uues versioonis tuleb peale bugfixide ka mingit muud funktsionaalsust juurde?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
20.02.2015 02:01:36
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| 2.4.RC11 |
Kas uues versioonis tuleb peale bugfixide ka mingit muud funktsionaalsust juurde? |
Enne funktsionaalsuse lisamist võiks olemasoleva funktsionaalsusegi tööle saada...
Alustades ruuteri restartimisest ja hanguvast WiFi'st ja lõpetades katkise weebiinterfacega...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2015 12:42:17
|
|
|
link :: Uhiuus tehnikaime tõi netirõõmu asemel peavalu
polegi te ainukesed, mujalgi netisõltlased olemas
aga lahendus vist tõesti paistab
| tsitaat: |
| Testtarkvara on juba jõutud peale panna ka Õnnelembi ruuterile. “Siiani probleeme pole rohkem olnud,” lausus ta. |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.02.2015 12:45:50
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
polegi te ainukesed, mujalgi netisõltlased olemas
aga lahendus vist tõesti paistab
| tsitaat: |
| Testtarkvara on juba jõutud peale panna ka Õnnelembi ruuterile. “Siiani probleeme pole rohkem olnud,” lausus ta. |
|
Ei tea kas lambi restardid ka abi saavad.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.02.2015 12:51:44
|
|
|
see on järgmise 3 kuu plaanidesse pandud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
20.02.2015 14:02:58
|
|
|
| Praegu mul 2.4.2RC5-140925, on mõtet neilt uuemat versiooni küsida või oodata, kuni üldine suur uuendus tuleb (millal täpsemalt?!?).
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2015 14:16:42
|
|
|
| superior kirjutas: |
| Praegu mul 2.4.2RC5-140925, on mõtet neilt uuemat versiooni küsida või oodata, kuni üldine suur uuendus tuleb (millal täpsemalt?!?). |
hetkel on saadaval ELION2.4.12RC3-150206 kuid iseasi, millised parendused seal juba sees on ja millised testimisel. Arvestama peab sellega, et iga versioon mis pole ametlikult lives on testimisel mis võib tähendada aga erinevaid ootamatuid anomaaliaid, vaatamata sellele, et see kellegi wifimure lahendab või restardid lõpetab.
Ise hetkel tavalise lives oleva tarkvaraga ruuteri taga ja kõik töötab muretult, püüdsin ka kuidagi koormust anda, et saaks wifi pange ja ruuteri restartima, veel ei õnnestunud.
Active IP Connections
1834 / 16384 (11%)
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Fri Feb 20 13:15:36 2015
Uptime 45d 3h 15m 21s
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.02.2015 14:30:04
|
|
|
indrekp, mida täpselt sa testid? Korduvalt jutuks tulnud, et koormus ei ole ilmselgelt probleemi põhjus. Enda ruuteri näitel, zombistub wifi millalgi öösiti, kui liiklus praktiliselt puudub. Restarte on õnneks vähe ette tulnud, kuid ühtegi neist ei seoks ma koormusega. Tore on, kui sinu personaalsed seadmed on ikaldustest pääsenud aga see vist ikka ei muuda probleemi olematuks?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2015 14:47:58
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| indrekp, mida täpselt sa testid? Korduvalt jutuks tulnud, et koormus ei ole ilmselgelt probleemi põhjus. Enda ruuteri näitel, zombistub wifi millalgi öösiti, kui liiklus praktiliselt puudub. Restarte on õnneks vähe ette tulnud, kuid ühtegi neist ei seoks ma koormusega. Tore on, kui sinu personaalsed seadmed on ikaldustest pääsenud aga see vist ikka ei muuda probleemi olematuks? |
Ei muuda ja ega minu jaoks polegi oluline välja selgitada milles probleem on, selleks on inimesed olemas ja ilmselt need eelmainitud testversioonid juba wifi ja restardimuredest vabad. Peab lihtsalt kindel olema, et nendega midagi muud ei kaasne ja lähevad ehk live'i kõigile peale.
Hetkel isiklik huvi lihtsalt, kas suudan kuidagi tekitada olukorra kus Inteno crashib.
Piiramatu torrent testimiseks ning kasulik on seda just wifi otsas testida. Praegu on lihtsalt mure, et ei saa vist niipalju connectioneid kokku kui võiks. Aga eks vaatab kui aega tekib, leiab ehk populaarsema linux distro
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.02.2015 15:58:27
|
|
|
DigeBeni, Seda väitis mulle 165 numbrilt üks meesterahvas kui ta mulle mitu korda helistanud on. Kokku jooksu taga on süüdi koormus, mis mõnel juhul halvab wifi ja teisel juhul restardib ruuterit. Küsimus et miks päeval kui koormus suur, seda ei tee ja öösel vahel teeb. Ei osatud öelda. Mulle öeldi et minu koormus on liialt kõrge ja see võib selles süüdi olla. Keskmiselt 4000 ühendust, aga näinud ka 8000 ühendust.
