Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 12:57:22 vasta tsitaadiga

kaurrr, alati ei pruugi nii olla .. eile tegin sõpradega cachet, olin ainuke silver ranked, kogu ülejäänud kamraad oli gold.. ei olnud üldse lõbus golde carryda.. esimest korda pelasin seda mapi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 01.02.2015 13:13:44 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
kaurrr, alati ei pruugi nii olla .. eile tegin sõpradega cachet, olin ainuke silver ranked, kogu ülejäänud kamraad oli gold.. ei olnud üldse lõbus golde carryda.. esimest korda pelasin seda mapi icon_biggrin.gif


nojah, eks ta kindlasti ole ka nii. Kõigil on paremaid ja halvemaid päevi icon_biggrin.gif herr Pohmakas võiks minu halvematest päevadest piibliga võrdväärselt mahuka raamatu kirjutada.
Ega see rank nüüd väga rolli ei mängi ja rankupi saades insta skillboosti ei saa tõesti, kuid kindlasti näed suuremate rankide mängus rohkem just taktikalist mänguarengut mis tuleb igaljuhul algajatele kasuks.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P1nts3L
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2013




sõnum 01.02.2015 14:35:48 vasta tsitaadiga

Täiesti suhteline, olen küsinud "silver rankilt" peale mängu kus oli 4x ~DMG ja siis see "Silver" ,et no õppisid ka midagi ? Ja ta vastas .. ei ? Seega väga võimalik ,et need "Silverid" lasevad oma mängustiilis edasi.. tegelevad oma asjadega, sina higistad neid carrydes, samal ajal kui nemad lihtsalt lasevad liugu.. et küll sa ära carryd nad. Muidugi oleneb see kindlasti kõik tegelasest endast ka , kui õpihimuline ta on ning õpetajast ka mingi osa, kui hästi seletab jne... Igatahes edu neile tulevastele mitte silveritele thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 14:42:03 vasta tsitaadiga

Eks oleneb silverist ka, kui ta ikka 300-400 tundi on silveris passinud siis on raske õpetada.
Samas kui need "õpetajad" ehk kõrgemad rank'id ütlevad silverile et "sa püsi kannul ja ära peale jookse, teeme kogu töö ise ära" siis on loogiline et midagi ei õpi.
Tiimitööd tuleks esmalt õpetada, puhast aimi saab igaüks ise dm'is ka harjutada.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 01.02.2015 15:30:25 vasta tsitaadiga

Siin ongi asi tahtmises, kes tahab mängida ja kes mitte.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 19:58:24 vasta tsitaadiga

Kuidagi võik ranki resettida saada. Pole aasta aega mänginud ja sellest ajast Master Guardian II . Raske on koguaeg bottom olla ja kicki saada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 23:47:20 vasta tsitaadiga

Aga kui on juba piinlik mängida online'i, siis mängi bottidega või osta uus acc.

Need kes seda cs:go ranki taga ajavad sõprade jaoks, neile peaks korra labidaga vastu kuppu vajutama.
See rank tõstab sind ise, kui sa oled selle välja teeninud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2015 00:03:20 vasta tsitaadiga

Kui steamil rohkem mänge ei ole, siis trade skinnid uuele kasutajale ja müü vana(Mg2) maha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2015 22:12:35 vasta tsitaadiga

Piter vs GGWP eriti kahtlane mäng. Tavaliselt ikka Piter näidanud väga head tulemust aga see mäng/mängud tundus asi kuidagi fishy
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 19:56:02 vasta tsitaadiga

RIP icon_lol.gif
http://www.hltv.org/news/14184-epsilon-and-ex-esc-get-valve-bans
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.02.2015 23:04:36 vasta tsitaadiga

Lihtsalt ei suuda MGE-le tagasi ronida, enne pooleaastast pausi sai kätte aga nüüd ühe AK peal kinni, ainult võitudega icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2015 23:11:18 vasta tsitaadiga

Ei saa aru miks paljud mingeid kahtlaseid fotne kasutavad.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2015 12:04:05 vasta tsitaadiga

