|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
01.02.2015 12:57:22
|
|
|
kaurrr, alati ei pruugi nii olla .. eile tegin sõpradega cachet, olin ainuke silver ranked, kogu ülejäänud kamraad oli gold.. ei olnud üldse lõbus golde carryda.. esimest korda pelasin seda mapi
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
01.02.2015 13:13:44
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
kaurrr, alati ei pruugi nii olla .. eile tegin sõpradega cachet, olin ainuke silver ranked, kogu ülejäänud kamraad oli gold.. ei olnud üldse lõbus golde carryda.. esimest korda pelasin seda mapi  |
nojah, eks ta kindlasti ole ka nii. Kõigil on paremaid ja halvemaid päevi herr Pohmakas võiks minu halvematest päevadest piibliga võrdväärselt mahuka raamatu kirjutada.
Ega see rank nüüd väga rolli ei mängi ja rankupi saades insta skillboosti ei saa tõesti, kuid kindlasti näed suuremate rankide mängus rohkem just taktikalist mänguarengut mis tuleb igaljuhul algajatele kasuks.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P1nts3L
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2013
|
01.02.2015 14:35:48
|
|
|
Täiesti suhteline, olen küsinud "silver rankilt" peale mängu kus oli 4x ~DMG ja siis see "Silver" ,et no õppisid ka midagi ? Ja ta vastas .. ei ? Seega väga võimalik ,et need "Silverid" lasevad oma mängustiilis edasi.. tegelevad oma asjadega, sina higistad neid carrydes, samal ajal kui nemad lihtsalt lasevad liugu.. et küll sa ära carryd nad. Muidugi oleneb see kindlasti kõik tegelasest endast ka , kui õpihimuline ta on ning õpetajast ka mingi osa, kui hästi seletab jne... Igatahes edu neile tulevastele mitte silveritele
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
01.02.2015 14:42:03
|
|
|
Eks oleneb silverist ka, kui ta ikka 300-400 tundi on silveris passinud siis on raske õpetada.
Samas kui need "õpetajad" ehk kõrgemad rank'id ütlevad silverile et "sa püsi kannul ja ära peale jookse, teeme kogu töö ise ära" siis on loogiline et midagi ei õpi.
Tiimitööd tuleks esmalt õpetada, puhast aimi saab igaüks ise dm'is ka harjutada.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
01.02.2015 15:30:25
|
|
|
| Siin ongi asi tahtmises, kes tahab mängida ja kes mitte.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
01.02.2015 19:58:24
|
|
|
Kuidagi võik ranki resettida saada. Pole aasta aega mänginud ja sellest ajast Master Guardian II . Raske on koguaeg bottom olla ja kicki saada
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K-T
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
01.02.2015 23:47:20
|
|
|
Aga kui on juba piinlik mängida online'i, siis mängi bottidega või osta uus acc.
Need kes seda cs:go ranki taga ajavad sõprade jaoks, neile peaks korra labidaga vastu kuppu vajutama.
See rank tõstab sind ise, kui sa oled selle välja teeninud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
02.02.2015 00:03:20
|
|
|
| Kui steamil rohkem mänge ei ole, siis trade skinnid uuele kasutajale ja müü vana(Mg2) maha.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
03.02.2015 22:12:35
|
|
|
| Piter vs GGWP eriti kahtlane mäng. Tavaliselt ikka Piter näidanud väga head tulemust aga see mäng/mängud tundus asi kuidagi fishy
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
06.02.2015 23:04:36
|
|
|
Lihtsalt ei suuda MGE-le tagasi ronida, enne pooleaastast pausi sai kätte aga nüüd ühe AK peal kinni, ainult võitudega
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
06.02.2015 23:11:18
|
|
|
Ei saa aru miks paljud mingeid kahtlaseid fotne kasutavad.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
07.02.2015 12:04:05
|
|
|
| Kõige mõnusamad on need Comic Sans MS HUDid
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jamal
HV vaatleja
liitunud: 31.03.2011
|
09.02.2015 22:03:40
|
|
|
Njah
Spoiler 
_________________ Ahto |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavenz
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2011
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
11.02.2015 17:06:18
|
|
|
Nagu sinna alla kirjutasin, siis see oli hea, et nad nii tegid. Eestlased oskavad ikka
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
11.02.2015 17:11:01
|
|
|
Jep, see tont, kes tahtis, et nad throwiksid, kaotas mingi 10k$ väärtuses skine
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Corwin
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2005
|
12.02.2015 08:49:56
|
|
|
Risk samas. Panid map pickidega ka pange ja oleks esimese peaaegu kaotanud.
Kuna see asi hakkas hargnema juba enne mapi algust et midagi on kahtlast ja algselt ( kuna OB oli kaotamas esimest mapi ) oli hate OB suhtes teatud internetiavarustes üpris suur.
