|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas möödasõidul ületad kiirust? |
| Ei, kiirus peab jääma karmilt lubatud piirkiiruse juurde |
|
1% |
[ 3 ] |
| Mõnikord läheb ca 5km/h üle |
|
4% |
[ 13 ] |
| Mõnikord läheb ca 10km/h üle |
|
10% |
[ 30 ] |
| Mõnikord läheb ca 15km/h üle |
|
7% |
[ 21 ] |
| Mõnikord läheb ca 20km/h üle |
|
24% |
[ 67 ] |
| Mõnikord läheb ca 30km/h üle |
|
23% |
[ 63 ] |
| Mõnikord läheb ca 40km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
| Mõnikord läheb ca 50km/h üle |
|
8% |
[ 22 ] |
| Mõnikord läheb ca 70km/h üle |
|
9% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 273 |
|
| autor |
|
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.02.2015 18:23:25
|
|
|
link :: Lithuania leads EU statistics of fatal casualties in traffic accidents
| tsitaat: |
see on ju ainult positiivne
|
aga ohutusele mõjub see hävitavalt. arvestades et pikivahet ei hoita, lisaks neil on siin 70 alas ka vöötrajad linnast väljas (kui veab, tihti on lihtsalt jalakäija hoiatusmärk ilma mingi vöötrajata). eestis oleks enne vöötrada 50 märk tavaliselt. mõtle nüüd jalakäija seisukohast ka.
võrdluseks: leedu liiklussurmade arv wikipedia andmetel 100 000 inimese kohta 12,4 (eestis 6,5)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:01:21
|
|
|
on jah positiivne.
praegu tammsaares, 70 ala, üks sõidab ees 55ga, lähed kõrvale 70 sisse ja lendab mingi takso selga sajaga...
nii kihvt on kui üks sõidab miinus 20 teine pluss 20. viimasepeal...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.02.2015 19:05:18
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
see on ju ainult positiivne
|
aga ohutusele mõjub see hävitavalt. arvestades et pikivahet ei hoita, lisaks neil on siin 70 alas ka vöötrajad linnast väljas (kui veab, tihti on lihtsalt jalakäija hoiatusmärk ilma mingi vöötrajata). eestis oleks enne vöötrada 50 märk tavaliselt. mõtle nüüd jalakäija seisukohast ka.
võrdluseks: leedu liiklussurmade arv wikipedia andmetel 100 000 inimese kohta 12,4 (eestis 6,5) |
Mida vähem jalakäiaid, seda parem ju.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.02.2015 19:15:58
|
|
|
Liiklussurmades on ka juhid sees. Aga kui nii vaadata, siis see toob kaasa tühjemad tänavad, niiet iseenesest on ju positiivne, eks? 4
Varsti on iir delfis: "Räige rikkumine- ülbik kihutab pastorihärrast triibutatud ala kaudu mööda"
viimati muutis Valvejoodik 07.02.2015 19:17:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 19:16:49
|
|
|
Miks sa otse teise ritta keerasid?
viimati muutis ajuNolk 07.02.2015 19:17:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:17:11
|
|
|
et ta punasega üle ei läheks
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 19:18:43
|
|
|
| Sa oled seda masti mees, et kui näed ratturit ülekäiguraja juures ja ta hakkab üle sõitma siis sõidad talle otsa kuna ei pea ju teed andma?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:20:26
|
|
|
kus sa seda välja loed?
mis ma oleksin pidanud seisma jääma ja tädi punasega üle laskma?
oleks ta mul tee peal ees komberdanud siis ma oleksin seisma jäänud.
loogishhhhh ju...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
07.02.2015 19:21:03
|
|
|
| tsitaat: |
mis ma oelksin pidanud seisma jääma ja tädi punasega üle laskma?
|
jalakäijale on keelatud otsa sõita ka sinu jaoks lubava fooritulega. juhil ei ole ülevaadet, mis asjaoludel jalakäija sõiduteele sattunud on, on see tahtlik või tahtmatu tegevus.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:22:57
|
|
|
kas ma sõitsin otsa või? oleksin sõitnud või? näed ju et ta jäi seisma...
ja seal oli väga hea ülevaade, kuidas ta tahab punasega üle minna, kaamerast kõrvale ei näe, aga mina nägin seda juba enne keeramist mida ta teeb...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 07.02.2015 19:23:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 19:23:33
|
|
|
| Miks sa pidevjoont ületad. Keeranud rahulikult esimesse ritta ja eks oleks edasi paistnud mis oleks saanud. Sinu südametunnistus oleks vähemalt puhtaks jäänd ja poleks pidevjoont rikkunud.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:24:13
|
|
|
mis see joon siia puutub, punasega üle võib minna joone peale sõita ei või? kumb ohtlikum on?