Kõige mõnusamad on need Comic Sans MS HUDid
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jamal
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2011




sõnum 09.02.2015 22:03:40 vasta tsitaadiga

Njah icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ahto
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavenz
HV kasutaja
Taavenz

liitunud: 10.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 16:33:41 vasta tsitaadiga

http://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/2vixor/onlinebots_statement/
Milline ülelask eestlaste poolt icon_biggrin.gif Hea viis kuidas throwimist vähendada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 17:06:18 vasta tsitaadiga

Nagu sinna alla kirjutasin, siis see oli hea, et nad nii tegid. Eestlased oskavad ikka icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2015 17:11:01 vasta tsitaadiga

Jep, see tont, kes tahtis, et nad throwiksid, kaotas mingi 10k$ väärtuses skine icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Corwin
Kreisi kasutaja
Corwin

liitunud: 01.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 08:49:56 vasta tsitaadiga

Risk samas. Panid map pickidega ka pange ja oleks esimese peaaegu kaotanud.
Kuna see asi hakkas hargnema juba enne mapi algust et midagi on kahtlast ja algselt ( kuna OB oli kaotamas esimest mapi ) oli hate OB suhtes teatud internetiavarustes üpris suur.
Oleks nad kogu mapi ja sealt edasi vb kaotanud oleks Valve ban võibolla lennanud ( kui viitsitakse nii low profiil teame bannida )
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 12.02.2015 23:15:14 vasta tsitaadiga

Koguneme kell 22
http://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming

k1ck (fox, rmn, mUttt, KillDreaM, AIm) vs. OnBots (cheti, FejtZ, *marpz, hs, HeLIX)
RGN Intercontinental Open: Europe
BO3 maps: Dust2, Cache, Nuke

*marpz will stand-in for nuge who is having connection problems

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 12:16:51 vasta tsitaadiga

Kurat, oleks eile õhtul seda posti võinud näha .. kuulasin mingit vene lupardit kes vapsee ei tajunud streamimise häid tavasid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 13.02.2015 15:31:22 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
Kurat, oleks eile õhtul seda posti võinud näha .. kuulasin mingit vene lupardit kes vapsee ei tajunud streamimise häid tavasid icon_biggrin.gif


Imo Realcobra vms lihtsalt hostis enda kanalist seda sama venelase möla icon_biggrin.gif lihtsalt, et need kes tahtsid said chatis koos olla tema kanali all icon_biggrin.gif Venelasel polnud häda midagi. Tuleb keelest osata aru saada veidikene ja oma peaga ka midagi mõelda.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 16:53:31 vasta tsitaadiga

-twitch volume
+music
???
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 13.02.2015 17:58:47 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
sweezy kirjutas:
Kurat, oleks eile õhtul seda posti võinud näha .. kuulasin mingit vene lupardit kes vapsee ei tajunud streamimise häid tavasid icon_biggrin.gif


Imo Realcobra vms lihtsalt hostis enda kanalist seda sama venelase möla icon_biggrin.gif lihtsalt, et need kes tahtsid said chatis koos olla tema kanali all icon_biggrin.gif Venelasel polnud häda midagi. Tuleb keelest osata aru saada veidikene ja oma peaga ka midagi mõelda.
see gotv teema on suht kinnisele ringkonnale saadaval, kui hltv.orgis pole siis mujalt ka ei leia. See pidi olema inglise striim aga polnud castereid ja siis viimase õlekorrena võeti venku. Aga chat oli tore eestlastega oli huvitav järgmise korrani.

Seal teisel kanalil läks chat käest ära ja ainult subid said kirjutada.

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2015 18:59:27 vasta tsitaadiga

Minu nõrk rank: http://prntscr.com/64m53g + hiljutised mängud
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 20:51:51 vasta tsitaadiga

Kuidas Steam tradimisega(ala kastid ja võtmed) siin foorumis on? Ostate otse Steami marketist? Või saab ka mujalt soodsamalt?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2015 18:23:58 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kuidas Steam tradimisega(ala kastid ja võtmed) siin foorumis on? Ostate otse Steami marketist? Või saab ka mujalt soodsamalt?
Siin pole lubatud nendega äritseda. Mujalt saab ~kolmandiku võrra poehinnast soodsamalt; tf2outpost nt.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 17:08:16 vasta tsitaadiga