Endal tegi ruuter eile 2x restarti 2 tunnise vahega ja mõlemal korral siis kui polnud kedagi kodus. Enne seda töötas näiteks terve nädala-vahetuse vapralt rind püsti.
Mina ei kahtlustaks ka koormust, ega temperatuure. Aga midagi seda põhjustab.
viimati muutis SilQ 20.02.2015 16:11:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
20.02.2015 16:03:34
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
DigeBeni, Seda väitis mulle 165 numbrilt üks meesterahvas kui ta mulle mitu korda helistanud on. Kokku jooksu taga on süüdi koormus, mis mõnel juhul halvab wifi ja teisel juhul restardib ruuterit. Küsimus et miks päeval kui koormus suur seda ei tee ja öösel vahel teeb. Ei osatud öelda. Mulle öeldi et minu koormus on liialt kõrge ja see võib selles suudi olla. Keskmiselt 4000 ühendust, aga näinud ka 8000 ühendust.
Endal tegi ruuter eile 2x restarti 2 tunnise vahega ja mõlemal korral siis kui polnud kedagi kodus. Enne seda töötas näiteks terve nädala-vahetuse vapralt rind püsti.
Mina ei kahtlustaks ka koormust, ega temperatuure. Aga midagi seda põhjustab. |
väga huvitav. Mulle öeldi et restardib ja kõik ja nii ongi ja miks teeb seda ei teata Koormuses ma ei usu et asi on, ma ei usu et mul paarkümmend ühendustki on
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
20.02.2015 16:17:58
|
|
|
SurfData, Ei oska ka mingit seost luua. Samuti ei pidanud logi mitte kui midagi näitama, nagu tahtlikult keegi teeks restarti.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.02.2015 16:54:07
|
|
|
SilQ, ma olen seda ruuterit testinud torrenti serveriga. 100/100 ühenduse taga istus nädal aega ilma ühegi probleemita, pidevat liiklust tuli keskmiselt 80% jagu nii üles kui ka alla. Ühendused olid küll piiratud, kuid seda vaid otstarbekuse mõttes ja need numbrid ei olnud kindlasti väiksemad. Sellepärast üldse ligi võetud sai ning mingi 3-4 kuud toimis VDSL taga nagu miki, ei mingeid restarte, ei mingit wifi zomibistumist. Millalgi eelmise aasta suve lõpus tekkisid esimesed märgid jamadest, mis on üha süvenema hakanud. Varem zombistus wifi kuus korra või paar, nüüd teeb seda juba nädalas sama palju, restarte tuleb umbes kuus korra ette. Samas liiklus on täiesti tavapärane eramaja majapidamine ja midagi pole selle aja jooksul nii ilmselgelt muutnud, et võiks näpuga näidata või üldse põhjusena kaaluda n. torrent pole üldse kasutuses ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taixxx
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2008
|
21.02.2015 14:51:01
|
|
|
Sai ka paar päeva tagasi Thomson 784 Inteno vastu vahetatud. Thomson ikka kiilus kinni ja restartis pidevalt, nüüd kõik super aga tekkis üks imelik probleem.
Nimelt jääb http://www.tv3play.ee/ mitu korda saate/seriaali vaatamise jooksul lihtsalt loadima ja seda rattakest ringi ajama. Miski muu ei aita kui refresh teha ja otsida sama koht, kus vaatamine pooleli jäi. Thomsoniga seda jama kunagi ei olnud. Kuidas teil tv3play töötab?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmasP
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2014
|
21.02.2015 19:48:37
|
|
|
Ma väidan, et see Wi-Fi probleem ei ole mitte kuidagi moodi koormusega seotud.
Hetkel mul seis selline:
| tsitaat: |
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519
Local Time Sat Feb 21 18:37:12 2015
Uptime 6d 2h 5m 3s
|
Inteno Wi-Fi on selle aja jooksul siiani kenasti püsti ja ei ole "zombistunud". Tarkvaraks seesama vana hea Elioni iopsys versioon, mis vahepeal ülepäeviti sundis ruuterile restarti tegema. Ühesõnaga viimane ametlik versioon, mis ilmselt enamusel meist. Minul ei ole mitte kunagi Inteno ruuter iseeneslikult restartinud, nagu siin mõned kaaskannatajad kirjutavad. Hea oleks seda zombistunud Wi-Fit ja selle parameetreid võrrelda sellega, mis töötab- siis oskaks asja kohta rohkem arvata. Paraku ma ei oska seda teha. Mida seal mõõta või vaadata? Ma arvan, et ju siis midagi ei klapi, aga mis täpselt, tuleks välja selgitada. Kindlasti on see mingi Wi-Fi parameeter, mis on muutunud, arvan ma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|