oleks ma esimsesse ritta keeranud oleks tema juba teisele reale astunud ja järgmisele autole ette.
teises videos sõitsin ju ka üle triipude, ei põe... võtsin küll hoo 50-60 peale, aga rohkem pidurdada ja käiku vahetada ei viitsinud...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 07.02.2015 19:26:02, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.02.2015 19:24:31
|
|
|
| Ah, sõitke ja laske teistel sõita...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 19:28:10
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Ah, sõitke ja laske teistel sõita... |
Spoiler 
Jah, RekkaAin kruiisis vaevu 70ga aga viisakusest märku anda, et tee on vaba ja võib minna, see käis liiast. Võiks rohkem seda kultuuri olla, healjuhul üks viiest annab märku. Õnneks viimane juhus oli eelmine pühapäev Viljandi sõites, niiet kõik pole veel kadunud...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:34:54
|
|
|
Tegelikkus on see, et kui inimene astub teele siis tavaliselt ta jääb keset teed seisma ja laseb sul mööda sõita. aga on ka erandeid. mina parem väldin selliseid juhuseid ja ei lasknud tädil üldse teepeale ronidagi...
krt teab kas on selle tädi sugulane äkki...
Spoiler 
selle puhul mõtlesin ka, et jääb keset teed seisma ja laseb mu läbi, loll mõte oli... Õnneks oled sellisteks puhkudeks ju alati valmis...
Veokate puhul on üldse kreisi värk, nad kas sõidavad aeglaselt keset teed, üksteisel jummala sabas või ma ei tea mida veel. Igatepidi on möödumine paras keberniit... vaatad TIR, hakkad mööda minema, krt kolm tk hoopis... igaüks on veel 15 m pikk ka ja siis mine mingist 50m rongist mööda või lihtsalt surud end nende vahele...
| ajuNolk kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Ah, sõitke ja laske teistel sõita... |
Spoiler 
Jah, RekkaAin kruiisis vaevu 70ga aga viisakusest märku anda, et tee on vaba ja võib minna, see käis liiast. Võiks rohkem seda kultuuri olla, healjuhul üks viiest annab märku. Õnneks viimane juhus oli eelmine pühapäev Viljandi sõites, niiet kõik pole veel kadunud... |
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
07.02.2015 19:47:58
|
|
|
| iir kirjutas: |
Veokate puhul on üldse kreisi värk, nad kas sõidavad aeglaselt keset teed, üksteisel jummala sabas või ma ei tea mida veel. Igatepidi on möödumine paras keberniit... vaatad TIR, hakkad mööda minema, krt kolm tk hoopis... igaüks on veel 15 m pikk ka ja siis mine mingist 50m rongist mööda või lihtsalt surud end nende vahele...
|
16,5-18,75m. Mitte 15m
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:54:16
|
|
|
3x16.50=49.50m.
kahe auto vahe ka pool m heal juhul ja saame ikka kokku 51m.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
viimati muutis iir 07.02.2015 19:55:08, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 19:54:35
|
|
|
Ristmik teistest liiklejatest tühi ja politsei tabas kohe ära, et kerge heleroosa ei tee midagi halba ning sellises olukorras lihtsalt pole mõistlik seisma jääda
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 19:57:38
|
|
|
seni kuni meil iga foor vilgutab kaks korda rohelist ei olegi inimlikult võimalik seisma jääda... Ainult kui hakkad juba eelnevalt hoogu maha võtma... Nagu meil mõned ka teevad... Igaksjuhuks enne foori hoog 40 peale, äkki läheb punaseks...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2015 20:00:31
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Ristmik teistest liiklejatest tühi ja politsei tabas kohe ära, et kerge heleroosa ei tee midagi halba ning sellises olukorras lihtsalt pole mõistlik seisma jääda
Spoiler 
|
aga ikkagi, kuidas su see magama jäämine foori taga ära kustus "kogemata"
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 20:07:52
|
|
|
Tahad päriselt teada? Tegelikult mingit magama jäämist pole olnudki.
Ausalt ma väga vabandan, lasin kogemata mälukaardi tühjaks enne kui vajalik fail oli arvutisse jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.02.2015 20:09:55
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Tahad päriselt teada? Tegelikult mingit magama jäämist pole olnudki.