Olen vaadanud neid striime ja noad on hakanud huvi pakkuma. Keegi ise mõnda nuga on unboxinud?
Nägin kuulujutte, et Factory New, Stattrack üliharuldased noad nagu Karambit/Butterfly liiguvad ulmehindadega väljaspool marketit. Redditis ja mujal suur arutelu selle üle. Mõni pakub autosid ja oma neere, world first vms. kombinatsiooni vastu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 18.02.2015 17:56:43 vasta tsitaadiga

stattrak Bayonet FN Doppler liikus kohati 1800 dollariga väljaspool marketit.. nüüd kindlasti natukene langenud kuna see oli nädal peale chroma väljatulekut.. ST Bayo FN full fade ka sinna 1000 euro kanti

E: ise ühe flipknife MW night avanud, mis oli ca. 60 euri kui müüsin, ak black laminate FN kohe algul kui ta tuli sai müüdud 25 euroga, nüüd hind 100 ja peale isegi .. pole väga avanud kaste, kui saan kasti siis avan muidu unboxinguid ei tee.. ei ole väga kasulik kokkuvõttes
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 18:02:51 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Mõni pakub autosid ja oma neere, world first vms. kombinatsiooni vastu icon_biggrin.gif
Segased icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 18:38:12 vasta tsitaadiga

Dominus, Ma olen 2 nuga unboxinud, Vanilla Karambit, ja Karambit Case Hardened Battle-Scarred.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 19:55:46 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Dominus kirjutas:
Mõni pakub autosid ja oma neere, world first vms. kombinatsiooni vastu icon_biggrin.gif
Segased icon_lol.gif

Seda minagi aga huvitav on ikkagi icon_biggrin.gif
Stattrack Karambit FN Crimson Web, 12 000 - 20 000$ või ala 8500 võtit. Keegi maksis taolise eest kunagi 50 000$ ja tollane müüja ostis unboxija käest 12000$ eest hoopis.
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/2r9ed3/pc_st_karambit_crimson_web_factory_new/
http://www.reddit.com/r/GlobalOffensiveTrade/comments/2s6x41/h_st_karambit_cw_fn_w_7500k_8000k_in_items_or/

Braien, Karambiti tahaks isegi, kõige ägedam tundub icon_smile.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 18.02.2015 20:47:51 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka seda competitivet mängima ja sain ranki kätte nüüd peale 10 võitu (Gold nova)
Kas esimene rank mitte silver ei peaks olema või ma valesti aru saanud süsteemist?

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K-T
HV kasutaja
K-T

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2015 21:06:35 vasta tsitaadiga

Said valesti aru.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 01:28:27 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
Hakkasin ka seda competitivet mängima ja sain ranki kätte nüüd peale 10 võitu (Gold nova)
Kas esimene rank mitte silver ei peaks olema või ma valesti aru saanud süsteemist?
Sõltub ka sellest kui hästi ja mis rankide vastu mängisid. Ise alustasin ka Gold Nova II thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 19.02.2015 09:02:24 vasta tsitaadiga

Olen tähele pannud, et mingeid võtmeid ja muud kraami vahetatakse ja jagataks.
Keegi seletaks natuke mis asjadega tegu on? icon_smile.gif
Mäng olemas ammusest ajast aga pole käima pannud sada aastat.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 13:46:13 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Olen tähele pannud, et mingeid võtmeid ja muud kraami vahetatakse ja jagataks.
Keegi seletaks natuke mis asjadega tegu on? icon_smile.gif
Mäng olemas ammusest ajast aga pole käima pannud sada aastat.
On kastid ja on nende avamiseks võtmed. Kaste saad mängust tihti raundi lõpus ja nädalas vist võib iga steamID neid 4 tk saada(lisaks 4 skini).
Nende avamiseks tuleb marketist osta võti ja kaste avades saad skini. (on ka sticker capsuled jms, et saad kleepse mida relvale toppida)
Tegu üsna suure äriga ja võtmeid saab skinide vastu tradeda & vice versa. Kastide avamine on gambling, ehk siis kui joppab võid saada kuupalga(lausa aastapalga Eesti mõistes) või siis noh... tavaliselt saad seal odavamaid asju kui võtme/kasti hind kokku.
Eks ta ole tsipa odavam asendus kasiinole(ning alati saad vähemalt midagigi tagasi), kus saab praktiliselt igas vanuses sõltlane oma vajadusi rahuldada icon_lol.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 19.02.2015 15:30:11 vasta tsitaadiga