Oleks nad kogu mapi ja sealt edasi vb kaotanud oleks Valve ban võibolla lennanud ( kui viitsitakse nii low profiil teame bannida )
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
12.02.2015 23:15:14
|
|
|
Koguneme kell 22
http://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
k1ck (fox, rmn, mUttt, KillDreaM, AIm) vs. OnBots (cheti, FejtZ, *marpz, hs, HeLIX)
RGN Intercontinental Open: Europe
BO3 maps: Dust2, Cache, Nuke
*marpz will stand-in for nuge who is having connection problems
_________________ https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
13.02.2015 12:16:51
|
|
|
Kurat, oleks eile õhtul seda posti võinud näha .. kuulasin mingit vene lupardit kes vapsee ei tajunud streamimise häid tavasid
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
13.02.2015 15:31:22
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
Kurat, oleks eile õhtul seda posti võinud näha .. kuulasin mingit vene lupardit kes vapsee ei tajunud streamimise häid tavasid  |
Imo Realcobra vms lihtsalt hostis enda kanalist seda sama venelase möla lihtsalt, et need kes tahtsid said chatis koos olla tema kanali all Venelasel polnud häda midagi. Tuleb keelest osata aru saada veidikene ja oma peaga ka midagi mõelda.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
13.02.2015 16:53:31
|
|
|
-twitch volume
+music
???
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
13.02.2015 17:58:47
|
|
|
| kaurrrr kirjutas: |
| sweezy kirjutas: |
Kurat, oleks eile õhtul seda posti võinud näha .. kuulasin mingit vene lupardit kes vapsee ei tajunud streamimise häid tavasid  |
Imo Realcobra vms lihtsalt hostis enda kanalist seda sama venelase möla lihtsalt, et need kes tahtsid said chatis koos olla tema kanali all Venelasel polnud häda midagi. Tuleb keelest osata aru saada veidikene ja oma peaga ka midagi mõelda. |
see gotv teema on suht kinnisele ringkonnale saadaval, kui hltv.orgis pole siis mujalt ka ei leia. See pidi olema inglise striim aga polnud castereid ja siis viimase õlekorrena võeti venku. Aga chat oli tore eestlastega oli huvitav järgmise korrani.
Seal teisel kanalil läks chat käest ära ja ainult subid said kirjutada.
_________________ https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
16.02.2015 20:51:51
|
|
|
| Kuidas Steam tradimisega(ala kastid ja võtmed) siin foorumis on? Ostate otse Steami marketist? Või saab ka mujalt soodsamalt?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.02.2015 18:23:58
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Kuidas Steam tradimisega(ala kastid ja võtmed) siin foorumis on? Ostate otse Steami marketist? Või saab ka mujalt soodsamalt? |
Siin pole lubatud nendega äritseda. Mujalt saab ~kolmandiku võrra poehinnast soodsamalt; tf2outpost nt.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
18.02.2015 17:08:16
|
|
|
Olen vaadanud neid striime ja noad on hakanud huvi pakkuma. Keegi ise mõnda nuga on unboxinud?
Nägin kuulujutte, et Factory New, Stattrack üliharuldased noad nagu Karambit/Butterfly liiguvad ulmehindadega väljaspool marketit. Redditis ja mujal suur arutelu selle üle. Mõni pakub autosid ja oma neere, world first vms. kombinatsiooni vastu
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
18.02.2015 17:56:43
|
|
|
stattrak Bayonet FN Doppler liikus kohati 1800 dollariga väljaspool marketit.. nüüd kindlasti natukene langenud kuna see oli nädal peale chroma väljatulekut.. ST Bayo FN full fade ka sinna 1000 euro kanti
E: ise ühe flipknife MW night avanud, mis oli ca. 60 euri kui müüsin, ak black laminate FN kohe algul kui ta tuli sai müüdud 25 euroga, nüüd hind 100 ja peale isegi .. pole väga avanud kaste, kui saan kasti siis avan muidu unboxinguid ei tee.. ei ole väga kasulik kokkuvõttes
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.02.2015 18:02:51
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Mõni pakub autosid ja oma neere, world first vms. kombinatsiooni vastu  |
Segased
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
18.02.2015 18:38:12
|
|
|
Dominus, Ma olen 2 nuga unboxinud, Vanilla Karambit, ja Karambit Case Hardened Battle-Scarred.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
18.02.2015 20:47:51
|
|
|
Hakkasin ka seda competitivet mängima ja sain ranki kätte nüüd peale 10 võitu (Gold nova)
Kas esimene rank mitte silver ei peaks olema või ma valesti aru saanud süsteemist?
_________________ http://www.facebook.com/dNbsonix |
|
| tagasi üles |
|
 |
K-T
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
18.02.2015 21:06:35
|
|
|
| Said valesti aru.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
19.02.2015 01:28:27
|
|
|
| remain kirjutas: |
Hakkasin ka seda competitivet mängima ja sain ranki kätte nüüd peale 10 võitu (Gold nova)
Kas esimene rank mitte silver ei peaks olema või ma valesti aru saanud süsteemist? |
Sõltub ka sellest kui hästi ja mis rankide vastu mängisid. Ise alustasin ka Gold Nova II
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
19.02.2015 09:02:24
|
|
|
Olen tähele pannud, et mingeid võtmeid ja muud kraami vahetatakse ja jagataks.