Ausalt ma väga vabandan, lasin kogemata mälukaardi tühjaks enne kui vajalik fail oli arvutisse jõudnud |
"kogemata"
ok, las olla, enam ei nori
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
07.02.2015 20:40:47
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
| Õnneks viimane juhus oli eelmine pühapäev Viljandi sõites, niiet kõik pole veel kadunud... |
Tee oli talvine(öösel/varahommikul maha sadanud märg lumi) ja tuli olla ettenägelik... Maxima veokil ei olnud kahju märku anda ning sai selle eest tänatud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
07.02.2015 21:00:19
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Valvejoodik, tulin just Tallinnast ja tekkis sama tunne. Liiklust pole nagu ollagi, aga sihuke uimamine käis.  |
kusjuures oligi!
Ma täna hommikul otsustasin, et sõidan omasubaruga päev otsa spido järgi 50-55 km/h. ja endalegi üllatuseks selgus, et terve linn kulges nii aeglaselt....???
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
07.02.2015 21:10:24
|
|
|
õhtul sõitsin ühe taga. ringilt sattus minu ette. alguses pani 55ga, siis vist vaatas, et ohtlik, pidurdas hoo veidi üle 40 peale. lasime siis nii. kahekesi üksteise taga, üherealine. järgmisel ristmikul keerasime ära, hoog jälle 50, vajutab pidurit, kedagi ees pole, hoog 45 peale... tiksume, kõrvalt reast (esimesest) läksid autod mööda, lähen ka esimesse, jõuan sellele kõrvale, mul on kiirus juba 55 ja vaat et enamgi veel, see kiirendab kaasa. Mina siis keeran paremale ära, ei tea mis see edasi tegi... Või vaatas, et ma tulin tema tagant tema kõrvale ja tahan mööda minna ning igaksjuhuks hakkas kaasa kiirendama?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
08.02.2015 01:00:58
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Valvejoodik, tulin just Tallinnast ja tekkis sama tunne. Liiklust pole nagu ollagi, aga sihuke uimamine käis.  |
kusjuures oligi!
Ma täna hommikul otsustasin, et sõidan omasubaruga päev otsa spido järgi 50-55 km/h. ja endalegi üllatuseks selgus, et terve linn kulges nii aeglaselt....??? |
Esimene laupäev peale pensipäeva
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
08.02.2015 19:45:16
|
|
|
Reedene stiilinäide "Master jeedit". Päike paistis vastu ja algus on kehvake. Jälgige paremat rada ja vasakpööret mustamäe teelt vilde teele:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
08.02.2015 22:22:55
|
|
|
Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
08.02.2015 23:12:41
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda. |
looda sa, et keegi nii ka teeb! Hea, et enam tln-trt mnt ei sõitle. Tean neid olukordi küll ja veel. Sai sõidetud tipptunni ajal reedeti tartu - kõvasti oleks meenutada
Eile öösel sadas võimsalt lund ja terve tee oli lumine (mitte üht rehvijälge), sai ilusti 110-140 lasta, aga 90 ei sõidetud. Üksikuid, keda nägin, sõitsid 50-70. Üks mure on, et ei osteta kvaliteet rehve, vaid mingeid kahtlaseid, siis ei julgegi norm kiirusega sõita.
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
08.02.2015 23:12:43
|
|
|
Tuleb mööda minna ja vahele suruda
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
08.02.2015 23:16:12
|
|
|
| davidco kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
Krt, see Tallinn-Tartu mnt 65-ga ülipikas kolonnis venimine, mis põhjustatud paarist aeglasemast autost ja paarist kartlikust autojuhist, kes ei julge mööda sõita, on ajuvabaduse tipp
Kallid kaasmaalased - kui teie sõiduoskused ei võimalda sõita lubatud sõidukiirusega ja teie taha on kogunenud pikk autode rivi, tõmmake palun mõnda bussitaskusse ja tehke väike paus ning laske normaalsed liiklejad mööda. |
looda sa, et keegi nii ka teeb! Hea, et enam tln-trt mnt ei sõitle. Tean neid olukordi küll ja veel. Sai sõidetud tipptunni ajal reedeti tartu - kõvasti oleks meenutada
Eile öösel sadas võimsalt lund ja terve tee oli lumine (mitte üht rehvijälge), sai ilusti 110-140 lasta, aga 90 ei sõidetud. Üksikuid, keda nägin, sõitsid 50-70. Üks mure on, et ei osteta kvaliteet rehve, vaid mingeid kahtlaseid, siis ei julgegi norm kiirusega sõita. |
Mis kella ajal sa liikusid?