Hmm..selge tänud thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaurrrr
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2008




sõnum 19.02.2015 16:28:13 vasta tsitaadiga

No olgem ausad, et kasiinos slotikatel mängides jääb igastahes suuremasse kasumisse kui steamis võtmete ostmisel ja kastide avamisel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 16:32:29 vasta tsitaadiga

kaurrrr kirjutas:
No olgem ausad, et kasiinos slotikatel mängides jääb igastahes suuremasse kasumisse kui steamis võtmete ostmisel ja kastide avamisel icon_biggrin.gif

+1
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver989
Kreisi kasutaja
oliver989

liitunud: 26.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 18:35:11 vasta tsitaadiga

Pole see nii hull midagi, mul 4 nuga kastidest saadud, avanud umbes 100-150 kasti.
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 18:47:06 vasta tsitaadiga

oliver989, Sa oled über lucky lihtsalt...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 19:14:36 vasta tsitaadiga

oliver989 kirjutas:
Pole see nii hull midagi, mul 4 nuga kastidest saadud, avanud umbes 100-150 kasti.

400+€ eest kaste avanud, parim skin ca 1.7€. Your argument is invalid.
Või siis mingi korralik silverluck sul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 19.02.2015 21:25:27 vasta tsitaadiga

no päris nii hull ka ikka pole jah. minul ikka kuskil 60% kanti raha tagasi tulnud. aga see ei tee veel seda avamist kasulikuks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 21:25:39 vasta tsitaadiga

Minu arust pole silveritel suurem võimalus saada paremat droppi. Silvereid on lihtsalt kõvasti rohkem kui kõrgema rank-ki mängijaid.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 22:03:32 vasta tsitaadiga

See kastide avamine täiesti luck. Kindlam ja lihtsam on lihtsalt item osta kui seda kastist üritada saada.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2015 23:50:47 vasta tsitaadiga

november116 kirjutas:
Minu arust pole silveritel suurem võimalus saada paremat droppi. Silvereid on lihtsalt kõvasti rohkem kui kõrgema rank-ki mängijaid.

See on tuntud väljend CS'i maailmas, kui keegi noa saab. Ei tasu sõna-sõnalt võtta.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
realcobra
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2014




sõnum 20.02.2015 00:03:13 vasta tsitaadiga

NÜÜD!
k1ck vs. OnBots
RGN Intercontinental Open
NUKE

http://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming

_________________
https://www.twitch.tv/realcobrastrikegaming
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 20.02.2015 08:15:14 vasta tsitaadiga

see nn. silver rank pole mitte rank vaid odds.

et siis selgem oleks siis nagu valve ise ütleb on asi skill groupist väga kaugel. Põhimõtteliselt ei näita see mitte midagi. Oleks matchmaking 1on1 siis peaks see paika ja näitaks personaalset võidu võimalust, aga kuna tegu on tiimipõhise mänguga näitab see vaid aiateibaid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 16:45:53 vasta tsitaadiga

pandac21 kirjutas:
see nn. silver rank pole mitte rank vaid odds.

et siis selgem oleks siis nagu valve ise ütleb on asi skill groupist väga kaugel. Põhimõtteliselt ei näita see mitte midagi. Oleks matchmaking 1on1 siis peaks see paika ja näitaks personaalset võidu võimalust, aga kuna tegu on tiimipõhise mänguga näitab see vaid aiateibaid.

Silverite mäng ongi hunnik 1v1 võitlusi, seal pole tiimitööd.
Ning paluks allikat, kus Valve ise ütles, et nende ranking süsteem on kasutu ja ei näita skill gruppi?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2015 17:11:09 vasta tsitaadiga

Ta pigem mõtleb seda, et sa võid seal 5 partyga ka ranki lasta puhtalt ning siis sa ilmselgelt tõused rohkem kui solo lastes.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.