Keegi seletaks natuke mis asjadega tegu on?
Mäng olemas ammusest ajast aga pole käima pannud sada aastat.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caspar08
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2010
|
19.02.2015 13:46:13
|
|
|
| invension kirjutas: |
Olen tähele pannud, et mingeid võtmeid ja muud kraami vahetatakse ja jagataks.
Keegi seletaks natuke mis asjadega tegu on?
Mäng olemas ammusest ajast aga pole käima pannud sada aastat. |
On kastid ja on nende avamiseks võtmed. Kaste saad mängust tihti raundi lõpus ja nädalas vist võib iga steamID neid 4 tk saada(lisaks 4 skini).
Nende avamiseks tuleb marketist osta võti ja kaste avades saad skini. (on ka sticker capsuled jms, et saad kleepse mida relvale toppida)
Tegu üsna suure äriga ja võtmeid saab skinide vastu tradeda & vice versa. Kastide avamine on gambling, ehk siis kui joppab võid saada kuupalga(lausa aastapalga Eesti mõistes) või siis noh... tavaliselt saad seal odavamaid asju kui võtme/kasti hind kokku.
Eks ta ole tsipa odavam asendus kasiinole(ning alati saad vähemalt midagigi tagasi), kus saab praktiliselt igas vanuses sõltlane oma vajadusi rahuldada
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
19.02.2015 15:30:11
|
|
|
Hmm..selge tänud
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaurrrr
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2008
|
19.02.2015 16:28:13
|
|
|
No olgem ausad, et kasiinos slotikatel mängides jääb igastahes suuremasse kasumisse kui steamis võtmete ostmisel ja kastide avamisel
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
19.02.2015 16:32:29
|
|
|
| kaurrrr kirjutas: |
No olgem ausad, et kasiinos slotikatel mängides jääb igastahes suuremasse kasumisse kui steamis võtmete ostmisel ja kastide avamisel  |
+1
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver989
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.04.2006
|
19.02.2015 18:35:11
|
|
|
| Pole see nii hull midagi, mul 4 nuga kastidest saadud, avanud umbes 100-150 kasti.
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
19.02.2015 18:47:06
|
|
|
oliver989, Sa oled über lucky lihtsalt...
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
19.02.2015 19:14:36
|
|
|
| oliver989 kirjutas: |
| Pole see nii hull midagi, mul 4 nuga kastidest saadud, avanud umbes 100-150 kasti. |
400+€ eest kaste avanud, parim skin ca 1.7€. Your argument is invalid.
Või siis mingi korralik silverluck sul
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
19.02.2015 21:25:27
|
|
|
| no päris nii hull ka ikka pole jah. minul ikka kuskil 60% kanti raha tagasi tulnud. aga see ei tee veel seda avamist kasulikuks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
19.02.2015 21:25:39
|
|
|
| Minu arust pole silveritel suurem võimalus saada paremat droppi. Silvereid on lihtsalt kõvasti rohkem kui kõrgema rank-ki mängijaid.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
19.02.2015 22:03:32
|
|
|
| See kastide avamine täiesti luck. Kindlam ja lihtsam on lihtsalt item osta kui seda kastist üritada saada.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
19.02.2015 23:50:47
|
|
|
| november116 kirjutas: |
| Minu arust pole silveritel suurem võimalus saada paremat droppi. Silvereid on lihtsalt kõvasti rohkem kui kõrgema rank-ki mängijaid. |
See on tuntud väljend CS'i maailmas, kui keegi noa saab. Ei tasu sõna-sõnalt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
realcobra
HV kasutaja
liitunud: 06.03.2014
|
|
| tagasi üles |
|
 |
reptiilrsk
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2010
|
20.02.2015 08:15:14
|
|
|
see nn. silver rank pole mitte rank vaid odds.
et siis selgem oleks siis nagu valve ise ütleb on asi skill groupist väga kaugel. Põhimõtteliselt ei näita see mitte midagi. Oleks matchmaking 1on1 siis peaks see paika ja näitaks personaalset võidu võimalust, aga kuna tegu on tiimipõhise mänguga näitab see vaid aiateibaid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
20.02.2015 16:45:53
|
|
|
| pandac21 kirjutas: |
see nn. silver rank pole mitte rank vaid odds.
et siis selgem oleks siis nagu valve ise ütleb on asi skill groupist väga kaugel. Põhimõtteliselt ei näita see mitte midagi. Oleks matchmaking 1on1 siis peaks see paika ja näitaks personaalset võidu võimalust, aga kuna tegu on tiimipõhise mänguga näitab see vaid aiateibaid. |
Silverite mäng ongi hunnik 1v1 võitlusi, seal pole tiimitööd.
Ning paluks allikat, kus Valve ise ütles, et nende ranking süsteem on kasutu ja ei näita skill gruppi?
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brokenarm
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2007
|
20.02.2015 17:11:09
|
|
|
| Ta pigem mõtleb seda, et sa võid seal 5 partyga ka ranki lasta puhtalt ning siis sa ilmselgelt tõused rohkem kui solo lastes.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|