Ise sõitsin Otepää-Tallinn.
Enne Tartut juba oli mingi 10 autoga kolonn, lasid rõõmsalt 55 üksteise sabas.
Panin kõigist mööda hea pidamine ja kõik jutud. Tee oli lörtsine kergelt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.02.2015 23:19:57
|
|
|
keerasin adaveres korraks kolonnist bussipeatusse. hiljem oli rahulikum. tallinn-tartu oli veel kena ilmselt sellest, et sõidetakse, türi-rapla oli metsavahel jupike hullem. ma sõitsin kui sain sinna 80/85 / 90 kanti.. eebga minnakse nagu postist / mõni venib 60 ga. üks buss suutis ka puurmani viaduktil 55 kmh teha..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.02.2015 09:12:06
|
|
|
| Lumi on iga kell parem kui lausjää... seda sellel aastal ikka palju olnud, isegi neil 4 realistel lõikudel. Viimati Lääne-Virus käies oli Viitna ümbersõit lausjääs. Paide-Tapa lõik korduvalt olnud, nii et seal üllatust pole.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
09.02.2015 15:54:18
|
|
|
Eile kella 5 aeg Paidest Tallinna liikudes oli küll liiklus vinks-vonks, sõideti stabiilselt 90km/h ja autosid oli päris palju. Enne Kosele jõudmist jäi teepuhastaja ette ja tekkis kolonn, ise olin kolonni taga otsas aga mingi 3 minutit oli vaja nii sõita ja sai rõõmsalt edasi hooga panna.
Mind häirivad kõige rohkem tegelased kes ei hoia absoluutselt pikivahet, sõidavad 10m seljataga mitmeid kilomeetreid aga mööda kurat ei mõista sõita. No milleks? Ole mees ja sõida mööda, kui julgust pole siis lase vähe suurem vahe sisse. Ilmselgelt tekivadki need pikad kolonnid kui kõik rõõmsalt üksteise piixus kinni istuvad ja keegi mööda ei oska/mõista sõita ning sellepärast peavad kannatama need, kelle auto võimaldab möödasõitu teha aga 10 pealisest autokolonnist on ilmselgelt keeruline seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
09.02.2015 16:04:01
|
|
|
| Kui kaamera oleks, siis oleks täna avarii videole saanud. Mingi taksist hakkas Narva maanteelt pöörama Filmi tänavale (ühesuunaline). Siis poole pöörde pealt avastas, et telliskivi ees ja pressis pidureid. Tema taga liikunud fordi pirukas aga ei saanud enam selle peale pidama... Võiks nagu eeldada, et taksojuhid siiski teavad millised on ühesuunalised ja kust sõita võib, aga ju mitte.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
09.02.2015 16:05:21
|
|
|
| tsitaat: |
Mind häirivad kõige rohkem tegelased kes ei hoia absoluutselt pikivahet, sõidavad 10m seljataga mitmeid kilomeetreid aga mööda kurat ei mõista sõita. No milleks? Ole mees ja sõida mööda, kui julgust pole siis lase vähe suurem vahe sisse. Ilmselgelt tekivadki need pikad kolonnid kui kõik rõõmsalt üksteise piixus kinni istuvad ja keegi mööda ei oska/mõista sõita ning sellepärast peavad kannatama need, kelle auto võimaldab möödasõitu teha aga 10 pealisest autokolonnist on ilmselgelt keeruline seda teha.
|
poleks paremini saanud sõnastada
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
09.02.2015 16:21:24
|
|
|
| Palju teil siis pikivahet vaja on?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.02.2015 16:22:27
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Palju teil siis pikivahet vaja on? |
11m
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.02.2015 16:51:54
|
|
|
LS järgi nõutakse maanteel 3 sekundit ehk 90km/h kiirusel 75 m vähemalt (90km/h on täpselt 25m/s). Erandiks on möödasõidule vahetult eelnev ees sõitjale lähenemine.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 09.02.2015 16:58:35, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.02.2015 16:56:25
|
|
|
Ei siis oleks liiga lihtne mööda sõita
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.02.2015 16:58:26
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| LS järgi maanteel 3 sekundit ehk 90km/h kiirusel 75 m |
Täiesti absurdne asi ju... ehk siis pmst istud roolis ja loed... "üks"....."kaks"... oi, olen lähemal kui 75meetrit. pidurdan.... "üks"..."kaks"... kas keegi mõtles ka OMA PEAGA kui seda seadust loodi?
Luuakse selliseid seaduseid järjest mille üle ei ole võimalik järelvalvet teostada... või noh... politseikoolis üle kolme järjest lugema pole vaja õpetada sel juhul
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
09.02.2015 17:01:47
|
|
|
Super AMOLED, sa ei suuda tee ääres suvalist objekti valida või kasvõi katkendliku telgjoone triipu või teist värvi laiku maanteel, millest hakkad sekundeid lugema, kui ees sõitja sellega kohakuti on? Või on kolmeni lugemine liiga keeruline?
Taga sõitja mure on piisavat pikivahet hoida. Muidugi ajab vihaseks, kui ees sõitja kiirusega mängib, aga kui talle tagant sisse sõidad olematu pikivahe tõttu, siis kes automaatselt süüdi jääb?
Muidugi ei hakka sedasi lugema iga kord, aga kui paar-kolm korda loed, siis tekib juba ettekujutus, kui kaugel see 75 m autost vaadates on. Silma järgi hinnatakse kaugust enamasti valesti plussmiinus 50%.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 09.02.2015 17:11:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
09.02.2015 17:03:09
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| LS järgi maanteel 3 sekundit ehk 90km/h kiirusel 75 m |
Täiesti absurdne asi ju... ehk siis pmst istud roolis ja loed... "üks"....."kaks"... oi, olen lähemal kui 75meetrit. pidurdan.... "üks"..."kaks"... kas keegi mõtles ka OMA PEAGA kui seda seadust loodi?
Luuakse selliseid seaduseid järjest mille üle ei ole võimalik järelvalvet teostada... või noh... politseikoolis üle kolme järjest lugema pole vaja õpetada sel juhul  |
kuna erinevatel kiirustel on pidurdusmaa erinev siis meetrites pikivahe määramine on segane.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
09.02.2015 17:04:07
|
|
|
Valmistage end ette nüüd, tuleb lauluraamat
Täna oli kuskil mingi logopeedide kokkutulek või?
Siin mingi papi ladaga ootas võimalust "kiirteele" keerata, lasi muudkui kõik läbi, taga mingi hea järjekord. Ja siis keeras ka otse teise ritta, mille jaoks see esimene rida seal on???
https://www.google.co.uk/maps/@59.402123,24.711073,3a,75y,50.05h,80.47t/data=!3m4!1e1!3m2!1sYDHCHSWjPO5OKP1MAyZQSA!2e0?hl=en
---
üks keeras ka valest kohast sisse, tagurdasid ninad koos
https://www.google.co.uk/maps/@59.440481,24.824548,3a,75y,243.13h,86.31t/data=!3m4!1e1!3m2!1sKQO5sNMUaMCJI2OYddbsew!2e0?hl=en
Spoiler 
---
Ja ma olen ikka mingi nähtamatu...
Spoiler 
---
Ja seda ma küll ei oodanud, tuleb ette ja tallab pidurit... Lasin plokki... Hea et libe polnud... Arusaamatu, miks pidurit panna???
Lõpus võitis veel ühe koha veokast ette kihutades...
Spoiler 
Pasuna pärast ei hakka isegi vabandama, poogen, et linnas keelatud, see käib automaatselt, et kao eest totakas...
Kõrvale jõudsin siis mingi papi oli roolis, iste pikali, nina püsti, vaevu nägi üle rooli
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.02.2015 17:14:46
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
Super AMOLED, sa ei suuda tee ääres suvalist objekti valida või kasvõi katkendliku telgjoone triipu või teist värvi laiku maanteel, millest hakkad sekundeid lugema, kui ees sõitja sellega kohakuti on? Või on kolmeni lugemine liiga keeruline?
Taga sõitja mure on piisavat pikivahet hoida. Muidugi ajab vihaseks, kui ees sõitja kiirusega mängib, aga kui talle tagant sisse sõidad olematu pikivahe tõttu, siis kes automaatselt süüdi jääb?
Muidugi ei hakka sedasi lugema iga kord, aga kui paar-kolm korda loed, siis tekib juba ettekujutus, kui kaugel see 75 m autost vaadates on. Silma järgi hinnatakse kaugust enamasti valesti plussmiinus 50%. |
yolo. mina võtan pikivahet selle järgi milline on teekate... kui on kuiv, siis sõidan tagumikus aga kui on sopane, hoian nii kaugele, et tuuleklaas jääks enamvähem puhtaks. palju loogilisem
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
09.02.2015 17:27:05
|
|
|
järgmine vinguja, ma ju korraks võtsin end lahti...
Politsei tegi Merlyn Uuskülale räige trahvi
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|